Jak ściąć grzywkę żeby się układała?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-18, 18:05   #1
karotka
Raczkowanie

Question

Jak ściąć grzywkę żeby się układała??

Wiem,że wątków o grzywkach było już sporo,ale mimo to muszę się o coś zapytać Chcę sie wy rać niedługo do fryzjera i po raz kolejny poprosić o zrobienie mi grzywki.Oglądając te wszystkie zdjęcia z grzywkami na skos (bo w takiej gęstej prostej chyba bym źle wyglądała) i te wszystkie kobietki mają te grzyweczki przechodzące przez czoło.A ja zawsze od fryzjera wychodzę niezadowolona,bo moja grzywka ukłąda się w literę S - na czole jej nie widać za to z boku coś dziwnego wisi,sterczy i w ogóle fatalnie wyglada :P
Co mam powiedzieć fryzjerowi przy wizycie?Że powinien ściać więcej włosów na grzywkę?Czy bardziej wycieniować?Czy ktoś wie? Poza tym chciałabym żeby grzywa dobrze wyglądałą przy zwiaznych włosach i możliwie zakrywała po bokach moje odstające uszka Za wszelkie porady i fotki będę wdzięczna
karotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 20:29   #2
czuczenka
Zakorzenienie

Dot.: Jak ściąć grzywkę żeby się układała??

ja bym chaial cos takeigo, ale wiem ze fryzjerzy z mojej miejscowosci nigdy mi tak nie zrobia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif avatar26474_3.gif (3,0 KB, 1185 załadowań)
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 22:23   #3
satanna
Raczkowanie

Nie obraź się, ale najprawdopodobniej z twoim fryzjerem jest cos nie tak. Ty masz mu mówić co ma robić? nie rozumiem. Przeciez bierze za to pieniądze. Ja mam odwrotnie - od wyjscia z salonu do umycia włosy i fryz sa fantastyczne, ale jak mam w domu zrobic podobnie to czasmi nie wychodzi A jesli chodzi o grzywkę - musi być dobrze wycieniowana, a po umyciu musisz (jesli jest taka niesforna) wgnieść w piankę do układania i wymodelować ją. Na koniec troche wosku lub lakieru - co kto woli.. I Powodzenia
satanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 08:27   #4
karotka
Raczkowanie

Cool Dot.: Jak ściąć grzywkę żeby się układała??

Czuczenko też mi się taka marzy!!! Tylko na moich włosach pewnie by tak super nie wygladała:P Może ktoś jeszcze ma zdjęcia podobnych grzywek?

Satanno ja najwyraźniej trafiam na dziwnych fryzjerów,bo jak ja im mówię po prostu żeby mi ścięli grzywke na skos i im to ładnie tłumaczę co chcę uzyskać...to zawsze mi zetną tak,że to się do moich włosów nie nadaje,bo się za bardzo wykręca;( (a dodam,że w zasadzie nie mam kręconych ani falujących włosów za to bardzo łatwo się układają...tak jak im się podoba oczywiście ) Chyba będę musiała pomaltretować moje włoski piankami (woski chyba za tłuste) i tym podobnymi, tak jak mówisz
Stary 2005-09-19, 17:16   #5
tekla_x
Raczkowanie

Ja też myślałam że mi się krótsze włosy kręcą same, ale okazało się że to była kwestia złego ścięcia... Mam podobną grzywkę jak na zdjęciu, tzn miałam bo ostatnio jest krócej ścięta. Fryzjerka wycieniowała mi ją od połowy do końca brzytwą brzytwą przez co stały się lżejsze i zaczęły prosto układać, a jak chce fale to też łatwo.
tekla_x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 20:41   #6
karotka
Raczkowanie

Talking Dot.: Jak ściąć grzywkę żeby się układała??

Hmm...muszę to powiedzieć fryzjerowi,to może też mi się zacznie ukłądać A ma ktoś jakieś większe zdjecie tej grzywki? Czuczenko może potrafoisz wkleić większe,bo chciałabym je wydrukować i zanieść do salonu:P Albo jakies linki do stronek ze zdjeciami Byłabym szalenie wdzięczna
Stary 2005-09-20, 00:59   #7
kaska222
Moderator

..prosze

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-03 o 00:28
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:47   #8
elly2
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Jak ściąć grzywkę żeby się układała??

Cytat:
Napisane przez karotka
Wiem,że wątków o grzywkach było już sporo,ale mimo to muszę się o coś zapytać Chcę sie wy rać niedługo do fryzjera i po raz kolejny poprosić o zrobienie mi grzywki.Oglądając te wszystkie zdjęcia z grzywkami na skos (bo w takiej gęstej prostej chyba bym źle wyglądała) i te wszystkie kobietki mają te grzyweczki przechodzące przez czoło.A ja zawsze od fryzjera wychodzę niezadowolona,bo moja grzywka ukłąda się w literę S - na czole jej nie widać za to z boku coś dziwnego wisi,sterczy i w ogóle fatalnie wyglada :P
Co mam powiedzieć fryzjerowi przy wizycie?Że powinien ściać więcej włosów na grzywkę?Czy bardziej wycieniować?Czy ktoś wie? Poza tym chciałabym żeby grzywa dobrze wyglądałą przy zwiaznych włosach i możliwie zakrywała po bokach moje odstające uszka Za wszelkie porady i fotki będę wdzięczna

a probowalas prostowac grzywke prostownica?? moze wtedy lepiej Ci sie ulozy?? sprobuj wyprostowac a potem utrwalic lakierem

elly2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 22:33   #9
karotka
Raczkowanie

Smile Dot.: Jak ściąć grzywkę żeby się układała??

Dziękuję za powiększone zdjęcie Hmm...myślałam o prostownicy,ale tylko przez chwilę:p Wiem,że to okropnie niszczy włosy a u mnie pewnie i tak efekt nie utrzymywałby się zbyt długo Troszkę żal mi zbytnio męczyć moich włosków,staram się nawet unikać suszarki (ale wiadomo,że często nie mam wyjścia i muszę użyć)
Stary 2005-10-01, 17:26   #10
czuczenka
Zakorzenienie

ja uzywam prostownicy, i tak czasem ona nic nie daje, jak juz mi sie grzywka ochydnie zakreci, to anwet do peiakrnika ja wsadzic i protowac Bóg wie czym to nie da rady sie jej ładnie ułozyć

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości