Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-10-30, 16:38   #361
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ja go mam od jakiegoś czasu i uważam że jest świetny, w sumie chyba nawet lepszy niż seche vite. Pięknie nabłyszcza i nieźle wydłuża trwałość lakieru, bedziesz zadowolona
Seche i Essie sa do . Lakier jeszcze szybciej odpryskuje. Sally nieco przedluza trwalosc, ale gluci sie w tempie ekspresowym. Chowa sie przy Kiko.
Stary 2013-10-30, 16:40   #362
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Seche i Essie sa do . Lakier jeszcze szybciej odpryskuje. Sally nieco przedluza trwalosc, ale gluci sie w tempie ekspresowym. Chowa sie przy Kiko.
Ja z seche vite byłam bardzo zadowolona, pomijajac ze gluciał. Co do Insta Dri wydaje mi się, że jeszcze mocniej nabłyszcza i ma lepszy pędzelek od SV, stad póki co wolę go bardziej. Choć podobno też glucieje. Kiko kupię przy następnej wizycie w kikowni.

Soso jest offline  
Stary 2013-10-30, 16:46   #363
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
a ile kiko kosztuje? tylko ja do kiko mam taki dostęp, że hoho
dimiti jest offline  
Stary 2013-10-30, 16:50   #364
KujawiankA
Wtajemniczenie

Cytat:
ja go mam od jakiegoś czasu i uważam że jest świetny, w sumie chyba nawet lepszy niż seche vite. Pięknie nabłyszcza i nieźle wydłuża trwałość lakieru, bedziesz zadowolona
Seche vite nigdy nie testowałam,, ale zużyłam już kilka butelek insta dri i uważam, że nie ma sensu szukać czegokolwiek innego. U mnie nie utrwala lakieru (każdy wytrzymuje maksymalnie dobę), ale wysusza bosko.
Czekam na 40% w rossmanie by kupić na zapas kilka buteleczek.
Stary 2013-10-30, 16:54   #365
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ile kiko kosztuje? tylko ja do kiko mam taki dostęp, że hoho
Ja za darmoche dostalam, bo zem slodka i urocza .

Google pokazuje cene okolo 5 euro.
Stary 2013-10-30, 17:02   #366
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ja za darmoche dostalam, bo zem slodka i urocza .

Google pokazuje cene okolo 5 euro.
ooo to dobra cena

hehe to może rzuć tam trochę uroku i zgarnij jeszcze ze 3 butelki jedną dla Dymka, 2 na zapas
dimiti jest offline  
Stary 2013-10-30, 17:14   #367
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
ooo to dobra cena

hehe to może rzuć tam trochę uroku i zgarnij jeszcze ze 3 butelki jedną dla Dymka, 2 na zapas
najpóźniej w grudniu (od 11) będę w kiko, to jesli znajdę mogę wziąć i dla Ciebie

Soso jest offline  
Stary 2013-10-30, 17:19   #368
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
najpóźniej w grudniu (od 11) będę w kiko, to jesli znajdę mogę wziąć i dla Ciebie
o to super jak będziesz to poproszę o jeden egzemplarz
dimiti jest offline  
Stary 2013-10-30, 18:09   #369
jamestown
Avada kedavra.

Baby, to ten top.

Moje pazury z soboty przykrylam jedna, cienka warstwa lakieru, aby zakryc te przeklete jasniejsze plamy. Zobaczymy ile jeszcze wytrwaja pazury w akceptowalnym stanie. Jakbym sie nie odezwala za pare dni w tym temacie to prosze zagaic o opinie.
Obecnie Kiko bije moj ulubiony top Sally Hansen. Nie dosc, ze OPIki wygladaja lepiej po paru dniach przy Kiko niz przy SH to okazalo sie, ze laker Chanel moze mi sie trzymac dluzej niz poltora dnia.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
I dla mnie (na zapas jakby obecny zgestnial) .
Stary 2013-10-30, 18:12   #370
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ooo zazdroszczę Ci tej szminki Lilac Bobbi. Ja chciałam ją jakiś czas temu kupić i nic z tego, nie am jej już w sprzedazy
Ja swoją kupowałam w Dougim online i widzę, że nadal jest w sprzedaży .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kiedyś już się na nią czaiłam Czy ona ma w sobie jakieś drobinki? W zeszłym tygodniu, będąc w S., chciałam się bliżej przyjrzeć kilku szminkom Chanel, ale na standzie panował (jak zwykle) bałagan i dałam sobie spokój :/

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Perfecto i Exaltee brałabym z miejsca.

Snoba mam na liście chciejstw, ale ta lista jest tak duża, że nie wiem czy kiedykolwiek dojdzie do realizacji wszystkich punktów
Palpitante jest bezdrobinkowa. Pomacaj koniecznie . Możesz też na All poszukać testerów, zawsze to trochę taniej, zwłaszcza, jak nie jesteś do końca przekonana czy będziesz używać .

Ze Snobem spokojnie, powoli listę wypełnisz . Ja też często odkładam zakup upatrzonej szminki jak ona jest w stałej kolekcji, na rzecz limitowanek.
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-30, 18:30   #371
lexxie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na moich się nie roluje na szczęście, a kolor mi się podoba, więc lubię .

Dzięki
A James potwierdzi, że to ten?

Specjalnie zawiedziona nie powinnaś być ... tak do 1/3 butelki . U mnie potem top coat bąbelkował lakier i butelka szła do kosza. To już wolę Poshe czy Essie. Doszłam jednak do wniosku, że idealnego top coata jeszcze nie wyprodukowali . Każdy ma jakiś minus - albo gęstnieje za szybko albo ściąga lakier albo go rozpuszcza albo bąbelkuje.
Potwierdzam niestety Insta dri gestnieje bardzo szybko

Cytat:
Insta Dri tez nie trzyma mi tak dobrze lakieru jak ten od Ciebie. Probowalas na topa nalozyc jeszcze cienka warstwe lakieru, aby przykryc przeswity?
U mnie malowanie paznokci musi odbywac sie w tempie ekspresowym, bo moje dzieci maja taki specjalny radar, i zawsze jak cos robie to one wtedy maja milion waznych spraw,przy których koniecznie musze im pomóc. Pisząc tego posta zostałam zawezwana dwa razy
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline  
Stary 2013-10-30, 18:50   #372
OlaM
Moderator

Cytat:
Baby, to ten top.

Moje pazury z soboty przykrylam jedna, cienka warstwa lakieru, aby zakryc te przeklete jasniejsze plamy. Zobaczymy ile jeszcze wytrwaja pazury w akceptowalnym stanie. Jakbym sie nie odezwala za pare dni w tym temacie to prosze zagaic o opinie.
Obecnie Kiko bije moj ulubiony top Sally Hansen. Nie dosc, ze OPIki wygladaja lepiej po paru dniach przy Kiko niz przy SH to okazalo sie, ze laker Chanel moze mi sie trzymac dluzej niz poltora dnia.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

I dla mnie (na zapas jakby obecny zgestnial) .
Dzięki za potwierdzenie . Będę za jakiś czas polować.
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-30, 19:12   #373
user_k
Zakorzenienie

Promocja w Miario -30% obowiązuje do jutra? Obejmuje także podkłady?
user_k jest offline  
Stary 2013-10-30, 19:20   #374
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
to jutra, jest na całą kolorówkę
dimiti jest offline  
Stary 2013-10-30, 19:27   #375
user_k
Zakorzenienie

Cytat:
to jutra, jest na całą kolorówkę

Dziękuję Chciałam się upewnić bo słyszałam różne informacje, dla jednych podkład to kolorówka, dla innych nie
user_k jest offline  
Stary 2013-10-30, 19:29   #376
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
A od kiedy podklady to nie kolorowka?

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Dziękuję Chciałam się upewnić bo słyszałam różne informacje, dla jednych podkład to kolorówka, dla innych nie
Bo podklad to pielegnacja stop jak rozumiem?
--------------------------------------------------------------------
Oslabiaja mnie takie posty, powaznie. Ostatnia Ola musiala tlumaczyc znaczenie slow "caly asortyment". Teraz nie wiadomo co to kolorowka :faceplam:.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-10-30 o 19:30
jamestown jest offline  
Stary 2013-10-30, 20:18   #377
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Jamesiku a co Ty ludzi tak ograniczasz , moze sobie lubia stopy podkladami pielegnowac A pazurki moze szminkami traktuja
Oslabienie Twe w pelni rozumiem

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-30, 21:39   #378
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Ja generalnie lubię u siebie mocniej podkreślone oczy, z których muszę zrezygnować przy intensywnej szmince, dlatego rozumiem dylematy .
Mimo wszystko coraz częściej za makijaż robi mi głównie szminka (reszta jest tłem, ale i tak maluję ), może mi to z wiekiem przychodzi . Jeszcze trochę a będę jak Staniszkis - zostanie mi tylko czerwona szminka .

Ja to mam co chwila inne ulubione kolory, aczkolwiek te co wyżej wymieniłam lubię niezależnie od zmiennych upodobań. W barbiowych różach jak super Super w większości dobrze wyglądam, ale raczej zostawiam na jakieś specjalne okazje, bo mi taki look w pracy nie zawsze przystoi

Tą Liv's widziałam na słoczach, interesująca.

Z BB to prawda, że kolory mają naturalne i raczej ciepłe. Niemniej Bikini Pink bardzo lubię latem, bo do opalonej skóry fajnie wygląda, wychodzi jak neutralny, trochę cieplejszy róż. Jednak jak zaczynam robić się blada, to tego typu szminki (takie różo- korale czy cieplejsze odcienie) zaczynają na mnie źle wyglądać, robiąc się bardziej pomarańczowe.

Ja w typowych nudziakach też truposzem zajeżdżam, ale czasem do mocniej zaznaczonych oczu wybieram albo błyszczyki (muszą mieć jednak jakiś kolor, bo takich bezbarwnych nie lubię) albo szminki stonowane, ale nie nudziakowe (np. MAC Snob, Chanel Magnolia, Chubby Stick Curvy Candy, L'oreal Caresse 101 Tempting Lilac itp.).
To w sumie w pracy masz fajnie, bo makijaż robi Cię wyjątkową - pewnie większość Ci zazdrości (nie znam bowiem kobiety, która lepiej wyglądałaby saute niż w dobrze zrobionym makijażu).

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

O, dzięki .
Na drugiej fotce wygląda bardzo pociągająco . Muszę zobaczyć na żywo .
Święta racja, ale jest sporo zwolenniczek pokazywania się w takiej wersji ludziom.

Ostatnio cały czas oglądam makijaże tej youtuberki: http://www.youtube.com/user/WhatIHeartToday piękna dziewczyna .

elizka1987 jest offline  
Stary 2013-10-30, 22:25   #379
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamesiku a co Ty ludzi tak ograniczasz , moze sobie lubia stopy podkladami pielegnowac A pazurki moze szminkami traktuja
Oslabienie Twe w pelni rozumiem
Szykuj sie; w grudniu bedzie jeszcze gorzej. Promo w S. po swietach glupote w ludziach wyzwala nieprawdopodobna.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Święta racja, ale jest sporo zwolenniczek pokazywania się w takiej wersji ludziom.

Ostatnio cały czas oglądam makijaże tej youtuberki: http://www.youtube.com/user/WhatIHeartToday piękna dziewczyna .
Ale jest ladna . Obejrzalam ten filmik. Mistrzem mejkapu nie jest: podklad za ciemny, bronzer na czole itp. Jest jednak tak sliczna, ze oczu od niej oderwac nie mozna. A te wlosy . Myslalam, ze na duze walki kreci, ze takie odbite, ale ona pary razy przejechala prostownica i tyle.
Ech, jakbym byla ladniejsza to moje zycie byloby prostsze .
Stary 2013-10-30, 22:42   #380
dimiti
Zakorzenienie

ale jestem złaaaa! wzięłam sobie jako drugi język włoski, miałam dopiero jedne zajęcia, robiliśmy same pier*oły, kobieta dzisiaj (po prawie 3 tyg!) wysłała jakieś ćwiczenia, patrzę, a tam takie cuda, że nawet nie mam pojęcia o co kaman! w necie też nic nie mogę wyszukać... normalnie rozlecę się ze złości!
dimiti jest offline  
Stary 2013-10-30, 22:59   #381
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Szykuj sie; w grudniu bedzie jeszcze gorzej. Promo w S. po swietach glupote w ludziach wyzwala nieprawdopodobna.

Ale jest ladna . Obejrzalam ten filmik. Mistrzem mejkapu nie jest: podklad za ciemny, bronzer na czole itp. Jest jednak tak sliczna, ze oczu od niej oderwac nie mozna. A te wlosy . Myslalam, ze na duze walki kreci, ze takie odbite, ale ona pary razy przejechala prostownica i tyle.
Ta jest jeszcze piękna, ale to już taki cukiereczek bardziej jest:
http://www.youtube.com/watch?v=whEMk_M1rh0
http://www.youtube.com/watch?v=PdKFUFqiZQU
http://www.youtube.com/watch?v=YScWIPI1cfw

Cytat:
ale jestem złaaaa! wzięłam sobie jako drugi język włoski, miałam dopiero jedne zajęcia, robiliśmy same pier*oły, kobieta dzisiaj (po prawie 3 tyg!) wysłała jakieś ćwiczenia, patrzę, a tam takie cuda, że nawet nie mam pojęcia o co kaman! w necie też nic nie mogę wyszukać... normalnie rozlecę się ze złości!
A jak tam inni - ogarniają coś? Może się z kimś skonsultuj? Ja się zapisałam ostatnio na francuski - wymowa niektórych wyrazów to kosmos .

Warszawianki jak się sprawa przedstawia z kolorówką topshop w złotych. Mają ograniczoną czy pełną ofertę? Spodobało mi się kilka rzeczy z ich strony.

Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2013-10-30 o 23:00
elizka1987 jest offline  
Stary 2013-10-30, 23:04   #382
dimiti
Zakorzenienie

elizka niestety ale to był pierwszy zjazd i każdy z innych miejscowości, nawet nie wymieniliśmy się nr także kiszka postaram się skontaktować z koleżanką ze starej uczelni, która ma włoski drugi rok, to może ona coś pomoże a jak nie to trudno...skoro uczy banałów, a wymaga cudów, to sorry, ale ja jej z rękawa nie wysypie dialogów na poziomie zaawansowanym, bo mózg ze mnie żaden
dimiti jest offline  
Stary 2013-10-30, 23:44   #383
OlaM
Moderator

Cytat:
Tak jest, sama tego doświadczam, bo co roku w tym czasie głupieję
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-30, 23:55   #384
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Moze wszyscy beda w czarnej jak Ty i do pani dotrze, ze troche ja fantazja ponosi?

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie jest brzydka, ale ma troche juz plebejski typ urody. Tamta sliczna, wyglada bardziej szlachetnie.

Cytat:
Tak jest, sama tego doświadczam, bo co roku w tym czasie głupieję
Chyba sie przeceniasz . Az tak nisko nie upadniesz.

Kiedys bylo proste info: "30% na caly asortyment od 27.12 do 31.12". I tyle. Dziecko zrozumie to zdanie. U nas tradycyjnie byl wysyp ludzi z gatunku "intellectually challenged". "Od kiedy promo?" "Do kiedy promo?" "Na zapachy tez?" "Na pedzle tez?" "Na pewno?" "Skad wiesz"? "Od kiedy promo?" I tak w kolko .

Jak nastanie apokalipsa i zaatakuja nas zombie to tacy ludzie zgina jako pierwsi.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-10-30 o 23:58
jamestown jest offline  
Stary 2013-10-31, 00:45   #385
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Ogladam jej filmiki i sledze bloga. Bardzo ladna dziewczyna. Lubie tez jej kolezanka Annę KLIK. Obie sa bardzo niebezpieczne dla mojego portfela
tiniaczek jest offline  
Stary 2013-10-31, 02:06   #386
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ogladam jej filmiki i sledze bloga. Bardzo ladna dziewczyna. Lubie tez jej kolezanka Annę KLIK. Obie sa bardzo niebezpieczne dla mojego portfela
Obejrzalam bloga. Mieszanie uczucia mam. Dla przykladu:
- super pazury z krwia,
- lakier wyglada paskudnie, a w recenzji go nie zjechala (dla zainteresowanych: tak paskudnie wygladaja pazury po przejechaniu ich Kiko; to mialam na mysli piszac o "sciagnieciu lakieru"),
- paskudne rzesy; wstydzilabym sie takie ludziom pokazac.

Krew na pazurach jednak swietnie wyglada. Na pewno sobie takie zrobie.
Stary 2013-10-31, 08:05   #387
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
potwierdzam, podkłady też
byłam, kupiłam podkłady DW EL
Kalex jest offline  
Stary 2013-10-31, 08:49   #388
AnnBlus
Rozeznanie

Cytat:
Ja polecam Orly Sec'n'Dry. W kombinacji z bazą Bonder manikiur nie do zdarcia, noszę po 7-9 dni

Lubię też Mega Shine Sally Hansen, ale trzeba malować suche paznokcie, bo ściąga lakier. Orly tego nie robi, choć błyszczy się troszkę mniej niż SH.
AnnBlus jest offline  
Stary 2013-10-31, 09:33   #389
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Moze wszyscy beda w czarnej jak Ty i do pani dotrze, ze troche ja fantazja ponosi?

Nie jest brzydka, ale ma troche juz plebejski typ urody. Tamta sliczna, wyglada bardziej szlachetnie.

Chyba sie przeceniasz . Az tak nisko nie upadniesz.

Kiedys bylo proste info: "30% na caly asortyment od 27.12 do 31.12". I tyle. Dziecko zrozumie to zdanie. U nas tradycyjnie byl wysyp ludzi z gatunku "intellectually challenged". "Od kiedy promo?" "Do kiedy promo?" "Na zapachy tez?" "Na pedzle tez?" "Na pewno?" "Skad wiesz"? "Od kiedy promo?" I tak w kolko .

Jak nastanie apokalipsa i zaatakuja nas zombie to tacy ludzie zgina jako pierwsi.
oby chociaż jest jakaś dziewczyna, co ma chłopaka italiano jakaś, która się już uczyła włoskiego, i jeszcze taka, która ma jak koń klapki na oczach i jak widzi jakieś ćwiczenie, to się ślini ze szczęścia zobaczymy, nie będę się spinać, bo szkoda nerwów- najwyżej udam wielkie zdziwienie

ojjj te pytania są dobrze znane trzeba się przygotować na nie nervosol w pachwiny!
dimiti jest offline  
Stary 2013-10-31, 11:23   #390
MZZZ2
Raczkowanie

Hej dziewczyny!
Wczoraj kupiłam w sephorze w katowicach bazę Porefessional 44ml za 100zł oraz Artificial Light ze Smashboxa za 74zł ! Jeszcze było kilka sztuk jak wychodziłam wieczorem.
MZZZ2 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości