Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-01-14, 20:27   #4141
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
przepraszam James, ale w czym problem?
Kupujący ma wydać swoje pieniadze, często naprawdę ciężko zarobione, u kompletnie mu nieznanej osoby, na podstawie zdjęcia i opisu, jaki Sprzedający, czyli Ty podaje. Ty aukcje przygotowaałaś starannie, ale wg własnych wyobrażeń, jak to należy zrobić. A Kupujący mają święte prawo oczekiwać innych/bardziej szczegółowych informacji. Jak to w handlu i w życiu
Więc raczej nie jest dziwne, ze mogą pytać o najrozmaitsze rzeczy, to Twój klient i należy go obsłużyć starannie i uprzejmie, tak samo jak Ty np. oczekujesz uprzejmiej i kompetentnej obsługi w sklepach (a często masz wszak zastrzeżenia ) - kiedy sprzedajesz, role się odwracają i tyle.

A że ktoś obserwuje i nie kupuje? Po to jest opcja obserwacji m.in. - rodzaj notesu, jak mi na czymś zależy, to dodaję do obserwowanych, ale też i szukam innych ofert, podobnych ale korzystniejszych np. cenowo i ostatecznie wybieram, co mi najbardziej pasuje.
A czasem uznaję, że jednak poczekam i zabawa od nowa, życie po prostu.

Ciut cierpliwości i będzie ok
Misianko, popieram wszystko, co napisałas

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-01-14, 20:49   #4142
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

widzisz Dymku, a pisałam że tym essiakom źle z oczu patrzy
przprszm, nie mogłam się powstrzymać
a serio - wpadł mi w oczy jeden esiak, coś z DJ w tytule, taki niby jagodowo-mleczny, jak koktail z miażdżącą przewagą jagód
ale swatche były jakieś różne, to pokombinowałam, żeby w dziennym zobaczyć i , okazał się bardziej mleczny niż jagodowy
i dobrze, bo po doświadczeniu (słaba trwałość) esiakom nie ufam i mam o jedno, niepewne w używaniu chciejstwo mniej
właśnie dzisiaj w szoku byłam jak zszedł z końcówek:/ mam kilka essiaków i póki co, te których użyłam miały genialną trwałość! 6 dni i nic! gdzie przy OPI zazwyczaj na drugi dzień mam takie odpryski już (jak po tym essiaku) no nic...trudno a szkoda, bo kolor super dzisiaj maluję jeszcze raz i nakładam na niego sally hansen ista dri- zobaczymy co to będzie

Ten z nazwą DJ kojarze chyba nawet czaiłam się na niego bo lubię takie jagodziaki, ale widzisz właśnie- na zdjęciach co innego, czasami w butelce też co innego i co innego na pazurach

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Skonczyly sie dzis moje aukcje na Allegro. Sprzedalam tylko kilka rzeczy z kilkunastu. Jedne perfumy obserwowalo 7 osob, ale nikt nie kupil. Fascynuje mnie to . Po kiedy grzyba obserwowac skoro sie nie ma zamiaru kupic.
A te maile? Jedna kobieta zapytala gdzie kupilam kosmetyk. Odpisalam grzecznie, ze w Douglasie. Ona wtedy zapytala "w ktorym?" . Moimi ulubionymi mailami od potencjalnych kupujacych byly i tak te, ktore wyrazaly chec zobaczenia zdjecia paragonu z zakupu .
Jutro bede znow wystawiac ten caly kram. Doloze troche lakierow. Chyba juz dzisiaj zatem powinnam sie za poszukiwanie paragonow brac .
niestety, ale na all nie jest tak, że wystawisz i za pierwszym razem pójdzie wszystko czy chociaż większość. I tak dobrze, że kilka rzeczy się sprzedało często jak wystawiam aukcje taty ze sklepu, bo i za miesiąc czasu tylko jedna rzecz sie sprzeda. Niestety, life is brutal
Ale moze bedzie lepiej
dimiti jest offline  
Stary 2014-01-14, 21:07   #4143
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
przepraszam James, ale w czym problem?
Kupujący ma wydać swoje pieniadze, często naprawdę ciężko zarobione, u kompletnie mu nieznanej osoby, na podstawie zdjęcia i opisu, jaki Sprzedający, czyli Ty podaje. Ty aukcje przygotowaałaś starannie, ale wg własnych wyobrażeń, jak to należy zrobić. A Kupujący mają święte prawo oczekiwać innych/bardziej szczegółowych informacji. Jak to w handlu i w życiu
Więc raczej nie jest dziwne, ze mogą pytać o najrozmaitsze rzeczy, to Twój klient i należy go obsłużyć starannie i uprzejmie, tak samo jak Ty np. oczekujesz uprzejmiej i kompetentnej obsługi w sklepach (a często masz wszak zastrzeżenia ) - kiedy sprzedajesz, role się odwracają i tyle.
W czym problem to wlasnie napisalam. Nie rozumiem uwagi odnosnie moich zastrzezen do obslugi. Przytyk, jak sie domyslam, byl niezbedny. Kudos. Po pierwsze, nie prowadze sklepu, ergo kupujacy nie jest klientem. Po drugie, pytanie o skany paragonu jest dla mnie bezsensowne i nic na to nie poradze. Pomijam fakt, ze wirtualne zdjecie paragonu a rzeczywisty przedmiot to dwie rozne bajki.

Proponuje zakonczyc temat, bo taka dyskusja jest dla mnie bezproduktywna.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
niestety, ale na all nie jest tak, że wystawisz i za pierwszym razem pójdzie wszystko czy chociaż większość. I tak dobrze, że kilka rzeczy się sprzedało często jak wystawiam aukcje taty ze sklepu, bo i za miesiąc czasu tylko jedna rzecz sie sprzeda. Niestety, life is brutal
Ale moze bedzie lepiej
No wlasnie widze . Wszystkie paki juz wyslalam. Wlasnie sie z poczty przywloklam. Odpisuje grzecznie kazdemu, ale juz nie mam sily tlumaczyc, dlaczego nie przechowuje paragonow. Choc i tak wisienka na torcie ostatnich pytan byla uwaga, ze zainteresowana jest z mojego miasta i chcialaby przetestowac puder przed zakupem . Moj puder, ma sie rozumiec.
Stary 2014-01-14, 21:11   #4144
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:
ja rękawiczek nie mogę kupić online, mam małe łapy z krótkimi paluchami a te dzianinowe są na ogół one size, czyli mają dla mnie paluchy za długie (Tchibo pobiło rekord - 1/3 palca rękawiczki zwisała smętnie z moich palców) więc i gópio wygląda i traci funkcjonalność w wypadku tych dosmartphonowych

to może nie robić zlotu u francuza, bo się chłop całkiem wystraszy i interes zwinie

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

ja tam nijakiej wiochy nie widzę, kolor dla Ciebie bardzo dobry

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

widzisz Dymku, a pisałam że tym essiakom źle z oczu patrzy
przprszm, nie mogłam się powstrzymać
a serio - wpadł mi w oczy jeden esiak, coś z DJ w tytule, taki niby jagodowo-mleczny, jak koktail z miażdżącą przewagą jagód
ale swatche były jakieś różne, to pokombinowałam, żeby w dziennym zobaczyć i , okazał się bardziej mleczny niż jagodowy
i dobrze, bo po doświadczeniu (słaba trwałość) esiakom nie ufam i mam o jedno, niepewne w używaniu chciejstwo mniej

Hehe, dzieki, ale gdyby aparat nie zjadl koloru to by malenka wioseczka byla - ale ja lubie porzadnie podkreslone policzki

A co do Essie, to sa to jedyne lakiery, ktore trzymaja sie u mnie trzy dni. Wszystkie inne odpryskuja po kilku godzinach! Dlatego w mojej mini kolekcji mam same esiaki i nie zamienie na zadne inne poza tym ich kolekjonowanie bylo swego czasu gwozdziem do trumny mojego portfela - na szczescie sie opamietalam i ograniczylam zbior do must-have'ow

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2014-01-14, 21:11   #4145
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

No wlasnie widze . Wszystkie paki juz wyslalam. Wlasnie sie z poczty przywloklam. Odpisuje grzecznie kazdemu, ale juz nie mam sily tlumaczyc, dlaczego nie przechowuje paragonow. Choc i tak wisienka na torcie ostatnich pytan byla uwaga, ze zainteresowana jest z mojego miasta i chcialaby przetestowac puder przed zakupem . Moj puder, ma sie rozumiec.

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2014-01-14, 21:12   #4146
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:
W czym problem to wlasnie napisalam. Nie rozumiem uwagi odnosnie moich zastrzezen do obslugi. Przytyk, jak sie domyslam, byl niezbedny. Kudos. Po pierwsze, nie prowadze sklepu, ergo kupujacy nie jest klientem. Po drugie, pytanie o skany paragonu jest dla mnie bezsensowne i nic na to nie poradze. Pomijam fakt, ze wirtualne zdjecie paragonu a rzeczywisty przedmiot to dwie rozne bajki.

Rotfl. Padlam. Ludzie to maja pomysly i zero wstydu.

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Joskelyn jest offline  
Stary 2014-01-14, 21:16   #4147
ilios
PIP.

GG do ilios

James

A co do włamania na konto to mojej znajomej wizazance tez sie wlamali, sprzedali depilatory jakieś za w sumie 3 tysiaki, teraz sie z policja buja
ilios jest offline  
Stary 2014-01-14, 21:18   #4148
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Rotfl. Padlam. Ludzie to maja pomysly i zero wstydu.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James
No, swietna propozycja . Moze w ten weekend jakis dzien otwarty u siebie w mieszkaniu zorganizuje .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
A co do włamania na konto to mojej znajomej wizazance tez sie wlamali, sprzedali depilatory jakieś za w sumie 3 tysiaki, teraz sie z policja buja
Wspolczuje. Zalatwiania mnostwo, aby udowodnic, ze to nie ona.
Stary 2014-01-14, 21:21   #4149
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Nie ma się co przejmować, ja kiedyś sprzedawałam akwarium i dostawałam głównie maile w sprawie porad dot. hodowli roślin akwariowych Pytania o obniżkę ceny - mimo informacji w opisie, że cena jest ostateczna - to też norma. Podobnie jak o możliwość "rozkompletowania" przedmiotów, sprzedawanych jako komplet

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-01-14, 21:25   #4150
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie ma się co przejmować, ja kiedyś sprzedawałam akwarium i dostawałam głównie maile w sprawie porad dot. hodowli roślin akwariowych Pytania o obniżkę ceny - mimo informacji w opisie, że cena jest ostateczna - to też norma. Podobnie jak o możliwość "rozkompletowania" przedmiotów, sprzedawanych jako komplet
Stary 2014-01-14, 22:01   #4151
201605090958
Konto usunięte

James i Gretchen

Joskelyn przekonałaś mnie fotami do tego różu. Mam małe pytanie jaki podkład i jaki numer używasz?
201605090958 jest offline  
Stary 2014-01-14, 22:33   #4152
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
James i Gretchen

Joskelyn przekonałaś mnie fotami do tego różu. Mam małe pytanie jaki podkład i jaki numer używasz?
Tutaj na zdjeciu mam Dior Nude 010. Fajny jest (rozswietlajacy, ale nie swiecacy na mojej tlustej cerze, lekkie krycie, ale ja ciezkiego nie lubie), choc ja BB kremowa dziewczyna jestem i czesciej je stosuje niz podklady

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-01-14 o 22:34
Joskelyn jest offline  
Stary 2014-01-14, 22:34   #4153
actriz
Zadomowienie

Misian jesteś dla mnie mistrzem dyplomacji już nie pierwszy raz

Cytat:
właśnie dzisiaj w szoku byłam jak zszedł z końcówek:/ mam kilka essiaków i póki co, te których użyłam miały genialną trwałość! 6 dni i nic! gdzie przy OPI zazwyczaj na drugi dzień mam takie odpryski już (jak po tym essiaku) no nic...trudno a szkoda, bo kolor super dzisiaj maluję jeszcze raz i nakładam na niego sally hansen ista dri- zobaczymy co to będzie
ja maluję Essie od dłuższego czasu i uważam go za jeden z najlepszych lakierów zmywam co tydzień - głównie przez odrost paznokcia a odkąd stosuję na niego Insta Dri (notabene z Waszego polecenia) zbieram komplementy o pięknej hybrydzie na pazurkach
dużo zależy od rodzaju paznokci, jak próbowałam Essie nakładać na NailTeka to miałam wrażenie, że było gorzej i że ten mi nawet wysuszał paznokcie muszę chyba jeszcze jedno podejście zrobić

~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline  
Stary 2014-01-14, 22:40   #4154
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
Misian jesteś dla mnie mistrzem dyplomacji już nie pierwszy raz

ja maluję Essie od dłuższego czasu i uważam go za jeden z najlepszych lakierów zmywam co tydzień - głównie przez odrost paznokcia a odkąd stosuję na niego Insta Dri (notabene z Waszego polecenia) zbieram komplementy o pięknej hybrydzie na pazurkach
dużo zależy od rodzaju paznokci, jak próbowałam Essie nakładać na NailTeka to miałam wrażenie, że było gorzej i że ten mi nawet wysuszał paznokcie muszę chyba jeszcze jedno podejście zrobić
U mnie tez Essie na Nailteku sie najslabiej trzymaja, ale co jakis czas robie sobie kuracje, bo bez niego moim pazokciom zle sie wiedzie. Najlepiej za to w polaczeniu Essie First Base pod spod i Insta Dri na gore

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Joskelyn jest offline  
Stary 2014-01-14, 22:42   #4155
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:

Ten z nazwą DJ kojarze chyba nawet czaiłam się na niego bo lubię takie jagodziaki, ale widzisz właśnie- na zdjęciach co innego, czasami w butelce też co innego i co innego na pazurach

Ale moze bedzie lepiej
Mi niestety essie nie podchodzą. Mam 4 kolory (jeden taki prawie że bezbarwny) i słabo się trzymają.
Cytat:

I takie osoby się niestety zdarzają. Ja jeszcze słyszałam o przypadkach telefonów w godzinach mocno późnych z pytaniami o aukcję...

elizka1987 jest offline  
Stary 2014-01-14, 23:07   #4156
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
Tutaj na zdjeciu mam Dior Nude 010. Fajny jest (rozswietlajacy, ale nie swiecacy na mojej tlustej cerze, lekkie krycie, ale ja ciezkiego nie lubie), choc ja BB kremowa dziewczyna jestem i czesciej je stosuje niz podklady

Merci
201605090958 jest offline  
Stary 2014-01-14, 23:34   #4157
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Bo w sumie o takich myślałam, takie normalne dzianinowe, ale w sumie zobaczyłam te i bardziej mi się spodobały
A ten francuz to ciemnowłosy był?
tak! ciemnowłosy, z lekkim zarostem, no nic tylko palce lizać tylko ciut chudzina

Cytat:
ja rękawiczek nie mogę kupić online, mam małe łapy z krótkimi paluchami a te dzianinowe są na ogół one size, czyli mają dla mnie paluchy za długie (Tchibo pobiło rekord - 1/3 palca rękawiczki zwisała smętnie z moich palców) więc i gópio wygląda i traci funkcjonalność w wypadku tych dosmartphonowych

to może nie robić zlotu u francuza, bo się chłop całkiem wystraszy i interes zwinie

oj no to faktycznie kiszka. Ale może za to w dziecięco-młodzieżowe fajne się mieścisz
francuzik dopiero zaczyna, podobno dopiero z tydzień ta cafe działa (jeszcze chyba tam nie urządzone do końca to wszystko, bo wystrój ciut kulał - no chyba że to miało być na zasadzie kontrastu dla podkreślenia uroku właściciela ) to niechby se chłopina interes rozkręcił
Stary 2014-01-14, 23:46   #4158
babulenka
Rozeznanie

Dziewczyny mam prosbę, potrzebny mi dobry ginekolog w Poznaniu, gdyby któraś z Was znała takiego bardzo proszę o info, moze byc na priv.
babulenka jest offline  
Stary 2014-01-15, 00:00   #4159
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
tak! ciemnowłosy, z lekkim zarostem, no nic tylko palce lizać tylko ciut chudzina
Oooo boże, mój typ
Stary 2014-01-15, 00:09   #4160
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Oooo boże, mój typ
Młoda ugotowana, lepiej tam nei chodź

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-01-15, 07:12   #4161
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:

....
james, ja wcale nie zamierzałam z Tobą dyskutować
i choćby dlatego nie skomentuję cytowanego postu, bo faktycznie nie ma po co

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

oj no to faktycznie kiszka. Ale może za to w dziecięco-młodzieżowe fajne się mieścisz
francuzik dopiero zaczyna, podobno dopiero z tydzień ta cafe działa (jeszcze chyba tam nie urządzone do końca to wszystko, bo wystrój ciut kulał - no chyba że to miało być na zasadzie kontrastu dla podkreślenia uroku właściciela ) to niechby se chłopina interes rozkręcił
no niestety - tam same czachy i inne takie

chudzin nie lubię, to Francuzik już ma jedną wgapioną z głowy, a z tym kontrastem to jest myśl - tu nie musi być pięknie skoro JA jestem piękny

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2014-01-15, 07:47   #4162
damon
Zakorzenienie

Też nie lubię chudzielców. Facet musi być zbudowany, mieć szerokie bary, ładny brzuch i śliczną pupę Mój mężuś taki właśnie jest. No może z wyjątkiem brzucha Ale te ramiona!!!!

Takie osobniki często widzuję na basenie. Córa trenuje, a ja czekam i z nudów patrzę. O moje drogie, lepiej zapiszcie się na basen niz na kawę z ciastkiem do Francuzika A jakie slipki fajne mają Nic się na basenie nie ukryje

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2014-01-15, 09:05   #4163
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Też nie lubię chudzielców. Facet musi być zbudowany, mieć szerokie bary, ładny brzuch i śliczną pupę Mój mężuś taki właśnie jest. No może z wyjątkiem brzucha Ale te ramiona!!!!
To mamy podobne upodobania .
U mnie chudzielce odpadają. W ogóle facet musi być większy ode mnie. Taki jest mój mąż, tylko brzuch ma trochę za duży .
----------------------

W temacie paznokci - u mnie żywotność lakieru bardzo się przedłużyła odkąd używam tego odłuszczacza do paznokci. Jak potem pomaluję lakierem i na to dam top coat (aktualnie Essie zamiennie z Poshe), to lakier prawie tydzień się trzyma i nie ma znaczenia czy to Chanel, Opi czy Essie.
OlaM jest offline  
Stary 2014-01-15, 09:25   #4164
AnnBlus
Rozeznanie

Cytat:
U mnie tez Essie na Nailteku sie najslabiej trzymaja, ale co jakis czas robie sobie kuracje, bo bez niego moim pazokciom zle sie wiedzie. Najlepiej za to w polaczeniu Essie First Base pod spod i Insta Dri na gore
Dla mnie duet nie do zdarcia to baza Orly Bonder i top Sec'n'dry, a w połączeniu z essie/opi to już cud-miód. Noszę tydzień, max. nosiłam 9 dni, ale już było widać odrost
Stary 2014-01-15, 10:13   #4165
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Dla mnie duet nie do zdarcia to baza Orly Bonder i top Sec'n'dry, a w połączeniu z essie/opi to już cud-miód. Noszę tydzień, max. nosiłam 9 dni, ale już było widać odrost
Orly bonder jest super, uzywam go zawsze i raz na pare miesiecy zamieniam na kuracje Nailtek. Ja mam tylko lakiery ChG i OPI i zlego slowa o nich nie moge powiedziec Natomiast calkiem do niedawna uzywalam wysuszac Poshe, ale ten nie wiem jakby obkurcza lakier i sie trzyma znacznie krocej. Po jego "odstawieniu" okazalo sie ze moje lakiery calkiem szybko schna same z siebie wiec uzywam go tylko w sytuacjach awaryjnych. Musze wyprobowac ten odtluszczacz, znacie jakies inne? Niestety sensique u mnie chyba niedostepny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-01-15, 10:41   #4166
damon
Zakorzenienie

W Superpharm na lakiery Essie - 30%.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2014-01-15, 11:22   #4167
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Skonczyly sie dzis moje aukcje na Allegro. Sprzedalam tylko kilka rzeczy z kilkunastu. Jedne perfumy obserwowalo 7 osob, ale nikt nie kupil. Fascynuje mnie to . Po kiedy grzyba obserwowac skoro sie nie ma zamiaru kupic.
A te maile? Jedna kobieta zapytala gdzie kupilam kosmetyk. Odpisalam grzecznie, ze w Douglasie. Ona wtedy zapytala "w ktorym?" . Moimi ulubionymi mailami od potencjalnych kupujacych byly i tak te, ktore wyrazaly chec zobaczenia zdjecia paragonu z zakupu .
Jutro bede znow wystawiac ten caly kram. Doloze troche lakierow. Chyba juz dzisiaj zatem powinnam sie za poszukiwanie paragonow brac .
Ja tam rozumiem, też mnie przez długi czas irytowało obserwowanie i nie kupowanie, teraz już podchodzę bardziej na luzie. Chyba, że zależy mi na czasie. A pytania ludzi są nieraz na prawdę dziwne...
Mnie się też nieraz trafiały propozycje takie bez żadnego wstępu np "120 i biorę od ręki" targowanie się etc:P

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

W ogóle w styczniowym Glossybox ma byc coś z Benefitu, podobno ta baza. Nie wiem czy ktoś o tym pisał. Moje powinno jutro przyjść.
Filozofka888 jest offline  
Stary 2014-01-15, 11:33   #4168
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Takie bez wstepu to norma jak wystawiałam telefony czy rower to było :
dam 500 ( gdzie cena kup teraz 2 razy wyższa
czemu tak drogo
prosze do mnie zadzwonić
i takie tam kwiatki

Jak sprzedaje kosmetyki, a mam paragon to zazwyczaj wstawiam zdjęcie

Beata. jest offline  
Stary 2014-01-15, 11:35   #4169
szmyglo
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
W ogóle w styczniowym Glossybox ma byc coś z Benefitu, podobno ta baza. Nie wiem czy ktoś o tym pisał. Moje powinno jutro przyjść.
Też słyszałam, że ma być baza ale tylko 3ml czyli wg mnie nie starczy nawet na tydzień użytkowania to maleństwo
Stary 2014-01-15, 11:37   #4170
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Takie osobniki często widzuję na basenie. Córa trenuje, a ja czekam i z nudów patrzę. O moje drogie, lepiej zapiszcie się na basen niz na kawę z ciastkiem do Francuzika A jakie slipki fajne mają Nic się na basenie nie ukryje
Zboczuch .

No, ale racji Ci nie przyznac ciezko . Facet powinien wygladac jak facet. Tak samo kobieta powinna byc kobieca. Nie uwazam za ladne plaskodupnych, chudych kobiet. Wtedy taka kobieta jak mlody chlopiec wyglada.
btw: Monia teraz sobie pewnie wyobraza Francuza na basenie .

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2014-01-15 o 11:39
jamestown jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości