Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-01-20, 16:48   #4411
moniq_c
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Babu, cienie to Les Fumes Guerlaina, a tusz taki
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...ls-denfer.html

Stary 2014-01-20, 16:59   #4412
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
ja tez potrzebuje pomocy ja "na miasto" bym w nich nie wyszla, toz to guma jest, nogi sie poca jak szalone, czasami je zdejmowalam i mialam cale skarpetki mokre zupelnie nie wyobrazam sobie nosic je w lato, za to wyobrazam sobie zapach po ich zdjeciu
Mi się girki nie pocą a mam Huntery zwężane Tall gloss i jakiegoś dużego przewiewu też nie mam.
Mam 2 pary tych kaloszy i są boskie. Może niekoniecznie warte te 120-80Ł ale za 50Ł można w promocji wyrwać.

Cytat:
Dlatego ja swoje kupilam na jakiejs mega wyprzedazy na asosie, zupelnie przypadkiem kiedy weszlam kliknac inne kalosze bo akurat na wies mialam w planach jechac, odswiezyla mi sie strona i z 80 funtow, czy ile one tam kosztuja, zrobilo sie cos kolo 20 czy 25, i akurat moj rozmiar , kliknelam bez wachania, za 5 min byly juz out of stock Pewnie jakbym na nie polowala to nigdy bym ich tak tanio nie znalazla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
To te Huntery to taki badziew? Ja myslalam, ze one z podobnej gumy co Melisski.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam pocenia się stóp w Hunterach. A chodzę w nich dużo i nie tylko do lasu. Jak się mieszka na takim wygwizdowie jak ja, gdzie brak dobrych dróg i chodników powoduje zniszczenie butów innych ni HUnterow. Noszę je, bo żal mi moich innych piękności, które mogę ubrać do pracy czy gdy wybieram się w tereny skażone cywilizacją. Noszę je często, mam je dwa lata i widać rysy, bo w lesie sporo jeżyn rośnie, ale są to bardzo wygodne buty. Tak jak pisałam, nogi mi się wcale nie pocą i dość łatwo mi się je ściąga. Nogi mam krótkie i kalosze sięgają prawie do kolan Huntery kocham, ale nie wyobrażam sobie noszenia ich po mieście, gdy widać jedna kałuże na chodniku.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Zgadzam się z każdym słowem. Ja do lasu bym ich nie założyła bo lakierowane szybko by się porysowały.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zapewne masz dużo szczuplejsze nogi ode mnie, więc wentylację masz choćby "od góry", że tak to ujmę . Na moich grubasach kalosze tak ściśle przywierają do nogi, że nawet palca nie jestem w stanie wsadzić pomiedzy górną krawędź buta a łydkę . Poza tym to też kwestia indywidualnej potliwości stóp. Ja wprawdzie nie pocę się nadmiernie, ale stopy mam dośc wrażliwe na materiał, z jakich jest wykonane obuwie - problem potliwości nie pojawia się u mnie tylko w butach skórzanych, w każdych innych (adidasy, melisski) niestety już tak, choć tragedii nie ma, bo tam, gdzie się da, noszę odpowiednie wkładki pochłaniające wilgoć.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do hunterów nosicie skarpety do nich dedykowane ? czy normalne ?
Noszę zwykłe skarpetki do kostek. W piątek po śniegu też w zwykłych skarpetkach latałam. Jedyne buty które są odpowiednie na deszcz i chlapę. Innych żal ubierać bo się niszczą.
Cytat:
mi tez sie stopy normalnie nie poca, rece zreszta tez nie, nigdy, ale tutaj brak wentylacji robi swoje, u mnie tez nie ma wentylacji od gory wiec efekt jest jaki jest Ja kupuje tylko i wylacznie skorzane buty, z wierzchu i w srodku, i czasami nawet ze skorzana podeszwa, niewazne czy to baleriny czy kozaki. Gume toleruje tylko w Havaianas jak na plaze sie wybieram No i w Hunterach jak juz wspomnialam jak hasam po lakach i lasach za miastem

Ja nasz zwykle podkolanowki, nawet nie wiedzialam ze sa jakies skarpety specjalne do Hunterow
Są ale kosztują koło 80-90zł
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Są, są wełniane, polarowe ... i ceny adekwatne
Moim zdaniem nie są warte aby je kupić. Dla samego znaczka nie kupię.
Stary 2014-01-20, 17:02   #4413
babulenka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Babu, cienie to Les Fumes Guerlaina, a tusz taki
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...ls-denfer.html

Dzieki A tym tuszem to wiele razy musisz machac aby takie grube rzęsi miec?
babulenka jest teraz online  
Stary 2014-01-20, 17:41   #4414
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ja jutro dostanę moje glossy granatowe! szczerze to ja tam będę w nich łazić po rynku czy do ludzi jeżeli będzie taka pogoda jak dzisiaj- szaro, buro, deszcz. Mam dwie pary zwykłych kaloszy z takiej cienkiej gumy i często w nich chodziłam w taką pogodę, ale one krótsze i tak skrzypią czasami dziwnie huntery mają znacznie grubszą gumę i jednak ładniej wyglądają
zresztą ja to dziwna jestem, więc wiecie
dimiti jest offline  
Stary 2014-01-20, 18:01   #4415
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja noszę je właśnie po mieście jako obuwie reprezentacyjne inaczej nie miałabym gdzie ich nosić, jak już jadę gdzieś na pustkowia to kalosze mi się do bagażu nie mieszczą no i zwykle jadę w góry tak więc pada na buty górskie
Ależ oczywiście, że Huntery to jak najbardziej buty na miasto, ale w deszcz lub pluchę. Ja napisałam o noszeniu ich przy znikomej wilgotności chodnika. Uważam, że lepiej łazić w gumiakach, które są stworzone na niepogodę, niż w skórzanych butach, które mogą się zniszczyć.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2014-01-20, 18:03   #4416
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja jutro dostanę moje glossy granatowe! szczerze to ja tam będę w nich łazić po rynku czy do ludzi jeżeli będzie taka pogoda jak dzisiaj- szaro, buro, deszcz. Mam dwie pary zwykłych kaloszy z takiej cienkiej gumy i często w nich chodziłam w taką pogodę, ale one krótsze i tak skrzypią czasami dziwnie huntery mają znacznie grubszą gumę i jednak ładniej wyglądają
zresztą ja to dziwna jestem, więc wiecie
Ja się od jakiegoś czasu zabieram do zakupu kaloszy, bo zimowej chlapy wręcz organicznie nie cierpię, a do tego żal mi butów niszczonych przez sól, którą posypywane są chodniki. Gdybym dorwała zgrabną parę to też bym pewnie chodziła w nich po mieście przy takiej pogodzie jak teraz (dziś na szczęście trochę u mnie przymroziło, więc da się chodzić w zwykłych kozakach, ale na pośniegowe błoto które mieliśmy kilka dni wcześniej kalosze byłyby znacznie lepsze).

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-01-20, 18:04   #4417
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Zgadzam się z każdym słowem. Ja do lasu bym ich nie założyła bo lakierowane szybko by się porysowały.
Ja je noszę tylko do lasu i na plażę, więc rysy mam w nosie. No i na zakupy do Biedry, gdy pada

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2014-01-20, 18:40   #4418
ajsikorska
Zadomowienie

Dzisiaj wysłano moje zamówienie z internetowego Douglasa, m.in. z MAC
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-01-20, 19:00   #4419
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
no i właśnie dlatego tak za nią ganiałam ona w taką ciemna oliwkę mi idzie
ładna, ładna
ja niestety w czarnych kreskach wyglądam na +10 niż mam i to nawet takie życiem zmęczone, a to już w sumie taka trumienka raczej

ale takie niedookreślone kolory, to jak najbardziej

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się od jakiegoś czasu zabieram do zakupu kaloszy, bo zimowej chlapy wręcz organicznie nie cierpię, a do tego żal mi butów niszczonych przez sól, którą posypywane są chodniki. Gdybym dorwała zgrabną parę to też bym pewnie chodziła w nich po mieście przy takiej pogodzie jak teraz (dziś na szczęście trochę u mnie przymroziło, więc da się chodzić w zwykłych kozakach, ale na pośniegowe błoto które mieliśmy kilka dni wcześniej kalosze byłyby znacznie lepsze).
hmmm, guma też źle znosi sól i mróz, była tu już o tym kiedyś rozmowa

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

-----------------

i innej, choć też bardzo offtopowej beczki: czy ma któraś z Was ekspresik kapsułkowy z Tchibo? A jeśli tak, to czy używacie do niego także innych kapsuł niż Tchibo?
Np. Nescafe?

Nie mój problem, ale mojej Mum i dość pilny raczej, a nawet ona doszła juz do tego że na tym wizażu to wszystko wiedzą

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-20 o 19:02
misianka jest offline  
Stary 2014-01-20, 19:01   #4420
babulenka
Rozeznanie

Dziewczyny, techniczne sos proszę, chciałam przez tableta na wizaz wejsc, ale krzyczał do mnie, że tapatalka trzeba zainstalowac, zrobiłam to, a teraz nie wpuszczamnie do wątku, wyskakuje okienko z info "zakończ czynnośc korzystając z :internet, :tapatalk, jak dam internet to wyrzuca całkiem jak tapatalk to mam przegląd wpisów ale bez mozliwości pisania. Co zrobiłam zle albo co powinnam zrobic aby smigało jak nalezy? Wiecie może i podpowiecie babu?
Stary 2014-01-20, 19:34   #4421
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

żałuję tylko, że wcześniej jak miałam okazję ich nie mierzyłam, bo były za 250zł w jednym sklepie, a tak to przegapiłam chociaż zapłaciłam niby i tak 50zł więcej, ale zawsze to cuś
dimiti jest offline  
Stary 2014-01-20, 20:08   #4422
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Mam tak samo - dla mnie to buty do noszenia w miejsca, gdzie jest błocko, no i na pewno nie latem. Nawet w zimne dni po dłuższym spacerze też mam mokre skarpetki . Nie ma się co czarować, to guma, inaczej nie będzie.
ja podobnie. i w ogole od kiedy jezdze autem stoja nieuzywane
ranka jest offline  
Stary 2014-01-20, 20:24   #4423
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i innej, choć też bardzo offtopowej beczki: czy ma któraś z Was ekspresik kapsułkowy z Tchibo? A jeśli tak, to czy używacie do niego także innych kapsuł niż Tchibo?
Np. Nescafe?

Nie mój problem, ale mojej Mum i dość pilny raczej, a nawet ona doszła juz do tego że na tym wizażu to wszystko wiedzą
Niestety do Tchibowego pasują tylko Tchibowe kapsułki... Różnią się kształtem i wielkością.

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2014-01-20, 20:26   #4424
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Niestety do Tchibowego pasują tylko Tchibowe kapsułki... Różnią się kształtem i wielkością.
o! dzięki
to wyleczy moją Mum z zapędów do tych ekspresików

misianka jest offline  
Stary 2014-01-20, 20:34   #4425
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
o! dzięki
to wyleczy moją Mum z zapędów do tych ekspresików

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2014-01-20, 20:39   #4426
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dzieki A tym tuszem to wiele razy musisz machac aby takie grube rzęsi miec?
Niee no ja tak przeważnie jedno maluje raz dwa - jedno wyciagnięcie tuszu - malujeę jedno oko, potem drugą stroną szczoteczki drugie, moczę szczoteczkę i maluje tak samo tylko zmieniam kolejność oczu. Zrozumiałe to jest mniej więcej?
Cytat:
ładna, ładna
ja niestety w czarnych kreskach wyglądam na +10 niż mam i to nawet takie życiem zmęczone, a to już w sumie taka trumienka raczej

ale takie niedookreślone kolory, to jak najbardziej[COLOR="Silver"]

Np. Nescafe?

Hehe uwielbiam te twoje pomysłowe opisy ja tam bez kreski to sie czuje goła, i muszę mieć, im ciemniejsze tym lepiej. A mama kumata że juz wie gdzie pomocy szukać, wizaz lepszy niż wujek Google
Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, techniczne sos proszę, chciałam przez tableta na wizaz wejsc, ale krzyczał do mnie, że tapatalka trzeba zainstalowac, zrobiłam to, a teraz nie wpuszczamnie do wątku, wyskakuje okienko z info "zakończ czynnośc korzystając z :internet, :tapatalk, jak dam internet to wyrzuca całkiem jak tapatalk to mam przegląd wpisów ale bez mozliwości pisania. Co zrobiłam zle albo co powinnam zrobic aby smigało jak nalezy? Wiecie może i podpowiecie babu?
Babu nie pomogę bo ode mnie tablet tapatalka nie chciał, zreszta ja sierota techniczna i nawet jakby chciał to bym mu nie dała, ja tam sie trzymam tradycyjnych metod

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-20 o 20:42
moniq_c jest offline  
Stary 2014-01-20, 20:59   #4427
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
hmmm, guma też źle znosi sól i mróz, była tu już o tym kiedyś rozmowa
Wiadomo, wszystko ma jakieś minusy Przy dużym mrozie chodzenie w gumowych butach to - jak podejrzewam - niezły hardcore Ale tak w okolicy zera chyba by się nadały? Co do soli - ja raczej Hunterów nie planuję kupować, no chyba, że trafię na jakąś dużą wyprzedaż. Jeśli się zniszczą, to trudno, ale o ileż przyjemniej będzie przejść przez chlapę suchą nogą, niż się martwić, czy kozaki przemokną, czy nie przemokną Bo u mnie niby miasteczko, ale czasem warunki takie, jakby cywilizacja była hen hen daleko Normą jest, że gdy śniegu nasypie po pas, to się go posypuje dużą ilością soli, a potem nikt nie odgarnia tej brei z ulic i chodników.

Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-01-20 o 21:00
GretchenSp jest offline  
Stary 2014-01-20, 21:08   #4428
OlaM
Moderator

Cytat:

Hehe uwielbiam te twoje pomysłowe opisy ja tam bez kreski to sie czuje goła, i muszę mieć, im ciemniejsze tym lepiej. A mama kumata że juz wie gdzie pomocy szukać, wizaz lepszy niż wujek Google :
Ja też krechę muszę mieć, bo inaczej czuję się jak wypłosz . Jedynie czasem, zamiast wyraźnej czarnej kreski, rozcieram kredkę, ale tylko jak całą powiekę na ciemno robię.
-------------------
Ja, żeby korzytać z Wizażu przez tableta nie potrzebuję żadnych programów , zresztą w ogóle nie korzystam ze stron w wersji na tableta czy smartfona, bo ich nie lubię.
OlaM jest offline  
Stary 2014-01-20, 21:46   #4429
babulenka
Rozeznanie

Cytat:
Niee no ja tak przeważnie jedno maluje raz dwa - jedno wyciagnięcie tuszu - malujeę jedno oko, potem drugą stroną szczoteczki drugie, moczę szczoteczkę i maluje tak samo tylko zmieniam kolejność oczu. Zrozumiałe to jest mniej więcej?

........
Babu nie pomogę bo ode mnie tablet tapatalka nie chciał, zreszta ja sierota techniczna i nawet jakby chciał to bym mu nie dała, ja tam sie trzymam tradycyjnych metod
No to ładne musisz miec swoje rzęski, albo.... ten tusz rewelacyjny

A technicznie jam tez sierota , ale uparłam się i wysamouczę się. Wujek Google poszedł w ruch. Ale dzięki za odzew. Jak juz sie naumiem to i się podzielę wiedzą z potrzebującymi
Stary 2014-01-20, 22:46   #4430
myszka__77
Zakorzenienie

Dziewczyny, jak sprawdzić te dwa kody: SHI0044 i SHI0062 z Shiseido? Na checkcosmetic się nie da.

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2014-01-20 o 22:54
myszka__77 jest offline  
Stary 2014-01-21, 07:13   #4431
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
...

Hehe uwielbiam te twoje pomysłowe opisy ja tam bez kreski to sie czuje goła, i muszę mieć, im ciemniejsze tym lepiej. A mama kumata że juz wie gdzie pomocy szukać, wizaz lepszy niż wujek Google

ale Tobie w krechach wyraźnych ładnie

ano, Mum jakoś doceniła wizaż ostatnio, że tu nie tylko o szmineczkach (bo ona bardzo niemakijażowa) i że ogólnie - kupa wiadomości różnych

ja jakoś też nie ufam Taptalkowi - puszy mi się w telefonie, żeby go brać, a ja mu:

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
...
Ja, żeby korzytać z Wizażu przez tableta nie potrzebuję żadnych programów , zresztą w ogóle nie korzystam ze stron w wersji na tableta czy smartfona, bo ich nie lubię.
też nie lubię wersji mobilnych stron, jakieś takie bidne są, połowa rzeczy nie działa

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Wiadomo, wszystko ma jakieś minusy Przy dużym mrozie chodzenie w gumowych butach to - jak podejrzewam - niezły hardcore Ale tak w okolicy zera chyba by się nadały? Co do soli - ja raczej Hunterów nie planuję kupować, no chyba, że trafię na jakąś dużą wyprzedaż. Jeśli się zniszczą, to trudno, ale o ileż przyjemniej będzie przejść przez chlapę suchą nogą, niż się martwić, czy kozaki przemokną, czy nie przemokną Bo u mnie niby miasteczko, ale czasem warunki takie, jakby cywilizacja była hen hen daleko Normą jest, że gdy śniegu nasypie po pas, to się go posypuje dużą ilością soli, a potem nikt nie odgarnia tej brei z ulic i chodników.
ano chyba że tak, bo by szkoda było - ktoś tu kiedyś właśnie narzekał, że mu Huntery nie wytrzymały i okazało się, że właśnie zimą w śnieg/mróz były użytkowane

pocieszę Cię, że w mieście stołecznym taka sama breja i to w Śródmieściu, mam takie nieulubione kawałki ulic, gdzie wolę poczekać na tramwaj i jeden przystanek podjechać niż brnąć na piechotę przy niektórych aurach - np. odcinek Al. Jerozolimskich, między Dworcem Centralnym, a takim budynkiem, gdzie kiedyś była pierwsza IKEA, teraz jest Avon, Biedra i inne takie, po prostu jedna, wielka kałuża błota/stopniałego śniegu itp.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-21 o 07:17
misianka jest offline  
Stary 2014-01-21, 07:30   #4432
ilios
PIP.

GG do ilios

Misian, ja mam ekspres dolce gusto i z kolei lubie go bardzo
ale mam tez mikra kuchnie, a kawe w domu pije tylko w weekendy
ilios jest offline  
Stary 2014-01-21, 08:36   #4433
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Dzisiaj wysłano moje zamówienie z internetowego Douglasa, m.in. z MAC
to wielkieee gratulacje mnie się nie udało
swoją drogą to jaja sobie robią z tym MAC w Douglasie on-line, raz jest, raz nie ma.....

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja też mam ekspresik Dolce Gusto - kawka dobra, głównie robie cappucino i latte. Co do kapsułek to tylko pasują te z Nescafe Dolce Gusto
Kalex jest offline  
Stary 2014-01-21, 08:36   #4434
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale mam tez mikra kuchnie, a kawe w domu pije tylko w weekendy
dziękuję Iliosku

niestety tu problem jest taki, że obie z Mum lubimy kawę bardzo mocną, na poziomie espresso, ale duużą, najlepiej z ciśnieniowego (prawdziwego, na który kaski nie mamy) lub kawiarki, takiej co na palniku się stawia

i moim zdaniem, te kapsuły się jej nie sprawdzą
ona też nieufna do tych kapsuł, a wyjść gdzieś, żeby zdegustować nie może, a tu znów odpadła jej rączka od kawiarki, więc znów kombinowała, czy nie kupić po taniości tchibowego wynalazku

ale już jej przeszło i kupi kawiarkę na all

misianka jest offline  
Stary 2014-01-21, 08:40   #4435
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

misianko

jak lubicie taka kawkę to faktycznie - kapsułki tu nie mają szans

ja piję kawę na zasadzie więcej mleka niż kawy, czyli można rzec taki napój kawowy i dlatego mi te kapsułki bardzo pasują, bo robią ładną piankę i kawa nie jest mocna
Kalex jest offline  
Stary 2014-01-21, 08:53   #4436
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
misianko

jak lubicie taka kawkę to faktycznie - kapsułki tu nie mają szans

ja piję kawę na zasadzie więcej mleka niż kawy, czyli można rzec taki napój kawowy i dlatego mi te kapsułki bardzo pasują, bo robią ładną piankę i kawa nie jest mocna
dziękuję, tak czułam i w sumie Mum też

misianka jest offline  
Stary 2014-01-21, 10:21   #4437
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak sprawdzić te dwa kody: SHI0044 i SHI0062 z Shiseido? Na checkcosmetic się nie da.
Niestety ,ale jest to marka chyba nie obsługiawana przez te wszysstkie strony, na których można kody sprawdzać. Próbowałam kiedyś sprawdzić krem po oczy ,kupiony w Sephorze i nic nie znalazłam.... po prostu spisałam kod i sprawdziłam w Douglasie. Niewiele mi to dało, bo kody tylko się potwierdziły, ale dziewczyny nie umiały ich rozszyfrować.
Stary 2014-01-21, 11:37   #4438
Vegetka
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy dorwę gdzieś jeszcze firmę nouba - chodzi mi o podkład staminal foundation. Przespałam, kiedy wycofali go z douglasa... zależy mi na najjaśniejszym odcieniu 101
Vegetka jest offline  
Stary 2014-01-21, 11:52   #4439
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy dorwę gdzieś jeszcze firmę nouba - chodzi mi o podkład staminal foundation. Przespałam, kiedy wycofali go z douglasa... zależy mi na najjaśniejszym odcieniu 101
mam koło pracy drogerię, która ma/miała w swojej ofercie Noubę. Sama w niej kupowałam bronzer, ale to było rok temu Mogę po pracy wejść i spytać czy mają podkład.
Kalex jest offline  
Stary 2014-01-21, 11:54   #4440
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
niestety tu problem jest taki, że obie z Mum lubimy kawę bardzo mocną, na poziomie espresso, ale duużą, najlepiej z ciśnieniowego (prawdziwego, na który kaski nie mamy) lub kawiarki, takiej co na palniku się stawia

i moim zdaniem, te kapsuły się jej nie sprawdzą
ona też nieufna do tych kapsuł, a wyjść gdzieś, żeby zdegustować nie może, a tu znów odpadła jej rączka od kawiarki, więc znów kombinowała, czy nie kupić po taniości tchibowego wynalazku
Misian, dobrze kombinujesz, że nie sprawdzą sie kapsuły u Twojej Mamy. Ja mimo, że nie pijam Espresso a jedynie Latte, to tez musze mieć taką kawę z ciśnienowca, a nie kapsuł -smakowo spora różnica. Miałam kiedyś Dolce Gusto i żałuję, ze się skusiłam, bo te "kawy" mi nie smakowały. Nie ma to jak prawdziwy express ciśnieniowy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 090 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości