Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-01-30, 21:29   #4891
niusia212
Wtajemniczenie

GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Jeżeli Cię wysusza to czy próbowałaś go łączyć z HD elixir? KLIK< Mi on się w ogole nie sprawdza bo w okolicach ust, brody zwyczajnie się warzył, robił się tzw. cake
nie próbowałam, generalnie okolice ust i brody mam przesuszoną.... i na czole też mi się podkład zważył kupowałam go w sklepie make up for ever..... ciekawe czy mogę złożyć reklamację (Pani ekspedientka w sumie mi doradzała i zapewniała że nie wysuszy) szkoda mi kasy

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
mnie też wysuszał i to paskudnie
ale ja mam takie skłonności ...[COLOR="Silver"]
w moim przypadku raczej nie było takich skłonności,
miałam Lancome'a tient idol i chciałam wypróbować czegoś nowego.......

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
mnie też wysuszał i to paskudnie
ale ja mam takie skłonności ...[COLOR="Silver"]
niusia212 jest offline  
Stary 2014-01-30, 21:39   #4892
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
...

mi akurat Teint Idole służył, ale ... w okresie, kiedy nie miałam styczności z klimą i głownie latem, kiedy owe skłonności najmniejsze mam
ale HD to był jakiś koszmar, szczególnie, że byłam pierwotnie szczęśliwa z powodu idealnego odcienia

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2014-01-30, 22:06   #4893
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
m
---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

serce mi łamiesz - dla mnie najpiękniejsza wersja
Dla mnie też
Kocham meteoryty, nie wyjdę za próg bez ich nałożenia

Taszanta jest offline  
Stary 2014-01-30, 23:09   #4894
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Chyba sporo z nas ma ten brązer Chanel ja jestem ńim zachwycona. Jest bardzo łatwy w aplikacji i długo trzyma się na twarzy. Latem może spokojńie "zastąpić" opaleniznę. Ma delikatny pomarańczowy odcień, ale na mojej cerze ładnie się wtapia i tego ńie widać. Jest w tonacji cieplej.

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
mnie się on marzy, szukałam go intensywnie w Paryżu i w Polsce, i w żadnej Sephorze, do której wchodziłam nie mieli
ale czytałam mnóstwo pozytywnych opinii i jak kiedyś go w końcu dopadnę to na pewno biorę
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
U mnie wpada w pomarańcz, mam skórę z żółtawymi tonami
Hmmm, to w sumie niedobrze, ze jest w cieplej tonacji, ale z drugiej strony mam skore z rozowymi tonami, to moze u mnie bedzie dobrze wygladal

Ciekawe czy u mnie bedzie stacjonarnie dostepny, jak nie w Sephorze to gdzies indziej, ale bardzo bym chciala walentynkowe -20% na niego wykorzystac

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To mnie tak mocno zapchał perfekcjonista.Ja teraz biorę większe próbki Z tego Diora Total mam tylko pod oczy miniaturki.
I jak je oceniasz?
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-01-30, 23:13   #4895
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Mnie Pastel White tez nie uwiodły

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-01-30, 23:27   #4896
delilahinsomnia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
nie próbowałam, generalnie okolice ust i brody mam przesuszoną.... i na czole też mi się podkład zważył kupowałam go w sklepie make up for ever..... ciekawe czy mogę złożyć reklamację (Pani ekspedientka w sumie mi doradzała i zapewniała że nie wysuszy) szkoda mi kasy [COLOR="Silver"]
Miałam szkolenie z tej marki, babka też zapewniała że nie wysusza no ale jeżeli na kogoś ma działanie wysuszające to tak jest. Ja wziełam się z wielkim zapałem za testowanie tych podkładów ale po 4 kolorze wypróbowanym żaden mi nie spasował to raz, a dwa to brzydko się warzył.. Teraz mam smashboxa i jestem bardzo zadowolona. Z MUFE mogę polecić HD powder ten biały, teraz weszła nowość i jest też wersji prasowanej oprócz sypkiej i róże w kremie ale tym z pompką, też już na wycofaniu bo zastąpiły je nowe róże w kremie, w kompakcie - coś a'la chanelowe

19.04.2012 - włosy rosną jak na drożdżach

Nieszczęscia nie chodzą parami. Nieszczęścia zapieprzają stadami.

Aniołkowa Mama 5.03.2012 (*)
delilahinsomnia jest offline  
Stary 2014-01-31, 07:00   #4897
misianka
kosmita jakiś normalnie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dla mnie też
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
no widzicie - stara prawda: co skóra/cera, to zdanie
może jak wszystko inne po prostu - jednym faktycznie robi dobrze, innym nie, zależnie od własnych potrzeb i gustów

Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline  
Stary 2014-01-31, 08:05   #4898
niusia212
Wtajemniczenie

GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212

Cytat:
Miałam szkolenie z tej marki, babka też zapewniała że nie wysusza no ale jeżeli na kogoś ma działanie wysuszające to tak jest. Ja wziełam się z wielkim zapałem za testowanie tych podkładów ale po 4 kolorze wypróbowanym żaden mi nie spasował to raz, a dwa to brzydko się warzył.. Teraz mam smashboxa i jestem bardzo zadowolona. Z MUFE mogę polecić HD powder ten biały, teraz weszła nowość i jest też wersji prasowanej oprócz sypkiej i róże w kremie ale tym z pompką, też już na wycofaniu bo zastąpiły je nowe róże w kremie, w kompakcie - coś a'la chanelowe
Odcien u mnie jest idealny. Dziś założyłam go na tłusty krem narazie jest ok. Zobaczę jak przyjadę do pracy. Dzięki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niusia212 jest offline  
Stary 2014-01-31, 08:19   #4899
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

moje zamówienie z Sephory utknęło w martwym punkcie
Po złożeniu zamówienia dokonałam płatności przez przelewy24 i .... nie dostałam żadnego maila z potwierdzeniem zamówienia ani z zaksięgowaniem wpłaty. Na moim koncie Sephory widnieje, że nie złożyłam żadnego zamówienia.....
Dzwoniłam na infolinię Sephory - okazało się, że nie jestem pierwsza osobą, która dzwoni w tej sprawie. Pan na infolinii twierdził, że to wina przlewów24....generalnie problem zgłoszono, dostałam też maila że działają w sprawie zamówienia
Kalex jest offline  
Stary 2014-01-31, 08:37   #4900
Joskelyn
Zadomowienie

Ja wczoraj chcialam kupic bilet do kina przez przelewy24 i tez moja wplata nie doszla do adresata choc z konta przelew wyszedl... wiec moze maja faktycznie jakieg lagi w systemie

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2014-01-31, 09:09   #4901
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Teraz napalilam sie na Chanel Soieil de Tan de Chanel, to jest bronzer w musie czy kremie, wydaje mi sie ze bedzie latwiej go nakladac i blendowac (zwlaszcza jak ktos jest tak malo wprawiony jak ja ) i czytalam, ze np. w lato mozna go zmieszac z podkladem i nie kupowac czegos extra na lato (bo ogolnie wybor podkladu to droga przez meke a dwoch to juz w ogole ). Co prawda te babki z Pixiwoo, gdzie sie dowiedzialam o tym cudzie, mowia, ze moze wpasc w pomarancz na niektorych cerach dlatego chce sie przejsc najpierw i przetestowac. Ktos ma doswiadczenie z tym bronzerem?
Ja mam tą bazę i lubię ją, ale nie jest to dla mnie must have. Używając jej do konturowania trzeba się troszkę namachać, żeby ładnie rozetrzeć, ale efekt jest ok. Pewnie to też kwestia przyzwyczajenia - najszybciej konturuje mi się prasowanymi brązerami. Stosowałam ją też na całą twarz, dla przyciemnienia podkładu, kiedy latem stawał się za jasny. Całkiem nieźle się sprawdza do tego celu, z tym że wydaje mi się, że wtedy szybciej świeci mi się skóra. To jednak przypadłość mojej cery - im więcej produktów i warstw nakładam, tym bardziej i szybciej zaczynam się świecić.
Co do odcienia - baza ma lekko pomarańczowe tony, ale u mnie akurat się to na szczęście na twarzy nieweluje i nie razi. Niemniej najlepiej sprawdzić na sobie.

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
mnie się on marzy, szukałam go intensywnie w Paryżu i w Polsce, i w żadnej Sephorze, do której wchodziłam nie mieli
ale czytałam mnóstwo pozytywnych opinii i jak kiedyś go w końcu dopadnę to na pewno biorę
Tak naprawdę to trzeba być namolnym . Ja swoją bazę kupiłam w Sephorze, ale jak o nią zapytałam to pani nie dość, że nie wiedziała tak do końca, o czym mówię, to uparcie twierdziła, że takiego produktu nie mają. Byłam jednak uparta i nie dałam się jej zbyć. Na moją prośbę pani otworzyła szufladę i sama tą bazę w czeluściach szuflady znalazłam .

Cytat:
No wersja ładna, nie przeczę, dlatego na nią polowałam . Niemniej nie podoba mi się, że kulki wzmagają u mnie świecenie. Trzymam je jednak, bo nie wykluczone, że za jakiś czas cera pójdzie mi bardziej w kierunku suchej (jak np. u Milki) i wtedy zapałam do nich miłoscią .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Powoli nabieram na niego ochoty, muszę tylko odcienie zmacać
Sheer Bronzer ma chyba tylko 2 albo 3 odcienie (w Dougim online są tylko 2). Zdaje mi się, że ten odcień, co mam (nr 1) jest najbardziej popularny. On jest wg mnie taki prawdziwie brązowy.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie nie uwiodły meteoryty jako takie . Do samej wersji kolorystycznej nic nie mam .

Cytat:
Fajny jest . Wprawdzie teraz przerzuciłam się na Narsa i jego efekt bardziej mi się podoba, bo mniej matuje, a bardziej "photoshopuje" skórę niż MUFE, ale MUFe ma chyba najlepiej skonstruowane i najwygodniejsze opakowanie, jakie spotkałam w pudrach sypkich.
OlaM jest offline  
Stary 2014-01-31, 09:54   #4902
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Wielkie dzięki za odpowiedz skorzystam w takim razie z tego epuap, mam nadzieję, że to ogarnę, pytałam o możliwości bo mieszkam teraz za granicą a sprawa jest drobna i właściwie mnie nie dotyczy, tak więc nie chcę się bawić w wysyłanie listów pocztą itp.

Proszę
No to rzeczywiście, jak sprawa jest małej wagi to skorzystaj z najwygodniejszej dla siebie formy.

Cytat:
Jeżeli Cię wysusza to czy próbowałaś go łączyć z HD elixir? KLIK< Mi on się w ogole nie sprawdza bo w okolicach ust, brody zwyczajnie się warzył, robił się tzw. cake

U mnie ten Elixir nic nie robił Zdecydowanie lepiej spisuje się baza nawilżająca RBR ale też tyłka nie urywa

Cytat:
Dla mnie też

To zupełnie jak ja od x lat używam kulasków i nawet udało mi się wykończyć jedno calutkie pudło beżowych 03 , a zaraz denkuję Mythic 01. Na stanie mam jeszcze 3 inne pudła

Cytat:

A który podkład Smashboxa masz ? napisz coś więcej

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajny jest . Wprawdzie teraz przerzuciłam się na Narsa i jego efekt bardziej mi się podoba, bo mniej matuje, a bardziej "photoshopuje" skórę niż MUFE, ale MUFe ma chyba najlepiej skonstruowane i najwygodniejsze opakowanie, jakie spotkałam w pudrach sypkich.

Olu, a możesz coś więcej napisać o różnicach pomiędzy HD MUFE i Narsem ? Mam MUFE i zastanawiam się nad zakupem Narsa?
Contax jest offline  
Stary 2014-01-31, 10:16   #4903
moniq_c
Zakorzenienie

nieaktualne

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-31 o 10:25
moniq_c jest offline  
Stary 2014-01-31, 10:56   #4904
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja wczoraj chcialam kupic bilet do kina przez przelewy24 i tez moja wplata nie doszla do adresata choc z konta przelew wyszedl... wiec moze maja faktycznie jakieg lagi w systemie
ooo...no może. U mnie tez pieniądze wyszły, potwierdzenie przelewu mam a do tej pory ani widu ani słychu info o moim zamówieniu
Kalex jest offline  
Stary 2014-01-31, 11:08   #4905
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Olu, a możesz coś więcej napisać o różnicach pomiędzy HD MUFE i Narsem ? Mam MUFE i zastanawiam się nad zakupem Narsa?
i ja poproszę o odpowiedź bom ciekawa nars mnie okrutnie kusi, ale potrzebuję czegoś co też dobrze zmatowi, bo jednak moja strefa T lubi dać mi popalić
Cytat:
Ja mam tą bazę i lubię ją, ale nie jest to dla mnie must have. Używając jej do konturowania trzeba się troszkę namachać, żeby ładnie rozetrzeć, ale efekt jest ok. Pewnie to też kwestia przyzwyczajenia - najszybciej konturuje mi się prasowanymi brązerami. Stosowałam ją też na całą twarz, dla przyciemnienia podkładu, kiedy latem stawał się za jasny. Całkiem nieźle się sprawdza do tego celu, z tym że wydaje mi się, że wtedy szybciej świeci mi się skóra. To jednak przypadłość mojej cery - im więcej produktów i warstw nakładam, tym bardziej i szybciej zaczynam się świecić.
Co do odcienia - baza ma lekko pomarańczowe tony, ale u mnie akurat się to na szczęście na twarzy nieweluje i nie razi. Niemniej najlepiej sprawdzić na sobie.
napaliłam się na to cudo Chanel jak szczerbaty na suchary i użyłam ze 3-4 razy, bo jednak prasowanymi mazidłami lepiej mi się konturuje u mnie Chanel wychodzi tak lekko pomarańczowo i wolę ją używać jako róż nawet kojarzy mi się z Laguną z NARSa właśnie, bo ona ma takie satynowe wykończenie i złote podbicie, z tym, że Chanel jednak bardziej pomarańczowe cudo ale faaajne
dimiti jest offline  
Stary 2014-01-31, 11:30   #4906
jamestown
Avada kedavra.

Moze kogos to zainteresuje, ale ostatnio odkrylam nowy KWC-enny pedzel. Ten. Jest miekki jak kaczuszka. Dosc rzadki. Nadaje sie swietnie do pudru. Ja jednak zaczelam nakladac niz roze. Mam dosc ciezka reke, do tego jestem blada jak sciana, wiec u mnie o efekt klauna latwo. Odkad zmienilam wszystkie rozowe pedzle na ten nie mam juz z tym problemu. Nakladam nim rowniez rozswietlacze. Teoretycznie jest do produktow mineralnych (przynajmniej taki byl opis, gdy go kupowalam), ale tradycyjnie zaczelam cudowac i znalazlam mu nowe zastosowanie. Zdecydowanie nowy ulubiony pedzel.
Stary 2014-01-31, 11:44   #4907
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Ja uzywam Terracotta 4 seasons wersja dla brunetek, chociaz jestem blondynka. W zimie, kiedy moja cera jest jasniejsza uzywam dwoch najjasniejszych odcieni, a w lato mieszam calosc.

Teraz napalilam sie na Chanel Soieil de Tan de Chanel, to jest bronzer w musie czy kremie, wydaje mi sie ze bedzie latwiej go nakladac i blendowac (zwlaszcza jak ktos jest tak malo wprawiony jak ja ) i czytalam, ze np. w lato mozna go zmieszac z podkladem i nie kupowac czegos extra na lato (bo ogolnie wybor podkladu to droga przez meke a dwoch to juz w ogole ). Co prawda te babki z Pixiwoo, gdzie sie dowiedzialam o tym cudzie, mowia, ze moze wpasc w pomarancz na niektorych cerach dlatego chce sie przejsc najpierw i przetestowac. Ktos ma doswiadczenie z tym bronzerem?
Pomarańcz może wybijać, w zależności od koloru skóry. Dla przykładu : karnacja oliwkowa, porcelanowa ( z duża ilością kosmetyku) . Ja idę w stronę bardziej tej pierwszej kombinacji, i choć swój no 1 mam, bazę Chanelową bardzo lubię.
Phoebee jest offline  
Stary 2014-01-31, 12:11   #4908
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Pomarańcz może wybijać, w zależności od koloru skóry. Dla przykładu : karnacja oliwkowa, porcelanowa ( z duża ilością kosmetyku) . Ja idę w stronę bardziej tej pierwszej kombinacji, i choć swój no 1 mam, bazę Chanelową bardzo lubię.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
napaliłam się na to cudo Chanel jak szczerbaty na suchary i użyłam ze 3-4 razy, bo jednak prasowanymi mazidłami lepiej mi się konturuje u mnie Chanel wychodzi tak lekko pomarańczowo i wolę ją używać jako róż nawet kojarzy mi się z Laguną z NARSa właśnie, bo ona ma takie satynowe wykończenie i złote podbicie, z tym, że Chanel jednak bardziej pomarańczowe cudo ale faaajne
Cytat:

Tak naprawdę to trzeba być namolnym . Ja swoją bazę kupiłam w Sephorze, ale jak o nią zapytałam to pani nie dość, że nie wiedziała tak do końca, o czym mówię, to uparcie twierdziła, że takiego produktu nie mają. Byłam jednak uparta i nie dałam się jej zbyć. Na moją prośbę pani otworzyła szufladę i sama tą bazę w czeluściach szuflady znalazłam .
Dzieki wielkie za odpowiedzi, mam nadzizeje, ze ja znajde gdzies u mnie szybciutko i przetestuje!
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-01-31, 12:49   #4909
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
To zupełnie jak ja od x lat używam kulasków i nawet udało mi się wykończyć jedno calutkie pudło beżowych 03 , a zaraz denkuję Mythic 01. Na stanie mam jeszcze 3 inne pudła
wow! mi jeszcze nie udało się zdenkować kulasków, choć beżowe 03 widać, że się bardzo skurczyły

Dostałam dzisiaj takie pismo z Marionnaud. Znikają z polskiego rynku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4475.jpg (71,1 KB, 82 załadowań)
milka-pilka jest offline  
Stary 2014-01-31, 12:56   #4910
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
wow! mi jeszcze nie udało się zdenkować kulasków, choć beżowe 03 widać, że się bardzo skurczyły

Dostałam dzisiaj takie pismo z Marionnaud. Znikają z polskiego rynku.
no to już od dawna wiadomo kilka miesięcy temu na ich stronie było już oficjalne info, że się żegnają...heh...i gdzie ja będę TheBalm kupować podczas promocji !?
dimiti jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:04   #4911
Vegetka
Zakorzenienie

Kurcze wykupiłyście na douglas online kulaski w kolorze medium
Vegetka jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:11   #4912
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
no to już od dawna wiadomo kilka miesięcy temu na ich stronie było już oficjalne info, że się żegnają...heh...i gdzie ja będę TheBalm kupować podczas promocji !?
Myślałam, że jedną - dwie perfumerie w Warszawie zostawią

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Dostałam tez kartkę z Douglasa z informacją, że w dniach 8-9.02.2014 będzie rabat -20% na cały asortyment w perfumerii Douglas w Złotych Tarasach.

Na kartce widnieje adnotacja: "Prosimy o okazanie zaproszenia w perfumerii. Rabaty nie łączą się."
milka-pilka jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:22   #4913
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Myślałam, że jedną - dwie perfumerie w Warszawie zostawią

olali nas całkowicie
dimiti jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:35   #4914
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Hmmm, to w sumie niedobrze, ze jest w cieplej tonacji, ale z drugiej strony mam skore z rozowymi tonami, to moze u mnie bedzie dobrze wygladal

Ciekawe czy u mnie bedzie stacjonarnie dostepny, jak nie w Sephorze to gdzies indziej, ale bardzo bym chciala walentynkowe -20% na niego wykorzystac

I jak je oceniasz?
Jeszcze nie użyłam

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Proszę
No to rzeczywiście, jak sprawa jest małej wagi to skorzystaj z najwygodniejszej dla siebie formy.

U mnie ten Elixir nic nie robił Zdecydowanie lepiej spisuje się baza nawilżająca RBR ale też tyłka nie urywa

A który podkład Smashboxa masz ? napisz coś więcej

Też się chętnie dowiem,bo mam MUFE (miniaturkę co prawda) ale nie pogardze czymś lepszym.

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:35   #4915
Vegetka
Zakorzenienie

no ja bym chciała na douglas online -20% bym kupiła kulaski, tam zawsze jakieś fajne miniatury są a w s. zawsze dostaję próbkę bazy silikonowej...
Vegetka jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:39   #4916
Contax
Zakorzenienie

Cytat:

przyłożyłam się mocno

Cytat:

Dostałam tez kartkę z Douglasa z informacją, że w dniach 8-9.02.2014 będzie rabat -20% na cały asortyment w perfumerii Douglas w Złotych Tarasach.

Na kartce widnieje adnotacja: "Prosimy o okazanie zaproszenia w perfumerii. Rabaty nie łączą się."

Szkoda, że tylko z zaproszeniem
Contax jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:41   #4917
OlaM
Moderator

Cytat:
Proszę
Cytat:
i ja poproszę o odpowiedź bom ciekawa nars mnie okrutnie kusi, ale potrzebuję czegoś co też dobrze zmatowi, bo jednak moja strefa T lubi dać mi popalić
Na ten moment to wrażenia mam takie, jak już napisałam - MUFE bardziej matuje (matowi ), ale może podkreślać różne drobne "suchotki"na twarzy, natomiast Nars też ma dobry efekt matujący, tylko bardziej zmiękcza rysy.
W domu dokonam bardziej wnikliwego porównania i dam Wam jeszcze znać .
OlaM jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:43   #4918
naticzak
Raczkowanie

Ciekawy http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...ProductsPL%3A2 podkład, ma ktoś?

Edytowane przez naticzak
Czas edycji: 2014-01-31 o 13:44
naticzak jest offline  
Stary 2014-01-31, 13:47   #4919
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość

O jak szybko
Ciekawe czy będzie podobny do Maestro Armaniego ?
I jak mało odcieni

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-01-31 o 13:49
Contax jest offline  
Stary 2014-01-31, 14:06   #4920
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no ja bym chciała na douglas online -20% bym kupiła kulaski, tam zawsze jakieś fajne miniatury są a w s. zawsze dostaję próbkę bazy silikonowej...
dokładnie. Dlatego lubie w Douglasie on-line kupować
Kalex jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości