Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-01-31, 14:26   #4921
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Dostałam dzisiaj takie pismo z Marionnaud. Znikają z polskiego rynku.
wczoraj też dostałam takie pisemko a właściwie bon na 35 zł za punkty, co prawda kilku punktów mi brakowało ale jak widać na koniec okazali serce i dołożyli nie wiem czy cos mi się uda upolować bo u mnie w Mario już puściutko się robi

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-01-31, 14:41   #4922
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wczoraj też dostałam takie pisemko a właściwie bon na 35 zł za punkty, co prawda kilku punktów mi brakowało ale jak widać na koniec okazali serce i dołożyli nie wiem czy cos mi się uda upolować bo u mnie w Mario już puściutko się robi
też dostałam brakowało mi aż 4 punktów tzn już bym i tak je zdobyła, bo kupiłam sporo rzeczy, ale punktów już nie nabijali- ciekawa jestem czy uda mi się wykorzystać ten bon czy już kicha i nie będzie co kupić
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na ten moment to wrażenia mam takie, jak już napisałam - MUFE bardziej matuje (matowi ), ale może podkreślać różne drobne "suchotki"na twarzy, natomiast Nars też ma dobry efekt matujący, tylko bardziej zmiękcza rysy.
W domu dokonam bardziej wnikliwego porównania i dam Wam jeszcze znać .
dimiti jest offline  
Stary 2014-01-31, 15:02   #4923
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Prawei dzisiaj capnęła, drugą puszkę meteorytów nr 03
Pewno po nie się wrócę

Upomnialam sie o miniature tuszu, której nie dostałam osttanim razem i Panie mi ja grzecznie dały.

Poza tym wziełam do testów inny kolor EL DW - Ecru i mam nadzieję, ze ten będzie wreszcie dobry.

A i spotkałam w SCC w Sephorze jedna z bloggerek ze slaska, zaczepiłam i sie przedstawiłam ale nie pamietam nazwy jej bloga

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-01-31, 15:05   #4924
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
też dostałam brakowało mi aż 4 punktów tzn już bym i tak je zdobyła, bo kupiłam sporo rzeczy, ale punktów już nie nabijali- ciekawa jestem czy uda mi się wykorzystać ten bon czy już kicha i nie będzie co kupić
mi brakowało aż 7 chociaż też nie udało mi się ich "dobić" bo w styczniu zablokowali już ten system, nie wiem co ja pocznę ... Mario ma najlepszy ( przynajmniej dla mnie ) płyn micelarny, ostatnio jak byłam wzięłam 2 butle na zapas

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-01-31, 15:31   #4925
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno po nie się wrócę

Upomnialam sie o miniature tuszu, której nie dostałam osttanim razem i Panie mi ja grzecznie dały.

Poza tym wziełam do testów inny kolor EL DW - Ecru i mam nadzieję, ze ten będzie wreszcie dobry.

A i spotkałam w SCC w Sephorze jedna z bloggerek ze slaska, zaczepiłam i sie przedstawiłam ale nie pamietam nazwy jej bloga
A ja dalej się nie namyśliłam czy zostawić te 02 które mam czy wymienić znowu na 03
Mam ten podkład w tym kolorze i na mnie wychodzi jakiś różowy No i leży sobie w szufladzie A testowałaś może Ivory Nude?

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-01-31, 15:45   #4926
anes119
Zadomowienie

Cytat:
Pewno po nie się wrócę

To mnie widziałaś, Corii moj blog był pod adresem whitepraline.blogspot.pl - i nie ze Sląska, tylko z Wrocławia
Tak myslałam, że to Ty
anes119 jest offline  
Stary 2014-01-31, 15:54   #4927
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
To mnie widziałaś, Corii moj blog był pod adresem whitepraline.blogspot.pl - i nie ze Sląska, tylko z Wrocławia
Tak myslałam, że to Ty
Ha ha, tak to jest jak sie czyta pierdyliard blogów
No to miło było Cie poznać
Czemu juz nie ma bloga w sumie? Ciekawie pisałas
I co Cie przygnalo na slask

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja dalej się nie namyśliłam czy zostawić te 02 które mam czy wymienić znowu na 03
Mam ten podkład w tym kolorze i na mnie wychodzi jakiś różowy No i leży sobie w szufladzie A testowałaś może Ivory Nude?
Never, Ivory na mnie już za jasny, wtedy za gjesze moge robić
Może zechcesz wymeinic podkład na coś ode mnie?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-01-31, 15:54   #4928
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No wersja ładna, nie przeczę, dlatego na nią polowałam . Niemniej nie podoba mi się, że kulki wzmagają u mnie świecenie. Trzymam je jednak, bo nie wykluczone, że za jakiś czas cera pójdzie mi bardziej w kierunku suchej (jak np. u Milki) i wtedy zapałam do nich miłoscią .
Ja zauważyłam, że te zwykłe kulki u mnie świecenia nie wzmagają, ale np. dragony limitowane już tak. One same w sobie są bardziej świecące od tych z regularnej kolekcji, a że dodatkowo buzia mi się po nich mocniej błyszczy, to efekt ostateczny łatwo sobie można wyobrazić. Mimo wszystko dragonów się nie pozbyłam, bo na krótsze wyjścia są ok.

Z innej beczki: przyszły do mnie farbki do ust z OCC. Ten czarny błyszczol jest bardzo fajny: http://www.temptalia.com/occ-little-...hotos-swatches

Solo może szału nie robi, ale jak się go nałoży pod lub na szminkę to fajnie ją tonuje i przyciemnia.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-01-31, 16:02   #4929
anes119
Zadomowienie

Cytat:
Ha ha, tak to jest jak sie czyta pierdyliard blogów
No to miło było Cie poznać
Czemu juz nie ma bloga w sumie? Ciekawie pisałas
I co Cie przygnalo na slask

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Mnie rownież miło było poznać
Co do bloga, to zmieniłam punkt zainteresowań o 180 stopni, i przestałam widzieć dalszego sensu blogowania.
A w Katowicach to bedę bardzo częstym gosciem, mąż dostał tu pracę, i kto wie, czy nie przeniesiemy sie na dlużej do Katowic. Bardzo podoba mi się tutaj. Fajni ludzie
anes119 jest offline  
Stary 2014-01-31, 16:04   #4930
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Tak myslałam, że to Ty
A mysmy sie w MACu poznaly . Pamietam jak ruszylam na ratunek Twojej corze i wiazalam supelek na torebce foliowej .
Stary 2014-01-31, 16:06   #4931
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mnie rownież miło było poznać
Co do bloga, to zmieniłam punkt zainteresowań o 180 stopni, i przestałam widzieć dalszego sensu blogowania.
A w Katowicach to bedę bardzo częstym gosciem, mąż dostał tu pracę, i kto wie, czy nie przeniesiemy sie na dlużej do Katowic. Bardzo podoba mi się tutaj. Fajni ludzie
W sumie głupio mi było tak zaczepiać, bo byłas zajęta, totez ograniczyłam sie do minimum i sruu
A jak wypadłą wizja Guerlainowo-Givenchowa? Pan Cie skusił na coś?
No proszę, będziesz teraz częsciej, fajnie
Z tym, ze nie podzielam Twojego optyizmu co do tego, ze tu fajnie Ja wolę Wrocek
Strasznies mnie zaintrygowała tymi zmaianami zainteresowań az o tyle Co teraz jest an tapecie, jesli to nie tajemnica, of course

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-01-31 o 16:07
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-01-31, 16:06   #4932
anes119
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
A mysmy sie w MACu poznaly . Pamietam jak ruszylam na ratunek Twojej corze i wiazalam supelek na torebce foliowej .
Pamiętam
Potem w Douglasie, a potem nie udalo nam sie na zwykłą kawę umówić
anes119 jest offline  
Stary 2014-01-31, 16:19   #4933
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

To zróbmy tak jak przetestujesz to daj znać jak kolor i ja go też chyba jeszcze przetestuje ale z tego co pamiętam one z Ivory Nude były na takim samym poziomie jeśli chodzi o jasność tylko Ivory Nude bardziej żółtek

A do mnie dziś przyszło zamówienie z golden rose. Zamówiłam te ich najnowsze szminki matowe są ekstraa Tutaj mały słoczyk Wzięłam 5 kolorów a tutaj porównanie dwóch czerwieni. Ta pierwsza jest cudna na zdjęciu jakaś różowa wychodzi ale to taki bardzo chłodny, czerwony kolor, cudnaa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140131_161513 (2).jpg (32,6 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-01-31 o 16:20
Stary 2014-01-31, 16:25   #4934
anes119
Zadomowienie

Cytat:
W sumie głupio mi było tak zaczepiać, bo byłas zajęta, totez ograniczyłam sie do minimum i sruu
A jak wypadłą wizja Guerlainowo-Givenchowa? Pan Cie skusił na coś?
No proszę, będziesz teraz częsciej, fajnie
Z tym, ze nie podzielam Twojego optyizmu co do tego, ze tu fajnie Ja wolę Wrocek
Strasznies mnie zaintrygowała tymi zmaianami zainteresowań az o tyle Co teraz jest an tapecie, jesli to nie tajemnica, of course
Bardzo dobrze zrobiłaś, ja też zaczepiam ludzi, jak ich kojarzę z jakichś blogów, kiedyś tak włanie zaczepilam Agatę co ma nosa w River Island.
Pan sympatyczny zrobił szybką prezentację nowosci, ale nie przejawiał jakichś mega zachwytow, był taki fajnie wywarzony, nie gadał tekstów w stylu : oh jakie to piekne, a to takie cudne.

Pewnie, ze to żadna tajemnica, moje zainteresowanie skupiło się wokół Pisma Swietego, calkowicie mnie to tak pochłonęło, ze zajmuję się tym kazdą wolną chwilą.
anes119 jest offline  
Stary 2014-01-31, 16:36   #4935
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Bardzo dobrze zrobiłaś, ja też zaczepiam ludzi, jak ich kojarzę z jakichś blogów, kiedyś tak włanie zaczepilam Agatę co ma nosa w River Island.
Pan sympatyczny zrobił szybką prezentację nowosci, ale nie przejawiał jakichś mega zachwytow, był taki fajnie wywarzony, nie gadał tekstów w stylu : oh jakie to piekne, a to takie cudne.

Pewnie, ze to żadna tajemnica, moje zainteresowanie skupiło się wokół Pisma Swietego, calkowicie mnie to tak pochłonęło, ze zajmuję się tym kazdą wolną chwilą.
Ja macałam tez te nowości i nie prócz nowych kulek nic mnie nie pociaga Na szczscie w sumie

A Tobie jak wypadło macanko kulek, bo widziałam, ze je testowałas

Podziwiam Twoje zainteresowanie. Rzeczywiscie, jest całkowicie rózne. A skąd nagła zmiana, jakiś fragment gdzieś Cie zaintrygował, czy jakies wydarzenie, jeśli mozna wiedziec?

Jest szansza, ze kiedys wrócisz do bloga? Bo pzeciez kosmetyki w jakimś stopniu dalej Cie interesują, prawda?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-01-31, 16:48   #4936
anes119
Zadomowienie

Cytat:
Ja macałam tez te nowości i nie prócz nowych kulek nic mnie nie pociaga Na szczscie w sumie

A Tobie jak wypadło macanko kulek, bo widziałam, ze je testowałas

Podziwiam Twoje zainteresowanie. Rzeczywiscie, jest całkowicie rózne. A skąd nagła zmiana, jakiś fragment gdzieś Cie zaintrygował, czy jakies wydarzenie, jeśli mozna wiedziec?

Jest szansza, ze kiedys wrócisz do bloga? Bo pzeciez kosmetyki w jakimś stopniu dalej Cie interesują, prawda?
Z Guerlain faktycznie tylko nowe kulki wzbudzają ciekawosc, wziełam te 04, ciekawe czy faktycznie brązują nie dając tyle drobinek co poprzednia wersja 03, teint dore.

Co do zmiany zainteresowań, to dosc dluga historia, nie chciałabym robić zbyt dlugiego offtopu. Jestem osobą, która jak załapie jakiś temat, to go drąży ile się da, i tak stało się z tym tematem.
Do blogowania nie wrócę, ale też nie popadłam w jakies dziwactwo, zeby stronić od wszystkiego i stac sie zakonnicą, to nie o to w tym chodzi. Dalej interesują mnie to, co nakladam na twarz, ale juz nie popadam w takie zachwyty jak kiedyś
anes119 jest offline  
Stary 2014-01-31, 16:56   #4937
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Z Guerlain faktycznie tylko nowe kulki wzbudzają ciekawosc, wziełam te 04, ciekawe czy faktycznie brązują nie dając tyle drobinek co poprzednia wersja 03, teint dore.

Co do zmiany zainteresowań, to dosc dluga historia, nie chciałabym robić zbyt dlugiego offtopu. Jestem osobą, która jak załapie jakiś temat, to go drąży ile się da, i tak stało się z tym tematem.
Do blogowania nie wrócę, ale też nie popadłam w jakies dziwactwo, zeby stronić od wszystkiego i stac sie zakonnicą, to nie o to w tym chodzi. Dalej interesują mnie to, co nakladam na twarz, ale juz nie popadam w takie zachwyty jak kiedyś
Tobie 04 powinny idealnie pasowac
Na mnie by sie braz wybijał, moze gdybym sie opaliło, to by było ok.

Ja odłozyłam 03 na razie, mysle teraz czy brac, czy zostac przy 02 tylko

Nawet nie posądzałam Cie o to, ze wpadłas jakś skrajnośc, nei wygladasz na taka osobę Raczej na taka, co twardo stąpa po ziemi

Szczerze, to ja podziwiam wszystko bloggerki, które maja siłe i ochote prowadzić bloga. Ja na to jestem zbyt leniwa i wygodna

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
To zróbmy tak jak przetestujesz to daj znać jak kolor i ja go też chyba jeszcze przetestuje ale z tego co pamiętam one z Ivory Nude były na takim samym poziomie jeśli chodzi o jasność tylko Ivory Nude bardziej żółtek
Dobrze, to jutro albo pojutrze dam Ci na pw znac, czy mi pasuej ten kolor Ecru.

Własnie ze testowałam na rece Ivory Nude, Ecru, Desert Beige, Sand i Ivory odpadł, nie pasował mi. Zbyt sie odcinał, natomiast z nich wszystkich to Ecru wpasował sie w skóre dłoni idealnie. Ale wiadomo, reka to nie twarz. Na twarzy sie okazało ze Desert za ciemny ostatecznie, Bone z kolei odcień cos nie teges. Sand zas prawie nie robi roznicy z Desert. No to teraz czas na Ecru

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-01-31, 17:21   #4938
anes119
Zadomowienie

Kulki 03 tez mi sie podobały.
Zapomnialam sprzedać newa od pana z Sepho, chociaz nie wiem czy to aby dalej news, ze wchodzi juz niedlugo kolorowka Marca Jacobsa, na wyłacznosc Seph.
anes119 jest offline  
Stary 2014-01-31, 17:29   #4939
OlaM
Moderator

Anes - ja Twojego bloga też bardzo lubiłam czytać i szkoda, że Twoja przygoda z nim się skończyła. Niemniej nic na siłę, życzę rozwijania zainteresowań i pasji na innych płaszczyznach .
OlaM jest offline  
Stary 2014-01-31, 17:38   #4940
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no ja bym chciała na douglas online -20% bym kupiła kulaski, tam zawsze jakieś fajne miniatury są a w s. zawsze dostaję próbkę bazy silikonowej...
Jejku, znam to. Ja jak tylko widzę próbkę tej bazy w ręku konsultantki to od razu informuję, że absolutnie tej bazy nie chcę.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
przyłożyłam się mocno

Szkoda, że tylko z zaproszeniem

Myślę, że bez zaproszenia też się da. Warto spróbować.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
mi brakowało aż 7 chociaż też nie udało mi się ich "dobić" bo w styczniu zablokowali już ten system, nie wiem co ja pocznę ... Mario ma najlepszy ( przynajmniej dla mnie ) płyn micelarny, ostatnio jak byłam wzięłam 2 butle na zapas
Ja w Mario kupowałam zazwyczaj kosmetyki JMO.
A co to za micel? Ich firmowy?

Cytat:
Zapomnialam sprzedać newa od pana z Sepho, chociaz nie wiem czy to aby dalej news, ze wchodzi juz niedlugo kolorowka Marca Jacobsa, na wyłacznosc Seph.
Ja nie wiedziałam, fajnie.
Ostatnio pytałam w Douglasie o Laurę Mercier i ma być. Podobnież w ZT pobierali pomiary ostatnio, więc jeszcze z 1,5 miesiąca i powinna być.
Chciałabym.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Anes - to i ja dodam, że Twojego bloga lubiłam Powodzenia w innych dziedzinach!
milka-pilka jest offline  
Stary 2014-01-31, 18:14   #4941
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Pamiętam
Potem w Douglasie, a potem nie udalo nam sie na zwykłą kawę umówić
Ja w pracy bylam jak pisalas .

Cytat:
A to nie wiedzialam. Chetnie obmacam na zywo.
Stary 2014-01-31, 18:14   #4942
anes119
Zadomowienie

OlaM, milka-pilka - dziekuję Wam!
anes119 jest offline  
Stary 2014-01-31, 19:05   #4943
jamestown
Avada kedavra.

Bylam dzis w S. Zastanawialam sie nad zestawem Algenist na pory, ale sobie odpuscilam.
Kolekcja Chanel Spring juz jest.
Kolekcja Dior Trianon juz jest. Chcialam kupic baze, ale jest tak tepa, ze nie moglam jej na skorze dloni rozprowadzic. Az nie chce myslec jakbym powieki musiala masakrowac, aby ja rozprowadzic. Porazka.
Kwiatkowe roze Clinique beda w marcu lub kwietniu .
Kupilam konturowke bezbarwna Sephory. Nalozylam ja pod szminke Burberry i nic nie dala. Ta szminka jest przedziwna i to jedyne mazidlo, ktore u mnie sie w ryzach nie trzyma. Strata pieniedzy na to sephorowe cudo.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Przypominam rowniez zgodnie z prosba tym, ktorym spodobala sie polecona przeze mnie ksiazka (Wybrani), ze 05.02 bedzie premiera trzeciej czesci .
Stary 2014-01-31, 19:06   #4944
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Właśnie to miałam pisać,że kiedyś się spotkałyście,pamietam,że pisałyście tu o tym.

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-01-31, 19:12   #4945
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie nie jest różowy. Raczej neutralny, to chyba kwestia karnacji.

Ja bezskutecznie szukam odpowiedniego dla siebie koloru podkładu Chanel Vitaluminare ( rozświetlającego ) ale mają tylko 3 odcienie różu i coś żółtego.... No albo meksykańską opalenizne.

Nic pomiędzy.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-01-31, 19:28   #4946
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie nie jest różowy. Raczej neutralny, to chyba kwestia karnacji.

Ja bezskutecznie szukam odpowiedniego dla siebie koloru podkładu Chanel Vitaluminare ( rozświetlającego ) ale mają tylko 3 odcienie różu i coś żółtego.... No albo meksykańską opalenizne.

Nic pomiędzy.
Ja mam buzię skłonną do zaczerwienień więc może temu. Ogólnie uwielbiam double wear ale z odcieniami cienko bo zawsze coś Chyba nigdy nie znajdę idealnego odcienia

Stary 2014-01-31, 19:29   #4947
jamestown
Avada kedavra.

Czy pamiętasz, że w Super-Pharm czekają na Ciebie wyjątkowe okazje?

Tym razem przygotowaliśmy specjalną ofertę na produkty marki Vichy oraz La Roche-Posay. Wystarczy, że kupisz dwa dowolne produkty danej marki, a za drugi zapłacisz tylko 50% ceny. Rabat jest naliczany od aktualnej ceny promocyjnej.

Sprawdź też nasz najnowszy folder, aby nie przegapić żadnej z wielu innych okazji.
Stary 2014-01-31, 20:38   #4948
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam buzię skłonną do zaczerwienień więc może temu. Ogólnie uwielbiam double wear ale z odcieniami cienko bo zawsze coś Chyba nigdy nie znajdę idealnego odcienia
Ja miałam ogromnego farta bo w zasadzie za pierwszym razem dobrałam odpowiedni kolor. Latem się nie sprawdza ale latem używam DW sporadycznie.

Walczę z Chanelem, w życiu nie widziałam tak różowych podkładów. Nawet w butelce widać że jest to po prostu pastelowo różowy kolor. Dziś byłam wymienić. Zobaczymy... Nie lubię mojego D ( tzn tego w moim mieście)

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-01-31, 21:28   #4949
Vegetka
Zakorzenienie

Cytat:
Pewno po nie się wrócę

w douglasie czy sephora dorwałaś nowe kulaski ? u mnie w sephora tylko jeden odcień dostępny
Vegetka jest offline  
Stary 2014-01-31, 22:01   #4950
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja miałam ogromnego farta bo w zasadzie za pierwszym razem dobrałam odpowiedni kolor. Latem się nie sprawdza ale latem używam DW sporadycznie.

Walczę z Chanelem, w życiu nie widziałam tak różowych podkładów. Nawet w butelce widać że jest to po prostu pastelowo różowy kolor. Dziś byłam wymienić. Zobaczymy... Nie lubię mojego D ( tzn tego w moim mieście)
Miałam trochę podkładów Chanel i co ja co, ale różowych tonów nie miałam w żadnym

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
w douglasie czy sephora dorwałaś nowe kulaski ? u mnie w sephora tylko jeden odcień dostępny
W Sephorze, bo tam vipy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości