Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-10-24, 16:30   #91
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Starosc .

Ty sie, Sosiak, tu nie chichraj, bo ja o powaznej sprawie mowie. Trapiona jamesowymi problemami (z perspektywy czasu widze, ze byly one jednak zenujce ) wyladowalam na kanapie u Iliosa. Nie moglam jednak usnac, bo Potwor (kot, nie Ilios) co chwile probowal wskoczyc na lozko, na ktorym lezalam. Wiedzialam jednak, ze ma zle zamiary . Przez kilka godzin czuwalam, ale pozniej sie zmeczylam. Balam sie, ze wydrapie mi oczy. Spalam wiec w okularach dla ochrony .

Podsumowujac: kot Iliosa to zlo.

Nastepnym razem pomysl o goglach narciarskich, bo pod zwykłe okulary to Ci może podstępny pazurek wsunąc niepostrzezenie

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-10-24, 16:40   #92
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Umarłam
Ano
Cytat:
Starosc .

Ty sie, Sosiak, tu nie chichraj, bo ja o powaznej sprawie mowie. Trapiona jamesowymi problemami (z perspektywy czasu widze, ze byly one jednak zenujce ) wyladowalam na kanapie u Iliosa. Nie moglam jednak usnac, bo Potwor (kot, nie Ilios) co chwile probowal wskoczyc na lozko, na ktorym lezalam. Wiedzialam jednak, ze ma zle zamiary . Przez kilka godzin czuwalam, ale pozniej sie zmeczylam. Balam sie, ze wydrapie mi oczy. Spalam wiec w okularach dla ochrony .

Podsumowujac: kot Iliosa to zlo.
Ja myślę, James, ze przydałaby Ci się terapia szokowa pod tytułem miot paromiesiecznych kotów w domu Te małe bestie uwielbiają zaczajać sie za rogiem/ścianą i z tej pozycji napadają człowieka, kiedy ten przechodzi obok. Zwykle jest to atak pozorowany , podskakują w powietrzu, ale bywa, że się zbój wczepi w łydę Poza tym wdrapują się na człowieka z każdej strony, byłabyś odmieniona

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobre .

Wiesz, jak nie napisałabyś historii ponownie, to moje magiczne zielone macki mogłyby usunięty post przywrócić (no ale teraz to już bez sensu ).
Dziękuję, będę pamiętać przy następnytm podejściu do tapatalk

Soso jest offline  
Stary 2013-10-24, 17:12   #93
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
No pisałam (do James ) że moja siostra tak sie boi kotów i generalnie nie ufa im, że jak była u nas to oskarżała jedną z malutkich słodkich puchatych kueleczek, że ta się na nią zaczaja w łazience i syczy, a jak się okazało, syczał odświeżacz powietrza, który się uruchamia pod wpływem ruchu Ale siostra i tak mi nie wierzy
urocze

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-10-24, 17:26   #94
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Milka, jeśli mi się dobrze ten model wygooglował to z tymi małymi kółkami z przodu możesz mieć w zimie trudności, takie opinie słyszałam

Dziewczyny naprawdę macie taki problem z tym wózkiem? Ja stwierdziłam, że to przedmiot który się używa rok no może półtora i przy wyborze zwróciłam tylko i wyłącznie uwagę na wygląd/kolor, który mi się podoba i pasuje do mojego stylu. No i chciałam też model z porządnej firmy, żeby się nie rozpadł po tygodniu. W sumie nic nawet wcześniej nie oglądaliśmy w sklepie, a czytać o zaletach i wadach kółek pompowanych versus piankowych, dla przedmiotu który będę używać przez chwilę, mi się nie chciało. Chciałam Mutsy albo Quinny, bo mi się po prostu podobały na ulicach, no i mamy Mutsy bo trafił się używany
Wiem Znam ten wózek, bo dwie z moich koleżanek go miały. W razie potrzeby mogę dokupić kółka zimowe i wymienić te małe na większe (wtedy nie będą skrętne, ale większe za to).
U mnie z wózkiem to dosyć skomplikowana sprawa, ponieważ ja nie mogę dźwigać (ze względu na chore biodro), potrzebowałam więc wózek jak najlżejszy. Mieszkam co prawda na I piętrze, ale w starej kamienicy (bez windy) i ten wózek będę musiała taszczyć. Te z dużymi kołami na resorach są dla mnie za ciężkie. No i druga sprawa ja jestem niska - większość wózków (a właściwie prawie wszystkie) są dla mnie za wysokie , mają też za wysokie rączki (mimo możliwości regulacji).
Gdybym mogła dźwigać, to dziecko nosiłabym w chuście (tak to pewnie TZta będę namawiała na chustę). No ale niestety
Gdybym miała możliwość pożyczenia od kogoś samej gondoli to bym nie marudziła, ale zrobiłam rozeznanie i nic z tego. Za późno, wszystkie wózki dla maluchów już pooddawane lub sprzedane.
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-10-24, 17:46   #95
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

Nastepnym razem pomysl o goglach narciarskich, bo pod zwykłe okulary to Ci może podstępny pazurek wsunąc niepostrzezenie
Owinelam sie tez dla bezpieczenstwa koldra .

Cytat:
(...) byłabyś odmieniona
Na pewno

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wiem Znam ten wózek, bo dwie z moich koleżanek go miały.
Powodzenia w szukaniu karety .
-------------------------------------------------------------------
Jakis czas temu kupilam odzywko-baze do rzes. O odzywieniu wiele sie nie wypowiem, bo regularnosc lekko kuleje u mnie. Jaka baza sprawdza sie super. Mam liche, krotkie rzesy, ktore latwo sie sklejaja od prawie kazdego tuszu. Baza nie dosc, ze wydluza i pogrubia to jeszcze zapobiega sklejaniu.
Dzis nie uzylam odzywki i widze jak moje rzesy marnie wygladaja. Roznica naprawde spora.
Dodam, ze uzywalam tej bialej z Lancome i dla mnie to dziadostwo bylo. Rzesy chyba jeszcze gorzej wygladaly. Pomijam, ze pogrubienie i wydluzenie zadne.
Do tego baza intensyfikuje odcien tuszu. Kupilam ostatnio jakis tani tusz z Golden Rose, zeby zobaczyc czy lubie niebieskie rzesy. Baza wydobywa kolor (sam tuszu kiepisciutki i ledwo go widac).
Swoja baze kupilam na Tru, ale jest tez na Feelu.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-10-24 o 17:49
jamestown jest offline  
Stary 2013-10-24, 17:48   #96
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

SMS:

"Chcesz 30% rabatu na zakupy markowych ubrań? Wpisz kod rabatowy SSALE w koszyku zakupów. Szczegóły na answer.com/rabat30"

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-10-24, 17:49   #97
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Oj, na pewno, podwójne obowiązki ale i radość

W temacie bliźniaków - zawsze mnie rozbrajają te filmiki (nie wiem, czy znacie?)

Słodkie te filmiki

Cytat:
Dziewczyny naprawdę macie taki problem z tym wózkiem? Ja stwierdziłam, że to przedmiot który się używa rok no może półtora i przy wyborze zwróciłam tylko i wyłącznie uwagę na wygląd/kolor, który mi się podoba i pasuje do mojego stylu. No i chciałam też model z porządnej firmy, żeby się nie rozpadł po tygodniu. W sumie nic nawet wcześniej nie oglądaliśmy w sklepie, a czytać o zaletach i wadach kółek pompowanych versus piankowych, dla przedmiotu który będę używać przez chwilę, mi się nie chciało. Chciałam Mutsy albo Quinny, bo mi się po prostu podobały na ulicach, no i mamy Mutsy bo trafił się używany
Mnie tez sie mutsy i quinny podobal i pewnie bym ktorys z nich kupila, ale wozek dla blizniakow to jednak cos innego i wymaga naprawde porządnego ogarnięcia tematu. Nie wystarczy kupic co ładne, ale tez trzeba kombinowac zeby bylo funkcjonalne. Poza tym wcale wyboru takiego nie ma jak pojedynczych

Cytat:
Nie badz naiwniakiem. Twoj kot to zlo, a ze nie lubie, gdy mnie obcy dotykaja to swoja droga .

dobre

Cytat:
No pisałam (do James ) że moja siostra tak sie boi kotów i generalnie nie ufa im, że jak była u nas to oskarżała jedną z malutkich słodkich puchatych kueleczek, że ta się na nią zaczaja w łazience i syczy, a jak się okazało, syczał odświeżacz powietrza, który się uruchamia pod wpływem ruchu Ale siostra i tak mi nie wierzy
OMG

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2013-10-24, 18:20   #98
lara252
Raczkowanie

GG do lara252

Cytat:
Twoj kot probowal mnie zabic .
I szkoda, że tego nie zrobił hehe Sorry czarny humor mi się włączył...
lara252 jest offline  
Stary 2013-10-24, 18:44   #99
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
aaa to Ty faktycznie duzy czynsz placisz :/ a rodzice z kolei malo

u mnie troche inaczej - bo rodzice ogrzewaja gazem, wode tez tym gazem podgrzewaja, rachunki ok tysiaka wiosna-lato-jesien, a w sezonie grzewczym ok 2 tysiakow, wiec w por do mojego czynszu - niecale 400 zl [z woda i ogrzewaniem, ochrona, ogrodnikiem i funduszem remontowym ] to kosmos jakis i masakra
Gaz i prąd są najdroższym ogrzewaniem więc sie nie dziwie że tyle płacą. Masz bardzo ale to bardzo niski czynsz w sumie czynsz zależy od metrażu mieszkania bo ja mam prawie 66metrów. Moja koleżanka za 72metry płaci miesięcznie 1200zł czynszu za blok na peryferiach miasta. Masakra jakaś z tymi mieszkaniami w Bdg.

Dziewczyny nie wiem czy było tutaj ale stacjonarnie w D można kupć zestawy Estee Lauder za 39zł. W zestawie jest 5ml kremu pod oczy Revitalizing Supreme Global Anti Aging i czarny tusz Sumptous Extreme 2.8ml
Stary 2013-10-24, 19:14   #100
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Jelonki, a patrzylas w aptekach?
Ja Fekkai w aptece widzialam. Nie w kazdej oczywiscie, ale sa.

w aptekach się nie rozglądałam, muszę popatrzeć, chyba w takich większych apteko-drogeriach.

jelonki jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:20   #101
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
w aptekach się nie rozglądałam, muszę popatrzeć, chyba w takich większych apteko-drogeriach.
fekkai mają w tk maxie
Stary 2013-10-24, 19:27   #102
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
serio? ja tu widzę głównie chamstwo

Soso jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:30   #103
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Powodzenia w szukaniu karety .
Dzięki Już mam, kupiłam używany
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:31   #104
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Gaz i prąd są najdroższym ogrzewaniem więc sie nie dziwie że tyle płacą. Masz bardzo ale to bardzo niski czynsz w sumie czynsz zależy od metrażu mieszkania bo ja mam prawie 66metrów. Moja koleżanka za 72metry płaci miesięcznie 1200zł czynszu za blok na peryferiach miasta. Masakra jakaś z tymi mieszkaniami w Bdg.

Dziewczyny nie wiem czy było tutaj ale stacjonarnie w D można kupć zestawy Estee Lauder za 39zł. W zestawie jest 5ml kremu pod oczy Revitalizing Supreme Global Anti Aging i czarny tusz Sumptous Extreme 2.8ml
Bardzo dużo płaci, my i nasi znajomi płacimy od ok. 200 do 500 zl w zależnosci od metrażu i pory roku. Wiem, ze w starym budownictwie płaci się jakieś straszne sumy, Mama mojego partnera płaciła ok 1000 samego czynszu za ok.65 metrowe mieszkanie, ale to była właśnie wielka płyta no i mieszkanie z WAM. Po wykupieniu czynsz spadł do ok 300-400. Dziwi mnie, że ktoś w dzisiejszych czasach kupuje mieszkania z perspektywą tak wysokiego czynszu, wiesz chociaż jakie opłąty wchodzą w jego skład?

Soso jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:34   #105
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
fekkai mają w tk maxie
O to też sprawdzę, choć w moim trójmiejskim do tej pory nie zauważyłam, ale po prawdzie to tam nie szukałam, bo najczęściej poluję na ciekawe torebki i apaszki/szale. Teraz zakupy fajniejszych rzeczy są utrudnione, bo mamy najazd zakupoholików zza wschodniej granicy

Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2013-10-24 o 19:39
jelonki jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:36   #106
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
O to też sprawdzę, choć w moim trójmiejskim do tej pory nie zauważyłam, ale po prawdzie to tam nie szukałam, bo najczęściej poluję na ciekawe torebki i apaszki/szale. Teraz zakupy fajniejszych rzeczy są utrudnione, bo mamy najazd zakupoholików z za wschodniej granicy
Ano Ale potwierdzam, widziałam fekkai w TK Maxxie A wiesz, ze w, uwaga - Rivierze - będzie kolejny?

Soso jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:42   #107
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Ano Ale potwierdzam, widziałam fekkai w TK Maxxie A wiesz, ze w, uwaga - Rivierze - będzie kolejny?

Wiem i cieszę się bardzo

jelonki jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:46   #108
ranka
Kici kici miau miau

a tan riwiera.. strasznie sie rozczarowalam tym nowym centrum bo praktycznie bedzie to samo co w Gdansku..łeee
ranka jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:56   #109
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a tan riwiera.. strasznie sie rozczarowalam tym nowym centrum bo praktycznie bedzie to samo co w Gdansku..łeee
Ja jeszcze nie mam o nim zdania, bo wybiorę się tam za jakieś 2 tygodnie, jak pierwszy szał minie. Z tego co widziałam to cieszy mnie tk maxx i salon Feliny-bo ma w końcu być taki z prawdziwego zdarzenia, a nie że trzeba np. w Bydgoszczy czy Zakopanem staniki kupować

jelonki jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:57   #110
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Tobą w zupełności, nawet się tam póki co nie wybieram, zresztą pewnie i tak pewnie będą tłumy. Ale za to nie wiem, czy czytałaś, ze w Redzie ma powstać nowy aquapark, i to rzeczywiście się przyda Będziemy pływać z rekinami

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Ja jeszcze nie mam o nim zdania, bo wybiorę się tam za jakieś 2 tygodnie, jak pierwszy szał minie. Z tego co widziałam to cieszy mnie tk maxx i salon Feliny-bo ma w końcu być taki z prawdziwego zdarzenia, a nie że trzeba np. w Bydgoszczy czy Zakopanem staniki kupować
nic nie wiem, jadę do rodziców niedługo, rozumiem, że warto tam wpaść? ;>

Soso jest offline  
Stary 2013-10-24, 20:00   #111
jelonki
Zadomowienie

duży wybór jest oraz miła i bardzo cierpliwa obsługa

jelonki jest offline  
Stary 2013-10-24, 20:21   #112
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
duży wybór jest oraz miła i bardzo cierpliwa obsługa
Dzięki za polecenie

Soso jest offline  
Stary 2013-10-24, 20:22   #113
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo dużo płaci, my i nasi znajomi płacimy od ok. 200 do 500 zl w zależnosci od metrażu i pory roku. Wiem, ze w starym budownictwie płaci się jakieś straszne sumy, Mama mojego partnera płaciła ok 1000 samego czynszu za ok.65 metrowe mieszkanie, ale to była właśnie wielka płyta no i mieszkanie z WAM. Po wykupieniu czynsz spadł do ok 300-400. Dziwi mnie, że ktoś w dzisiejszych czasach kupuje mieszkania z perspektywą tak wysokiego czynszu, wiesz chociaż jakie opłąty wchodzą w jego skład?
Stary blok z wielkiej płyty lat ok 25. ADM czyli spółdzielnia należąca do miasta. Bez szans na wykup. Ogólnie nic nie mogą zrobić zeby obniżyć koszt czynszu. W tym mają ogrzewanie i wodę. Prąd i gaz osobno.

Szczerze mówiąc nie myślałam że płacicie takie niskie czynsze w nowych blokach z ochroną i innymi bajerami.
Moja kuzynka kupuje klitkę 55metrów w starym 30letnim wieżowcu za 230tys z perspektywą czynszu 400zł plus woda prąd a do tego na koloryferach pomierniki ciepła.
Na jej miejscu wolałabym kupić coś nowego i trochę dołożyć.

Cytat:
O to też sprawdzę, choć w moim trójmiejskim do tej pory nie zauważyłam, ale po prawdzie to tam nie szukałam, bo najczęściej poluję na ciekawe torebki i apaszki/szale. Teraz zakupy fajniejszych rzeczy są utrudnione, bo mamy najazd zakupoholików zza wschodniej granicy
Ostatnio bedąc w Gdańsku widziałam szturm rosjan na Ikeę. Myślałam że to jakieś ćwiczenia zbrojne albo o zgrozo przejęcie galerii handlowych przez Rosjan.
Aż tak bardzo im się opłaca wynając autokar i przyjeżdzac na zakupy? Czy to raczej z tego powodu że oni takich przybytków jak CH nie mają?
Stary 2013-10-24, 20:32   #114
Soso
Zakorzenienie

Zosiu wprawdzie mieszkam na nowym osiedlu, ale nie strzeżonym, mój Tżet ze względów ideologicznych jest bardzo przeciwny takim wynalazkom, ja tam nie mam nic przeciwko. Tu i ówdzie są jedynie szlabany, ale czynsze są rzeczywiście niskie, poza tym nie bardzo mogłyby być wyższe, bo jest grono aktywistów, którzy biorą pod lupę każdą pozycję na rachunku i rozliczają wspolnotę A i tak uważam, ze np sprzątanie codziennie klatki schodowej jest bez sensu, zwłaszcza latem . Ogrodnika się nie czepiam, bo rzeczywiście jest ładnie.

A co do Rosjan, tak, musi im się to opłacac, bo pamiętaj, ze do kosztu paliwa musieli doliczyć koszt wizy, któa wprawdzie dla małego ruchu jest dość tania, bo ok. 20 €, ale z tego co pamiętam jest terminowa. Czytałam, że polski konsulat wydał już kilkaset tysięcy takich wiz No i raz, ze w obwodzie nie ma Ikei, a dwa, z tego co mówił mi Tżet to rzeczywiście w Kalinigradzie ubogo w sklepy typu Auchan no i gorszy wybór przy jednocześnie wyższych cenach Ale za to mają drogerię i mam nadzieję ich kiedyś nawiedzić, zawsze to bliżej niż do Petersburga ;P Swoją drogą zapisałam się na rosyjski, niedługo będę mogła im drogę wskazywać

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-10-24 o 20:33
Soso jest offline  
Stary 2013-10-24, 20:32   #115
ranka
Kici kici miau miau

u nas taniej i maja tez zwrot podatku - jakos tak.
ranka jest offline  
Stary 2013-10-24, 20:33   #116
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
U mnie Fekkai widzialam w takiej malej aptece. Sporo miniaturek. Jak Ci z czyms pilno to moge sie przejsc w weekend i cos Ci kupic .

Cytat:
serio? ja tu widzę głównie chamstwo
A myslalam, ze jestem jedyna .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki Już mam, kupiłam używany
To oby kareta Ksieznej Twej wygodna byla .
Stary 2013-10-24, 20:49   #117
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Przyszłaś tu ot tak sobie, z takim żartem?
Słabe to było
OlaM jest offline  
Stary 2013-10-24, 21:10   #118
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
To oby kareta Ksieznej Twej wygodna byla .
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-10-24, 21:40   #119
ladypeterpan
Raczkowanie

Cytat:
U mnie Fekkai widzialam w takiej malej aptece. Sporo miniaturek. Jak Ci z czyms pilno to moge sie przejsc w weekend i cos Ci kupic .

.
James jakbyś była przy okazji mogłabyś sprawdzić czy mają może maskę do włosów Protein RX i krem do kręconych?

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...ment-mask.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...rls-cream.html

W żadnej aptece nie widziałam ich.

Np. Filorga z Sephory też została wycofana.
I wiem że ją bez problemu w niektórych aptekach można nabyć.

Edytowane przez ladypeterpan
Czas edycji: 2013-10-24 o 21:42
ladypeterpan jest offline  
Stary 2013-10-24, 22:17   #120
felicity
Raczkowanie

GG do felicity

Cytat:
A co do Rosjan, tak, musi im się to opłacac, bo pamiętaj, ze do kosztu paliwa musieli doliczyć koszt wizy, któa wprawdzie dla małego ruchu jest dość tania, bo ok. 20 €, ale z tego co pamiętam jest terminowa. Czytałam, że polski konsulat wydał już kilkaset tysięcy takich wiz No i raz, ze w obwodzie nie ma Ikei, a dwa, z tego co mówił mi Tżet to rzeczywiście w Kalinigradzie ubogo w sklepy typu Auchan no i gorszy wybór przy jednocześnie wyższych cenach Ale za to mają drogerię i mam nadzieję ich kiedyś nawiedzić, zawsze to bliżej niż do Petersburga ;P Swoją drogą zapisałam się na rosyjski, niedługo będę mogła im drogę wskazywać
Na moim terenie z kolei mnostwo Litwinow,ale to juz kilka lat trwa Lit drozszy niz zlotowka i oplaca im sie nawet zakupy codzienne robic. Biedronka, Kaufland, wszedzie. Do Lidla w sobote ida tylko samobojcy,takie tlumy
felicity jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości