Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-10-24, 22:41   #121
zochawks
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Fekkai ma też i Zenek KLIK tylkko nie wiem czy cenowo się opłaca.
Stary 2013-10-24, 22:47   #122
ladypeterpan
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Fekkai ma też i Zenek KLIK tylkko nie wiem czy cenowo się opłaca.
Wiem
Cenowo wychodzi podobnie jak w Sephora było tylko niestety maski Protein RX i kremu Curl nie ma. Jedynie na nordstrom.com ale wysyłka + cło yhh....
ladypeterpan jest offline  
Stary 2013-10-24, 23:09   #123
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Na moim terenie z kolei mnostwo Litwinow,ale to juz kilka lat trwa Lit drozszy niz zlotowka i oplaca im sie nawet zakupy codzienne robic. Biedronka, Kaufland, wszedzie. Do Lidla w sobote ida tylko samobojcy,takie tlumy
O matko, współczuję Litwinom
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-10-24, 23:11   #124
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
James jakbyś była przy okazji mogłabyś sprawdzić czy mają może maskę do włosów Protein RX i krem do kręconych?

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...ment-mask.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...rls-cream.html

W żadnej aptece nie widziałam ich.

Np. Filorga z Sephory też została wycofana.
I wiem że ją bez problemu w niektórych aptekach można nabyć.
Ok .
Stary 2013-10-24, 23:13   #125
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Wiem
Cenowo wychodzi podobnie jak w Sephora było tylko niestety maski Protein RX i kremu Curl nie ma. Jedynie na nordstrom.com ale wysyłka + cło yhh....
nordstorm to nie sklep dla Polek bo wykończy finansowo
Stary 2013-10-25, 00:44   #126
jamestown
Avada kedavra.

Dziewczyny, ja dalej niestety chora i non stop jakies tabsy biore. Ostatnio przezywam maly spadek formy. Jednym z nowych objawow jest zmeczenie i trzesace sie rece chwilami. Makijaz zawsze w lazience robie. Ostatnio taka mnie telepawka dopadla, ze musialam wszystko zmywac . Mam tez problem z kreskami. Musze wiec przeniesc sie z lazienki do pokoju, aby miec gdzie lapy oprzec. Mam tam jednak na malowanie za ciemno. Pomyslalam wiec o podswietlanym lusterku. Polecicie jakies?
Patrzylam na stronie Media Markt i nawet jakis wybor jest. Nie sa jednak jakos wybitnie tanie i nie chce wtopy, wiec moze Wy cos polecicie?

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-10-25 o 00:45
jamestown jest offline  
Stary 2013-10-25, 08:08   #127
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dalej niestety chora i non stop jakies tabsy biore. Ostatnio przezywam maly spadek formy. Jednym z nowych objawow jest zmeczenie i trzesace sie rece chwilami. Makijaz zawsze w lazience robie. Ostatnio taka mnie telepawka dopadla, ze musialam wszystko zmywac . Mam tez problem z kreskami. Musze wiec przeniesc sie z lazienki do pokoju, aby miec gdzie lapy oprzec. Mam tam jednak na malowanie za ciemno. Pomyslalam wiec o podswietlanym lusterku. Polecicie jakies?
Patrzylam na stronie Media Markt i nawet jakis wybor jest. Nie sa jednak jakos wybitnie tanie i nie chce wtopy, wiec moze Wy cos polecicie?
James , swego czasu i ja poszukiwałam odpowiedniego lusterka podświetlanego. Po przejrzeniu kilkunastu opcji stwierdziłam, że wolę zainwestować w porządną lampkę, z żarówką imitującą światło dzienne ( zdecydowanie więcej zastosowań ) oraz osobne lusterko.
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2013-10-25, 08:46   #128
OlaM
Moderator

Ja też kiedyś chciałam takie lusterko i z tego, co pamiętam, to wstępnie wybrałam jakiś model Babyliss, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo nie mogłam się zdecydować, czy rodzaj światła będzie mi odpowiadać, a i cena mnie jakoś nie zachęciła.
OlaM jest teraz online  
Stary 2013-10-25, 10:35   #129
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Na moim terenie z kolei mnostwo Litwinow,ale to juz kilka lat trwa Lit drozszy niz zlotowka i oplaca im sie nawet zakupy codzienne robic. Biedronka, Kaufland, wszedzie. Do Lidla w sobote ida tylko samobojcy,takie tlumy
felicity, to fakt na Litwie drożej, ale na polskim biegunie zimna odkąd pamiętam, czyli od dziecka zawsze było pełno, rosjan, litwinów i innych mniejszości, oczywiście z innych powodów.
Jak byłam teraz w sierpniu w Suwałkach odwiedzić rodzinkę, jechałam w stronę Sejn, bo coś mnie się pokręciło, że ten sławny most jest w Sejnach a nie Stańczykach To zahaczyłam z TŻ o sklep z tradycyjnym jedzonkiem. Cebularze, kiszka ziemniaczana palce lizać. Pamiętam, że mój tata często robił babkę ziemniaczaną, ale mnie jako dziecku nie smakowała.
Po kilkunastu latach przypomniałam sobie ten smak i było pyszne TŻ pokazałam Czarną Hańczę, piękną i czystą jak zawsze. TŻ mówił, że tylko w Szwecji są tak czyste jeziora. Szkoda, że my sie nie widziałyśmy, może w przyszłe wakacje jak odwiedzę Suwałki

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-10-25 o 10:42
myszka__77 jest offline  
Stary 2013-10-25, 10:45   #130
felicity
Raczkowanie

GG do felicity

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
felicity, to fakt na Litwie drożej, ale na polskim biegunie zimna odkąd pamiętam, czyli od dziecka zawsze było pełno, rosjan, litwinów i innych mniejszości, oczywiście z innych powodów.
Jak byłam teraz w sierpniu w Suwałkach odwiedzić rodzinkę, jechałam w stronę Sejn, bo coś mnie się pokręciło, że ten sławny most jest w Sejnach a nie Stańczykach To zahaczyłam z TŻ o sklep z tradycyjnym jedzonkiem. Cebularze, kiszka ziemniaczana palce lizać. Pamiętam, że mój tata często robił babkę ziemniaczaną, ale mnie jako dziecku nie smakowała.
Po kilkunastu latach przypomniałam sobie ten smak i było pyszne TŻ pokazałam Czarną Hańczę, piękną i czystą jak zawsze. TŻ mówił, że tylko w Szwecji są tak czyste jeziora. Szkoda, że my sie nie widziałyśmy, może w przyszłe wakacje jak odwiedzę Suwałki
Nastepne wakacje, albo cos po drodze

Niby zawsze ktos przyjezdzal,ale nie na taka skale My tez swego czasu jezdzilismy na Litwe, kiedy lit kosztowal tyle co zlotowka. Zawsze kupowalam jakies jedzenie, ktorego u nas nie bylo (serki typu "string cheese", jakies smieszne zelki albo kubki czy inne talerze, bo tam to bylo smiesznie tanie, a do tego ladne. Ale to bylo bardziej w ramach wycieczek, a nie codziennej wizyty w spozywczaku
felicity jest offline  
Stary 2013-10-25, 11:12   #131
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Kocham babkę ziemniaczaną!!! I kiszkę też!!!

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-10-25, 11:18   #132
kasia68
Zadomowienie

Yves Rocher:
do 31 października kod: TD1007 zegarek w prezencie
do 3 listopada- kod: 79MINI -> 50% rabatu na najdroższy kosmetyk w koszyku + krem młodości w prezencie przy zamówieniu od 89 zł., kod: GOLD10 -> 40% rabatu na najdroższy kosmetyk w koszyku + mleczko do ciała z drobinkami złota w prezencie przy zamówieniu od 89 zł., kod: BLEUET -> w prezencie woda do demakijażu twarzy i oczu Pur Bleuet (200 ml), kod: CADEAU -> prezent niespodzianka o wartości 75 zł.
% nie łączą się z innymi promocjami, prod. oznaczonymi zielonym punktem i zestawami.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Ten kod do D., który podawała Ewelinka (chyba) jest ważny do 7 listopada.
Stary 2013-10-25, 11:43   #133
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Yves Rocher: Kod promocyjny: MOMENT
"Gdy wartość Twojego zamówienia przekroczy 99 zł, Wodę perfumowaną Moment de Bonheur 50 ml otrzymasz w prezencie."

Wazne do niedzieli

a jako dodatkowy prezent mozna sobie wybrac np. wode toaletową Bez 20 ml

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2013-10-25, 11:57   #134
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
James , swego czasu i ja poszukiwałam odpowiedniego lusterka podświetlanego. Po przejrzeniu kilkunastu opcji stwierdziłam, że wolę zainwestować w porządną lampkę, z żarówką imitującą światło dzienne ( zdecydowanie więcej zastosowań ) oraz osobne lusterko.
Ja kiedys taka lampke mialam to zawsze swiatlo mi padalo tak, jak nie chcialam .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś chciałam takie lusterko i z tego, co pamiętam, to wstępnie wybrałam jakiś model Babyliss, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo nie mogłam się zdecydować, czy rodzaj światła będzie mi odpowiadać, a i cena mnie jakoś nie zachęciła.
Ja wlasnie tez nie wiem .
Stary 2013-10-25, 12:17   #135
Olafia72
Raczkowanie

Dla lubiących kosmetyki P&R :

" Zmiana czasu ... Zmian cen w Pat & Rub!
6 kosmetyków , 50% rabat, 5 godzin na zakupy!
Startujemy od 19:00 do 24:00 , tylko 26 października 2013 r."
Olafia72 jest offline  
Stary 2013-10-25, 12:20   #136
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja kiedys taka lampke mialam to zawsze swiatlo mi padalo tak, jak nie chcialam .

Ja wlasnie tez nie wiem .
to obawiam się, że z lusterka z lampą nie będziesz zadowolona. ale warto się przejść do jakiegoś media, aby na własne oczy się przekonać, czy to jest właśnie to czego szukasz. ja już się z tych poszukiwań wyleczyłam, bo podobnie jak OlaM nie mogłam się zdecydować. teraz mam tę lampę
jak napisałam wcześniej, kupiłam sobie żaróweczkę imitującą światło dzienne. do makijażu używam tej części elastycznej.
Stary 2013-10-25, 13:30   #137
moniq_c
Zakorzenienie

też juz gdzies komuś pisałam ze przeszłam etap "chcicy" takiego lusterka podświetlanego - ale po zobaczeniu na żywo chcica zgasła bo te żaróweczki raczej słabe są, i ja tam bym się w nim nie zobaczyła jak należy
Stary 2013-10-25, 13:59   #138
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
też juz gdzies komuś pisałam ze przeszłam etap "chcicy" takiego lusterka podświetlanego - ale po zobaczeniu na żywo chcica zgasła bo te żaróweczki raczej słabe są, i ja tam bym się w nim nie zobaczyła jak należy
prawdopodobnie mnie bo ja kilka miesięcy temu pytałam o takie lusterka właśnie na wizażu ;-)
Stary 2013-10-25, 14:06   #139
Soso
Zakorzenienie

James, a nie lepiej/łatwiej kupić zwykłe lusterko i małą lampkę (w ikei są tanie przenośne) z żarówką typu światło dzienne? Ja tak mam.

Soso jest offline  
Stary 2013-10-25, 14:24   #140
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
James, a nie lepiej/łatwiej kupić zwykłe lusterko i małą lampkę (w ikei są tanie przenośne) z żarówką typu światło dzienne? Ja tak mam.
Ja też tak sobie w końcu urządziłam miejsce malunków - zwykłe lusterko za 10 zł i do tego biurkowa lampka skierowana na twarz jak na policyjnym przesłuchaniu .
OlaM jest teraz online  
Stary 2013-10-25, 14:35   #141
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Przyszłam pochwalić sklep internetowy Douglasa Kliknęłam podkład Armani Lasting Silk UV w środe w nocy, w czwartek przesyłka została nadana, a dziś już jest u mnie. Wzięłam przesyłkę kurierską. Jeśli chodzi o podkład kompletny zakup w ciemno, nigdy wcześniej nie miałam styczności z podkładami Armaniego. Kolor w odcieniu 4 jest idealny, bałam się, że mógł być za ciemny, a jest w sam raz.
Mam do jedno pytanie. Na formularzu zwrotu jest napisane, że można podkład zwrócić jak np. uczulił nas. Od kiedy w Douglasie można zwracać używany kosmetyk ? Myślałam, że tylko nowe podlegają zwrotom..
A teraz raz jeszcze o Douglasie ale tym stacjonarnym. Poszłam tam wczoraj w celu zakupu kremu, ale pomyślałam, a co tam, wezmę całą serię czyli piankę do mycia, tonik, i krem nawilżający. Pani konsultantka oczywiście podeszła i mówię, że chce te trzy rzeczy. Ok włożyła mi do koszyka, poszłam do kasy nawet nie patrzyłam co tam w koszyku się znajduje. Wracam do domu, a tu niespodzianka Dostałam peeling i dwa kremy nawilżające Oczywiście poszłam dziś rano, opowiedziałam o całej sytuacji i bez problemu mi wymienili, a ja mam nauczkę żeby już nigdy więcej nie zaufać konsultantce w Douglasie

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2013-10-25 o 14:39
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2013-10-25, 14:57   #142
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wiem Znam ten wózek, bo dwie z moich koleżanek go miały. W razie potrzeby mogę dokupić kółka zimowe i wymienić te małe na większe (wtedy nie będą skrętne, ale większe za to).
U mnie z wózkiem to dosyć skomplikowana sprawa, ponieważ ja nie mogę dźwigać (ze względu na chore biodro), potrzebowałam więc wózek jak najlżejszy. Mieszkam co prawda na I piętrze, ale w starej kamienicy (bez windy) i ten wózek będę musiała taszczyć. Te z dużymi kołami na resorach są dla mnie za ciężkie. No i druga sprawa ja jestem niska - większość wózków (a właściwie prawie wszystkie) są dla mnie za wysokie , mają też za wysokie rączki (mimo możliwości regulacji).
Gdybym mogła dźwigać, to dziecko nosiłabym w chuście (tak to pewnie TZta będę namawiała na chustę). No ale niestety
Gdybym miała możliwość pożyczenia od kogoś samej gondoli to bym nie marudziła, ale zrobiłam rozeznanie i nic z tego. Za późno, wszystkie wózki dla maluchów już pooddawane lub sprzedane.
Rzeczywiście jak musisz dźwigać po schodach to warto zwrócić uwagę na wagę a odnośnie nosidełek to chciałam cie zapytać o radę, bo wiem, że się orientujesz w temacie.
Co sądzisz o używaniu takiego nosidełka od urodzenia?
Chodzi mi o taki model:

https://www.google.com/search?q=baby...2F%3B420%3B420

i taki:

https://www.google.com/search?q=draa...ml%3B600%3B532

Ten pierwszy mamy, ten drugi chyba pożyczymy od znajomych. Mi się wydaje to mega wygodne i wg producenta można używać od samego początku, ale jest też mnóstwo negatywnych opinii o szkodliwości dla kręgosłupa dziecka itp. itd.

Taszanta jest offline  
Stary 2013-10-25, 15:08   #143
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też tak sobie w końcu urządziłam miejsce malunków - zwykłe lusterko za 10 zł i do tego biurkowa lampka skierowana na twarz jak na policyjnym przesłuchaniu .
ja tam poszłam krok dalej i miałam światło skierowane w lusterko tak, żeby odbijało się na moją twarz
obecnie mam wypas stoisko w kuchni pod samym oknem, więc się chwilowo nie doświetlam
a, i lusterko na wysokiej nóżce ikeowskie żeby się jaśnie Pani schylać za bardzo nie musiała

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A teraz raz jeszcze o Douglasie ale tym stacjonarnym. Poszłam tam wczoraj w celu zakupu kremu, ale pomyślałam, a co tam, wezmę całą serię czyli piankę do mycia, tonik, i krem nawilżający. Pani konsultantka oczywiście podeszła i mówię, że chce te trzy rzeczy. Ok włożyła mi do koszyka, poszłam do kasy nawet nie patrzyłam co tam w koszyku się znajduje. Wracam do domu, a tu niespodzianka Dostałam peeling i dwa kremy nawilżające Oczywiście poszłam dziś rano, opowiedziałam o całej sytuacji i bez problemu mi wymienili, a ja mam nauczkę żeby już nigdy więcej nie zaufać konsultantce w Douglasie
Never, ja taki surprajs miałam juz ze trzy razy w Douglasie właśnie, więc od tamtej pory jestem jak pies śledczy i wszędzie węszę podstęp i pomyłki

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-10-25 o 15:07
moniq_c jest offline  
Stary 2013-10-25, 15:31   #144
AnnBlus
Rozeznanie

W Mario -30% na kosmetyki do makijażu do 31.10.
AnnBlus jest offline  
Stary 2013-10-25, 15:32   #145
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jak musisz dźwigać po schodach to warto zwrócić uwagę na wagę a odnośnie nosidełek to chciałam cie zapytać o radę, bo wiem, że się orientujesz w temacie.
Co sądzisz o używaniu takiego nosidełka od urodzenia?
Chodzi mi o taki model:

https://www.google.com/search?q=baby...2F%3B420%3B420

i taki:

https://www.google.com/search?q=draa...ml%3B600%3B532

Ten pierwszy mamy, ten drugi chyba pożyczymy od znajomych. Mi się wydaje to mega wygodne i wg producenta można używać od samego początku, ale jest też mnóstwo negatywnych opinii o szkodliwości dla kręgosłupa dziecka itp. itd.
Tak bardzo nie analizowałam chust i nosidełek pod względem zdrowotnym, bo nawet do głowy mi nie przyszło, że mogą być szkodliwe.
Dzieci w chustach noszone były od wieków, dopiero w XIX/XX wieku zaczęło się to zmieniać, zapewne wraz z rozwojem nauki o wychowaniu (pegagogiki) co i tak czynili głównie mężczyźni (np. "wielki" Rousseau, który swoją bodajże szóstkę dzieci pozostawił w sierocińcu).

Co do chust to zerknij sobie na tę stronę www.akademianoszenia.pl

Myślę, że i nosidełko i chusta są jak najbardziej ok. Nosidełka miękkie i ergonomiczne sugerowane są dla dzieci, które opanowały już siedzenie i raczkowanie.
Tutaj są artykuły do czytaniaklik
Polecają książkę Magdaleny Sendor "Noś swoje dziecko" wyd. Harmonia 2008.
Producentów chust jest pewnie wielu, jednym z nich jest lennylamb.com
Zrobiłam fotę jednej strony ulotki z takimi szybkimi informacjami:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4278.jpg (75,8 KB, 11 załadowań)
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-10-25, 15:37   #146
milka-pilka
Zakorzenienie

Promocja w Marionnaud
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4279.jpg (25,3 KB, 27 załadowań)
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-10-25, 15:43   #147
OlaM
Moderator

Cytat:
ja tam poszłam krok dalej i miałam światło skierowane w lusterko tak, żeby odbijało się na moją twarz
obecnie mam wypas stoisko w kuchni pod samym oknem, więc się chwilowo nie doświetlam
a, i lusterko na wysokiej nóżce ikeowskie żeby się jaśnie Pani schylać za bardzo nie musiała

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Never, ja taki surprajs miałam juz ze trzy razy w Douglasie właśnie, więc od tamtej pory jestem jak pies śledczy i wszędzie węszę podstęp i pomyłki
Ze światłem skierowanym na lusterko to już dla mnie wyższa szkoła jazdy - najpewniej tak bym to sobie ustawiła, że oślepłabym szybciej niż zdążyłabym tapetę nałożyć .
Zresztą mam tak wszystko zorganizowane, że miejsce malunków mam przy oknie, a siedzę tak, że lusterko mam idealnie na wysokości twarzy i lampka potrzebna jest mi tyko jak jest ciemno, bo normalnie światło dzienne wystarcza.

Z zakupami w perfumeriach czy nawet w MACu, nauczona doświadczeniem, też zawsze sprawdzam, czy mam zapakowane to, co chciałam.
OlaM jest teraz online  
Stary 2013-10-25, 16:09   #148
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Tak bardzo nie analizowałam chust i nosidełek pod względem zdrowotnym, bo nawet do głowy mi nie przyszło, że mogą być szkodliwe.
Dzieci w chustach noszone były od wieków, dopiero w XIX/XX wieku zaczęło się to zmieniać, zapewne wraz z rozwojem nauki o wychowaniu (pegagogiki) co i tak czynili głównie mężczyźni (np. "wielki" Rousseau, który swoją bodajże szóstkę dzieci pozostawił w sierocińcu).

Co do chust to zerknij sobie na tę stronę www.akademianoszenia.pl

Myślę, że i nosidełko i chusta są jak najbardziej ok. Nosidełka miękkie i ergonomiczne sugerowane są dla dzieci, które opanowały już siedzenie i raczkowanie.
Tutaj są artykuły do czytaniaklik
Polecają książkę Magdaleny Sendor "Noś swoje dziecko" wyd. Harmonia 2008.
Producentów chust jest pewnie wielu, jednym z nich jest lennylamb.com
Zrobiłam fotę jednej strony ulotki z takimi szybkimi informacjami:
wielkie dzięki za info

Taszanta jest offline  
Stary 2013-10-25, 16:15   #149
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Przyszłam pochwalić sklep internetowy Douglasa Kliknęłam podkład Armani Lasting Silk UV w środe w nocy, w czwartek przesyłka została nadana, a dziś już jest u mnie. Wzięłam przesyłkę kurierską. Jeśli chodzi o podkład kompletny zakup w ciemno, nigdy wcześniej nie miałam styczności z podkładami Armaniego. Kolor w odcieniu 4 jest idealny, bałam się, że mógł być za ciemny, a jest w sam raz.
Mam do jedno pytanie. Na formularzu zwrotu jest napisane, że można podkład zwrócić jak np. uczulił nas. Od kiedy w Douglasie można zwracać używany kosmetyk ? Myślałam, że tylko nowe podlegają zwrotom..
można? można..
ja na zamówienie z MACa czekam od wtorku... nawet nr przewozowy nie działa :/

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2013-10-25, 16:23   #150
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
A no właśnie więc już będę uważać tym bardziej, że trafiłam na tą samą konsultantkę co wcześniej, a ona jakaś dziwna jest

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
można? można..
ja na zamówienie z MACa czekam od wtorku... nawet nr przewozowy nie działa :/
Nie wiedziałam o tym Kiedyś kupiłam przeterminowany podkład Kanebo stacjonarnie i wtedy normalnie bez problemu mi go przyjęli bo to w końcu z ich winy, wcześniej myślałam, że jak coś używane i mi się nie podoba bo powiedzmy kolor nie pasuje to można iść i zwrócić, dobrze wiedzieć

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości