Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-12-24, 14:38   #2071
OlaM
Moderator

Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
A o ile Ci przedluza szminke? Pytam, bo uzywam w sumie szminek dobrej jakosci i zastanawiam sie z racji tego, czy w ogole bede w stanie zauwazyc roznice z konturowka i bez.
Ja jej używam tylko na kontur ust i przez trzymanie w ryzach rozumiem to, że mi się poza kontur szminka nie wylewa, co jednak czasem mi się zdarzało, zwłaszcza przy ciemniejszych i masełkowatych szminkach. Jak dam tą bezbarwną MUFE, to do wieczora kontur pozostaje czysty i nienaruszony.
OlaM jest offline  
Stary 2013-12-24, 14:48   #2072
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja jej używam tylko na kontur ust i przez trzymanie w ryzach rozumiem to, że mi się poza kontur szminka nie wylewa, co jednak czasem mi się zdarzało, zwłaszcza przy ciemniejszych i masełkowatych szminkach. Jak dam tą bezbarwną MUFE, to do wieczora kontur pozostaje czysty i nienaruszony.
Ach, rozumiem. Myslalam, ze na cale usta ja nakladasz jako taka baze.
Stary 2013-12-24, 15:29   #2073
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Wszystkiego dobrego na Święta!

Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2013-12-24 o 15:31
GretchenSp jest offline  
Stary 2013-12-24, 15:30   #2074
naked_truth
Raczkowanie

@jamestown

ja mam od kilku dni z MUFE. Testowałam na MACu, Lancome l'absolu rouge i z tańszych na Lumene. U mnie zwiększa trwałość dwu-trzy krotnie. Przy czym najbardziej spektakularny efekt jest oczywiście na formułach nawilżających.

przy bezbarwnej konturówce z MUFE i bazie z MACa na ustach pod szminkę miałam wczoraj matową szminkę przez 12 h w zadowalającym stanie pijąc i jedząc Tzn kolor trochę stracił na intensywności, ale nigdzie nic się nie zebrało, nic nie prześwitywało, nie schodziło. Normalnie byłoby to u mnie nie do pomyślenia.

Edytowane przez naked_truth
Czas edycji: 2013-12-24 o 15:33
naked_truth jest offline  
Stary 2013-12-24, 15:39   #2075
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A do mnie takiego maila wysłał Adam dokładnie ta sama treść. Nie wiem czym miałabym się denerwować, skoro nago wyglądam bosko)
No racja

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A do mnie Maciek pisał . Czasami pisze jeszcze do mnie Adam z ofertą powiększania penisa .
O kurcze, czyli jednak nie tylko moje fotki robia furore w sieci

Cytat:
Moze jakas wieksza impreza byla i po prostu nie pamietasz?
.

Hm, na roznych imprezach zdarzyło mi się być, niektóre były grubsze, ale raczej nigdy nie byłam w takim stanie, żeby dać sie rozebrać i obfotografować (bez mojej wiedzy i zgody ). Także raczej nie

A tak w ogóle to zdrowych, pięknych Świąt w rodzinnej atmosferze, z dala od trosk i pośpiechu dnia codziennego

No i życzenia imieninowe dla wszystkich Ewek

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2013-12-24 o 15:41
smash jest offline  
Stary 2013-12-24, 16:32   #2076
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
@jamestown

ja mam od kilku dni z MUFE. Testowałam na MACu, Lancome l'absolu rouge i z tańszych na Lumene. U mnie zwiększa trwałość dwu-trzy krotnie. Przy czym najbardziej spektakularny efekt jest oczywiście na formułach nawilżających.
Jak rozumiem nakladalas ja na cale usta?

Cytat:
przy bezbarwnej konturówce z MUFE i bazie z MACa na ustach pod szminkę miałam wczoraj matową szminkę przez 12 h w zadowalającym stanie pijąc i jedząc Tzn kolor trochę stracił na intensywności, ale nigdzie nic się nie zebrało, nic nie prześwitywało, nie schodziło. Normalnie byłoby to u mnie nie do pomyślenia.
Tylko ze ja pytalam o recenzje konturowki MUFE, a nie bazy MACa. Tylko konturowka mnie interesuje . Tyle, co Ty to nie naloze nigdy, bo lubie matowe szminki. Nosze praktycznie codziennie. Gdybym nakladala to wszystko codziennie, co by mi usta chyba odpadly z przesuszenia .

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

Hm, na roznych imprezach zdarzyło mi się być, niektóre były grubsze, ale raczej nigdy nie byłam w takim stanie, żeby dać sie rozebrać i obfotografować (bez mojej wiedzy i zgody ). Także raczej nie
"Raczej nie". Pewnosci wiec nie masz .

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No i życzenia imieninowe dla wszystkich Ewek
Wszystkiego dobrego .

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Swiat co prawda nie obchodze jak Wy, ale ugne sie przed spoleczna presja i chetnie zloze Wam zyczenia .

Wesolych Swiat.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2013-12-24 o 16:34
jamestown jest offline  
Stary 2013-12-24, 17:09   #2077
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Uuu to niefajnie ja zegarka nie zwróciłam, 'nie ma takiej opcji'. Tylko wymiana, więc sie pytam na co niby mam wymienić skoro akurat ten model był dla mnie sprowadzany. Kątem oka widziałam ja kobitka, która pierwszego dnia zapewniała mnie, że na pewno zmniejszą mi do mojego rozmiaru ręki, zmyła sie na zaplecze jak usłyszała o co mi chodzi. Później się stało szczęście w nieszczęsciu, Pan 'od zegarków' powiedział, że podejmie złudną próbę przesunięcia zapięcia, więc poszłam za nim chcąc zobaczyć, jak będzie to robił. Pech chciał, że ręka mu poleciała i zarysował mi zapiecie. Wystrezliłam wtedy złością, już chyba nie muszę mówić, każda z Was by się wściekła. Postanowili wymienić mi bransoletę, która będzie miała ogniwka do normalnego zmniejszania, a będzie wyglądać tak samo. Tyle, że muszę czekać ok 2 miesiące. No poprostu ręce opadają. Poszłabym po Fossila czy po Casio i nie maiałabym takich problemów jak z zegarkiem na który zbierałam ok 2 lata.

Ibuki im się naprawdę udało. Na moją mega odwodnioną i podrażnioną cerę daje radę, polecam śmiało kupować szczególnie krem.
Alez masz przejscia z tym apartem... My z malzem zegarki kupujemy albo w kruku albo w aparcie i nigdy zadnych problemow nie bylo...

Powiedz chociaz, bo jako zegarkowa maniaczke, az mnie skreca z ciekawosci, co to za zegarek tyle problemow Ci sprawia...?
Stary 2013-12-24, 17:30   #2078
jamestown
Avada kedavra.

Gosiaczek6, dopiero teraz przeczytalam Twoj post, po tym, jak zacytowala go Hihi. Kurcze, szkoda, zes sie nie odezwala, po spokojnie moglas sie pozbyc tego zegarka tak, jak Ci to wczesniej pisalam.

Wystarczylo przeciez, zebys powolala sie na niezgodnosc towaru z umowa. Zegarek przeciez nie posiadal cechy, o ktorej mowil sprzedawca (mozliwosc skrocenia paska). Dzieki temu odzyskalabys kase.
Uwazam tez, ze niepotrzebnie godzilas sie na wymiane bransolety. Skoro facet w Aparcie Ci zniszczyl zegarek to moglas reklamowac od razu. Masz pewnosc, ze bransoleta bedzie tej samej marki, co zegarek? Pytam, zeby nie bylo tak, ze Apart wcisnie Ci jakas tanioche.
Stary 2013-12-24, 20:05   #2079
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja taki szal na Zare przezywalam z 8 lat temu. Pozniej stopniowo mi sie zaczela nudzic. W tym roku moje zainteresowanie oscyluje wokol zera.

MAC tez mnie nigdy nie powalal. Owszem, kolorow duzo za co ogromny plus (pomijajac podklady of kors ), ale z jakoscia to juz roznie bywalo: vide matowe cienie - moim zdaniem Guerlain robi o wiele lepsze maty. No, ale to wiadomo: co kto lubi . Kazdy ma inny gust. W MACu kocham linery najbardziej.

Kurtalka czarno-zielona. Chcialam ja juz we wrzesniu, ale te sztuczne rekawy mnie odrzucaly. Skore uwielbiam, poliuretanu nie znosze. Nie moglam jednak o niej zapomniec. Kurtki jednak nigdzie nie bylo (pamietasz plaszczowo-kurtkowy kryzys w Zarze na przelomie pazdziernika i listopada? ). Kupilam wiec ten plaszcz na pocieszenie. Ostatnio znalazlam kurtke i kupilam ja tez .

Zreszta moja milosc do ubran nieco przygasa. Wszedzie poliester i poliuretan. Masakra jakas. O ile porzadne torebki skorzane da sie kupic to znalezienie ubrania bez poliestru to prawdziwy wyczyn juz. Nie mam juz ochoty placic kilkaset zlotych za sweter, ktory jest poliestrowa scierka. Scierki wiec kupuje juz rzadko, tylko jak mi cos spac nie daje. Wciaz szukam miejsca w moim miescie, gdzie nie ma scierek, ale ciezko idzie.

Polyester everywhere .

YSL the Mats, odcien 202. Kiedys jak ja ogladalam to wygladala rozowo jak Palpitante. Pare dni temu wygladala jak szminka z moich marzen: czerwona z kropla rozu. Nie wiem czy zarowki zmienili czy juz mi sie w glowie miesza .

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Dziewczeta, a jak tam te bezbwarwne konturowki? Rzeczywiscie przydatne czy nieszczegolnie? Zwlaszcze MUFE i Dior mnie interesuja.
Niestety jakość ciuchów woła o pomstę do nieba, a ceny jak z kosmosu. Ja się ostatnio ratowałam szyciem sukienki i spódniczki skórzanej na miarę i wg mojego projektu. Wyszło super, a za tą cenę w zarze mogę sobie kupić sukienki z poliestru.

Cytat:
Massimo Dutti nieco lepszy, ale tez az tak nie powala. Trzeba sie naszukac, aby znalezc cos dobrej jakosci. Mimo wszystko maja fatalne przyzwyczajenia niczym Zara. No bo wybacz, ale scierki Viledy lepiej wygladaja niz ten ich "jedwab".

Widzialam reklame na Wizazu, ze COS w Warszawie otwieraja. Wiekszosc ciuchow srednia. Modelki wygladaja jednak bardzo lumpiarsko i maja za duze ubrania, wiec moze stad to wrazenie. Niemniej cos ladnego zdarza sie tam znalezc, no i sklady lepsze. Niestety nie mialam mozliwosci pomacania.

Ostatnio patrze czesto na ciuchy na Zalando. Niesmialo zerkam na dzial premium. Tez poliestru sporo, choc wiem, ze poliester lepszych marek jest lepszej jakosci niz "jedwab" z Inditexu. Na Zalando wbrew pozorom wybor maly, ceny nie jakies super, a i kolekcje wybrakowane lub stare bywaja.

Pare tygodni temu znalezlam zielona torebke Ralpha Laurena z tej najtanszej serii . Niby kosztowala 800 zlotych wiec jak na marke to nieduzo, ale cala z poliuretanu. Kurcze, wiem, ze to najtansza seria, ale taka marka i poliuretan to dla mnie wstyd. Niestety takie cuda sie tam zdarzaja czesto.
To chyba muszą kolejny salon otwierać, bo już z jakiś rok temu było otwarcie. Spodobało mi się kilka rzeczy od nich, ale z jakiejś kolekcji wstecz. Z resztą u mnie nie ma ich sklepu, a bez przymiarki kupować to nie lubię.

WESOŁYCH ŚWIĄT!! I dużo prezentów kosmetycznych

elizka1987 jest teraz online  
Stary 2013-12-24, 20:22   #2080
Młoda86
Wtajemniczenie

Tyle mnie tu nie było, a u Was jak zawsze ciekawe tematy czaję się na poświąteczne wyprzedaże.
Chciałam Wam złożyć życzenia, dużo zdrowia, miłości i szczęścia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2013-12-24, 20:53   #2081
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Niestety jakość ciuchów woła o pomstę do nieba, a ceny jak z kosmosu. Ja się ostatnio ratowałam szyciem sukienki i spódniczki skórzanej na miarę i wg mojego projektu. Wyszło super, a za tą cenę w zarze mogę sobie kupić sukienki z poliestru.
Pokazesz nam?
-----------------------------------
Przerazaja mnie ludzie. Przegladam wlasnie Fejsa i widze, ze ktos pare godzin temu poinformowal o swoich zareczynach. Myslalam, ze w dniu zareczyn ludzie maja lepsze rzeczy niz informowac o tym na Fejsie, ale sie mylilam. Teraz ludzie (dorosli ponoc) powoli zaczynaja juz wrzucac zdjecia prezentow, ktore dostali... .
Stary 2013-12-24, 21:00   #2082
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Pokazesz nam?
-----------------------------------
Przerazaja mnie ludzie. Przegladam wlasnie Fejsa i widze, ze ktos pare godzin temu poinformowal o swoich zareczynach. Myslalam, ze w dniu zareczyn ludzie maja lepsze rzeczy niz informowac o tym na Fejsie, ale sie mylilam. Teraz ludzie (dorosli ponoc) powoli zaczynaja juz wrzucac zdjecia prezentow, ktore dostali... .
Pokażę, ale po Świętach, bo jestem u rodziców, a ubrania zostały w Łodzi .

Stary 2013-12-24, 21:11   #2083
hihi
Zakorzenienie

elizko to zdradz prosze, gdzie kupilas skore odziezowa, bo ja od dluzszego czasu poszukuje ilosci takiej, zeby mi na sukienke wystarczylo albo na kurtke/zakiet i znalezc nie moge, bo zwykle paskowa, taka na tapicerke albo torby... A jak trafie to w takiej cenie, ze mi sie szyc odechciewa... Szyc uszyje sama, tylko skore mi dajcie!

james Zlosliwcu, zazdroscisz to wysmiewasz jakbys byla dorosla i zareczyla sie albo dostala prezent to oczywste, ze pierwsza rzecza, jaka bys zrobila to podzielenie sie tym ze wszystkimi na fejsie. No wez troche realnie spojrz na zycie, dobrze? Prosze Cie!

BTW, wybaczcie mi ignorancje, ale moze ktos przy swietach mi poradzi musze zamowienie na iherbie zrobic i wezme przesylke rejestrowana, ale byloby milo wiedziec do jakiej kwoty bedzie stosunkowo bezpiecznie, zeby laurki nie dostac i czy koszt wysylki sie wlicza?(wiem, ze to pytanie brzmi troche absurdalnie, ale czyz zycie nie bywa absurdalne?)
Stary 2013-12-24, 21:26   #2084
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Pokażę, ale po Świętach, bo jestem u rodziców, a ubrania zostały w Łodzi .
Dobrze .

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

james Zlosliwcu, zazdroscisz to wysmiewasz jakbys byla dorosla i zareczyla sie albo dostala prezent to oczywste, ze pierwsza rzecza, jaka bys zrobila to podzielenie sie tym ze wszystkimi na fejsie. No wez troche realnie spojrz na zycie, dobrze? Prosze Cie!
Nie, no. Wiadomo, ze zazdroszcze. Nikt nie podejrzewa inaczej .

Cos sobie naciagnelam w okolicy ramienia . Pokaralo mnie za moja zazdrosc.

Cytat:
BTW, wybaczcie mi ignorancje, ale moze ktos przy swietach mi poradzi musze zamowienie na iherbie zrobic i wezme przesylke rejestrowana, ale byloby milo wiedziec do jakiej kwoty bedzie stosunkowo bezpiecznie, zeby laurki nie dostac i czy koszt wysylki sie wlicza?(wiem, ze to pytanie brzmi troche absurdalnie, ale czyz zycie nie bywa absurdalne?)
List ma przeciez tracking. Ja znow ostatnio zrobilam zamowienie. Po zalogowaniu sie na stronie widac numer. Wystarczy wklepac go tu.
Stary 2013-12-24, 22:18   #2085
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Dobrze .

Nie, no. Wiadomo, ze zazdroszcze. Nikt nie podejrzewa inaczej .

Cos sobie naciagnelam w okolicy ramienia . Pokaralo mnie za moja zazdrosc.

List ma przeciez tracking. Ja znow ostatnio zrobilam zamowienie. Po zalogowaniu sie na stronie widac numer. Wystarczy wklepac go tu.
james ja chyba nie rozumiem jak to dziala, no tracking jest, ale co z tego. U mnie ostatnie, nie doreczone, jak i jedno doreczone zamowienie konczy sie w Des Plaines (ostatnie7listopada) i nadal jest en route od tamtego czasu. I moge sobie czekac do nie wiadomo kiedy. Wiec wole kuriera za 12 czy 14 dolcow, co, wydaje mi sie, bezdzie bezpieczniejsze, bo juz 5 stow jestem w plecy przez te niedoreczone, idace do mnie miesiacami paczki i nie chce znowu tracic kasy, a krem mi by sie przydal.

Chyba, ze jest jakis myk, aby kontrolowac cala trase przesylki, ale ja nie ogarniam tego.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2013-12-24 o 22:22
hihi jest offline  
Stary 2013-12-24, 22:27   #2086
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
james ja chyba nie rozumiem jak to dziala, no tracking jest, ale co z tego. U mnie ostatnie, nie doreczone, jak i jedno doreczone zamowienie konczy sie w Des Plaines (ostatnie7listopada) i nadal jest en route od tamtego czasu. I moge sobie czekac do nie wiadomo kiedy. Wiec wole kuriera za 12 czy 14 dolcow, co, wydaje mi sie, bezdzie bezpieczniejsze, bo juz 5 stow jestem w plecy przez te niedoreczone, idace do mnie miesiacami paczki i nie chce znowu tracic kasy, a krem mi by sie przydal.

Chyba, ze jest jakis myk, aby kontrolowac cala trase przesylki, ale ja nie ogarniam tego.
A pisalas do DHL'u?

Ja niestety nie moge Ci pomoc i powiedziec nic konkretnie, bo stare przesylki maja teraz o wiele krotszy numer i w ogole ich nie czyta system.
Stary 2013-12-25, 01:50   #2087
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
elizko to zdradz prosze, gdzie kupilas skore odziezowa, bo ja od dluzszego czasu poszukuje ilosci takiej, zeby mi na sukienke wystarczylo albo na kurtke/zakiet i znalezc nie moge, bo zwykle paskowa, taka na tapicerke albo torby... A jak trafie to w takiej cenie, ze mi sie szyc odechciewa... Szyc uszyje sama, tylko skore mi dajcie!

Wiesz co kobieta, u której szyłam sama sprowadza te skóry (chyba z Włoch). Ma na prawdę spory wybór - zastanawiam czy sobie jeszcze bordowej spódniczki nie uszyć . Sukienka i spódniczka, które już mam są czarne.

Stary 2013-12-25, 08:34   #2088
gosiaczek6
Zakorzenienie

Cytat:
Gosiaczek6, dopiero teraz przeczytalam Twoj post, po tym, jak zacytowala go Hihi. Kurcze, szkoda, zes sie nie odezwala, po spokojnie moglas sie pozbyc tego zegarka tak, jak Ci to wczesniej pisalam.

Wystarczylo przeciez, zebys powolala sie na niezgodnosc towaru z umowa. Zegarek przeciez nie posiadal cechy, o ktorej mowil sprzedawca (mozliwosc skrocenia paska). Dzieki temu odzyskalabys kase.
Uwazam tez, ze niepotrzebnie godzilas sie na wymiane bransolety. Skoro facet w Aparcie Ci zniszczyl zegarek to moglas reklamowac od razu. Masz pewnosc, ze bransoleta bedzie tej samej marki, co zegarek? Pytam, zeby nie bylo tak, ze Apart wcisnie Ci jakas tanioche.
ehhh no widzisz, chęć posiadania przysłoniła mi zdrowy rozsądek, a przecież wiem, że gdy facet przejechał po zapięciu powinnam się go pozbyc, no ale wiesz zagadały mnie, że oddać nie mogę i niestety takie są teraz zegarki, że im też wszystkie latają na nadgarstku (tiaa jasne) i wtem facet mi mówi ze wymienią branso i dopasują do ręki, to już mówię sobie a w d*upie, wymieniajcie bo juz mam Was dość, jakoś nie umiem sie wykłócić do końca, wchodzę nabuzowana ale oczywiście zawsze ktoś mnie urobi, bransoleta będzie albo od JL, albo od Adriatica mam przyjść i wybrać, bo A różni się minimalnie kolorem.

zegarek dla zainteresowanych wrzucam
żeby nie odbiegać zupełnie od tematu kosmetycznego, Wizja posiadania Si nie przeminęła, dostałam od Mikołaja jak również bizu z Apartu, ale gdy zobaczyłam, że pudełeczko jest od nich to mina mi zrzędła

i rzeczywiście masa ludzi wrzuca prezenty na FB, bądź swoje zdjęcia przed choinką z naburmuszoną miną, no bo co tam jedno trzeba z 4 wrzucić z choinką z każdej strony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i-jacques-lemans-n-1561c.jpg (67,4 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2013-12-25 o 08:36
gosiaczek6 jest offline  
Stary 2013-12-25, 11:21   #2089
agniecha4791
Zadomowienie

Informacja ze strony galerii handlowej w Kielcach:
Zaszalej z makijażem w perfumeriach Sephora!
Tylko od 27 do 31 grudnia 2013 rabat 25%* na wszystkie produkty do makijażu!

P.S. Wesołych Świąt Dziewczyny
Stary 2013-12-25, 11:31   #2090
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Fajna ta emulcja nawilżająca Ibuki, mnie przypadła do gustu w trakcie testów próbki

Przy okazji mam możliwość wejścia w posiadanie balsamu do ust marki EOS,to te słynne "jajeczka" kolorowe, http://www.cocktailcosmetics.co.uk/p...erine-lip-balm zastanwiam sie czy warto.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-12-25 o 11:33
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-12-25, 11:34   #2091
201707261519
Konto usunięte

Ile się czeka na aktywowanie karty D? Zrobiłam juz zakupy na grubo ponad 1000 a karta dalej nie aktywna, nie moge sprawdzic punktów;/
201707261519 jest offline  
Stary 2013-12-25, 13:00   #2092
gosiaczek6
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Ile się czeka na aktywowanie karty D? Zrobiłam juz zakupy na grubo ponad 1000 a karta dalej nie aktywna, nie moge sprawdzic punktów;/
chyba kilka dni, ale mogę się mylić

ja ostatnio wypróbowałam krem Clarins na noc, taki z niebieskimi napisami i złotymi wieczkiem, fajny, rano buzia była jakby miękka wypoczęta może się skuszę na pełnowymiarowe opakowanie
gosiaczek6 jest offline  
Stary 2013-12-25, 14:02   #2093
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
ehhh no widzisz, chęć posiadania przysłoniła mi zdrowy rozsądek, a przecież wiem, że gdy facet przejechał po zapięciu powinnam się go pozbyc, no ale wiesz zagadały mnie, że oddać nie mogę i niestety takie są teraz zegarki, że im też wszystkie latają na nadgarstku (tiaa jasne) i wtem facet mi mówi ze wymienią branso i dopasują do ręki, to już mówię sobie a w d*upie, wymieniajcie bo juz mam Was dość, jakoś nie umiem sie wykłócić do końca, wchodzę nabuzowana ale oczywiście zawsze ktoś mnie urobi, bransoleta będzie albo od JL, albo od Adriatica mam przyjść i wybrać, bo A różni się minimalnie kolorem.
Podpisywalas cos odnosnie tej wymiany bransolety?

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

Bez jaj .
Stary 2013-12-25, 14:32   #2094
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Podpisywalas cos odnosnie tej wymiany bransolety?

Bez jaj .
No cóż akurat teraz nie mam muszmieciów więc Sephora mojej kasy nie zobaczy .

Ciekawa jestem jak daleko perfumerie zajdą z polityką mniejszej częstotliwości zniżek.

Stary 2013-12-25, 15:39   #2095
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

żeby nie odbiegać zupełnie od tematu kosmetycznego, Wizja posiadania Si nie przeminęła, dostałam od Mikołaja jak również bizu z Apartu, ale gdy zobaczyłam, że pudełeczko jest od nich to mina mi zrzędła

i rzeczywiście masa ludzi wrzuca prezenty na FB, bądź swoje zdjęcia przed choinką z naburmuszoną miną, no bo co tam jedno trzeba z 4 wrzucić z choinką z każdej strony
Ładny ! Widze!, ze na stronie apartu kosztuje 850zl wiec cena taka w miarę ok myslalam, ze z 3 tysiaki kosztowal :p w sumie w podobnej cenie są fossile niektóre. Ja się zakochała w 3 zegarkach lol
dimiti jest offline  
Stary 2013-12-25, 17:32   #2096
caate
Zakorzenienie

GG do caate

wszystkiego dobrego

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

P.S. Wesołych Świąt Dziewczyny
przeginaja juz. przyslali mi maila z ankieta na temat moich ostatnich zakupow. chyba czas wylac swoje zale, watpie aby ktokolwiek to czytal, ale moze lzej na duchu mi sie zrobi

Cytat:

piekny, aczkolwiek ich podejscie do klienta niewarte zachodu.
chociaz wiem co ja potrafilam zrobic, aby swojego MK sprowadzic z Kanady

u Ciebie bransoleta jest bardzo wazna, smiem twierdzic, ze polowa uroku w niej lezy w calym tym zegarku, wiec ja bym nie przyjela nawet najmniejszej roznicy odcienia. nie wspomne juz, ze na zapince widnieje logo marki i beda dwa rozne? dla niektorych to szczegol...ale to jest nowy zegarek i ja przynajmniej nie chcialabym go nosic takiego, mechanizm i tarcza z jednej firmy, a bransoleta z drugiej. tak to moglas sobie dawno temu zlozyc, taniej zegarek na wzor tego
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline  
Stary 2013-12-25, 19:03   #2097
teorema
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Te Revlona na pewno są długotrwałe, bo szybki test naręczny i ślad na dłoni miałam do wieczora .
Bourjois trzymają się całkiem nieźle, ale one bardziej masełkowate są, więc bardzo długotrwałego efektu nie będzie. Mimo wszystko, jak na tę formułę, nie narzekam.
Tak, Revlon jest dlugotrwaly I ma piekny, dojrzaly odcien czerwieni
Cytat:
A o ile mniej wiecej przedluza trwalosc? I o jakich szminkach mowa?
Testowalam z YSL Vernis Levres (lakier do ust), Lancome Rouge Absolu i Chanel CocoRouge. Te dwie ostatnie mi sie po godzinie rozmazywaly lub znikaly, z Isadorą nawet Chanelka dala rade okolo 3 godz. (a ma konsystencje maselka).
Z YSL kolor sam w sobie jest bardzo trwaly, ale ze to lakier, to czasem moze wyjsc poza kontur, a z konturowka nie zauwazylam nic takiego.

Cytat:
Wow, 12 godzin, dla mnie to przeboj

teorema jest offline  
Stary 2013-12-26, 10:24   #2098
Joskelyn
Zadomowienie

Witajcie! Mi ostatnio na imprezie zwineli z torebki kosmetyczke z produktami za prawie 700 zl, wiec tym bardziej nie moge sie doczekac promocji by choc troche odbudowac zapasy

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2013-12-26, 10:28   #2099
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Witajcie! Mi ostatnio na imprezie zwineli z torebki kosmetyczke z produktami za prawie 700 zl
O matko...szczerze współczuję
Stary 2013-12-26, 10:54   #2100
Joskelyn
Zadomowienie

dzieki. W sumie nigdy nie biore calej kosmetyczki ze soba, ale jakos bardzo sie spieszylam i wrzucilam po prostu do torby... a ze nie jestem jakas maniaczka kosmetykow, to czesci rzeczy mam po jednej sztuce i tak zostalam na Swieta bez bb kremu (na szczescie mialam resztke podkladu w domu), pudru, tuszu do rzes, niczego do brwi

Cale Swieta czekam tylko az bedzie piatek i bede mogla leciec do S

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości