Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-12-27, 14:13   #2161
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A ja jakoś niczego nie chce. Przesyt mam tych kosmetyków. Cały czas czekam na pojawienie się Maca w D on line.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2013-12-27, 14:58   #2162
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Załapałam się w S. na EL DW na te 30% po czym straciłam zainteresowanie zniżką, wiecej nic nie potrzebuję Znaczy przydałby sie zapas kremu i serum, ale ze rabat tylko na kolorówkę, wiec ....

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
I dobrze sobie radzą? Ja kupiłam żel do mycia LRP Effaclar duo, troszkę mnie wysusza i mimo wszystko zaskorniki mam :/

Gdyby było inaczej już bym dawno co innego uzywała
Micel L'oreala mam juz 3 oapkowanie, Chusteczek maca to nie zliczę juz które

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-12-27, 15:25   #2163
summerisgone
Zakorzenienie

niektóre zestawy przecenione ale mało, mniej niż 25%.
summerisgone jest offline  
Stary 2013-12-27, 15:56   #2164
Filozofka888
Zadomowienie

Ja chyba dopiero w pon się wybiorę, wykończyły mnie te święta
Filozofka888 jest offline  
Stary 2013-12-27, 16:23   #2165
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Ja tak jak Damon na wyprzedaże się nie wybieram, bo nie mam żadnego "must have". Jest kilka rzeczy które chciałabym kupić, ale pragnienie nie jest na tyle silne, by się cisnąć w tłumie

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Wiem, ze nowy podklad ma pelnic funkcje budowania krycia, nie przesuszac mojej zmaltretowanej cery i nie powodowac nowych problemow skornych.
Też bym chciała takie cudo, a do tego jeszcze, żeby się nie świeciło po godzinie. Mam ostatnio dużą ochotę na tradycyjny podkład, bo też walczę z cerą i niestety minerały źle się "układają" na mojej paskudnej obecnie buzi. Z drugiej strony nie chcę sobie narobić dodatkowego kłopotu w postaci nowych wyprysków no i nie mam praktycznie żadnego doświadczenia z płynnymi podkładami. Więc i chciałabym i boję się

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, na tą chwilę Guerlain De Tenue Perfection , EL DW i na końcu tej trójcy Mac Pro Long Wear
Szkoda że w mojej okolicy nie ma Guerlaina, bo chętnie wzięłabym próbkę aby potestować. Od czegoś trzeba w końcu zacząć.

GretchenSp jest offline  
Stary 2013-12-27, 16:29   #2166
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Szkoda że w mojej okolicy nie ma Guerlaina, bo chętnie wzięłabym próbkę aby potestować. Od czegoś trzeba w końcu zacząć.
No w ciemno brac podkłąd to odradzam stanowoczo, raz ze kolor, dwa czy sam podkłąd podpasuje.
Tym bardziej, ze G ma dosyć ciemne najjaśniejsze kolory.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2013-12-27, 16:42   #2167
Pakipsi
Wtajemniczenie

S. zniechęciła mnie tym -25%, jutro pojadę sobie do Mario, bo u nich -30% na wszystkie kosmetyki do makijażu
Pakipsi jest offline  
Stary 2013-12-27, 16:58   #2168
jamestown
Avada kedavra.

Nowy podklad od Lancome. Trylion odcieni, a ja pewnie i tak nie znajde nic dla siebie .
http://thecitizensoffashion.com/2013...nt-foundation/

Dostalam dzis pare smsow zakupowych, w tym od D. Poinformowali mnie, ze jest -20% na system magnetyczny Art Deco i -20% na kosmetyki do makijazu twarzy (cokolwiek to znaczy) PUPY . SP. daje 40% na kolorowke, S. 25% na kolorowke, a Douglas z takim zarcikiem wyskakuje . Co jak co, ale poczucia humoru odmowic im nie mozna.
Stary 2013-12-27, 17:01   #2169
Nicole`_
Zakorzenienie

Dla wszystkich te -30% w mario czy dla klubowiczów? Jakoś się karty nie dorobiłam.

Ja właśnie dumam nad podkładem i zastanawiam się nad Lancome Le Teint Miracle, a YSL Le Teint Touche Eclat. Ktoś coś podpowie który lepszy? Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, nie szukam matu, raczej satyny i średniego krycia. Za Lancome nie przepadam, ich tuszy wręcz niecierpie, ale ponoć podkłady mają całkiem fajne.

Moja lista (póki co) to:
- któraś z bezbarwnych konturówek, bo mój Pirat z Chanel mimo, że boski to bardzo jej potrzebuje, dumam nad MUFE, ale dla mnie minusem jest to, że nie jest wykręcana, a do ostrzenia - nie lubię tego
- podkład, ale zdecydować się nie umiem
- żel do brwi z BB
- korektor i tu zastanawiam się czy uderzać do MACa po prolong wear czy ponownie zakupić nie do zużycia HR Magic Concealer czy jeszcze coś innego wyszperać

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Nowy podklad od Lancome. Trylion odcieni, a ja pewnie i tak nie znajde nic dla siebie .
http://thecitizensoffashion.com/2013...nt-foundation/
Czuję się zainteresowana i to żywo
Ciekawe kiedy u nas...
Stary 2013-12-27, 17:02   #2170
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

Moja lista (póki co) to:
- któraś z bezbarwnych konturówek, bo mój Pirat z Chanel mimo, że boski to bardzo jej potrzebuje, dymam nad MUFE, ale dla mnie minusem jest to, że nie jest wykręcana, a do ostrzenia - nie lubię tego
- żel do brwi z BB
- korektor i tu zastanawiam się czy uderzać do MACa po prolong wear czy ponownie zakupić nie do zużycia HR Magic Concealer czy jeszcze coś innego wyszperać
A do czego ten korektor?

btw: Pirate wybija u Ciebie rozem choc troche?
Stary 2013-12-27, 17:17   #2171
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

nie wiem, czy było, jeśli tak to sorry, że się powtarzam: w Mario -30% na całą kolorówkę (dla wszystkich, są reklamy w sklepie) do 2.01.

a i Phenome -25% wsjo

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-12-27, 17:41   #2172
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja właśnie dumam nad podkładem i zastanawiam się nad Lancome Le Teint Miracle, a YSL Le Teint Touche Eclat. Ktoś coś podpowie który lepszy? Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, nie szukam matu, raczej satyny i średniego krycia. Za Lancome nie przepadam, ich tuszy wręcz niecierpie, ale ponoć podkłady mają całkiem fajne.
Dla mieszanej cery zaden z nich nie będzie idalny
Kazdy jeden podkład Lancoma ze mnie spływał i się koszmarnie swiecił

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-12-27, 17:47   #2173
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Swojej MUFE użyłam ze 4 razy. Na razie jestem zadowolona, faktycznie utrzymuje szminkę w ryzach. Zdaje mi się tylko, że mało wydajna będzie.
Dla mnie MUFE to najlepsza bezbarwna konturówka, nie tylko utrzymuje pomadki i błyszczyki w ryzach, ale też pielęgnuje, jakby to nie zabrzmiało, ale tak jest . Jedyna wada to wydajność , właśnie zakupiłam 4 sztukę w tym roku.

jelonki jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:11   #2174
Calebia
Wtajemniczenie

Dziewczyny, może głupie pytanie, ale dotąd nie kupowałam w Sephorze - w którym miejscu na ich stronie da się sprawdzić cenę kosmetyku?
Chodzi mi dokładniej o Double Wear.
Stary 2013-12-27, 18:18   #2175
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Załapałam się w S. na EL DW na te 30% po czym straciłam zainteresowanie zniżką, wiecej nic nie potrzebuję Znaczy przydałby sie zapas kremu i serum, ale ze rabat tylko na kolorówkę, wiec ....

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Gdyby było inaczej już bym dawno co innego uzywała
Micel L'oreala mam juz 3 oapkowanie, Chusteczek maca to nie zliczę juz które
Też nabyłam kolejny podkład z EL - DW, bo mam na wykończeniu i capnęłam przedostatni Chanel, Joues Contraste - Accent , kolor mnie oczarował Lecz w wyprz na 25%.

Cytat:
Napisane przez Calebia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale dotąd nie kupowałam w Sephorze - w którym miejscu na ich stronie da się sprawdzić cenę kosmetyku?
Online w Sephorze nie da się sprawdzić cen, tylko w Douglas a DW kosztuje 175 zł.

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-12-27 o 18:22
myszka__77 jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:21   #2176
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Dla mnie MUFE to najlepsza bezbarwna konturówka, nie tylko utrzymuje pomadki i błyszczyki w ryzach, ale też pielęgnuje, jakby to nie zabrzmiało, ale tak jest . Jedyna wada to wydajność , właśnie zakupiłam 4 sztukę w tym roku.
Stary 2013-12-27, 18:21   #2177
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
No w ciemno brac podkłąd to odradzam stanowoczo, raz ze kolor, dwa czy sam podkłąd podpasuje.
Tym bardziej, ze G ma dosyć ciemne najjaśniejsze kolory.
Ano właśnie, w ciemno brać nie zamierzam, bo wiem jak ciężko było mi dobrać kolor w minerałach Z drugiej strony ostatni płynny podkład miałam bardzo dawno temu, więc przede wszystkim muszę znaleźć odpowiednią formułę. Co do ciemnych kolorów - ja nie mam doświadczenia z górnopółkowymi podkładami bo kiedyś "męczyłam" drogeryjne specyfiki i właśnie jedną z rzeczy która mnie najbardziej zniechęciła do tradycyjnych podkładów było to, że praktycznie wszystkie były dla mnie za ciemne, za pomarańczowe albo za beżowe. Druga sprawa że zawsze czułam podkład na twarzy, miałam wrażenie że skóra się pod nim "dusi", więc jakiejś ciężkiej "siekiery" też nie chcę. No ale jednocześnie miło by było gdyby mi ten podkład nie znikał po 2-3 h. Ciekawe czy gdzieś znajdę taki ideał

Aaa i zapomniałam o tym, że nie może podkreślać skórek

Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2013-12-27 o 18:24
GretchenSp jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:26   #2178
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Calebia Pokaż wiadomość
175 kosztuje, dzisiaj kupowałam.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:26   #2179
babulenka
Rozeznanie

Hej, jak po świętach, zadowolone z Mikołaja? Czy któraś z Was używała może 21 dniową kuracje C z Filorga ? Jesli tak to czy jest skuteczna?
A w Sephorze tylko -25% na całą kolorówkę, dobrze widzę? W sumie i tak lepiej niz w Dougim w noc przed świetami
babulenka jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:27   #2180
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez yellowmellow Pokaż wiadomość
czy w Sephorze są już przecenione zestawy świąteczne czy na razie tylko kolorówka?
od jutra,ale już dziewczyny dziś metkowały przecene

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:31   #2181
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też nabyłam kolejny podkład z EL - DW, bo mam na wykończeniu i
Już kolejny? W sumie nie dziwię się, bo buzia cały dzień w nim elegancko wygląda, na zimę to idealny podkład.
Jaki masz kolorek?

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A w Sephorze tylko -25% na całą kolorówkę, dobrze widzę? W sumie i tak lepiej niz w Dougim w noc przed świetami
Dla Goldów -30%

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Ano właśnie, w ciemno brać nie zamierzam, bo wiem jak ciężko było mi dobrać kolor w minerałach Z drugiej strony ostatni płynny podkład miałam bardzo dawno temu, więc przede wszystkim muszę znaleźć odpowiednią formułę. Co do ciemnych kolorów - ja nie mam doświadczenia z górnopółkowymi podkładami bo kiedyś "męczyłam" drogeryjne specyfiki i właśnie jedną z rzeczy która mnie najbardziej zniechęciła do tradycyjnych podkładów było to, że praktycznie wszystkie były dla mnie za ciemne, za pomarańczowe albo za beżowe. Druga sprawa że zawsze czułam podkład na twarzy, miałam wrażenie że skóra się pod nim "dusi", więc jakiejś ciężkiej "siekiery" też nie chcę. No ale jednocześnie miło by było gdyby mi ten podkład nie znikał po 2-3 h. Ciekawe czy gdzieś znajdę taki ideał

Aaa i zapomniałam o tym, że nie może podkreślać skórek
No to Tenue De Perfection będzie prawdopodobnie dla Ciebie za ciężki.
Zazwyczaj skórki podkreslają własnie te cieższe, matujące, ale czasami i o satynowym wykońćzeniu.
Może zerknij w kierunku MACowego Face & Body, on bardziej wyrównuje kolory cery i daje satynowe wykończenie.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:37   #2182
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Dla wszystkich te -30% w mario czy dla klubowiczów? Jakoś się karty nie dorobiłam.

Moja lista (póki co) to:
- któraś z bezbarwnych konturówek, bo mój Pirat z Chanel mimo, że boski to bardzo jej potrzebuje, dumam nad MUFE, ale dla mnie minusem jest to, że nie jest wykręcana, a do ostrzenia - nie lubię tego
- żel do brwi z BB
Kurczę zapomniałam o tej konturówce,a tyle tu pozytywów o niej się naczytałam

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Ja tak jak Damon na wyprzedaże się nie wybieram, bo nie mam żadnego "must have". Jest kilka rzeczy które chciałabym kupić, ale pragnienie nie jest na tyle silne, by się cisnąć w tłumie

Też bym chciała takie cudo, a do tego jeszcze, żeby się nie świeciło po godzinie. Mam ostatnio dużą ochotę na tradycyjny podkład, bo też walczę z cerą i niestety minerały źle się "układają" na mojej paskudnej obecnie buzi. Z drugiej strony nie chcę sobie narobić dodatkowego kłopotu w postaci nowych wyprysków no i nie mam praktycznie żadnego doświadczenia z płynnymi podkładami. Więc i chciałabym i boję się

Ja dziś wzięłam i będę testować,jutro jeszcze jadę,bo syn chce buty,więc może się skuszę.Wzięłam też ten Givenchy co James tu o nim pisała,potestuje.

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:41   #2183
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Już kolejny? W sumie nie dziwię się, bo buzia cały dzień w nim elegancko wygląda, na zimę to idealny podkład.
Jaki masz kolorek?
To moja już czwarta szt DW a kolor Desert Beige. Obecnie jestem opalona, bo wróciłam z wakacji i teraz mieszam z najciemniejszym Shiseido, Sun Protection SP70
Stary 2013-12-27, 18:42   #2184
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

wzięłam ten korektor Benefita,chwaliłaś go Corii,może i u mnie się sprawdzi
W sumie to na ostatkach leciałam różu i bronzer ma też denko na wierzchu,więc zakupiłam,bo czekałam do tych-30%.Tylko jechałam po róż Chanel,wróciłam z Diorkowym,bronzer z Guerlaina wzięłam i kredkę Benefitu zamiast Aqua brow jeszcze pędzel Sephorowy do bronzera,wiem,że niby superancki nie jest,ale cenowo wychodzi nieźle.

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:45   #2185
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
To moja już czwarta szt DW a kolor Desert Beige. Obecnie jestem opalona, bo wróciłam z wakacji i teraz mieszam z najciemniejszym Shiseido, Sun Protection SP70
To masz ten sam, co ja wziełam

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:45   #2186
babulenka
Rozeznanie

Cytat:

Dla Goldów -30%[COLOR="Silver"]
Dzięki, nie dorobilam sie w S takiej znizki, ona jest u mnie dopiero od niedawna a zakupy zwykle robiłam w D ale mam kolezankę sephoromaniaczkę, więc chyba nabiję jej troche punktów, bo parę drobiazgów potrzebuję i czekalam na te 30%
babulenka jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:46   #2187
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dzięki, nie dorobilam sie w S takiej znizki, ona jest u mnie dopiero od niedawna a zakupy zwykle robiłam w D ale mam kolezankę sephoromaniaczkę, więc chyba nabiję jej troche punktów, bo parę drobiazgów potrzebuję i czekalam na te 30%
A przepraszam Babu, wydawało mi sie, ze masz złotą

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:48   #2188
Nicole`_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
A do czego ten korektor?

btw: Pirate wybija u Ciebie rozem choc troche?
Tak, lekko wybija
Fajny zakup, jestem zadowolona.

Cytat:
Dla mieszanej cery zaden z nich nie będzie idalny
Kazdy jeden podkład Lancoma ze mnie spływał i się koszmarnie swiecił
Myślisz, że nawet jeśli moja cera nie jest wybitnie tłusta w strefie T to i tak nie zda egzaminu? Dla przykładu przypudrowany Dior Nude się sprawdzał. Nie jakoś idealnie niestety (dlatego nadal szukam...).
Na pewno wezmę próbki najpierw.

Wspomnianego przeze mnie YSL Le Teint Touche Eclat też testowałaś?

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Mnie słaba wydajność nie przeraża, wolę szybko kończący się, ale genialny produkt niż wolno zużywający się bubel. Skoro jest warta zakupu 4 razy to chyba mnie przekonałaś Jak się ostrzy? Bez problemów?

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2013-12-27 o 18:50
Nicole`_ jest offline  
Stary 2013-12-27, 18:49   #2189
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
To masz ten sam, co ja wziełam
Na zimę i późną jesień DB jest idealnym kolorem, ale na przełomie kwietnia /maja potrzebuję już Sand
Stary 2013-12-27, 18:52   #2190
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
wzięłam ten korektor Benefita,chwaliłaś go Corii,może i u mnie się sprawdzi
W sumie to na ostatkach leciałam różu i bronzer ma też denko na wierzchu,więc zakupiłam,bo czekałam do tych-30%.Tylko jechałam po róż Chanel,wróciłam z Diorkowym,bronzer z Guerlaina wzięłam i kredkę Benefitu zamiast Aqua brow jeszcze pędzel Sephorowy do bronzera,wiem,że niby superancki nie jest,ale cenowo wychodzi nieźle.
A tak, chwaliłam i chwalę dalej To zdaj relację, jak u Ciebie się spisuje
Ja chyba next nabędę Magika HR, bo w testach mi bardzo podchodził. Jednak przeraża mnie ilośc kosmetyku w stosunku do zcasu zużycia podanym na wieczku. Najchetniej bym na spółkę z kimś go wzieła

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Na zimę i późną jesień DB jest idealnym kolorem, ale na przełomie kwietnia /maja potrzebuję już Sand
Sand byłby za ciemny, moze gdybym sie opaliła to w sam raz, ale teraz nie. Nawet miałam brac Bone, jednak nieco za trupio wygladałam ogólnie
Jednak szczerze to porównywałam Sand i Desert Beige i minimalna między nimi róznica, najwyżej cwierc, pol tonu.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości