Zenkowych kuszeń ciąg dalszy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-14, 21:31   #1021
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No to żeby było w temacie...dostałam dzisiaj dwie paczki, jedna z bombką i kremem mustela a druga z paletą terracotta Guerlain. I do zapłaty prawie 50 euro VAT. Dobrze że Zenek zwraca.Oni każdą paczkę powyżej 22 euro mi dodatkowo liczą, nawet jeśli przekracza 50 ct. Świnie jedne pazerne😝

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale jak paleta?
Stary 2014-03-14, 21:32   #1022
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ale jak paleta?
Pierwsze wrażenie ok ale zastanawiam się czy puder nie będzie za ciemny😌

Stary 2014-03-14, 21:45   #1023
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Pierwsze wrażenie ok ale zastanawiam się czy puder nie będzie za ciemny😌

no dla mnie jest super Oczywiście jako bronzer.
I ten jasny cień mi bardzo podszedł.
Stary 2014-03-14, 21:52   #1024
peonies
Zakorzenienie

Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Dlaczego? Dlugie lata przede Twoim przybyciem na watku byl obecny offtop. Nigdy nikomu on nie przeszkadzal.
Dziwi mnie tym bardziej, ze ten jest niemile widziany. Ostatnio na watkach bywam od swieta i dzis w ramach przerwy miedzy szykowaniem sie do wyjscia odpisuje na rozne bzdurki. Ostatnio, gdy dyskusja zeszla na oszukiwanie Zenona i zwracanie rzeczy, ktore sie uzywa offtop jakos nie przeszkadzal.

tutaj się wtrącę
kto i kiedy oszukiwał Zenona?
skoro świadomie wysyła produkty ewidentnie po terminie (bez uprzedniej informacji) to a i owszem czuję się w obowiązku to wytknąć a po zwrocie pieniążków ( nie chcą zwrotów kosmetyków mimo iż kilka razy proponowałam) mogę sobie tym nawet stopy smarować i nikomu nic do tego, prawda? o jakim oszukiwaniu tu mowa? chyba jedynie o oszustwie Zenona ponieważ wysyłając purachę ma świadomość, że 5 osób z 1000 zwróci uwagę na przydatność użytkowania a w związku z tym sprzedaż mimo wszystko była zadowalająca
peonies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 21:56   #1025
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
tutaj się wtrącę
skoro świadomie wysyła produkty ewidentnie po terminie (bez uprzedniej informacji) to a i owszem czuję się w obowiązku to wytknąć a po zwrocie pieniążków ( nie chcą zwrotów kosmetyków mimo iż kilka razy proponowałam) mogę sobie tym nawet stopy smarować i nikomu nic do tego, prawda? o jakim oszukiwaniu tu mowa? chyba jedynie o oszustwie Zenona ponieważ wysyłając purachę ma świadomość, że 5 osób z 1000 zwróci uwagę na przydatność użytkowania a w związku z tym sprzedaż mimo wszystko była zadowalająca

niee radzę....

Stary 2014-03-14, 21:57   #1026
peonies
Zakorzenienie

Cytat:
niee radzę....

prawda to i tylko prawda
dla jednego kupowanie purchaw i ich użytkowanie nawet do stóp po zwocie kasy jest ok a dla drugich szczytem uczciwości jest odesłanie nabytego purchawca za własne pieniążki (jakoś Zenon nigdy nie kwapił się do pokrycia kosztów przesyłki). Ja należe do tych pierwszych i się tego nie wstydzę.

Edytowane przez peonies
Czas edycji: 2014-03-14 o 22:01
Stary 2014-03-14, 22:24   #1027
Olilili
Raczkowanie

Cytat:
prawda to i tylko prawda
dla jednego kupowanie purchaw i ich użytkowanie nawet do stóp po zwocie kasy jest ok a dla drugich szczytem uczciwości jest odesłanie nabytego purchawca za własne pieniążki (jakoś Zenon nigdy nie kwapił się do pokrycia kosztów przesyłki). Ja należe do tych pierwszych i się tego nie wstydzę.
Ja z kolei poczułam sie zszokowana gdy dowiedziałam sie ,że krem lierac powstały notabene w kwietniu 2010 nadaje sie jeszcze do użytku przez 20 miesięcy ... Powiem szczerze ,że w życiu nie miałam do czynienia z 4 letnim kremem który ma tryb sześcioletni ...Nie długo żaden kosmetyk nawet mający 10 lat nie bedzie uwazany za przeterminowany ... A purchawki zaczną się dopiero kiedy kosmetyk osiągnie tzw dojrzałość 12 lat jak niewięcej ...

Edytowane przez Olilili
Czas edycji: 2014-03-14 o 22:26
Olilili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 15:22   #1028
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

a ja się Wam muszę pochwalić moim dzisiejszym osiągnięciem...utopiłam w kiblu mój przecudowny róż maczek almond clinique
strata finansowa niewielka...bo on był tani..ale jeśli chodzi o efekt...bezcenny! ;(
Stary 2014-03-15, 15:37   #1029
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
a ja się Wam muszę pochwalić moim dzisiejszym osiągnięciem...utopiłam w kiblu mój przecudowny róż maczek almond clinique
strata finansowa niewielka...bo on był tani..ale jeśli chodzi o efekt...bezcenny! ;(
oj, szkoda

Taszanta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 19:00   #1030
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
tutaj się wtrącę
Cytat:
prawda to i tylko prawda
Zgadzam się w 100%
Nic nie dopisuje, ponieważ wszystko napisałaś

mulier jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 19:26   #1031
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Przy okazji - zwracanie rzeczy do Zenka pozostaje w związku z tematem wątku, kwestie związane z obowiązkiem wydawania reszty przez sprzedawcę - w ogóle. To chyba oczywiste.
Dla mnie oszukiwanie nigdy nie jest tematem watkow kosmetycznych totez napisalam, ze dla mnie to byl offtop. Co innego jak ktos nieswiadomie natknie sie na purchawe, a co innego jak ktos celowo zamawia produkt po terminie byleby od Zenka zwrot dostac i wesolo produktu uzywa, co tu mialo miejsce nie raz. Dla mnie to buractwo. No, ale jak widac dla czesci tutaj to norma. Nie pije naturalnie do Ciebie. Po prostu dla mnie takie zachowanie jest nieuczciwe i dlatego to w kategorie offtopu wrzucilam .
----------------------------------------------------
Czy widzial ktos kiedykolwiek Dragon Girl Narsa na Truskawce? Bardzo bardzo mi zalezy. Od ponad miesiaca codziennie zagladam na strone i jak mazidla nie bylo tak nie ma . Zastanawiam sie zreszta jak czesto Zenek uzupelnia zapasy na stronie, bo patrzac na Narsa wydaje mi sie, ze niezbyt czesto.
Gdyby ktos gdzies widzial to mazidlo to bardzo ladnie prosze o PW . Rzadko zagladam ostatnio na watki i obawiam sie, ze moglabym przeoczyc. Nigdy znalezc DG nie moge a po nocach mi sie sni .
Stary 2014-03-15, 19:28   #1032
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%
Nic nie dopisuje, ponieważ wszystko napisałaś
ja również..ale się boję
Stary 2014-03-15, 21:51   #1033
peonies
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie oszukiwanie nigdy nie jest tematem watkow kosmetycznych totez napisalam, ze dla mnie to byl offtop. Co innego jak ktos nieswiadomie natknie sie na purchawe, a co innego jak ktos celowo zamawia produkt po terminie byleby od Zenka zwrot dostac i wesolo produktu uzywa, co tu mialo miejsce nie raz. Dla mnie to buractwo. No, ale jak widac dla czesci tutaj to norma. Nie pije naturalnie do Ciebie. Po prostu dla mnie takie zachowanie jest nieuczciwe i dlatego to w kategorie offtopu wrzucilam .
----------------------------------------------------
.
Problem polega na tym, że nigdy nie wiadomo (poza sytuacjami kiedy Zenon informuje o dacie produkcji) co tak naprawdę się kupuje
Nie wiem i nie śledzę kiedy i jaki produkt danej firmy wchodzi do sprzedaży a kiedy zostaje wycofany więc poniekąd w moim odczuciu burakiem to jest Zenek decydując się na sprzedaż takich produktów świadomie wprowadząjąc klientów w błąd.
Nie jestem takim fachowcem kosmetycznym jak Ty więc nie zaliczam się do ogółu który bezczelnie naciąga Zenona na fantastyczne purchawy i z dziką radością ich używa.

Edytowane przez peonies
Czas edycji: 2014-03-15 o 21:53
Stary 2014-03-15, 22:18   #1034
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

w ogóle nie wydaje mi się,żeby ktokolwiek tu kupował specjalnie purchawy (no poza mną jak kupuję cienie diora bo wiem,że są stare ale je lubię...tyle,że ich nie reklamuję, więc to się nie liczy ) po to,żeby je potem reklamować.Cała dyskusja powstała z sytuacji,że ktoś dostał purchawkę "niespodziankę" i raczej o takich pisałyśmy. A potem się temat rozciągnął jak guma i wszyscy zostali złodziejami
Stary 2014-03-15, 22:50   #1035
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Dla mnie sprawa jest prosta.
Zenek na swojej stronie deklaruje, że sprzedaje świeże, oryginalne i dobrze przechowywane produkty.
Jeżeli ufając tej deklaracji kupuję ten produkt, który później okazuje się purchawką, lub jest uszkodzony (parę razy mi się zdarzyło), lub nie jest to produkt, który kupiłam (też się zdarzyło) po prostu informuję go o tym.... bo może chłop o tym "nie wie" Zenek zawsze reaguje na taką informację, bo dba o mnie, jestem jego stałym klientem, który w ciągu ostatnich 12 lat zostawił u niego tysiące złotych. Wybór formy rekompensaty pozostawiam Zenkowi. Zazwyczaj nie chce on już nawet tego co mi sprzedał, bo wie co sprzedał!
Zenek dba o klienta, żyje z niego i zarabia na nim krocie. To w interesie Zenka jest zadowolić klienta i zrekompensować mu wszelkie straty czy też wpadki i niedociągnięcia, które Zenek poczynił.

A tak już całkiem poważnie oczywiście, że Truskawka wie, że czasami sprzedaje produkt już po zaznaczonej przez producenta dacie przydatności. Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości W związku z tym częste ostatnio praktyki wycinania kodów i metek z produktów... skoro Zenek gra ze mną w ciuciubabkę, czyli deklaruje, że jego produkty są świeże i nie informuje mnie w konkretnej ofercie, że tak nie jest - nie czuję się w żaden sposób niekomfortowo domagając się uczciwego traktowania i reakcji Zenka. To Zenek decyduje, czy zwraca mi za przeterminowany produkt wpłacone pieniądze, czy mu go odsyłam, czy też przyznaje mi jakiś rabat.

Jeżeli produkt zostaje u mnie - to moja sprawa co z nm zrobię. Mogę podjąć ryzyko i go używać, mogę nim smarować stopy, ręce, dać kuzynce, wyrzucić itp. To moja sprawa i nie widzę w tym nic nieuczciwego. To Zenon mi wmawia, że świeże bułeczki sprzedaje. Gdybym kupowała w sklepie, który oferuje mi mi produkty po dacie ważności a nie świeże, nie rościłabym sobie żadnych praw do zwrotu. w tym przypadku to nie kupujący zawinił.
Cała sytuacja nie wynika z mojej winy, ale winy Zenka - to on przesłał mi produkt stary, deklarując, że jest świeży, to on nie miał oporów i wziął za niego pieniądze.
Nie rozumiem, dlaczego fakt, że sprzedawca dba o klienta i naprawia swoje wpadki wzbudza takie emocje... Ja płacę uczciwie za jasno sformułowaną ofertę. Tego samego domagam się od sprzedawcy.

Gdyby Zenek nie naprawiał swoich wpadek już dawno byśmy się pożegnali. On doskonale o tym wie i wie co czasami sprzedaje. On mnie przeprasza i o mnie dba a ja go utrzymuję... Nikt nikomu łaski nie robi.

Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2014-03-16 o 07:24
mulier jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:35   #1036
Marigold19
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Mama sobie chyba rzadko oczy malowala
Taaa i jeszcze dokładnie pamiętała kiedy tę kredkę nabyła, bo było to w Pewexie i kredki były prosto z Francji.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Dziewczyny, czy poratuje mnie któraś info na temat palety Guerlain- jak z datą? Bo pisałam wcześniej, ale nikt mnie nie zauważył

Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 11:01   #1037
kaaterina
Zadomowienie

Moja ma kod 2P01 -luty2012. A tak w ogóle to mi nie pasuje i poleci na wymiankowy, jakby ktoś chciał )
kaaterina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 11:05   #1038
BigMama
Zakorzenienie

Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Taaa i jeszcze dokładnie pamiętała kiedy tę kredkę nabyła, bo było to w Pewexie i kredki były prosto z Francji.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Dziewczyny, czy poratuje mnie któraś info na temat palety Guerlain- jak z datą? Bo pisałam wcześniej, ale nikt mnie nie zauważył
jesli pytasz o cienie Ombre Eclat to moje są z października 2010
a jesli o paletę Terracota to moja jest z lutego 2012
wg tego kalkulatora
Stary 2014-03-16, 11:32   #1039
Marigold19
Zakorzenienie

O tę Terracottkę pytałam, dzięki za info. To pomyślę, tylko też sama nie wiem, czy kolorki by mi podpasowały. A tyle mam dobra wszelakiego, że szkoda mi klikać jak nie wiem, czy będę używać.

Stary 2014-03-16, 12:58   #1040
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez Marigold19;45607026[COLOR=Silver
]
[/COLOR]Dziewczyny, czy poratuje mnie któraś info na temat palety Guerlain- jak z datą? Bo pisałam wcześniej, ale nikt mnie nie zauważył
ja zauwazyłam ale byłam przekonana,że pytasz o cienie.
Paleta jakoś z 2012 jest- nie pamiętam dokładnie ale w każdym razie świeża
Stary 2014-03-17, 10:05   #1041
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Widzialyscie zestaw benefit za 60 zl? chyba klikne
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...p-kit-/166213/
ilios jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 10:57   #1042
elizziak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Niestety, widzę tylko za 141 zł
Stary 2014-03-17, 11:33   #1043
ajsikorska
Zadomowienie

Ja kliknęłam zielony korektor z dziennych, wyszedł za ok. 17 zł. Żal nie brać
ajsikorska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 11:37   #1044
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dzieki za link! tez chyba klikne
oleandra123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 11:52   #1045
jamestown
Avada kedavra.

Od kiedy Zenek zmienil sposob pakowania? Jeszcze ostatnio dostawalam w tych kartonikach rzeczy. Dzis dostalam kosmetyki w srebrnej kopercie babelkowej .
Stary 2014-03-17, 11:53   #1046
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

a ja chyba kliknę boss orange..na lato

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Od kiedy Zenek zmienil sposob pakowania? Jeszcze ostatnio dostawalam w tych kartonikach rzeczy. Dzis dostalam kosmetyki w srebrnej kopercie babelkowej .
ja jakiś czas temu też tak dostałam kilka drobnych rzeczy. A potem znowu w pudełkach.
Stary 2014-03-17, 11:54   #1047
Marigold19
Zakorzenienie

Cytat:
ja zauwazyłam ale byłam przekonana,że pytasz o cienie.
Paleta jakoś z 2012 jest- nie pamiętam dokładnie ale w każdym razie świeża

Stary 2014-03-17, 11:58   #1048
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
ja jakiś czas temu też tak dostałam kilka drobnych rzeczy. A potem znowu w pudełkach.
Dzieki, nie wiedzialam. Ja pierwszy raz cos takiego dostalam. Zenek przyoszczedza chyba.

btw: brzydota blyszczyka darmowego Pauli Dorf mnie powalila. Zdecydowanie kierunek-smietnik .
Stary 2014-03-17, 12:53   #1049
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Niestety, widzę tylko za 141 zł
na str widac z błędem, po zmianie na ang lub dodaniu do koszyka juz normalnie za 60

James, mi raz wyslal w srebrnej kopercie, a potem znow w kartonie, chyba zalezy jakie grube to, co masz

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

mi odbiło i klinkelam x2 do tego na prezent
zobaczylam, ze w seph 145, wiec tutaj 54 zl to jak za darmo
ilios jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 14:29   #1050
ajsikorska
Zadomowienie

Też wzięłam
Orientuje się ktoś kiedy pierwszy raz wyszedł ten zestaw? Zastanawiam się czy możliwa jest purchawa...Teraz już zenka zawsze o to podejrzewam
ajsikorska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
strawberrynet, truskawa

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości