Jaki zabieg kosmetyczny jest idealny dla mojej cery? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-26, 00:10   #31
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny jest idealny dla mojej cery?

Cytat:
Napisane przez asiuniaaa5 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam problem z cerą. Mam 23 lata, a moja cera wygląda kiepsko. Zostały mi przebarwienia po trądziku (głównie na brodzie i policzkach). Nadal pojawiają się krostki trądzikowe. Obecnie jest ich kilka na policzkach, na brodzie ze 2 i troszkę na czole. Generalnie to cera nie ma jednakowego koloru, bo niestety zdarza się, że policzki są różowe czy czerwone. Bardzo chciałabym się tego wszystkiego pozbyć, bo wstydzę się wyjść z domu bez makijażu. Czuję się z tym źle. Staram się poprawić jakoś stan mojej cery, ale bez odpowiedniego zabiegu kosmetycznego się nie obędzie.

W związku z tym, jaki zabieg byłby najlepszy, żebym mogła się pozbyć tych przebarwień i, żeby cera była w jednym kolorze? Zastanawiam się nad mikrodermabrazją. Dobry wybór, czy nie? Może jest coś lepszego?

Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Jeśli to są grudki to możesz wykonać mikro, jeśli zapalne krostki czy ropne to nie. Nie wiem czy to są przebarwienia, czy po prostu blizny potradzikowe- najlepiej by zdiagnozował to specjalista Tak samo czy mikro ma sens- przy większych problemach z nimi, mikro moze byc za slaba.

Możesz wprowadzić do swojej pielegnacji kwasy PHA- są dobre dla skóry wrażliwej, delikatnej z okazyjnymi krostkami, zanieczyszczonymi porami. Zacznij od najniższych stężeń kilku procentowych np. w toniku czy kremie na codzien. Zobaczysz jak zareaguje twoja skóra. Możesz też wybrać się do salonu na wyższe stezenia, jesli będzie CI słuzył, które lepiej zdziałają na Twoje problemy.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 11:47   #32
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
Witam,

Mam problem z cerą. Mam 23 lata, a moja cera wygląda kiepsko. Zostały mi przebarwienia po trądziku (głównie na brodzie i policzkach). Nadal pojawiają się krostki trądzikowe. Obecnie jest ich kilka na policzkach, na brodzie ze 2 i troszkę na czole. Generalnie to cera nie ma jednakowego koloru, bo niestety zdarza się, że policzki są różowe czy czerwone. Bardzo chciałabym się tego wszystkiego pozbyć, bo wstydzę się wyjść z domu bez makijażu. Czuję się z tym źle. Staram się poprawić jakoś stan mojej cery, ale bez odpowiedniego zabiegu kosmetycznego się nie obędzie.

W związku z tym, jaki zabieg byłby najlepszy, żebym mogła się pozbyć tych przebarwień i, żeby cera była w jednym kolorze? Zastanawiam się nad mikrodermabrazją. Dobry wybór, czy nie? Może jest coś lepszego?

Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Masz za bardzo problematyczną cerę, zeby internetowo Ci coś polecić. Idź do dobrej kosmetyczki, najlepiej żeby w gabinecie był rowniez dermatolog i niech Cię obejrzą na miejscu.
201605090958 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:31   #33
asiuniaaa5
Raczkowanie

Byłam wczoraj i dzisiaj u kosmetyczki. Wczoraj się dowiedziałam, że powinnam głęboko złuszczyć skórę (czy coś takiego). Dzisiejsza kosmetyczka poleciła najpierw oczyścić twarz, a potem kilka zabiegów mikrodermabrazji. A kolejna kosmetyczka odradziła mikro, bo powiedziała, że przebarwienia są w drugiej warstwie skóry, a mikro działa tylko na pierwszą. Poleciła najpierw oczyszczanie twarzy, a następnie peeling chemiczny i kwasy. Zamierzam się wybrać do gabinetu medycyny estetycznej. Co myślicie o tym? I ewentualnie, którą kosmetyczkę z tych trzech wybrać?
asiuniaaa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 16:20   #34
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
Byłam wczoraj i dzisiaj u kosmetyczki. Wczoraj się dowiedziałam, że powinnam głęboko złuszczyć skórę (czy coś takiego). Dzisiejsza kosmetyczka poleciła najpierw oczyścić twarz, a potem kilka zabiegów mikrodermabrazji. A kolejna kosmetyczka odradziła mikro, bo powiedziała, że przebarwienia są w drugiej warstwie skóry, a mikro działa tylko na pierwszą. Poleciła najpierw oczyszczanie twarzy, a następnie peeling chemiczny i kwasy. Zamierzam się wybrać do gabinetu medycyny estetycznej. Co myślicie o tym? I ewentualnie, którą kosmetyczkę z tych trzech wybrać?
Pisałam CI-wybierz taką, ktora współpracuje z dermatologiem
201605090958 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 13:09   #35
asiuniaaa5
Raczkowanie

Znając moje zakichane miasto, to nie znajdę takiej kosmetyczki, która będzie współpracować z dermatologiem. W najbliższym czasie wybieram się do gabinetu z medycyną estetyczną. Może tutaj uzyskam jakąś pomoc, bo powiem szczerze mam dość malowania się codziennie rano i zastanawiania się w ciągu dnia, czy makijaż wygląda dobrze.
Stary 2013-11-01, 16:45   #36
Fuxia83
Zadomowienie

A nie lepiej do dermatologa po retinoidy???

Retinoidy lecza tradzik, mocno zluszczaja skore wiec pozbywasz sie blizn.

Nie licz na szybkie wyleczenie i wygladzenie, zaloz sobie ze efekty uzyskasz dopiero po 6 miesiacach, inaczej sie tylko zniechecisz i rozczarujesz bo przy bliznach trzeba czekac dosc dlugo.

A ta druga kosmetyczka miala racje ze blizny sa w glebszych warstwach skory .. niestety, gdyby byly na naskorku to bys po miesiacu nie miala sladu.

Cytologia - raz w roku

USG ginekologiczne - co 3 lata
Fuxia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 12:14   #37
asiuniaaa5
Raczkowanie

Wiem o tym, że efektów od razu nie będzie. Jestem przygotowana na to, że potrzeba czasu, żeby przebarwienia czy blizny zniknęły. Jeśli ma się udać, to jestem skłonna czekać nawet kilka miesięcy.

Chyba się zdecyduję na kurację jakimś specjalnym kwasem do cery trądzikowej. Niestety kuracje są dość drogie, ale myślę, że jakoś dam radę.
Stary 2013-11-02, 17:39   #38
Fuxia83
Zadomowienie

Cytat:
Wiem o tym, że efektów od razu nie będzie. Jestem przygotowana na to, że potrzeba czasu, żeby przebarwienia czy blizny zniknęły. Jeśli ma się udać, to jestem skłonna czekać nawet kilka miesięcy.

Chyba się zdecyduję na kurację jakimś specjalnym kwasem do cery trądzikowej. Niestety kuracje są dość drogie, ale myślę, że jakoś dam radę.
twarz masz tylko jedna i nie warto oszczedzac, jesli pojdziesz do kosmetyczki lub dermatologa to zaoszczedzisz sporo kasy, wiem to po sobie, przez rok walki z tradzikiem wydalam mnostwo pieniedzy na kosmetyki po czym poszlam do dermatologa i wystarczyl jeden retin A gdybym wczesniej to wiedziala to zaoszczedzilabym wielokrotnosc okolo 20 razy ceny kuracji retinem ... jak nie wiecej bo nie jestem w stanie zliczyc kosmetykow ktore kupilam i po kilku tygodniach ladowaly na dnie szafy. Specjalisci wiedza lepiej co ci pomoze, no chyba ze lubisz testowac i eksperymentowac

Cytologia - raz w roku

USG ginekologiczne - co 3 lata
Fuxia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 11:53   #39
asiuniaaa5
Raczkowanie

Stanów zapalnych i krostek nie mam dużo. Jest ich zaledwie kilka. Chcę usunąć przebarwienia i blizny. Czy te retinoidy się nadają do tego? To są maści, czy tabletki? Teraz jest dobra pora na kuracje właśnie kwasami. W moim mieście nie znam dobrego dermatologa. Byłam już u kilku i to, co mi dawali pomagało jedynie na krótko. Nikt nigdy nie zaproponował retinoidów. Już sama nie wiem, co mam zrobić. Nie czuję się dobrze z tymi przebarwieniami.
Stary 2013-11-04, 12:08   #40
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Stanów zapalnych i krostek nie mam dużo. Jest ich zaledwie kilka. Chcę usunąć przebarwienia i blizny. Czy te retinoidy się nadają do tego? To są maści, czy tabletki? Teraz jest dobra pora na kuracje właśnie kwasami. W moim mieście nie znam dobrego dermatologa. Byłam już u kilku i to, co mi dawali pomagało jedynie na krótko. Nikt nigdy nie zaproponował retinoidów. Już sama nie wiem, co mam zrobić. Nie czuję się dobrze z tymi przebarwieniami.
Tak. Ja mam na myśli maści miejscowo (istnieja tabletki ale one lecza ciezkie przypadki tradziku). Zreszta miejscowe tez maja takie dzialanie m.in. Retinoidy uwrazliwiaja skórę na światło tak jak kwasy, wiec konieczny bedzie dobry krem z filtrem spf. 50 np. la roche posay. Kwasy też mogą być pomocne, ale czasem blizny są zbyt głębokie wiec są za słabe. Możesz też wybrac się na zabieg silniejszymi kwasami do dermatologa, jesli znasz taki salon.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-11-04 o 12:10
Stary 2013-11-04, 20:18   #41
asiuniaaa5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Tak. Ja mam na myśli maści miejscowo (istnieja tabletki ale one lecza ciezkie przypadki tradziku). Zreszta miejscowe tez maja takie dzialanie m.in. Retinoidy uwrazliwiaja skórę na światło tak jak kwasy, wiec konieczny bedzie dobry krem z filtrem spf. 50 np. la roche posay. Kwasy też mogą być pomocne, ale czasem blizny są zbyt głębokie wiec są za słabe. Możesz też wybrac się na zabieg silniejszymi kwasami do dermatologa, jesli znasz taki salon.
Niestety nie znam dobrego dermatologa. Jedynie mogę wybrać się do kosmetyczki albo do gabinetu medycyny estetycznej. I teraz zaczyna się problem, bo nie wiem gdzie mam iść. Żadnych opinii w internecie na temat tych miejsc nie znalazłam.
Stary 2013-11-04, 22:17   #42
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety nie znam dobrego dermatologa. Jedynie mogę wybrać się do kosmetyczki albo do gabinetu medycyny estetycznej. I teraz zaczyna się problem, bo nie wiem gdzie mam iść. Żadnych opinii w internecie na temat tych miejsc nie znalazłam.
To może wybierz się najpierw na jakis prostszy, tani zabieg- zobaczysz jak obsługuja klienta, jak z higiena itd
Stary 2013-11-05, 20:21   #43
asiuniaaa5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
To może wybierz się najpierw na jakis prostszy, tani zabieg- zobaczysz jak obsługuja klienta, jak z higiena itd
Muszę poważnie pomyśleć nad tym gdzie powinnam iść. Może jeszcze któregoś dnia pójdę do jeszcze jednej kosmetyczki. W tamtym roku byłam tam na oczyszczaniu.
Stary 2014-01-01, 19:42   #44
ambulance007
Przyczajenie

Smile Jaki zabieg kosmetyczny?

Witam
Czy mogłybyście mi doradzić w jaki sposób uzyskać skórę bez przebarwień?
Mam 24 lata - cera mieszana, tzn w okolicy T jest tłusta, reszta jest normalna. Mam rozszerzone pory oraz nierównomierny koloryt skóry z licznymi przebarwieniami. Dodatkowo bardzo często wyskakują mi jakieś syfki na twarzy. W zasadzie nie ma dnia, żebym się obudziła bez jakiegoś.
Obecnie dbam o twarz poprzez oczyszczanie, pilling i nawilżam kremami nie tłustymi.
Od jakiś 2 tygodni testuję maseczkę z kurkumy i choć widzę lekką poprawę w kolorycie, to chciałabym już zaczerpnąć informacji w sprawie zabiegów w salonach kosmetycznych.
Nigdy nie byłam u kosmetyczki, nie mam pojęcia jakie są obecne zabiegi na "topie".
Dziewczyny! Czy istnieje jakiś zabieg który wyrówna mi koloryt, usunie te przebarwienia, zlikwiduje problem z syfkami a do tego może jakoś jeszcze pomoże w walce z tłustą cerą? Chodzę po domu bez żadnego makijażu i nie ukrywam, że chciałabym choć trochę przypominać człowieka a nie potwora ;p
Czy nawet jeśli by istniały takie zabiegi to czy efekt jest długotrwały, czy trzeba powtarzać?
ambulance007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 00:18   #45
MissChievousTess
Zakorzenienie

Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny?

O różnych zabiegach było chyba sporo w piśmie kobiecym Claudia z września 2013.
Jeśli masz problemy trądzikowe to najpierw trzeba zaleczyć trądzik a potem możesz usuwać przebarwienia - na to stosuje się kwasy i mikrodermabrazję.
Nowinki nie zawsze są dobre.
Na wyrównanie kolorytu dobra jest witamina C- możesz stosować serum w domu, nie musisz iść po to na żaden zabieg.
Najlepszy przyjaciel cery problemowej to porządny lekarz dermatolog- na Twoim miejscu najpierw tam poszłabym na konsultacje, a dopiero potem na jakieś zabiegi.
Jeśli nie kwasy to na przebarwienia ostatecznie są też zabiegi laserowe.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Garść porad dla Twojego typu cery (na samym dole polecany zabieg):
http://www.kobieta.pl/uroda/twarz-i-...ery-mieszanej/
Stary 2014-01-02, 13:34   #46
Natalenia
Raczkowanie

Polecam peeling azjatycki, robiłam w zeszły piątek a mam podobny problem do twojego plus blizny. Poczytaj o nim w necie,a ma pozytywne opinie. Moja skóra jest właśnie na etapie łuszczenia się więc nie mogę jeszcze ocenic całkowitego efektu ale myślę że jakaś poprawa będzie na pewno. Mimo wszystko najpierw idz do dermatologa ale najlepiej takiego który od razu robi różne zabiegi. Więc lepiej poszukaj jakiegoś dermy i umów się na wizyte prywatną bo na NFZ nie robią takich zabiegów.Mi ten peeling polecił właśnie lekarz dermatolog który jest również lekarzem medycyny estetycznej.
Natalenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:53   #47
Beauty Express
Przyczajenie

Na przebarwienia zdecydowanie kwasy, pomogą tez na zaskórniki. Nie trzeba od razu robić bardzo głębokiego peelingu medycznego, powinien wystarczyć zabieg w gabinecie kosmetycznym - po 3 zabiegach zauważysz sporą różnice, po 5 będziesz bardzo zadowolona.
Stary 2014-01-02, 15:10   #48
ambulance007
Przyczajenie

Dzięki za odzew.
Przejdę się w takim razie do dermatologa, bo jeszcze nigdy nie byłam, a może faktycznie mi w czymś pomoże.
Dzięki
ambulance007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:10   #49
KasiaGorda
Przyczajenie

Cool Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny?

Dziewczyny mam pytanie, czy wiecie na 100% który z zabiegów kosmetycznych, mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny jest bardziej odpowiedni do cery mieszanej z ciągle wyskakującymi brzydalami ;/
Jestem zdezorientowana, ponieważ jakieś dwa lata temu kosmetyczka powiedziała mi że mikrodermabrazja jest delikatniejsza niż peeling i służy w sumie po to, aby lepiej wchłaniały się kremy... W między czasie miałam problemy zdrowotne, później dostałam kupon na peeling kawitacyjny w prezencie i w związku z tym poszłam do innej kosmetyczki. Okazało się, że po operacji nie mogę korzystać z peelingu kawitacyjnego, ponieważ mam wszczepione tytanowe elementy. Kosmetyczka (ta nowa) powiedziała mi wtedy, że przy oczyszczaniu twarzy bardziej efektywna jest mikrodermabrazja a nie peeling kawitacyjny czy ręczne oczyszczanie twarzy. I że peeling kawitacyjny daje podobne efekty do regularnie robionego peelingu w domu. Powiem szczerze, że czuję się nabijana w butelkę i nie wiem co mam o tym myśleć. Jedna kosmetyczka mówi jedno a druga drugie.
KasiaGorda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:13   #50
chindarella
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KasiaGorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy wiecie na 100% który z zabiegów kosmetycznych, mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny jest bardziej odpowiedni do cery mieszanej z ciągle wyskakującymi brzydalami ;/
Jestem zdezorientowana, ponieważ jakieś dwa lata temu kosmetyczka powiedziała mi że mikrodermabrazja jest delikatniejsza niż peeling i służy w sumie po to, aby lepiej wchłaniały się kremy... W między czasie miałam problemy zdrowotne, później dostałam kupon na peeling kawitacyjny w prezencie i w związku z tym poszłam do innej kosmetyczki. Okazało się, że po operacji nie mogę korzystać z peelingu kawitacyjnego, ponieważ mam wszczepione tytanowe elementy. Kosmetyczka (ta nowa) powiedziała mi wtedy, że przy oczyszczaniu twarzy bardziej efektywna jest mikrodermabrazja a nie peeling kawitacyjny czy ręczne oczyszczanie twarzy. I że peeling kawitacyjny daje podobne efekty do regularnie robionego peelingu w domu. Powiem szczerze, że czuję się nabijana w butelkę i nie wiem co mam o tym myśleć. Jedna kosmetyczka mówi jedno a druga drugie.
Jesli wyskakuja Ci zmiany zapalne, ropne to ani kawitacja ani mikrodermabrazja nie bedzie tutaj dobrym wyborem. Najlepiej udać sie do dermatologa i wyleczyć stan zapalny.
Jesli masz tzw zaskorniki, wągry, rozszerzone pory, to moim zdaniem bardziej skuteczna jest mikro ( diamentowa lub korundowa - ta dziala mocniej) niż kawitacja.
A moze spróbuj peelingi kwasami?
chindarella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:20   #51
AniaLB
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KasiaGorda Pokaż wiadomość
Szczerze Ci powiem, że ani sama mikrodermabrazja, ani peeling kawitacyjny nie sprawią, że pozbędziesz się problemu powstających krostek i grudek zapalnych. Należy dojść do źródła problemu, czyli nadpobudliwości gruczołów łojowych i namnażających się bakterii powodujących takie zmiany. Oba te zabiegi działają odświeżająco i mogą być wstępem do dalszej kuracji, ale na pewno nie sprawią, że raz na zawsze pozbędziesz się problemu. Polecam Ci złuszczanie kwasem pirogronowym lub salicylowym, oczywiście u doświadczonej kosmetyczki. Kwasy te świetnie regulują pracę gruczołów łojowych, działają bakteriobójczo,przeciwzap alnie, zwężają pory i co najważniejsze przynoszą trwałe efekty.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ambulance007 Pokaż wiadomość
Witam
Czy mogłybyście mi doradzić w jaki sposób uzyskać skórę bez przebarwień?
Mam 24 lata - cera mieszana, tzn w okolicy T jest tłusta, reszta jest normalna. Mam rozszerzone pory oraz nierównomierny koloryt skóry z licznymi przebarwieniami. Dodatkowo bardzo często wyskakują mi jakieś syfki na twarzy. W zasadzie nie ma dnia, żebym się obudziła bez jakiegoś.
Obecnie dbam o twarz poprzez oczyszczanie, pilling i nawilżam kremami nie tłustymi.
Od jakiś 2 tygodni testuję maseczkę z kurkumy i choć widzę lekką poprawę w kolorycie, to chciałabym już zaczerpnąć informacji w sprawie zabiegów w salonach kosmetycznych.
Nigdy nie byłam u kosmetyczki, nie mam pojęcia jakie są obecne zabiegi na "topie".
Dziewczyny! Czy istnieje jakiś zabieg który wyrówna mi koloryt, usunie te przebarwienia, zlikwiduje problem z syfkami a do tego może jakoś jeszcze pomoże w walce z tłustą cerą? Chodzę po domu bez żadnego makijażu i nie ukrywam, że chciałabym choć trochę przypominać człowieka a nie potwora ;p
Czy nawet jeśli by istniały takie zabiegi to czy efekt jest długotrwały, czy trzeba powtarzać?
A czym i w jaki sposób oczyszczasz twarz? Pytam, ponieważ często przyczyna powstawania krostek grudek leży w codziennym oczyszczaniu skóry. Z pozoru banalna czynność ma ogromne znaczenie. Oczyszczasz twarz rano i wieczorem? Czy używasz toniku?
A co do przebarwień to poleciłabym Ci złuszczanie kwasem glikolowym lub pirogronowym. Oba dobrze radzą sobie z przebarwieniami, a dodatkowo świetnie zwalczają krostki i grudki.
Z przebarwieniami jest trudna walka, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Ważne, abyś zawsze, przez cały rok, stosowała filtry przeciwsłoneczne, min. SPF15. Podczas kuracji kwasami musisz zawsze, bezwzględnie zabezpieczać skórę przed promieniami UV. Nawet w zupełnie pochmurny dzień. Kwasy uwrażliwiają skórę na słońce, które działa nawet przez chmury. Nie widzę twojej skóry, więc trudno mi ocenić rozległość i głębokość przebarwień, ale minimum jedna seria złuszczania kwasami jest potrzebna. Warto kolejną serie powtórzyć po lecie, ponieważ niestety plamki ponownie lubią się ujawniać.
Co do pielęgnacji w domu, to możesz kupić w aptece wit.C w płynie i stosować ją wieczorem przed nałożeniem kremu. Wystarczą dosłownie 2-3 krople. Wit.C działa rozjaśniająco, reguluje pracę gruczołów łojowych i jednocześnie nawilża.
AniaLB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 15:00   #52
nati151200
Przyczajenie

Question Jaki zabieg na moją twarz? peeling kawitacyjny?

Mam cere wrażliwą, obsypaną wągrami-szczególnie na nosie, policzkach i brodzie. Chcę udać się do kosmetyczki na jakiś oczyszczający zabieg, proszę o doradzenie. Myślałam nad peelingiem kawitacyjnym, ale nie wiem, czy to usunie moje wszystkie wągry? Po czym rozpoznać, czy są płytkie, czy glebokie? Jak rozpoznać, czy zabieg jest dobrze wykonany? Jest moze jakis inny sposob oczyszczenia porów na wrażliwej skorze?
nati151200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 10:02   #53
Hedonistka
Zakorzenienie

Dot.: Jaki zabieg na moją twarz? peeling kawitacyjny?

Cytat:
Napisane przez nati151200 Pokaż wiadomość
Mam cere wrażliwą, obsypaną wągrami-szczególnie na nosie, policzkach i brodzie. Chcę udać się do kosmetyczki na jakiś oczyszczający zabieg, proszę o doradzenie. Myślałam nad peelingiem kawitacyjnym, ale nie wiem, czy to usunie moje wszystkie wągry? Po czym rozpoznać, czy są płytkie, czy glebokie? Jak rozpoznać, czy zabieg jest dobrze wykonany? Jest moze jakis inny sposob oczyszczenia porów na wrażliwej skorze?
Idź do dobrego salonu kosmetycznego, zrób rozeznanie. W dobrym salonie kosmetyczka/kosmetolog określi jaką masz cerę i jaki zabieg będzie dla niej najlepszy.

Mój blog
Hedonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 23:10   #54
marjas1
Raczkowanie

Dot.: Jaki zabieg na moją twarz? peeling kawitacyjny?

odradzam oczyszczanie manulane, jeśli jest taki problem polecam wizytę u dermatologa. złe oczyszczenie może skutkować pozostawieniem blizn. Peeling kawitacyjny da radę ale z tylko płytko umiejscowionymi wągrami.
Odpowiedz

Tagi
peeling kawitacyjny

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości