Modelowanie twarzy pudrami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-31, 23:56   #1
Chanelka87
Przyczajenie

Modelowanie twarzy pudrami

Zwykle używam do makijażu jednego pudru, a drugiego ciemniejszego do podkreślenia kości policzkowych. Widzę jednak,że bawiąc się nimi można rewelacyjnie podkreślić a nawet zmienić rysy twarzy. Mam w związku z tym kilka pytań

!. Jakie możecie podkreślić bazy pod makijaż, chodzi mi o takie które zakryją moje bardzi szerokie pory a w dodatku będzie bardzo trwała?
2. Mam twarz owalną, ostatnio bardzo schudłam i twarz też, nie wygląda to dobrze, jak mogę ją odrobinę "pogrubić", zaokrąglić makijażem?
3. Ilu produktów (podkładów, pudrów itp) potrzebuję by wymodelować twarz, polecicie coś dobrych mrek a co mnie nie zrujnuje?
Chanelka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 09:02   #2
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Modelowanie twarzy pudrami

Cytat:
Napisane przez Chanelka87 Pokaż wiadomość
Zwykle używam do makijażu jednego pudru, a drugiego ciemniejszego do podkreślenia kości policzkowych. Widzę jednak,że bawiąc się nimi można rewelacyjnie podkreślić a nawet zmienić rysy twarzy. Mam w związku z tym kilka pytań

!. Jakie możecie podkreślić bazy pod makijaż, chodzi mi o takie które zakryją moje bardzi szerokie pory a w dodatku będzie bardzo trwała?
2. Mam twarz owalną, ostatnio bardzo schudłam i twarz też, nie wygląda to dobrze, jak mogę ją odrobinę "pogrubić", zaokrąglić makijażem?
3. Ilu produktów (podkładów, pudrów itp) potrzebuję by wymodelować twarz, polecicie coś dobrych mrek a co mnie nie zrujnuje?
1) jesli chodzi o bazę to polecam KWC, sama dopasujesz sobie cenę i markę ale nawet najlepsza. Ja używam guelraina meteoryts perles i jest to baza rozswietlajaca ( nawiązując do 3 pytania). Żadna baza nie zakryje bardzo szerokich porów. Ochroni ewentualnie przed zapchaniem ich przez produkt.

2) Używając kosmetyków rozswietlajacych ale nie w miejscach gdzie masz rozszezone pory bo tylko je podkreślisz.

3 ) nie rozumiem pytania. Jak w pierwszym pytaniu, polecam KWC - sama wiesz najlepiej ile chcesz wydać . Ja używam jednego max 2 pudrow. Do konkurowania hoola benefitu i w zależności od potrzeby czasami kładkę na cała twarz teracote lub meteoryt dla rozswietlenia.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 16:36   #3
luccy01
Raczkowanie

a ja mam pytanie czy dobrze robie ze uzywam brązu i różu ?

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

a i jak rozjasniać twarz kwadratową?
luccy01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:30   #4
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez luccy01 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Oczywiście ze dobrze.

Jak rozjasnic kwadratowa twarz? Nie do końca rozumiem.
Najlepiej ( w teorii) wymodelowac twarz brazerem a rozswietlac raczej okolice oczu i środka twarzy ( tzn ja tak robie) ale nie wiem nic o Twojej cerze więc trudno radzić.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 21:54   #5
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez luccy01 Pokaż wiadomość

Zależy jak wyglądają na twojej twarzy. Jeśli naturalnie, to tak. Jeśli masz wrażenie, że za bardzo się odcinają, spróbuj poszukać bardziej odpowiednich dla siebie odcieni.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości