Bardzo silnie nawilżający krem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-12, 11:56   #61
Kretka666
Zakorzenienie

Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Skóra sucha nie powinna obawiać się zapchania porów. Oleje (nie olejki).
Sucha skóra generalnie nie powinna, ale autorka pisała, że zapychają jej się pory. Według mnie jest prawdopodobieństwo, że ma skórę nie tyle suchą, co mocno odwodnioną. Podobny efekt to daje, a przyczyna jest inna.
Stary 2013-11-12, 12:06   #62
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Sucha skóra generalnie nie powinna, ale autorka pisała, że zapychają jej się pory. Według mnie jest prawdopodobieństwo, że ma skórę nie tyle suchą, co mocno odwodnioną. Podobny efekt to daje, a przyczyna jest inna.
No tak, tylko, że ja napisałam co do posta
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 20:36   #63
201605161006
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez canivoria Pokaż wiadomość
nie jestem ekspertem ale powiem coś od siebie
ziółka typu pokrzywa, duże ilości zielonej herbaty - działają moczopędnie tj. odwadniająco. czy to wpłynie istotnie na stan skóry? nie wiem. pij najlepiej dużo wody, soków warzywnych.
rozważ łykanie oleju z ogórecznika/oleju z wiesiołka - mi pomogło na cerę podrażnioną. ogólnie kwasy omega! (roślinne).
kwas hialuronowy w kapsułkach - niestety, dość drogi
Pierwsze i najważniejsze - skórze suchej potrzebne jest nie tyle co nawilżenie a natłuszczenie - ceramidy, lipidy. tego szukaj w kremach.
po drugie to zrobić wszystko by wzmocnić barierę naskórkową
duzo dobrego słyszałam o physiogelu. nie jest za tani, ale sadzę, że lepiej kupić droższy, porządniejszy krem a nie wydawać więcej za to na rzeczy mniej istotne.
do mycia twarzy suchej dobre są mleczka. ja osobiście myję twarz olejkiem takim z rossmana dla kobiet w ciąży . Przecieram jak tonikiem. i pianką z galanei - taka z motylkiem.
Kup może sobie własnie jakiś olejek. Może spróbuj oleju kokosowego/ choć może zatykać chyba...
Ogólnie też szukam czegoś co ładnie mi twarz nawilży, bo troche ją przesuszam pewnymi środkami i też wychodzą mi kresko-zmarszczki, które znikają po natłuszczeniu/nawodnieniu...
czy masz u siebie w mieście aptekę dbam o zdrowie? jesli tak to poszukaj czegoś tam, czegoś bardziej aptecznego i zamów sobie przez internet i ci sprowadzą często jest wtedy taniej.
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Kryształku, chyba nie da się załatwic tego wszystkiego jednym kremem. Jedyny krem który istotnie pomógł mi na naczynka osobiście to krem Iwostinu na noc dla osób z trądzikiem różowatym. Na naczynka - a przede wszystkim na bolące, piekące policzki.
na podrażnienia poszukaj czegoś z pantenolem i alantoiną. koją, goją i łagodzą

A myślisz, że dla mnie ten krem physiogel byłby dobry? Bo nie wiem czy odpowiadałaś mi, czy Wizażance wyżej .

Co do łagodzacych z alatoniną to dobry i tani jest alatan plus.

Też mi się czasem robią takie szorstkie, piekące miejsca na twarzy, co to jest? Ja myślałam, że to jakiś grzyb/bakteria.
Ostatnio też na głowie mnie zaczęla skóra strasznie swędzieć, aż drapie sie do krwi, mam też na niej takie górki swędzące ala pryszcze, nigdy wcześniej tego nie miałam, pojawiło się z 2 tygodnie temu i nie wiem co to może być . Włosy myję codziennie lub co drugi dzień.

Kupiłam sobie też za 7 zł zestaw witamin (1 tabletka = 1/3 dziennego zapotrzebowania) wszystkich poza B12 i K (swoją drogą to wlasnie sprawdziłam ceny i przepłaciłam :/ bo w dbam o zdrowie kosztuje 4 złote).

A ten Physiogel to widzę, że gdzie nie gdzie można i za 20 zł dostać, postaram się poszukać bo jednak 4 dychy za krem to dla mnie za dużo...

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-11-15 o 20:52
201605161006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 16:27   #64
Krystaliczne szczescie
Rozeznanie

Dziękuję za wszystkie rady

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A myślisz, że dla mnie ten krem physiogel byłby dobry? Bo nie wiem czy odpowiadałaś mi, czy Wizażance wyżej .

Co do łagodzacych z alatoniną to dobry i tani jest alatan plus.

Też mi się czasem robią takie szorstkie, piekące miejsca na twarzy, co to jest? Ja myślałam, że to jakiś grzyb/bakteria.
Ostatnio też na głowie mnie zaczęla skóra strasznie swędzieć, aż drapie sie do krwi, mam też na niej takie górki swędzące ala pryszcze, nigdy wcześniej tego nie miałam, pojawiło się z 2 tygodnie temu i nie wiem co to może być . Włosy myję codziennie lub co drugi dzień.

Kupiłam sobie też za 7 zł zestaw witamin (1 tabletka = 1/3 dziennego zapotrzebowania) wszystkich poza B12 i K (swoją drogą to wlasnie sprawdziłam ceny i przepłaciłam :/ bo w dbam o zdrowie kosztuje 4 złote).

A ten Physiogel to widzę, że gdzie nie gdzie można i za 20 zł dostać, postaram się poszukać bo jednak 4 dychy za krem to dla mnie za dużo...
Właśnie też się zastanawiałam nad tym physiogel, ale 40zł to dla również za duża kwota...
A co do skóry włosów, to zobacz, czy czasem nie masz może łojotokowego zapalenia skóry głowy lub łupieżu tłustego Jeśli nie, to może szampon jest nieodpowiedni i podrażnia?
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 11:37   #65
201605161006
Konto usunięte

Możliwe, że to szampon, bo mam w domu w łazience trzy, jeden ziaja z pokrzywą, drugi sayoss, trzeci l'oreal. I wczoraj umyłam tym sayos to mi tylko ochodziły strupki po wcześniejszych ranach, ale nic nie swędziało, dziś też, a po ziaji z pokrzywą to swędzi okropnie.

Żel Ziaja med - ten co się myje bez obmywania wodą - spisuje się nieźle. Biorę też te tabletki z wiesiołkiem, ale nic specjalnego po nich nie zauważyłam póki co. Rozglądam się za tym filtrem Ziaja med antyzmarszczkowym SPF 50, ale póki co nawet w Dbam o zdrowie go nie mają . Będę też szukała Physiogelu jakoś w granicach 20 paru złotych, może się gdzieś uda, skoro ceneo podaje takie ceny.

Jeszcze jedno pytanie - polecacie jakiś krem na cienie pod oczami? Bo mam też okropne cienie pod oczami, stosowałam kilka różnych kremów na cienie od Ziaji, kieeeedyś dawno jeden krem z La roche posay (był za 30 pare zł, a działał gorzej od ziaji za 6 zł ), ale żaden też jakoś specjalnie nie pomagał.

Czas edycji: 2013-11-18 o 11:39
Stary 2013-11-18, 17:20   #66
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Możliwe, że to szampon, bo mam w domu w łazience trzy, jeden ziaja z pokrzywą, drugi sayoss, trzeci l'oreal. I wczoraj umyłam tym sayos to mi tylko ochodziły strupki po wcześniejszych ranach, ale nic nie swędziało, dziś też, a po ziaji z pokrzywą to swędzi okropnie.

Żel Ziaja med - ten co się myje bez obmywania wodą - spisuje się nieźle. Biorę też te tabletki z wiesiołkiem, ale nic specjalnego po nich nie zauważyłam póki co. Rozglądam się za tym filtrem Ziaja med antyzmarszczkowym SPF 50, ale póki co nawet w Dbam o zdrowie go nie mają . Będę też szukała Physiogelu jakoś w granicach 20 paru złotych, może się gdzieś uda, skoro ceneo podaje takie ceny.

Jeszcze jedno pytanie - polecacie jakiś krem na cienie pod oczami? Bo mam też okropne cienie pod oczami, stosowałam kilka różnych kremów na cienie od Ziaji, kieeeedyś dawno jeden krem z La roche posay (był za 30 pare zł, a działał gorzej od ziaji za 6 zł ), ale żaden też jakoś specjalnie nie pomagał.
Ja polecam flos lek ze świetlikiem
Stary 2013-11-20, 14:37   #67
201605161006
Konto usunięte

A który, bo znalazło mi aż trzy:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,98...ra-wersja.html

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29...-pod-oczy.html

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29...-pod-oczy.html

i to jest w aptece, czy drogerii?
Stary 2013-11-20, 14:57   #68
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
3- w aptece
Stary 2013-11-20, 15:00   #69
Kretka666
Zakorzenienie

Mam wersję z chabrem bławatkiem - jest polecany przy zmęczonych oczach, a pracuję przed komputerem, spędzam przy nim dużo czasu też po pracy - i jestem zadowolona, nie pachnie, nie podrażnia, skóra nie jest przesuszona. Ale nie zmniejsza cieni pod oczami, na to bym nie liczyła ze strony kremu
Te żele można kupić w aptece, ale są też w Rossmannie i w sklepach zielarskich.

Tabletki z wiesiołkiem trzeba trochę pobrać, żeby zauważyć efekt. Kilka miesięcy, nie dni czy tygodni, jak jest z tranem
Stary 2013-11-21, 23:03   #70
201605161006
Konto usunięte

A mam pytanie co do tej Ziaji med - żelu do mycia bez zmywania wodą. Na opakowaniu jest napisane by nałozyć na wacik i oczyścić lub z niewielką ilością wody obmyć. Postanowiłam obmywać z niewielką ilością wody bo jak nakładam na wacik to się wchłania i więcej marnuję tego żelu. Robię to dokładnie tak - moczę rękę, nie mam w niej wody specjalnie nabranej, po prostu jest mokra, nakładam tego żelu i smaruje całą twarz, czekam aż wyschnie/wsiąknie i smaruje kremem na noc tym eveline a potem maścią ochronną z witaminą A. I problem jest taki, że gdy ten żel czekam aż wsiątknie/wyschnie, przed posmarowaniem kremem, to moja skóra jest taka sucha - ściągnięta i nie wiem czy robię coś nie tak?
Stary 2013-11-21, 23:26   #71
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
A mam pytanie co do tej Ziaji med - żelu do mycia bez zmywania wodą. Na opakowaniu jest napisane by nałozyć na wacik i oczyścić lub z niewielką ilością wody obmyć. Postanowiłam obmywać z niewielką ilością wody bo jak nakładam na wacik to się wchłania i więcej marnuję tego żelu. Robię to dokładnie tak - moczę rękę, nie mam w niej wody specjalnie nabranej, po prostu jest mokra, nakładam tego żelu i smaruje całą twarz, czekam aż wyschnie/wsiąknie i smaruje kremem na noc tym eveline a potem maścią ochronną z witaminą A. I problem jest taki, że gdy ten żel czekam aż wsiątknie/wyschnie, przed posmarowaniem kremem, to moja skóra jest taka sucha - ściągnięta i nie wiem czy robię coś nie tak?
Żel tego typu powinno stosować się w taki sposób:
1. nakładasz porcję na wacik i przecierasz nim skórę ścierając zanieczyszczenia - koniec
2. nakładasz porcję na palce, masujesz nimi skórę, ścierasz wacikiem - koniec
3. moczysz twarz wodą, nakładasz porcję na palce, masujesz, zmywasz wodą, osuszasz twarz ręcznikiem - koniec

Po umyciu z wodą nie zostawiaj go na twarzy do wyschnięcia, w taki sposób nie oczyścisz twarzy Trzeba usunąć produkt ze skóry. Przy stosowaniu go bez użycia wody z kranu najlepiej też po oczyszczeniu spryskać obficie twarz np. termalką (ew. wodą źródlaną, przegotowaną jeśli nie powoduje tego samo co kranówa) i osuszyć twarz ręcznikiem, aby usunąć żel.
Pozostawiając go do wyschnięcia na twarzy tylko pogarszasz sprawę - wodę zawsze trzeba wytrzeć, bo wysychająca na skórze wysusza.
Stary 2013-11-21, 23:43   #72
Taranka
Zakorzenienie

A ja sobie przypomniałam czym ratuję się w okresach zwiększonego przesuszenia:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...twist-off.html
Trochę śmierdzą ale naprawdę działają, łatwe do znalezienia (apteki, Superpharm)

Kretko, przeczytałam twój podpis i gratuluję . Byłaś na jakiejś konkretnej diecie?

Taranka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 07:47   #73
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A ja sobie przypomniałam czym ratuję się w okresach zwiększonego przesuszenia:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...twist-off.html
Trochę śmierdzą ale naprawdę działają, łatwe do znalezienia (apteki, Superpharm)

Kretko, przeczytałam twój podpis i gratuluję . Byłaś na jakiejś konkretnej diecie?
O tak, Dermogal jest świetny, też go polecałam Używam go codziennie lub co drugi dzień, lubię jak odżywia skórę. I powiem Ci, że mi on nie śmierdzi - pachnie lekko orzechami A poprzednie opakowanie, po którym się zraziłam na parę lat (!) śmierdziało przepoconymi skarpetami i zepsutą rybą naraz, ochyda, nie dało się używać, bo nawet na stópach przez skarpetki czułam ten okropny zapach. Jednak spróbowałam jeszcze raz i w ma przyjemny zapaszek - może to kwestia partii?

Dzięki Tak, na South Beach, polecam taki zdrowy styl żywienia
Stary 2013-11-22, 15:14   #74
201605161006
Konto usunięte

Cytat:
Żel tego typu powinno stosować się w taki sposób:
1. nakładasz porcję na wacik i przecierasz nim skórę ścierając zanieczyszczenia - koniec
2. nakładasz porcję na palce, masujesz nimi skórę, ścierasz wacikiem - koniec
3. moczysz twarz wodą, nakładasz porcję na palce, masujesz, zmywasz wodą, osuszasz twarz ręcznikiem - koniec

Po umyciu z wodą nie zostawiaj go na twarzy do wyschnięcia, w taki sposób nie oczyścisz twarzy Trzeba usunąć produkt ze skóry. Przy stosowaniu go bez użycia wody z kranu najlepiej też po oczyszczeniu spryskać obficie twarz np. termalką (ew. wodą źródlaną, przegotowaną jeśli nie powoduje tego samo co kranówa) i osuszyć twarz ręcznikiem, aby usunąć żel.
Pozostawiając go do wyschnięcia na twarzy tylko pogarszasz sprawę - wodę zawsze trzeba wytrzeć, bo wysychająca na skórze wysusza.
Czyli źle go używałam, wybiorę chyba drugą opcję i zacznę tak stosować . A ten krem pod oczy kupiłam za 7,30 z bławatkiem. Drogi (jak dla mnie), ale jeśli przyniesie efekty to będę regularnie go kupować. Wcześniej mialam Ziaji pod oczy z oliwką, inny ze świetlikiem, inny z bławatkiem, inny z jaśminem i tylko ten z bławatkiem jakkolwiek cokolwiek dawał. A kosztowały też po 7+ zł.
Stary 2013-11-22, 16:18   #75
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli źle go używałam, wybiorę chyba drugą opcję i zacznę tak stosować . A ten krem pod oczy kupiłam za 7,30 z bławatkiem. Drogi (jak dla mnie), ale jeśli przyniesie efekty to będę regularnie go kupować. Wcześniej mialam Ziaji pod oczy z oliwką, inny ze świetlikiem, inny z bławatkiem, inny z jaśminem i tylko ten z bławatkiem jakkolwiek cokolwiek dawał. A kosztowały też po 7+ zł.
7 zł za krem pod oczy to jest malutko, taniej to chyba tylko Ziaja jest Żel Flosleku nie jest jakimś super środkiem, nie sądzę, aby pomógł w zniwelowaniu cieni - z tym się ciężko walczy i mało co pomaga. Tym bardziej jeśli ma się je "naturalnie" (genetycznie, rodzinnie, jak to sobie kto nazwie), a nie od zmęczenia.
Stary 2013-11-22, 17:08   #76
201605161006
Konto usunięte

Cytat:
7 zł za krem pod oczy to jest malutko, taniej to chyba tylko Ziaja jest Żel Flosleku nie jest jakimś super środkiem, nie sądzę, aby pomógł w zniwelowaniu cieni - z tym się ciężko walczy i mało co pomaga. Tym bardziej jeśli ma się je "naturalnie" (genetycznie, rodzinnie, jak to sobie kto nazwie), a nie od zmęczenia.
Ja mam cienie ze zmęczenia na pewno i częściowo od alergii. Gdy się wyśpię 2-3 dni z rzędu to cienie są dużo mniejsze, a gdy jeszcze nie miałam tylu problemów na głowie i normalnie sypiałam po 8-9 godzin to cieni nie miałam w ogóle niemalże. Jak walczyć z takimi ze zmęczenia?
Stary 2013-11-22, 18:02   #77
Krystaliczne szczescie
Rozeznanie

hmm... może masz mało snu? Powinnaś spać dziennie 8 godzin. Poza tym może ostatnio zmieniałaś dietę, bądź zaniedbałaś jedzenie w sensie jadłaś dużo fast foodów zamiast warzyw i owoców?
na wizażu od 2009r...
Stary 2013-11-22, 19:43   #78
201605161006
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
hmm... może masz mało snu? Powinnaś spać dziennie 8 godzin. Poza tym może ostatnio zmieniałaś dietę, bądź zaniedbałaś jedzenie w sensie jadłaś dużo fast foodów zamiast warzyw i owoców?
Snu mam mało, ale niestety mam problemy z zasypianiem, bo jak kładę się do łózka to zaczynam od razu rozmyślać o wszystkich problemach. Chociaż nawet jak się wyśpię 9-10 godzin czasem to jestem zmęczona. Zwykle mam sny podróżnicze, albo przygodowe lub wojenne, nie wiem czy to ma jakiś wpływ na zmeczenie mimo przespania 9 godzin. A ten krem flosleku trochę taki piekący jest jak nałożę wokół oczu.
Stary 2013-11-22, 19:50   #79
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Snu mam mało, ale niestety mam problemy z zasypianiem, bo jak kładę się do łózka to zaczynam od razu rozmyślać o wszystkich problemach. Chociaż nawet jak się wyśpię 9-10 godzin czasem to jestem zmęczona. Zwykle mam sny podróżnicze, albo przygodowe lub wojenne, nie wiem czy to ma jakiś wpływ na zmeczenie mimo przespania 9 godzin. A ten krem flosleku trochę taki piekący jest jak nałożę wokół oczu.
A nie nakładasza go za duzo albo za blisko oka? Prawidłowo krem pod oczy nakłada się w stosunkowo małej ilości, wklepując tam gdzie masz kosci jarzmowe. Nie bliżej oka czy pod rzęsy. Oczywiscie, możliwe jest tez jakieś uczulenie itp... w takiej sytacji najlepiej odstawić.

Może rozmowa z kimś by pomogła? Albo spisanie wszystkich swoich problemów, myśli, stresów w notes? To daje dużą ulgę i nie zalega Ci w głowie
Stary 2013-11-22, 20:32   #80
201605161006
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
A nie nakładasza go za duzo albo za blisko oka? Prawidłowo krem pod oczy nakłada się w stosunkowo małej ilości, wklepując tam gdzie masz kosci jarzmowe. Nie bliżej oka czy pod rzęsy. Oczywiscie, możliwe jest tez jakieś uczulenie itp... w takiej sytacji najlepiej odstawić.

Może rozmowa z kimś by pomogła? Albo spisanie wszystkich swoich problemów, myśli, stresów w notes? To daje dużą ulgę i nie zalega Ci w głowie
To są problemy wyższego kalibru, tak w skrócie mówiąc, ale nie chcę o tym rozmawiać.
A co sądzicie o tym: http://sklep.ipson.pl/galerie/o/okla...-zimn_1004.jpg
Kupiłam jakiś czas temu w Rossmanie za 7 zł i 1-2 razy dziennie je stosuję.
Stary 2013-11-22, 20:35   #81
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
To są problemy wyższego kalibru, tak w skrócie mówiąc, ale nie chcę o tym rozmawiać.
A co sądzicie o tym: http://sklep.ipson.pl/galerie/o/okla...-zimn_1004.jpg
Kupiłam jakiś czas temu w Rossmanie za 7 zł i 1-2 razy dziennie je stosuję.
no ok
Stary 2013-11-22, 21:27   #82
201605161006
Konto usunięte

Znalazłam Physiogel za 27 zł w Superpharm, to chyba niedrogo, skoro mowa była o 40 zł np. w doz .
Stary 2013-11-22, 21:31   #83
Kretka666
Zakorzenienie

Agnieszka ma rację, krem nakłada się tam gdzie jeszcze czujesz kości, nie blisko oka, warto o tym pamiętać Dzięki temu nie łzawią, nie ma takich podrażnień, skóra jest mniej obciążana i tym samym mniejsze są cienie / opuchnięcia. To bardzo delikatna skóra.

Ciężko jest zaradzić cieniom, warto jest nauczyć się z nimi żyć Mniejszy problem tak naprawdę. A jeśli nie są mega, mega duże (a wątpię, żebyś takie miała), to nie są szpecące. Ja z moimi nie mam problemu, mam je od wielu lat, ale też noszę okulary, mniej widać cokolwiek.
Stary 2013-11-22, 22:41   #84
201605161006
Konto usunięte

Czyli znów mój błąd, bo ja go smarowałam nawet na powieki. Dzięki .

A co do physiogelu, który lepiej kupić?
ten:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41...y-i-ciala.html
czy ten:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,61...do-twarzy.html
cena bardzo podobna, a jutro się po niego wybieram
Stary 2013-11-24, 12:28   #85
201605161006
Konto usunięte

A co powiecie o tym:
http://pokazywarka.pl/margaryna/

Nie przeczytałam jeszcze całości, ale jeśli dobrze zrozumiałam, to kwas linolowy jest rakotwórczy? Czy trans-linolowy? Czy oba? Ten wywiad jest taki chaotyczny i nie bardzo zrozumiałam...
Ogólnie wywnioskowałam z tego, że olej z wiesiołka powinno się spożywać wraz z np. tranem, bo inaczej olej z wiesiołka nie tylko nie pomoże, ale może i zaszkodzi.

Czas edycji: 2013-11-24 o 13:02
Stary 2013-11-28, 18:05   #86
201605161006
Konto usunięte

Szukałam wśród kremów, bo jak pisałam żel i krem pod oczy oraz olejek z wiesiołka i rybi w tabletkach już kupiłam. Póki co nie ma efektów, ale to dopiero 20 dni brania oleju z wiesiołka i kilka dni brania tranu. Zastanawiam się natomiast czy to nie byłoby dobrym rozwiazaniem dla takiej suchej cery:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...eramidami.html
?
Stary 2013-11-28, 18:21   #87
Kretka666
Zakorzenienie

Możesz spróbować. Dobrym kremem z Ziai jest krem łagodzący na dzień Ulga, bardzo mojej cerze pasował i ma ogromnego plusa - w ogóle nie pachnie. Tylko jest lekkim kremem, takim na wiosenno-letnie miesiące.
Musisz próbować, próbować, próbować, coś w końcu poskutkuje. Na każdą z nas działają jednak różne rzeczy
Stary 2013-11-30, 14:20   #88
201605161006
Konto usunięte

Kupiłam Physiogel w promocji .

Czas edycji: 2013-11-30 o 14:24
Stary 2013-11-30, 15:11   #89
Krystaliczne szczescie
Rozeznanie

Cytat:
Możesz spróbować. Dobrym kremem z Ziai jest krem łagodzący na dzień Ulga, bardzo mojej cerze pasował i ma ogromnego plusa - w ogóle nie pachnie. Tylko jest lekkim kremem, takim na wiosenno-letnie miesiące.
Musisz próbować, próbować, próbować, coś w końcu poskutkuje. Na każdą z nas działają jednak różne rzeczy
Zgadzam się, jednak ja już mam dość tego próbowania, bo już wypróbowałam ok. 20 kremów różnych marek

A mnie znowu Ziaja ulga podrażniał. Wędrował ten krem niemiłosiernie to oczu przez co mnie piekły, w dodatku wyszły mi po nim czerwone plamy na twarzy
na wizażu od 2009r...
Stary 2013-11-30, 15:20   #90
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Zgadzam się, jednak ja już mam dość tego próbowania, bo już wypróbowałam ok. 20 kremów różnych marek

A mnie znowu Ziaja ulga podrażniał. Wędrował ten krem niemiłosiernie to oczu przez co mnie piekły, w dodatku wyszły mi po nim czerwone plamy na twarzy
Żebym to tylko 20 kremów przetestowała Niestety takie życie, a jak już się znajdzie taki dobry to albo zacznie po jakimś czasie niekorzystnie działać (uroki bycia alergikiem ), albo człowiek głupi zechce próbować innych rzeczy, bo jeszcze tyle nieużywanych, a mogą być lepsze! - życie

No właśnie, jak widać każdemu co innego pasuje Ale ja nie mam bardzo wrażliwej skóry, mam alergiczną A widziałam na KWC, że podrażnia niektórych ten krem, może tych bardzo wrażliwych właśnie. I ja nie nakładam go blisko oka, broń boże.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości