Trwałe, nieścierajace się cienie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-20, 10:38   #1
wiolka36
Raczkowanie

Red face

Trwałe, nieścierajace się cienie!!

Mam głęboko osadzone oczy, bez widocznej powieki. Poszukuję cieni, które nie scierałyby się szybciutko i nie gromadziły w załamaniu powieki. Malowanie takich oczu to dla mnie wielki problem, dziewczyny, jak sobie radzicie z takim problemem? Może podacie firmy takich trwałych cieni...
wiolka36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 10:49   #2
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Trwałe, nieścierajace się cienie!!

Cytat:
Napisane przez wiolka36
Mam głęboko osadzone oczy, bez widocznej powieki. Poszukuję cieni, które nie scierałyby się szybciutko i nie gromadziły w załamaniu powieki. Malowanie takich oczu to dla mnie wielki problem, dziewczyny, jak sobie radzicie z takim problemem? Może podacie firmy takich trwałych cieni...
jeśłi u Ciebie w mieście sa drogerie DOUGLAS (coś jak SEPHORA) to tam mają pod właśną markę rewelacyjne cienie!!! Są podwójne i koztują 12,90, w atkim kartonowym ładnym pudełeczku z rysunkową dziewczyną na wieczku Kupiłam sobie na półmetek studiów i.... GENIALNE!!! wymalowałam się nimi ok 14 przed wyjściem - przerwały impreze do rana, spanie (bez demakjazu bo któż by był w s tanie hehehe)... Wróciłam do domu ok 15 nastęnego dnia i co?? Zero załamań!! Zero osypania!!! 25godzin!!! jestem w szoku. Ja mam wte w pomarańczowym pudełeczku - brąz/beż

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 838 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 10:52   #3
Ewuńka
Rozeznanie

GG do Ewuńka

ja używam cieni Inglot integra i jestem bardzo zadowolona makijaż nakladam z samego rana i wracam do domku calkiem wieczorem a oko jest nienaruszone cienie nakladam na podklad i to wystarczy zeby pozostały na swoim miejscu przez cały dzien, no i cena nie jest odstraszająca: 15-18,-
Ewuńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:02   #4
fascynacja25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wiolka36
A ja polecam nałozyć przed aplikacją cieni albo bazy pod cienie np Lumene ( 35zł) albo jakiegoś błyszczyku do oczu pod cień, sama uzywam błyszczyku jeszcze z kolekcji Margaret Astor, jest śliski, kremowy, cienie mało że się nie osypują, nie zbierają to jeszcze położone na ten błyszczyk pieknie błyszczą szkoda tylko że tych błyszczyków nie ma już w sprzedaży
Ale podobno baza pod cienie Lumene jest też nie do zdarcia, przejrzyj sobie opinie na KWC
Pozdrawiam

fascynacja25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:41   #5
AP_niusia
Raczkowanie

Używam cieni Inglota, mają bardzo duży wybór kolorków, cena też w sam raz ok. 13 zł i sa trwałe dodatkowo na jakieś ważne wyjącia nakładam wspomnianą wyżej bazę pod cienie Lumene i jestem zachwycona,cienie w idealnym stanie utrzymuja się kilkanaście godzin!!!!!! bez bazy ok.5godzin

Pozdrawiam
Stary 2005-09-20, 12:59   #6
rzastin
Zakorzenienie

Polecam bazę Lumene, ponoć bardzo przedłuża trwałość nawet najtańszego cienia

rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 13:18   #7
Ewuńka
Rozeznanie

GG do Ewuńka

Aniu: tylko 5 godzinek??? ja jak je nałoże to trzymają się dopóki ich sama nie rusze a nie używam wczesniej bazy
Stary 2005-09-20, 16:03   #8
AP_niusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ewuńka
Aniu: tylko 5 godzinek??? ja jak je nałoże to trzymają się dopóki ich sama nie rusze a nie używam wczesniej bazy
Niestety Ewuniu mam bardzo szybko "przetłuszczające się" powieki byc może dlatego Ingloty trzymają się tylko ok.5 godzin, potem zaczynają zbierać się w załamaniach i nieciekawie to wygląda, od kiedy używam bazy Lumene ten problem zniknął

Pozdrawiam
Stary 2005-09-20, 16:13   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Ja też mam przetłuszczajace sie powieki :/ Ale baza Lumene pardzo pomaga - cienie trzymaja się cały dzień, chyba, że jest gorąco - wtedy zwykle się nie maluję, a już na pewno nie cieniami, bo i tak wszystko spływa...
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:23   #10
Ewuńka
Rozeznanie

GG do Ewuńka

tak sobie czytam i zastanawiam się nad tą bazą mozliwe, że sie na nia skusze
Stary 2005-09-20, 17:28   #11
AP_niusia
Raczkowanie

Ewuniu gorąco polecam tą bazę, kosztuje ok.35 zł i jest bardzo wydajna, używam jej juz kilka miesięcy i nie zużyłam nawet 1/3 opakowania.
Tu masz link to tej bazy na KWC poczytaj jeszcze o niej:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5358

Pozdrawiam
Stary 2005-09-20, 17:32   #12
foton
Przyczajenie

Witaj

Ja używam cieni firmy L`oreal Color resist (bardzo ładne kolory)- kremowe nakładane z tubki pędzelkiem, wytrzumują spokojnie cały dzien, nawet bez bazy, czy podkładu. Drugie to również o konsystencji lekko kremowej Estee lauder - nie znam dokładnie serii również cały dzien spokojnie, kolejne to max factor nakładane z tubki pędzelkiem (bardzo intensywne - na imprezy) - te są nie do zdarcia.

Pozdrawiam
foton jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:33   #13
Ewuńka
Rozeznanie

GG do Ewuńka

oj kusisz... dzieki wielkie
Stary 2005-09-21, 07:38   #14
wiolka36
Raczkowanie

Smile Dot.: Trwałe, nieścierajace się cienie!!

Dzięki stokrotne, dziewczyny, za pomoc. Chyba skuszę się na bazę, gdyż nigdy nie używałam i przyznam sie szczerze nie wiem, czy nakłada sie ją po nałożeniu podkładu, czy przed...
wiolka36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 11:05   #15
AP_niusia
Raczkowanie

Hmmm... być moze robię źle,ale nakładam samą bazę tzn.bez żadnego pudru a na nią po kilku minutach cień. Jednak z tego co wyczytałam na opakowaniu to najpierw baza później puder, a na sam koniec cień.
Stary 2005-09-21, 11:16   #16
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Trwałość każdych cieni przedłuży baza. Niemniej jednak dobre jakościowo cienie mają IsaDora i Art Deco, a z firm selektywnych Chanel, Guerlain i EL.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 11:41   #17
MagJa
Zakorzenienie

Mnie ostatnio baardzo pozytywnie zaskoczyły cienie Oriflame, a dokładniej paleta Retro. Zwykle używam bazy pod cienie, ale, gdy je za pierwszym razem nakładałam specjalnie jej nie użyłam, żeby zobaczyć ile te cienie wytrzymają. I wytrzymały w niezmienionym stanie jakieś 12 godzin!!! Aż nie mogłam uwierzyć i znów na drugi dzień nie użyłam bazy... I znów to samo Także pod nie bazy już nie użyję, bo i po co??
Inne cienie, które wg mnie są gługotrwałe to trio Bourjois i cienie Luminelle z Yves Rocher (ale ja miałam z poprzedniej serii, nie wiem, jak teraz, bo teraz kolory mi się nie widzą).
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 01:26   #18
Ash
Wtajemniczenie

nosze sie z zamiarem zakupienia kilku kolorkow vertigo inglota? jak u nich z trwałoscia/jakościa? czy moze wybierac z innych serii inglota?

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2006-01-12 o 15:44
Ash jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:13   #19
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Thumbs up Dot.: Trwałe, nieścierajace się cienie!!

Ja dostalam od qmpeli sensique i on jst super!!! Trzyma sie na powiece caly dzien bez zadnych ba zi podkladow!!! Polecam!!!
Stary 2006-01-13, 12:45   #20
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Cytat:
Napisane przez Ash
nosze sie z zamiarem zakupienia kilku kolorkow vertigo inglota? jak u nich z trwałoscia/jakościa? czy moze wybierac z innych serii inglota?
Vertigo jakościowo porównywalne są z innymi cieniami Inglota. Dlatego w przypadku tych cieni wybierz zwyczajnie te, których odcienie Ci się podobają Mam i te, i Integrę, i zwykłe matowe, i naprawdę nie widzę między nimi żadnej różnicy

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości