...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-10-07, 23:05   #151
skimos
Zakorzenienie

Dot.: ...:::WzOrKi XRE nA kAżDą OkAzJę:::...

no dobrze dobrze co kilka dni tu zaglądam i podpatruję wzorki z tym że dla mnie nawet "kwiatki" są wyższą szkołą jazdy... w weekend może się za nie wezmę

PS. Wizażanki tylko zaglądają i albo:
a) zgadzają się z resztą- wzorki są super
b) zazdroszczą umiejętności
c) szybko kopiują wszystkie wzorki i zapominają odpisać

skimos jest offline  
Stary 2005-10-07, 23:10   #152
froggie
Zakorzenienie

Czy ja wiem czy zapominają, nie sądzę, zazwyczaj im się nie chce.
A co niektóre boją się skrytykować
a przecież my dla siebie tego nie robimy, tylko dla was
Stary 2005-10-07, 23:20   #153
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez froggie

no dokładnie.
ale większość ma to w de, i piszą wybiórczo, albo napiszą np "brzydkie skórki"-jakby one stanowiły część wzorka

nio a przeciez jest forum po to zeby wyrazic opinie na dany temat. Wiem ze kazdy ma wybor i nikogo nikt nie zmusza... poprostu milo by bylo gdyby ktos napisal cokolwiek
xre jest offline  
Stary 2005-10-07, 23:22   #154
dusiaczek15
Wtajemniczenie

GG do dusiaczek15

mi sie zadne zdjecia nie wyswietlily na tej stronie!!
dusiaczek15 jest offline  
Stary 2005-10-07, 23:27   #155
xre
BAN stały

To po prostu zenujace gdy widzi sie ze na watku sa w danym momencie 3-4 osoby i tylko patrza... Na prawde mi to przyjemnosc sprawia gdy mnie ktos krytykuje (z uzasadnieniem) bo motywuje mnie to do robienia nowych wzorkow i poprawiania starych Czesto nie widze co robie zle. Zdarza sie ze uwazam jakis wzorek za sliczny... i zyje sobie w nieswiadomce ze cos jest ble
xre jest offline  
Stary 2005-10-07, 23:31   #156
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez dusiaczek15
mi sie zadne zdjecia nie wyswietlily na tej stronie!!
nio bo sie wkurzylam i skasowalam wszystke. mialam ogolnie zepsuty humor i myslalam ze chociaz ktos odpisze na mojego posta... wkleilam chyba 15 wzorkow naraz... owszem obejrzalo okolo 100 osob... nikt nie skomentowal
xre jest offline  
Stary 2005-10-07, 23:35   #157
froggie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xre
To po prostu zenujace gdy widzi sie ze na watku sa w danym momencie 3-4 osoby i tylko patrza... Na prawde mi to przyjemnosc sprawia gdy mnie ktos krytykuje (z uzasadnieniem) bo motywuje mnie to do robienia nowych wzorkow i poprawiania starych Czesto nie widze co robie zle. Zdarza sie ze uwazam jakis wzorek za sliczny... i zyje sobie w nieswiadomce ze cos jest ble
a no tak tu jest, niestety.

ja się nie załapałam na nowe wzorki
Stary 2005-10-07, 23:46   #158
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez froggie

a no tak tu jest, niestety.

ja się nie załapałam na nowe wzorki

oooo nawet nie 15 tylko 19 wzorkow... oto one. praktycznie wszystkie sa stare... tlye ze uznalam ze sa za brzudkie zeby je pokazac... ale co tam! Nie boje sie krytyki :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxx.JPG (41,0 KB, 226 załadowań)
xre jest offline  
Stary 2005-10-07, 23:58   #159
froggie
Zakorzenienie

Bardzo fajne wzorki.
Te co zaznaczyłam strzałką szczególnie mi się podobają
Pozostałe też są fajne, takie delikatne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxx.psd.jpg (50,2 KB, 86 załadowań)
Stary 2005-10-08, 00:09   #160
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez froggie
Bardzo fajne wzorki.
Te co zaznaczyłam strzałką szczególnie mi się podobają
Pozostałe też są fajne, takie delikatne
dziex za opinie
xre jest offline  
Stary 2005-10-08, 00:12   #161
froggie
Zakorzenienie

Ależ proszę
dla mnie to czysta przyjemność
Stary 2005-10-08, 00:37   #162
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

Dla mnie wszystkie są śliczne. Naprawdę masz wprawną rękę i widać, że Twoje wzorki są wykonane bardzo precyzyjnie. Moja opinia jest bardzo subiektywna, nie jestem ani trochę profesjonalistką i każdy twój wzorek jest dla mnie cudeńkiem. Najbardziej przypadły mi do gustu nr 1, bo jest taki zielono -żółty, w sam raz by mi do pracy pasował. W 2 i 3 podoba mi sie straaasznie połączenie brodo ze srebram na końcówce. A najbardziej kocham takie delikatne wzorki a'la french jak nr 4. Co jak co, ale kreatywności to Ci nie brakuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (35,2 KB, 70 załadowań)
gosiah jest offline  
Stary 2005-10-08, 00:51   #163
kroofk@
Wtajemniczenie

fakt faktem pomysłów Ci nie brakuje (tego Ci zazdroszczę). Ja tylko ciąglę się zastanawiam co by tu namalować jak mam wolną chwilkę i dorwę się do lakierów.
Co do załączonego zdjęcia - wszystkie wzorki mi się podobają, tylko te, które zamieściłaś na zaokrąglonych tipsach, bardziej podobaja mi się na kwadratowych. Wzorki są fajne i w większości proste do wykonania dla niewprawnej ręki, za co Ci dziękuję i powoli, za pozwoleniem, będą pojawiać się na moich pazurkach

kroofk@ jest offline  
Stary 2005-10-08, 01:14   #164
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez gosiah
Dla mnie wszystkie są śliczne. Naprawdę masz wprawną rękę i widać, że Twoje wzorki są wykonane bardzo precyzyjnie. Moja opinia jest bardzo subiektywna, nie jestem ani trochę profesjonalistką i każdy twój wzorek jest dla mnie cudeńkiem. Najbardziej przypadły mi do gustu nr 1, bo jest taki zielono -żółty, w sam raz by mi do pracy pasował. W 2 i 3 podoba mi sie straaasznie połączenie brodo ze srebram na końcówce. A najbardziej kocham takie delikatne wzorki a'la french jak nr 4. Co jak co, ale kreatywności to Ci nie brakuje...
Dzieki za opinie
xre jest offline  
Stary 2005-10-08, 01:18   #165
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kroofk@
fakt faktem pomysłów Ci nie brakuje (tego Ci zazdroszczę). Ja tylko ciąglę się zastanawiam co by tu namalować jak mam wolną chwilkę i dorwę się do lakierów.
Co do załączonego zdjęcia - wszystkie wzorki mi się podobają, tylko te, które zamieściłaś na zaokrąglonych tipsach, bardziej podobaja mi się na kwadratowych. Wzorki są fajne i w większości proste do wykonania dla niewprawnej ręki, za co Ci dziękuję i powoli, za pozwoleniem, będą pojawiać się na moich pazurkach
Dzieki za opinie Co do zaokraglonych tipsow... wszystkie wzorki na okraglych tipsach sa stare. (sama nie wiem po co je tak robilam. Podobalo mi sie, teraz uwazam ze lepiej wygladaja na kwadratach. Tak wiec wszystkie kwadratowe paznokcie sa robione niedawno (od kad zalozylam konto na wizaz.pl Wszystkie zaokraglone tipsy byly robione wczesniej
xre jest offline  
Stary 2005-10-08, 01:24   #166
kroofk@
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xre
Co do zaokraglonych tipsow... wszystkie wzorki na okraglych tipsach sa stare. (sama nie wiem po co je tak robilam. Podobalo mi sie, teraz uwazam ze lepiej wygladaja na kwadratach. Tak wiec wszystkie kwadratowe paznokcie sa robione niedawno (od kad zalozylam konto na wizaz.pl Wszystkie zaokraglone tipsy byly robione wczesniej
ale to fajnie, że pokazałaś wzorki na okrągłych i na kwadratowych tpisach. Widzisz, nie wszystkie dziewczyny lubią kształt paznokci opiłowanych w kwadrat. Ja takie wolę i dlatego napisałam, że bardziej mi sie podobają na kwadratowych.
A dzięki Tobie można je sobie wyobrazić i na kwadratach i na migdałkach i to jest fajne

kroofk@ jest offline  
Stary 2005-10-08, 09:17   #167
skimos
Zakorzenienie

Odkąd moja kolezanka zaczęła piłowac swoje pazurki na kwadratowo, to i ja tak zaczełam i bardzo mi się to spodobało Jednak moja siostra woli okrągłe, i tym sposobem mam wzorki dla mnie i dla siostry

skimos jest offline  
Stary 2005-10-08, 09:50   #168
kroofk@
Wtajemniczenie

skimos dokładnie, dlatego dziękujemy Ci xre za to, że pokazałaś wzorki na obu kształatch tipsów

kroofk@ jest offline  
Stary 2005-10-08, 20:51   #169
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

Wydaje mi się, że wszystkie prezentowane przez xre wzorki moga byc dobre i na kwadratowe paznokcie i na migdałki... Takie uniwersalne. A każdy ma taki kształt, jaki lubi...
gosiah jest offline  
Stary 2005-10-08, 21:41   #170
xre
BAN stały

Ciesze sie dziewczynki ze podoba Wam sie to ze jedne wzorki sa na kwadratach a inne na migdalkach Jak narazie calymi dniami pracuje wiec za duzo czasu na malowanie pazurkow nie mam Ale jak tylko bede miala cos do pokazania to oczywiscie wkleje
xre jest offline  
Stary 2005-10-08, 21:45   #171
NieWskaZaNa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xre
Ciesze sie dziewczynki ze podoba Wam sie to ze jedne wzorki sa na kwadratach a inne na migdalkach Jak narazie calymi dniami pracuje wiec za duzo czasu na malowanie pazurkow nie mam Ale jak tylko bede miala cos do pokazania to oczywiscie wkleje
to my czekamy

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline  
Stary 2005-10-08, 22:34   #172
kroofk@
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez NieWskaZaNa
to my czekamy
z niecierpliwością

kroofk@ jest offline  
Stary 2005-10-08, 22:35   #173
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

Wielką....
Chociaż do tego czasu na pewno nie zdąże wypróbowac wszystkich, które zaproponowałaś...
gosiah jest offline  
Stary 2005-10-09, 00:14   #174
Ivon.a
Wtajemniczenie

GG do Ivon.a

I po co skasowałaś wszystkie zdjęcia??? Ty niedobra Ja się niedawno wogóle odważyłam odezwać na tym forum, a twoje dzieła bardzo mi się podobały.Więc tak sobie obserowałam, ale kopiować nie kopiowałam, bo po prostu nie potrafię...I odzywać też się nie odzywałam, bo niby o czym taki laik ma pisać??? Nooo??? Może co jakiś czas nowy wątek zamiast jednego?
A moje nurtujące pytanie:
Wzorki igłą: mam dwa nowe lakiery, nakłdam warstwę lakieru, potem drugą, potem robię kropki od razu i próbuję rozmazać igłą. No i co? wychodzą mi głębokię bruzdy i zero wzorków.łakier ma pagórkki i jest beznadzieja . Jak to SIĘ ROBI????
Stary 2005-10-09, 02:05   #175
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
I po co skasowałaś wszystkie zdjęcia??? Ty niedobra Ja się niedawno wogóle odważyłam odezwać na tym forum, a twoje dzieła bardzo mi się podobały.Więc tak sobie obserowałam, ale kopiować nie kopiowałam, bo po prostu nie potrafię...I odzywać też się nie odzywałam, bo niby o czym taki laik ma pisać??? Nooo??? Może co jakiś czas nowy wątek zamiast jednego?
A moje nurtujące pytanie:
Wzorki igłą: mam dwa nowe lakiery, nakłdam warstwę lakieru, potem drugą, potem robię kropki od razu i próbuję rozmazać igłą. No i co? wychodzą mi głębokię bruzdy i zero wzorków.łakier ma pagórkki i jest beznadzieja . Jak to SIĘ ROBI????

robisz wzorki zwykla igla?? Jezeli tak to ZWYKLA IGLA PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE JEST DO KITU! Z linerem punktowym dolaczona jest cieniusienka i bardzo gietka igielka. Wystarczy delikatnie nia maziac i nie ma szans na wydrapanie rowkow w lakierze Normalna igla jest za twarda, za gruba za sztywna
xre jest offline  
Stary 2005-10-09, 10:17   #176
niedzwiadek86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xre
robisz wzorki zwykla igla?? Jezeli tak to ZWYKLA IGLA PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE JEST DO KITU! Z linerem punktowym dolaczona jest cieniusienka i bardzo gietka igielka. Wystarczy delikatnie nia maziac i nie ma szans na wydrapanie rowkow w lakierze Normalna igla jest za twarda, za gruba za sztywna
Zgadam sie z Toba,ta igiełka od lineru jest wprost idealna !! Zwykla igla nie moglam dac rady tak ladnie rozmazac zeby wygladalo jednolito,tez wychodzily mi bruzdy,a przy uzyciu tej malutkiej igielki od lineru w koncu sie udalo zrobic idealnie
Stary 2005-10-09, 10:54   #177
Solar
Przyczajenie

Super wzorki ja zawsze chciałam tak malować ale niestety nie mam chyba do tego talentu.Naprawde świetnie są,szkoda tylko że wykasowałaś wczesniejsze bo chetnie bym poogladała(dopiero dzis zauważyłam ten temat ) Chciałabym popróbować na swoich pazurkach ale muszę chyba zaopatrzyc się w ta igiełkę od linera (chyba dobrze napisałam) bo zwykłą wychodzi to co jednej z dziewczyn-ogromne bruzdy .wklejaj tutaj swoja twóczość bo uważam że masz co pokazać,w końcu nie każdy ma taką sprawną rękę i wyobraźnię.Czekam na wiecej....pozdrawiam
Solar jest offline  
Stary 2005-10-10, 00:13   #178
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Solar
Super wzorki ja zawsze chciałam tak malować ale niestety nie mam chyba do tego talentu.Naprawde świetnie są,szkoda tylko że wykasowałaś wczesniejsze bo chetnie bym poogladała(dopiero dzis zauważyłam ten temat ) Chciałabym popróbować na swoich pazurkach ale muszę chyba zaopatrzyc się w ta igiełkę od linera (chyba dobrze napisałam) bo zwykłą wychodzi to co jednej z dziewczyn-ogromne bruzdy .wklejaj tutaj swoja twóczość bo uważam że masz co pokazać,w końcu nie każdy ma taką sprawną rękę i wyobraźnię.Czekam na wiecej....pozdrawiam
Ciesze sie ze podobaja Ci sie moje wzorki. Bardzo mi milo odgrzebalam kilka wzorkow...wiec wklejam! wybacz mi kiepsak jakosc fotek... cyfrowka wymieka na duzym zoomie Przynajmniej widzisz jak wyglada ta igielka i linerki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxxx.JPG (106,3 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxxx.JPG (116,8 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg igla.JPG (18,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liner.JPG (43,5 KB, 108 załadowań)

Edytowane przez xre
Czas edycji: 2005-10-10 o 00:29 Powód: dolanczam foty:)
xre jest offline  
Stary 2005-10-10, 00:16   #179
froggie
Zakorzenienie

Widzę że wkleiłaś jeszcze raz i to razem
i bardzo dobrze, mogę jeszcze raz napisać że mi się podobają
Stary 2005-10-10, 00:31   #180
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez froggie
Widzę że wkleiłaś jeszcze raz i to razem
i bardzo dobrze, mogę jeszcze raz napisać że mi się podobają

DzIeX wkleilam, bo znalazlam Powklejalabym inne gdybym miala foty... a tak to musze je najpierw zrobic
xre jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości