Scinać włosy czy nie? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-29, 13:18   #31
Ania Fit
Raczkowanie

Dot.: Scinać włosy czy nie? :)

właśnie o takim ścięciu myślałam , narzazie nadal jestem w posiadaniu długich włosów i widząc tak rozbieżne opinie nadal myślę.......
Ania Fit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 13:42   #32
Anka_Ki
Raczkowanie

też kiedyś miałam długie, cienkie i oklapnięte włosy. Zdecydowałam się, na diametralną metamorfozę i ścięłam swoje długie włosy na boba. Fryzura nabrała blasku, boba łatwo się układa i przede wszystkim szybko. a przy moim trybie życia jest to niezwykle istotne . Sądzę, że będziesz zadowolona z decyzji. Pozdrawiam
Anka_Ki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 14:23   #33
Chocolate77
Rozeznanie

Jak masz wielką ochotę to ścinaj... z tym, że pewnie po 2-3 miesiącach zaczniesz żałować swoich pięknych, długich pukli - w każdym razie ja tak mam za każdym razem gdy ścinam włosy :P Najpierw jestem zachwycona, wszyscy dookoła mnie komplementują itp... a potem nagle widzę swoje własne fotki z długimi włosami... i zaczynam żałować. Co kończy się tym, że kupuję masę odżywek i witaminek na porost włosów i wpadam w szał ZAPUSZCZANIA na nowo Tak oto, w ubiegłym roku ciachnęłam sobie włosy na krótkiego boba (wkurzały mnie długie włosy pod czapką i zimową kurtką) - ale ledwo ścięłam, już następnego dnia (mimo, że wyglądałam fajnie!) zaczęłam tęsknić za długimi. No i po roku starań mam już z powrotem długie :P
Prawdą jest, że w długich czujemy się bardziej kobieco i ponętnie, coś w tym jest...
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 14:43   #34
lasoa
Zakorzenienie

długie lepsze
lasoa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:15   #35
Nikua5
Raczkowanie

to zależy od twojego trybu życia czy masz czas na ukladanie wlosów.Chodz przyznam że sama jestem posiadaczka długich gęstych włosów to i tak mi wygodnie i nie wygladaja jakoś zle bez układania ale jesli chce cos fajnego wytworzyć na glowie to wiadomo trzeba troche z tym zabawy taki bob z pewnością sie szybciej i wygodniej układa.Ale Uwazam że długie włosy dodaja kobietom seksapilu a jak sie jakies fajne fale ułoży to wogóle efekt super i myśle że wiecej kobiet marzy o długich gestych wlosach niz o krótkich bo o takie łatwo a miec długie to juz sie treba postarac bo zapuszczac i wiecej dbac o nie .Ale to tylko moja opinia.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

I chciałam jeszcze dodać że nie kazda może sobie pozwolić na długie wlosy a ty masz to szczęście że sa gęste
Nikua5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 09:35   #36
phero_nike
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Zgadzam się z poprzedniczką W długich włosach ci lepiej, ale ładna z ciebie dziewczyna, więc bob na pewno ci przypasuje. Jednak dłuższe włosy są bardziej kobiece. Kiedy nie masz ochoty na stylizację, robisz kucyk , warkocz lub pozostawiasz rozpuszczone. A gdy przychodzi imprezowy czas masz niezliczoną ilość wariacji, które możesz z nich wyczarować, dzięki czemu stajesz się nieco inną osobą.

Wiadomo również, że włosy odrastają, także dla mnie to kwestia twojego wyboru. Powodzenia

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości