Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-12, 11:36   #511
dzamatasi
Wtajemniczenie

Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaarolinka4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może w ktorym dniu cyklu najlepiej zbadac prolaktyne??
Hm prolaktynę jak to mówią moi lekarze obojetnie w jakim. Ja też badam róznie i nie ma to znaczenia w wyniku.

Napisałam do endorynooga powiedzial zeby lepiej odstawic leki na nerwice a jak nie bede wstanie bez nich to wtedy da leki na zbicie prolaktyny. Nna razie zobaczymy bez lekow nie cche brac kolejnych lekow i dopiero za 5 miesiecy dla mnie to za dlugo

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-04-12 o 11:37
dzamatasi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:44   #512
Roxix
Raczkowanie

Harutobi skąd wiesz,że masz niedobór witaminy d3,badałas?
Jak mam stresujący dzień to na drugi wyleci włosów o wiele więcej.
Po różnych suplementach nie zauważam poprawy... ciężko mi się wchłaniają witaminy itd.
Słodyczy nie jem,więc nie mogę stwierdzic.
Mi przez cały cykl wypada dużo włosów;/ Poprawę zauważam zawsze latem,minimalnie mniej ich wychodzi
Roxix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:59   #513
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaarolinka4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może w ktorym dniu cyklu najlepiej zbadac prolaktyne??
Moim zdaniem oczywiście że to ma znaczenie w którym dniu cyklu bada się prolaktynę. W szpitalu lekarze mówili że hormony najlepiej badać w 3-8 dniu cyklu. Napewno nie badaj prolaktyny przed miesiączką bo wtedy wyjdzie ci mega wysoki wynik tak jak u mnie. Zbadałam prolaktyne przed na 2 dni przed miesiączką i jej wynik wyszedł kosmiczny ! 3 razy ponad norme. Przed miesiączką następuje wyrzut prolaktyny w organiźmie kobiety. tymczasem zbadałam ją w szpitalu w 21 dniu cyklu i wyszła w normie chociaż ledwo ledwo sie załapała na normę.
Naprawde to ma ogromne znaczenie kiedy się bada hormony , zwłaszcza jesli jesteś nerwową osobą , często się stresujesz wtedy hormony skaczą a już napewno prolaktyna która jest hormonem stresu. Pamietaj żeby na 3 dni przed badaniem nie uprawiac sportu, seksu i nie stresować się.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Roxix Pokaż wiadomość
Harutobi skąd wiesz,że masz niedobór witaminy d3,badałas?
Jak mam stresujący dzień to na drugi wyleci włosów o wiele więcej.
Po różnych suplementach nie zauważam poprawy... ciężko mi się wchłaniają witaminy itd.
Słodyczy nie jem,więc nie mogę stwierdzic.
Mi przez cały cykl wypada dużo włosów;/ Poprawę zauważam zawsze latem,minimalnie mniej ich wychodzi
Tak w szpitalu wyszło że mam niedobór wapnia. witamina d3 jest potrzebna żeby wchłaniać wapno lepiej, jakos tak mi lekarka tłumaczyła. to się nazywa hipokalcemia i to ma 70 % Polaków bo wiadomo mało słoneczny kraj.
Ja też po sumplementach nie zauważyłam poprawy biotyna revalid , witamina c witamina d3, jakieś sumplementy z rossmana wszystko sumplemntuje od grudnia i nie ma poprawy.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-04-12 o 12:01
Harutobi89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 12:16   #514
Roxix
Raczkowanie

Harutobi a widzisz chociaż jakąś różnicę w stanie Twojej cery,paznokci ? Bo ja wogóle.... a suplementy powinny działac na te trzy elementy.
Też biorę biotynę,końską dawkę. Zaczęłam już drugi miesiąc. Cynk mi się skończył i lekarka kazała brac Dermene Complex,ma w składzie dużo witaminy B. Hmmm myślę nad powtórzeniem badania witaminy A,pamiętam,że była niska... Od jej braku,też włosy wychodzą.
Od suplementów raczej włosy nie przestaną wypadac, bo wiadomo,ze działają tylko na włosy odrastające...Tylko moje jakos nie chcą odrastac,a jak już jakieś są to i tak wypadną..

Niecałe 50 włosów podczas mycia.... Może leki zaczynają działac ? A może znowu się rozczaruję...

Edytowane przez Roxix
Czas edycji: 2014-04-12 o 12:36
Stary 2014-04-12, 13:04   #515
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Harutobi a widzisz chociaż jakąś różnicę w stanie Twojej cery,paznokci ? Bo ja wogóle.... a suplementy powinny działac na te trzy elementy.
Też biorę biotynę,końską dawkę. Zaczęłam już drugi miesiąc. Cynk mi się skończył i lekarka kazała brac Dermene Complex,ma w składzie dużo witaminy B. Hmmm myślę nad powtórzeniem badania witaminy A,pamiętam,że była niska... Od jej braku,też włosy wychodzą.

Od suplementów raczej włosy nie przestaną wypadac, bo wiadomo,ze działają tylko na włosy odrastające...Tylko moje jakos nie chcą odrastac,a jak już jakieś są to i tak wypadną..

Niecałe 50 włosów podczas mycia.... Może leki zaczynają działac ? A może znowu się rozczaruję...
Możesz mi wierzyć że rozumiem Twoje rozczarowanie kolejnymi kuracjami i suplementami
Witamine d3 biore dopiero 3 dzien regularnie , wczesniej brałam w grudniu i czasem mialam wrazenie ze lecialo odrobine mniej . poprawia mi tez d3 samopoczucie.
jeśli chodzi o paznokcie to one najbardziej skorzystaly na tych wszystkich sumplementach. są mocne , twarde jak skała , piękne.. ! jednak na cere i włosy bez wpływu. mam okropny trądzik fuj. najgorszy jest na plecach.
Przede wszystkim musisz wiedzieć jakie masz niedobory. Ja wiem że mam niedobory witaminy c i d3. bo tak brac w ciemno sumplementy to mija sie z celem. poproś interniste o skierowanie na zbadanie witamin , a d e itp itd. NO i kazdy sumpelemnt trzeba brać minimalnie 3 miesiace zbey działał. czytałam że po biotynie były efekty po 5 miesiacach na włosach , chcoiaz ja watpie ze u mie w ogole bedą ale już bede ją brac przez 5 miesiecy. jeszcze 1,5 miesiaca zostalo.

Mi też prawie nic nie rośnie a najgorsze jest to że liczba wypadających baby hair zaczyna przewyższac u mnie liczbę wypadających tych włosów długich dzis juz z 5 baby hair znalazłam.

Już praktycznie nie mam wątpliwości że łysieje androgenowo.
Stary 2014-04-12, 13:11   #516
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Możesz mi wierzyć że rozumiem Twoje rozczarowanie kolejnymi kuracjami i suplementami
Witamine d3 biore dopiero 3 dzien regularnie , wczesniej brałam w grudniu i czasem mialam wrazenie ze lecialo odrobine mniej . poprawia mi tez d3 samopoczucie.
jeśli chodzi o paznokcie to one najbardziej skorzystaly na tych wszystkich sumplementach. są mocne , twarde jak skała , piękne.. ! jednak na cere i włosy bez wpływu. mam okropny trądzik fuj. najgorszy jest na plecach.
Przede wszystkim musisz wiedzieć jakie masz niedobory. Ja wiem że mam niedobory witaminy c i d3. bo tak brac w ciemno sumplementy to mija sie z celem. poproś interniste o skierowanie na zbadanie witamin , a d e itp itd. NO i kazdy sumpelemnt trzeba brać minimalnie 3 miesiace zbey działał. czytałam że po biotynie były efekty po 5 miesiacach na włosach , chcoiaz ja watpie ze u mie w ogole bedą ale już bede ją brac przez 5 miesiecy. jeszcze 1,5 miesiaca zostalo.

Mi też prawie nic nie rośnie a najgorsze jest to że liczba wypadających baby hair zaczyna przewyższac u mnie liczbę wypadających tych włosów długich dzis juz z 5 baby hair znalazłam.

Już praktycznie nie mam wątpliwości że łysieje androgenowo.

Na plecach trądzik? Czyli hormony,hormony. Anty powinny Ci pomóc. Mnie akurat dzięki nim tradzik zszedl a mialam straszny az wstyd bylo bluzke nosić z odlosnietymi plecami
Stary 2014-04-12, 13:25   #517
Roxix
Raczkowanie

No to mi zostały w takim razie jeszcze 3 miesiące z biotyną.
Haha lekarz internista nie dałby mi skierowania. Go się trzeba prosic zawsze o jakiekolwiek skierowanie. Jak ja przychodze z wynikami badan i prosze o interpretacje to dostaje opieprz,że czemu ja się tak non stop badam i wogóle..

Ja miałam taki okropny trądzik,że leczyłam się izotretinoiną,nie wiem czy słyszałyście o tym leku. Teraz zostały mi tylko blizny,ale trądziku nie ma.
Stary 2014-04-12, 14:04   #518
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
No to mi zostały w takim razie jeszcze 3 miesiące z biotyną.
Haha lekarz internista nie dałby mi skierowania. Go się trzeba prosic zawsze o jakiekolwiek skierowanie. Jak ja przychodze z wynikami badan i prosze o interpretacje to dostaje opieprz,że czemu ja się tak non stop badam i wogóle..

Ja miałam taki okropny trądzik,że leczyłam się izotretinoiną,nie wiem czy słyszałyście o tym leku. Teraz zostały mi tylko blizny,ale trądziku nie ma.
Moja koleżanka leczyła się na trądzik jakimś silnym lekiem po którym wypadły jej włosy. Ale po jakims czasie odrosły gęste. Może czas zmienić inreniste, Ja tak zrobilam bo poprzednia internistka nie wykazywała zainteresowania moim problemem. Popytałam ludzi który internista u mnie w mieście jest najlepszy zebrałam opinie i przepisałam się do najlepszego i to był strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu trafiłam na badania do szpitala , on mnie pokierował gdzie mam jechać i co mam robić.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Na plecach trądzik? Czyli hormony,hormony. Anty powinny Ci pomóc. Mnie akurat dzięki nim tradzik zszedl a mialam straszny az wstyd bylo bluzke nosić z odlosnietymi plecami
Tak na plecach mam sraszny trądzik na twarzy nie az tak bardzo ale tez jest źle. No po anty licze na poprawienie stanu cery , włosów i samopoczucia bo ja jestem osobą zupełnie pozbawioną energii. Nic nie robie , nic mi sie nie chce, jestem depresyjna, nic mnie nie cieszy. Niewiem czy nie za dużo wymagam od tych pigułek
Stary 2014-04-12, 14:10   #519
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
Moja koleżanka leczyła się na trądzik jakimś silnym lekiem po którym wypadły jej włosy. Ale po jakims czasie odrosły gęste. Może czas zmienić inreniste, Ja tak zrobilam bo poprzednia internistka nie wykazywała zainteresowania moim problemem. Popytałam ludzi który internista u mnie w mieście jest najlepszy zebrałam opinie i przepisałam się do najlepszego i to był strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu trafiłam na badania do szpitala , on mnie pokierował gdzie mam jechać i co mam robić.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Tak na plecach mam sraszny trądzik na twarzy nie az tak bardzo ale tez jest źle. No po anty licze na poprawienie stanu cery , włosów i samopoczucia bo ja jestem osobą zupełnie pozbawioną energii. Nic nie robie , nic mi sie nie chce, jestem depresyjna, nic mnie nie cieszy. Niewiem czy nie za dużo wymagam od tych pigułek
Mi ginekolog przepisał tabletki anty i zapewniał,że pomogą w walce z włosami. A czuje się po nich źle.. zero ochoty na cokolwiek,cellulit mi się zrobił ;/

Myślę,że akurat Tobie tablekti mogłyby pomóc )
Stary 2014-04-12, 14:14   #520
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Mi ginekolog przepisał tabletki anty i zapewniał,że pomogą w walce z włosami. A czuje się po nich źle.. zero ochoty na cokolwiek,cellulit mi się zrobił ;/

Myślę,że akurat Tobie tablekti mogłyby pomóc )
Najprawdopodobniej to źle dobrane tabletki, tak mi się wydaje. a co z tarczyca u Ciebie ?
Stary 2014-04-12, 14:19   #521
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
Najprawdopodobniej to źle dobrane tabletki, tak mi się wydaje. a co z tarczyca u Ciebie ?
Tarczyca albo jest niska,albo wysoka,ale kazdy wynik jest w normie. Właśnie miałam isc do endokrynologa skonsultowac,dlaczego tak to skacze.. no ale już pisałam jak wyszło,nie poszłam..
Stary 2014-04-12, 14:27   #522
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Tarczyca albo jest niska,albo wysoka,ale kazdy wynik jest w normie. Właśnie miałam isc do endokrynologa skonsultowac,dlaczego tak to skacze.. no ale już pisałam jak wyszło,nie poszłam..
U mnie to samo. W grudniu wynik tarczycy 3,25 w szpitalu , 1, 0 5. Przeciwciałą tarcyzcowe zawsze dobrze wychodzą. Pamietaj ze prawidłowy wynik tarczycy to podobno miedzy 1 a 2
Stary 2014-04-12, 14:41   #523
veronia15
Raczkowanie

Cytat:
U mnie to samo. W grudniu wynik tarczycy 3,25 w szpitalu , 1, 0 5. Przeciwciałą tarcyzcowe zawsze dobrze wychodzą. Pamietaj ze prawidłowy wynik tarczycy to podobno miedzy 1 a 2
z tarczycą to jest tak że wystarczy coś zjeść, zmęczyć sie i już wuchodzi inny wynik;/
wiem z własnego doświadczenia

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 17:47   #524
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez veronia15 Pokaż wiadomość
z tarczycą to jest tak że wystarczy coś zjeść, zmęczyć sie i już wuchodzi inny wynik;/
wiem z własnego doświadczenia
Czy tak jest z tarczycą czy też z innymi hormonami ?
Stary 2014-04-13, 18:38   #525
dzamatasi
Wtajemniczenie

Umyłam dziś głowe na 4/5 dzien i wypadło 20 włosów przy spłukiwaniu. pewnie jeszcze wypadnie jak będą schły aczkolwiek i tak wydaje mi się ze juz mniej leci. a biore leki niecały tydzien wiec moze niedlugo bedzie jezcze lepiej. No i pewnie prolaktyna nie spadła
Stary 2014-04-13, 19:15   #526
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Umyłam dziś głowe na 4/5 dzien i wypadło 20 włosów przy spłukiwaniu. pewnie jeszcze wypadnie jak będą schły aczkolwiek i tak wydaje mi się ze juz mniej leci. a biore leki niecały tydzien wiec moze niedlugo bedzie jezcze lepiej. No i pewnie prolaktyna nie spadła
To super Dzama , gratulacje : * Oby to był początek zmian na lepsze
Stary 2014-04-13, 21:03   #527
Aniolek_18
Raczkowanie

Cytat:
To świetnie, oby tak dalej
Stary 2014-04-14, 08:46   #528
dzamatasi
Wtajemniczenie

Chyba za pochopnie sie pochwaliłam. Co prawda przy spłukiwaniu wypadło b.mało włosów za to przy schnięciu i czesaniu kucyka wyciągnęłam garść włosów Pewnie były też włosy niewyczesane,które sie zaplątały w lokach no ale.. Boje się,że te leki mi też nie pomogą, wtedy już nie wiem co mam zrobić gdzie szukać przyczyny.. Jedynym wytłumaczeniem będzie nadwrażliwość meszków na DHT..
Stary 2014-04-14, 09:02   #529
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Chyba za pochopnie sie pochwaliłam. Co prawda przy spłukiwaniu wypadło b.mało włosów za to przy schnięciu i czesaniu kucyka wyciągnęłam garść włosów Pewnie były też włosy niewyczesane,które sie zaplątały w lokach no ale.. Boje się,że te leki mi też nie pomogą, wtedy już nie wiem co mam zrobić gdzie szukać przyczyny.. Jedynym wytłumaczeniem będzie nadwrażliwość meszków na DHT..
Nawet jeśli leki juz działają to włosy mogą Ci lecieć jeszcze przez ok 3 miesiące , ale to te włosy które przeszły w fazę telogenu jeszcze zanim wzięłaś leki. Dlatego że włos w telogenie może się trzymać na głowie przez 3 miesiace nawet.
Ale myślę że leki Ci pomogą, bo juz widzisz że ich troche mniej leci przy spłukiwaniu a wcześniej przy samym spłukiwaniu leciało Ci dwa razy więcej wiec to znak na lepsze.
Myśle Dzama że Ty nie masz androgenowego. Twój przedziałek w ogóle nie wygląda na przerzedzony.
Gorzej ze mną , mi wypada cała masa baby hair. Normalnie sypie mi sie codziennie masa baby hair. tych malych wypada chyba wiecej niz tych dlugich.
jestem załamana , ryczałam całą noc.
Stary 2014-04-14, 11:57   #530
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
Nawet jeśli leki juz działają to włosy mogą Ci lecieć jeszcze przez ok 3 miesiące , ale to te włosy które przeszły w fazę telogenu jeszcze zanim wzięłaś leki. Dlatego że włos w telogenie może się trzymać na głowie przez 3 miesiace nawet.
Ale myślę że leki Ci pomogą, bo juz widzisz że ich troche mniej leci przy spłukiwaniu a wcześniej przy samym spłukiwaniu leciało Ci dwa razy więcej wiec to znak na lepsze.
Myśle Dzama że Ty nie masz androgenowego. Twój przedziałek w ogóle nie wygląda na przerzedzony.
Gorzej ze mną , mi wypada cała masa baby hair. Normalnie sypie mi sie codziennie masa baby hair. tych malych wypada chyba wiecej niz tych dlugich.

Harutobi,a może te młode włoski wypadają bo są tak słabe ? Jeśli coś w nie wcierasz też mogą wychodzic,bynajmniej u mnie tak jest,że jak coś wetrę to baby hair mi na palcach zostają.

Wczoraj nie umiałam wytrzymac ze swędzącą głową. Użyłam oliwki salicylowej. Mega fajnie oczyściła skórę głowy i włosów mniej powychodziło,jedynie przy myciu,po wyschnięciu je obserwowałam i może z 4 włosy wyszły Nie umiałam w to uwierzyc. Dziś też jest w miarę w porządku.Więc to chyba jednak ŁZS jest sprawcą mojego wypadania i będę musiała nauczyc się życ z tą chorobą.
A brwi powychodziły,bo ŁZS zaatakowało także ten obszar..
Stary 2014-04-14, 12:11   #531
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Wykończyć się idzie przez te włosy. gdybys ten okres dostała, dalej nic? To na pewno leczyliby Cie juz na PCOS .
Ale ,ale!! znalazłam blogi gdzie dziewczyny miały tak mało włosów, wypadały im garściami (dodały zdj) i dzięki wcierką itd odrosły im : O
Aż sama byłam zszokowana ,że jednak włosy mogą odrosnąć w takich ilościach : o
Dzięki temu jest taka mała nadzieja dla nas...
Stary 2014-04-14, 12:27   #532
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
Wykończyć się idzie przez te włosy. gdybys ten okres dostała, dalej nic? To na pewno leczyliby Cie juz na PCOS .
Ale ,ale!! znalazłam blogi gdzie dziewczyny miały tak mało włosów, wypadały im garściami (dodały zdj) i dzięki wcierką itd odrosły im : O
Aż sama byłam zszokowana ,że jednak włosy mogą odrosnąć w takich ilościach : o
Dzięki temu jest taka mała nadzieja dla nas...
DZAMA podasz adresyyy tych blogow ????
Stary 2014-04-14, 14:06   #533
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
DZAMA podasz adresyyy tych blogow ????
http://kosodrzewina79.blogspot.com/s...&by-date=false

http://www.anwen.pl/2013/07/moja-wos...ria-korej.html

Ladnie im wlosy odrosły, naprawde

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Harutobi,a może te młode włoski wypadają bo są tak słabe ? Jeśli coś w nie wcierasz też mogą wychodzic,bynajmniej u mnie tak jest,że jak coś wetrę to baby hair mi na palcach zostają.

Wczoraj nie umiałam wytrzymac ze swędzącą głową. Użyłam oliwki salicylowej. Mega fajnie oczyściła skórę głowy i włosów mniej powychodziło,jedynie przy myciu,po wyschnięciu je obserwowałam i może z 4 włosy wyszły Nie umiałam w to uwierzyc. Dziś też jest w miarę w porządku.Więc to chyba jednak ŁZS jest sprawcą mojego wypadania i będę musiała nauczyc się życ z tą chorobą.
A brwi powychodziły,bo ŁZS zaatakowało także ten obszar..
Tak brwi wychodzą od ŁZS ;/ jak myjesz szaponem przeznaczonym dla teg chodzenia to od razu umyj nim brwi powinno pomóc-mnie pomogło.

http://allegro.pl/blue-cap-szampon-l...112106219.html
Znalzalm o to taki szampon chyba go kupie.. nie uzwala zadna z Was ?

A i dawaj czosnek,cebule dobre sa na ŁZS i grzyby

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-04-14 o 14:07
dzamatasi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 15:56   #534
Harutobi89
Rozeznanie

Ja akurat nie mam ŁZS , dwie dermatolog widziały moją skóre głowe , trichosokopia wykazała że brak złuszczania i naczynia prawidłowe. Chyba jakby było to by mi powiedziały Zwłaszcza że jedna z tych dermatolożek to słynna doktor Rakowska uważana za jedną z najlepszych specjalistek od wypadania w Warszawie.

Ale teraz od tych wszystkich wcierek mega przesuszył się skalp.

Dzama - okresu dalej nie widać : /
Stary 2014-04-14, 16:11   #535
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
Ja akurat nie mam ŁZS , dwie dermatolog widziały moją skóre głowe , trichosokopia wykazała że brak złuszczania i naczynia prawidłowe. Chyba jakby było to by mi powiedziały Zwłaszcza że jedna z tych dermatolożek to słynna doktor Rakowska uważana za jedną z najlepszych specjalistek od wypadania w Warszawie.

Ale teraz od tych wszystkich wcierek mega przesuszył się skalp.

Dzama - okresu dalej nie widać : /
Na przesuszenie najlepsze są oleje Probówałaś ??
Widzisz ja 4 lata chodziłam po dermatologach i żadnemu się nie chciało mi skóry głowy sprawdzic mimo,że mówiłam,że swędzi itd. Tyle mi wlosów musiało wypasc by poznac przyczynę ehh;/ I tyle stresu...

Dzama nie znam tego szamponu,dopiero zapoznaje się z takimi specyfikami. Ty też masz ŁZS?????????? Właśnie o tej cebuli i czosnku już słyszałam,najpierw wybrobuje masc przeciw drożdzakom
Stary 2014-04-14, 16:30   #536
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Na przesuszenie najlepsze są oleje Probówałaś ??
Widzisz ja 4 lata chodziłam po dermatologach i żadnemu się nie chciało mi skóry głowy sprawdzic mimo,że mówiłam,że swędzi itd. Tyle mi wlosów musiało wypasc by poznac przyczynę ehh;/ I tyle stresu...

Dzama nie znam tego szamponu,dopiero zapoznaje się z takimi specyfikami. Ty też masz ŁZS?????????? Właśnie o tej cebuli i czosnku już słyszałam,najpierw wybrobuje masc przeciw drożdzakom
No mi oglądały skóre głowy bardzo dokładnie. dziś przed myciem nasmaruje głowę olejem kokosowym.
czym sie objawia to ŁZS ?
Stary 2014-04-14, 17:06   #537
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
No mi oglądały skóre głowy bardzo dokładnie. dziś przed myciem nasmaruje głowę olejem kokosowym.
czym sie objawia to ŁZS ?
U mnie np:
Swędzenie skóry głowy
Łupież
Zaczerwieniona,podrażnion a skóra głowy
Takie ropne kuleczki,sama nie wiem jak to nazwac,podobno są to czopy łojowe
Strupy ropne

U innych może pojawiac się łuska,przetłuszczanie skóry głowy.
Stary 2014-04-14, 18:45   #538
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:

Ty też masz ŁZS?????????? Właśnie o tej cebuli i czosnku już
Nie wiem sama czy mam. Niby dermatolog i trycholog nie powiedziały tylko,że mam łupież tłusty i suchy.
Głowa mi się tłuści co 4,5 dni więc chyba tragedii nie ma
Swędzi mnie trochę i mam jakby takie plateczki male jak przejade palcem ale nie wiem czy nie od suchej skóry głowy bo ona objawia się podobnie do ŁZS
Brwi co prawda mi wypadaja tylko ze one leca od niedoczynnosci i od prolaktyny równiez... wiec nie wiem co jest tak naprawde winne

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

ŁZS robi sie od hormonów nadmiar androgenów, od cukrzycy . Trzeba miec diete taka jak na cukrzyce, wiecej sportu i mniej stresów czyli wiekszosc choroob jest ze soba powiazanych
Stary 2014-04-14, 19:18   #539
Harutobi89
Rozeznanie

Dzama co jest lepsze, Jantar czy Kozieradka ?

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-04-14 o 19:20
Stary 2014-04-14, 19:25   #540
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzama co jest lepsze, Jantar czy Kozieradka ?
Nie mam pojęcia.Mnie ani to ani to nie pomogło. Musiałabyś spróbować które Tobie przypasuję lepiej.
Ja zamówiłam placente ,zobaczymy jak to se poradzi.

Bio serum łopianowe też est bardzo dobre po tym mi trochę brwi odrosło i miałam wrażenie ,że mniej włosów leci i mniej głowa swędziała.

Tagi
cienkie włosy fryzury, humavit, kręcone, pielegnacja wlosow, probelm, problem, rozjaśnione, suplement diety, szampon dermena, wcierka jantar, wlosy, włosy, wypadające włosy, wypadanie wlosow, wypadanie włosów, wzmocnienie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości