Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-17, 21:33   #571
dzamatasi
Wtajemniczenie

Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Roxix Pokaż wiadomość
Ten szampon tylko na allegro można kupic ?
Tak , ja na allegro akurat kupiłam.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
Hmm może powinnaś udać się do endokrynologa na badnia. Ja też mam problemy z owłosieniem, oprócz tego z tyciem, trądzikiem i okresem ( nie bardzo mnie lubi i nie chce się pojawiać) byłam u endo i podejrzewa on u mnie zespół policystycznych jajników . Jestem w trakcie wykonywania badań ... zobaczymy co to będzie
Tak wygląda too na PCOS.. eh ze coraz wiecej kobiet na to choruje. masakra.
Ja się lecze u endo cały czas.
Stary 2014-04-17, 22:12   #572
Blackbejbe
Rozeznanie

dziewczyny nie tylko pcos daje takie objawy co byly wymienione wczesniej ale identycznie objawia sie podwyzszona prolaktyna i mało dziewczyn co ja bada .
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj też będzie więcej

== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==

Blackbejbe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 22:21   #573
zmisia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
dziewczyny nie tylko pcos daje takie objawy co byly wymienione wczesniej ale identycznie objawia sie podwyzszona prolaktyna i mało dziewczyn co ja bada .
Proaktyne też mam do zbadania . Mój endo zaszalał i przepisał mi aż 7 badań.. oby to była tylko prolaktyna .. (chyba)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 22:29   #574
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
Proaktyne też mam do zbadania . Mój endo zaszalał i przepisał mi aż 7 badań.. oby to była tylko prolaktyna .. (chyba)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak aby zdiagnozować PCOS , trzeba najpierw wykluczyć hiperprolaktynemię. ale samo PCOS tez ja moze powodować chyba. błędne, hormonalne koło.
Harutobi89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 07:07   #575
Blackbejbe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Tak aby zdiagnozować PCOS , trzeba najpierw wykluczyć hiperprolaktynemię. ale samo PCOS tez ja moze powodować chyba. błędne, hormonalne koło.

no tak albo tarczyca . sama od siebie tez moze byc podwyzszona i ona wtedy ciagnie za soba sznur nieprawidlowosci . Ale dziewczyny powiem wam cos ... moja znajoma byla 5 lat na pigulkach wkoncu jeodstawila bo chciala miec bejbe i probowala probowala a tu klops nic sie nie dzialo . Poszla wkoncu do lekarza zbadac sie co jest nie tak i okazalo sie ze ma niedoczynnosc tarczycy i podwyzszona prolaktyne i dlatego nie mogla zajsc w ciaze . Wlos jej z glowy nie spadl , po odstawieniu pigulek tez nie a po ciazy ma taki busz ze nie jedna by chciala

2 znajome maja torbiele na jajnikach jedna jeszcze do tego ma łuszczyce na głowie a druga pcos - wlosy jak talala . Takze ja niewiem od czego to zalezy naprawde niektore moge miec klopt tylko z jednym hormonem i moze łysiec a druga miec rozwalone na amen hormony i nie miec zadnego problemu z wlosami.
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==

Stary 2014-04-18, 08:13   #576
dzamatasi
Wtajemniczenie

Umyłam wczoraj głowe na wieczór czekałam aż wyschną i poszłam spać . Wstaje a tu na poduszce cały kłębek moich kłaków. Jakby ktoś to widział to myślałby,że łysa pewnie jestem. Nie wiem chyba muszę ściąć włosy sa teraz za ramiona i chyba przez to też więcej leci.
obcielam troche wlosow od razu leiej wygladaja nie ma sensu trzymac dlugich skoro wiecej wypada (
I się poplakalam mam dosc tego wszystkiego rozmawialam przez tel z osoba i plakalam oczywicie nitk tego na powaznie nie bierze bo to TYLKO wlosy , ale ja juz rady nie daje wolalabym sie juz zabic

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-04-18 o 09:09
dzamatasi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:47   #577
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Umyłam wczoraj głowe na wieczór czekałam aż wyschną i poszłam spać . Wstaje a tu na poduszce cały kłębek moich kłaków. Jakby ktoś to widział to myślałby,że łysa pewnie jestem. Nie wiem chyba muszę ściąć włosy sa teraz za ramiona i chyba przez to też więcej leci.
obcielam troche wlosow od razu leiej wygladaja nie ma sensu trzymac dlugich skoro wiecej wypada (
I się poplakalam mam dosc tego wszystkiego rozmawialam przez tel z osoba i plakalam oczywicie nitk tego na powaznie nie bierze bo to TYLKO wlosy , ale ja juz rady nie daje wolalabym sie juz zabic
Dzama uważam że nie ma sensu ścianać włosów - to nic im nie pomoże. Moim zdaniem lepiej trzymać troche dłuższe włosy za ramiona nawet jak jest ich mało i wypadają. Zawsze jakoś okalają twarz. A Twoje włosy z tego co widziałam są naprawdę gęste. Może Ci sie wydawać że przez wypadanie jest ich mało ale tak naprawdę to takie włosy możesz spokojnie nosić dłuższe.
Ja żałuje że sciełam swoje długie do pasa włosy az do ramion. Mogłam obciąć tylko połowe i nosić dłuższe.

Wiem że Ci ciężko i że masz dosyć. Ja tak samo. Ale nie poddawaj się z powodu włosów. Chcesz najlepsze lata życia przepłakać nad włosami ? Wiem że życie z nimi było 1000 razy lepsze i pewnie tęsknisz do tych czasów ja tak samo. Ale poszukaj w sobie innych zalet a napewno je masz- chociażby szczupła sylwetka dla której połowa dziewczyn na świecie się głodzi. A ty masz ją naturalną podkreśl to.
Kobieta to nie tylko włosy... !
Stary 2014-04-18, 10:50   #578
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
Ja ścięłam włosy do szyji i jak na złosc jeszcze więcej leciało. Dermatolog powiedziała,że to nie ma sensu,bo takie ścinanie tylko urody odejmuje,chyba,ze sa mega zniszczone...
Rozumiem Cię,bo ja miałam nawet myśli samobójcze przez włosy. Łatwo się komuś mówi,żeby nie zwracał uwagi na włosy i się nie przejmował... Jak ja staram się nie zwaracac to jest fajnie,do czasu kiedy poczuje na ubraniiu drugie futro z moich włosów... 4 lata,ale wcale się nie nauczyłam cierpliwosci w związku z tymi włosami. Za to nauczyłam się dziwnych zachowań,sprawdzania czy włosy są jeszcze na głowie,macam je cały czas ręką,porównuje je z innymi ludźmi itd. Chore.. w mojej głowie są tylko włosy.
Roxix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 11:13   #579
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Ja ścięłam włosy do szyji i jak na złosc jeszcze więcej leciało. Dermatolog powiedziała,że to nie ma sensu,bo takie ścinanie tylko urody odejmuje,chyba,ze sa mega zniszczone...
Rozumiem Cię,bo ja miałam nawet myśli samobójcze przez włosy. Łatwo się komuś mówi,żeby nie zwracał uwagi na włosy i się nie przejmował... Jak ja staram się nie zwaracac to jest fajnie,do czasu kiedy poczuje na ubraniiu drugie futro z moich włosów... 4 lata,ale wcale się nie nauczyłam cierpliwosci w związku z tymi włosami. Za to nauczyłam się dziwnych zachowań,sprawdzania czy włosy są jeszcze na głowie,macam je cały czas ręką,porównuje je z innymi ludźmi itd. Chore.. w mojej głowie są tylko włosy.
U mnie jest to samo non stop przejeżdżam ręką po włosach żeby sprawdzić czy nie wypadają , jakieś 100 razy na godzine, na dodatek oglądam poduszkę , ubrania , krzesła żeby sprawdzić ile włosów na nich zostało. Potrafie godzinami siedzieć przed lusterkiem i szukać nowych włosów na głowie. Mój brat jak to widzi mówi że jestem psychicznie chora.
Ja też non stop myślę tylko o włosach - o tym jakie sumplementy wprowadzic do diety jakie badania jeszcze wykonać żeby je pobudzić do wzrostu co wcierać itp itd.

Co do nie przejmowania się włosami - wiem że jest ciężko o tym nie myśleć. Sama mam z tym problemy noc w noc rycze przez kilka godzin za straconymi włosami - bo akurat wieczorem i w nocy czuje sie najgorzej, zmęczenie z całęgo dnia kumuluje się z frustracją związaną z włosami i jest jeden wielki płacz, nie chce mi sie wierzyć w to że to się stało w ogóle. Mam nadzieje że to jakiś koszmar, sen i jak sie obudze z nowu bede miała piekne włosy. Śni mi sie ciagle że albo znowu mam włosy albo zostałam łysa. I jak widze kłębki wypadających włosów to tez nerwy mi puszczają. Mam takie przerzedzenia że wstyd mi wychodzic do ludzi. Wielkie czoło i zakola jak u faceta.

Ale z drugiej strony mam też w sobie inne uczucia - takie które mi mówią że nie warto tak się załamywać przez włosy i na nich nie konczy się świat. Mam ręce , mam nogi, mam zdrowe zmysły. Po co by mi były wlosy jakbym straciła wzrok i nie mogła ich widzieć? Wiem co mówie bo moja mama jest prawie niewidoma więc utrata włosów w porównaniu z tym to naprawdę mały problem.
A dwa mało włosów nie oznacza tego że jest sie mało atrakcyjnym. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy show biznesu które mają mało włosów - Kate Moss, Miranda Kerr, Kirsten Dunst, Claire Danes, Hayley Williams - włosy tych kobiet bez stylizacji to cienkie wiszące strąki a wszystkie one uważane są za najpiękniejsze na świecie.
A najlepsza jest Fergie - ona ma już androgenówke w zaawansowanym stanie :
http://lh6.ggpht.com/_UDIwZAxomYk/TM...balding-03.jpg
http://vapidculture.files.wordpress....onde-roots.jpg
Także jej burza blond loków to peruka a mimo to dla połowy świata jest pięknością.
więc myślę że jesli chodzi o wygląd i włosy naprawdę mimo wypadających i cienkich włosów da się dobrze wyglądać.
Stary 2014-04-18, 11:23   #580
dzamatasi
Wtajemniczenie

Ja też macam co chwile głowę, mama mówi,że ją juz ☠☠☠☠ica bierze jak widzi ,że je dotykam co chwile. Włosów duzo nie podciełam, troszeczkę akurat po zimie, zdrowsze będą..

Kurcze Harubii chyba masz rację a z tym postem,że można być atrakcyjnym i mieć mniej włosów podbudowałaś mnie . Bo ja przestałam się malować, ubierać ładnie bo mówię skoro włosy wypadają to po co się stroić?
O rany nie wiedziałam ze fergie ma taki przedziałek : o

Czas edycji: 2014-04-18 o 11:24
Stary 2014-04-18, 11:37   #581
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Ja też macam co chwile głowę, mama mówi,że ją juz ☠☠☠☠ica bierze jak widzi ,że je dotykam co chwile. Włosów duzo nie podciełam, troszeczkę akurat po zimie, zdrowsze będą..

Kurcze Harubii chyba masz rację a z tym postem,że można być atrakcyjnym i mieć mniej włosów podbudowałaś mnie . Bo ja przestałam się malować, ubierać ładnie bo mówię skoro włosy wypadają to po co się stroić?
O rany nie wiedziałam ze fergie ma taki przedziałek : o
Te zdjęcia Fergie to jeszcze nic one sa sprzed kilku lat , teraz jej skalp wygląda jeszcze gorzej.
No właśnie najgorszy błąd jaki można zrobic przestać o siebie dbać. Nam sie wydaje że cały świat widzi nasz włosowy problem a tak naprawdę to widzimy go najbardziej my. Większość osób nawet nie zwróci uwagi na włosy, a juz zwłaszcza jak założysz mini albo dopasowaną sukienkę.

Dzama problem polega na tym że my miałyśmy kiedyś gęste włosy i jesteśmy przyzwyczajone do tego że nic z nimi nie robiłyśmy a one i tak wyglądały jak z żurnala. I teraz jesteśmy w szoku że musimy zacząć je stylizować i układac i pielęgnować żeby jakos wyglądały.

Ale sa kobiety które nigdy nie miały pięknych włosów i od najmłodszych lat spedzaja godziny przed wyjściem z domu żeby ich włosy jakoś wyglądały i dla tych kobiet to normalka. Przykładem sa te gwiazdy które podałam. Gdyby te kobiety z powodu cienkich włosów przestały się stroić malować i o siebie dbać nigdy by nie zainstniały w świecie mody. Ale że potraktowały ten problem jako kolejną rzecz nad która trzeba pracować to cały świat uważa je teraz za piękności.
Grunt to wiedzieć co maskowac a co podkreślać.

Kolejna gwiazda z fatalnymi włosami - Diane Kruger
http://aboutattitude.files.wordpress...2-ear-cuff.jpg

http://imworld.aufeminin.com/dossier...1-141613_L.jpg

Mega zakola i mało włosów. Ale jednak uważana za piękną i słusznie bo włosy to nie jedyny atut kobiety.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-04-18 o 11:41
Stary 2014-04-18, 11:48   #582
Roxix
Raczkowanie

Harutobi masz zdecydowanie racje

Np Naomi Campbell łysieje,a jaka z niej uznana modelka.

Dzamatasi ja przestałam cwiczyc,bo uznałam a po co,jak włosy są do bani. Tak samo zakupy nie sprawiają mi przyjemnosci,a kiedys co tydzien potrafiłam z siatami ze sklepu wychodzic.

Musimy dac radę
Stary 2014-04-18, 11:54   #583
Harutobi89
Rozeznanie

No właśnie same sobie napędzamy jeszcze problem.
Nie dbając o siebie z powodu włosów pogarszamy sobie samopoczucie a to złe samopoczucie tylko potęguje wypadanie.

A dwa dieta, ćwiczenia - moim zdaniem to podstawa w walce z wypadaniem. Rezygnując z ćwiczeń i nie trzymając diety może sie okazać że walczymy z wiatrakami. Po co nam drogie wcierki skoro organizm nie ma z czego dać włosom siły do wzrostu ?
Stary 2014-04-18, 12:04   #584
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
No właśnie same sobie napędzamy jeszcze problem.
Nie dbając o siebie z powodu włosów pogarszamy sobie samopoczucie a to złe samopoczucie tylko potęguje wypadanie.

A dwa dieta, ćwiczenia - moim zdaniem to podstawa w walce z wypadaniem. Rezygnując z ćwiczeń i nie trzymając diety może sie okazać że walczymy z wiatrakami. Po co nam drogie wcierki skoro organizm nie ma z czego dać włosom siły do wzrostu ?

Powiedz mi,bo wcierałaś Dermovate. Jak odstawic steryd ? Bo chyba trzeba stopniowo,a nie tak odrazu ?
Stary 2014-04-18, 12:16   #585
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Powiedz mi,bo wcierałaś Dermovate. Jak odstawic steryd ? Bo chyba trzeba stopniowo,a nie tak odrazu ?
Zależy jaki steryd pewnie. Ja najpierw wcierałam dermovate przez 14 dni ciągiem i myłam codziennie głowe przez ten czas - właśnie wtedy zrobiły sie widoczne prześwity. Ale i tak by sie zrobily tylko później.
Potem wcierałam to 2-3 razy w tygodniu jak mi zalecila dermatolog. Az mi sie skonczyla butelka a bez recepty tego nie kupie. A 150 zl na kolejna nic nie wnoszącą wizyte nie stac mnie zeby zaplacic.

Myśle że lepiej jakbys stopniowo odstawiala steryd. Wszystko trzeba do organizmu stopniowo wprowadzac i stopniowo odstawiać. wiec zmniejszaj dawki wcierane w skalp , a potem co dwa dni co trzy az w koncu w ogole nie wcieraj . a czemu nie chcesz go wcierac juz ?
Stary 2014-04-18, 12:26   #586
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
Zależy jaki steryd pewnie. Ja najpierw wcierałam dermovate przez 14 dni ciągiem i myłam codziennie głowe przez ten czas - właśnie wtedy zrobiły sie widoczne prześwity. Ale i tak by sie zrobily tylko później.
Potem wcierałam to 2-3 razy w tygodniu jak mi zalecila dermatolog. Az mi sie skonczyla butelka a bez recepty tego nie kupie. A 150 zl na kolejna nic nie wnoszącą wizyte nie stac mnie zeby zaplacic.

Myśle że lepiej jakbys stopniowo odstawiala steryd. Wszystko trzeba do organizmu stopniowo wprowadzac i stopniowo odstawiać. wiec zmniejszaj dawki wcierane w skalp , a potem co dwa dni co trzy az w koncu w ogole nie wcieraj . a czemu nie chcesz go wcierac juz ?
Dermatolog przepisała mi dwa sterydy : Diprosalic i Elocom.
Z tym,że ja zapomniałam jak długo mam stosowac ten pierwszy ;/ Wg ulotki to czas dwóch tygodni.
A lekarka chyba mówiła o zużyciu całego Diprosalicu i wtedy rozpocząc Elocom,z tym,że nie jestem tego pewna.. A wizyta za dwa tygodnie dopiero.
Stary 2014-04-18, 13:08   #587
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Dermatolog przepisała mi dwa sterydy : Diprosalic i Elocom.
Z tym,że ja zapomniałam jak długo mam stosowac ten pierwszy ;/ Wg ulotki to czas dwóch tygodni.
A lekarka chyba mówiła o zużyciu całego Diprosalicu i wtedy rozpocząc Elocom,z tym,że nie jestem tego pewna.. A wizyta za dwa tygodnie dopiero.
Niestety nie pomogę Ci w tym temacie bo nie mam pojęcia jak bezpiecznie uzywać sterydów. Ja jak wcierałam dermovate to az go w ustach czułam i plułam na wszystkie strony.

A tu mam dla nas pare motywatorów i kilka przykładów że godziny stylizacji włosów i układania działają cuda :

Miss Universe 2009 Stefania Fernandez podczas koronacji burza, wydawałoby sie gęstych brązowych loków :
http://www.serviciosmediplan.com/ima...2_800_1202.jpg
A tutaj już niedobrana stylizacja włosów pokazująca że ma ich bardzo mało i bardzo delikatne :
http://i46.tinypic.com/dqnn6u.jpg

Scarlett Johansson też ma wyraźny problem z włosami , wygląda jakby łysiała
http://bi.gazeta.pl/im/5/5064/z5064955X.jpg
Po tym zdjęciu zaczęłam się przyglądać jej włosom i zauwazyłam że faktycznie ma problem z cienkimi włosami. Ale kto sie tym przejmuje ? Nikt. Scarlett to seksbomba i bożyszcze facetów.

wpadka pięknej Kate Moss ( mojej ulubienicy) na imprezie, zgubiła doczepiane włosy
http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-co...extensions.jpg
włosy Kate nieułożone
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/...04_468x279.jpg
włosy kate ułożone
http://mynexthair.files.wordpress.co...out-stacks.jpg

Beyonce od lat nosi włosy doczepiane na siateczce
http://iamsassychic.com/wp-content/u...010/11/bad.jpg

Jennifer Lopez i jej włosy - stan faktyczny
http://1.bp.blogspot.com/-5EKPxF4blR...p2-428x478.jpg
Ale po co sie martwić skoro można ułozyc sobie burze włosów i jeszcze pare doczepić
https://extensionsbyerica.files.word...feb11_pa_b.jpg

Kim Kardashian i jej malutkie łyse placki na włosach
http://e5.pudelek.pl/190e4480a7a96af...9f6360584ba7a4
wyobrażam sobie ile nad tym siedzi żeby to ukryć.

I tu chyba największa różnice Lana Del Rey i jej niewystylizowane włosy
http://1.bp.blogspot.com/-Ya60FXvgqh...blmo1_1280.jpg
A tu już burza loków
http://www4.pictures.stylebistro.com...dyNnW6V0fl.jpg

ciekawe co Lana zrobiła że włosy jej tak zgęstaniły ? bo na doczepki to nie wygląda.

Nawet boska Jessica Alba nie ma lekko - przerzedzenia i prześwity dopadły nawet ją
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/...09_306x423.jpg

Także jak widać nie ma sie co załamywać włosami i trzeba się stroić
Stary 2014-04-18, 13:49   #588
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Niestety nie pomogę Ci w tym temacie bo nie mam pojęcia jak bezpiecznie uzywać sterydów. Ja jak wcierałam dermovate to az go w ustach czułam i plułam na wszystkie strony.

A tu mam dla nas pare motywatorów i kilka przykładów że godziny stylizacji włosów i układania działają cuda :

Miss Universe 2009 Stefania Fernandez podczas koronacji burza, wydawałoby sie gęstych brązowych loków :
http://www.serviciosmediplan.com/ima...2_800_1202.jpg
A tutaj już niedobrana stylizacja włosów pokazująca że ma ich bardzo mało i bardzo delikatne :
http://i46.tinypic.com/dqnn6u.jpg

Scarlett Johansson też ma wyraźny problem z włosami , wygląda jakby łysiała
http://bi.gazeta.pl/im/5/5064/z5064955X.jpg
Po tym zdjęciu zaczęłam się przyglądać jej włosom i zauwazyłam że faktycznie ma problem z cienkimi włosami. Ale kto sie tym przejmuje ? Nikt. Scarlett to seksbomba i bożyszcze facetów.

wpadka pięknej Kate Moss ( mojej ulubienicy) na imprezie, zgubiła doczepiane włosy
http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-co...extensions.jpg
włosy Kate nieułożone
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/...04_468x279.jpg
włosy kate ułożone
http://mynexthair.files.wordpress.co...out-stacks.jpg

Beyonce od lat nosi włosy doczepiane na siateczce
http://iamsassychic.com/wp-content/u...010/11/bad.jpg

Jennifer Lopez i jej włosy - stan faktyczny
http://1.bp.blogspot.com/-5EKPxF4blR...p2-428x478.jpg
Ale po co sie martwić skoro można ułozyc sobie burze włosów i jeszcze pare doczepić
https://extensionsbyerica.files.word...feb11_pa_b.jpg

Kim Kardashian i jej malutkie łyse placki na włosach
http://e5.pudelek.pl/190e4480a7a96af...9f6360584ba7a4
wyobrażam sobie ile nad tym siedzi żeby to ukryć.

I tu chyba największa różnice Lana Del Rey i jej niewystylizowane włosy
http://1.bp.blogspot.com/-Ya60FXvgqh...blmo1_1280.jpg
A tu już burza loków
http://www4.pictures.stylebistro.com...dyNnW6V0fl.jpg

ciekawe co Lana zrobiła że włosy jej tak zgęstaniły ? bo na doczepki to nie wygląda.

Nawet boska Jessica Alba nie ma lekko - przerzedzenia i prześwity dopadły nawet ją
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/...09_306x423.jpg

Także jak widać nie ma sie co załamywać włosami i trzeba się stroić

Wow! Harubi jestes wielka ze chciało Ci się szukać i tu wklejać! Dzięki za fatygę. Kurcze faktycznie włosy to mają bidne. Tylko właśnie przez takie jak one my-zwyczajne dziewczyny popadamy w kompleksy bo jakby nie patrzeć nie mamy tylu stylistów,fryzjerów i kasy ,żeby sobie doczepiać i tak układać kłaki i wydaje nam się ,że one mają takie naturalne,że tak naturalnie pięknie wyglądają. fajnie oszukują. Wydaje mi się,że one też tak tracą włosy przez te wieczne zabiegi bo ciagle zmieniają kolory , niszcza prostownicą itd. Podobno tez doczepianie włosów strasznie obciąża naturalne włosy.Niemniej liche włosy nie odejmują im urody.

Czas edycji: 2014-04-18 o 13:53
Stary 2014-04-18, 14:05   #589
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Wow! Harubi jestes wielka ze chciało Ci się szukać i tu wklejać! Dzięki za fatygę. Kurcze faktycznie włosy to mają bidne. Tylko właśnie przez takie jak one my-zwyczajne dziewczyny popadamy w kompleksy bo jakby nie patrzeć nie mamy tylu stylistów,fryzjerów i kasy ,żeby sobie doczepiać i tak układać kłaki i wydaje nam się ,że one mają takie naturalne,że tak naturalnie pięknie wyglądają. fajnie oszukują. Wydaje mi się,że one też tak tracą włosy przez te wieczne zabiegi bo ciagle zmieniają kolory , niszcza prostownicą itd. Podobno tez doczepianie włosów strasznie obciąża naturalne włosy.Niemniej liche włosy nie odejmują im urody.
No musiałam jakoś sie pocieszać przez te wszyskie miesiące wypadania włosów to szukałam przykładów na to jak gwiazdy radzą sobie z cienkimi włosami.
Dzama myśle że teraz jest taki wybór kosmetyków do włosów na rynku że my też możemy je sobie same ułożyć i wystylizować. Tylko po pierwsze trzeba wiedzieć co nam najbardziej pasuje , dobrać fryzure do twarzy i nauczyć sie układać te włosy. Na youtube jest mnóstwo filmików vlogerek o tym jak układać włosy i też wiele znanych fryzjerów nagrywa filmiki i wizażystów , można poszukać.
Jeśli chodzi o te sławne kobiety - to tak napewno ciagle farbowanie stylizowanie szkodzi ich włosom ale tez one żyją w mega stresie i presji i to napewno ma wpływ na wypadanie. A dwa Kate Moss na przyklad ma z natury cienkie włosy, to samo ta Stefania Fernandez.
Stary 2014-04-18, 19:55   #590
dzamatasi
Wtajemniczenie

Ej laski. Wy macie jajeczkowanie/owulacje?/śluz zauważyłam ,że przez kilka miesięcy tego nie miałam i myślałam,że to dobrze. A teraz po tych lekach na insulinoopornosc mi powróciło ,czyli dobrze rozumiem ,że jak jest owulacja to jest wzrost żeńskich hormonów?

Czas edycji: 2014-04-18 o 20:06
Stary 2014-04-18, 20:30   #591
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
Ej laski. Wy macie jajeczkowanie/owulacje?/śluz zauważyłam ,że przez kilka miesięcy tego nie miałam i myślałam,że to dobrze. A teraz po tych lekach na insulinoopornosc mi powróciło ,czyli dobrze rozumiem ,że jak jest owulacja to jest wzrost żeńskich hormonów?

ja mam ja rozumuje tak jak Ty,wzrost żenskich hormonow przy owulacji,ale może ktoś inny bardziej się zna..
Stary 2014-04-18, 22:04   #592
Blackbejbe
Rozeznanie

tak dobrze rozumujecie U mnie łatwo ja poznac bo robie sie 2x razy ładniejsza
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==

Stary 2014-04-19, 13:01   #593
Roxix
Raczkowanie

dziewczyny Weosłych Swiąt Wam życze przede wszystkim aby były bezstresowe,spokojne i w miłej atmosferze
Stary 2014-04-19, 15:03   #594
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
dziewczyny Weosłych Swiąt Wam życze przede wszystkim aby były bezstresowe,spokojne i w miłej atmosferze
hej mam prośbę , wyślę do Ciebie wiadomośc prywtana a Ty zobaczysz czy doszła. Bo nie dochodzą moje wiadomosci prywatne do ludzi
Stary 2014-04-21, 12:16   #595
Roxix
Raczkowanie

Wiem,że są święta ale poprostu nie da się nie narzekac ;// cholera mnie bierze z tymi włosami !! już mi się poprostu nie chce,to jest męczące ;// ciągłe odtykanie odpływu w wannie,obieranie się z włosów itd. cieszyłam się jak mi te 100 włosów na dzień wypadło,a teraz te sto to podczas mycia wyciągłam,pasmami to leci,gówniane włosy..................
wczoraj kozieradkę wtarłam w skórę głowy,nie wiem czy ona tak mi zaszkodziła czy cos innego...
i to swędzenie głowy nie do opanowania,macie jakies sposoby na swędzącą skórę głowy ?

te włosy są tak złośliwe dla mnie,jednego dnia wypadnie 40 i ja juz się cieszę jak małe dziecko,że jest dobrze a na drugi dzień wyleci nawet z 300.

Edytowane przez Roxix
Czas edycji: 2014-04-21 o 12:19
Stary 2014-04-21, 13:49   #596
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiem,że są święta ale poprostu nie da się nie narzekac ;// cholera mnie bierze z tymi włosami !! już mi się poprostu nie chce,to jest męczące ;// ciągłe odtykanie odpływu w wannie,obieranie się z włosów itd. cieszyłam się jak mi te 100 włosów na dzień wypadło,a teraz te sto to podczas mycia wyciągłam,pasmami to leci,gówniane włosy..................
wczoraj kozieradkę wtarłam w skórę głowy,nie wiem czy ona tak mi zaszkodziła czy cos innego...
i to swędzenie głowy nie do opanowania,macie jakies sposoby na swędzącą skórę głowy ?

te włosy są tak złośliwe dla mnie,jednego dnia wypadnie 40 i ja juz się cieszę jak małe dziecko,że jest dobrze a na drugi dzień wyleci nawet z 300.
W sumie to już po świętach prawię,więc narzekania czas zacząć
Oj tak są strasznie złośliwe,chyba nie tylko u Ciebie jednego dnia mało wypadło już się cieszymy a tu zon na drugi dzień...

Na swędzącą skórę jak zawsze polecę szampon Blue cap! Mnie odkąd umyłam nim głowę nie swędzi skóra i dałam na brwi i od 3 dni ani jedna nie wypadła

Czasami lepiej chyba nic nie wmasowywać w skóre.. Widocznie nie każdy skalp to lubi.. W dodatku jak masz ŁZS to trzeba uważać co się na nią kładzie..

Czas edycji: 2014-04-21 o 13:51
Stary 2014-04-21, 14:23   #597
Roxix
Raczkowanie

Cytat:
W sumie to już po świętach prawię,więc narzekania czas zacząć
Oj tak są strasznie złośliwe,chyba nie tylko u Ciebie jednego dnia mało wypadło już się cieszymy a tu zon na drugi dzień...

Na swędzącą skórę jak zawsze polecę szampon Blue cap! Mnie odkąd umyłam nim głowę nie swędzi skóra i dałam na brwi i od 3 dni ani jedna nie wypadła

Czasami lepiej chyba nic nie wmasowywać w skóre.. Widocznie nie każdy skalp to lubi.. W dodatku jak masz ŁZS to trzeba uważać co się na nią kładzie..

Jeszcze kończę ten zasrany Pirolam,potem nowy szampon kupię,szkoda że blue cap można tylko na allegro kupic. Mi brwi odrastają Bogu dzięki...
Można zwariowac. A kozieradkę jako tonik do twarzy zostawię..

Aaa jednak nie... to ten szampon ? http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p47102-Blu...szampon_150_ml

Edytowane przez Roxix
Czas edycji: 2014-04-21 o 14:24
Stary 2014-04-21, 15:06   #598
Harutobi89
Rozeznanie

Witajcie dziewczyny
Jak tam święta ?
No niestety nasze włosy nie uznają czegoś takiego jak święta i nie dają wytchnienia. Dzis znalazłam na gumce pięknego baby hair
WKURZA mnie że baby hairy wypadają , nosz kurwa

widze że u Was wcale nie lepiej

Rodzina dwoi się i troi żeby mnie pocieszyc że tych włosów wcale nie mam jeszcze tak mało że zdrowiej wyglądają it itd. Heh, doceniam ich starania ale wszyscy wiedzą że to co teraz mam na glowie to nawet nie wlosy tylko jakies strąki. Przyglądałam się wlosom kuzynek, piękna lśniące i masa baby hair u każdej.
Też tak czasem mam ze wlosy prawie nie wypadaja przez jakieś dwa dni i juz sie ciesze że to może koniec wypadania... ale wystarczy ze umyje głowe i koszmar wraca.
Stary 2014-04-21, 17:01   #599
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Jeszcze kończę ten zasrany Pirolam,potem nowy szampon kupię,szkoda że blue cap można tylko na allegro kupic. Mi brwi odrastają Bogu dzięki...
Można zwariowac. A kozieradkę jako tonik do twarzy zostawię..

Aaa jednak nie... to ten szampon ? http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p47102-Blu...szampon_150_ml
na ile Ci Pirolam starczyl? Mnie ino na 2 mycia...
Nie widzę str,ale jest to biało niebieskie opakowanie. Ja zamówiłam kolejne opakowania,na zapas zeby nie zabrakło

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Witajcie dziewczyny
Jak tam święta ?
No niestety nasze włosy nie uznają czegoś takiego jak święta i nie dają wytchnienia. Dzis znalazłam na gumce pięknego baby hair
WKURZA mnie że baby hairy wypadają , nosz kurwa

widze że u Was wcale nie lepiej

Rodzina dwoi się i troi żeby mnie pocieszyc że tych włosów wcale nie mam jeszcze tak mało że zdrowiej wyglądają it itd. Heh, doceniam ich starania ale wszyscy wiedzą że to co teraz mam na glowie to nawet nie wlosy tylko jakies strąki. Przyglądałam się wlosom kuzynek, piękna lśniące i masa baby hair u każdej.
Też tak czasem mam ze wlosy prawie nie wypadaja przez jakieś dwa dni i juz sie ciesze że to może koniec wypadania... ale wystarczy ze umyje głowe i koszmar wraca.
U mnie siostra była więc przez 3 dni zapomniałam o włosach.. teraz znowu sama zostałamm i znowu porwaca wiecznie myslenie o włosach i tym samym nasilanie nerwicy. Ale nie biorę już ponad tydzien leków na nerwicę i nigdy ich juz nie wezmę. samemu trza nad nią panować

Harubii a może rodzina miała rację? ze włoski az tak zle nie wyglądają. Zapewne Ty jak każda z nas zresztą jest bardziej krytyczna wobec siebie.
Dlatego dalej uważam,że powinnaś pokazać nam stan włosków, my tu zaraz ocenimy obiektywnie

Ciekawe jak u Aniolka

A właśnie robiłam tym olejkiem kokosowym na razie na twarz i jakoś srednio estem z niego zadowolona , arganowy i rycynowy lepiej się sprawdza, bardziej nawilżają cerę. i rzesy i brwi.

Czas edycji: 2014-04-21 o 17:07
Stary 2014-04-21, 17:48   #600
Harutobi89
Rozeznanie

Właśnie rodzina nie jest obiektywna, wiedzą że jestem załamana i chcą mnie pocieszyć , po za tym wiem co mówią miedzy sobą jak mnie nie ma z nimi.

Niestety właśnie przed chwilą wyciągnęłam garść kudłów plus masa małych baby hair. Na poczatku wypadania baby hair nie leciały. Zaczeły leciec z miesiac temu dopiero.
ehhh juz nie mam sil.
Dzama masz racje, leki to tylko dodatek do walki z nerwicą , najwięcej pracy trzeba włożyć samemu w to.

I jako studentka psychologii moge powiedzieć Ci że bardziej niż leki sprawdza się terapia.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-04-21 o 17:50
Odpowiedz

Tagi
cienkie włosy fryzury, humavit, kręcone, pielegnacja wlosow, probelm, problem, rozjaśnione, suplement diety, szampon dermena, wcierka jantar, wlosy, włosy, wypadające włosy, wypadanie wlosow, wypadanie włosów, wzmocnienie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości