Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-09-05, 00:24   #1141
Harutobi89
Rozeznanie

Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Pokaż wiadomość
Nie, są normalne, te króciutkie 1-2 cm są cienkie, a te trochę dłuższe - normalne, grube i proste. Te roczne są już poskręcane, no ale to już natura

Ogólnie, chyba ciężko określić czy są to akurat włosy dysplastyczne czy nie. Jak oglądam zdjęcia w sieci to równie dobrze można to nazwać włosami które się puszą, elektryzują, albo jakby końcówki były suche i wywijały się w różne strony. Mi kłaki strasznie się puszą, mam wysokoporowate i jeśli nawet chciałabym je nosić rozpuszczone, to wcześniej musi wylądować jakiś olejek, który to powoduje przyklap = włosów jak kot napłakał. Pozostaje mi do usranej śmierci nosić upięte, no chyba, że odrosną HA HA
Moje włosy mają odwrotnie niż Twoje - one nie są wysokoporowate za to są śliskie i sypkie, nic sie na nich nie trzyma, wszystkie gumki zjeżdżają a loki zrobione na wszelkie sposoby rozprostowuja się po dwóch godzinach:rolle yes: I ja właśnie odwrotnie jak Ty musze nosić rozpuszczone włosy bo jak zepnę w kucyk to widac wszystkie przerzedzenia gołym okiem. zwłaszcza na skroniach tam jest najwięcej. dlatego sie dziwie że Ty upinasz włosy bo ja z upięciem wyglądam jak oskubany kurczak.
No ja czytałam że włosy dysplastyczne to również takie poskręcane włosy których mi wypada całkiem sporo. I wynik trichogramu też wykazał że mam zwiększony odsetek włosów dysplastycznych, ehh.
Harutobi89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 09:45   #1142
dzamatasi
Wtajemniczenie

Harubii! Babo Ty zyjesz

Jak chudniecie? Dieta? Dbasz o to?
Stary 2014-09-05, 11:07   #1143
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Harubii! Babo Ty zyjesz

Jak chudniecie? Dieta? Dbasz o to?
Miałam krótki okres że przestałam dbać o diete znowu zaczeły sie słodycze fast foody ale teraz wróciłam na właściwe tory. Nie mam zamiaru sie poddawać jeśli chodzi o chudnięcie i włosy. Mam załamania ale i tak będę walczyć.

a co u Ciebie ?

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-09-05 o 11:09
Stary 2014-09-05, 11:33   #1144
0nat0
Raczkowanie

Jak upnę włosy to na szczycie głowy wszystko ok, jakby nie było problemu, ale za to nad i za uszami to jakaś tragedia. Włosy lecą mi z całej głowy, nie ma takiego zjawiska tu łysieję, a tutaj nie, z tyłu też tyle co kot napłakał.

Zazdroszczę Ci Harutobi89 takich gładkich i prostych włosów. Ja już przeszło 1,5 roku wcieram olejki, dbam o włosy i nie są takie super błyszczące jak to mają dziewczyny po roku dobrej pielęgnacji włosów.

Dziewczyny u mojej mamy przyszła się uczesać kobieta przed 80-tką. Miała raka, przeszła chemioterapię, wyłysiała i odrosły jej wszystkie włosy, już nie są podatne na skręt, ale jakie ta kobieta ma gęste włosy, ech.
Czy to łysienie to już tak do końca życia ze wzlotami i upadkami?
0nat0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 11:41   #1145
dzamatasi
Wtajemniczenie

I bardzo dobrze. Najwazniejsze sie nie poddawac!
U mnie raz dobrze potem gorzej i w sumie nie wiem od czego too zalezne. Zaczelam uzywac wcierki Pantoostin i nic inneg. Nie zamierzam na lepetyne klaasc. Choc wlosow duzo mi oodsrasta i to coraz mocniejsze. Ciagnac je czuje jaak. Cebulka moocno je trzyma jak dawniej. Tyle dobrego..
Stary 2014-09-05, 11:51   #1146
agnieszko567
Przyczajenie

GG do agnieszko567

Czy słyszała może któraś z koleżanek o maseczce z drożdźy spożywczycjh na włosy??Ponoś stosowana przez około 4 miesiące reguralnie pomaga zagęścić włosy i włosy przestają wypadać??Czy jest to sprawdzony przez kogoś sposób?
agnieszko567 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 12:06   #1147
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieszko567 Pokaż wiadomość
Czy słyszała może któraś z koleżanek o maseczce z drożdźy spożywczycjh na włosy??Ponoś stosowana przez około 4 miesiące reguralnie pomaga zagęścić włosy i włosy przestają wypadać??Czy jest to sprawdzony przez kogoś sposób?
Slyszalam duzo pozytywnych opini. Aale zalezy tez z jakiego pooowodu wlosy leca. Jesli z poowoodu choroby to najlesze cuda nie pomoga jesli sie nie wyleczy..
Stary 2014-09-05, 13:41   #1148
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Jak upnę włosy to na szczycie głowy wszystko ok, jakby nie było problemu, ale za to nad i za uszami to jakaś tragedia. Włosy lecą mi z całej głowy, nie ma takiego zjawiska tu łysieję, a tutaj nie, z tyłu też tyle co kot napłakał.

Zazdroszczę Ci Harutobi89 takich gładkich i prostych włosów. Ja już przeszło 1,5 roku wcieram olejki, dbam o włosy i nie są takie super błyszczące jak to mają dziewczyny po roku dobrej pielęgnacji włosów.

Dziewczyny u mojej mamy przyszła się uczesać kobieta przed 80-tką. Miała raka, przeszła chemioterapię, wyłysiała i odrosły jej wszystkie włosy, już nie są podatne na skręt, ale jakie ta kobieta ma gęste włosy, ech.
Czy to łysienie to już tak do końca życia ze wzlotami i upadkami?
heh ja nawet bez pielęgnacji mam błyszczące włosy , z natury takie takie są. oczywiście jak bylam w liceum ich stan był dużo lepszy niż teraz. oglądałam ostatnio filmiki z 2007 moje włosy wtedy lśniły jak z reklamy bez żądnej pielegnacji. teraz tez sa blyszczace ale juz nie tak jak wtedy. czas robi swoje.
chyba niestety tak wygląda zmaganie się z łysieniem - włosowe wzloty i upadki . Ale moim zdaniem warto pobudzac mieszki do pracy żeby nie zanikły bo może niedługo się znajdzie lek na łysienie, kto wie ?

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
I bardzo dobrze. Najwazniejsze sie nie poddawac!
U mnie raz dobrze potem gorzej i w sumie nie wiem od czego too zalezne. Zaczelam uzywac wcierki Pantoostin i nic inneg. Nie zamierzam na lepetyne klaasc. Choc wlosow duzo mi oodsrasta i to coraz mocniejsze. Ciagnac je czuje jaak. Cebulka moocno je trzyma jak dawniej. Tyle dobrego..
Mocny odrost jest przy łysieniu najważniejszy Włosy które przeszły w telogen ich juz sie nie da uratowac ale trzeba pobudzać nowe do wzrostu.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszko567 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o tym , słyszałam o piciu drożdży. Ale wygląda na ciekawy pomysł i chętnie dodam go do swojej listy " rzeczy które musze wypróbowac na włosy".
dłuuga jest
Stary 2014-09-05, 14:34   #1149
dzamatasi
Wtajemniczenie

Dziewczyny znalazlam wlosy ktore wypadly teraz po myciu. Cebulka czarna,, od nasady cebulki wlos gruby i czarny a im nizej tym cienszy i jasniejszy. Nie powinno byc od cebulki jasniejszy? Nigdzie nie moge znalezc jakiejs informacizalamalam sie. Zrobilam zdj na dworze glowy.... Czubek cooraz wiekszy na pol glowy w domu tego az tak nie widac. Nie spodziewalam sie ze jest az tak zle w ciemnym przedzialek wyglada ok a pod swiatloo....

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/wlosy,lys..._u_dzieci.html
Fajnie,oopisane. U mnie wszystko wskazuje na AGA nawet zaczelam lysiec w wieku dojrzewania... do tego dowiedzialam sie ze dziadkowie ze strony jca i matki lysieli...

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-09-05 o 17:20
dzamatasi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 18:07   #1150
0nat0
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny znalazlam wlosy ktore wypadly teraz po myciu. Cebulka czarna,, od nasady cebulki wlos gruby i czarny a im nizej tym cienszy i jasniejszy. Nie powinno byc od cebulki jasniejszy? Nigdzie nie moge znalezc jakiejs informacizalamalam sie. Zrobilam zdj na dworze glowy.... Czubek cooraz wiekszy na pol glowy w domu tego az tak nie widac. Nie spodziewalam sie ze jest az tak zle w ciemnym przedzialek wyglada ok a pod swiatloo....

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/wlosy,lys..._u_dzieci.html
Fajnie,oopisane. U mnie wszystko wskazuje na AGA nawet zaczelam lysiec w wieku dojrzewania... do tego dowiedzialam sie ze dziadkowie ze strony jca i matki lysieli...
dzama przecież jak masz swoje naturalnie ciemne włosy, to jakim cudem chcesz mieć jasne włosy przy cebulce?
cebulka jest biała, więc nie wiem, jeszcze o czarnych cebulkach nie słyszałam. Może to złamany włos, albo nie wiem, pojęcia nie mam.
Mi jak wypadają to z białą cebulką, takie normalne. Dzisiaj zdjęłam kłaki ze szczotki z dwóch dni, obrzydliwie to wygląda, taka ilość, że przypomniało mi się jak w liceum była taka dziewczyna która z włosów ze szczotki robiła dredy i doczepiała sobie... aż boję się myć jutro łeb
Stary 2014-09-05, 18:57   #1151
therapyoriginal
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Question Cienkie i wypadajace włosy

Hej mam problem z cienkimi, lamliwymi i strasznie wypadajacymi włosami, zniszczylam je farbami i teraz od gory przetluszczaja się jak zwykle a końcówki są wysuszone. Stosuje szampon dermena taki z apteki, eliksir ziołowy przeciw wypadaniu włosów, lykam humavit i pije pokrzywe, zastanawiam się nad kupnem wcierki jantar na skalp bo mam tam puste place. Jak myślicie czy ona działa i czy to co robię teraz pomoże mi? Pomozcie, z gory wielkie dzięki
therapyoriginal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 17:10   #1152
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Cienkie i wypadajace włosy

Myślę, że wcierki to bardzo dobry pomysł

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 19:18   #1153
Felicja
Wtajemniczenie

Dot.: Cienkie i wypadajace włosy

Cytat:
Napisane przez therapyoriginal Pokaż wiadomość
Hej mam problem z cienkimi, lamliwymi i strasznie wypadajacymi włosami, zniszczylam je farbami i teraz od gory przetluszczaja się jak zwykle a końcówki są wysuszone. Stosuje szampon dermena taki z apteki, eliksir ziołowy przeciw wypadaniu włosów, lykam humavit i pije pokrzywe, zastanawiam się nad kupnem wcierki jantar na skalp bo mam tam puste place. Jak myślicie czy ona działa i czy to co robię teraz pomoże mi? Pomozcie, z gory wielkie dzięki
Polecam lekturę wątku o włosach suchych i zniszczonych, na pierwszej stronie jest masa wiedzy "w pigułce":
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381

Próbowałaś olejowania włosów?
U mnie cuda działa również maseczka z żółtka, oliwy z oliwek i soku z cytryny. Nakłada się ją na min. godzinę pod woreczek foliowy na suche włosy, a później zmywa.
Podetnij końcówki, zrezygnuj z prostownicy/lokówki i zabiegów typu farbowania na jakiś czas i działaj!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 11:47   #1154
qiriam
Przyczajenie

Exclamation włosowy problem

Cześć ostatnio używałam do rozjaśnienia żelu sunkiss, włosy już po drugiej aplikacji były piękne. Robiłam to w połowie sierpnia a teraz mam dziwny problem. Mianowicie wcześnie moje włosy tak nie wypadały... może 3-4 włosy podczas mycia i czesania. A teraz wypadają za każdym razem gdy odgarnę włosy. Jestem w szoku, bo nigdy tak nie było. Moje włosy są bardzo krótkie: grzywka ok.8cm a z tyłu głowy ok.5cm. Czy gdy zetnę włosy bardzo, bardzo krótko np. grzywka 3-4cm a z tyłu 2cm to będą odbudowane, zdrowe i nie będą wypadać? Mam zamiar kupić skrzypovitę i pić pokrzywę, zastanawiałam się nad zakupem toniku z ko0feiną z head&shoulders, ale poczekam aż pokażą się jakieś opinie na jego temat. Gdzieś przeczytałam że włos rozjaśniony to włos martwy. Proszę o pomoc i jeszcze jakieś rady.

Edytowane przez qiriam
Czas edycji: 2014-09-07 o 11:51 Powód: błąd i zjedzona literka :)
qiriam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:02   #1155
esfira
Zakorzenienie

Dot.: włosowy problem

każdy włos to włos martwy, tu masz np. temat o wypadaniu włosów http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=390282
nie wiem, czy skrócenie włosów im pomoże, lepiej się skupić na nawilżeniu i odżywieniu skóry głowy.

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:25   #1156
qiriam
Przyczajenie

Dot.: włosowy problem

Dzięki za odpowiedź jak mam nawilżyć skórę głowy? Używam takiej odżywki z keratyną, niestety nie wiem jak się nazywa bo mama przelała ją do innego pojemniczka, używam jeszcze maski z schwarzskopf gliss kur ultimate oil elixir, ale mam wrażenie że przez nią i tamtą odżywkę wypadają mi włosy... używałam też kiedyś maski z żółtka jajka. Macie jakieś jeszcze inne sposoby albo kosmetyki niepodrażniające głowy? Czytam teraz o olejowaniu włosów, ale nigdzie nie znalazłam jak się to robi itp. poza tym czy olejowanie nie obciąża ich? Idę i tak do fryzjera i je zetnę x.x ale marzy mi się zmiana. A pokrzywa i skrzypovita to dobry pomysł?

Edytowane przez qiriam
Czas edycji: 2014-09-07 o 16:00
qiriam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 13:17   #1157
Polin9
Przyczajenie

Suplementy ze skrzypem powinny pomóc, ale to też w dużej mierze kwestia indywidualna - na moje włosy mam wrażenie, ze suplementy nie bardzo mają wpływ, tzn. czy je biore, czy nie, wyglądają podobnie. Za to stres, dieta i kosmetyki robią dużą różnicę. Z doświadczenia - polecam jeść jajka, kasze, orzechy i uzywać Novoxidylu No i nie stresować się, ale to nie zawsze jest takie łatwe...
Polin9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 18:00   #1158
anitaxx
Raczkowanie

Nie za dużo tych włosów?

Witajcie dziewczyny! Włosy wypadają mi już od długiego czasu, ostatnio jest ich coraz więcej. Na szczotce znajduję ich setki, nawet jak przeczeszę włosy dłonią to znajduję na niej garść kłaczków... O myciu wolałabym nie wspominać. Odpływ wręcz się zapycha... Dziś po umyciu zrobiłam zdjęcie i chcę Was zapytać, czy to jest normalna ilość wypadających włosów... Tak jest co 2-3 dni, bo mniej więcej co tyle je myję, czasami jest ich nawet więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1078.jpg (68,0 KB, 52 załadowań)
Stary 2014-09-11, 18:20   #1159
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Dot.: Nie za dużo tych włosów?

Zależy jakie są długie. U mnie tak wygląda 5 włosów, co z pewnością nie jest dużą ilością.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 19:21   #1160
0nat0
Raczkowanie

Dziewczyny u mnie aktualnie masowa emigracja włosów, tak od dobrych trzech tygodni. Dziś podczas mycia nie wiem ile sztuk poleciało, ale zatkałam odpływ. Wyjęłam kłaki i szybko wyrzuciłam, ale setkę to na 100% przekroczyłam. Później rozczesałam i doliczyłam się 90 kłaków, ile razy nie przejadę dłonią po włosach - zawsze coś zostaje.

Jak tak dalej pójdzie znów będę na minusie i całe 1,5 roku walki o włosy szlag trafi. Nic nie zmieniałam, ani w pielęgnacji czy też suplementach, wręcz na plus, bo zaczęłam łykać tran. Generalnie 90% to włosy długie, reszta to te średniaki i takie króciutkie.

Brak mi już sił i słów do tego wypadania, już takie pióra wiszą, taki puszek nawet nie wiem jak to mam upinać taka miernota. Jeszcze w lipcu dobijałam do takich liczb z wypadającymi włosami, że można było to przełknąć: w dniu mycia z czesaniem max 50-70 włosów, a teraz znów od nowa. Można się zdołować, tak o nie dbam, zwracam uwagę co i jak jem, a wiecznie piachem w oczy.

Dziś oglądałam program o dziewczynie która przyklejała doczepki klejem najzwyklejszym jak do tapet, przyklejała do swoich włosów i skóry, nie myła w tym miejscu głowy, tak przez 7 lat, aż zaczęła łysieć z własnej głupoty, ale i tak miała więcej w tych miejscach włosów niż ja po tylu miesiącach obchodzenia się ze sobą jak z jajkiem.

jestem taka wściekła!!!
Stary 2014-09-12, 09:00   #1161
szokoladasa
Raczkowanie

Ja mam włosy z 5 cm za szyję.
szokoladasa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:39   #1162
0nat0
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anitaxx Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Włosy wypadają mi już od długiego czasu, ostatnio jest ich coraz więcej. Na szczotce znajduję ich setki, nawet jak przeczeszę włosy dłonią to znajduję na niej garść kłaczków... O myciu wolałabym nie wspominać. Odpływ wręcz się zapycha... Dziś po umyciu zrobiłam zdjęcie i chcę Was zapytać, czy to jest normalna ilość wypadających włosów... Tak jest co 2-3 dni, bo mniej więcej co tyle je myję, czasami jest ich nawet więcej.
Wiesz, dużo nie dużo, jak masz do pasa to bardzo mało, a jak krótkie to zawsze mogłoby być mniej. Zależy co jest przyczyną wypadania, czy skóra głowy jest zdrowa, czy z hormonami wszystko gra, witaminy itd. Jak zaczniesz łykać na jesień witaminy, suplementy o dobrym składzie czy też tran to tylko na plus. Dorzuć siemię lniane, skrzyp i pokrzywę, jakąś wcierkę to w jakiś sposób to zadziała, zwłaszcza jeśli jest to sezonowe wypadanie włosów, a nie łysienie.
Stary 2014-09-12, 23:31   #1163
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny u mnie aktualnie masowa emigracja włosów, tak od dobrych trzech tygodni. Dziś podczas mycia nie wiem ile sztuk poleciało, ale zatkałam odpływ. Wyjęłam kłaki i szybko wyrzuciłam, ale setkę to na 100% przekroczyłam. Później rozczesałam i doliczyłam się 90 kłaków, ile razy nie przejadę dłonią po włosach - zawsze coś zostaje.

Jak tak dalej pójdzie znów będę na minusie i całe 1,5 roku walki o włosy szlag trafi. Nic nie zmieniałam, ani w pielęgnacji czy też suplementach, wręcz na plus, bo zaczęłam łykać tran. Generalnie 90% to włosy długie, reszta to te średniaki i takie króciutkie.

Brak mi już sił i słów do tego wypadania, już takie pióra wiszą, taki puszek nawet nie wiem jak to mam upinać taka miernota. Jeszcze w lipcu dobijałam do takich liczb z wypadającymi włosami, że można było to przełknąć: w dniu mycia z czesaniem max 50-70 włosów, a teraz znów od nowa. Można się zdołować, tak o nie dbam, zwracam uwagę co i jak jem, a wiecznie piachem w oczy.

Dziś oglądałam program o dziewczynie która przyklejała doczepki klejem najzwyklejszym jak do tapet, przyklejała do swoich włosów i skóry, nie myła w tym miejscu głowy, tak przez 7 lat, aż zaczęła łysieć z własnej głupoty, ale i tak miała więcej w tych miejscach włosów niż ja po tylu miesiącach obchodzenia się ze sobą jak z jajkiem.

jestem taka wściekła!!!
Linienie mogło się zwiększyć z powodu pogody. Po lecie zawsze wiecej włosów wypada przynajmniej u mnie. za pare tygodni zacznie sie październik najgorszy okres linienia dla mnie w calym roku. nie dosc ze lysieje to jeszcze wlosy beda wypadac oslabione letnim słoncem.
ja tez widuje dziewczyny ktorej nie dbaja o wlosy ciagaja je farbuja, protsuja, lokuja i co nie tylko i maja wiecje wlosow ode mnie na glowie. wiem jak to frustruje, znam to uczucie...
ale niestety my łysiejmy i wygląda na to chocbysmy chuchały i dmuchaly wlosy beda wypadac moze nie jestem najlepszej mysli ale ja tez juz opadlam sil.... i stracilam nadzieje.
Onato , czy ty jesteś na antykach ?

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anitaxx Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to duża ilośc włosów. Zrób badania

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-09-12 o 23:28
Stary 2014-09-13, 13:00   #1164
dzamatasi
Wtajemniczenie

Dodaje swoje włosy jedno jest od rxu po umyciu
Nie śmiejscie się ź fryźury niestety jestem sama dla siebie fryźjerka

Czas edycji: 2014-09-13 o 19:32
Stary 2014-09-13, 15:45   #1165
tano_chanira
Przyczajenie

Exclamation Wypadanie włosów :(((

Problem z wypadającymi wlosami mam już od dłuższego czasu. Kiedyś miałam przedłużane włosy I nosiłam tzw doczepki prawie codziennie i myślę że to mi tak osłabiło te włosy, do tego codziennie prostowalam więc były zniszczone... Od kilku miesięcy nie noszę juz doczepek I staram się jak najmniej prostować ale włosy są naturalnie kręcone więc ciężko u mnie o ładną fryzurę szczególnie że są bardzo rzadkie dlatego często okropnie się układają..

Do niedawna używałam regularnie Jantaru, brałam biotin używałam odżywki regenerującej z Farmony ale to wrzystko tak jakby przestało dawać efekty dlatego przerzucilam się teraz jedynie na Rene Furterer (RF80 + szampon Forticea) I cała moja wiara w tej kuracji... Wykosztowalam sie co prawda ale myślę że było warto bo stosowałam juz kiedyś RF80 z szamponem Forticea I dało efekty, niestety wtej chwili włosy wylatuja mi bardziej niż zwykle dlatego sięgam po porady.

Jak myślicie co może powodować takie osłabienie I co naprawdę pomaga?? Proszę pilnie o pomoc bo za każdym razem wychodząc spod prysznica mam wrażenie że tracę poł głowy włosów.

Dodam że staram się zapuścić włosy chociaż ich rzadkość sprawia że wydają się jeszcze krótsze a są obecnie mniej więcej do łopatek. Niedawno robiłam zabieg keratynowy w domu Encanto Keratin na prostowanie I wygładzenie.

Edytowane przez tano_chanira
Czas edycji: 2014-09-13 o 15:47
tano_chanira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 19:23   #1166
0nat0
Raczkowanie

Harutobi89 nie, nie jestem na antykach i raczej być na nich nie chcę, bo więcej z tego złego niż dobrego. Oczywiście praktycznie wszystkie dziewczyny które znam i łykają, albo łykały antyki w konkretnym celu, to później nie miały żadnych perypetii, ani z wypadającymi włosami, cerą, czy nadwagą. Mi potrafią włosy lecieć z byle powodu, bo szampon nie zaskoczy, bo jadłam dłużej jakiś produkt spożywczy. Takie antyki mogłyby mi zrobić większe kuku niż jest, więc na razie staram się ich unikać.

U mnie po lecie włosy raczej nigdy nie lecą nadmiernie, a jesień i zima to ich najlepszy czas, tylko szkoda, że to co urośnie przez te pół roku przez wiosnę i lato wypada U mnie sezonowe linienie przypada na koniec kwietnia i kończy się jakoś w czerwcu - tragedia, nie dość, że robi się gorąco, to jeszcze kłaki się wszędzie plączą.
Najdziwniejsze jest to, że naprawdę sporo kłaków mi wypada w większości są to te długie, ale nadmiernego przerzedzenia jeszcze nie widzę. Oczywiście zapobiegam, żeby za pół roku znów nie obudzić się z ręką w nocniku.

dzamatasi jakie Ty masz włosy!!! Mam identyczną długość, na zdjęciu od tyłu wygląda jakby miała masę włosów, gorzej jak się spojrzy z lotu ptaka
Stary 2014-09-13, 21:15   #1167
Harutobi89
Rozeznanie

Dzama niestety nie widze zdjęcia włosów
Stary 2014-09-15, 15:10   #1168
dzamatasi
Wtajemniczenie

Onatoo no wydaja sie geste ale czubek zdradza wszystko i gestosc kucykia:/

Wizyta u trychologa we Wro za 40zl reszta jest dofinansowana sie zastanawiam czy nie isc. Moze oceni biektywnie jak te wlosy wygladaja i czy odrastaja normalne a nie jakies ciensze? Nie wiem mam wrazenie. Ze zanikaja mi meszki i przez to mam ciensze wlosy.sama juz nie wiem czy mze sobie tez wkrecam co jest u mnie wszystko mozliwe,dlatego potrzebowalbym,zeby ktos powiedzial jak jest. A wtedy i ja bym sie uspokoila
Stary 2014-09-15, 17:23   #1169
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Onatoo no wydaja sie geste ale czubek zdradza wszystko i gestosc kucykia:/

Wizyta u trychologa we Wro za 40zl reszta jest dofinansowana sie zastanawiam czy nie isc. Moze oceni biektywnie jak te wlosy wygladaja i czy odrastaja normalne a nie jakies ciensze? Nie wiem mam wrazenie. Ze zanikaja mi meszki i przez to mam ciensze wlosy.sama juz nie wiem czy mze sobie tez wkrecam co jest u mnie wszystko mozliwe,dlatego potrzebowalbym,zeby ktos powiedzial jak jest. A wtedy i ja bym sie uspokoila
Jaką masz teraz gęstość kucyka ?
Stary 2014-09-16, 16:08   #1170
dzamatasi
Wtajemniczenie

4 -4,5cm

Znalazlam 10 siwych,bezbarwnych baby hair... Nie wiem co to oooznacza...wyrwalam je,ale bylo ciezko bo sie bardzo trzymaly dawno tak cebulki. Mocnej nie czulam...

Czas edycji: 2014-09-16 o 16:09
Odpowiedz

Tagi
cienkie włosy fryzury, humavit, kręcone, pielegnacja wlosow, probelm, problem, rozjaśnione, suplement diety, szampon dermena, wcierka jantar, wlosy, włosy, wypadające włosy, wypadanie wlosow, wypadanie włosów, wzmocnienie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości