Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-28, 11:41   #121
MassieDran
Zakorzenienie

Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki wielkie, muszę kiedyś przy okazji spojrzeć
i byłabym ciekawa Twojej opinii za jakiś czas, czy zadowolona jesteś, da się zrobić?

na razie jestem zadowolona

Zdjęcia:

O rany!! Ale cudowne włosy!!! Jak patrzę na takie włoski jak Twoje, to zaczynam tęsknić za długimi włosami

MassieDran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 11:58   #122
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Lubię Oleo Repair, już jedną zużyłam i chyba kupię następną. Moje lubienie chyba wynika też z tego, że bardzo mi się podoba jej zapach, a ja mam z zapachami wiecznie jakiś problem, zwłaszcza tych tańszych odżywek.
też miałam kupić następną oleo, ale wzięłam goodbye damage i właściwie różnicy nie widzę na razie, obie lubię i właśnie oleo to jedyna odżywka, której zapach się utrzymuje na moich włosach!
chciałam jeszcze fruity passion ale nie było

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
wydaje mi się że jest duuużo prawdy w tym co pieszesz. Ja naprawde rzadko zaliczam coś takiego jak przyklap, musiałabym chyba nie zmyć oleju chyba że też inaczej to pojmuję
no dokładnie

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
O rany!! Ale cudowne włosy!!! Jak patrzę na takie włoski jak Twoje, to zaczynam tęsknić za długimi włosami
bardzo dziękuję

też kiedyś tęskniłam i zapuściłam, więc i Ty możesz

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 12:42   #123
MassieDran
Zakorzenienie

bardzo dziękuję

też kiedyś tęskniłam i zapuściłam, więc i Ty możesz [/QUOTE]

No właśnie 2 miesiące temu obcięłam włosy na boba bo nie mogłam znieść widoku moich długich włosów po nieudanym (w domu oczywiście ) ombre. W sumie z fryzury jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza że jest elegancka a ja tak muszę wyglądać w pracy ale mimo wszystko jak widzę na zdjęciach ładne długie włosy to czuję ucisk w sercu

Stary 2013-11-28, 12:56   #124
jukaba
Zadomowienie

"No właśnie 2 miesiącmu obcięłam włosy na boba bo nie mogłam znieść widoku moich długich włosów po nieudanym (w domu oczywiście ) ombre. W sumie z fryzury jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza że jest elegancka a ja tak muszę wyglądać w pracy ale mimo wszystko jak widzę na zdjęciach ładne długie włosy to czuję ucisk w sercu "

odrosną, a po nieudanym zabiegu to bardzo czesto najlepiej obciąć i pozbyć się sucharków

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2013-11-28 o 13:09
jukaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 13:01   #125
MassieDran
Zakorzenienie

odrosną, a po nieudanym zabiegu to bardzo czesto najlepiej obciąć i pozbyć się sucharków [/QUOTE]

Ojj zdecydowanie tak tak właśnie było w moim przypadku - wypaliłam włosy na amen, nie dało się nic z nimi zrobić

ROZJAŚNIACZOWI MÓWIMY NIE

Stary 2013-11-28, 14:08   #126
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Ja właśnie przyklap rzadko mam albo inaczej pojmuję to określenie. Wiele prostowłosych i długowłosych narzeka na to, a ja jakoś nie (chyba że naprawdę obciążę czymś włosy). No nie wiem, może jakiegoś mega uniesionych nie mam, ale to chyba nierealne przy naszych fryzurach? takie normalne są, o
Cytat:
wydaje mi się że jest duuużo prawdy w tym co pieszesz. Ja naprawde rzadko zaliczam coś takiego jak przyklap, musiałabym chyba nie zmyć oleju chyba że też inaczej to pojmuję
Dla mnie mój przyklap jest związany przeważnie z przetłuszczaniem się skóry głowy bardziej niż z użytym kosmetykiem. Dotyczy głównie włosów wokół twarzy, bo jak pisałam niedawno nie mogę sobie pozwolić na fryzurę z luźno puszczonymi pasmami wokół twarzy, bo po 2-4 godzinach przetłuszczają się od czoła.
Zdarzał mi się też przyklap po letnich eksperymentach anty - puchowych, kiedy nakładałam olej solo i w mieszankach po myciu. U mnie niestety widać nawet małą ilość oleju - mieszanki olejowo silikonowe są lepszym rozwiązaniem, bo silikony tę tłustość trochę niwelują.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:22   #127
chimay
Zakorzenienie

A to widziałyście już?
http://www.wiedzmabloguje.com/2013/1...wolucja-w.html

Też bym takie coś chciała
Stary 2013-11-29, 07:24   #128
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:

No właśnie 2 miesiące temu obcięłam włosy na boba bo nie mogłam znieść widoku moich długich włosów po nieudanym (w domu oczywiście ) ombre. W sumie z fryzury jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza że jest elegancka a ja tak muszę wyglądać w pracy ale mimo wszystko jak widzę na zdjęciach ładne długie włosy to czuję ucisk w sercu
w takiej sytuacji to słuszna decyzja będą odrastały to będziesz miała jasność czy lepiej się czujesz w takich czy innych
a uścisk w sercu rozumiem rozumiem

Cytat:
Dla mnie mój przyklap jest związany przeważnie z przetłuszczaniem się skóry głowy bardziej niż z użytym kosmetykiem. Dotyczy głównie włosów wokół twarzy, bo jak pisałam niedawno nie mogę sobie pozwolić na fryzurę z luźno puszczonymi pasmami wokół twarzy, bo po 2-4 godzinach przetłuszczają się od czoła.
Zdarzał mi się też przyklap po letnich eksperymentach anty - puchowych, kiedy nakładałam olej solo i w mieszankach po myciu. U mnie niestety widać nawet małą ilość oleju - mieszanki olejowo silikonowe są lepszym rozwiązaniem, bo silikony tę tłustość trochę niwelują.
To ja nie mam problemu z przetłuszczaniem się skóry głowy, także może o to chodzi. Jedynie pasemko przy czole nieraz, od ciągłego macania i poprawiania, zakładania za ucho...

Cytat:
A to widziałyście już?

o fajne

Stary 2013-11-29, 08:33   #129
MassieDran
Zakorzenienie

AnulaPPP nie dość że włosy masz ładne, to jeszcze jakie paznokcie!!! (Weszłam na Twojego bloga ) Też kiedyś miałam takie długaśne migdałki, jeszcze za czasów stosowania Nail Teka i dobrze mi się z nimi żyło

Stary 2013-11-29, 08:51   #130
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
np po garnier oleo repair albo teraz zamiast niej kupiłam goodbye damage (mowa o odżywkach). Włosy są bardzo gładkie i sypkie, śliskie, ogólnie w dotyku super, ale za to w wyglądzie już bez szału. Jakoś się mniej ich wtedy wydaje, nawet jeśli nie są obciążone. Dlatego najbardziej lubię je dodać do innej odzywki, maski, a nie solo Co ciekawe po AiK jest inaczej.
AiK teraz w ogóle zmienił skład, mi nigdy jakoś szału nie robił, teraz tym bardziej nie mam parcia, żeby go mieć Za to odlewka goodbye damage spisuje się świetnie, włoski są dokładnie takie jak mówisz, czy "mniej się ich wydaje" - nie wiem, ale dla mnie jest to super odżywka na taką jesienno-zimową porę, i ten zapach!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
o musze wypróbowac bo oleo nie miałam

tez mam czesto przyklap, ale w sumie to się już przyzwyczaiłam :P

Ja AiK nie lubię, nie wiem dlaczego, jakos nie podpasowala mi:P
Piona, mam to samo!

Cytat:
Lubię Oleo Repair, już jedną zużyłam i chyba kupię następną. Moje lubienie chyba wynika też z tego, że bardzo mi się podoba jej zapach, a ja mam z zapachami wiecznie jakiś problem, zwłaszcza tych tańszych odżywek.

Ja chyba przestałam na ten przychlast zwracać uwagę, bo jednocześnie mam problem z puszeniem się wierzchnich warstw a dzięki bogatszej pielęgnacji (czyli OMO i unikanie mocnych szamponów) zaczynam nad tym panować.
Pozdrawiam zapachowca

Ja też źle chyba definiuję "przyklap", bo nie mam czegoś takiego zasadniczo nigdy
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."

55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:26   #131
szmyrk
Zakorzenienie

Cytat:
A to widziałyście już?

i ja!
Moze beda mieli jakies promocje czy cos niebawem albo za jakis czas, albo zdecyduje sie mocniej; mimo wszystko poki co szkoda mi sie tak szarpnac za te kilka zdjec.

Musze sie pochwalic, poniewaz jestem z siebie dumna - dzien dzien (choc moze raczej wieczor w wieczor) wcieram kozieradke Wlosy poki co, dalej wypadaja, ale trzy tygodnie przynajmniej mam zamiar wytrwac, zeby potem mowic o efektach...
Stary 2013-11-29, 11:47   #132
jukaba
Zadomowienie

przepatrzyłam te odżywki garniera (tak o nich rozprawiacie ) i wszystkie maja IPA a my się nie lubimy i chyba obiore kurs na Timotei - "róże jerychońską" mają całkiem sympatyczne składy macie tu jakieś doświadczenia ???
Stary 2013-11-29, 14:36   #133
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Musze sie pochwalic, poniewaz jestem z siebie dumna - dzien dzien (choc moze raczej wieczor w wieczor) wcieram kozieradke Wlosy poki co, dalej wypadaja, ale trzy tygodnie przynajmniej mam zamiar wytrwac, zeby potem mowic o efektach...
Podziwiam za wytrzymałość

Cytat:
przepatrzyłam te odżywki garniera (tak o nich rozprawiacie ) i wszystkie maja IPA a my się nie lubimy i chyba obiore kurs na Timotei - "róże jerychońską" mają całkiem sympatyczne składy macie tu jakieś doświadczenia ???
Miałam tę nadającą blask
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=54833
Opinie jak widać bardzo różne. Blasku nie nadawała, taki sobie przeciętniak to był.

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Pozdrawiam zapachowca
Fajnie, że znajdujesz czas, żeby wpaść

MassieDran, widziałam Twoją recenzję maski Equilibry. Tylko wykasowano oczywiście fragment z nazwą miejsca, w którym ją kupiłaś. Podejrzewam, że chodzi o allegro, ale chcę się upewnić, bo maska mnie ciekawi.
Stary 2013-11-29, 19:31   #134
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
lubię te garniery
a ja AiK używałam sporo, też często w mieszankach, albo pod olej, niby się sprawdzała itd, a z czasem miałam wrażenie że to przez nią efekt nie jest taki do końca fajny. Sama w sumie nie wiem.

Ja właśnie przyklap rzadko mam albo inaczej pojmuję to określenie. Wiele prostowłosych i długowłosych narzeka na to, a ja jakoś nie (chyba że naprawdę obciążę czymś włosy). No nie wiem, może jakiegoś mega uniesionych nie mam, ale to chyba nierealne przy naszych fryzurach? takie normalne są, o

To jeszcze mam pytanie. Bo zostało mi trochę tej henny (mogłam dać całą, bo starczyło ledwo!) i mogę ją jakoś wykorzystać? no nie wiem np, rozrobić, odstawić, a potem dodać do odżywki i na włosy? czy już nic z tej resztki nie da się wymyślić...
no wlasnie ja mam po niej dziwne wlosy :P

o widzisz, a ja mam bardzo czesto, włosy mi mega przylegaja do glowy(ale wole to niz szopę ) racja przy prostych trudno o objętość

dodac do odżywki i zrobić glossa czytałam o tym kiedys na forum

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:

Ja chyba przestałam na ten przychlast zwracać uwagę, bo jednocześnie mam problem z puszeniem się wierzchnich warstw a dzięki bogatszej pielęgnacji (czyli OMO i unikanie mocnych szamponów) zaczynam nad tym panować.
to ja przy bogatszej bym miała MEGA przyliz :P
Cytat:
A to widziałyście już?

oo fajne takie zbiżenie mikroskopowe

Cytat:
A

Piona, mam to samo!
o.

a dziewczny nie ma cie tak że teraz mniej dajecie na wlosy, aj w sumie nie chodze tak juz za odzykami nie czytam tych składów w necie (tylko jak chce kupic)

bardziej sie przerzuciłam na pielęgnacje twarzy

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:28   #135
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
a dziewczny nie ma cie tak że teraz mniej dajecie na wlosy, aj w sumie nie chodze tak juz za odzykami nie czytam tych składów w necie (tylko jak chce kupic)

Częściowo tak, ale u mnie to wynika ogólnie z cięcia kosztów na kosmetyki. Przez długi czas wydawałam dużo kasy, sporo kupowałam i sporo się nachomikowało. Jakieś dwa miesiące temu postanowiłam przystopować i nie jest to aż takie trudne, jak myślałam że będzie. Zużywam to, co mam, obecnie 5 masek i 2 odżywki. Szampony kupuję na bieżąco, no chyba że Rossman zrobi promocję na Alterrę, to kupuję ze dwie sztuki na raz, bo to moje ulubione szampony i szybko się kończą.

Drugą grupą moich nachomikowanych kosmetyków po tych włosowych są rzeczy do twarzy i tu też nic nie kupuję

No ale ja nigdy nie osiągnęłam zaawansowanego kosmetykoholizmu, np nie kręciło mnie gromadzenie żeli pod prysznic czy kupowanie ciągle nowych cieni do powiek. Czasem wchodzę na bloga Sroki i bywa, że szczęka mi opada ze zdziwienia nad tym, gdzie ona te wszystkie malowidła mieści W zaszłym roku kupowałam sobie sporo kolorówki, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że to bez sensu, bo skoro mam kilka paletek cieni + jakieś pojedyncze, to na co mi jeszcze następne w prawie takich samych kolorach, które pacnę raz na miesiąc pędzlem
Stary 2013-11-29, 20:44   #136
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Częściowo tak, ale u mnie to wynika ogólnie z cięcia kosztów na kosmetyki. Przez długi czas wydawałam dużo kasy, sporo kupowałam i sporo się nachomikowało. Jakieś dwa miesiące temu postanowiłam przystopować i nie jest to aż takie trudne, jak myślałam że będzie. Zużywam to, co mam, obecnie 5 masek i 2 odżywki. Szampony kupuję na bieżąco, no chyba że Rossman zrobi promocję na Alterrę, to kupuję ze dwie sztuki na raz, bo to moje ulubione szampony i szybko się kończą.

Drugą grupą moich nachomikowanych kosmetyków po tych włosowych są rzeczy do twarzy i tu też nic nie kupuję

No ale ja nigdy nie osiągnęłam zaawansowanego kosmetykoholizmu, np nie kręciło mnie gromadzenie żeli pod prysznic czy kupowanie ciągle nowych cieni do powiek. Czasem wchodzę na bloga Sroki i bywa, że szczęka mi opada ze zdziwienia nad tym, gdzie ona te wszystkie malowidła mieści W zaszłym roku kupowałam sobie sporo kolorówki, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że to bez sensu, bo skoro mam kilka paletek cieni + jakieś pojedyncze, to na co mi jeszcze następne w prawie takich samych kolorach, które pacnę raz na miesiąc pędzlem
ja chomikuję lakiery do paznokci ale uzywam bardzo czesto wiec mozna powiedziec ze jestem usprawiedliwiona

no tak czasem niema co kupowac dziesiatek sztuk czegos czego i tak sie nie zuzyje

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2013-11-30, 08:44   #137
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
ja mam podobnie co do kolorówki to mam troche różnych cieni i własciwie nie kupuje nowych (tylko tusz i podkład bo to jakoś schodzi) bo mimo że maluje się codziennie to własciwie o denko to ch*lernie ciężko. A jak podglądam z myslą "a moze coś bym sobie...." to w efekcie kończy się na tym ze filuje na te same kolory co mam i zakup jest bezsensu.. Włosowo też sie mocno uspokoiłam

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2013-12-01 o 08:07
Stary 2013-11-30, 22:40   #138
bluebells
Raczkowanie

Cytat:

Miałam tak jakiś czas temu, kupowałam różne kremy, półprodukty do twarzy, ogólnie interesowałam się tym tematem bardziej niż włosami. Teraz wszystko wróciło do normy, pewnie dlatego, że już wiem wszystko co powinnam wiedzieć (tzn. to najważniejsze) o pielęgnacji twarzy, tak samo z włosami, wiem wszystko o tym co mnie interesuje… więc automatycznie jakoś przystopowałam. Wariackie testowanie dobiegło końca Oba tematy są teraz dla mnie równie ważne.
Stary 2013-12-01, 07:35   #139
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
AnulaPPP nie dość że włosy masz ładne, to jeszcze jakie paznokcie!!! (Weszłam na Twojego bloga ) Też kiedyś miałam takie długaśne migdałki, jeszcze za czasów stosowania Nail Teka i dobrze mi się z nimi żyło
a dziękuję ja przerabiałam różne kształty, ale póki co migdały właśnie

Cytat:
AiK teraz w ogóle zmienił skład, mi nigdy jakoś szału nie robił, teraz tym bardziej nie mam parcia, żeby go mieć Za to odlewka goodbye damage spisuje się świetnie, włoski są dokładnie takie jak mówisz, czy "mniej się ich wydaje" - nie wiem, ale dla mnie jest to super odżywka na taką jesienno-zimową porę, i ten zapach!
słyszałam o tej zmianie też
no ja tak mam trochę i dlatego wolę mieszać ją z inną i jest ok

Cytat:
Ja jeszcze nie stwierdziłam czy mi ipa szkodzi... podejrzewałam to, używając bodajże Isany różowej. Ale garniery mają go raczej dalej w składzie, a są emolientowe no i ja z reguły mieszam jeszcze z czymś więc może to tak źle nie działa na mnie

Cytat:
o widzisz, a ja mam bardzo czesto, włosy mi mega przylegaja do glowy(ale wole to niz szopę ) racja przy prostych trudno o objętość

dodac do odżywki i zrobić glossa czytałam o tym kiedys na forum
Ty masz bardziej niskoporowate, to też może mieć znaczenie, na pewno ma
u mnie zależy od dnia i co użyję, ogólnie mi bejbi hairy stoją, ale nieraz jest idealnie gładko. A mega przyklejone do głowy to jednak bardzo rzadko.

aa czyli coś jest takiego muszę w takim razie poszukać, mam nadzieję że znajdę coś pod hasłem gloss

kupiłam tę szczotkę elite z dzika

Stary 2013-12-01, 11:31   #140
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Miałam tak jakiś czas temu, kupowałam różne kremy, półprodukty do twarzy, ogólnie interesowałam się tym tematem bardziej niż włosami. Teraz wszystko wróciło do normy, pewnie dlatego, że już wiem wszystko co powinnam wiedzieć (tzn. to najważniejsze) o pielęgnacji twarzy, tak samo z włosami, wiem wszystko o tym co mnie interesuje… więc automatycznie jakoś przystopowałam. Wariackie testowanie dobiegło końca Oba tematy są teraz dla mnie równie ważne.
bardzo dobra stabilizacja
Cytat:

Ty masz bardziej niskoporowate, to też może mieć znaczenie, na pewno ma
u mnie zależy od dnia i co użyję, ogólnie mi bejbi hairy stoją, ale nieraz jest idealnie gładko. A mega przyklejone do głowy to jednak bardzo rzadko.

aa czyli coś jest takiego muszę w takim razie poszukać, mam nadzieję że znajdę coś pod hasłem gloss

kupiłam tę szczotkę elite z dzika
mozliwe ze od tego

napewno cos powinno być

oo i jak sie nią czesze?

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2013-12-01, 11:36   #141
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
oo i jak sie nią czesze?
ja na przykład jestem zadowolona, mam wrażenie że tak jakby "koi" uwrażliwione (po całym dniu, albo splątane po wietrze) włosy i moje końcówki są po niej fajne
Stary 2013-12-01, 11:41   #142
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
napewno cos powinno być

oo i jak sie nią czesze?
na pewno poszukam jak będę miała dłuższą chwilę

dla mnie to zupełna nowość zdziwiło mnie, że czesze tak jakby po wierzchu. Ale to myślę do opanowania, kwestia przyzwyczajenia trochę elektryzuje, muszę jakąś odżywkę nałożyć, nie wiem, jak myślicie którą? emolientową jakąś chyba?

no a tak ogólnie to na razie spoko, włosy fajne, ale po wczorajszym myciu już takie były w sumie

mogę coś więcej napisać po dłuższym stosowaniu

Stary 2013-12-01, 11:42   #143
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
ja na przykład jestem zadowolona, mam wrażenie że tak jakby "koi" uwrażliwione (po całym dniu, albo splątane po wietrze) włosy i moje końcówki są po niej fajne
o no to super

aj cały czas zastanawiam sie nad szczotką, ale jakos wydaje mi się ze na moje wystarczy grzebień :P

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2013-12-01, 12:49   #144
szmyrk
Zakorzenienie

Cytat:
Podziwiam za wytrzymałość

Ale powaznie, o wlosy juz lata dbam dobrze i porzadnie, natomiast pierwszy raz cos w nie regularnie wcieram

Cytat:
Ech, no. Ja tez mam "przyliz". Cos tam mi sie podnosi ejdynie swierzo po umyciu, jak mam jeszcze wilgotne wlosy...

Cytat:

Cytat:
Ja tez nie, z tym, ze ja nawet zadnej paletki nigdy nie mialam, nie mowiac o tym, ze od lat nie kupuje zadnych cieni
Stary 2013-12-01, 17:30   #145
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość

Ech, no. Ja tez mam "przyliz". Cos tam mi sie podnosi ejdynie swierzo po umyciu, jak mam jeszcze wilgotne wlosy...
ja po myciu moze przez chwile nie mam ale i tak mje wieczorem, a rano przklap

o czyli wlosomanactwo wre

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2013-12-01, 22:51   #146
bluebells
Raczkowanie

Cytat:
bardzo dobra stabilizacja
Taa, ledwo co napisałam, że już się uspokoiłam z nowościami, a dzisiaj w Naturze nowe zakupy… maska aloesowa NaturVital (nigdy jej nie miałam), plus szampon tej samej firmy. Ech, to teraz definitywny ban zakupowy
Stary 2013-12-02, 07:36   #147
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
dla mnie to zupełna nowość zdziwiło mnie, że czesze tak jakby po wierzchu. Ale to myślę do opanowania, kwestia przyzwyczajenia trochę elektryzuje, muszę jakąś odżywkę nałożyć, nie wiem, jak myślicie którą? emolientową jakąś chyba?
ja popsikałam troszkę GlissKurem i jest ok
Stary 2013-12-02, 07:55   #148
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
o no to super

aj cały czas zastanawiam sie nad szczotką, ale jakos wydaje mi się ze na moje wystarczy grzebień :P
wiesz co, czy byłabyś zadowolona to oczywiście nie wiem, ale już teraz mogę napisać, że taka szczotka a zwykła bądź grzebień to zupełni inne czesanie. Dzik czesze dokładniej, tak "drobniutko". Tyle że Ty masz TT, więc to już jest bardziej zbliżone z tego co miałam okazję sprawdzić kilka razy.

Cytat:
ja popsikałam troszkę GlissKurem i jest ok
ja mam to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=43757
i Mariona malinowego...

Stary 2013-12-02, 08:16   #149
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
ja mam to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=43757
i Mariona malinowego...
powinno być ok
Stary 2013-12-02, 22:49   #150
Extremalna
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Witam was w nowej części dziewczyny
ja oczywiście w porę

Wrzucam zdjęcie włosów listopadowych, dawno nie farbowałam i z lampą kolor wygląda mega miedziane :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6850 - Kopia - Kopia.jpg (22,9 KB, 34 załadowań)

Extremalna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
proste, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości