Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-07-07, 13:04   #1501
burtonistka
Wtajemniczenie

Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
Twoje włosy mają taki piękny kolor mlecznej czekolady! dłuuugo o takim marzyłam, ale już się w sumie pogodziłam z moimi ciemnymi
miałam różową saszetkę, chcę jeszcze wypróbować niebieską i chyba skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie, bo końcówki pięknie błyszczą
Dzięki
Teraz będę wiedziała do czego porównać mój kolor

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Pjona

Ja nie polecam laminowania z mariona, w saszetkach. Nie robił kompletnie nic

Czyli lepsze te domowe laminowanie? U mnie w drogerii nie wiedziałam w saszetkach tylko w tych dużych 120ml opakowaniach i się zastanawiałam czy kupić

burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 17:41   #1502
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
Ok, wybaczam, bo ja też miałam z aktualizacją przyjść, a aparat nie domaga, coś dziwnego dzieje się z tą baterią -.-

Kochana, Ty zwykle na urlopy jeździsz nad morze któreś, prawda? Wiem, że włosy splatasz, bo już mówiłaś (i pokazywałaś ), ale mam inne pytanie - czy jak zmoczysz ten warkocz w tej słonej wodzie, to...no właśnie co? Blogerki mówiły, żeby zawsze włosy zmoczone w wodzie słonej ub chlorowanej wypłukać wodą słodką, okej, ale mam je rozplatać z tego warkocza? Czy jak? Ja do tej pory robiłam koczka-sprzątacza (w sensie takiego, jak spinam przy sprzątaniu ), ale on nie wygląda ładnie na zdjęciach ani w ogóle ładnie nie wygląda, z kolei rozpuszczać je tak, (i tak, i tak, i tak też, i milion jest takich zdjęć), to trochę mi szkoda całorocznego trudu... Czy po prostu jedziesz z koksem, a po powrocie podcinasz, olejujesz i w ogóle jesteś dla nich dobra?
jeżdże zaplatam nie mocze mocze jeśli mam prysznic nieopodal (np. w Chorwacji, a we wrześniu do Turcji jadę i liczę że tam także będą prysznice na plaży) wtedy rozpuszczam i wypłukuje, i zaplatam ponownie. Ale generalnie nie kąpie włosów w słonej wodzie - po prostu jak sobie przypomnę jakie miałam siano po morskich kąpielach to dziękuję

Chimay trochę przesadzasz ale może odrobina stylizacji = wyciągnięcia ich na szczocie by pomogła. Mnie dzięki temu się nie puszą i są gładkie, ale wiem że Ty nie luuubiiisz
jukaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:30   #1503
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Dzięki
Teraz będę wiedziała do czego porównać mój kolor

Czyli lepsze te domowe laminowanie? U mnie w drogerii nie wiedziałam w saszetkach tylko w tych dużych 120ml opakowaniach i się zastanawiałam czy kupić
Jakie trafne to porównanie! Faktycznie, mleczna czekolada

Ja nie próbowałam tego domowego, ale to saszetkowe w moim przypadku niczego nie zrobiło - ot silikonowa odżywka. Nie wygładziła, nie wyprostowała (końce się zawinęły tak czy siak), nie wyeliminowała elektryzowania. Chociaż z drugiej strony - może ja już jestem na tym etapie, że nic nie działa szałowo?

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
jeżdże zaplatam nie mocze mocze jeśli mam prysznic nieopodal (np. w Chorwacji, a we wrześniu do Turcji jadę i liczę że tam także będą prysznice na plaży) wtedy rozpuszczam i wypłukuje, i zaplatam ponownie. Ale generalnie nie kąpie włosów w słonej wodzie - po prostu jak sobie przypomnę jakie miałam siano po morskich kąpielach to dziękuję

Chimay trochę przesadzasz ale może odrobina stylizacji = wyciągnięcia ich na szczocie by pomogła. Mnie dzięki temu się nie puszą i są gładkie, ale wiem że Ty nie luuubiiisz
Okej, czyli moja koncepcja "sio z tą wodą!" była słuszna I zaplatasz na mokro, tak? Czy czekasz aż wyschną i wtedy? Pytam, bo mimo że jakimś bywalcem plażowym nie jestem ABSOLUTNIE, to jak w ubiegłym roku rzutem na taśmę na plażę trafiłam, to się cały czas trzęsłam nad tymi włosami -.-
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."

55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:15   #1504
szmyrk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Całe ciało mogę myć w zimnej wodzie, a nawet to lubię, bo fajnie pobudza krążenie, ale nie głowę.
OMG Myje sie zawsze w wodzie przynajmniej letniej (a to i tak tylko w czasie mega upalow, jak spocona do domu wracam); zimne prysznice na kempingach na przyklad przyprawiaja mnie o dreszcze doslownie i w przenosni. Brrr... Ale ja ogolnie srednio za woda przepadam - spoko nie jestem brudasem, po prostu nie czuje tej radosci stojac pod prysznicem czy plywajac w morzu (zreszta jesli moge wybierac, wole wody slodkie). Ale za to glowe... Zawsze i wszedzie umyje jak musze, czy to w rzece majacej 5°C czy pod festiwalowym szlaufem. Nie mowiac juz o tym, ze zdarzylo mi sie umyc glowe woda mineralna w pociagu. W przedziale. Przedlozylam wlosy nad pragnienie

A w ogole to przestan tak marudzic na te Twoje wlosy
Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
z siłą ciężaru to prawda niestety moje włosy właśnie mają tendencję do takiego przyklapu, pamiętam że jak miałam krótsze, jeszcze w liceum, o też nie miałam w nich objętości
mam bardzo proste i śliskie włosy i wydaje mi się, że lepiej wyglądają długie i przyklapnięte niż krótki naleśnik
You made my day!
Ale tak, tez tak mam, wiec sie zgadzam.

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry, dziewczyny
przypominam się aktualizacją lipcową. Średnio udana, ale tylko taką mam, a obawiam się, że wakacyjny wir wciągnął mnie na dobre i tylko dzisiaj na chwilę dał odsapnąć. Wytarmoszone włosy spacerowe:
Czy mi sie wydaje, czy ona szybko rosna?

Cytat:
Dzisiejsza aktualizacja, świeżo po fryzjerze
Grube wlosy, widze. Kolor tez ladny, rzeczywiscie taka czekolada mleczna. Masz trzy warstwy, kurcze, tez mysle nad przelamaniem tego mojego prostego ciecia ale i chcialabym i boje sie Boje sie zwlaszcza intensyfikacji problemu rozdwojonych koncowek.

Cytat:
I to jest właśnie piękne! co tam, dziewczyny? Jak się mają Wasze włosy? Ja tydzień temu podcięłam końcówki, jutro grzywka i postaram się wstawić zdjęcia
Chce to zobaczyc!

Cytat:
włosy mi urosły i sięgają za cycki (Szmyrk, to długie są czy nie, bo Ty po cyckach oceniasz? ) i wiszą troche smętnie... tzn włosy a może to ja już zmęczona jestem i one razem ze mną na urlop czekają???
Jak za cycki, to na pewno dlugie, chociaz troche tez zalezy od tego, jakie cycki Pokaz cos, pokaz!
Moje zjasnialy po "urlopowym" weekendzie, ale ladniejsze raczej nie sa

Cytat:
To ja jestem w tej kwestii mało wybredna i przygarniam ciuchy z różnych materiałów. W bawełnie nie lubię odkształcania się, ale poza tym mam jej sporo. Polyester też, ale są to raczej luźne sukienki z dłuższymi rękawami, które noszę właśnie w upały, bo wychodzę z założenia, że na słońce lepiej się zasłaniać niż odsłaniać. I o dziwo nie pocę się w nich jakoś zauważalnie bardziej niż w bawełnie
Ja tez Zreszta ludzie z cieplejszych krajow tez sie raczej zakrywaja. Zakrywanie sie jest wrecz konieczne, bo super mocne slonce po prostu parzy nieokryta niczym skore.

Cytat:
Robiłam też peeling cukrowy (4 łyżki cukru, 2 szamponu), ale albo zbytnio to u mnie nie działa, albo za słabo się starałam, bo nie widzę zbytnio efektu odświeżenia ani ograniczenia przetłuszczania. W ogóle trudno taki peeling zrobić, cukier wplątał się we włosy, a szampon bardzo pienił i szybko na głowie zrobiła się spieniona i splątana masa włosowo - szamponowo - cukrzana, która utrudniała mi dostęp do skóry głowy. A jak już się do niej dostałam, to cukier zaczął się rozpuszczać. Może kawowy byłby skuteczniejszy, ale wizja ziaren kawy nie do wypłukania mnie przeraża
Sieroto, nie wiem, co dokladnie robisz nie tak, ale moje peelingowanie jeszcze nigdy nie wygladalo tak "dziadowato"

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2014-07-07 o 23:02
szmyrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:29   #1505
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
OMG Myje sie zawsze w wodzie przynajmniej letniej (a to i tak tylko w czasie mega upalow, jak spocona do domu wracam); zimne prysznice na kempingach na przyklad przyprawiaja mnie o dreszcze doslownie i w przenosni. Brrr... Ale ja ogolnie srednio za woda przepadam - spoko nie jestem brudasem, po prostu nie czuje tej radosci stojac pod prysznicem czy plywajac w morzu (zreszta jesli moge wybierac, wole wody slodkie). Ale za to glowe... Zawsze i wszedzie umyje jak musze, czy to w rzece majacej 5°C czy pod festiwalowym szlaufem. Nie mowiac juz o tym, ze zdarzylo mi sie umyc glowe woda mineralna w pociagu. W przedziale. Przedlozylam wlosy nad pragnienie

Chce to zobaczyc!
To się właśnie nazywa włosomaniactwo ortodoksyjne

Zobaczysz, ale dopiero przy następnym myciu, bo teraz rzadko noszę rozpuszczone (a szkoda), bo mnie za mocno grzeją. Nieśmiertelny warkocz summer mode: on

Cytat:
Ja tez Zreszta ludzie z cieplejszych krajow tez sie raczej zakrywaja. Zakrywanie sie jest wrecz konieczne, bo super mocne slonce po prostu parzy nieokryta niczym skore.

Sieroto, nie wiem, co dokladnie robisz nie tak, ale moje peelingowanie jeszcze nigdy nie wygladalo tak "dziadowato"
Ale to co Wy nosicie? Jakieś takie przewiewne bluzeczki z długim rękawem?
do końca moich dni.

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
Stary 2014-07-07, 20:54   #1506
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:

Grube wlosy, widze. Kolor tez ladny, rzeczywiscie taka czekolada mleczna. Masz trzy warstwy, kurcze, tez mysle nad przelamaniem tego mojego prostego ciecia ale i chcialabym i boje sie Boje sie zwlaszcza intensyfikacji problemu rozdwojonych koncowek.

Ja kocham chłodne prysznice Właśnie po ćwiczeniach zrobiłam sobie zimny prysznic bo lało się ze mnie jak nie powiem co

Ja problemu z końcówkami nie mam, nie rozdwajają się zbytnio

Czy tylko ja nie lubię lata? Nienawidzę się opalać bo słońce mnie po prostu niemiłosiernie parzy. Jak byłam mała to wystarczyły dosłownie 3h na plaży a ja wyglądałam jak czekolada, a teraz wyglądam jak córka młynarza

Stary 2014-07-07, 21:01   #1507
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
Ja kocham chłodne prysznice Właśnie po ćwiczeniach zrobiłam sobie zimny prysznic bo lało się ze mnie jak nie powiem co

Czy tylko ja nie lubię lata? Nienawidzę się opalać bo słońce mnie po prostu niemiłosiernie parzy. Jak byłam mała to wystarczyły dosłownie 3h na plaży a ja wyglądałam jak czekolada, a teraz wyglądam jak córka młynarza
Ja tak samo Co ćwiczysz?

Ja nie to, że nie lubię lata, ale opalania nienawidzę całym sercem, mało tego, nienawidzę, kiedy mnie opala, a ja się nie opalam, jak np dzisiaj, gdy mam zjarane ramię, tylko dlatego, że byłam w południe w mieście -.- Tylko że to moje piegowate ciałeczko słońce jakoś bardzo lubi i mi wystarczy dosłownie chwila i...no cóż, nie wyglądam jak czekolada, bynajmniej... Parzy, boli, oczywiście łapie nierówno, więc wygląda to beznadziejnie,dostaję bąbli z płynem surowiczym, skóra mi złazi PŁATAMI dosłownie, a potem dalej jestem biała, let's rock! NAjgorzej, że smarowanie filtrem tak tylko "bo wychodzę z domu" mnie męczy, bo się cała ślizgam, jak do tego dojdzie pot, to dostaję takich podrażnień, no a przecież się nie zamknę w najwyższej komnacie w najwyższej wieży, bo zgłupieję!
do końca moich dni.

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo

Edytowane przez freckledlittle
Czas edycji: 2014-07-07 o 21:03
Stary 2014-07-07, 21:29   #1508
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja tak samo Co ćwiczysz?

Ja nie to, że nie lubię lata, ale opalania nienawidzę całym sercem, mało tego, nienawidzę, kiedy mnie opala, a ja się nie opalam, jak np dzisiaj, gdy mam zjarane ramię, tylko dlatego, że byłam w południe w mieście -.- Tylko że to moje piegowate ciałeczko słońce jakoś bardzo lubi i mi wystarczy dosłownie chwila i...no cóż, nie wyglądam jak czekolada, bynajmniej... Parzy, boli, oczywiście łapie nierówno, więc wygląda to beznadziejnie,dostaję bąbli z płynem surowiczym, skóra mi złazi PŁATAMI dosłownie, a potem dalej jestem biała, let's rock! NAjgorzej, że smarowanie filtrem tak tylko "bo wychodzę z domu" mnie męczy, bo się cała ślizgam, jak do tego dojdzie pot, to dostaję takich podrażnień, no a przecież się nie zamknę w najwyższej komnacie w najwyższej wieży, bo zgłupieję!
Mel B, ashtangę yogę, czasami jakiś pilates Kiedyś ćwiczyłam z Chodakowską, ale te jej flegmatyczne "dasz radę, nie poddawaj się" mnie nie przekonywało

Mi nigdy skóra nie schodziła, od razu opalałam się na brązowo, no ale stwierdzam, że skoro od 3 lat chodzę biała to raczej moja skóra się już od słońca odzwyczaiła bo jej tak słońce nie łapie już, ale ja lubię tą bladość Przekonuje mnie to, że później mi zmarszczki wyjdą i w wieku 30 lat nie będę wyglądała jak pomarszczona śliwka

Stary 2014-07-07, 21:51   #1509
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

hej siemaneczko po chyba bardzo długiej przerwie

Jestem tu dzięki freckled

wybaczcie za ta nieobecność

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 07:37   #1510
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
No ja wiem, że przesadzam Może przy rzadszym myciu przekonam się do stylizacji, bo codziennie to mi się nie chciało.

Cytat:
Ale za to glowe... Zawsze i wszedzie umyje jak musze, czy to w rzece majacej 5°C czy pod festiwalowym szlaufem. Nie mowiac juz o tym, ze zdarzylo mi sie umyc glowe woda mineralna w pociagu. W przedziale. Przedlozylam wlosy nad pragnienie

Cytat:
A w ogole to przestan tak marudzic na te Twoje wlosy
To przejściowy kryzys

Cytat:
Będę próbować dalej.

Cytat:
Sukienki Koniecznie z rękawkiem przynajmniej do połowy ramienia, a najlepiej do łokcia. Od dołu mogą być kuse, nogi mi się nie opalają w ogóle, zresztą w maxi wyglądam niestety źle, nad czym bardzo ubolewam. Ale rękawek musi być i cieszy mnie, że producenci zaczęli dostrzegać, że nie każdy lubi i może chodzić w kieckach na ramiączkach. Przy ramionach, które szybko ulegają poparzeniu to jest najlepsza możliwa opcja.

A jaki masz filtr? Ja męczę na kark i dekolt Ziaję, ale jest okropnie lepka i czuję ją na skórze. Są zdecydowanie lepsze filtry.

Cytat:
Odkąd ostatnio przeprosiłam się z filtrami, to jest lepiej i nie uciekam tak panicznie od słońca. Ale źle znoszę upały, granica to dla mnie 25° C.

Cytat:
[COLOR="Silver"]Mel B, ashtangę yogę, czasami jakiś pilates Kiedyś ćwiczyłam z Chodakowską, ale te jej flegmatyczne "dasz radę, nie poddawaj się" mnie nie przekonywało
Wszystko to w domu? Bo ja też ostatnio zaczęłam pilates, ale zastanawiam się czy sobie tym krzywdy nie zrobię. Na zajęcia z instruktorem teraz nie mam kasy, a ćwiczyć coś chcę, tylko żebym od tego nie schudła i nie lubię też zbytnio się forsować, więc stąd ten pilates. Żadnych Chodakowskich nie chcę, nie kręcą mnie takie osobowości.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość

Siostra marnotrawna Pokazałabyś coś
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 10:38   #1511
szmyrk
Zakorzenienie

Cytat:
To się właśnie nazywa włosomaniactwo ortodoksyjne
Chyba tak, albo to po prostu prawdziwe maniactwo

Cytat:
Zobaczysz, ale dopiero przy następnym myciu, bo teraz rzadko noszę rozpuszczone (a szkoda), bo mnie za mocno grzeją. Nieśmiertelny warkocz summer mode: on
Trzymam Cie za slowo i mam nadzieje, ze szybko to mycie Cie czeka

Cytat:
Cienkie, przewiewne materialy, tak. Najlepiej bawelna czy len. Tuniki, koszule, czy chocby T-shirty. Ja tez czasem zarzucam chuste na ramiona, jak mam na sobie bluzke/sukienke bez rekawow czy na ramiaczkach.

Cytat:
Zazdroszcze. Tez kiedys nie mialam, ale odkad mam twarda wode w kranie...

Cytat:
Tez nie przepadam za latem tzn. za upalami. Lubie dopiero takie pozne, sierpniowo-wrzesniowe lato, ale ja ogolnie najbardziej lubie jesien. A jeszcze co do upalow, to biorac pod uwage, jak rozwinela sie naszy cywilizacja juz wole mrozy - jak jest zimno, to sie mozna cieplo upbrac i siedziec w domu, a jak upal to kicha. Niby klima, ale raz, ze nie kazdy ma, dwa, ze wcale nie jest ani super przyjemna ani zdrowa

Cytat:
Mi nigdy skóra nie schodziła, od razu opalałam się na brązowo, no ale stwierdzam, że skoro od 3 lat chodzę biała to raczej moja skóra się już od słońca odzwyczaiła bo jej tak słońce nie łapie już, ale ja lubię tą bladość Przekonuje mnie to, że później mi zmarszczki wyjdą i w wieku 30 lat nie będę wyglądała jak pomarszczona śliwka
Mi tez nigdy skora nie schodzila, ale tez nigdy mnie slonce nie lapalo. Byl taki czas w moim zyciu, kliedy za wszelka cene chcialam byc brazowa i desperacko lapalam sie wszelkich glupic i glupszych metod na spalenie sie na sloncu (w tym np. smarowanie sie olejem do smazenia ), a bylam dalej blada. Zazwyczaj robie sie czerwona na sloncu, ale to sa wypieki w zasadzie, bo do wieczora czy nastepnego ranka toto ochladza sie i znika bez sladu. Ale spoko, poszlam w mkoncu po roszum do glowy i od jakichs czterech lat juz sie smaruje filtrami 50+ - niezly przeskok, co nie? Wczesniej sie za bardzo niczym nie smarowalam. Od dwoch lat mniej wiecej zaczelo mnie wreszcie Slonce delikatnie lapac, co mi sie jednak nie podoba, bo polubilam swoja bladosc i najchetniej mialabym porcelanowa skore

Cytat:

Witaj ponownie
Pokaz wlosy, na pewno jest co pokazywac po takim czasie
Stary 2014-07-08, 11:27   #1512
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
A jaki masz filtr? Ja męczę na kark i dekolt Ziaję, ale jest okropnie lepka i czuję ją na skórze. Są zdecydowanie lepsze filtry.

Odkąd ostatnio przeprosiłam się z filtrami, to jest lepiej i nie uciekam tak panicznie od słońca. Ale źle znoszę upały, granica to dla mnie 25° C.

Wszystko to w domu? Bo ja też ostatnio zaczęłam pilates, ale zastanawiam się czy sobie tym krzywdy nie zrobię. Na zajęcia z instruktorem teraz nie mam kasy, a ćwiczyć coś chcę, tylko żebym od tego nie schudła i nie lubię też zbytnio się forsować, więc stąd ten pilates. Żadnych Chodakowskich nie chcę, nie kręcą mnie takie osobowości.
Ja do ciała kupiłam DAX dla dzieci 50+ Dla mnie bardzo fajny, dobrze się wchłania i rozprowadza i nie bieli ciała

Ja na wielkim słońcu nie lubię przebywać bo mnie po prostu strasznie parzy, lubię ciepło, ale jak mówiłam, takie 20 st C

Tak w domu Odkąd ćwiczę nie miewam już bólu kręgosłupa Nie lubię siłowni bo mam wrażenie (wiem mylne na pewno xD ), że wszyscy co tam są to już super wyrzeźbieni, szczupli i wgl Ja lubię ćwiczyć sama to na co mam ochotę, bo jak jest wokół za dużo ludzi to się potrafię rozkojarzyć i się zapatrzę na coś
Ja jestem szczupła, ale właśnie chcę wyrzeźbić ciało bo uda mi się lekko trzęsą

Cytat:
Maxi sukienki

Cytat:
Mi tez nigdy skora nie schodzila, ale tez nigdy mnie slonce nie lapalo. Byl taki czas w moim zyciu, kliedy za wszelka cene chcialam byc brazowa i desperacko lapalam sie wszelkich glupic i glupszych metod na spalenie sie na sloncu (w tym np. smarowanie sie olejem do smazenia ), a bylam dalej blada. Zazwyczaj robie sie czerwona na sloncu, ale to sa wypieki w zasadzie, bo do wieczora czy nastepnego ranka toto ochladza sie i znika bez sladu. Ale spoko, poszlam w mkoncu po roszum do glowy i od jakichs czterech lat juz sie smaruje filtrami 50+ - niezly przeskok, co nie? Wczesniej sie za bardzo niczym nie smarowalam. Od dwoch lat mniej wiecej zaczelo mnie wreszcie Slonce delikatnie lapac, co mi sie jednak nie podoba, bo polubilam swoja bladosc i najchetniej mialabym porcelanowa skore
Porcelanowa skóra jest taka ładna I tak pięknie oślepia ludzi na słońcu w środku miasta

Ja ostatnio widziałam dziewczynę, której tak schodziła skóra z pleców, że wyglądało to bardzo brzydko, bo się zjarała na pierwszych upałach

Stary 2014-07-08, 12:38   #1513
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Tak w domu Odkąd ćwiczę nie miewam już bólu kręgosłupa Nie lubię siłowni bo mam wrażenie (wiem mylne na pewno xD ), że wszyscy co tam są to już super wyrzeźbieni, szczupli i wgl Ja lubię ćwiczyć sama to na co mam ochotę, bo jak jest wokół za dużo ludzi to się potrafię rozkojarzyć i się zapatrzę na coś
Też mam takie wrażenie, nigdy nie lubiłam "zbiorowych" ćwiczeń, w-f w szkole to była dla mnie katastrofa
Pociesza mnie, że piszesz o tych bólach kręgosłupa, bo też miewam i właśnie na zminimalizowaniu ich bardzo mi zależy. I na ujędrnieniu udek też. Tylko jeszcze muszę sobie matę kupić.

Cytat:
Porcelanowa skóra jest taka ładna I tak pięknie oślepia ludzi na słońcu w środku miasta

Ja ostatnio widziałam dziewczynę, której tak schodziła skóra z pleców, że wyglądało to bardzo brzydko, bo się zjarała na pierwszych upałach
Oj tak, czasem widzę, że ktoś ze zdziwieniem/niesmakiem przygląda się moim białym nogom Podobnie jak długim rękawom. Ludziom się ciągle wydaje, że im bardziej odsłonią ciało, tym będzie im chłodniej, a jest dokładnie odwrotnie.
Najbardziej to bym chciała parasolkę na słońce, ale po pierwsze to trzeba by z zagranicy ściągać , po drugie nie jestem aż tak odważna Zazdroszczę małym dzieciom, które mają przy wózkach takie fajne parasolki z falbankami, czemu dla dorosłych takich nie ma
Stary 2014-07-08, 13:25   #1514
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Też mam takie wrażenie, nigdy nie lubiłam "zbiorowych" ćwiczeń, w-f w szkole to była dla mnie katastrofa
Pociesza mnie, że piszesz o tych bólach kręgosłupa, bo też miewam i właśnie na zminimalizowaniu ich bardzo mi zależy. I na ujędrnieniu udek też. Tylko jeszcze muszę sobie matę kupić.

Oj tak, czasem widzę, że ktoś ze zdziwieniem/niesmakiem przygląda się moim białym nogom Podobnie jak długim rękawom. Ludziom się ciągle wydaje, że im bardziej odsłonią ciało, tym będzie im chłodniej, a jest dokładnie odwrotnie.
Najbardziej to bym chciała parasolkę na słońce, ale po pierwsze to trzeba by z zagranicy ściągać , po drugie nie jestem aż tak odważna Zazdroszczę małym dzieciom, które mają przy wózkach takie fajne parasolki z falbankami, czemu dla dorosłych takich nie ma
To dobrze, że się rozumiemy No i mam teraz inne wydatki niż karnet na siłownie. Wolę poćwiczyć w domu za darmo z prysznicem pod ręką
Yoga bardzo fajnie rozciąga ciało i dosłownie nie mam żadnych bóli pleców, ani niczego. Poszukaj sobie na YT filmików

Wydaje mi się, że przy jakiejkolwiek aktywności fizycznej bóle mijają Plecy czasami na prawdę potrafiły mi dokuczać, czasami aż tak, że się z łóżka podnosiłam tylko do łazienki
Ja matę znalazłam w domu, mam taką zwykła za mniej niż 10 zł Pewnie w sklepie "wszystko po 5 zł" znajdziesz, jeśli na profesjonalnej ci nie zależy

Jak mnie widzą koleżanki to ciągle słyszę "opal się, jezu jak ty w lato wyglądasz, taka blada". Najlepsze są komentarze po wakacjach jak się do szkoły wraca "w piwnicy całe wakacje siedziałaś?"

Ja też zazdroszczę dzieciom tych parasolek, mogłyby być takie fajne falbankowe dla dorosłych jak piszesz Wtedy to dopiero ludzie by się oglądali Ja bym chciała jakiś fajny kapelusz, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego, który by mi się podobał

Stary 2014-07-08, 14:27   #1515
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Yoga bardzo fajnie rozciąga ciało i dosłownie nie mam żadnych bóli pleców, ani niczego. Poszukaj sobie na YT filmików
O, bardzo chętnie

Cytat:
Wydaje mi się, że przy jakiejkolwiek aktywności fizycznej bóle mijają Plecy czasami na prawdę potrafiły mi dokuczać, czasami aż tak, że się z łóżka podnosiłam tylko do łazienki
Ja matę znalazłam w domu, mam taką zwykła za mniej niż 10 zł Pewnie w sklepie "wszystko po 5 zł" znajdziesz, jeśli na profesjonalnej ci nie zależy
No właśnie, oświećcie mnie jak to z tymi matami jest(bo z tego co kojarzę to jukaba też chyba na jogę chodzi). W Decathlonie są takie po 10 zeta i takie za ponad stówę. Czy te najtańsze to rzeczywiście badziew i równie dobrze se można koc rozłożyć, czy dają radę? Bo boję się, że przy ćwiczeniach typu kołyska i różnych innych robionych na plecach sobie poobijam kręgosłup

Cytat:
Ja też zazdroszczę dzieciom tych parasolek, mogłyby być takie fajne falbankowe dla dorosłych jak piszesz Wtedy to dopiero ludzie by się oglądali Ja bym chciała jakiś fajny kapelusz, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego, który by mi się podobał
Kapelusze są super, ale podobają mi się tylko u innych. Mnie się okropnie poci w nich głowa, a co za tym idzie mam natychmiastowy przychlast
Stary 2014-07-08, 14:50   #1516
Annulka21
Zakorzenienie

Witam z powrotem Choroba na szczęście przechodzi. Można zająć się włosami
Stary 2014-07-08, 15:36   #1517
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
O, bardzo chętnie

No właśnie, oświećcie mnie jak to z tymi matami jest(bo z tego co kojarzę to jukaba też chyba na jogę chodzi). W Decathlonie są takie po 10 zeta i takie za ponad stówę. Czy te najtańsze to rzeczywiście badziew i równie dobrze se można koc rozłożyć, czy dają radę? Bo boję się, że przy ćwiczeniach typu kołyska i różnych innych robionych na plecach sobie poobijam kręgosłup

Kapelusze są super, ale podobają mi się tylko u innych. Mnie się okropnie poci w nich głowa, a co za tym idzie mam natychmiastowy przychlast
Ja mam taką zwykłą http://www.asport.pl/images/meteor/1...8007_green.jpg i jeszcze nic sobie nie poobijałam

Mi też się wydaje, że każdemu jest dobrze w kapeluszu tylko nie mi

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Witamy z powrotem

Stary 2014-07-08, 16:59   #1518
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
Okej, czyli moja koncepcja "sio z tą wodą!" była słuszna I zaplatasz na mokro, tak? Czy czekasz aż wyschną i wtedy? Pytam, bo mimo że jakimś bywalcem plażowym nie jestem ABSOLUTNIE, to jak w ubiegłym roku rzutem na taśmę na plażę trafiłam, to się cały czas trzęsłam nad tymi włosami -.-
na mokro i raczej nie suszę na słońcu

Cytat:
Jak za cycki, to na pewno dlugie, chociaz troche tez zalezy od tego, jakie cycki Pokaz cos, pokaz!

Cytat:
też bym chciała, no to co skrzykujemy się i zaczynamy propagować nową modę w różnych częściach kraju

Cytat:
No właśnie, oświećcie mnie jak to z tymi matami jest(bo z tego co kojarzę to jukaba też chyba na jogę chodzi). W Decathlonie są takie po 10 zeta i takie za ponad stówę. Czy te najtańsze to rzeczywiście badziew i równie dobrze se można koc rozłożyć, czy dają radę? Bo boję się, że przy ćwiczeniach typu kołyska i różnych innych robionych na plecach sobie poobijam kręgosłup(
ja mam taką średnią (powoli się kończy) ale chyba kupię sobie jakąś grubszą, mnie jednak kolana, kości biodrowych i kości kręgosłupa wymiękają
Stary 2014-07-08, 17:51   #1519
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Całe szczęście, chorowanie przy takiej pogodzie to paskudna sprawa.

Cytat:
Ja mam taką zwykłą http://www.asport.pl/images/meteor/1...8007_green.jpg i jeszcze nic sobie nie poobijałam
Cytat:
ja mam taką średnią (powoli się kończy) ale chyba kupię sobie jakąś grubszą, mnie jednak kolana, kości biodrowych i kości kręgosłupa wymiękają

Czyli im grubsza, tym lepiej? Wybaczcie laickie pytania
Stary 2014-07-08, 17:54   #1520
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja się nie znam na matach, ćwiczę na takiej jaką miałam w domu

Stary 2014-07-08, 18:23   #1521
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
jak dla mnie tak
Stary 2014-07-08, 19:44   #1522
bluebells
Raczkowanie

Cytat:
Dokładnie z tego samego założenia wychodzę. I dziwi mnie to, że jest na to wszystko popyt, bo nie rozumiem, czy ci ludzie nie widzą, co jest grane, czy jest im wszystko jedno...
Chyba jest im wszystko jedno. Raczej mało ludzi jest świadomymi konsumentami.

Cytat:

Cześć

Cytat:
Ja od siebie polecę www.fitnessblender.com bo lubię ćwiczenia bez muzyki w tle. Wtedy mogę zapuścić sobie własną. Poza tym forma jest bardzo przejrzysta, a i prowadzący nie są irytująco weseli i zachęcający podczas ćwiczeń, nie ma co 5 min okrzyków "you can do it!". To już zależy pewnie od preferencji Ale z nikim innym oprócz nich nie ćwiczę i efekty są fajne.

Cytat:
Jeśli chcesz robić kołyski to na pewno gruba mata jest dobra, ale właściwie nie wiem po co takie ćwiczenie? To znaczy, kojarzy mi się z w-fem w podstawówce. Jest masa innych fajnych, niezbyt karkołomnych ćwiczeń na plecy, które już nie wymagają grubej maty. Ja mam średniej grubości, ale niestety przy niektórych ćwiczeniach (które wykonuję w butach sportowych) mata się zużywa. Tzn. rwie się. Dobrze, że jest średnio gruba, więc nie porwała się do końca. Moja mata jest z Decathlonu, ale to prezent więc nie wiem jaki przedział cenowy
bluebells jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 20:09   #1523
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Całe szczęście, chorowanie przy takiej pogodzie to paskudna sprawa.

Dokładnie Jeszcze włosy mi tak wypadają, że maskara. Możliwe, że to przez zwykłe przeziębienie?
Stary 2014-07-09, 09:31   #1524
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
Sukienki Koniecznie z rękawkiem przynajmniej do połowy ramienia, a najlepiej do łokcia. Od dołu mogą być kuse, nogi mi się nie opalają w ogóle, zresztą w maxi wyglądam niestety źle, nad czym bardzo ubolewam. Ale rękawek musi być i cieszy mnie, że producenci zaczęli dostrzegać, że nie każdy lubi i może chodzić w kieckach na ramiączkach. Przy ramionach, które szybko ulegają poparzeniu to jest najlepsza możliwa opcja.

O, to ja też W ogóle nie przepadam za odkrytymi ramionami, bardzo rzadko noszę coś na ramiączkach do spódniczki czy spodenek. Sukienki mam ze 3 na takich grubszych szelkach i i tak nie zawsze czuję się komfortowo Okej, czyli wszystko robię dobrze

Mam filtr 50 z Ziai dla dzieci, o taką. Szczerze mówiąc kompletnie się na tym nie znam, któregoś razu mówiłyście, że Ziaja jest ok, to wzięłam, a że nie było dla dorosłych, to wzięłam dla dzieci... Ale kwestia jest taka, że mało który balsam u mnie się wchłania tak, żebym się nie lepiła i ślizgała (co jest dziwne, biorąc pod uwagę fakt mojej turbosuchej skóry). A może w takim upale, jak się człowiek nieco spoci, tak po prostu jest?

Ja ćwiczę też Mel B, maty nie mam, ot na podłodze się kładę, na dywanie . Ale z pilatesem to chyba inna para kaloszy.

O, pozdrawiam koleżankę serrrrdecznie, kolejną rzecz mamy wspólną - ulubienie "norwesko-fińskiej pogody"

Cytat:
Ja do ciała kupiłam DAX dla dzieci 50+ Dla mnie bardzo fajny, dobrze się wchłania i rozprowadza i nie bieli ciała

Ja na wielkim słońcu nie lubię przebywać bo mnie po prostu strasznie parzy, lubię ciepło, ale jak mówiłam, takie 20 st C

Igzakli Ja w ogóle mam obsesje na punkcie tego, czy dobrze wyglądam, i nie zrozumcie mnie źle, to nie jest kwestia próżności, raczej...nieco zaniżonego poczucia własnej wartości?. To trochę głębsza sprawa, ale także tyczy się to zarówno ubioru, jak i wyglądu nago - stoję przed lustrem i widzę, że jestem szczupła, ale nie wyglądam tak, jak bym chciała. Ćwiczymy, dziewczynki!

Bo to jest fluorescencyjna opalenizna, gwarantuję, że nikomu innemu nie świeci w ciemnościach

Cytat:
Wózków?! Dla dorosłych?! To prawda, stara, szczyt romantyzmu - sukienka, parasolka i WARKOCZ!

Cytat:

Jak mnie widzą koleżanki to ciągle słyszę "opal się, jezu jak ty w lato wyglądasz, taka blada". Najlepsze są komentarze po wakacjach jak się do szkoły wraca "w piwnicy całe wakacje siedziałaś?"

A z tymi filmikami to nie jest tak, że sama niekoniecznie dobrze wykonujesz te ćwiczenia? W sensie nie zwraca się na pewne rzeczy uwagi? Żeby sobie krzywdy nie zrobić, bo nie warto.

Takie parasolki? http://vivienfashion.pl/portal/ecf09d7e60b3.jpeg Ale super!

Cytat:
Fajnie, że wydobrzałaś
do końca moich dni.

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
Stary 2014-07-09, 10:06   #1525
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Igzakli Ja w ogóle mam obsesje na punkcie tego, czy dobrze wyglądam, i nie zrozumcie mnie źle, to nie jest kwestia próżności, raczej...nieco zaniżonego poczucia własnej wartości?. To trochę głębsza sprawa, ale także tyczy się to zarówno ubioru, jak i wyglądu nago - stoję przed lustrem i widzę, że jestem szczupła, ale nie wyglądam tak, jak bym chciała. Ćwiczymy, dziewczynki!

Bo to jest fluorescencyjna opalenizna, gwarantuję, że nikomu innemu nie świeci w ciemnościach

Wózków?! Dla dorosłych?! To prawda, stara, szczyt romantyzmu - sukienka, parasolka i WARKOCZ!

A z tymi filmikami to nie jest tak, że sama niekoniecznie dobrze wykonujesz te ćwiczenia? W sensie nie zwraca się na pewne rzeczy uwagi? Żeby sobie krzywdy nie zrobić, bo nie warto.

Takie parasolki? http://vivienfashion.pl/portal/ecf09d7e60b3.jpeg Ale super!
Mam to samo co ty. Też mam zaniżone poczucie własnej wartości, ale w sumie nikt nie jest idealny, nie muszę się wszystkim podobać, ważne, żebym się sobie podobała
Tak ćwiczymy!

Hahaha

Staram się wykonywać jak najbardziej poprawnie te ćwiczenia, a skoro nic mnie nie boli to chyba nie jest źle

Tak takie parasolki

Stary 2014-07-09, 10:09   #1526
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
Mam to samo co ty. Też mam zaniżone poczucie własnej wartości, ale w sumie nikt nie jest idealny, nie muszę się wszystkim podobać, ważne, żebym się sobie podobała
Tak ćwiczymy!

Hahaha

Staram się wykonywać jak najbardziej poprawnie te ćwiczenia, a skoro nic mnie nie boli to chyba nie jest źle

Tak takie parasolki
Myślę, że wiele osób tak ma Jak wiem, że Wy też ćwiczycie, to większą mam motywację . Ja co drugi dzień robię brzuch-nogi-pośladki z Mel B, a co drugi biegam, bieganie jest najlepsze na świecie Tylko że muszę po miękkim (las, park), bo dokucza mi na asfalcie kolano, a teraz jest sporo komarów i nie zawsze zdążę im uciec

Tak, tak, ja profilaktycznie mówię

Ładne są, faktycznie, ale mnie by denerwowało, że mam coś w rękach. Muszę obie ręce mieć wolne
do końca moich dni.

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
Stary 2014-07-09, 10:44   #1527
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Myślę, że wiele osób tak ma Jak wiem, że Wy też ćwiczycie, to większą mam motywację . Ja co drugi dzień robię brzuch-nogi-pośladki z Mel B, a co drugi biegam, bieganie jest najlepsze na świecie Tylko że muszę po miękkim (las, park), bo dokucza mi na asfalcie kolano, a teraz jest sporo komarów i nie zawsze zdążę im uciec

Tak, tak, ja profilaktycznie mówię

Ładne są, faktycznie, ale mnie by denerwowało, że mam coś w rękach. Muszę obie ręce mieć wolne
To dobrze, że biegasz po miękkim bo jak się biega po asfalcie to można w szybkim tempie sobie rozwalić stawy. Sport sportem, ale wiadomo zdrowie najważniejsze

Żeby mnie słońce nie parzyło to mogłabym nawet z namiotem chodzić

Sorki, że znowu nie na temat, ale muszę to powiedzieć, oglądam "dlaczego ja?" i jeszcze tak genialne odcinka nie oglądałam hahha Trzy 17-sto latki zawarły pakt, że zajdą w ciążę obojętnie z kim bo chciały mieć własną rodzinę

Stary 2014-07-09, 12:44   #1528
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Fajnie, że wydobrzałaś

Też się cieszę Dzięki
Stary 2014-07-09, 12:55   #1529
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Cytat:
To dobrze, że biegasz po miękkim bo jak się biega po asfalcie to można w szybkim tempie sobie rozwalić stawy. Sport sportem, ale wiadomo zdrowie najważniejsze

Żeby mnie słońce nie parzyło to mogłabym nawet z namiotem chodzić

Sorki, że znowu nie na temat, ale muszę to powiedzieć, oglądam "dlaczego ja?" i jeszcze tak genialne odcinka nie oglądałam hahha Trzy 17-sto latki zawarły pakt, że zajdą w ciążę obojętnie z kim bo chciały mieć własną rodzinę
Tez ogladalam ten odcinek, myslalam ze padne ze smiechu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 14:33   #1530
szmyrk
Zakorzenienie

Cytat:
Witaj spowrotem
Dobrze, ze wydobrzalas.

Ej, co do PARASOLEK, to czesto mozna je znalezc w India-Shopach Mi w sumie wystarcza kapelusze, ale ja z tych, co kochaja sie w kapeluszach i lepiej wygladaja w niz bez

Tak nawijacie o tych cwiczeniach... Moze ja tez wroce do jakiejs aktywnosci konkretnej, bo tak to tylko rower i spacery ...
Odpowiedz

Tagi
proste, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości