Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-02, 14:19   #1891
chimay
Zakorzenienie

Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez AlterEgoo Pokaż wiadomość
Hej kochane!
Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale mam nadzieję, że to dobry wątek . Ktoś może mi polecić jakąś dobra odżywkę emolientową, proteinową oraz humektanową do włosów średnioporowatych na granicy z niskoporowatymi?
Dodam, że moje włoski nie są idealnie proste, ale chyba bliżej im do tej grupy
Ja porowatość olewam całkowicie, moje włosy w ogóle się do tej teorii nijak mają. Ale jako nawilżacze mam od dawna zapisane (w razie jakby moje włosy jednak postanowiły je tolerować):

Artiste żółta
Alberto z miodem
Alberto ziołowa z jabłkiem i winogronem
maska Goldwell Dual Senses Green
Athena's Aloe Bio 50
Alverde z amarantusem
Biovax dwufazówka do suchych
Pat&Rub maska regenerująca

Co do produktów proteinowych, to duże znaczenie ma to, jaki rodzaj protein tolerują dane włosy. Bez tej wiedzy trudno coś polecić.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
a ja poszukuję lekkiej odżywki PO myciu włosów. Bo tak jak mówiłam, przed nakładam serum olejowe bądź ciężką odżywkę, a po? leciutką taką chcę
A ta babuszka Agafia tez jest za ciężka?
Przyznam, że mi trudno wytypować lekkie maski, bo dla mnie większość popularnych produktów jest lekka, zwłaszcza tak popularne Kallosy i Bingo Spa to dla mnie maski - niewidki.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Tak sobie używam różowej odżywki gliss kur i nie umiem zauważyć co ona właściwie robi bo włosy mi sie rozczesuja już dobrze po odzywce
Od jakiegoś czasu mam tak ze wszystkimi produktami Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy jest sens pisać recenzje w KWC, bo wszystko co teraz mam:
-ułatwia rozczesywanie
-powiększa/nie powiększa puch
-pachnie ładnie/brzydko

Cytat:
U mnie tragedia. nałożyłam sobie na skórę głowy petrosterol (na przetłuszczanie i porost), zostawiłam na pół godziny. Próbuję to zmyć babydreamem - a gdzie tam. No to timotei, rozcieńczony - nie dał rady . Dopiero po umyciu nierozcieńczonym timoteiem (3 mycie!) zeszło, a i tak nie do końca ;(
Wygląda na tłuściocha. Może emulgowanie odzywką ułatwiłoby Ci robotę. A co do mycia, to ja zawsze szampon prosto na skórę kładę, tylko to domywa mi sebum.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 17:27   #1892
cuciola
Zakorzenienie

GG do cuciola

Dziewczyny tez tak macie jak wlosy sa swiezo po myciu ze sa tak sliskie ze frotka z nich spada? Ostatnio jedyna metoda zeby nie obudzić sie w nocy z rozpuszczonymi jest warkocz ale potem mam lekkie fale.
Trzeba zmienić gumke albo spryskac lakierem

cuciola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 17:32   #1893
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny tez tak macie jak wlosy sa swiezo po myciu ze sa tak sliskie ze frotka z nich spada? Ostatnio jedyna metoda zeby nie obudzić sie w nocy z rozpuszczonymi jest warkocz ale potem mam lekkie fale.
Tak, zwłaszcza na rocznym naturalnym odroście. Reszta zaraz po wyschnięciu jest spuszona, więc niezbyt śliska. Ja po warkoczu mam brzydke włosy, więc zawsze śpię w koku, który nad ranem ledwo się trzyma.
Stary 2014-10-30, 19:27   #1894
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
Niestety tak. Jak planuje mieć następnego dnia rozpuszczone, to śpię po prostu w rozpuszczonych. Potem z reguły noszę warkocz, więc splatam warkocz i związuję go gumką przeplecioną ze 4 razy. Itak czasem zjeżdża -.-

W ogóle dziewczyny, zaczęłam teraz końcówki smarować olejem nie tylko po myciu (wtedy w duecie z jedwabiem), ale przed snem. Dosłownie kapka wystarczy, wszystko się pięknie przez noc wchłania, a końcówki są mięsiste, ciężkie, nawilżone, rewelacja!

A przy okazji - szukam psikacza, naładowanego silikonami, ale najchętniej bez protein. Schaumy z shea nie mogę nigdzie znaleźć, a glisskury mają keratynę... Co polecicie?
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."

55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 10:30   #1895
bluebells
Raczkowanie

Cytat:
Nawet nie tylko świeżo po myciu, ale po prostu zawsze, warkocze też się rozpadają. Tzn zawsze tak mam po olejowaniu czy nałożeniu maski na włosy. Dlatego ostatnio maska/odżywka idzie raz na tydzień, a codziennie jedynie szampon ziołowy i serum do zabezpieczania. Olejowania bardzo dawno już nie robiłam. Na razie zniszczeń zero, a włosy nie są już smętne i mają trochę lepszą teksturę. Ale wiadomo, że nie każdemu się taki system sprawdzi.
bluebells jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 17:04   #1896
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
A przy okazji - szukam psikacza, naładowanego silikonami, ale najchętniej bez protein. Schaumy z shea nie mogę nigdzie znaleźć, a glisskury mają keratynę... Co polecicie?
Dove Nourishing Oil
Timotei Anti Frizz
Nie testowałam, ale pasują do Twoich wymagań.

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Nawet nie tylko świeżo po myciu, ale po prostu zawsze, warkocze też się rozpadają. Tzn zawsze tak mam po olejowaniu czy nałożeniu maski na włosy. Dlatego ostatnio maska/odżywka idzie raz na tydzień, a codziennie jedynie szampon ziołowy i serum do zabezpieczania. Olejowania bardzo dawno już nie robiłam. Na razie zniszczeń zero, a włosy nie są już smętne i mają trochę lepszą teksturę. Ale wiadomo, że nie każdemu się taki system sprawdzi.
Podejrzewam, że mi się w przyszłości może sprawdzić. Moje włosy mało co widzą nawilżacze i proteiny i mają się coraz lepiej. Mój plan włosowy na zimę to póki co Elseve Fibralogy i Inebrya Ice Smooth Mask, szampon Fructis Vitamin Fresh i serum Alfaparf Cristalli Liquidi. A no i oczywiście nafta.
Najważniejsze w tym jest serum, bez niego końcówki rozdwajają się w oczach. Ale na długość to chyba mogłabym nic nie stosować, robię to z przyzwyczajenia i chęci zużycia tego, co mam. Niestety parę rzeczy musiałam schować do szuflady, bo pomimo znikomej ilości nawilżaczy puszą. Nawet się nie mogę wymienić z nikim, bo produktów bez humektantów to jest na rynku parę na krzyż, szansa, że akurat ktoś taki ma i będzie się chciał wymienić jest malutka.

Martwi mnie tylko coraz większe klapnięcie włosów przy skórze, nie chcę znów wracać do mycia codziennie, ale może będę zmuszona. Oczyszczenie głowy i odbicie włosów po peelingu kawowym mam może ze dwa dni. Moja obecna wcierka, Alpecin jest nie do zużycia, koszmarnie wysusza skórę i szczypie.
Stary 2014-10-31, 22:02   #1897
bluebells
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że mi się w przyszłości może sprawdzić. Moje włosy mało co widzą nawilżacze i proteiny i mają się coraz lepiej. Mój plan włosowy na zimę to póki co Elseve Fibralogy i Inebrya Ice Smooth Mask, szampon Fructis Vitamin Fresh i serum Alfaparf Cristalli Liquidi. A no i oczywiście nafta.
Najważniejsze w tym jest serum, bez niego końcówki rozdwajają się w oczach. Ale na długość to chyba mogłabym nic nie stosować, robię to z przyzwyczajenia i chęci zużycia tego, co mam. Niestety parę rzeczy musiałam schować do szuflady, bo pomimo znikomej ilości nawilżaczy puszą. Nawet się nie mogę wymienić z nikim, bo produktów bez humektantów to jest na rynku parę na krzyż, szansa, że akurat ktoś taki ma i będzie się chciał wymienić jest malutka.

Martwi mnie tylko coraz większe klapnięcie włosów przy skórze, nie chcę znów wracać do mycia codziennie, ale może będę zmuszona. Oczyszczenie głowy i odbicie włosów po peelingu kawowym mam może ze dwa dni. Moja obecna wcierka, Alpecin jest nie do zużycia, koszmarnie wysusza skórę i szczypie.
Kurcze, a ja nadal tej nafty nie kupiłam, a już tyle czasu chcę wypróbować Z drugiej strony - wiem, że ona nabłyszcza, czy za tym idzie też wygładzenie włosów? Bo tego unikam teraz jak ognia.
Właśnie… zostało mi naprawdę dużo odżywek i masek, używam ich coraz rzadziej, więc denko będzie marne. Chyba muszę się zmusić, żeby nakładać je chociażby na same końce włosów.

Co do przyklapu, to im dłużej tym gorzej, co nie? Nie wiem jaką masz teraz długość, ale moja jest tak nijaka, że aż nie chce mi się na to patrzeć. Chyba podświadomie czuję, że moje włosy najlepiej wyglądać będą w długości do obojczyków, a w długości do talii będą smętne i przyklapnięte. Aczkolwiek chyba jednak sprawdzę to w rzeczywistości, bo po co potem płakać, że znowu się ścięło włosy.

A właśnie, jak się sprawdza ten szampon Fructisa?
Stary 2014-10-31, 22:30   #1898
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze, a ja nadal tej nafty nie kupiłam, a już tyle czasu chcę wypróbować Z drugiej strony - wiem, że ona nabłyszcza, czy za tym idzie też wygładzenie włosów? Bo tego unikam teraz jak ognia.
Można powiedzieć, że wygładza.

Cytat:
Właśnie… zostało mi naprawdę dużo odżywek i masek, używam ich coraz rzadziej, więc denko będzie marne. Chyba muszę się zmusić, żeby nakładać je chociażby na same końce włosów.
Ewentualnie przed myciem zamiast po, taka opcja może się sprawdzić.

Cytat:
Co do przyklapu, to im dłużej tym gorzej, co nie? Nie wiem jaką masz teraz długość, ale moja jest tak nijaka, że aż nie chce mi się na to patrzeć. Chyba podświadomie czuję, że moje włosy najlepiej wyglądać będą w długości do obojczyków, a w długości do talii będą smętne i przyklapnięte. Aczkolwiek chyba jednak sprawdzę to w rzeczywistości, bo po co potem płakać, że znowu się ścięło włosy.
Już prawie osiągnęły zapięcie stanika. Różnie się z taką długością czuję, raz fajnie, raz mniej, tym bardziej że połowa ulicy ma takie włosy, a ja mam jakąś taką niechęć do ulicznych mód. Ale do pasa to nie sądzę, że zapuszczę, zbyt problematyczna długość, przy mojej tłustej skórze głowy samo częste mycie tak długich włosów by mnie dobijało.

Cytat:
A właśnie, jak się sprawdza ten szampon Fructisa?
Dopiero raz użyłam, więc nie mam opinii. Ale powiem tylko, że teraz to nie ma dla mnie szamponu, który byłby prawdziwym rypaczem.
Stary 2014-11-01, 06:46   #1899
daggmara
Z deszczem w butach

Tez mam problem ze zuzywaniem masek i odzywek i tez musze wrocic do ich nakladania przed myciem.

daggmara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:19   #1900
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

A ja nie umiem wyrobic w sobie nawyku nakladania serum na koncowki

Wysłane z mojego GT-S7580

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
A ja nie umiem wyrobic w sobie nawyku nakladania serum na koncowki :sciana:

A, i pije czystek!

Edytowane przez _Tinkerbell
Czas edycji: 2014-11-01 o 13:48
_Tinkerbell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 20:13   #1901
bluebells
Raczkowanie

Cytat:
Można powiedzieć, że wygładza.

Ewentualnie przed myciem zamiast po, taka opcja może się sprawdzić.

Już prawie osiągnęły zapięcie stanika. Różnie się z taką długością czuję, raz fajnie, raz mniej, tym bardziej że połowa ulicy ma takie włosy, a ja mam jakąś taką niechęć do ulicznych mód. Ale do pasa to nie sądzę, że zapuszczę, zbyt problematyczna długość, przy mojej tłustej skórze głowy samo częste mycie tak długich włosów by mnie dobijało.

Dopiero raz użyłam, więc nie mam opinii. Ale powiem tylko, że teraz to nie ma dla mnie szamponu, który byłby prawdziwym rypaczem.
Przed myciem robię prawie zawsze, efekt jest nadal wygładzający, więc i tak nakładam tylko na końcówki. Ale denka dobija Kallos Color i odżywka cedrowa Planeta Organica, więc chociaż to będzie z głowy

No właściwie to ciężko jest się włosowo wyróżnić, jeśli nie chce się farbować włosów na niebiesko lub ścinać na jeża. U mnie ostatnio jest wysyp okropnych ombre i włosów o długości tuż za cycki. Aż mam ochotę zrobić na odwrót i ściąć znów do obojczyków
Ostatnio tak też zwróciłam uwagę, że w ogóle nie widzę żadnych fajnych kształtnych cięć, a same smętne strąki, czy to włosy krótkie czy długie. Chyba nikt za bardzo nie przywiązuje do tego wagi, rosną bo rosną, jak dziewczyna odwiedzi fryzjera raz na rok to jest dobrze.
PS. Co nie znaczy, że ja mam super kształtną fryzurkę, bo nie mam, ale zamierzam to zmienić XD

Cytat:
A ja nie umiem wyrobic w sobie nawyku nakladania serum na koncowki

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

A, i pije czystek!

No ja polecam się postarać, bo serum daje naprawdę dużo przy zapuszczaniu. Przy regularnym cięciu do tej samej długości to może nie jest takie niezbędne.

I jak, zauważyłaś jakieś pozytywne rezultaty po piciu czystka?
Stary 2014-11-01, 20:16   #1902
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Jeszcze, piję dopiero 3 dni

Stary 2014-11-02, 21:30   #1903
Annulka21
Zakorzenienie

Cześć Dziewczyny Dawno mnie tu nie było. U mnie duże zmiany. Ścięłam włosy i zapuszczam naturalki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19.10.2014.jpg (124,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0243.jpg (75,8 KB, 15 załadowań)
Stary 2014-11-21, 16:02   #1904
Majowa Rosa
Rozeznanie

Hop hop, jest tu kto?
Annulka, powodzenia w naturalkach

Za waszą radą podcięłam końcówki, ale mam ochotę dokonać cięcia radykalnego i wrócić do krótkiego boba, jakiego nosiłam jeszcze 4 lata temu. Na razie powstrzymuje mnie tylko uwielbienie dla różnego rodzaju upięć, z których będę zmuszona wtedy zrezygnować

Jakieś nowości w pielęgnacji?
U mnie żadnych, nic się nie dzieje, kokos na przemian z Alterrą i maski Kallosa, nuda panie, nuuuda...
Zdjęcia z fleszem niestety:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg listopadowe włoski.jpg (81,9 KB, 71 załadowań)

Majowa galeria z różą w tle

Majowa Rosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 16:27   #1905
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Hop hop, jest tu kto?

Za waszą radą podcięłam końcówki, ale mam ochotę dokonać cięcia radykalnego i wrócić do krótkiego boba, jakiego nosiłam jeszcze 4 lata temu. Na razie powstrzymuje mnie tylko uwielbienie dla różnego rodzaju upięć, z których będę zmuszona wtedy zrezygnować

U mnie żadnych, nic się nie dzieje, kokos na przemian z Alterrą i maski Kallosa, nuda panie, nuuuda...
Wg mnie ta długość, z którą do nas przyszłaś, była najlepsza . Ale nie widziałam upięć

U mnie też nic ciekawego. Rozglądam się za SLESowym szamponem bez keratyny najlepiej o brzozowym zapachu, pomysły? Włosy noszę praktycznie ciągle splecione, za to już nie rozdwajają się końcówki .

Stęskniłam się za Wami!
do końca moich dni.

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
Stary 2014-11-21, 17:10   #1906
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Hop hop, jest tu kto?

Od razu lepiej wyglądają po ścięciu końcówek

Ja idę podciąć końcówki w przyszłym tyg
Cytat:
Wg mnie ta długość, z którą do nas przyszłaś, była najlepsza . Ale nie widziałam upięć

U mnie też nic ciekawego. Rozglądam się za SLESowym szamponem bez keratyny najlepiej o brzozowym zapachu, pomysły? Włosy noszę praktycznie ciągle splecione, za to już nie rozdwajają się końcówki .

Stęskniłam się za Wami!
U mnie też nuda, kallos z dodatkiem cytryny 1 lub 2 razy w tyg, a tak normalnie to odżywka w sprayu

Doprowadziłam włosy do takiego stanu, który mnie zadowala i po prostu tylko utrzymuję ten efekt więc już tak intensywnie co dwa dni nie kładę maski czy oleju

burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 17:51   #1907
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
To mi się z kolei obecna wersja bardzo podoba, włosy mają sporo objętości, a to lubię najbardziej

Cytat:

Stęskniłam się za Wami!
Pollena Malwa
Farmona , ale tu już proteiny pszeniczne są.
Google grafika wyrzuca jeszcze taką Pollenę Malwę, więc najlepiej chyba połazić po sklepach, zlustrować najniższe półki i składy, może trafi się też jakiś nołnejm o składzie jak budowa cepa bez keratyny.

A końcówki dalej Ci się tak wywijają?

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
U mnie też nuda, kallos z dodatkiem cytryny 1 lub 2 razy w tyg, a tak normalnie to odżywka w sprayu

Doprowadziłam włosy do takiego stanu, który mnie zadowala i po prostu tylko utrzymuję ten efekt więc już tak intensywnie co dwa dni nie kładę maski czy oleju
Ano właśnie u mnie też. Moje włosy są już zdrowe, mam tylko problem z puchem (chyba nici z mroźnej zimy, więc nie łudzę się, że niedługo będę mieć gładkie włosy). No i z przetłuszczaniem. Wróciłam do mycia codziennie, bo mam wystarczająco dużo zachodu z tłustą facjatą, żeby jeszcze cackać się ze skóra głowy, pudrować, matowić itd. Peeling skóry głowy u mnie nie działa dłużej niż 24 godziny, a robiłam go już z kawy, sody i korundu.

Jako że znowu jestem na emigracji, co wiąże się z częstymi przeprowadzkami, to mam teraz tylko jedną maskę - Inebrya Ice Cream wygładzająca i jedna odżywkę - Garnier z masłem kakaowym i kokosem. Nawet jakbym chciała, to więcej nie kupię, bo zwyczajnie potem nie spakuję tego do bagażu i będę musiała wyrzucić do kosza. Ale nawet za bardzo nie chcę, bo nic mnie tu w Niemczech włosowego nie nęci. Sporo jest marek eko, co w wersji niemieckiej oznacza woda + dużo alko + dużo nawilżaczy (taka Alterra, w bliźniaczych odsłonach). Na pewno sprawdzi się to na włosach tolerujących % i humektanty, ale moje do takich nie należą
Z rzeczy ponadprogramowych mam tylko naftę, nie umiem z niej zrezygnować, a taką małą butelczynę zawsze gdzieś do bagażu wcisnę

Lubię, jak wątek odżywa
Stary 2014-11-22, 21:08   #1908
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
To mi się z kolei obecna wersja bardzo podoba, włosy mają sporo objętości, a to lubię najbardziej

Pollena Malwa
Farmona , ale tu już proteiny pszeniczne są.
Google grafika wyrzuca jeszcze taką Pollenę Malwę, więc najlepiej chyba połazić po sklepach, zlustrować najniższe półki i składy, może trafi się też jakiś nołnejm o składzie jak budowa cepa bez keratyny.

A końcówki dalej Ci się tak wywijają?

Ano właśnie u mnie też. Moje włosy są już zdrowe, mam tylko problem z puchem (chyba nici z mroźnej zimy, więc nie łudzę się, że niedługo będę mieć gładkie włosy). No i z przetłuszczaniem. Wróciłam do mycia codziennie, bo mam wystarczająco dużo zachodu z tłustą facjatą, żeby jeszcze cackać się ze skóra głowy, pudrować, matowić itd. Peeling skóry głowy u mnie nie działa dłużej niż 24 godziny, a robiłam go już z kawy, sody i korundu.

Jako że znowu jestem na emigracji, co wiąże się z częstymi przeprowadzkami, to mam teraz tylko jedną maskę - Inebrya Ice Cream wygładzająca i jedna odżywkę - Garnier z masłem kakaowym i kokosem. Nawet jakbym chciała, to więcej nie kupię, bo zwyczajnie potem nie spakuję tego do bagażu i będę musiała wyrzucić do kosza. Ale nawet za bardzo nie chcę, bo nic mnie tu w Niemczech włosowego nie nęci. Sporo jest marek eko, co w wersji niemieckiej oznacza woda + dużo alko + dużo nawilżaczy (taka Alterra, w bliźniaczych odsłonach). Na pewno sprawdzi się to na włosach tolerujących % i humektanty, ale moje do takich nie należą
Z rzeczy ponadprogramowych mam tylko naftę, nie umiem z niej zrezygnować, a taką małą butelczynę zawsze gdzieś do bagażu wcisnę

Lubię, jak wątek odżywa
Widziałam je też w internecie, ale w żadnym dostępnym mi miejscu ich nie ma Tak, ale przestałam z tym walczyć. To na serio jest kwestia krągłości, jak zasugerowałaś, przy czym jak przekroczę linię boczków, to zaraz zaczną się kolejne krągłości, więc nie przejmuję się tym. Zwłaszcza, że teraz ciągle noszę splecione. Ubolewam tylko, że wszystkie moje warkocze inne niż ten klasyczny wychodzą niekoniecznie wyjściowo. Wiem, że trzeba ćwiczyć, ale to mnie zniechęca

Mnie się wydaje, że jeśli to nie jest uciążliwe, to myj codziennie. Za dużo człowiek ma spraw na głowie, żeby jeszcze sebum nosić

Garnier z masłem kakaowym i kokosem? Pierwsze słyszę.

Ja w ogóle przestałam kumać ten cały zachwyt alterro-podobnymi kosmetykami, bo one praktycznie wszystkie jak jeden mąż mają alkohol, no to jest idiotyczne

Ja też!
do końca moich dni.

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
Stary 2014-11-22, 22:36   #1909
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, ale przestałam z tym walczyć. To na serio jest kwestia krągłości, jak zasugerowałaś, przy czym jak przekroczę linię boczków, to zaraz zaczną się kolejne krągłości, więc nie przejmuję się tym. Zwłaszcza, że teraz ciągle noszę splecione. Ubolewam tylko, że wszystkie moje warkocze inne niż ten klasyczny wychodzą niekoniecznie wyjściowo. Wiem, że trzeba ćwiczyć, ale to mnie zniechęca
No mnie też męczy, nie opanowałam nic ponad koczkiem koszyczkiem.

Cytat:
Garnier z masłem kakaowym i kokosem? Pierwsze słyszę.

Ja w ogóle przestałam kumać ten cały zachwyt alterro-podobnymi kosmetykami, bo one praktycznie wszystkie jak jeden mąż mają alkohol, no to jest idiotyczne
Dostępny w Anglii i Niemczech oraz bywa na allegro.
Stary 2014-11-23, 05:04   #1910
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

A ja lubie alterre kupilam sobie tez kallosa latte i to moje jedyne odzywki.

Polskie znaki tak wzięły i wyszły z telefonu.
Stary 2014-11-23, 11:18   #1911
cuciola
Zakorzenienie

GG do cuciola

U mnie ostatnio maska L'Biotica Biovax z 3 olejkami ale jakos nie zachwyca. Z Biovaxami nie mam jakieś większej więzi.

Stary 2014-11-23, 11:37   #1912
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie ostatnio maska L'Biotica Biovax z 3 olejkami ale jakos nie zachwyca. Z Biovaxami nie mam jakieś większej więzi.
Ja też nie, żaden w zasadzie nic u mnie nie robił, ani dobrego, ani złego. Podobnie mam zresztą z Kallosami i Bingo Spa - zupełnie mnie nie ruszają te wszystkie algi, czekolady i banany
Zresztą na mojej liście odżywek do wypróbowania mam 4 rzeczy - tyle produktów bez nawilżaczy znalazłam w ciągu pół roku
Stary 2014-11-23, 21:45   #1913
cuciola
Zakorzenienie

GG do cuciola

Ja za to strasznie lecę na zapach i jak coś średnio działa ale super pachnie to i tak jest moje bo przyjemnie się używa

Stary 2014-11-24, 05:34   #1914
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Dziewczyny, nie umiem sie oduczyc myc glowy codziennie. Mam za krotkie wlosy, zeby zwiazywac i zle sie czuje jak sa nie umyte, mimo, ze nie sa bardzo tluste.

Stary 2014-11-24, 09:26   #1915
Jigoku
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Dziewczyny, nie umiem sie oduczyc myc glowy codziennie. Mam za krotkie wlosy, zeby zwiazywac i zle sie czuje jak sa nie umyte, mimo, ze nie sa bardzo tluste.

A suchy szampon? ja sie w ten sposob nauczyłam myć włosy, co 3 dni i teraz widzę, że nie potrzebują częściej

kosmetyki [urlhttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 16:20   #1916
freckledlittle
Rozeznanie

Cytat:
Ja też nie, żaden w zasadzie nic u mnie nie robił, ani dobrego, ani złego. Podobnie mam zresztą z Kallosami i Bingo Spa - zupełnie mnie nie ruszają te wszystkie algi, czekolady i banany
Zresztą na mojej liście odżywek do wypróbowania mam 4 rzeczy - tyle produktów bez nawilżaczy znalazłam w ciągu pół roku
A ja przeciwnie, te, których używałam, robiły naprawdę wrażenie. Mam do suchych i zniszczonych i on pachnie obłędnie, ale próbowałam też tego z olejami i to chyba najładniejszy skłądowo kosmetyk, jaki miałam na głowie
Co to za produkty?
do końca moich dni.

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
Stary 2014-11-24, 16:23   #1917
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Zrobilam dzisiaj odzywke bananowa na wlosy -nigdy wiecej. Nie dalo sie tego umyc, splukac, a jak probowalam wyczesac to wyrwalam polowe wlosow

Stary 2014-11-24, 16:36   #1918
daggmara
Z deszczem w butach

Cytat:
Zrobilam dzisiaj odzywke bananowa na wlosy -nigdy wiecej. Nie dalo sie tego umyc, splukac, a jak probowalam wyczesac to wyrwalam polowe wlosow

Spotkalam sie z wieloma opiniami tego typu o masce z banana i za zadne skarby nie nalozylabym na wlosy.

daggmara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 19:19   #1919
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Co to za produkty?
Wella Pro Moisture
Vatika Night Repair
Planeta Organica Marokańska
Elseve Fibralogy

Cytat:

Kiedyś na blogach pisały dziewczyny o podobnych przypadkach. Ja bym banana nie nałożyła zresztą
w ogóle produkty kuchenne trzymam w dala od włosów (poza kawą czasem), bo zwyczajnie się u mnie nie sprawdzają, a kombinowania z nimi jest.
Stary 2014-11-24, 20:18   #1920
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Kiedyś na blogach pisały dziewczyny o podobnych przypadkach. Ja bym banana nie nałożyła zresztą
w ogóle produkty kuchenne trzymam w dala od włosów (poza kawą czasem), bo zwyczajnie się u mnie nie sprawdzają, a kombinowania z nimi jest.
U mnie z kuchennych rzeczy na włosy super sprawdza się cytryna

burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
proste, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości