złoty puder - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-25, 12:15   #1
beliczek
Zakorzenienie

złoty puder

dziewczyny!! polećcie mi żłoty puder - taki mocno rozświetlający lekko opalona buzię. może być sypki lub prasowany. zalezy mi na mocnym połysku ale bez efektu "sylwestrowego brokatu".
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 13:52   #2
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca
Re: złoty puder

Choć preferuję raczej rozświetlacze kremowe, jeden kosmetyk błyszczy sie naprawdę mocno - to puder Skinlights Revlona, efekt jest bardzo błyszczący, ale nie brokatowy. Na lato mam też brązujący puder Shiseido Luminizing Powder ale on jest bardzo delikatny, leciutki efekt rozswietlenia

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 22:07   #3
maniaa
Rozeznanie

Witam. Wydaje mi się, że bardziej błyszczący będzie, też z serii Skinlights Revlona, tyle że po prostu rozświetlacz w tubce. Sama używam sypkiego Skinlighta, jest to na prawdę świetny puder i rzeczywiście pięknie ożywia buzię (choć efekt ten z czasem znika, bo po paru godzinach puder troche się "wtapia")ale wydaje mi się że ten w tubeczce mocniej rozświetla...Proponuje udać się na stoisko z testerkami Revlona co by wybrać lepsze rozwiązanie.

A tak gwoli tematu, to ostatnio wylukałam chyba jakiś nowy puder brązujący Terrecota Guerlaina w Sephorze,- no mało się nie przewróciłam - przecudnie się mienił, pięknie stapiał ze skórą i nadawał policzkom piękny kolorek...tylko, że ta cena
Pozdrawiam

Ps. właśnie znalazłam "Secret Gold" się nazywa...załączam fote tego cuda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (7,7 KB, 7 załadowań)
maniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 22:23   #4
beliczek
Zakorzenienie

wiem, o którym mówisz. ten z linii "khol". to produkt sezonowy. ale z cena przesadzili. prawie 300zł. ten brązujący co był roktemu tez tyle kosztował ale było go bardzo dużo. zastanowię się nad emulsją revlon. ten puder kiedyś miałam, chodzi mi jeszcze o mocniejsze rozświtlenie. takie jak daje shimmer panstick max factor, tylko złote. do panstick jest srebrny i nie nadaje się na wiosnę/lato.
Stary 2004-04-25, 22:58   #5
monika.rosinska
Raczkowanie

a czy ten revlon jest lepszy od brazujacego pudru wielofunkcyjnego viperki
pozdro
monika.rosinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 00:33   #6
maniaa
Rozeznanie

Hej. Odpisując Ci, właśnie pomyślałam o Max Factorze, bo mam ten srebrny highlighter i rzeczywiście efekt jest bajerancki taki jakby połyskująco-mokry, tylko właśnie nie wiedziałam czy jest taki złoty...Myśle, że warto sprawdzić ten highlighter Revlonu, bo chyba właśnie jest dostępny w złotym odcieniu.

Pozdrawiam

Ps. To coś revlonu o czym myślę nazywa się Skinlights Instant Brightener i wygląda tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 978303434_1.jpg (6,7 KB, 3 załadowań)
Stary 2004-04-26, 00:40   #7
maniaa
Rozeznanie

Mam fioła na punkcie błyskotek do tego brązujących nabyłam więc ostatnio i Vipere- brązującą z drobinkami. Tak na moje oko to oba pudry mają ciut inny efekt. Revlon jest bardziej rozświetlający, a Vipera brązujący, mimo, że posiada te drobinki to efekt jest ciut inny, Vipera migocze rozproszonymi drobinkami a Revlon nadaje taki specyficzny połysk... Nie wiem czy ten opis jest w miare jasny ale tak właśnie mi się to widzi

Pozdrawiam
Stary 2004-04-26, 09:53   #8
Sam
Zadomowienie

łdny puder ma firma MAC - niestety nie dostepny w Polsce - ale pisze na wypadek gdybyś miała okazję kupić go za granica - mocno nabłyszcza ciało i lekko brązuje
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 11:09   #9
lila12
Zadomowienie

Mój ulubiony złoty puder to firmy Fardel, dostępny w Londynie w sklepie Screen Face'u - może możliwy do zamówienia w Warszawie u pana od Screen Facu?
Jest sypki, ma kolor chłodnego złota, niesamowity odcień! Kosztuje ok. 5 funtów.
Stary 2004-04-26, 17:05   #10
monika.rosinska
Raczkowanie

a wg. ciebie w jakim twarz wyglada ladniej?
monika.rosinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 21:31   #11
beliczek
Zakorzenienie

wiem ,wiem - MaC ma super rzeczy ale nie wybieram sie za granice i nie mam jak go kupić. chyba kupie revlon
Stary 2004-04-26, 21:51   #12
maniaa
Rozeznanie

W obu wygląda ładnie Ale ja używam ich mianowicie tak, że całą buzie muskam Viperą żeby nadać jej lekko opalony look, a pudru Revlona używam bardziej tak jak różu i często cienia(mam dość ciemny odcień "bronze light") podkreślam nim kości policzkowe, oczy - bo on nadaje efekt lekkiego nabłyszczenia...tak to sobie wykombinowałam

Pozdrawiam
Stary 2004-04-29, 09:09   #13
Salka
Raczkowanie

GG do Salka

A czy mozecie napisac cos wiecej na temat tego rozswietlacza Revlona?Mnie tez to interesuje.A jaka jest jego cena?
Salka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości