W這sy po dekoloryzacji - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-21, 08:33   #1
Ulya
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Question

W這sy po dekoloryzacji

Witam i o rad pytam. Trzy tygodnie temu dekoloryzowa豉m w這ski. Zaraz po tym zabiegu by造 koszmarne - 鄴速o-pomara鎍zowe. Ale fryzjerka na這篡豉 mi na to jaki odcie popielu i wysz造 郵icznie be穎we. Niestety efekt ten trwa tylko 2 tygodnie. Farba szybciutko sp造n窸a z moich w這s闚. I teraz si w豉郾ie zastanawiam. Je郵i na這篡豉bym na w這sy Feri jasnopopielaty blond l'oreala czy rozja郾i豉by mi ona w這sy o ton ja郾iejsze - tak by zlikwidowa te odcienie 鄴速o-pomara鎍zowe? Wiem, 瞠 szkoda w這s闚 ale s w do嗆 dobrej kondycji wi璚 je郵i to by pomog這 mi je troszk bardziej rozja郾i - skusi豉bym si na to farbowanie.
Ulya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-21, 09:08   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 052
Dot.: W這sy po dekoloryzacji

Ulya, farb farby si nie rozja郾i. Jesli chcesz zakry te pomara鎍ze, to wybierz odcie o podobnej "jasno軼i".
Farby maj to do siebie, ze gdy wybierasz odcie ja郾ieszy od swoich naturalnych, to przewa積ie wychodzi rudawy odcie. Ty masz farbowane, wi璚 kupowanie ja郾ieszego koloru nic Ci nie da.
Je郵i chcia豉by je jeszcze bardziej rozja郾i, to znowu czeka豉by Cie dekoloryzacja.
Ja bardzo lubi farby L'oreala, Feri mia豉m 2 razy i stwierdzam, 瞠 akurat ona jest 鈔ednio trwa豉. Tzn, gdy si sp逝kiwa豉, to w這sy zostawa造 ci庵le tak samo ciemne (b康 jasne), natomiast do嗆 szybko wyp逝kiwa si sam odcie farby.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.