Do kosmetyczek... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-21, 13:33   #1
KatarzynaM11
Raczkowanie

Do kosmetyczek...

Mam pytanie, ile średnio kosztuje wizyta w jakimś dobrym salonie kosmetycznym? Chciałabym, aby kosmetyczka zbadała mi jaki mam rodzaj cery, i żeby dobrała odpowiednie kosmetyki do niej. Może macie namiary, na jakąś dobrą kosmetyczkę z okolic Krakowa?
KatarzynaM11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:30   #2
gosiq
Raczkowanie

Dot.: Do kosmetyczek...

Cena zależy oczywiście od tego, jaki zabieg sobie wybierzesz. Ja u mojej kosmetyczki płacę za oczyszczanie 100 zł.
Stary 2005-09-21, 15:38   #3
xre
BAN stały

Wink Dot.: Do kosmetyczek...

100 zl?????? to ja jak bym miala wybierac wole isc do sauny na podczerwien.. praktycznie jak dla mnie takie samo dzialanie a place za to w Zakopanem w najdrozszym hotelu za caly dzien 40 zl ( w tym mam jeszcze 4 inne sauny, jackuzzi, baseny, zjezdzalnie i inne takie)! Po za tym jezeli mam dac 100 zl kosmetyczce po studium kosmetycznym to ja wymiekam, bo sama zapisalam sie do takiego studium i to wyglada bardziej jak posiady przy kawcie niz szkola... Od razu pewnie ktos napisze ze sa tez swietne kosmetyczki... wybaczcie! Nie w Zakopcu! Byl dobry zaklad - SPLAJTOWAL!!
xre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 16:08   #4
April007
Zadomowienie

GG do April007
Dot.: Do kosmetyczek...

Cytat:
Napisane przez xre
100 zl?????? to ja jak bym miala wybierac wole isc do sauny na podczerwien.. praktycznie jak dla mnie takie samo dzialanie a place za to w Zakopanem w najdrozszym hotelu za caly dzien 40 zl ( w tym mam jeszcze 4 inne sauny, jackuzzi, baseny, zjezdzalnie i inne takie)! Po za tym jezeli mam dac 100 zl kosmetyczce po studium kosmetycznym to ja wymiekam, bo sama zapisalam sie do takiego studium i to wyglada bardziej jak posiady przy kawcie niz szkola... Od razu pewnie ktos napisze ze sa tez swietne kosmetyczki... wybaczcie! Nie w Zakopcu! Byl dobry zaklad - SPLAJTOWAL!!
Fajna masz szkole U nas sie jednak uczy

Co do kosmetyczek - fajne sa w zakladzie Mimoza przy ul. Golebiej ( ale koniecznie p. Kasia lub p. Madzia - widzialam jak pracuja - naprawde sa dobre ). Niestety jest to drogi salon i nie wiem czy nie poleci Ci kosmetykow z serii na ktorych oni pracuja ( m.in. Guinot ). Kazdy zaklad chce tez sprzedac produkty... Jednak okreslenie typu cery napewno pomoze Ci samemu cos sobie dobrac
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości