Miałyście tak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-21, 17:02   #1
anielatkoo
Przyczajenie

Miałyście tak?

A więc dzwonię do kosmetyczki,żeby się omówić na wizytę i przy okazji pytam o cenę zabiegu,a ona że musi mnie zobaczyć i wtedy oceni...myślałam że poznam mniej więcej cenę -_- Miałyście taką sytuację?
anielatkoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 17:46   #2
ellish
Zakorzenienie

Dot.: Miałyście tak?

Cytat:
Napisane przez anielatkoo Pokaż wiadomość
A więc dzwonię do kosmetyczki,żeby się omówić na wizytę i przy okazji pytam o cenę zabiegu,a ona że musi mnie zobaczyć i wtedy oceni...myślałam że poznam mniej więcej cenę -_- Miałyście taką sytuację?
no tak, bo kosmetyczka nie zna Twojej cery, wiec nie wie jaki zabieg mozesz miec. Np mikrodermabrazja kosztuje 160zl a okaze sie, ze mozesz miec tylko kawitacje, wiec tutaj nagle zabieg kosztuje 80zl.
Albo np kwas - tez sa rozne ceny.

No chyba,ze powiedzialas konkretnie jaki zabieg chcesz miec, to moglaby podac cene, zaznaczajac " o ile mozemy go zrobic".

Dam Ci przyklad:
zadzwonila do mnie Pani, ze chce miec mikro +kwas. Cena- 260zl.
Okazalo sie, ze jednak jej cera kompetnie sie nie nadaje do takiego zabiegu i cena zeszla do 100zl, jak widzisz za bardzo tak sie nie da okreslic.
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 18:11   #3
anielatkoo
Przyczajenie

Tylko że ja podałam konkretny zabieg.
anielatkoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:13   #4
Pana
Przyczajenie

Też miałam kiedyś podobną sytuację: chciałam mikrodermabrazję ze względu na zanieczyszczoną skórę a kosmetyczka stwierdziła, że najpierw musi obejrzeć moją cerę bo może to być nieodpowiedni zabieg. Jak do niej poszłam to stwierdziła, że rzeczywiście
mam zbyt duże zanieczyszczenia na mikrodermabrazję i oczyszczała mi manualnie. Więc może powinnaś się do niej przejść, żeby sama oceniła czy dany zabieg będzie odpowiedni czy może inny i wtedy zdecydujesz czy się umówić na jego wykonanie.
Stary 2013-11-24, 18:26   #5
Figula94
Zadomowienie

Nie byłabym zadowolona z takiej odpowiedzi i takiej zmiany... Już raz dałam się namówić na oczyszczanie, bo na mikro nie mogę i nie byłam zadowolona. Nie mówiąc już o tym, że są salony, w których mikro kosztuje więcej niż oczyszczanie, co jest jakimś dziwnym i chorym wymysłem.
Figula94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 16:07   #6
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Ja tak miałam. Inna kosmetyczka wyjaśniła mi, że czasami do zabiegów muszą dodać np maseczkę, albo więcej zrobić, więc wtedy życza sobie więcej. Ale ogólną cenę, albo ramy cenowe, powinna podać, łaski nie robi.

YouTube
paulina aurora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 16:01   #7
ellish
Zakorzenienie

ja bylabym niezadowolona jakby mi kosmetyczka wykonala zabieg, bo ja tak chce, a wie, ze moze on mi zaszkodzic. Dobra kosmetyczka potrafi odradzic/doradzic.

Niekoniecznie musi byc zamiana na oczyszczanie manualne, sa inne zabiegi oczyszczajace.

U mnie mikro ma taka sama cene jak oczyszczanie manualne (0czywiscie + ampulka+ maska).

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-11-30 o 16:03
Stary 2013-12-01, 21:30   #8
Figula94
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
ja bylabym niezadowolona jakby mi kosmetyczka wykonala zabieg, bo ja tak chce, a wie, ze moze on mi zaszkodzic. Dobra kosmetyczka potrafi odradzic/doradzic.

Niekoniecznie musi byc zamiana na oczyszczanie manualne, sa inne zabiegi oczyszczajace.

U mnie mikro ma taka sama cene jak oczyszczanie manualne (0czywiscie + ampulka+ maska).
No doradzić może, ale nie powinna obiecywać, żę oczyszczanie manualne w jej salonie mi pomoże, jak w innym nie pomogło... A przynajmniej ja miałam taką sytuację. Peelingu kawitacyjnego też nie znoszę, raz byłam i już nie chcę tego powtarzać.
A jak mi nie pomogło to oczyszczanie manualne to i tak następnym razem mi zaproponowała kwasy z mikrodermabrazją, jakbym od razu tego nie mogła zrobić...
Figula94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 10:01   #9
ellish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
A jak mi nie pomogło to oczyszczanie manualne to i tak następnym razem mi zaproponowała kwasy z mikrodermabrazją, jakbym od razu tego nie mogła zrobić...
kosmetyczka nie jest jasnowidzem i nie przewidzi co Ci dokladnie pomoze a co nie
Czasami jest tak, ze wykonujemy zabieg z mysla, ze wystarczy, pozniej sie okazuje, ze jednak jest za slaby i szukamy czegos mocniejszego.

To jak bys szla do lekarza, ktory daje Ci leki z mysla, ze pomoze a za tydzien wracasz bo infekcja sie utrzymuje, wiec doktor daje cos mozniejszego, celuje w cos innego.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
No doradzić może, ale nie powinna obiecywać, żę oczyszczanie manualne w jej salonie mi pomoże, jak w innym nie pomogło...
tu rzeczywiscie masz racje.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-12-02 o 10:11
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości