Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-08, 12:43   #3661
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Fitry a minerały. Pytanie do osób używających kosmetyków mineralnych - jaki filtr stosujecie? Moim ulubiencem niezmiennie od kilku lat jest biore watery essence. Od niedawna przerzuciłam się z bb/podkładów na annabelle minerals - nowy ideał, w końcu dobrany kolor, jie zapycha i nie zbiera się w zmarszczkach. Niestety na biore po pewnym czasie zbiera się w porach i ciastoli w plackach, wchodzi w zmarszczki. Dodam, ze na samym slimakowym mizonie trzyma się idealnie ;P Jakies sugestie?
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 12:55   #3662
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
Fitry a minerały. Pytanie do osób używających kosmetyków mineralnych - jaki filtr stosujecie? Moim ulubiencem niezmiennie od kilku lat jest biore watery essence. Od niedawna przerzuciłam się z bb/podkładów na annabelle minerals - nowy ideał, w końcu dobrany kolor, jie zapycha i nie zbiera się w zmarszczkach. Niestety na biore po pewnym czasie zbiera się w porach i ciastoli w plackach, wchodzi w zmarszczki. Dodam, ze na samym slimakowym mizonie trzyma się idealnie ;P Jakies sugestie?
Może dodatek mikrosfer silikonowych coś by pomógł. Jak jeszcze używałam minerałów, to była jedyna rzecz, która powstrzymywała podkład przed nieustannym zbieraniem się w bruzdach wokół ust. Tylko, że u mnie działo się tak niezależnie od "podłoża".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:37   #3663
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny jakie produkty polecacie na zaskorniki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:47   #3664
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;6392165 1]Dziewczyny jakie produkty polecacie na zaskorniki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Peelingli kwasowe z AzA na glikolu roslinnym
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:55   #3665
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Peelingli kwasowe z AzA na glikolu roslinnym
Dziekuje za odpowiedz a sa jakies gotowe produkty ktore bys polecila z AzA?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:57   #3666
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;6392165 1]Dziewczyny jakie produkty polecacie na zaskorniki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dobre opinie zbiera COSRX AHA/BHA toner. Snow White and the Asian Pear ma trądzikową cerę i używa azjatyckich produktów, można u niej znaleźć sporo ciekawych wpisów np ten KLIK.

Ja mam Pore Control Toner Skin Watchers (bez alko), ale że mi się cera bardzo zmieniła ostatnio, to stoi nietknięty czekając na gorsze czasy. Chociaż ja już się nie łudzę, że kosmetyki są w stanie ograniczyć łojotok czy ilość/wielkość/tempo powstawania zaskórników - u mnie oczywiście - bo są osoby, u których już małe stężenia kwasów dają dużo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 14:00   #3667
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dobre opinie zbiera COSRX AHA/BHA toner. Snow White and the Asian Pear ma trądzikową cerę i używa azjatyckich produktów, można u niej znaleźć sporo ciekawych wpisów np ten KLIK.

Ja mam Pore Control Toner Skin Watchers (bez alko), ale że mi się cera bardzo zmieniła ostatnio, to stoi nietknięty czekając na gorsze czasy. Chociaż ja już się nie łudzę, że kosmetyki są w stanie ograniczyć łojotok czy ilość/wielkość/tempo powstawania zaskórników - u mnie oczywiście - bo są osoby, u których już małe stężenia kwasów dają dużo.
Bardzo dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 09:08   #3668
malinka1465
Przyczajenie
 
Avatar malinka1465
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witam serdecznie! Bardzo proszę o pomoc i radę!

Dziewczyny, chcę zacząć porządnie dbać o cerę kosmetykami azjatyckimi. Im więcej jednak o nich czytam, tym większy mam mętlik w głowie. Na początku opiszę po krótce jaka jest moja cera - trądzikowa od zawsze, odkąd pamiętam leczona nieudolnie na trądzik, aktualnie po kuracji izotretynoiną, gładka, dość sucha, z licznymi przebarwieniami po krostach i wrażliwa. Proszę o Was o pomoc, bo widzę, że są tu doświadczone osoby w kwestii azjatyckiej pielęgnacji, a u mnie chodzi głównie o to, aby dokonać zakupu mądrze i nie zaszkodzić sobie(nie zepsuć efektów po leczeniu). Dotychczas testowałam jedynie kremy BB (Skin79, Lioele,Etude House,It's skin), a olejek myjący zamówiłam z Biochemii Urody. Przeglądając wątek natknęłam się na opinię jednej z dziewczyn, że wymienione tu przeze mnie kremy bb nie są raczej zbyt dobre,mogą zapychać, dlatego też chcę doradzić się, w jakie powinnam celować. Proszę o jakąkolwiek radę, wskazówkę, jakieś nazwy firm, być może gdzie mogłabym zakupić jakieś dobre produkty, próbki. Pozdrawiam!
__________________


"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza"


Paul Claudel
malinka1465 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 09:40   #3669
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez malinka1465 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Bardzo proszę o pomoc i radę!

Dziewczyny, chcę zacząć porządnie dbać o cerę kosmetykami azjatyckimi. Im więcej jednak o nich czytam, tym większy mam mętlik w głowie. Na początku opiszę po krótce jaka jest moja cera - trądzikowa od zawsze, odkąd pamiętam leczona nieudolnie na trądzik, aktualnie po kuracji izotretynoiną, gładka, dość sucha, z licznymi przebarwieniami po krostach i wrażliwa. Proszę o Was o pomoc, bo widzę, że są tu doświadczone osoby w kwestii azjatyckiej pielęgnacji, a u mnie chodzi głównie o to, aby dokonać zakupu mądrze i nie zaszkodzić sobie(nie zepsuć efektów po leczeniu). Dotychczas testowałam jedynie kremy BB (Skin79, Lioele,Etude House,It's skin), a olejek myjący zamówiłam z Biochemii Urody. Przeglądając wątek natknęłam się na opinię jednej z dziewczyn, że wymienione tu przeze mnie kremy bb nie są raczej zbyt dobre,mogą zapychać, dlatego też chcę doradzić się, w jakie powinnam celować. Proszę o jakąkolwiek radę, wskazówkę, jakieś nazwy firm, być może gdzie mogłabym zakupić jakieś dobre produkty, próbki. Pozdrawiam!
Najlepiej na ebayu. Japońskie kosmetyki w sklepach internetowych prowadzonych przez Polaków tzn Berdever i Japan Store, ale tam raczej nie ma zbyt wielu próbek. Marki Missha i Mizon mają swoje polskie sklepy internetowe. Tony Moly jest w Sephorze. A reszta jak pisałam na ebayu. W pierwszym poście są polecani sprzedawcy. Ewentualnie zbiorowe zamówienia wizażanek, jest od tego osobny wątek.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 00:22   #3670
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez malinka1465 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Bardzo proszę o pomoc i radę!

Dziewczyny, chcę zacząć porządnie dbać o cerę kosmetykami azjatyckimi. Im więcej jednak o nich czytam, tym większy mam mętlik w głowie. Na początku opiszę po krótce jaka jest moja cera - trądzikowa od zawsze, odkąd pamiętam leczona nieudolnie na trądzik, aktualnie po kuracji izotretynoiną, gładka, dość sucha, z licznymi przebarwieniami po krostach i wrażliwa. Proszę o Was o pomoc, bo widzę, że są tu doświadczone osoby w kwestii azjatyckiej pielęgnacji, a u mnie chodzi głównie o to, aby dokonać zakupu mądrze i nie zaszkodzić sobie(nie zepsuć efektów po leczeniu). Dotychczas testowałam jedynie kremy BB (Skin79, Lioele,Etude House,It's skin), a olejek myjący zamówiłam z Biochemii Urody. Przeglądając wątek natknęłam się na opinię jednej z dziewczyn, że wymienione tu przeze mnie kremy bb nie są raczej zbyt dobre,mogą zapychać, dlatego też chcę doradzić się, w jakie powinnam celować. Proszę o jakąkolwiek radę, wskazówkę, jakieś nazwy firm, być może gdzie mogłabym zakupić jakieś dobre produkty, próbki. Pozdrawiam!
Chcesz rekomendacji kremow BB (ktore sa w kategorii makijazu), czy kosmetykow pielegnacyjnych (ktore moga poprawic stan Twojej cery)?

Troche niejasne z Twojego wpisu o ktore w koncu sie pytasz.

Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 09:48   #3671
malinka1465
Przyczajenie
 
Avatar malinka1465
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

I kosmetyków pielęgnacyjnych i kremów BB.
__________________


"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza"


Paul Claudel
malinka1465 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 14:26   #3672
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Malinka 1465 mnie zapychaja te bb o ktorych pisalas.Polecilabym Ci poduszeczke Verite jest lekka nawilza i ladnie stapia sie z cera daje takie wilgotne wykonczenie, ja to lubie.Niestety w gorace dni albo wtedy kiedy moja cera tlusci sie bardziej po kilku godzinach zaczyna sie wazyc.Drugi minus to taki ze nawet najciemniejszy odcien jest aktualnie dla mnie za jasny i zbyt chlodny.Ale i tak to najlepszy bb jaki mialam.Co do pielegnacji to komsetki z wyzszych polek raczej nie zapychaja.Ja uzywam filtrow Hery i choc sa pielegnacyjne nic zlego sie z cera nie dzieje.Bardzo lubie serie flawless z sum i koncentrat secret repair tylko jest on tresciwy i to juz dla tych co chca wygladzic zmarszczki.Musze tez przyznac ze ostatnio uzylam probki Skin79 zoltej i tez dobrze lezal na skorze i nie zapchal.Trzeba probowac.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]

2cats zakochalam sie w podkladach poduszkowych choc mam tylko jeden to wiem ze to jest to!Poniewaz przetestowalas ich tak wiele mam pytanie—ktory jest w cieplej tonacji?Mam Verite UV multi cushion nr.23 ,mimo ze na rece ok. to na twarzy jest za chlodny i za jasny.A juz najlepiej jakby taka poduszeczka byla dla mieszanej cery.Czytalam twoj wpis na blogu o rozu w poduszeczce i tez chce taki,moze polecisz jakie marki warto wybrac?


Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-08-11 o 14:28
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 14:28   #3673
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Co do pielegnacji to komsetki z wyzszych polek raczej nie zapychaja.Ja uzywam filtrow Hery i choc sa pielegnacyjne nic zlego sie z cera nie dzieje.Bardzo lubie serie flawless z sum i koncentrat secret repair tylko jest on tresciwy i to juz dla tych co chca wygladzic zmarszczki.Musze tez przyznac ze ostatnio uzylam probki Skin79 zoltej i tez dobrze lezal na skorze i nie zapchal.Trzeba probowac.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Dla mnie pytanie o zapychanie jest bezsensowne. Niejedna blogerka próbuje w tym temacie edukować, ale jak grochem o ścianę. Nie da się przetłumaczyć, że to bardzo osobnicza kwestia, że pogorszenie cery wcale nie musi być następstwem kosmetyków, że czym innym jest komedogenność, a czym innym aknegenność i wreszcie, że zapychać może kombinacja składników, a nie jakiś jeden składnik.

Mnie już nawet składy kosmetyków przestały aż tak interesować, bo są inne czynniki, które decydują o tym, jak się dany kosmetyk u mnie sprawdzi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 15:24   #3674
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja sie na tym nie znam ale sa takie kosmetyki ktore powoduja u mnie wysyp.Wezmy pierwszy lepszy fluid drogeryjny roz i bronzer i masakra gotowa.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 19:01   #3675
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kończę kupione wiosną japońskie filtry: Biore Watery Gel i Watery Essence oraz Kose Fasio Protect Gel. Z tej trójki ponownie kupuję Kose i na wypróbowanie Etussais Herbal UV Jelly SPF50+ PA++++ KLIK. Ten Ettusais kupuję wbrew rozsądkowi, który każe mi unikać kremów z dwutlenkiem tytanu ze względu na niezdrowe pobielanie, które fundują mi filtry z tym składnikiem.

Tylko na tę smętną, złotą Anessę nie mam pomysłu. Pogoda pokrzyżowała mi plany, bo chciałam ten filtr używać chodząc na otwarty basen, ale u mnie jest ciągle chłodno i basen zamknięty.

Poza tym bardzo spodobały mi się liquidy myjące i zamówiłam też Orbis Cleansing Liquid KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-08-17 o 19:27
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 19:19   #3676
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chimay testuje właśnie probki Ohui cleansing cream i myśle ze powinno Cie to zainteresować. Po uzyciu skora mięciutka faktycznie jakby sie ja kremem posmarowało a nie myjadlem
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:28   #3677
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Chimay testuje właśnie probki Ohui cleansing cream i myśle ze powinno Cie to zainteresować. Po uzyciu skora mięciutka faktycznie jakby sie ja kremem posmarowało a nie myjadlem
Nadaje się to do samodzielnego oczyszczania czy raczej do dwuetapowego? Pytam, bo do tej pory miałam dwa kremowe myjadła i jakoś mnie nie przekonały tzn fakt że emulgują filtr i sebum na twarzy, ale jednocześnie zostawiają jakąś taką warstwę na skórze, trudno powiedzieć, z czego się składającą. Co prawda nie są to azjatyckie kosmetyki, tylko polska emulsja Vianek i krem myjący Origins.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:52   #3678
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nadaje się to do samodzielnego oczyszczania czy raczej do dwuetapowego? Pytam, bo do tej pory miałam dwa kremowe myjadła i jakoś mnie nie przekonały tzn fakt że emulgują filtr i sebum na twarzy, ale jednocześnie zostawiają jakąś taką warstwę na skórze, trudno powiedzieć, z czego się składającą. Co prawda nie są to azjatyckie kosmetyki, tylko polska emulsja Vianek i krem myjący Origins.


Myśle ze raczej dwuetapowe bo to bardzo delikatne jest.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 22:17   #3679
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny, ja tak prosto z mostu: przyszłam po poradę

polecicie jakiś skuteczny krem na pierwsze zmarszczki? Mam problem,cera mi ostatnio wariuje, jest sucha i często napięta. Konsekwencją tego i kilku innych czynników,m.in częstego marszczenia czoła,taki mój nawyk niestety, pojawiły mi się zmarszczki,właśnie na czole :/
Teraz używam żelu aloesowego, kolejno krem,akurat mam ślimakowy all in one z mizona, ale nie polubiłam się z nim za bardzo. Kiedyś byłam bardziej na bieżąco z azjatyckimi kosmetykami,ale teraz nie mam pomysłu co mogłoby mi pomóc.
Zapomniałam wspomnieć,że mam 24 lata
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2016-08-25 o 22:18
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 14:07   #3680
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja tak prosto z mostu: przyszłam po poradę

polecicie jakiś skuteczny krem na pierwsze zmarszczki? Mam problem,cera mi ostatnio wariuje, jest sucha i często napięta. Konsekwencją tego i kilku innych czynników,m.in częstego marszczenia czoła,taki mój nawyk niestety, pojawiły mi się zmarszczki,właśnie na czole :/
Teraz używam żelu aloesowego, kolejno krem,akurat mam ślimakowy all in one z mizona, ale nie polubiłam się z nim za bardzo. Kiedyś byłam bardziej na bieżąco z azjatyckimi kosmetykami,ale teraz nie mam pomysłu co mogłoby mi pomóc.
Zapomniałam wspomnieć,że mam 24 lata


24 i juz zmarszczki na czole? Hmm. Mi sie przestały prostować jakis rok temu ale mam prawie 35 jeśli masz sucha i napięta skore to po pierwsze prześledź swoja pielęgnacje czy na przykład myjadlo Cie nie wysusza. Postaw na kosmetyki z kwasem hialuronowym, peptydy i masaż twarzy.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 16:27   #3681
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Malinka 1465 nawilzaj,nie wysuszaj skory.Mi ostatnio podpasowal duet oleju arganowego i kwasu hialuronowego.Niezly jest tez koncetrat z sum cos tam secret repair,dosc tresciwy troche napina wygladza.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:55   #3682
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny macie jakieś nowe typy bebików w ciemniejszych ciepłych kolorach ale takich lekkich do mieszanej skóry?Dziś musiałam się pomalować i na filtr nałożyłam bb i przypudrowałam błysk mineralnym matującym pudrem.Wyglądałam jakbym przyczepiła do opalonego ciała biała twarz...

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-08-29 o 21:44
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 15:50   #3683
multipanterka
Przyczajenie
 
Avatar multipanterka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mam ten sam problem co koleżanka wyżej i podłączam się do pytania. Znacie jakieś kremy bb dla troche ciemniejszej karnacji? Dla mnie stosunkowo najciemniejszy jest it's skin ze ślimakiem - on się ładnie dopasowuje do cery, z tym, że w zasadzie nie ma krycia. To jest bardziej wyrównanie kolorytu. Mi odpowiada, ale chętnie spróbowałabym czegoś nowego. Problem polega na tym, że wszystkie te kremy są jasne. Chyba tylko missha perfect cover ma w ofercie ciemne kolory, bo te numery 27, 30 to już są chyba ciemne, ale nie używałam więc głowy nie dam. Kiedyś widziałam na blogu recenzję kremu, chyba z lioele też ze ślimakiem i on występował w dwóch kolorach i ten drugi był właśnie ciemny, ale zanim zdążyłam kupić to już go chyba wycofali bo nigdzie go nie ma.
multipanterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 16:57   #3684
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja mam Missha Perfect Cover w odcieniu 27 i on rzeczywiście jest dużo ciemniejszy niż jakikolwiek inny krem bb. Lekko dopasowuje się do odcienia skóry i jest dla mnie idealny, kiedy jestem opalona. Teraz jak zeszła mi troszkę opalenizna, to mieszam go z odrobiną jasniejszego bebika i super się sprawdza, bo właśnie w przeciwieństwie do wielu innych kremów ma ciepły odcień.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 09:40   #3685
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
24 i juz zmarszczki na czole? Hmm. Mi sie przestały prostować jakis rok temu ale mam prawie 35 jeśli masz sucha i napięta skore to po pierwsze prześledź swoja pielęgnacje czy na przykład myjadlo Cie nie wysusza. Postaw na kosmetyki z kwasem hialuronowym, peptydy i masaż twarzy.
to chyba zmarszczki, pozwolę sobie załączyć zdjęcie czoła, przepraszam za baby hair i ślady po nieprzyjaciołach
Raczej nie mam typowo suchej i napiętej skóry, ostatnio trochę wariowała, ale już powoli wszystko wraca do normy.
Na innych częściach twarzy nie mam aż takich problemów z liniami mimicznymi. Często nawet pytają mi się o dowód w sklepie, więc cała się chyba jeszcze nie sypię Jak tak sobie pomyślę, właśnie z czołem miałam zawsze największe problemy, nigdy nie było gładkie (nie mówię tutaj o wypryskach) i nawet podkład zbierał się w tych liniach od kiedy pamiętam. Teraz się zaczęły pogłębiać.
Używam czystego potrójnego kwasu hialuronowego, jak wspomniałam żelu z aloesem, krem, serum. Zawsze, ale to zawsze zmywam makijaż (facelka płyn micelarny, woda różana, czasem używam olejków, okazyjnie użyję czarnego mydła/mydła propolisowego) nakładam maski. Po użyciu tych produktów nie czuję na twarzy dyskomfortu, nie wiem czy winić kosmetyki czy powinnam używać bardziej zaawansowanej pielęgnacji? Wydaje mi się, że główną przyczyną jest jednak ten mój nawyk napinania, marszczenia czoła, robię to nieświadomie. Czy w tym wypadku kosmetyki w ogóle mogą coś pomóc?

Jeśli tutaj już powinnam stosować coś z peptydami, to czy ampułka peptydowa z serii Mizona lub WR effector z it's Skin byłyby w porządku? Muszę poczytać o masażach, chociaż boję się trochę żeby nie odnieść odwrotnego efektu
Będę wdzięczna za sugestie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160831_090832.jpg (93,4 KB, 39 załadowań)
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 11:08   #3686
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Na innych częściach twarzy nie mam aż takich problemów z liniami mimicznymi. Często nawet pytają mi się o dowód w sklepie, więc cała się chyba jeszcze nie sypię Jak tak sobie pomyślę, właśnie z czołem miałam zawsze największe problemy, nigdy nie było gładkie (nie mówię tutaj o wypryskach) i nawet podkład zbierał się w tych liniach od kiedy pamiętam. Teraz się zaczęły pogłębiać.
Używam czystego potrójnego kwasu hialuronowego, jak wspomniałam żelu z aloesem, krem, serum. Zawsze, ale to zawsze zmywam makijaż (facelka płyn micelarny, woda różana, czasem używam olejków, okazyjnie użyję czarnego mydła/mydła propolisowego) nakładam maski. Po użyciu tych produktów nie czuję na twarzy dyskomfortu, nie wiem czy winić kosmetyki czy powinnam używać bardziej zaawansowanej pielęgnacji? Wydaje mi się, że główną przyczyną jest jednak ten mój nawyk napinania, marszczenia czoła, robię to nieświadomie. Czy w tym wypadku kosmetyki w ogóle mogą coś pomóc?
Na pewno przyczyną jest mimika. Kosmetykami nic na to nie poradzisz. Skuteczne mogą być ćwiczenia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 21:49   #3687
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Martuunia>
https://www.youtube.com/watch?v=B8hGwzXNxr0
Wypróbuj ten masaż. Jak dla mnie rewelacja, chociaż ja miałam też problem z odwodnieniem skóry więc musiałam również zadziałać kosmetykami, ale po zmarszczkach na czole nie ma śladu.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:57   #3688
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Ja mam Missha Perfect Cover w odcieniu 27 i on rzeczywiście jest dużo ciemniejszy niż jakikolwiek inny krem bb. Lekko dopasowuje się do odcienia skóry i jest dla mnie idealny, kiedy jestem opalona. Teraz jak zeszła mi troszkę opalenizna, to mieszam go z odrobiną jasniejszego bebika i super się sprawdza, bo właśnie w przeciwieństwie do wielu innych kremów ma ciepły odcień.
Missha i cieply odcien?Wrzucisz fotke?Ja mialam jakas jasniejsza probke Misshy niz 27 ale strasznie szara.Chyba juz zwatpilam w powodzenie misji,,Naturalnie, w cieplym odcieniu i na dlugo -ja plus bb".Jaki nie sprobuje to albo szaro albo blado albo szaro/blado plus krotki dobry efekt na buzi.Jedynie po poduszeczce Verite wygladam dobrze ale blyszczy i zlazi po kilku godzinach.Dzisiaj wyczytalam o podkladzie fridge i chyba wyprobuje,azjatyckie bb odloze na chlodniejsze dni

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 20:32   #3689
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na pewno przyczyną jest mimika. Kosmetykami nic na to nie poradzisz. Skuteczne mogą być ćwiczenia.






Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Martuunia>
https://www.youtube.com/watch?v=B8hGwzXNxr0
Wypróbuj ten masaż. Jak dla mnie rewelacja, chociaż ja miałam też problem z odwodnieniem skóry więc musiałam również zadziałać kosmetykami, ale po zmarszczkach na czole nie ma śladu.
Dziękuję, obejrzę i na pewno wypróbuję,chociaż troszkę się obawiam,że zrobię sobie krzywdę.
Jednak mając już wybrać jakiś kosmetyk, i tak mi się kończą kremy i sera, poleciłybyście coś? Czy rozglądać się za peptydami itp czy je ewentualnie tylko na to felerne czoło? Nie wiem czy ten obszar traktować w jakiś inny sposób niż resztę twarzy



Sugarbomb, a powiedz mi jak często robiłaś taki masaż i jak szybko zauważyłaś efekty?
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2016-09-01 o 20:55
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 15:30   #3690
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Z tym serum ktore poleca azjatycki cukier to byłabym ostrożna bo u mnie nie działało ani trochę.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.