Kasztanowa czerwień pasuje mi?:) poradzcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-13, 09:24   #1
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx
Red face

Hej dziewczyny! Mój naturalny kolor włosów to brąz. Zimą ciemnieje a latem robi się jaśniejszy.. Nigdy nie farbowałam włosów dlatego też strasznie się boję, że jeśli to zrobię to już nigdy nie odzyskam naturalnego jak się okaże , że w jakimś tam innym jednak nie jest mi dobrze.. Doradźcie mi co mam zrobić, jaki kolor by mi pasował.. Farbowałam może tylko ze 3-4 razy w życiu szamponetką ale nie wiem czy to ma znaczenie bo kolor nieznacznie się różnił od mojego. Mi się marzy blond i mój facet tez mówi , że chciałby , żebym się tak farbnęła. Wstawiam kilka fotek w naturze(5), jedną jak miałam na sobie ciemniejszą od natury szamponetkę, jedną w blond peruce i reszta zdjęć przerobionych w programie i powiedzcie czy coś z tego może jest trafione czy może szukać jeszcze czegoś innego jak widzicie wstawiam zdjęcia nie przerobione na jasny blond bo taki to uważam , że przesadnie wyglądam.. Ja siebie widzę w takim ciepłym blondzie, ewentualnie jakiś jasny brąz. Czekam na rady

jeszcze kilka fotek:P mam troszke tego poprzerabiane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09525.jpg (52,0 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09187.jpg (26,6 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 64607836_500.jpg (38,7 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JA (2).jpg (56,3 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hih.jpg (33,4 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jAx.jpg (74,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09663.jpg (37,5 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladny.jpg (42,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladnyy.jpg (44,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladnyyy.jpg (45,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyy.jpg (43,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyyy.jpg (43,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyyyy.jpg (42,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyyyyy.jpg (45,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover2.jpg (46,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover3.jpg (47,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg happyhair1303982645871.jpg (16,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg happyhair1303982708615.jpg (17,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg happyhair1303982732454.jpg (15,6 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-03-13 o 13:40 Powód: post pod postem
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 10:24   #2
fabiankaaa
Raczkowanie

Dot.: Nigdy nie farbowałam włosów , może czas to zmienić? Marzy mi się blond:) Co wy

moim zdaniem dużo lepiej wyglądasz w ciemnych włosach niż jasnych . Na Twoim miejscu skusiała bym się na ciemniejsze kolory )

ps w jasniejszych włosach Twoja twarz wydaje sie być bez wyrazu , taka nijaka troszke , tak mi sie wydaje a w ciemniejszych wyglądasz bardziej wyraziscie , tajemniczo
fabiankaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 10:43   #3
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx
Dot.: Nigdy nie farbowałam włosów , może czas to zmienić? Marzy mi się blond:) Co wy

Cytat:
Napisane przez fabiankaaa Pokaż wiadomość
moim zdaniem dużo lepiej wyglądasz w ciemnych włosach niż jasnych . Na Twoim miejscu skusiała bym się na ciemniejsze kolory )

ps w jasniejszych włosach Twoja twarz wydaje sie być bez wyrazu , taka nijaka troszke , tak mi sie wydaje a w ciemniejszych wyglądasz bardziej wyraziscie , tajemniczo
taak? no to szkoda.. bo ja chcialam jakiejs zmiany bo naturalnie mam ciemne wlosy a nie chce miec czarnych.. bo ciemniejsze od moch to bedzie ciemny braz a jak dobiore złą farbę to wyjda czarne czego bym nie chciala.. ale ok liczy sie kazda opinia wg mnie szczerze mowiac tez bardziej pasuja naturalne lub podobne odcienie brązu ale facet ciągle o tym blonddzie a mi tez sie podobaja niektore z tych poprzerabianych fotek np to zdj z grzyweczka i to nastepne

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

oj nie nastepne tylko to z grzywka i to poprzednie przed tym z grzywka te dwa naj

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

i te dwa zdjecia po tym z grzywka tez mi sie podobaja o te ciemniejsze chodzi jasny braz czy tam ciemny blond nie wiem co to za kolor
Stary 2012-03-13, 10:51   #4
AnnetteK
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to AnnetteK

O wiele lepiej Ci w brązowych,jesteś taka wyrazista. Faceci się w większości nie znają na doborze koloru.Zresztą chyba możesz mieć własne zdanie
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 10:57   #5
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx
oo te sa wg mnie naj ale moze ja sie nie znam

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
O wiele lepiej Ci w brązowych,jesteś taka wyrazista. Faceci się w większości nie znają na doborze koloru.Zresztą chyba możesz mieć własne zdanie
no niby tak ale te niektóe blondy tez mi sie wlasnie podobaja(te ciemniejsze) no i juz sama nie wiem:P

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

bo chcialabym cos zmienic na ciemniejszy to moge szamponetka sobie pofarbowac to chyba mniej niszczy wlosy bo na blond to slyszalam ze najperw musialabym rozjasniac bo sama farba mi nie chwyci. A z tych blondow wg was zaden nie pasuje kompletnie? jak ktorys pasuje chociaz troszke to wskazcie ktory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyyy.jpg (43,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyyyy.jpg (42,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover2.jpg (46,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover3.jpg (47,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover8.jpg (48,9 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-03-13 o 13:40 Powód: post pod postem
Stary 2012-03-14, 18:44   #6
ameliamaj
Raczkowanie

GG do ameliamaj

jak dla mnie- najlepiej blond na pierwszym zdjeciu w pierwszym poscie - oczywiscie z tych przerabianych-jest on cieply nie zolty i nie platynowy taki w sam raz, bardziej ciemny niz jasny...
ameliamaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 00:05   #7
anika*
Raczkowanie

GG do anika*

Na Twoim miejscu nie farbowałabym włosów, jeśli chcesz coś zmienić zrób sobie inną fryzurę.
Masz piękne włoski a farbowanie je zniszczy, niestety.
anika* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:15   #8
honczita
Raczkowanie

Każdemu dobrze w jego naturalnych włosach, szczególnie Tobie. Na Twoim miejscu , jeśli już w ogóle chcesz poszaleć, zrobiłabym sobie taki misz masz na główce jak Edzia Górniak lub Marina w teledysku Electric Basic! Jaśniejszy kolor na 10 cm od końca.
pozdrawiam

Electric Bass chyba, a nie E. Basic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (11,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (14,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (15,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 444.jpg (12,7 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-03-29 o 10:20 Powód: post pod postem
honczita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:19   #9
WarOfWorlds
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez honczita Pokaż wiadomość
Każdemu dobrze w jego naturalnych włosach, szczególnie Tobie. Na Twoim miejscu , jeśli już w ogóle chcesz poszaleć, zrobiłabym sobie taki misz masz na główce jak Edzia Górniak lub Marina w teledysku Electric Basic! Jaśniejszy kolor na 10 cm od końca.
pozdrawiam
Zgadzam się z koleżanką Rozjaśnisz całe włoski i za jakiś czas będziesz tego żałować... tak to już jest. Więc lepiej same końce

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 08:48   #10
metaxa
Zakorzenienie

w ciemnych wyglądasz interesująco a w jasnych tak nijako
dziewczyny dobrze radzą
ja też jakiś czas temu uparłam się na jaśniejsze i w efekcie mam znowu ciemne ale kondycja taka sobie
Stary 2012-03-19, 15:28   #11
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Nie podobają mi się ani pasemka ani same inne końce .. Nawet moja nauczycielka w szkole(bo ucze sie na fryzjerke) nie chciala mi zrobic wlosow tak jak ja chce.. Powiedziala ze nie bedzie mi niszczyc wlosow bo szkoda. No moze macie wszyscy racje dalam farbe perfect mousse pralina to taki cieply ciemny blond i oczywiscie mi nie wyszedl.. Wlosy sa nadal takie jakie mialam moze tylko odrobinke jasniejsze pod switlo i taki miedziany poblask.. no coz widocznie bez rozjasniacza sie nie da.. a skoro kazdy tak odradza ten rozjasniacz to moze macie racje i dam sobie spokoj jak raz rozjasnie to pozniej chyba bedzie lipa jakby jednak nie bylo za dobrze mi
Stary 2012-03-21, 11:08   #12
angiee0902
Raczkowanie

Ja zgadzam się z tezą, że natura dobrała nam najbardziej odpowiedni kolor. I u Ciebie to widać. Nie ma co zmieniać koloru. Ewentualnie ton jaśniejsze pasemka by jakoś "rozświetlić" naturalny kolor.

A chłopaka nie słuchaj. ;p przynajmniej w tym przypadku.
angiee0902 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 08:57   #13
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez angiee0902 Pokaż wiadomość
Ja zgadzam się z tezą, że natura dobrała nam najbardziej odpowiedni kolor. I u Ciebie to widać. Nie ma co zmieniać koloru. Ewentualnie ton jaśniejsze pasemka by jakoś "rozświetlić" naturalny kolor.

A chłopaka nie słuchaj. ;p przynajmniej w tym przypadku.
co racja to racja ale przez ten jego pomysl samej mi sie zachcialo takich wloskow ale no nic poczekam chyba az bede starsza i beda mi siwiec wlosy wtedy bede mogla juz kombinowac do woli
Stary 2012-03-22, 09:07   #14
Kalabus
Rozeznanie

Też myślę, że brąz Ci bardziej pasuje niż blond.
Stary 2012-03-23, 08:46   #15
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Też myślę, że brąz Ci bardziej pasuje niż blond.
skoro kazdy tak mowi to cos w tym musi byc ale mi sie strasznie marzy taki kolor jak w zal 1 lub2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa ladnyyyyyy.jpg (44,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 17 załadowań)
Stary 2012-03-23, 11:17   #16
middlee
Raczkowanie

Widać, ze usilnie chcesz mieć ten blond, oczywiście możesz go sobie zrobić, ale wierz mi będziesz żałować później, zwłaszcza pierwszy szok po pofarbowaniu włosów, kiedyś zrobiłam sobie blond i strasznie żałuję i dofarbowuje rudym i czekam czekam aż długie odrosną i sukcesywnie ścinam, żeby się pozbyć tego blondu. I teraz nie wiem czy uda mi się wrócić do naturalnego koloru, a bardzo za nim tęsknie, bo już męczące jest to ciągłe farbowanie, polecam jednak to Ombre, tj Edzia lub Marina jeżeli już
Stary 2012-03-23, 13:56   #17
angiee0902
Raczkowanie

Będziesz żałować dziewczyno. Zresztą ciężko przejść z Twojego ciemnego koloru na blond. Brąz - ok, przynajmniej nie bedzie z nim takiego problemu jak z blondem i w razie co łatwiej zafarbujesz na swój naturalny. Ale i tak na Twoim miejscu, jesli miałabym rozjaśniać, to tylko max 2 tony jaśniej.
angiee0902 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 14:02   #18
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

autorko:

jestem ciemna brunetka i jak ty mazyla mi sie zmiany, zrobilam sobie blond pasemka na poczatek, i bylo mi tak brzydko ze ciesze sie iz nie robilam calego blondu, a tez mi sie podoba, pozniej skusilam sie na rudy... z 3 mieisace je mialam, i wrocilam do ciemnego brazu. tylko zmienilam fryzure. z wlosow po lopadki zcielam na dlugiego boba. odzyly , podniosly sie i wogole tobie tez polecam isc w ta strone
czoko1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 07:35   #19
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

ok mam w takim razie jeszcze jedno pytanie . bo ja to rozumuje tak ze jesli bedzie cos mi sie nie podobalo to wtedy pofarbuje wlosy na braz podobny do naturalnego i problem w glowy bo odrosty zleja sie z tymi pomalowanymi na braz . nie mam racji?? bo ja to tak widze ale zdaje sobie sprawe ze ja sie na tym kompetnie nie znam bo nie mam doswiadczenia z farbowaniem..
Stary 2012-03-24, 19:07   #20
middlee
Raczkowanie

Ja jak przefarbowałam się na rudy to do tej pory jak kolor zaczyna mi się zmywać, bo farbuje bez amoniaku żeby nie zniszczyć włosów to prześwituje blond, dlatego właśnie będziesz musiała cały czas malować, aż w końcu zetniesz ten blond, a masz długie włosy i może trochę to potrwać, także nie polecam

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Zresztą będziesz musiała chwilę poczekać zanim pomalujesz na brązowy, sama chciałam od razu jak zobaczyłam się w blondzie wrócić do ciemnego i fryzjerka kazała mi czekać, bo inaczej jedyne co mogła mi zaproponować to położyć brązową farbę, a efekt :zielone włosy. Poza tym Twój kolor trzeba stopniowo rozjaśniać widziałam na przykładzie koleżanki, zanim doszła do blondu tego zamierznego to włosy to były już wióry i siano...

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Zresztą będziesz musiała chwilę poczekać zanim pomalujesz na brązowy, sama chciałam od razu jak zobaczyłam się w blondzie wrócić do ciemnego i fryzjerka kazała mi czekać, bo inaczej jedyne co mogła mi zaproponować to położyć brązową farbę, a efekt :zielone włosy. Poza tym Twój kolor trzeba stopniowo rozjaśniać widziałam na przykładzie koleżanki, zanim doszła do blondu tego zamierznego to włosy to były już wióry i siano...
Stary 2012-03-25, 08:44   #21
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez middlee Pokaż wiadomość
Ja jak przefarbowałam się na rudy to do tej pory jak kolor zaczyna mi się zmywać, bo farbuje bez amoniaku żeby nie zniszczyć włosów to prześwituje blond, dlatego właśnie będziesz musiała cały czas malować, aż w końcu zetniesz ten blond, a masz długie włosy i może trochę to potrwać, także nie polecam

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Ahaaa... Ale zielone?? to mnie zaszokowałaś masakra... ale skoro tak to naprawdę wole nie juz raz mialam zielone wiec dziekuje ale mialam szamponetka na szczescie wiec szybko sie zmylo;p Może się jeszcze wstrzymam i dobrze to przemysle czy chce te ciemny karmelowy blond
Stary 2012-03-28, 09:04   #22
Tasiax
Rozeznanie

Masz bardzo ładny kolor! Na Twoim miejscu nie farbowałabym
Sama miałam kiedyś takie zachcianki, a kolorek naturalny naprawdę miałam śliczny i teraz niestety muszę się męczyć z odrostami zapuszczaniem itp
ALe to tylko moja rada

K.
Tasiax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 09:45   #23
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładny kolor! Na Twoim miejscu nie farbowałabym
Sama miałam kiedyś takie zachcianki, a kolorek naturalny naprawdę miałam śliczny i teraz niestety muszę się męczyć z odrostami zapuszczaniem itp
ALe to tylko moja rada
widze ze wiekszosc dziewczyn radzi to samo wiec postanowilam ze sie jeszcze wstrzymam, zreszta teraz i tak jestem w ciazy a ponoc nie bardzo w ciazy farbowac.. Zobaczymy czy jak urodze nadal bede chciala ten blond czy mi to zwyczajnie przejdzie
Stary 2012-04-10, 17:37   #24
iza5954
Przyczajenie

GG do iza5954

oczywiscie ze ciemne wlosy.ogolem jestes niesamowicie sliczna
iza5954 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:21   #25
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez iza5954 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze ciemne wlosy.ogolem jestes niesamowicie sliczna
dziękuje to miłe
Stary 2012-04-12, 10:56   #26
middlee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
zreszta teraz i tak jestem w ciazy
Gratulacje!
Stary 2012-04-13, 11:41   #27
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez middlee Pokaż wiadomość
Gratulacje!
a dziękuje 6ty miesiac zaczynam
Stary 2012-04-15, 13:59   #28
rockandrollqueen
Zadomowienie

A mi bardziej podoba się blond, bo masz jasną oprawę oczu i delikatne rysy twarzy. Jakoś tak naturalniej i bardziej świeżo. Przy ciemnych nie widać brwi i ta ciemna krecha na dolnej powiece nieciekawie wygląda.
Stary 2012-04-16, 13:49   #29
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A mi bardziej podoba się blond, bo masz jasną oprawę oczu i delikatne rysy twarzy. Jakoś tak naturalniej i bardziej świeżo. Przy ciemnych nie widać brwi i ta ciemna krecha na dolnej powiece nieciekawie wygląda.
o no wlasnie takie opinie tez slyszalam ze przy moich jasnych brwiach wlasnie pasowal by mi jasny kolor a co do tej krechy to lubie podkreslac oczy bo bez tego wygladam jak postrach bo mam oblesne wory pod oczami
Stary 2012-04-16, 13:54   #30
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

ja sie sobie wlasnie najbardziej podobam w tym kolorze co w zał ale nie mam pojecia jak go uzyskac... co do opakowan na farbach ten kolor przypomina mi jakis złocisty karmelowy miodowy średni/ciemny blond. probowalam praliny ale wyszedl mi jedynie złocisty poblask pod slonce ale wlosy maja odcien jaki mialy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tt.jpg (27,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uu.jpg (24,6 KB, 21 załadowań)
Odpowiedz

Tagi
blond, brąz, farba, kolor włosów, peruka

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości