Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-01-02, 14:05   #271
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Smerfetka, zamiast wyda pieni康ze na wcierki, kt鏎ych stosowa豉 wiele z marnym rezultatem powinna mo瞠 spr鏏owa czego innego. Polecam ci zabieg z osocza bogatop造tkowego, ja po 1 zabiegu mam 鈍ietny efekt i wed逝g mojej dermatolog 1 zabieg wystarczy, bo jak ma pom鏂 to pomo瞠, a jak nie to i 10 zabieg闚 na nic. U mnie lepiej, busz na g這wie si robi i pewno嗆 siebie powolutku wraca. Moja sytuacja by豉 bardzo beznadziejna, tym bardziej wierz, 瞠 jest w tym nadzieja dla takich jak ja. Do tego dobrze by stosowa豉 emulsj Zoxiderm, wybije wszystkie grzyby na g這wie cokolwiek tam 篡je. Ja u篡wa豉m codziennie przez p馧 godziny. Troch fatygi z tym jest ale efekt warty wcierania tego gipsu we w這sy wynagrodzi wszystko. M鎩 m捫 napatrze si nie mo瞠 jak znika moja 造sina.
Jaki zabieg mia豉, Antuanetta? Regeneris?
Szykuj si na Angel, ale najpierw badanie pierwiastkowe.
Gdy dzwoni豉m pytac o Angel poinformowano mnie, 瞠 po jednym zabiegu efekt nie jest widoczny. Dopiero po kolejnym w odst瘼ie 3-miesi璚znym mo積a stwierdzi czy pomaga. Regeneris jest du穎 ta雟zy. Chcia豉bym i ja tak po jednym zabiegu si zadowoli
W jakim odst瘼ie czasu od zabiegu zauwa篡豉 efekty?
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-01-02, 14:10   #272
smerfetka10
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Antuanetta pierwszy raz s造sz (czytam) o zabiegu z osocza bogatop造tkowego wrzu jakies zdj璚ie i napisz jaki jest koszt takiego zabiegu bardzo mnie to zainteresowa這 Mastiff u mnie 造sienie zacz窸o si od 這jotoku na pocz徠ku nie zwraca豉m na to uwagi bo i tak myje w這sy codziennie co 2 dzie wi璚 mi to nie przeszkadza這 dermatolodzy nigdy nie stwierdzili u mnie 這jotoku czy 逝pie簑 t逝stego ale trycholog i moja rodzinna tak a 瞠by by這 smiesznie to zaleczy ten lepik na g這wie pom鏬 mi weterynarz mojego psa teraz wypada mi ma這 w這s闚 40-80 a jakis czas temu by這 100-400 tylko nie wyrastaj mi nowe chocia na d逝go軼i rosn bardzo szybko u mnie te na zdj璚iu wydaje si 瞠 mam du穎 w這s闚 ale w lustrze widz prze鈍ity ja w kucyku mam 7-8cm niby nie najgorzej ale rok temu mia豉m 12cm wi璚 sporo ich straci豉m a z olejk闚 na sk鏎 polecam Ci amle i sese ja nak豉dam tylko na suche albo lekko zwil穎ne w這sy bo olej na umyte w這sy u mnie si nie sprawdza
smerfetka10 jest offline  
Stary 2014-01-02, 14:37   #273
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

smerfetko a nak豉dasz olej na sk鏎 czy tylko na w這sy?
No i brawa dla weterynarza
oooo 12cm, to ja chyba nigdy nie mia豉m, zreszt nie wiem nawet. Ostatnio mi kucyka zmierzy豉 kole瘸nka i m闚i 8cm. Ja pe軟a ekscytacja, rado嗆 w oczach, no ale kurka, to niemo磧iwe. M闚i do nie niej: dawaj na 軼isk. Na 軼isku wysz這 jej 6cm. Sama p騧niej zmierzy豉m, to tak 6,5cm. Czyli stoi w miejscu. Nie jest 幢e, gorzej jakby mala這, no ale cudo to to nie jest. O d逝gich w這sach mog zapomnie. Teraz mam takie do ramion prawie i wygl康am jakbym wpad豉 pod kosiark

Ja chc zrobi trichogram kt鏎y odk豉dam ju 1,5 roku. Ale s造sza豉m, 瞠 te nie daje jednoznacznej odpowiedzi. I faktycznie osoby kt鏎e go robi造 w sumie nie dosta造 jednoznacznej odpowiedzi co u nich powoduje wypadnie. Mi najbardziej brakuje takiej kompetentnej osoby kt鏎a by mnie poprowadzi豉. Id do lekarza i m闚i, 瞠 chc badanie na to i na to, a on na mnie jak na kretyna patrzy. Ale po co?

Antu, czy mia豉 jakie efekty uboczne po tym Zoxidermie, jakiekolwiek? Nie pr鏏owa豉m go i ch皻nie bym ciapn窸a si nim
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-02, 15:35   #274
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Mam pytanie do dziewczyn kt鏎e olejuj sk鏎. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi si, 瞠 specem tutaj od tego jest Laleczka i bezpo鈔ednio kochana do Ciebie powinnam skierowa to pytania, ale mo瞠 i kt鏎a z was dziewcz皻a ma w tym temacie jakie do鈍iadczenia:
-od razu zaznaczam, 瞠 chodzi mi o sk鏎 g這wy a nie w這sy. Robi tak jak pisa豉 Masza (olej po umyciu), akurat testuj olej 這pianowy, ale za ka盥ym razem wypada mi takie stado w這s闚, 瞠 kompletnie tego nie rozumiem. Jedyne co doda豉m, to masowanie sk鏎y (tak na buteleczce pisze i w sumie ma to jaki sens), ale no dzisiejsze mycie i olejowanie to 100ka!!! Mog robi co nie tak, czy po prostu oleje mi nie s逝膨. Dodam, 瞠 olejowanie w這s闚 to dok豉dnie to samo i z tego to ju zrezygnowa豉m dawno, ale sk鏎a to jak gleba
Bogactwa w這s闚 na g這wie, zero w這s闚 na szczotce w 2014r.

Mastiff, mnie zdarza si olejowa sk鏎 g這wy i w這sy. Przy olejowaniu w這s闚 nie mam 瘸dnego problemu, natomiast przy olejowaniu sk鏎y g這wy zale篡 jakiego oleju u篡j. Olej lniany i dyniowy - nie ma problemu, ale jak olejowa豉m Ses niestety lecia造. Nie ma znaczenia czy nak豉dam olej na 鈍ie穎 umyt sk鏎 g這wy, czy "jednodniow".

Ostatnio mam takie podej軼ie jak Maria, ka盥y w這s na wag z這ta. W zwi您ku z tym rezygnuj ze wszystkich zabieg闚 piel璕nacyjnych, przy kt鏎ych leci mi wi璚ej w這s闚 (m. in. zrezygnowa豉m z Sesy na skalp i z peelingu kawowego Maszy). Zrezygnowa豉m, mimo 瞠 w這sy i sk鏎a by造 super

Czy kto u篡wa Klorane Chinina i kofeina (nie ampu趾i, tylko psikacz)? Ko鎍z ampu趾i Seboradinu i szukam czego na porost. Do u篡wania z loxonem ( co drugi dzie). Cholernie to drogie, ale czy skuteczne? A mo瞠 lepiej odnowi sobie recept na wcierk z chinin
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2014-01-02, 15:51   #275
mastiff
Zadomowienie

Dzi瘯uj Anno ech, olejek 這pianowy w豉郾ie jest na 造sienie w豉郾ie, dlatego nie chcia豉m si poddawa, no ale, te mi w這s闚 szkoda.

Ja po roku czasu odstawi豉m Loxon. Przesta dzia豉, czyli ostatnia deska ratunku mi przepad豉. Dzia豉豉 u Ciebie ta wcierka z chinin?
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-02, 16:03   #276
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj Anno ech, olejek 這pianowy w豉郾ie jest na 造sienie w豉郾ie, dlatego nie chcia豉m si poddawa, no ale, te mi w這s闚 szkoda.

Ja po roku czasu odstawi豉m Loxon. Przesta dzia豉, czyli ostatnia deska ratunku mi przepad豉. Dzia豉豉 u Ciebie ta wcierka z chinin?
Wiesz, do ko鎍a nie jestem pewna W lipcu zesz貫go roku zacz窸am stosowa Seboradin fioletowy (ca造 zestaw). Po nim wypada造 mi masakrycznie w這sy. We wrze郾iu zastosowa豉m Alpicort E na wypadanie i wtedy te dosta豉m od dermatologa wcierk z chinin na porost. Przy czym ja tego porostu nie widzia豉m, ale jest mo磧iwe 瞠 wypadanie zaburzy這 obraz. Odpu軼i豉m wcierk. Mo瞠 teraz jest czas, 瞠by do wcierki wr鏂i
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2014-01-02, 16:36   #277
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

luknijcie dziewczyny jaki na fajny artykul sie nacie豉m ;

http://domoweleczenie.blogspot.ie/2009/07/upiez.html

na koncu artykulu jest wymieniony - ostropest plamisty ktory sie przewijal na watku i Colostrum ale niewiem czy ktos wspominal cos o nim . mam zamiar kupic i wskazowki dotyczace 逝piezu sa jaknajbardziej za .
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-01-02, 16:43   #278
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Prze bardzo, poszlam dzisiaj do apteki i zrobilam zdjecie, co by Was na maksa upewnic.

Marys, nigdy oleju dyniowego nie pilam, ale jadlam kaspulki z samym olejem. Przeobilam dwa razy po 60 sztuk i w sumie nie widzialam zadnej poprawy oprocz na samym poczatku, ale cholera wie, czy to dzieki temu. Tym raem jednak sytuacja jest dosc klarowna, bo ja nic innego z wlosami nie robie ani nie biore zadnych innych supli ( oprocz czasami zelaza jak mnie najdzie, ale zelazo podgryzam juz od lat ) ani nie olejuje ( ??) ani nie nakladam maseczek..jestem w porownaniu z Wami mega leniem. Aha, kropie tylko na przod ten kompleks z naturalisu, ale to tez juz od wielu miesiecy i moim zdaniem jak najbardziej dziala na porost, mam duzo bejbikow nad czolem, ale nie chamowal wypadania. Wiec mam nadzieje, ze oenobiol pomoze zachamowac wypad na dluzej a kompleks dalej bedzie fajnie poganial kudly do rosniecia. Poki co, carpe diem, ciesze sie obecna sytuacja, choc wiem, ze czeka mnie jeszcze w zyciu niejeden dramat hormonalny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg oenobiol.jpg (51,9 KB, 32 za豉dowa)
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-01-02, 17:19   #279
neo999
Rozeznanie

W tym oenobiolu najwa積iejszy jest wyci庵 z dyni

Gosiakol , przet逝macz kole瘸nkom ten sk豉d:

Sant et vitalit des cheveux
Oenobiol Capillaire Revitalisant contribue au maintien d’une belle chevelure en pleine sant tout au long de l’ann嶪 gr歊e à la vitamine B8.
En effet, la vitamine B8 contribue au maintien d’une chevelure normale.

FORMULE :
association de 5-alpha-r嶮uctol, huile de p廧ins de courges (Cucurbita pepo)
vitamines du groupe B (B1, B2, B3, B5, B6 et B8)

Przeca my鄉y ju na tym w徠ku to wa趾owali, ale przewa趾ujmy jeszcze raz.
Okej, mo瞠 komu nie pomo瞠 olej dyniowy z flaszki + te wszystkie witaminki B. Wi璚 prosz bardzo: kupuje oenobiol. Ale na logik to wiadomo, 瞠 chodzi o sk豉dniki.

To dam Wam inny przyk豉d. Powiedzmy taki weterynarz

Ordynuje dla psa takie cu:
http://www.krakvet.pl/dolfos-biotyna...ab-p-1965.html
Preparat zawiera niezb璠ny dla prawid這wego rozwoju i formowania okrywy w這sowej sk豉dnik- biotyn, aminokwasy i cynk w formie chelatu co sprawia, 瞠 regularne podawanie go zapobiega wypadaniu i nadmiernej 豉mliwo軼i w這sa, przeciwdzia豉 逝pie穎wi i zaburzeniom linienia. Zawarte w preparacie dro盥瞠 s 廝鏚貫m naturalnych witamin z grupy B i innych cennych sk豉dnik闚.
U ps闚 z problemami dermatologicznymi preparat poprawia kondycj sk鏎y i zapewnia b造szcz帷 sier嗆.
Wskazania

Preparat wskazany jest dla wszystkich ras ps闚, w tym zw豉szcza suk po zako鎍zonym okresie karmienia i odchowie szczeni徠. Ponadto wskazaniem do u篡wania preparatu s: przesuszona sk鏎a, nadmierne z逝szczanie nask鏎ka, matowo嗆, nasilone chorobowo wypadanie sier軼i, przeci庵aj帷e si okresy linienia, choroby sk鏎y i okrywy w這sowej. Stosowany u zwierz徠 zdrowych preparat u豉twia osi庵ni璚ie oraz utrzymanie dobrej kondycji w這sa.
Preparat mo積a podawa jednocze郾ie z innymi suplementami firmy Dolfos.

Ja nikomu nie ka輳 spo篡wa Dolfosu
Ale chodzi o sk豉dniki.

Ps. A dla kunia na sier嗆 i kopytka jest ku雟ka dawka biotyny+wit.
http://www.horsepower.pl/equimins-bi...-kg-p5390.html

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2014-01-02 o 17:22
neo999 jest offline  
Stary 2014-01-02, 18:32   #280
Gosiakol
Rozeznanie

E tam, to tylko marketingowy slogan : OCR przyczynia sie do utrzymania piekych i zdrowych wlosow przez caly rok dzieki witaminie b8. Dzieki b8 wlosy sa ''normalne '' Czyli jak dla nich to wit b8 tak dziala. A dalej podany sklad, olej z pestek dyni i kolekcja B.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-01-02, 22:39   #281
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 038

Hej, jako 瞠 jeste軼ie obcykane w kwestii hormon闚 (tak jak Was czytam, to tak mi si wydaj), to przychodze do Was po porad, bo mam wra瞠nie, 瞠 na wiza簑 s m康rzejsze osoby ni w gabinetach lekarskich..

A mianowicie: przez p馧 roku 造sia豉m. Teraz niby wlosy nie wypadaj, ale wypadaj baby hair, to te mnie troszk niepokoi. Do tego nie mam okres闚. W zesz造m roku mia豉m okres 4 razy, w tym raz po luteinie. Czasami zdarza這 si br您owe plamienie (ale nie by to okres). Posz豉m z tym do gina i wypisa豉 lutein. Pomog這 na jeden raz. Posz豉m zatem znowu, a ona stwierdzi豉, 瞠 s dwie opcje wyj軼ia z tej sytuacji- albo luteina co miesi帷, albo antykoncepcja. Zdziwi這 mnie to, liczy豉m raczej na jakie badanie hormon闚, zasugerowa豉m jej to, a ona stwierdzi豉, 瞠 jak b璠 chcia豉 mie dziecko, to wtedy jest sens hormony bada i regulowa. C騜, nie przekonuje mnie metoda antykoncepcji jako "regulatora" okres闚...

Wiem, 瞠 w徠ek o w這sach, ale du穎 z Was te pewnie ma problemy z okresami. Jak uwa瘸cie, co powinnam zrobi? I jakie hormony ewentualnie zbada, bo jako nie chc brac antyk闚...
Stary 2014-01-03, 09:15   #282
Natu-77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 811

Cytat:
Napisane przez Unperfect Poka wiadomo嗆
Hej, jako 瞠 jeste軼ie obcykane w kwestii hormon闚 (tak jak Was czytam, to tak mi si wydaj), to przychodze do Was po porad, bo mam wra瞠nie, 瞠 na wiza簑 s m康rzejsze osoby ni w gabinetach lekarskich..

A mianowicie: przez p馧 roku 造sia豉m. Teraz niby wlosy nie wypadaj, ale wypadaj baby hair, to te mnie troszk niepokoi. Do tego nie mam okres闚. W zesz造m roku mia豉m okres 4 razy, w tym raz po luteinie. Czasami zdarza這 si br您owe plamienie (ale nie by to okres). Posz豉m z tym do gina i wypisa豉 lutein. Pomog這 na jeden raz. Posz豉m zatem znowu, a ona stwierdzi豉, 瞠 s dwie opcje wyj軼ia z tej sytuacji- albo luteina co miesi帷, albo antykoncepcja. Zdziwi這 mnie to, liczy豉m raczej na jakie badanie hormon闚, zasugerowa豉m jej to, a ona stwierdzi豉, 瞠 jak b璠 chcia豉 mie dziecko, to wtedy jest sens hormony bada i regulowa. C騜, nie przekonuje mnie metoda antykoncepcji jako "regulatora" okres闚...

Wiem, 瞠 w徠ek o w這sach, ale du穎 z Was te pewnie ma problemy z okresami. Jak uwa瘸cie, co powinnam zrobi? I jakie hormony ewentualnie zbada, bo jako nie chc brac antyk闚...
Po pierwsze zmieni lekarza gin, po drugie wywo豉 miesi帷zk np. lutein po raz kolejny, a potem mi璠zy 2-5 dniem cyklu (u niekt鏎ych gin mi璠zy 3-7 dc) wykona:
1. morfologi krwi (bezp豉tnie na NFZ)-oboj皻nie w jakim dniu cyklu miesi帷zkowego + ferrytyn
2. ca造 panel hormonalny- raczej prywatnie (lub czeka na wizyt u endokrynologa lub endo-gina) :
FSH, LH, Estradiol, 17OHProgesteron, Androstendion, DHEA-S , Testosteron, testosteron wolny, TSH, AntyTPO, FT4, FT4, Prolaktyna podst. i z obci捫eniem (koszt ok. 350-380 z w zale積o軼i do labo)

Mi tyle przychodzi do g這wy. Mo瞠 dziewczyny jeszcze co podpowiedz.
Natu-77 jest teraz online  
Stary 2014-01-03, 09:51   #283
Gosiakol
Rozeznanie

unperfect, wyglada to na typowe pcos. Wejdz na pierwsza i druga czesc watku, w szukajce wpisz ''hormony'' czy ''badania'' i na pewno szybko natkniesz sie na liste. Zrob badania zanim zaczniesz cokolwiek brac, zeby wiedziec na czyms stoisz.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-01-03, 10:32   #284
mastiff
Zadomowienie

Dzio連zki, mam pytanie (ostatnio mam same pytania), ale to dlatego, 瞠 mnie ju 幢e od tego 造sienia Czy kt鏎a z was robi豉 trichogram i czy w tym trichogramie wysz這 co jest przyczyn? Bo ja tak w sumie to nie wiem. Je郵i u mnie przyczyn jest nier闚nowaga hormonalna, tabletek bra nie mog, to co mam zrobi? W 貫petyn sobie strzeli? Jako mi tak 幢e, znik康 pomocy. Nawet jakbym mia豉 i嗆 do jakiego weterynarza to nie wiem do jakiego u ka盥ego ju by豉m.

Neo, mo瞠 i by這 wa趾owane, ale utrwala wiedz trzeba! o!
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-03, 11:50   #285
majeczka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

mastiff,chodzi Ci o takie badanie kamera,gdzie potem to urz康zenie liczy Ci ile masz w這s闚 w jakiej fazie,anagenu,telogenu itd?Ja mia豉m cos takiego,jakos rok temu.Mia豉m robione zdjecia w trzech miejscach na glowie skro,czo這 i potylica i w kazdym miejscu stosunek anagenowych do telogenowych byl mniej wiecej podobny,przy linii czo豉 51% anagen, 49 %telogen, skro 55 %anagen, 45%telogen, potylica 44%anagen , 56%telogen Wtedy najrzadsze w這sy mia豉m na skroniach i zastanowi這 mnie czemu tam jednak ich by這 najwiecej w anagenie,ale moze wtedy jeszcze troche odrasta這.W kazdym razie osoba kt鏎a robi豉 mi to badanie stwierdzi豉 ze na podstawie tego mozna stwierdzic ze mam androgenowe.Ja co prawda w necie widzia豉m interpretacje gdzie przy podobnych wynikach wskazywano na telogenowe,ale u mnie zachodzi duza miniaturyzacja i prz鏚 jest strasznie przerzedzony wiec to raczej na pewno androgenowe
majeczka92 jest offline  
Stary 2014-01-03, 11:52   #286
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 038

Cytat:
Napisane przez Natu-77 Poka wiadomo嗆
Po pierwsze zmieni lekarza gin, po drugie wywo豉 miesi帷zk np. lutein po raz kolejny, a potem mi璠zy 2-5 dniem cyklu (u niekt鏎ych gin mi璠zy 3-7 dc) wykona:
1. morfologi krwi (bezp豉tnie na NFZ)-oboj皻nie w jakim dniu cyklu miesi帷zkowego + ferrytyn
2. ca造 panel hormonalny- raczej prywatnie (lub czeka na wizyt u endokrynologa lub endo-gina) :
FSH, LH, Estradiol, 17OHProgesteron, Androstendion, DHEA-S , Testosteron, testosteron wolny, TSH, AntyTPO, FT4, FT4, Prolaktyna podst. i z obci捫eniem (koszt ok. 350-380 z w zale積o軼i do labo)

Mi tyle przychodzi do g這wy. Mo瞠 dziewczyny jeszcze co podpowiedz.
O jeju, koszty mnie przera瘸j. W豉郾ie pyta豉m gina, czy po luteinie mog zrobi wyniki i czy nie b璠 zafa連zowane, to powiedzia豉, 瞠 po luteinie bez sensu, bo b璠 zafa連zowane w豉郾ie. CO wi璚ej, powiedzia豉, 瞠 trzeba je zrobi trzy razy w trakcie cyklu, 瞠by mie jakikolwiek obraz sytuacji.

A wi璚 350*3 to straszne wydatki.

Og鏊nie w po這wie stycznia mam wizyt u endokrynologa, chodz w zwi您ku z leczeniem tarczycy. Mo瞠 jej powiem o moim problemie i mo瞠 ona si zainetersuje jako?
Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
unperfect, wyglada to na typowe pcos. Wejdz na pierwsza i druga czesc watku, w szukajce wpisz ''hormony'' czy ''badania'' i na pewno szybko natkniesz sie na liste. Zrob badania zanim zaczniesz cokolwiek brac, zeby wiedziec na czyms stoisz.
Niby USG mia豉m i PCOS nie stwierdzi lekarz. Jest sens i嗆 do innego gina na nfz? Pewnie i tak nie powie mi nic nowego i nie pomo瞠, skierowania na hormony te zapewne nie da
Stary 2014-01-03, 11:57   #287
majeczka92
Raczkowanie

Mam pytanie do os鏏 kt鏎e biora tabletki anty.Czy dzieki nim uda這 sie przynajmniej troche zachamowac wypadanie?I czy jesli wypada造 wam tez baby hair to po tabletkach nie wypadaja?
majeczka92 jest offline  
Stary 2014-01-03, 12:07   #288
mastiff
Zadomowienie

Dzi瘯uj Majeczko za odpowied. To badanie polega na wyrwaniu w這s闚 i okre郵eniu fazy tak jak Ty mia豉 okre郵on. Nawet nie wiedzia豉m, 瞠 mo積a zrobi takie badanie bez wyrywania w這s闚. Mi kamerk je寮zili po 貫petynie, ale dowiedzia豉m si tylko, 瞠 mam zdrow sk鏎 i to wygl康a na androgenowe. Bo ja ca造 czas wierz gdzie w g喚bi swojego serducha, 瞠 to nie androgenowe czy AGA o naiwno軼i

Odpowiem Ci ja na pytanie odno郾ie tabs闚 na moim przypadku, aczkolwiek u dziewczyn mo瞠 by inaczej: u mnie nie zahamowa造 wypadania i po odstawieniu polecia這 ich w pierwszym miesi帷u bardzo du穎. Tera tak leci mi 60-100, zale篡 od dnia. Na pocz徠ku lecia造 mi d逝gie, a od miesi帷a lec te i kr鏒kie. Tabsy bra豉m 5 miesi璚y, Yaz. Odstawi豉m, bo mia豉m skutki uboczne. Odstawi豉m pod koniec wrze郾ia.
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-03, 12:37   #289
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

W豉snie zapisa豉m si do dermatolog闚 z MSWiA, czyli tych samych pa z Gr鎩eckiej. UWAGA termin: 6 kwietnia 2015 Dramat! No ale wytrzymam, zw豉szcza, 瞠 mam remisj.

Gosiakol ---> ile u Ciebie kosztuje ten oenobiol? Czy orientujesz si, ile kosztuje krem Avene Eluage? Bom bardzo ciekawa.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-01-03, 12:46   #290
majeczka92
Raczkowanie

mastiff,a jak u Ciebie z hormonami,bo rozumiem ze skoro bra豉s, to zeby cos uregulowac,zbic testostron itd?Bo ja mam strasznie wysoki wolny testosteron,norma dwukrotnie przekroczona,DHEAs tez norma przekroczona,androstedion podobnie.Bra豉m kiedys jakies 3,5 roku temu Yasminelle przez 2 miesiace,w豉snie wtedy zacze造 mi leciec w這sy strasznie mocno,dlatego tez odstawi豉m je tak szybko,ale pamietam tez ze zmniejszy這 mi sie ow這sienie na ciele ,nogi mog豉m golic raz na 5dni,jakos tak nagle to sie sta這 .I teraz jak to sobie analizuje to wydaje mi sie ze mog這 byc tak ze te tabletki cos regulowa造 ale by造 za s豉be,nie dzia豉ly wystarczajaco mocno na androgeny.Mia豉m jeszcze jeden epizod w zyciu z hormonami ,2 lata temu musialam wziac Escapelle,to duza dawka Levonorgestrelu,dosta豉m potem okres idealnie po 28dniach i cera byla sliczna.Ale potem nastapi這 cos jakby efekt odstawienia,bo bylo tylko gorzej ,cykle sie wyd逝za造,cera przet逝szcza豉 i w這sy lecia造.Gubie sie troche w tym wszystkim,wydaje mi sie ze u mnie hormony mog造by pom鏂 ale musia造by byc idealnie dobrane i raczej nie same tabletki tylko np z androcurem.
majeczka92 jest offline  
Stary 2014-01-03, 13:03   #291
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
W豉snie zapisa豉m si do dermatolog闚 z MSWiA, czyli tych samych pa z Gr鎩eckiej. UWAGA termin: 6 kwietnia 2015 Dramat! No ale wytrzymam, zw豉szcza, 瞠 mam remisj.
A ja my郵a豉m, 瞠 mam rekord Wczoraj rejestrowa豉m si do dermatologa (te przychodnia samych pa) i dosta豉m termin na 18 lutego. Wychodzi na to, 瞠 mam termin z gatunku "kr鏒ki"
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2014-01-03, 13:09   #292
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Mastiff, Zoxiderm 瘸dnych u mnie szk鏚 nie wywo豉, tylko nak豉danie tego takie dziwne, bo si nie pieni, a po sp逝kaniu w這sy lekko przesuszone, sk鏎a w 鈍ietnym stanie. Mi pomog這 na sw璠zenie sk鏎y ale to te ten nu瞠niec mo瞠 takie objawy da. Pozby豉m si skutecznie 逝pie簑

Mezoterapia koktajlami mi nie pomog豉, ba nawet wi璚ej w這s闚 po niej wypad這, zw豉szcza jak j zako鎍zy豉m, w這sy zg逝pia造 totalnie.
Po osoczu takich sensacji nie by這, o efektach m闚i si po co najmniej 2 miesi帷ach do p馧 roku nawet. Ja po 2 miesi帷ach czuj, 瞠 w這sy si zag瘰zczaj, prz鏚 i boki wolniej ale czubek i ty w tempie o wiele szybszym, potwierdza to te trichoskopia. Za zabieg zap豉ci豉m 450 z, nie jestem pewna czy to by regeneris, bo pani doktor m闚i豉 tylko o osoczu bogatop造tkowym nic o firmie nie wspomnia豉. Pobrano mi 40 ml krwi, standardowo pobiera si 20 ml ale lekarka chcia豉 u mnie widzie szybszy efekt, bardzo si przej窸a moim problemem.

Marysiu, w MSWiA s 鈍ietni lekarze, zrobi co w swojej mocy, 瞠by ci pom鏂, o mnie dbaj jak umiej. ale ja to ju sta造 ich pacjent

Edytowane przez Antuanetta
Czas edycji: 2014-01-03 o 13:13
Antuanetta jest offline  
Stary 2014-01-03, 13:34   #293
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯uj Majeczko za odpowied. To badanie polega na wyrwaniu w這s闚 i okre郵eniu fazy tak jak Ty mia豉 okre郵on. Nawet nie wiedzia豉m, 瞠 mo積a zrobi takie badanie bez wyrywania w這s闚. Mi kamerk je寮zili po 貫petynie, ale dowiedzia豉m si tylko, 瞠 mam zdrow sk鏎 i to wygl康a na androgenowe. Bo ja ca造 czas wierz gdzie w g喚bi swojego serducha, 瞠 to nie androgenowe czy AGA o naiwno軼i
Ja taka sama naiwna ;p
Mia豉m takie badanie jak Ty, mastiff. Chc zrobi wszystkie mo磧iwe. Czekam na wynik analizy pierwiastkowej a potem b璠zie ci庵 dalszy ze z逝dn nadziej, 瞠 to nie AGA ... A p鏦i co zakupi豉m szmapon i od篡wk Plantur39, bo ja oko這czterdziestkowa

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Mastiff, Zoxiderm 瘸dnych u mnie szk鏚 nie wywo豉, tylko nak豉danie tego takie dziwne, bo si nie pieni, a po sp逝kaniu w這sy lekko przesuszone, sk鏎a w 鈍ietnym stanie. Mi pomog這 na sw璠zenie sk鏎y ale to te ten nu瞠niec mo瞠 takie objawy da. Pozby豉m si skutecznie 逝pie簑

Mezoterapia koktajlami mi nie pomog豉, ba nawet wi璚ej w這s闚 po niej wypad這, zw豉szcza jak j zako鎍zy豉m, w這sy zg逝pia造 totalnie.
Po osoczu takich sensacji nie by這, o efektach m闚i si po co najmniej 2 miesi帷ach do p馧 roku nawet. Ja po 2 miesi帷ach czuj, 瞠 w這sy si zag瘰zczaj, prz鏚 i boki wolniej ale czubek i ty w tempie o wiele szybszym, potwierdza to te trichoskopia. Za zabieg zap豉ci豉m 450 z, nie jestem pewna czy to by regeneris, bo pani doktor m闚i豉 tylko o osoczu bogatop造tkowym nic o firmie nie wspomnia豉. Pobrano mi 40 ml krwi, standardowo pobiera si 20 ml ale lekarka chcia豉 u mnie widzie szybszy efekt, bardzo si przej窸a moim problemem.

Marysiu, w MSWiA s 鈍ietni lekarze, zrobi co w swojej mocy, 瞠by ci pom鏂, o mnie dbaj jak umiej. ale ja to ju sta造 ich pacjent
To raczej co w rodzaju regeneris, bo Angel ponad 2 tys. z ;/
Gdzie robi豉 ten zabieg?
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-01-03, 13:37   #294
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Ja taka sama naiwna ;p
Mia豉m takie badanie jak Ty, mastiff. Chc zrobi wszystkie mo磧iwe. Czekam na wynik analizy pierwiastkowej a potem b璠zie ci庵 dalszy ze z逝dn nadziej, 瞠 to nie AGA ... A p鏦i co zakupi豉m szmapon i od篡wk Plantur39, bo ja oko這czterdziestkowa

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

To raczej co w rodzaju regeneris, bo Angel ponas 2 tys. z ;/
Gdzie robi豉 ten zabieg?
Gaya, Mastiff niniejszym dopisuj si do naiwnych . Te mam nadziej ... Przy czym ja nie robi tych bada, 瞠by nie zobaczy czarno na bia造m, 瞠 to jednak to ...
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2014-01-03, 13:51   #295
mastiff
Zadomowienie

Anno, heheh ja z tego samego powodu co Ty odk豉da豉m to badanie, ale chyba czas ju min掖 i trzeba co z tym zrobi.

Majeczko, u mnie badanie sprzed roku pokaza這, 瞠 mam androstendion powy瞠j normy, ale nie du穎, estradiol w dolnej granicy i LH do FSH 2:1. Gin powiedzia, 瞠 co nie bandgla, ale na tym temat si zako鎍zy. Uwa瘸, 瞠 nie powinny mi w這sy a tak lecie. Natomiast endo uwa瘸, 瞠 tak i to od niego dosta豉m Yaz, Testosteronu wolnego nie bada豉m nigdy, tylko ca趾owity i ten jest w normie. Wolny chc zbada teraz. Musze znowu wsi捷 si za siebie, tylko kasy mi szkoda. Zesz這roczne wycieczki nic nie wnios造 opr鏂z tego, ze spustoszy造 mi portfel.

Gayo, to ja si ostatnio zastanawia豉m nad Alpecinem, ale jako ich strasznie du穎 sta這 i nie mog豉m sobie przypomnie, kt鏎y to by TEN.

Edytowane przez mastiff
Czas edycji: 2014-01-03 o 13:53
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-03, 14:35   #296
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
[B]

Gayo, to ja si ostatnio zastanawia豉m nad Alpecinem, ale jako ich strasznie du穎 sta這 i nie mog豉m sobie przypomnie, kt鏎y to by TEN.
Zaszkodzi - nie zaszkodzi. A nu ta kofeina co ruszy
No i tak 豉dnie opisane Na menopauz raczej jeszcze mi si nie zanosi, ale to nic
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-01-03, 14:44   #297
mastiff
Zadomowienie

Gayu kofeina na w這sy jest super Zesz貫j jesieni stosowa豉m w postaci p逝kanki. Akurat wtedy te inne rzeczy u篡wa豉m i efekty by造. Tylko teraz myje g這w rano i nie bardzo mam jak t p逝kank robi, bo ja jej nie zostawia豉m na g這wie, tylko sp逝kiwa豉m p騧niej.
No w豉郾ie Alpecin jest z kofein te.

Neo, kt鏎y to by Alpecin, pami皻asz? Ty wszystko pami皻asz, moja Ty pami璚i zewn皻rzna

A co do szampon闚. Wczoraj kupi豉m equlibre z aloesem i dzisiaj czaszka mnie sw璠zi. Mam nadziej, 瞠 to przypadek, bo szamponik wydaje si by na plus. Ma aloes jako drugi w sk豉dzie, zaraz po wodzie. Z tymi szamponami to jest ciekawa rzecz. Inny m鎩 nabytek: dziegciowy babuszki Agafi. Dziegciem jest chyba tylko z nazwy, bo ma go na ko鎍u sk豉du, tu przed perfum. Ale jest ok.
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-03, 15:04   #298
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez majeczka92 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie do os鏏 kt鏎e biora tabletki anty.Czy dzieki nim uda這 sie przynajmniej troche zachamowac wypadanie?I czy jesli wypada造 wam tez baby hair to po tabletkach nie wypadaja?
Jestem na Yasminie i ograniczy u mnie wypadanie w這s闚, moim zdaniem teraz wypadaj tak normalnie, jak ka盥emu cz這wiekowi. Chocia maj te swoje grosze i lepsze dni. Zauwa篡豉m te po nim odrost, ale nie odros這 mi wszystko to co wcze郾iej wypad這. Nie widz, 瞠by odrost lecia. Oczywi軼ie czasami si zdarzy, 瞠 zauwa輳 kr鏒szy w這s w wannie, ale to chyba normalne. U mnie w utrzymaniu baby hair na miejscu stanowczo pomaga biotyna. Wcze郾iej przez kilka miesi璚y 造ka豉m Yasminelle i po tych tabletkach w這sy wypada造 mi ca造mi pasmami, po odstawieniu przesta造 lecie, wi璚 my郵, 瞠 to kwestia indywidualnego dobrania tabletek.
susse jest offline  
Stary 2014-01-03, 15:30   #299
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Gayu kofeina na w這sy jest super Zesz貫j jesieni stosowa豉m w postaci p逝kanki. Akurat wtedy te inne rzeczy u篡wa豉m i efekty by造. Tylko teraz myje g這w rano i nie bardzo mam jak t p逝kank robi, bo ja jej nie zostawia豉m na g這wie, tylko sp逝kiwa豉m p騧niej.
No w豉郾ie Alpecin jest z kofein te.

Neo, kt鏎y to by Alpecin, pami皻asz? Ty wszystko pami皻asz, moja Ty pami璚i zewn皻rzna

A co do szampon闚. Wczoraj kupi豉m equlibre z aloesem i dzisiaj czaszka mnie sw璠zi. Mam nadziej, 瞠 to przypadek, bo szamponik wydaje si by na plus. Ma aloes jako drugi w sk豉dzie, zaraz po wodzie. Z tymi szamponami to jest ciekawa rzecz. Inny m鎩 nabytek: dziegciowy babuszki Agafi. Dziegciem jest chyba tylko z nazwy, bo ma go na ko鎍u sk豉du, tu przed perfum. Ale jest ok.
Mo瞠 Wam si poszcz窷ci - ja u篡wa豉m Alpecin C1 - nic, equilibre mam ten do wypadaj帷ych (jest jeszcze nawil瘸j帷y), dobry, ale sza逝 nie ma.

Dalej poszukuj szamponu idealnego, w zwi您ku z powy窺zym mam ca陰 bateri szampon闚 (i od篡wek), kt鏎e nie wiem kiedy zu篡j . Jedyny plus moich w這s闚 (kr鏒kich i rzadkich) jest taki, 瞠 bardzo niewiele szamponu i od篡wki potrzebuj, mimo 瞠 myj je codziennie
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2014-01-03, 16:03   #300
mastiff
Zadomowienie

SU, ile Ci tak mniej wi璚ej w這sk闚 dziennie leci?
No w biotyn chyba warto p鎩嗆. Podobno nawet myszom po niej w這sy rosn Znowu mi si robi tak jak kiedy ca豉 gar嗆 lek闚.
mastiff jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.