Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-06-22, 17:03   #3511
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez killme Poka wiadomo嗆
ale w豉snie nie rozumienie mnie zadna piel璕nacja nie pomaga , one s spuszone to wydaje sie tylko 瞠 s ich miliony a tak naprawde kucyk mam bardzo cienki jak u ma貫j dziewczynki a znam swoje w這sy i wiem jak wyglada造 kiedys , a ciagle wypadajato nie jest problem piel璕nacji by豉m juz nawet u trycholog kt鏎a pobadaniu stwierdzi豉 lysienie telogenowe ze znakiem zapytania na androgenowe
Kiedy obi這 mi si o oczy,瞠 takie w這sy jak Ty masz, niby 豉mi帷e sie s przy 造sieniu Androgenowym.

Badania robi豉? Tarczyca? od tego s suche,bez po造sku i 豉mi帷e si w這sy. Inne hormony te warto spr, 瞠lazo?

I pardon, przeczyta豉m,瞠 Tobie w這sy nie wypadaj. Uroki czytania post闚 od razu po wstaniu.
Stary 2015-06-22, 18:23   #3512
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Na strukture wlosa moze wplywac nie tylko lysienie androgenowe. Przy telogenie, np. z niedoboru zelaza, rowniez wlosy moga rosnac ciensze/bardziej kruche itp.

Dzama, czemu Ty nie pedzisz do lekarza? Masz diagnoze, nie leczysz sie, a objawy same z siebie przeciez nie znikna.
Stary 2015-06-22, 18:35   #3513
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆

Dzama, czemu Ty nie pedzisz do lekarza? Masz diagnoze, nie leczysz sie, a objawy same z siebie przeciez nie znikna.
Ale ja p璠z do lekarzy, od 3 lat nic nie robi tylko po nich je盥輳
Tylko,瞠 ka盥y z nich mnie olewa, i nikt nie chce leczy objaw闚,ani nic.
Stary 2015-06-22, 19:22   #3514
enn_
Zakorzenienie

Nie rozumiem, masz diagnoze, masz objawy i nikt tego nie leczy? Bylas prywatnie? Ja wiem, ze to kosztuje, ale 3 lata tulaczki po lekarzach tez kosztuja, tylko za to placisz zdrowiem.
Stary 2015-06-22, 20:04   #3515
dzamatasi
Wtajemniczenie

Uwierz mi ja ju sama nie rozumiem,ani nikt z moich bliskich. Przecie daj lekarzom przed oczy wyniki bada, jak byk jest pokazane,瞠 hormony odst瘼uj od normy,tak samo jajniki, na kt鏎ych s p璚herzyki i wskazuj na PCOS+ wszystkie objawy i choroby z nim wsp馧graj帷e. Wszystkie dziewczyny z tego co widz s leczone, a ja zbywana,瞠 hormony si same unormuj. Nie wiem czy lekarze maj mnie za 16 latke przez m這dy wygl康 i my郵 ,瞠 jestem w okresie dojrzewania i dlatego mnie nie lecza
Od tylu lat je盥z tylko i wy陰cznie prywatnie + do miast oddalonych o 200 km ponad, bo u mnie i okolicach 瘸dnych lekarzy nie ma. Tyle ile kasy straci豉m,a nawet nie chce my郵e. Nowe auto mog豉bym spokojnie sobie kupi.

Na chwil obecn pij Inofem- podobno dzia豉 dobrze na PCOS,ale te ile kosztuj..

Si wy瘸li豉m,, wybaczcie
Stary 2015-06-22, 20:46   #3516
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Te pije inofem od kilku dni - b璠zie mo積a por闚na efekty za jaki czas jak dalej mete bierzesz, to uwa瘸j, 瞠by Ci cukier nie spada
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-06-22, 22:22   #3517
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Cytat:
Napisane przez killme Poka wiadomo嗆
ale w豉snie nie rozumienie mnie zadna piel璕nacja nie pomaga , one s spuszone to wydaje sie tylko 瞠 s ich miliony a tak naprawde kucyk mam bardzo cienki jak u ma貫j dziewczynki a znam swoje w這sy i wiem jak wyglada造 kiedys , a ciagle wypadajato nie jest problem piel璕nacji by豉m juz nawet u trycholog kt鏎a pobadaniu stwierdzi豉 lysienie telogenowe ze znakiem zapytania na androgenowe
Mam identyczn struktur w這sa. 4 lata temu mia豉m w這sy w takim samym stanie. Jak si domy郵asz nie trafi豉m na to forum, ze wzgl璠u na 'sianowate' w這sy, tylko 造sienie. Oczywi軼ie ju wtedy mia豉m mniej ni Ty teraz, ciemny br您, a skalp bia造, wi璚 kontrast, 瞠 hej hop. Kruszy造 si, 豉ma造, jak paku造 do uszczelniania rur. Ich stan spowodowany by z陰 piel璕nacj.

Poczytaj o produktach dla kr璚onow這sych. Kto ju tutaj wspomnia, 瞠 przeproteinowanie nie jest najlepsz opcj, dla os鏏 z tak struktur w這s闚. Wbrew pozorom i wszechobecnej opinii silikony i suche olejki s na plus, bo zatrzymuj wod w porowatym k豉ku.

Co do wypadania, to nic Ci nie poradz, bo sama mam nadal z tym problem. Przebada豉m si wzd逝 i wszerz i nic to nie wnios這 w moje jak瞠 barwne 篡cie. U mnie najprawdopodobniej przyczyna le篡 w rozregulowanym trybie 篡cia i obfitej dawce stresu. Aktualnie mam stan, 瞠 酥i od 6:00 do 13:00 - 15:00 i sp璠zam kolejne godziny do bladego 鈍itu przed komputerem, nie polecam.
Stan wizualny w這s闚 doprowadzi豉m do 豉du, jak to m闚i kr鏊owie osiedla 'propsuj ich stan'. B造szcz帷e, ko鎍e nie s rozdwojone, wygl康aj zdrowo, no ale co z tego, jak obj皻o軼iowo tyle co kot nap豉ka.
0nat0 jest offline  
Stary 2015-06-23, 15:34   #3518
Agilla23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Te pi Inofolic (podobny do Inofemu). Podobno trzeba tu minimum 3 miesi璚y, aby jakie pozytywne efekty by造.
Przy budowie policystycznej jajnik闚 dobrze te bra chrom.
Onato, ja te mam bardzo, bardzo du穎 stresu w ostatnim p馧 roku...W lipcu mija 2 lata od kiedy straci豉m synka w zaawansowanej ci捫y, to wydarzenie te ma sw鎩 udzia.
Du穎 kawy w ci庵u dnia, cho ju by這 ok, nie pi豉m jej przez 3 tygodnie. I ma這 snu. Wszystko si zbiera.
Dzi posz豉m si 軼i望, troszk za brod, wol d逝窺ze, ale by造 ju tak skruszone, 瞠 naprawd 幢e si czu豉m. Oby tylko przesta造 wypada. Najgorsze mam boki, ma這 ich jest, w sumie niefajnie to wygl康a. Czy to androgen闚ka?
Fryzjerka zdziwiona, ze tak mi lec, ale delikana nie by豉, troch za mocno ci彫窸a za w這sy i za mocno czesa豉. Mo瞠 dlatego, ze sama nie rozumie tego problemu, ma d逝gie, geste w這siska.
Nie lubi chodzi do fryzjera, ale nie ma to profesjonalne ci璚ie, dobre no篡czki itp. Raz na jaki czas mam teraz spok鎩.
Du穎 os鏏 poleca Biotebal 5mg, niby szybko hamuje wypadanie. Tylko u mnie pewnie nie pomo瞠.
Stary 2015-06-23, 19:29   #3519
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Agilla23 ja mam przerzedzony ca造 czerep. Mo瞠 przy karku jest wi璚ej, ale te bez szale雟tw, ale nad uszami bieda. Ja ju daj sobie spok鎩 z poszukiwaniami czy to to a mo瞠 to. Jak pojawi si nadprogramowe dukaty w portfelu to skusz si na jakie suple. Nie da豉m rady 造ka solgaru d逝瞠j ni 3 miesi帷e. Cena odpycha, cho wr鏂 do niego, ale w momencie gdy moje 篡cie, raczy wr鏂i do normy, bo teraz to sensu nie ma.
Dzisiaj kto na zakupach (zawsze ten sam rewir) powiedzia mi, 瞠 mam zawsze tak ciekawie upi皻e w這sy.
W mojej sytuacji chce mi si parskn望 鄉iechem. Nie wiem czy kto ze mnie ci郾ie przys這wiow 'bek', zauwa篡 prze鈍it i zdziera z mej misternie przygotowanej zaczeski, czy najzwyczajniej w 鈍iecie wiatr wypu軼i na powierzchni skalp i wygl康am jak rozczochrana czarownica Tego typu 'komplementy' chyba ju zawsze b璠 odbierane jako wbijanie szpili, bo to dra磧iwy temat jest
0nat0 jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:27   #3520
Jakkuri
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

A ja mam takie pytanko:
Czy po zahamowaniu wypadania mo瞠 ono powr鏂i tak, jak to jest po ci捫y? W sensie, w czasie terapii wypada ich mniej, a p騧niej wraca to do normy z nadwy磬 tych w這s闚, kt鏎e powinny wypa嗆 w tamtym czasie? Czy takie co to tylko po ci捫y?

Pytam, bo kilka miesi璚y temu wpad豉m we w這somaniactwo i zacz窸am bra olej z wiesio趾a, pi dro盥瞠, wciera olej rycynowy i Joann Rzep, i widocznie zahamowa這 mi to wypadanie. Teraz jednak u篡wam czego innego (niedawno bra豉m CP, teraz Spirulin, pi豉m skrzyp, pokrzyw, siemi lniane, przez chwil wciera豉m Jantar, teraz kozieradk) i w這sy mi znowu lec, chyba w wi瘯szej ilo軼i ni przed tym wszystkim.
Jakkuri jest offline  
Stary 2015-06-23, 20:54   #3521
enn_
Zakorzenienie

Nie rozumiem pytania. Jesli nie usuniesz przyczyny wypadania, to ono powroci.
Stary 2015-06-23, 21:25   #3522
Agilla23
Raczkowanie

Onato, my郵, 瞠 nie by to fa連zywy komplement. Bo my potrafimy si natrudzi z fryzurami, aby by豉 obj皻o軼, zakry niedosakona這軼i i ciekawie to wygl康a. I jeszcze bardziej do g這wy bierzemy.
A mnie 鄉ia si chcia這, jak fryzjerka wzi窸a prawy bok i m闚i, 瞠 przerzedzony, sk豉ma豉m, 瞠 w suszarka w這sy na tej str wkr璚i豉 i st康 deficyt. Kiedy tak mia豉m...tylko, ze z ty貫m g這wy, susz, nagle smr鏚....odwracam sprz皻, a tam troszk w這s闚, do po這wy wci庵ni皻ych i spalonych Ja ju nieraz na humor bior, bo co innego mi zosta這.
Jakkuri, mo瞠 kozieradka i Jantar tak na Ciebie wp造wa? U mnie by efekt odwrotny od zamierzonego. Lepiej si trzyma tego co sprawdzone, a co jednej pomoze, drugiej niekoniecznie.
Stary 2015-06-23, 21:43   #3523
wooow12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Ja tez po bokach nad uszami mam miernot i to od kilku 豉aadnych lat. Rok temu zauwa篡豉m, 瞠 robi mi si tam masakryczne wr璚z prze鈍ity. P騧niej, jako w grudniu, przyjrza豉m si linii w這s闚 na czole i dotar這 do mnie, 瞠 cofn瘭a mi si masakrycznie. A wisienka na torcie by poszerzony przedzialek uwienczony praktycznie 造sym plackiem na czubku g這wy, rozlewajacym si ju na ty. Na chwil obecn czubek jest normalny, zako豉 i czo這 zarastaj. Najbardziej cieszy mnie jednak to, 瞠 zag瘰zczaja mi si boki... po tylu latach. Jest to wi璚 mo磧iwe. Moje w這sy nigdy zapewne nie b璠 ju zaliczaly si do kategorii "g瘰te", ale jako to prze篡je Marzy mi si 瞠by kiedys m鏂 je rozpu軼i i zeby nie wisia造 niczym sm皻ne pi鏎ka. P鏦i co jednak ciesz si, 瞠 mog zn闚 zrobi normalnego kucyka i nie 鈍ieci przy tym sk鏎a g這wy.

Lykam od tygodnia sylimaryn i wysypalo mi ca貫 czo這. Nawet jako nastolatka nie mia豉m takich przeboj闚. Mog to zwali na karb oczyszczania?
wooow12 jest offline  
Stary 2015-06-24, 16:02   #3524
enn_
Zakorzenienie

Tak mysle, ze moze wyprobuje biotyne?
Troche nie wiem w jaki sposob pomaga, skoro ponoc niedobor tej witaminy jest akutar bardzo rzadki. Nie mam jak pic drozdzy, mam straszna zawieruche mieszkaniowo-przeprowadzkowa.
Stary 2015-06-24, 17:55   #3525
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez wooow12 Poka wiadomo嗆
Ja tez po bokach nad uszami mam miernot i to od kilku 豉aadnych lat. Rok temu zauwa篡豉m, 瞠 robi mi si tam masakryczne wr璚z prze鈍ity. P騧niej, jako w grudniu, przyjrza豉m si linii w這s闚 na czole i dotar這 do mnie, 瞠 cofn瘭a mi si masakrycznie. A wisienka na torcie by poszerzony przedzialek uwienczony praktycznie 造sym plackiem na czubku g這wy, rozlewajacym si ju na ty. Na chwil obecn czubek jest normalny, zako豉 i czo這 zarastaj. Najbardziej cieszy mnie jednak to, 瞠 zag瘰zczaja mi si boki... po tylu latach. Jest to wi璚 mo磧iwe. Moje w這sy nigdy zapewne nie b璠 ju zaliczaly si do kategorii "g瘰te", ale jako to prze篡je Marzy mi si 瞠by kiedys m鏂 je rozpu軼i i zeby nie wisia造 niczym sm皻ne pi鏎ka. P鏦i co jednak ciesz si, 瞠 mog zn闚 zrobi normalnego kucyka i nie 鈍ieci przy tym sk鏎a g這wy.

Lykam od tygodnia sylimaryn i wysypalo mi ca貫 czo這. Nawet jako nastolatka nie mia豉m takich przeboj闚. Mog to zwali na karb oczyszczania?
U mnie stan g這wy wygl康a identycznie, ale troch inaczej si zag瘰zcza zakola mam pe軟e w這s闚 i s w tym miejscu najfajniejsze. Mam nawet teorie na ten temat jak si papkuj na twarzy wszystkim czym popadnie, to zawsze nak豉dam te w okolicy zakoli czy pod linie w這s闚. Tak samo rozcieram ka盥e serum, jaki tam tonik samorobiony itd - wydaje mi si, 瞠 to je tak wzmocni這. Dalej jest nie najgorszy przedzia貫k i na samym ko鎍u czubek i boki, tutaj sza逝 nie ma, o czym ostatnio przekona豉m si w przymierzalni. Nie wiem co za kretyn wymy郵i halogeny ...

Si i przygotuj si, 瞠 mo瞠 by gorzej nawet

enn_ to si obserwuj, bo biotyna czasami tr康zik wywo逝je. Nikomu tutaj jeszcze nie pomog豉, a testowa造鄉y j w sporej grupie os鏏
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-06-24, 18:04   #3526
enn_
Zakorzenienie

Zmartwilas mnie, liczylam na to, ze cos sie poprawi :/

Mam koszmarny stres z powodu mieszkania, mam nadzieje, ze wlosy nie poleca... na dodatek nie mam jak gotowac (= nici z bogatej w zelazo diety), z mieszkania nie wzielam paru suplementow...
A wlosy leca, bez tragedii, ale tak na oko to jednak dobre 60-70 rano zostaje mi w rekach przy czesaniu i myciu.
Dobra znajoma, wtajemniczona w problem, zobaczyla mnie po miesiacach i dotyka wlosow i patrzy i mowi, ze "eee, nie jest tak zle", ale przyznala, ze faktycznie, kiedys bylo ich duzo wiecej.
Stary 2015-06-24, 19:17   #3527
Jakkuri
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez Agilla23 Poka wiadomo嗆
Jakkuri, mo瞠 kozieradka i Jantar tak na Ciebie wp造wa? U mnie by efekt odwrotny od zamierzonego. Lepiej si trzyma tego co sprawdzone, a co jednej pomoze, drugiej niekoniecznie.
Tak w豉軼iwie wypadanie zacz窸o si nasila jeszcze gdy wciera豉m Joann (ale nie stosowa豉m ju reszty wymienionych specyfik闚). Jak na razie wracam do dro盥篡 i rycyny. Jak sko鎍z spirulin to kupi olej z wiesio趾a. Zobaczymy czy to co da, czy problem le篡 gdzie indziej...
Jakkuri jest offline  
Stary 2015-06-25, 07:59   #3528
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Cze嗆 dziewczyny chcia豉m wam opowiedzie o mojej ostatniej wizycie u endo. Po przedstawieniu mojego problemu w這sowego i cerowego oraz wynik闚 ( podwyzszone androgeny) pani endokrynolog powiedzia豉 ze ja wcale chora nie jestem z punktu medycznego, ale ze przez to co mi si dzieje mi samej moze wydawa si ze jednak chora jestem. ( nie mam poj璚ia co ona tu mia豉 na my郵i) Powiedzia豉 ze taka moja uroda ( ze wypadaj mi w這sy i w wieku 21 lat mam tradzik, chociaz ostatnio moja cera si uspokoi豉) i ze i tak wygl康am ca趾iem niezle. Wyobrazcie sobie ze to rzekomo najlepszy lekarz w Szczecinie mi takie rzeczy m闚i. Powiedzia豉 ze jedyne co mi moze zaproponowa to zabiegi kosmetyczne, zmian diety i hormony. Czyli tak standardowo Bardzo usilnie chciala mi wcisn帷 hormony, ale nie zgodzi豉m si na to, o鈍iadczy豉m jej ze wg mnie to tuszowanie problemu a nie jego leczenie i ja si na takie co nie godz.
Wiec przepisa豉 mi Spironol i kaza豉 bra do 'ko鎍a zycia'. Pocz徠kowo mysla豉m ze z takim lekiem zbijaj帷ym ci郾ienie moge zaryzykowa, pomimo tego ze moje ci郾ienie samo w sobie jest juz wystarzaj帷o niskie. Cera moze i ladniejsza, w這sy jak wypada造 wypadaj dalej a co do tego dosz這, m鎩 okres kt鏎y pojawia sie co 30 dni sie rozregulowa. Dzisiaj to juz 34 dzien kiedy go nie ma, i niestety pewna jestem ze to przez Spironol bo moj organizm na kazde takiego typu tabletki tak reaguje. W tym momencie mam ochot odstawi go jak najszybciej i zapomnie ze w ogole go bra豉m.
No i az odechciewa sie chodzic do jakiegokolwiek innego lekarza. Chyba faktycznie zamiast tego wybiore sie do dietetyka.

mosia07 jest offline  
Stary 2015-06-25, 10:48   #3529
Kukume
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

Problem wypadajacych wlosow od dluzszego czasu mnie dotyczy. Szczegolnie przy myciu, ale wiecie...to byla norma wiec jakos z tym zylam, taka moja natura niestety to co dzisiaj zobaczylam...caly pek wlosow w dloni! Po prostu go wyciagnelam! Moja mama przerazona az zapytala skad tyle tego mam....nigdy tyle mi nie wypadlo. Nigdy. Jestem przerazona. Nie wiem co robic...
Kukume jest offline  
Stary 2015-06-25, 21:52   #3530
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Kiedy obi這 mi si o oczy,瞠 takie w這sy jak Ty masz, niby 豉mi帷e sie s przy 造sieniu Androgenowym.

Badania robi豉? Tarczyca? od tego s suche,bez po造sku i 豉mi帷e si w這sy. Inne hormony te warto spr, 瞠lazo?

I pardon, przeczyta豉m,瞠 Tobie w這sy nie wypadaj. Uroki czytania post闚 od razu po wstaniu.
Killme ja bym sie tak nie zapedza豉...
Z tego co widz one sa po prostu suche, susz po prostu starszny i pielegnacyjny.
I za dziewczynami powtorz - do watku kreconowlosych marsz i zw豉szcza awroc uwag na wiza瘸nk aziedee....
nawil瘸cz (glut z siemienia) i na to olej przed kazdym myciem min. godz, po myciu dobra odzywka emolitentowa, delikatne traktowanie tego na razie suszu ( polecam mycie na dlugosci sama odzywk) do tego olejek na konce i zamiast czasac takie wlosy szczotka spr鏏uj NIE czesac i ugniatac fale po myciu. Gwarantuj Ci 瞠 w這sow nie poznasz - nie bed moze pora瘸j帷ej gestosci ,ale beda zdrowsze i bardziej nawilzone i nie sianowate. O cieciu dowiesz sie na watku ale to pozniej na razie opanuj susz i puch.
i mowi Ci to ja, ktora z prostszych wlsoow uzyskala niezle fale swojego czasu a

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Od tylu lat je盥z tylko i wy陰cznie prywatnie + do miast oddalonych o 200 km ponad, bo u mnie i okolicach 瘸dnych lekarzy nie ma. Tyle ile kasy straci豉m,a nawet nie chce my郵e. Nowe auto mog豉bym spokojnie sobie kupi.

Na chwil obecn pij Inofem- podobno dzia豉 dobrze na PCOS,ale te ile kosztuj..

Si wy瘸li豉m,, wybaczcie
a by豉s u tego znanego doktora z Wro, ktorego tu jedna dziewczyna polecala ( przepraszam nie pamietam nicka - dawno jej tu nie by這 - margot?? ) nie u tego co sie okaza這 ze opinie ok a on kiep軼iuchny, ale jakis starszy pan podobno dobry... pami皻acie?

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2015-06-26, 05:23   #3531
dzamatasi
Wtajemniczenie

By豉m w 鈔od u gina,powiedzia ze wszystkiemu winna jest prolaktyna i zdziwi si, 瞠 jeszcze nie jest leczona na szcz窷cie endo po takim czasie obserwacji prolaktyny wdra瘸 leczenie.
Jako nigdy nie 陰czy豉m tego ze sob, ale zauwa篡豉m, 瞠 przrd okresem najwi璚ej w這s闚 leci... a przecie mam najwi瘯szy wyrzut prolaktyny w tym czasie ...a jak wiadomo ona obni瘸 p販iowe hormony I powi瘯sza androgeny
Edit prolaktyna symuluje hormony nadnerczowych tj:kortyzol i co lepsze symuluje do pracy r闚nie ACTH = kortyzol . Jak wszystko zaczyna si 豉dnie 陰czy ..

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2015-06-26 o 05:27
dzamatasi jest offline  
Stary 2015-06-26, 07:09   #3532
Agilla23
Raczkowanie

Dzamatasi, o prolaktynie s造sza豉m wiele - jak jest podwy窺zona i to co robi z w這sami. Przynajmniej wiesz na czym stoisz.
Jest blog eve, tam jest wiele ciekawych info o prolaktynie, sama si z tym boryka豉 i walczy豉 z wypadem w這s闚.
http://blogeve-evel.blogspot.com/201...aktynemia.html
Susz w這s闚 to jest nic z por闚naniu z wypadaniem, kiedy robi si wszystko, a nic nie pomaga i jest si bezsiln.

Edytowane przez Agilla23
Czas edycji: 2015-06-26 o 07:20
Agilla23 jest offline  
Stary 2015-06-26, 07:46   #3533
dzamatasi
Wtajemniczenie

Tak,widzia豉m u niej o prolaktynie. Nawet do niej napisa豉,ale nie odp
Tylko teraz kwestia sk康 ta hiperprolaktynemia.. Ginekolog zaleci tomografi,瞠by si upewni czy mo瞠 jakiego gruczolaka nie ma czy co. Zapyta r闚nie czy z nerkami i w徠rob jest wszystko ok Pierwszy raz od ponad 3 lat, kto o to zapyta,w ko鎍u z prolaktyn mo瞠 by powi您ane
Dodatkowo jak dowiedzia si,瞠 anty bra豉m i zakrzep ma這 co dosta豉m, powiedzia,瞠 kto chcia 豉dnie mnie wyko鎍zy,od razu da skierowanie na krzepliwo嗆 + na multum innych bada, SAM! nic nie musia豉m prosi. Generalnie by豉m z niego zadowolona,szczeg鏊nie,瞠 by豉 to wizyta na NFZ, na kt鏎ej wi璚ej si dowiedzia豉m ni na tych co p豉ci豉m 200z.

Zobaczymy czy leczenie co pomo瞠, oby. Wa積e,瞠by w這sy przesta造 lecie, niczego do szcz窷cia mi nie potrzeba.
Jeszcze b璠 musia豉 mie operacj i nie wime jak to bedzie. 2 lata temu po niej wlosy tak lecialy, teraz to ju wypadna wszytskie
Stary 2015-06-26, 09:09   #3534
gosiac4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cze嗆,
jest to m鎩 pierwszy post na forum ale mog powiedzie troch o metodach zwalczania wypadaj帷ych w這s闚. 2 lata temu m鎩 problem by ju na tyle du篡 瞠 placek na g這wie zamalowywa豉m kredk do oczu i cieniami 瞠by a tak nie by這 wida. Nie czyta豉m wszystkich w徠k闚 ale mog zdecydowanie poleci 2 leki jeden to wiesio貫k w tabletkach, stosuje go od tamtego czasu prawie non stop bo znacznie poprawia wygl康 moich w這s闚 i sk鏎y, a drugi kt鏎y by kluczowy w leczeniu mojego problemu to by lek z biotyn, czyli Biotebal wtedy bardzo ci篹ko by這 go dosta ale pom鏬 i ju jest lepiej. Nadal czasem wypadaj mi w這sy ale ju nie jest tak, 瞠 wychodz gar軼iami.
gosiac4 jest offline  
Stary 2015-06-26, 09:34   #3535
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Dziewczyny s造sza造軼ie mo瞠 o mezoterapii biomimetycznej?

Tutaj opowiada o efektach Megi:
https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM

Znalaz豉m ju w swoim mie軼ie gabinet, kt鏎y wykonuje taki zabieg i chcia豉bym si wybra. Czy kt鏎a z Was stosowa豉?
Stary 2015-06-26, 09:46   #3536
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Dziewczyny s造sza造軼ie mo瞠 o mezoterapii biomimetycznej?

Tutaj opowiada o efektach Megi:
https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM

Znalaz豉m ju w swoim mie軼ie gabinet, kt鏎y wykonuje taki zabieg i chcia豉bym si wybra. Czy kt鏎a z Was stosowa豉?
Przed chwil te obejrza豉m filmik i ju oczywi軼ie szuka豉m w pobli簑 mojej "mie軼iny". Znalaz豉m w Gdy i chyba zrobi sobie po sezonie. Teraz zawsze istnieje obawa o wp造w s這鎍a. Na razie wykupi豉m Alpicort ale te musz poczyta o ewentualnej interakcji ze s這鎍em, je郵i nie b璠zie przeszk鏚, chyba w ko鎍u wypr鏏uj ale tylko w tych newralgicznych punktach.

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-06-26, 10:28   #3537
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Przed chwil te obejrza豉m filmik i ju oczywi軼ie szuka豉m w pobli簑 mojej "mie軼iny". Znalaz豉m w Gdy i chyba zrobi sobie po sezonie. Teraz zawsze istnieje obawa o wp造w s這鎍a. Na razie wykupi豉m Alpicort ale te musz poczyta o ewentualnej interakcji ze s這鎍em, je郵i nie b璠zie przeszk鏚, chyba w ko鎍u wypr鏏uj ale tylko w tych newralgicznych punktach.
Ile ta przyjemno嗆 kosztuje u Ciebie?
Stary 2015-06-26, 11:13   #3538
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Ile ta przyjemno嗆 kosztuje u Ciebie?
Jednak w Sopocie nie w Gdyni i z tego co wyczyta豉m to 400z za ampu趾 a w serii 350z

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-06-26, 14:58   #3539
enn_
Zakorzenienie

Jednak bede ryzykowac z biotyna. Kolezanka kupila 10mg (2x wiecej niz w biotebalu), tabletki male (moge polknac ), mowi ze poprawily jej sie wlosy i paznokcie, a podobno wlosy bardzo mocno jej wypadaly.
Stary 2015-06-26, 15:03   #3540
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Jednak bede ryzykowac z biotyna. Kolezanka kupila 10mg (2x wiecej niz w biotebalu), tabletki male (moge polknac ), mowi ze poprawily jej sie wlosy i paznokcie, a podobno wlosy bardzo mocno jej wypadaly.
Ja 造kam biotyn w dawce 7500 mcg i bardzo sobie chwal

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.