Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-06-26, 15:08   #3541
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Oh, super, bo chyba Sailor ostatnio pisala, ze nikomu z watku nie pomogla. Jak dlugo bralas zanim zauwazylas poprawe?
Stary 2015-06-26, 21:10   #3542
Olenka96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Polecam wcierke jantar nie wiem czy sama wcierka co daje czy masa ale daje polecam zrobi badanie krwi . U mnie wykaza這 nie dokrwistosc, bra豉m tabletki i jak r瘯 odj望
Olenka96 jest offline  
Stary 2015-06-27, 09:05   #3543
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Oh, super, bo chyba Sailor ostatnio pisala, ze nikomu z watku nie pomogla. Jak dlugo bralas zanim zauwazylas poprawe?
Mnie pomaga na w這sy i na paznokcie. Popraw zauwa篡豉m w miar szybko, oko這 miesi帷a. Najlepszy efekt by po stosowaniu przez trzy miesi帷e, bardzo szybko mi wtedy w這sy ros造 na d逝go嗆. Mam po biotynie te du穎 mocniejsze paznokcie, na pocz徠ku roku bardzo mi si 豉ma造 a teraz nic ich nie z豉mie
Stary 2015-06-29, 09:03   #3544
saoriQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

M鎩 endo powiedzia, 瞠 moje problemy s zwi您ane z nadmiarem androgen闚 Mam tr康zik i w這sy strasznie si przerzedzi造. Ja zakupi豉m wierzbownic i b璠 j pi, zobacz jakie b璠 efekty. Do tego zakupi豉m szampon Seboradin FitoCell. Wcieram te kozieradk. I lecz tarczyc. Mam nadzieje, 瞠 kiedy m鎩 problem minie, bo p鏦i co to jestem za豉mana...
Ja polecam filmiki dziewczyny, kt鏎a ma ma problemy z 造sieniem
https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM
i jej profil na fb: https://pl-pl.facebook.com/pages/Meg...36785709829861

Edytowane przez saoriQ
Czas edycji: 2015-06-29 o 09:05
saoriQ jest offline  
Stary 2015-06-29, 16:57   #3545
wooow12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Z biotynka tak, jak ze wszystkim. Jednym pomo瞠, drugim nie. Niby jest jej sporo w po篡wieniu, ale pozostaje kwestia jako軼i tego jedzenia, przyswajalnosci biotyny i sprawno軼i naszego uk豉du pokarmowego. Je瞠li kto ma braki H to pewnie suplementacja wyjdzie na plus.

Odpuka, chyba sko鎍zy si ju u mnie posylimarynowy wysyp . Wszystko 豉dnie przygasa. I by這by ju ca趾iem zno郾ie gdyby nie fakt, 瞠 inteligenta ja postanowi豉m podbi sobie poziom glutationu. Bo przecie glutation w organizmie taki fajny, wa積y och i ach. W tym celu naby豉m genialny jakosciowo izolat serwatki, kt鏎y te mia by och i ach. A jakie to bogate w aminokwasy, a jakie Super nowoczesne technologicznie. I cialo mialo skorzystac i wlosy i duch. Lyknelam sobie wi璚 zdrow porcjke 20g. I to w pracy, tak ku pokrzepieniu. W ci庵u 30min zmiot這 mnie z powierzchni ziemi. Czerwone plamy na ca造m ciele, buzia rozogniona, swedzaca wysypka. A ja prawie nieprzytomna. C騜. .. przynajmniej nie musze juz wydawa kasy na testy alergiczne na bia趾a mleczne. Od tego czasu co mi si tak popl徠alo, 瞠 nawet symboliczne ilo軼i mleka w kawie powoduj u mnie sw璠zenie buzi

疾by by這 ciekawiej... rozkminialam sobie spraw mojego hashi i niedoczynnosci. Co mi w tym nie pasowa這, gdy je瞠li to hashi mia這by by g堯wnym winowajca stanu moich w這s闚 to tak naprawd musia豉bym to mie ju porzadne kilkana軼ie lat. Tymczasem moja tarczyca mimo wszystko trzyma si jak na taki okres ciut za dobrze (zobacz po usg). W ka盥ym b康 razie hormony wytwarza nadal we wzgl璠nej normie. Zatem, na moje laickie oko to do嗆 "swieza" sprawa. Oszacowalabym to swinstwo na ok. 2-3 lata. To w豉郾ie zbiega si w czasie ze 鄉ierci obojga moich rodzic闚, wielkim stresem, zamieszanie, moja przeprowadzka do niemiec i "walka o przetrwanie" hehe po陰czona z fatalnym trybem 篡cia. Wtedy to zacz窸am sypa si konkretnie. Tyle, ze ja juz wcze郾iej mia豉m problemy z w這sami, puchnieciem, 豉paniem kg, senno軼i i brakiem energii, nieregularnymi miesi帷zkami i innymi takimi umilaczami 篡cia, kt鏎e na przestrzeni lat zwala豉m na "tak moj urod" . I co wi璚ej, zawsze momentalnie polepszalo mi si gdy odstawia豉m cukier i pieczywo i inne maczne. Cielam w璕le, a przy okazji nie鈍iadomie gluten. Teraz, gdy doda do tego lekka hipoplazje szkliwa, nawracaj帷e uporczywie opryszczki na ustach, wzd璚ia i nabrzmialy brzuch i kilka innych czynnik闚 wychodzi na to, 瞠. .. Eureka! Ja od szczeniecych lat jestem posiadaczk celiaki. To t逝maczy wszystko. Diagnostyk sobie niestety daruj - przeciwcia豉 mog mi nie wyj嗆, bo nie jem glutenu. Na biosje nie zdecyduj si. Mo瞠 kiedy machne sobie genetyczne, ale p鏦i co inne badania maj wy窺zy priorytet. Podejrzewam r闚nie, 瞠 moja mama mia豉 nigdy nie zdiagnozowana celiakie, tego juz si jednak nie dowiem.
A 瞠by by這 bardziej w這sowo - zwi您ek celiakii z lysieniem:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...os,t11156.html

I znowu, nie u ka盥ego odstawienie glutenu przyniesie osza豉miaj帷e efekty na skalpie, ale szukaj帷 przyczyn problemu mo瞠 warto dziewczyny uwzgl璠ni i to?

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2015-06-29 o 17:04
wooow12 jest offline  
Stary 2015-06-29, 19:43   #3546
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Wooow12, Ty chyba bierzesz selen? Tak mi sie przypomnialo, bo ostatnio czytalam ze dlugotrwale zazywanie moze prowadzic do cukrzycy typu 2.
Swoja droga, tknelo mnie i poczytalam tez o wplywie na tarczyce (rzekomo swietny), a wcale nic co by jednoznacznie wskazywalo na skutecznosc nie znalazlam.

Wiem, ze jestem tu chyba w mniejszosci, ale bierzcie suple z glowa, dziewczyny. Nie kazdy jest cudownym lekiem na przypadlosc X, bo tak wierza ludzie na jakims forum albo tak pisze ktos na jakiejs stronie internetowej (albo dziesieciu stronach).

I wooow, przypomnial mi sie Twoj depresyjny post o tym jak to nikt tak naprawde nie leczy niedoczynnosci tarczycy - na ktory wtedy nie odpisalam, ale jednak cos mnie dreczylo. Przy calej mojej niecheci do lekarzy, uwazam ze jednak przesadzasz. Oczekujesz niemalze ze lekarze beda eksperymentowac na pacjentach - bo do tego sprowadza sie oczekiwanie zalecania metod leczenia, ktore wydaja sie obiecujace, ale jednak ich efekty nie sa potwierdzone badaniami. W Internecie jest masa recept na zdrowie, masa informacji o cudownych lekach. Niektore niepoparte niczym, niektore poparte sredniej jakosci badaniami i gdzies jeszcze mala czesc rzeczy, ktore faktycznie sa dobrze przebadane i bezpieczne.
Tak, jak pisze - przy calym moim sceptycyzmie jesli chodzi o podejscie lekarzy, mam swiadomosc ze ich wiedza jest duzo wieksza od mojej i czesto nie bez powodu wybieraja takie, a nie inne leczenie. Mechanizmy ktore zachodza w naszym organizmie, te wszystkie zaleznosci, to nie cos co mozna zrozumiec po leniwej wieczornej lekturze for internetowych. A tyroksyna nie bez powodu jest powszechnie stosowana - jest skuteczna. Mozna ludzi leczyc dieta i suplami i w ten sposob doprowadzac do stanu bez objawow (co Tobie wydaje sie ok), ale jesli taki Euthyrox moze zadzialac tak samo (i bardzo czesto dziala), to powiedz mi jaka jest przewaga metody pierwszej nad druga?
Stary 2015-06-29, 20:28   #3547
wooow12
Raczkowanie

Je郵i chodzi o artyku na endokrynologa. net i selen :
http://commed.polki.pl/selen-i-endok...c85c963da099b1

Nie pisa豉m Enn o leczeniu niedoczynnosci, lecz o leczeniu hashimoto - a raczej o kompletnym braku leczenia hashi. To roznica. Takie s fakty.

W syntetycznych hormonach tarczycy nie ma nic z貫go poza tym, 瞠 praktycznie wy陰czaj tarczyce. Ci篹ko jest wyj嗆 z takich hormon闚 i w zasadzie czesto jest si skazanym na nie do ko鎍a 篡cia. Widzisz, mozna sie leczyc, a mozna sie wyleczyc. W niekt鏎ych przypadkach hormony oczywi軼ie to jedyne wyj軼ie i absolutnie nie neguje tego. Jednak je郵i mog wyj嗆 na prost i doprowadzi tarczyce do 豉du bez nich, to czy jest sens 豉dowania si w to ot tak dla zasady?
wooow12 jest offline  
Stary 2015-06-29, 20:35   #3548
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Ja potwierdzam- bra豉m biotebal 6 miesiecy , zadnego dzia豉nia na w這sy ani na paznokcie revalid przynajmniej sprawil ze mia豉m mocne paznokcie i dlugie rzesy.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2015-06-29, 21:20   #3549
wooow12
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Oczekujesz niemalze ze lekarze beda eksperymentowac na pacjentach - bo do tego sprowadza sie oczekiwanie zalecania metod leczenia, ktore wydaja sie obiecujace, ale jednak ich efekty nie sa potwierdzone badaniami. W Internecie jest masa recept na zdrowie, masa informacji o cudownych lekach. Niektore niepoparte niczym, niektore poparte sredniej jakosci badaniami i gdzies jeszcze mala czesc rzeczy, ktore faktycznie sa dobrze przebadane i bezpieczne.
?
Ustosunkuje si jeszcze do tego fragmentu. Gwarantuje Ci Enn, 瞠 na chwil obecn nie stosuj 瘸dnego 鈔odka kt鏎y nie jest poparty gruntownym badaniami Nie namawiam nikogo do rezygnowania z lek闚 i eksperymentowania na sobie - jak r闚nie nie oczekuje od lekarzy, 瞠 b璠 eksperymentowa na pacjentach. To czego od nich oczekuj, to szerszego spojrzenia na pacjenta, szukania przyczyny, a nie maskowania objaw闚. Sorry, ale endo mi hormonem tarczycowym nie wyleczy hashimoto (poprawniej - nie wprowadzi w remisje) tak jak derma loxonem nie wyleczy 造sienia. Wiem, trudne por闚nanie - inna skala problemu, ale schemat jednak ten sam. I pewnie masz racj - na bank jest pow鏚, dla kt鏎ego lekarze stosuj te schematy - jednocze郾ie jednak istnieje te pow鏚, dla kt鏎ego ludzie (w tym r闚nie my ns tym watku) szukaj alternatywnych rozwi您a.

P.s. chcia豉m donie嗆, 瞠 dostalam namiar na fajnego polskiego endo tu w monachium, kt鏎y specjalizuje si r闚nie w naturopatii, akupunkturze i innych takich czary mary

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2015-06-29 o 21:22
wooow12 jest offline  
Stary 2015-06-30, 15:25   #3550
wooow12
Raczkowanie

Zeby nie robi zbytniego chaosu dodaj na szybko garstk informacji, a raczej wst瘼 do nowych rozkminek w nowym po軼ie
Na pocz徠ek co optymistycznego ku pokrzepieniu serc:

http://www.hairloss-research.org/Upd...erDie8-12.html

W skr鏂ie - opisany jest tu przypadek 73 letniego m篹czyzny, kt鏎y wylysial w wieku 28 lat. Zasadniczo w przeci庵u 45lat mieszki w這sowe powinny ulec ca趾owitemu, nieodwracalnemu zanikowi. Prawdopodobnie jednak mieszki wcale nie s tak ch皻ne do umierania, jak nam si obecnie wydaje. 荑 staruszek 造kal sobie spironolakton przez 6 lat. W ci庵u trzech ostatnich miesi璚y ca豉 lysinka zacz窸a mu porasta w這sami. Pe軟owarto軼iowymi w這sami. Najprawdopodobniej ma to zwi您ek z antyandrog. Dzia豉niem spiro. Chcia豉bym w tym miejscu zaznaczy, i absolutnie nie jest moim zamiarem zach璚anie kogokolwiek do lykania spironolaktonu . Co wi璚ej, nawet w cytowanym przeze mnie artykule jest wymieniony szereg bardzo niefajnych potencjalnych ubokow wynikaj帷ych ze stosowania spiro. Sednem sprawy nie jest to, co staruszek 造kal lecz fakt, 瞠 odwr鏂enie totalnej miniaturyzacji mieszkow jest mozliwe. Mieszki bowiem nie umieraj, lecz w toku miniaturyzacji (pod wplywem przewleklego stanu zapalnego i dht, o czym pozniej w wolnej chwili wkleje kilka ciekawych rzeczy, na ktore trafilam)staj si niewidoczne i ulegaj zwloknieniu. Odwr鏂enie zwloknienia jest procesem d逝gotrwa造m, lecz jak widac mo磧iwym (nie wiem, kto to powiedzia, ale bardzo mi si spodoba這: Nie ma chor鏏 nieuleczalnych. Je瞠li istnieje w historii cho jeden przypadek wyleczenia z danej choroby -nie jest ona nieuleczalna) Wracajac do artykulu...Ponownie - znowu kluczowym aspektem wydaje si by zwalczanie stanu zapalnego. Jednocze郾ie na scenie pojawiaj nam si nowi(lub niezupelnie nowi) gracze: emu Oil oraz tauryna. I kilku innych:

http://www.hairloss-research.org/Upd...itine8-09.html

W tym zacna kurkumina. Cze嗆 z wymienionych w linku substancji by豉 zapewne przez nas testowana, ale czy zawsze w takich po陰czeniach? Mo瞠 synergia i dawka jest tu istotna. I czas.

C.D.N wkr鏒ce

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2015-06-30 o 15:30
wooow12 jest offline  
Stary 2015-06-30, 21:57   #3551
mar35
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

kr鏒ko - 2 produkty: Advecia i kask Theradome.. kask brzmi 鄉iesznie i jeszcze lepiej si w nim "wygl康a", reagowa豉m 鄉iechem jak zobaczy豉m u kolegi z podobym problemem, ale efekty zaskakuj帷e.. jak kto mocno chce uzyska efekt to polecam - warto wyda te pieni康ze ja sw鎩 kupi豉m w USA, ale z tego co wiem s ju sklepy sprzedaj帷e Theradome w Polsce.
mar35 jest offline  
Stary 2015-07-01, 07:09   #3552
saoriQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

Cytat:
Napisane przez wooow12 Poka wiadomo嗆
Zeby nie robi zbytniego chaosu dodaj na szybko garstk informacji, a raczej wst瘼 do nowych rozkminek w nowym po軼ie
Na pocz徠ek co optymistycznego ku pokrzepieniu serc:

http://www.hairloss-research.org/Upd...erDie8-12.html

W skr鏂ie - opisany jest tu przypadek 73 letniego m篹czyzny, kt鏎y wylysial w wieku 28 lat. Zasadniczo w przeci庵u 45lat mieszki w這sowe powinny ulec ca趾owitemu, nieodwracalnemu zanikowi. Prawdopodobnie jednak mieszki wcale nie s tak ch皻ne do umierania, jak nam si obecnie wydaje. 荑 staruszek 造kal sobie spironolakton przez 6 lat. W ci庵u trzech ostatnich miesi璚y ca豉 lysinka zacz窸a mu porasta w這sami. Pe軟owarto軼iowymi w這sami. Najprawdopodobniej ma to zwi您ek z antyandrog. Dzia豉niem spiro. Chcia豉bym w tym miejscu zaznaczy, i absolutnie nie jest moim zamiarem zach璚anie kogokolwiek do lykania spironolaktonu . Co wi璚ej, nawet w cytowanym przeze mnie artykule jest wymieniony szereg bardzo niefajnych potencjalnych ubokow wynikaj帷ych ze stosowania spiro. Sednem sprawy nie jest to, co staruszek 造kal lecz fakt, 瞠 odwr鏂enie totalnej miniaturyzacji mieszkow jest mozliwe. Mieszki bowiem nie umieraj, lecz w toku miniaturyzacji (pod wplywem przewleklego stanu zapalnego i dht, o czym pozniej w wolnej chwili wkleje kilka ciekawych rzeczy, na ktore trafilam)staj si niewidoczne i ulegaj zwloknieniu. Odwr鏂enie zwloknienia jest procesem d逝gotrwa造m, lecz jak widac mo磧iwym (nie wiem, kto to powiedzia, ale bardzo mi si spodoba這: Nie ma chor鏏 nieuleczalnych. Je瞠li istnieje w historii cho jeden przypadek wyleczenia z danej choroby -nie jest ona nieuleczalna) Wracajac do artykulu...Ponownie - znowu kluczowym aspektem wydaje si by zwalczanie stanu zapalnego. Jednocze郾ie na scenie pojawiaj nam si nowi(lub niezupelnie nowi) gracze: emu Oil oraz tauryna. I kilku innych:

http://www.hairloss-research.org/Upd...itine8-09.html

W tym zacna kurkumina. Cze嗆 z wymienionych w linku substancji by豉 zapewne przez nas testowana, ale czy zawsze w takich po陰czeniach? Mo瞠 synergia i dawka jest tu istotna. I czas.

C.D.N wkr鏒ce
Przeczyta豉m jednym tchem bo daj jak捷 nadzieje, kt鏎 ja powoli trac... Prosz o wi璚ej!
saoriQ jest offline  
Stary 2015-07-02, 17:52   #3553
natalia0790
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

ja ma jeszcze pytanie, straszny t逝sty 逝pie na g這wie, i przez to wypadaj mi w這sy co ja ma zrobi?znacie jakie skuteczne sposoby?

badania hormonalne i inne krwi mam w normie
natalia0790 jest offline  
Stary 2015-07-02, 20:05   #3554
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Z suplement闚, po kt鏎ym wida r騜nic bynajmniej na paznokciach to Bio-Silika, tylko trzeba 2 kapsu趾i na raz 造kn望. Paznokcie mia豉m jakby tipsy kto mi doklei Teraz testuj najnowszy vitapil i dupa, pazury si krusz, to co tu ma na w這sy pom鏂.

Poza tym jestem na kuracji dr S這wi雟kiej i efekty s piorunuj帷e. W這sy przesta造 wypada, prze鈍ity zarastaj, inne 篡cie. 砰cz, 瞠by ka盥a z was znalaz豉 swoj kuracj. Mi niestety zio豉 ani mezoterapia nic nie da豉, dosz豉m do takiego punktu, 瞠 by這 mi wszystko jedno. Teraz czuj, 瞠 篡j.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-02, 20:48   #3555
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Z suplement闚, po kt鏎ym wida r騜nic bynajmniej na paznokciach to Bio-Silika, tylko trzeba 2 kapsu趾i na raz 造kn望. Paznokcie mia豉m jakby tipsy kto mi doklei Teraz testuj najnowszy vitapil i dupa, pazury si krusz, to co tu ma na w這sy pom鏂.

Poza tym jestem na kuracji dr S這wi雟kiej i efekty s piorunuj帷e. W這sy przesta造 wypada, prze鈍ity zarastaj, inne 篡cie. 砰cz, 瞠by ka盥a z was znalaz豉 swoj kuracj. Mi niestety zio豉 ani mezoterapia nic nie da豉, dosz豉m do takiego punktu, 瞠 by這 mi wszystko jedno. Teraz czuj, 瞠 篡j.
Super
Co to za kuracja?
Stary 2015-07-02, 21:27   #3556
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez saoriQ Poka wiadomo嗆
... Prosz o wi璚ej!
i ja
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-07-03, 07:50   #3557
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:

Antuanetta
, napisz co wi璚ej!
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2015-07-03, 09:08   #3558
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:

Antuanetta, poprosz o szczeg馧y Po czym takie efekty?
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-07-03, 09:21   #3559
aga1522
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam wszystkich serdecznie,jestem nowa na tym forum,a to pierwszy w徠ek w kt鏎ym sie wypowiadam.Zafascynowana histori dobrejrady od ponad tygodnia 造kam prostenal perfect,z nadziej na popraw kondycji moich marniutkich w這sk闚.Od lat by造 rzadkie i s豉be,a teraz mam ich tak malutko jak jeszcze nigdy,nie moge rozpuscic bo wygl康aja tak kozmarnieMy郵 瞠 u mnie jedn z przyczyn takiego stanu rzeczy mo瞠 by stres kt鏎ego mam naprawde sporo:/Mam nadzieje 瞠 prostenal pomo瞠

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia0790 Poka wiadomo嗆
ja ma jeszcze pytanie, straszny t逝sty 逝pie na g這wie, i przez to wypadaj mi w這sy co ja ma zrobi?znacie jakie skuteczne sposoby?

badania hormonalne i inne krwi mam w normie

Witam,te czasem pojawia mi si to dziadostwo,stosuje wtedy szampon vichy dercos na t逝sty 逝pie,nawet pomaga,tylko drogi jest,ponad 40z za 200 ml
aga1522 jest offline  
Stary 2015-07-03, 09:21   #3560
Gaya_oo
Rozeznanie

Antuanetta, ju wiem Doczyta豉m na kafeterii. W mi璠zyczasie obszuka豉m neta w tej kwestii i zamierzam spr鏏owa... Finasteryd nie nale篡 do specyfik闚 bezpiecznych, ale widz 瞠 coraz cz窷ciej na necie pojawiaj si informacje odno郾ie stosowania i skuteczno軼i na 造sienie u kobiet. Jak wr鏂 z wakacji udam si do jakiego dobrego endo i poprosz o recept.

Interesowa豉m si bardzo tym specyfikiem swego czasu, ale jeszcze kilka lat temu nie by這 przypadk闚 aby kobiety to stosowa造 (a przynajmniej nie pisa造 o tym) ani 瞠by lekarze przepisywali kobietom. M鎩 by造 mia bzika na punkcie 造sienia, cuda stosowa. Doradzi豉m fina ale po wizycie u lekarza zrezygnowa - pewnie ze strachu przed zmniejszeniem libido czy potencji

....

Ech... Sama nie wiem co o tym my郵e. Im wi璚ej czytam tym wi璚ej w徠pliwo軼i. Jakby nie by這 jest to mieszanie w hormonach. Czy nie za wysoka cena za w這sy? Tym bardziej gdy badanie hormon闚 jest wzorcowe?...

http://porostwlosow.pl/czy-finastery...-lysienie.html

Edytowane przez Gaya_oo
Czas edycji: 2015-07-03 o 09:37
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-07-03, 17:38   #3561
Antuanetta
Rozeznanie

Gaya, ja bardziej ni fina boj si tabletek anty, kt鏎e trzeba dla ochrony stosowa. Fina mog z czasem redukowa do 造kania nawet raz na kilka dni a z antykoncepcj nie ma tak 豉two. Libido zamiast spa嗆 to mi wzros這, tutaj chyba psychika dzia豉, bo w這s ro郾ie, cz這wiekowi samoocena wzrasta.

Kuracj stosuj 3 miesi帷e, a efekty s ogromne.Fin, antyki i loxon 5% i zero problem闚 z wypadaniem w這s闚.Trzymaj si mocno g這wy, mog ci庵n望, czesa, my codziennie, szok. Pod koniec lipca postaram si wrzuci zdj璚ia dla por闚nania.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-03, 18:52   #3562
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Gaya, ja bardziej ni fina boj si tabletek anty, kt鏎e trzeba dla ochrony stosowa. Fina mog z czasem redukowa do 造kania nawet raz na kilka dni a z antykoncepcj nie ma tak 豉two. Libido zamiast spa嗆 to mi wzros這, tutaj chyba psychika dzia豉, bo w這s ro郾ie, cz這wiekowi samoocena wzrasta.

Kuracj stosuj 3 miesi帷e, a efekty s ogromne.Fin, antyki i loxon 5% i zero problem闚 z wypadaniem w這s闚.Trzymaj si mocno g這wy, mog ci庵n望, czesa, my codziennie, szok. Pod koniec lipca postaram si wrzuci zdj璚ia dla por闚nania.
Ch皻nie zobacz zdj璚ia Loxon u mnie odpada ;/ Mam ciemne w這sy i wielkie obawy przed tym, 瞠 sypnie mi si w御 i/albo baczki. Tym sposobem zwi瘯sz jeszcze moje problemy Dzieci ju nie planuj, wi璚 w moim przypadku antyki nie s konieczne, prawda? Nie ma opcji zaj軼ia w ci捫 w chwili obecnej B璠 rozwa瘸 tego fina przez najbli窺zy czas bior帷 pod uwag wszystkie plusy i minusy. Z w這sami z roku na rok jest coraz gorzej. Prze鈍ity strasz... ;/ Robi豉m sobie badanie poziomu wit. D3, oczywi軼ie mam jej za ma這 i wcale si nie dziwi. S這鎍a unikam od d逝giego ju czasu, bo przecie s這鎍e sprawia, 瞠 造sin 鈍iec Mezoterapia osoczem da豉 kr鏒kotrwa造 efekt i tak co mia這 polecie to polecia這, tyle 瞠 z op騧nieniem. Kiesze mi opr騜ni豉 - to fakt, nie warto by這 ;/ Pocieszam si, 瞠 jestem zdrowa, 瞠 nic mi nie dolega, ale jestem kobiet i chyba jak najbardziej normalnym jest 瞠 za豉muje mnie totalnie utrata w這s闚
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-07-03, 19:59   #3563
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Ch皻nie zobacz zdj璚ia Loxon u mnie odpada ;/ Mam ciemne w這sy i wielkie obawy przed tym, 瞠 sypnie mi si w御 i/albo baczki. Tym sposobem zwi瘯sz jeszcze moje problemy Dzieci ju nie planuj, wi璚 w moim przypadku antyki nie s konieczne, prawda? Nie ma opcji zaj軼ia w ci捫 w chwili obecnej B璠 rozwa瘸 tego fina przez najbli窺zy czas bior帷 pod uwag wszystkie plusy i minusy. Z w這sami z roku na rok jest coraz gorzej. Prze鈍ity strasz... ;/ Robi豉m sobie badanie poziomu wit. D3, oczywi軼ie mam jej za ma這 i wcale si nie dziwi. S這鎍a unikam od d逝giego ju czasu, bo przecie s這鎍e sprawia, 瞠 造sin 鈍iec Mezoterapia osoczem da豉 kr鏒kotrwa造 efekt i tak co mia這 polecie to polecia這, tyle 瞠 z op騧nieniem. Kiesze mi opr騜ni豉 - to fakt, nie warto by這 ;/ Pocieszam si, 瞠 jestem zdrowa, 瞠 nic mi nie dolega, ale jestem kobiet i chyba jak najbardziej normalnym jest 瞠 za豉muje mnie totalnie utrata w這s闚
Gaya nie unikaj s這鎍a, s這鎍e to 篡cie. Moje w這sy te zawsze bardziej lec w okresie nas這necznienia, wsz璠zie ich pe軟o, ale wol za這篡 kapelusik, cho wygl康am w nim koszmarnie, ale bra ze s這鎍a co si da.

Co do Antuanetty te z rado軼i przeczyta豉m o efektach i my郵, 瞠 w moim wieku ju nie mam nic do stracenia a co najwy瞠j mog zyska w這sy i ? zwi瘯szenie libido? Boj si tylko nadmiaru wagi , wi璚 chyba spr鏏uj i st康 pytanie, bo si doczyta豉m, 瞠 jest wiele fina, kt鏎y poleca znawczyni tematu?

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-03, 20:10   #3564
Antuanetta
Rozeznanie

Gaya, fin powoduje wady p這du, jak jest ryzyko zaj軼ia w ci捫 to lepiej si zabezpieczy Ja musz Zarastam, zarastam, z niepo膨danych w這s闚 to nic nie zauwa篡豉m, a loxon wystarcza mi na 2 tygodnie, nie umiem tego mniej nak豉da, mo瞠 z czasem zredukuj do stosowania tylko wieczorem, puki co do sierpnia wytrzymam, bo mam wesele siostry i nie chc zniweczy efektu. Ja stosuj najta雟zy zamiennik czyli alopexy, jakie 25 z butelka. Finasteryd na rok stosowania to koszt oko這 100 z. W sierpniu mam wizyt kontroln, zapadnie decyzja co dalej czy kontynujemy, czy zmieniamy kuracj. W ocenie pani doktor mam kilka typ闚 造sienia w jednym, gorzej ju nie mo瞠 by. Powiedzia豉, 瞠 leczenie to co najmniej 3 lata na wyd逝瞠nie anagenu. Zanim odzyskam w這sy w豉軼iwe sporo ich jeszcze si wymieni. Jako ufam tej kobiecie, ma wiedz i zawsze kilku student闚, kt鏎ym t逝maczy co i jak leczy.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-03, 20:19   #3565
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Gaya, fin powoduje wady p這du, jak jest ryzyko zaj軼ia w ci捫 to lepiej si zabezpieczy Ja musz Zarastam, zarastam, z niepo膨danych w這s闚 to nic nie zauwa篡豉m, a loxon wystarcza mi na 2 tygodnie, nie umiem tego mniej nak豉da, mo瞠 z czasem zredukuj do stosowania tylko wieczorem, puki co do sierpnia wytrzymam, bo mam wesele siostry i nie chc zniweczy efektu. Ja stosuj najta雟zy zamiennik czyli alopexy, jakie 25 z butelka. Finasteryd na rok stosowania to koszt oko這 100 z. W sierpniu mam wizyt kontroln, zapadnie decyzja co dalej czy kontynujemy, czy zmieniamy kuracj. W ocenie pani doktor mam kilka typ闚 造sienia w jednym, gorzej ju nie mo瞠 by. Powiedzia豉, 瞠 leczenie to co najmniej 3 lata na wyd逝瞠nie anagenu. Zanim odzyskam w這sy w豉軼iwe sporo ich jeszcze si wymieni. Jako ufam tej kobiecie, ma wiedz i zawsze kilku student闚, kt鏎ym t逝maczy co i jak leczy.
Kt鏎y finasteryd za篡wasz?

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-03, 20:22   #3566
Antuanetta
Rozeznanie

Mam Finaster
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-03, 20:35   #3567
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Mam Finaster
Nie przyty豉?

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-04, 08:36   #3568
Antuanetta
Rozeznanie

Chcia豉bym przyty ale nic z tego, waga stoi w miejscu, ca貫 51 kg.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-04, 14:32   #3569
Agilla23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Antuanetta, spoko, steryd mo瞠sz bra, nawet jak przytyjesz to nie b璠zie 幢e, bo szczuplak z Ciebie.
Ja bym si ba豉 z racji tego, 瞠 my郵 o dziecku. Ale gdybym ju 2 mia豉 w domu, to bym si nie waha豉. Ju jedn ci捫 mia豉m, gdy synek w 6 miesi帷u ci您y umar na serduszko i mam fio豉 na tym punkcie.
Tylko, 瞠 w這sy te prze篡wam, lec strasznie.
Mia豉m podejrzenie pco, ale testo i DHEA, DHEAS mam w normie, nawet nie w g鏎nej. ALe OH 17 progesteron w g鏎nej 1,25 (norma 0,2-2,3). W fazie p璚herzykowej, w 3 dc. Nie wiem czy to co z nadnerczami nie jest, bo kiedy te mi wy窺zy wyszed.
Wtedy to ju chyba tylko sterydy, typu pabi dexa czy Encorton????
Ma kt鏎a z tym do鈍iadczenie? W pierwsz ci捫e zasz豉m bez 瘸dnego leczenia. Mo瞠 po ci您y co si spieprzy這.
Stary 2015-07-04, 15:42   #3570
tekla45
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 147
Wpisy w blogu: 20
GG do tekla45

Chyl czo豉 skrzypowi polnemu- 2 tabletki dziennie i w這ski przesta造 wypada. Pazurki jak stal. Koszt- ok 4- 5z opakowanie.

Partner binesowy FM Group.

Przysz豉 Pani Kosowa (mi這嗆 znaleziona!!!)
tekla45 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.