Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-07-15, 19:21   #3601
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Gosia, ja by豉m na 安i皻okrzyskiej na tym darmowym badaniu. Nie wierz im nic a nic. Mi powiadzia豉 babeczka, 瞠 bez peelingu sk鏎y g這wy, ktory tam kosztuje majatek bez sensu sa wszystkie moje kuracje, a loxon powinnam natychmiast odstawi na rzecz ich jaki cud preparat闚. Wcale mnie nie s逝cha豉, jasno okresli豉m, ze niczego nie odstawie do czasu wizyty kontrolnej w sierpniu, zaleza這 mi tylko na badaniu kamerk, z czego i tak ma這 co wysz這. Powiedzia豉 mi, 瞠 nie mam zadnego odrostu ha ha Na co powiedzia豉m jej, 瞠 jeszcze 3 miesiace temu by豉m prawie 造sa, to ona, 瞠 najwidoczniej mam wszytskie nowe w這sy dlatego kamerka k豉mie.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Dziewczyny, AGA czy nie wa積y jest efekt. Ostatnio wpad豉 mi gazeta typowo medyczna w r璚e i tam by opis przypadku 造sienia anagenowego, przy czym najlepsze efekty leczenia uzyskano po minoxidylu.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-16, 06:36   #3602
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Mam recept na fina nawet dwie si zapisa造 ;-) teraz tylko musz podj望 m瘰ka decyzj wykupi i zacz望 造ka :-D

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-16, 07:53   #3603
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Mam recept na fina nawet dwie si zapisa造 ;-) teraz tylko musz podj望 m瘰ka decyzj wykupi i zacz望 造ka :-D

MM-1968
, nie mia豉 problemu, 瞠by uzyska recept? Jaki lekarz (w sensie specjalizacji) Ci j wypisa? Czekam na efekty/relacj
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2015-07-16, 07:55   #3604
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆

MM-1968
, nie mia豉 problemu, 瞠by uzyska recept? Jaki lekarz (w sensie specjalizacji) Ci j wypisa? Czekam na efekty/relacj
Rodzinny 瘸dnego problemu

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-16, 07:56   #3605
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Rodzinny 瘸dnego problemu
Jak mu wyt逝maczy豉 konieczno嗆 przepisania "m瘰kiego" leku?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2015-07-16, 07:59   #3606
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Jak mu wyt逝maczy豉 konieczno嗆 przepisania "m瘰kiego" leku?
Normalnie zgodnie z prawd >

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-16, 08:01   #3607
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Normalnie zgodnie z prawd >
Trzymam kciuki za efekt . Koniecznie zdaj relacj. Jak b璠 u mojego rodzinnego "zarzuc" temat i zobaczymy ...
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2015-07-16, 08:08   #3608
Ewikk96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Witajcie, dawno mnie tu nie by這, wcze郾iej czyta豉m Was regularnie, ale ostatnie 3 miesi帷e, to raczej rzadko, ale na pewno nadrobi....Pami皻acie moja c鏎ka stosowa豉 Vichy Dercos Neogenic, no c騜 lepiej nie jest, a nawet o wiele gorzej, nie b璠 obwinia tego specyfiku, bo nie mam dowod闚, ale prz鏚 bardzo si przerzedzi podczas jego stosowania, fakt nie wciera豉 codziennie, bo ma w這sy do pasa i nie myje ich codziennie, a u niej ta wcierka jednak powodowa豉 du瞠 przet逝szczenie. Teraz w這sy troch skr鏂one i nam闚i豉m j na zwyk造 Jantar bo mnie bardzo pomaga, odstawi豉m na kilka miesi璚y, ale w czerwcu zacz窸y mi w te upa造 w這sy lecie wi璚 wr鏂i豉m do niego i czuj je篡ki ja kiedy te stosowa豉m vichy i te mi raczej zaszkodzi, wi璚 chyba dla nas on si nie nadaje, ale niekt鏎zy go sobie chwal, moja fryzjerka poleca ten szampon do mycia, tylko troch potrzyma na g這wie, moja kole瘸nka aptekarka te go stosuje i pomaga przy wypadaniu, wi璚 ka盥y jest inny.

Mo瞠 spr鏏ujemy ten spektral...Maria co Ty na to, porad.

Edytowane przez Ewikk96
Czas edycji: 2015-07-16 o 08:13
Ewikk96 jest offline  
Stary 2015-07-16, 12:46   #3609
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Gosiakol --> oczywi軼ie, 瞠 pami皻amy, przecie Ty kobieto jeste z nami od pocz徠ku, stara gwardia jeste. A masz przerzedzenie u g鏎y, na przedzia趾u?

Ewik--> Ciebie te pamietam.Sp鏎bujcie ten spectral, moze na razie bez minoxa, czyli RS. Mo瞠 warto do Jantara dodac kofein i l-arginin i b3? tylko te 3 sk豉dniki.

Ja polecam do mycia szampon NEW firmu Lush. Niestety w PL niedost瘼ny. U mnie 鈍ietnie hamuje wypadanie. Cos mi tam z przodu wyrasta, liche to, bo liche, ale jest.

Antuanetta --> na mnie loxon dzia豉, jak burza, i to w b. kr鏒kim czasie.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-07-16, 16:36   #3610
Antuanetta
Rozeznanie

MM, najszybciej efektow spodziewaj si po mniej wi璚ej 2-2,5 miesiacach. Ja bym loxon do這zy豉 do tego lub jako inna wcierk, ktora ci pomaga na odrost. biore p馧 tabletki, po 3 miesiacach zaczn dzielic na 4
Powodzenia
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-16, 19:20   #3611
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
MM, najszybciej efektow spodziewaj si po mniej wi璚ej 2-2,5 miesiacach. Ja bym loxon do這zy豉 do tego lub jako inna wcierk, ktora ci pomaga na odrost. biore p馧 tabletki, po 3 miesiacach zaczn dzielic na 4
Powodzenia
Od jakie czasu wcieram alpicort.

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-16, 22:38   #3612
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

http://www.yourepeat.com/watch/?v=Pd_wntaiWuE - o tym dlaczego unika chelat闚 magnezu

cze嗆 Gosia
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-07-17, 12:01   #3613
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Nie chce zapeszyc, ale od jakichs 5 dni wlosy mi prawie nie leca, w ogole jakos tak czuje jakby sie mocniej "trzymaly glowy", nie wiem jak to opisac.
Nie uzywam zadnych wcierek, stosuje zewnetrznie tylko od 1.5 miesiaca szampon Pharmacerisa.
Nie suplementuje prawie zelaza, bo sie paskudnie po nim czuje, poza tym tylko od 3 tygodni biore biotyne 10mg i jakis zestaw witamin z grupy B. I mysle, czy to moze byc to? Tak szybko?
Stary 2015-07-17, 23:22   #3614
Ania 1985
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Dziewczyny Loxon 5% czy 2%? Ostatnio us造sza豉m opini, 瞠 dla kobiet lepszy 2%....
Czy kt鏎as z Was 造ka豉 jakis zio這wy lek na prostat i mia豉 efekty tej dziwnej kuracji? By造 jakie skutki uboczne?
Ania 1985 jest offline  
Stary 2015-07-18, 18:17   #3615
aga1522
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

witam,biore prostenal perfect juz prawie miesi帷,w這sy lec dalej niestety,ale pojawi造 sie nowe w這ski,wiec pocieszam sie ze moze wypadaja te stare a nowe beda odrastac,zobaczymy co bedzie dalej.Ijeszcze jedna rzecz-okres przesun掖 mi sie 4 dni co mnie bardzo ucieszy這,bo mia豉m za cz瘰to i nosi豉m sie z zamiarem udania sie do ginekologa,ciekawe co bedzie dalej.Reklame loxona 2 % widzia豉m i mysla豉m o nim,5% jest na recepte i to steryd z tego co pamietam,i mozna sie od niego uzaleznic,czyli po odstawieniu wlosy mog dalej leciec,hm,zobacz,jak moje wypadanie nie ustanie to go wypr鏏uj.Mysle tez o biotebalu,ale opinie o nim sapodzielone.O,jeszcze jedna rzecz,wydaje mi sie ze poprawi sie stan mojej okropnie przet逝szczajacej sie sk鏎y,nie wiem czy to zas逝ga prostenalu,ale jak wychodze po 8h z pracy twarz mi sie nie swieci tak bardzo jak kiedys
aga1522 jest offline  
Stary 2015-07-18, 18:23   #3616
Twiggy22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

Cytat:
Napisane przez Ania 1985 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny Loxon 5% czy 2%? Ostatnio us造sza豉m opini, 瞠 dla kobiet lepszy 2%....
Czy kt鏎as z Was 造ka豉 jakis zio這wy lek na prostat i mia豉 efekty tej dziwnej kuracji? By造 jakie skutki uboczne?
Moja znajoma 造ka豉 taki lek i mia豉 mas skutk闚 ubocznych - niestety nie pami皻am dok豉dnie jakie. Posz豉 do innego lekarza na ponown konsultacj i ten si po prostu popuka w czo這 jak us造sza, czym jego kolega po fachu j leczy - taka to by豉 historia. Nie wiem kt鏎y z lekarzy mia豉 racj, ale kole瘸nka ten specyfik odstawi豉.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Nie chce zapeszyc, ale od jakichs 5 dni wlosy mi prawie nie leca, w ogole jakos tak czuje jakby sie mocniej "trzymaly glowy", nie wiem jak to opisac.
Nie uzywam zadnych wcierek, stosuje zewnetrznie tylko od 1.5 miesiaca szampon Pharmacerisa.
Nie suplementuje prawie zelaza, bo sie paskudnie po nim czuje, poza tym tylko od 3 tygodni biore biotyne 10mg i jakis zestaw witamin z grupy B. I mysle, czy to moze byc to? Tak szybko?
Ju nie stosujesz wcierki? Ja nadal stosuj i jestem jak na razie - odpuka, zadowolona. Mam mas nowych w這s闚. Do這篡豉m do niej kofein w ilo軼i 3% i jest ok.

W豉snie witaminy z gr B, jakie 造kasz? B璠 w PL to sobie zakupi koniecznie!
Twiggy22 jest offline  
Stary 2015-07-18, 18:30   #3617
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Twiggy22 Poka wiadomo嗆
Ju nie stosujesz wcierki? Ja nadal stosuj i jestem jak na razie - odpuka, zadowolona. Mam mas nowych w這s闚. Do這篡豉m do niej kofein w ilo軼i 3% i jest ok.

W豉snie witaminy z gr B, jakie 造kasz? B璠 w PL to sobie zakupi koniecznie!
Po drugiej samorobnej wrocilam do rzepy, a pozniej zalalo mi mieszkanie i bylam zawalona robota, wiec nie wcieralam nic. A poniewaz wlosy lecialy, ale nie w ilosciach tragicznych (czyli na oko 70-100 wlosow dziennie), postanowilam czekac i zobaczyc co sie wydarzy.
Mam zapas wcierek i skladnikow i jestem pewna, ze ich uzyje, ale teraz wole poczekac 2-3 miesiace i zobaczyc co sie dzieje na tej nieszczesnej glowie.
Lykam jakis zestaw Vitabiotics, z bardzo prozaicznego powodu - to jedyne ktore znalazlam, ktore sa na tyle male, ze moge je polknac. Nie mam pojecia, czy sa dobre. Biotyne juz musze gryzc, na szczescie nie ma smaku.
W przyszlym tygodniu ide do lekarza, postaram sie wysepic badanie poziomu ferrytyny.

Zastanawiam sie czy wypadanie wlosow zaczelo sie normowac przez uregulowanie tarczycy? Czy moze po tych 3 tygodniach przez biotyne? A moze jakims cudem skoczylo mi zelazo?
Stary 2015-07-18, 19:55   #3618
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez Twiggy22 Poka wiadomo嗆
Moja znajoma 造ka豉 taki lek i mia豉 mas skutk闚 ubocznych - niestety nie pami皻am dok豉dnie jakie. Posz豉 do innego lekarza na ponown konsultacj i ten si po prostu popuka w czo這 jak us造sza, czym jego kolega po fachu j leczy - taka to by豉 historia. Nie wiem kt鏎y z lekarzy mia豉 racj, ale kole瘸nka ten specyfik odstawi豉.[COLOR="Silver"]
Co do lek闚 na prostat i innych dla m篹czyzn - mam za sob kolejne podej軼ie do Prostamolu - m鎩 organizm nie toleruje palmy i innych tym podobnych. Czuj si po tym fatalnie. Nie mam zamiaru ryzykowa a tak bardzo 瞠by bra co, co nie jest przeznaczone dla kobiet. Zmieni豉m bardzo du穎 w swojej suplementacji wewn皻rznej i zabiegach zewn皻rznych. Zobaczymy czy to co w og鏊e pomo瞠
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-07-18, 21:10   #3619
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Co do lek闚 na prostat i innych dla m篹czyzn - mam za sob kolejne podej軼ie do Prostamolu - m鎩 organizm nie toleruje palmy i innych tym podobnych. Czuj si po tym fatalnie. Nie mam zamiaru ryzykowa a tak bardzo 瞠by bra co, co nie jest przeznaczone dla kobiet. Zmieni豉m bardzo du穎 w swojej suplementacji wewn皻rznej i zabiegach zewn皻rznych. Zobaczymy czy to co w og鏊e pomo瞠
Gaya, jak wygl康a wewn皻rzna suplementacja u Ciebie? inspiracji szukam ostatnio na co nowego na jesie. Znalaz豉m na allegro Maca w kapsu趾ach i w sumie taniocha, wi璚 mo瞠 troch tego zjem. Czyli finasterydu nie b璠ziesz bra豉?

Ja ch皻nie kiedy wr鏂 do palmy, 豉twiej mi si 篡這 z ni i ju nawet nie chodzi o w這sy, chocia skubane si wtedy trzyma造 bardzo dobrze.

A tak mi si przypomnia這 ... mam w domu stare ksi捫ki zielarskie, naznosi豉m niedawno od dziadka. I tak sobie podczytuje w wolnej chwili. Cz瘰to tutaj podawane s ilo軼i wypadaj帷ych w這s闚 i szacowanie co jest uwa瘸ne za norm. Wg. wiedzy lekarskiej do 100 w這s闚 dziennie o ile si nie myl? w latach 80tych norm by這 30 w這s闚 - taka ciekawostka, jak to si nam normy zmieniania nawet tutaj

Enn, gratuluje sukces闚

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-07-18 o 21:17
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-07-18, 21:32   #3620
enn_
Zakorzenienie

Sailor, nie gratuluj, bo to swieze i kto wie jak sie dalej potoczy.
Bardzo chcialabym po prostu za 2 miesiace zobaczyc odrost i zeby sytuacja sie utrzymala.
Stary 2015-07-18, 21:42   #3621
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Gaya, jak wygl康a wewn皻rzna suplementacja u Ciebie? inspiracji szukam ostatnio na co nowego na jesie. Znalaz豉m na allegro Maca w kapsu趾ach i w sumie taniocha, wi璚 mo瞠 troch tego zjem. Czyli finasterydu nie b璠ziesz bra豉?

Ja ch皻nie kiedy wr鏂 do palmy, 豉twiej mi si 篡這 z ni i ju nawet nie chodzi o w這sy, chocia skubane si wtedy trzyma造 bardzo dobrze.

A tak mi si przypomnia這 ... mam w domu stare ksi捫ki zielarskie, naznosi豉m niedawno od dziadka. I tak sobie podczytuje w wolnej chwili. Cz瘰to tutaj podawane s ilo軼i wypadaj帷ych w這s闚 i szacowanie co jest uwa瘸ne za norm. Wg. wiedzy lekarskiej do 100 w這s闚 dziennie o ile si nie myl? w latach 80tych norm by這 30 w這s闚 - taka ciekawostka, jak to si nam normy zmieniania nawet tutaj

Enn, gratuluje sukces闚
Sailor, wracam do oenobiolu wewn皻rznie. Mia豉m d逝g przerw, stosowa豉m Regital, teraz ostatnio MaxiKrzem. Oenobiol jako najlepiej "trzyma" mi w這sy (albo tak mi si tylko wydaje... Tak czy inaczej jaki bloker chc ). Przyznac musz 瞠 w chwili obecnej mam busz bejbik闚 g堯wnie na zakolach niestety ;/ A chcia豉bym na czubku. Tam te s baby hair ale nie a taki busz jak w豉郾ie na zakolach. Zaczn r闚nie Biotebal 5. Od niedawna suplementuj wit D3 z wapnem poniewa badania wykaza造 niedob鏎. Planuj wykona poziom B12, badania na tarczyc ca造 pakiecik oraz co na hormony - zawsze by豉 norma, czas sprawdzi czy bez zmian Zacz窸am te u篡wa Hepatil Detox tak og鏊nie dla "odtrucia" zwa篡wszy na zmian sposobu od篡wiania na jeszcze zdrowszy ni dotychczas Natomiast zewn皻rznie stosowa zacz窸am mied - spryskuj sk鏎 g這wy dwa razy w tygodniu na noc przed myciem. Stosuj mask henna wax z olejkiem khadi na godzin przed myciem. W這sy myj szamponem Biokap, a po myciu stosuj serum Biokap. Od czasu do czasu zamiast khadi daj olej lniany. Raz na tydzie stosuj peeling sk鏎y g這wy ten ukrai雟ki. Czasem zamiast Biokapu stosuj jaki szampon np. ze skrzypem z Barwy naturalny. Staram si ca趾owicie zrezygnowa z SLS, paraben闚, silikon闚. Pij pokrzyw ze skrzypem. Pij te systematycznie m這dy j璚zmie - na odkwaszenie i nie tylko Czas poka瞠 czy taki zestaw cokolwiek zadzia豉.
Obejrza豉m wczoraj taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=5kC1UErTclw Ciekawe rozwi您anie, ale zastanawia mnie fakt, 瞠 7 lat mo積a z tymi w這sami chodzi... Pewnie tylko teoretycznie, przecie ulegaj zniszczeniu nawet poprzez zwyk陰 piel璕nacj. W praktyce zapewne po 2 latach wymagaj wymiany. No i jeszcze ten tajemniczy spos鏏 mocowania tej mikrosk鏎y na g這wie. Ciekawe co si dzieje z prawdziw sk鏎 g這wy po zdj璚iu tego czego po up造wie kilku lat... Nie wiem czy kiedykolwiek bym si na to zdecydowa豉.

Co za do fina to nie b璠 stosowa. W這sy s dla mnie bardzo wa積e, ale nie wa積iejsze od zdrowia. Nawet je郵i to jedyny spos鏏 na odzyskanie ich. Poza tym jak si zacznie to trzeba bra do篡wotnio aby te w這sy zatrzyma. Tak jak z loxonem - przestajesz to tracisz.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-07-18, 21:52   #3622
Twiggy22
Raczkowanie

Enn, Kochana, trzymam za Ciebie kciuki, aby tak by這! Jak za wszystkie z Nas dziewczyny!

O wit B pyta豉m, bo w豉snie poczyt豉m sk豉d Oenobiol'u i tam jest g堯wnie ca豉 gama witamin z gr B - reszta to wype軟iacze, koloranty i sk豉dniki pow這ki Prosz wyprowad嬈ie mnie z b喚du je郵i si myl... Wi璚 cz窷 witamin B ju wcieram bezpo鈔ednio w sk鏎 a cz窷 b璠 造ka w tabsach
Twiggy22 jest offline  
Stary 2015-07-18, 22:06   #3623
Gaya_oo
Rozeznanie

Opr鏂z wit. z grupy B zawiera Oenobiol olej z pestek dyni - 5 alfa-reductol. Kiedy aby by這 taniej zakupi豉m Dyni + Cynk i do tego doda豉m Vit. B complex. Wydawa這 si, 瞠 niby to samo, a na pewno taniej ale nie wiem jak z efektem. Bra豉m przez miesi帷 a potem zn闚 Oenobiol.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-07-18, 22:40   #3624
Twiggy22
Raczkowanie

Super, dzi瘯i za odpowied Ja uwielbiam oleje, a szczeg鏊nie olej z dyni, wi璚 zmobilizuje si w ko鎍u aby zakupi i znowu w陰czy go do diety. Ja na razie mam niez貫 efekty z wcieranymi witaminami z gr B, zobaczymy jak b璠zie dalej

Edit: Znalaz豉m kompleks wit B zawieraj帷y wit b8, bardzo polecan przy wypadaniu w這s闚, ale dawki s ko雟kie. Mo瞠 bra co drugi b康 trzeci dzie? Kto ma poj璚ie o dawkach tych witamin? Gaya, a na Oenobiol'u jest napisane ile jakiej witaminki jest?
Co o tym my郵icie?

Dorzucam jeszcze relacj z ratowania w這s闚 witamin B - mo瞠 kto odkryje w豉snie hameryk, jak ja
http://blogkokoszki.eu/suplement/pod...lite-id93.html

Edytowane przez Twiggy22
Czas edycji: 2015-07-19 o 10:53
Twiggy22 jest offline  
Stary 2015-07-19, 12:44   #3625
Antuanetta
Rozeznanie

MM, zacze豉 ju bra finasteryd, jak si czujesz?? Mi wczoraj min瘭o r闚no 3 miesiace kuracji, 2,5 mg dziennie. Od dzi dziel tabsy na 4 cz窷ci, trudne to strasznie, bo to ociupinka na dzie wyjdzie.

Taka mnie my郵 wczoraj nasz豉, 瞠by tabletki anty zamieni na spiral, jesli to d逝ga perspektywa u篡wania zabezpieczenia... Ja z tych lek闚 w豉郾ie tabs闚 anty boj si na d逝窺z met najbardziej.

Co do w這s闚, wreszcie 篡j pe軟i 篡cia, nic nie wypada, nic!!!!!! Dla mnie pewnie i 30 dziennie to nie norma. Zanim pojawi sie problem z wypadaniem to jak dziennie straci豉m 3 w這sy to wszystko, 30 to ju u mnie patologia.
Na pocz徠ku kuracji przy wcieraniu wcierek, loxonu mia豉m zawsze w這sy na d這niach, ka盥e przeci庵ni璚ie po kosmkach to kilka sztuk w reku zostawa這. Teraz nie jestem w stanie nic wyciagn望 i chyba dlatego odzywczai豉m si stale miesza w tych marnych w這sach i kontrolowa ile wypada.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-19, 16:40   #3626
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
MM, zacze豉 ju bra finasteryd, jak si czujesz?? Mi wczoraj min瘭o r闚no 3 miesiace kuracji, 2,5 mg dziennie. Od dzi dziel tabsy na 4 cz窷ci, trudne to strasznie, bo to ociupinka na dzie wyjdzie.

Taka mnie my郵 wczoraj nasz豉, 瞠by tabletki anty zamieni na spiral, jesli to d逝ga perspektywa u篡wania zabezpieczenia... Ja z tych lek闚 w豉郾ie tabs闚 anty boj si na d逝窺z met najbardziej.

Co do w這s闚, wreszcie 篡j pe軟i 篡cia, nic nie wypada, nic!!!!!! Dla mnie pewnie i 30 dziennie to nie norma. Zanim pojawi sie problem z wypadaniem to jak dziennie straci豉m 3 w這sy to wszystko, 30 to ju u mnie patologia.
Na pocz徠ku kuracji przy wcieraniu wcierek, loxonu mia豉m zawsze w這sy na d這niach, ka盥e przeci庵ni璚ie po kosmkach to kilka sztuk w reku zostawa這. Teraz nie jestem w stanie nic wyciagn望 i chyba dlatego odzywczai豉m si stale miesza w tych marnych w這sach i kontrolowa ile wypada.
Nie, jeszcze nie zrealizowa豉m recepty

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-19, 17:42   #3627
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Tydzie min掖 odk康 bior na prolaktyn leki, na razie poprawy nie ma Nie wiem,mo瞠 za wcze郾ie,瞠by oceni efekty? Ale co si obawiam,瞠 jednak one nie pomog.

Za 3 tyg, mam jecha nad morze, wynajmujemy u kogo i jak ja mam jecha skoro myj帷 g這w w這sy s wsz璠zie? a wstyd.
Jeszcze musze zrobi zdj,ale nie zrobi w kucyku,w przylizanych w這sach.
Stary 2015-07-19, 17:42   #3628
babyvip
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 269
Problem - wypadajace w這sy!

Drogie dziewczyny,

dopad i mnie problem wypadania w這s闚. By豉m we wtorek u dermatologa, nie stwierdzi豉 瘸dnych stan闚 zapalnych sk鏎y, przepisa豉 ampu趾i bioxine i zabiegi u siebie w prywatnym gabinecie. Niestety nie dosta豉m skierowniania na badania hormonalne, ale udam si do lekarza pierwszego kontaktu i zrobie.
Do rzeczy poniewa wizyta u dermatologa to generalnie stracony czas i nie dowiedzia豉m si niczego konkretnego postanowi豉m dzia豉 sama. Kupi豉m szampon dermena (cieszy si dobrymi opiniami na KWC), mialam ju ampu趾i z placenty, bior te biotebal. I teraz moje pytanie czy do tej mojej kuracji warto doda jeszcze np olej rycynowy pol帷zony z np kokosowym i bia趾iem zeby od篡wi w這sy?

Dzi瘯i za opinie
babyvip jest offline  
Stary 2015-07-19, 19:01   #3629
92ana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Na wypadanie w這s闚 dobra jest zio這wa seria Radical, polecam szczeg鏊nie serum i ampu趾i.
Stary 2015-07-20, 10:03   #3630
JULIANNA5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Do Antuanetta,
czy nie s康zisz,瞠 to wlasnie tabletki anty ratuj Twoje w這sy?kiedys jak leczy豉s sie u Rakowskiej te bra豉 antyki plus wciera豉s sterydy i po odstawieniu w這sy polecia造 .Mo瞠 wi璚 to nie fin a antykoncepcja Ci pomaga?
JULIANNA5 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.