Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-07-20, 17:18   #3631
JaSama91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Hej dziewczyny!
Potrzebuje pomocy.
Strasznie zacz窸y mi wypada w這sy, a od 2 miesi璚y bior Biotebal 5, Winatminy z grupy B oraz jakie witaminy A-Z z firmy Ambio.
Czy to mo磧iwe, 瞠 w這sy mi wypadaj z nadmiaru biotyny np?
Polecicie mi jakie skuteczne tabletki??

62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52
JaSama91 jest offline  
Stary 2015-07-20, 18:03   #3632
BoGnA1986
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Sailor, wracam do oenobiolu wewn皻rznie. Mia豉m d逝g przerw, stosowa豉m Regital, teraz ostatnio MaxiKrzem. Oenobiol jako najlepiej "trzyma" mi w這sy (albo tak mi si tylko wydaje... Tak czy inaczej jaki bloker chc ). Przyznac musz 瞠 w chwili obecnej mam busz bejbik闚 g堯wnie na zakolach niestety ;/ A chcia豉bym na czubku. Tam te s baby hair ale nie a taki busz jak w豉郾ie na zakolach. Zaczn r闚nie Biotebal 5. Od niedawna suplementuj wit D3 z wapnem poniewa badania wykaza造 niedob鏎. Planuj wykona poziom B12, badania na tarczyc ca造 pakiecik oraz co na hormony - zawsze by豉 norma, czas sprawdzi czy bez zmian Zacz窸am te u篡wa Hepatil Detox tak og鏊nie dla "odtrucia" zwa篡wszy na zmian sposobu od篡wiania na jeszcze zdrowszy ni dotychczas Natomiast zewn皻rznie stosowa zacz窸am mied - spryskuj sk鏎 g這wy dwa razy w tygodniu na noc przed myciem. Stosuj mask henna wax z olejkiem khadi na godzin przed myciem. W這sy myj szamponem Biokap, a po myciu stosuj serum Biokap. Od czasu do czasu zamiast khadi daj olej lniany. Raz na tydzie stosuj peeling sk鏎y g這wy ten ukrai雟ki. Czasem zamiast Biokapu stosuj jaki szampon np. ze skrzypem z Barwy naturalny. Staram si ca趾owicie zrezygnowa z SLS, paraben闚, silikon闚. Pij pokrzyw ze skrzypem. Pij te systematycznie m這dy j璚zmie - na odkwaszenie i nie tylko Czas poka瞠 czy taki zestaw cokolwiek zadzia豉.
Obejrza豉m wczoraj taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=5kC1UErTclw Ciekawe rozwi您anie, ale zastanawia mnie fakt, 瞠 7 lat mo積a z tymi w這sami chodzi... Pewnie tylko teoretycznie, przecie ulegaj zniszczeniu nawet poprzez zwyk陰 piel璕nacj. W praktyce zapewne po 2 latach wymagaj wymiany. No i jeszcze ten tajemniczy spos鏏 mocowania tej mikrosk鏎y na g這wie. Ciekawe co si dzieje z prawdziw sk鏎 g這wy po zdj璚iu tego czego po up造wie kilku lat... Nie wiem czy kiedykolwiek bym si na to zdecydowa豉.

Co za do fina to nie b璠 stosowa. W這sy s dla mnie bardzo wa積e, ale nie wa積iejsze od zdrowia. Nawet je郵i to jedyny spos鏏 na odzyskanie ich. Poza tym jak si zacznie to trzeba bra do篡wotnio aby te w這sy zatrzyma. Tak jak z loxonem - przestajesz to tracisz.

Sama od p鏊toraj roku nosz w豉郾ie takie w這sy jak w tym filmiku. Mocuje na tasmy do sk鏎y g這wy. W這sy zdejmuj codziennie wieczorem do spania... wtedy na d逝zej wystarczaja... w filmie przedstawione sa w這sy z klinki hanson men, nigdy u nich w這s闚 nie robilam, bo ceny maja kosmiczne po 12 tys...
BoGnA1986 jest offline  
Stary 2015-07-20, 19:12   #3633
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Julianna, w這sy polecia造 po zmniejszeniu ilosci nak豉danego sterydu, antykoncepcj bra豉m caly czas i nie zahamowa豉 tego procesu. W這sy lecia造 jak li軼ie z drzew jak zacze豉m cleralux stosowac co drugi dzie.

Nie by豉bym sk這nna twierdzi, 瞠 pomaga jeden lek, u mnie sprawdza si kuracja skojarzona, a ka盥y lek z osobna ju nie.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-07-20, 21:01   #3634
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez BoGnA1986 Poka wiadomo嗆
Sama od p鏊toraj roku nosz w豉郾ie takie w這sy jak w tym filmiku. Mocuje na tasmy do sk鏎y g這wy. W這sy zdejmuj codziennie wieczorem do spania... wtedy na d逝zej wystarczaja... w filmie przedstawione sa w這sy z klinki hanson men, nigdy u nich w這s闚 nie robilam, bo ceny maja kosmiczne po 12 tys...
Bogna, na jak d逝go wystarczaj Ci takie w這sy? Czy aby je nosi trzeba mie czubek g這wy zgolony na zero? Tylko czubek? Nie ma obaw 瞠 one spadn przy np. niechc帷ym poci庵ni璚iu? Jak du穎 Twoje kosztowa造?
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-07-21, 13:22   #3635
BeatryczeKefir
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Mi pomog豉 z pewno軼i lepsza i zdrowa dieta, zaprzestanie farbowania (rozja郾iam odrosty jedynie, zapewne to i tak zbrodnia, ale przynajmniej nie 豉duj jeszcze na to tonera), do tego od篡wka BioWax + olejek arganowy i w miar mo磧iwo軼i daj troch odpocz望 w這som od chemii. Wa積e te jest regularne podcinanie. No i z pewno軼i wiele zdzia豉造 dro盥瞠 w tabletkach + wit. C, A oraz E i skrzyp r闚nie z szeregiem witamin. Tak naprawd one s najwa積iejsze.
Zrezygnowa豉m tak瞠 z suszarki (tylko jak faktycznie musz, to u篡wam, ale staram si rzadko), delikatniej czesz w這sy.
BeatryczeKefir jest offline  
Stary 2015-07-21, 19:53   #3636
lilka0410
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Chcia豉bym zwr鏂i si do was o pomoc, by mo瞠 kt鏎a z was miala taki sam problem jak ja bo zaczynam juz wariowac. Doluje mnie tak wypadanie moich wlosow, jest ich wszedzie pe軟o, przy rozczesywaniu leca po prostu jak li軼ie z drzew, nie sa dlugie i staram sie regularnie je podcinac, ale dosz這 juz do tego ze przestalam je upinac bo po prostu na bokach wida spore przeswity sk鏎y. Probowalam wielu rzeczy, szamponow przeciw wypadaniu, wzmacniaj帷ych, ziolowych; odzywek, olejow itd i nic. Zero poprawy. Problemem jest nie tylko wypadnie ale takze to ze sk鏎a glowy coraz cz窷ciej mnie sw璠zi, nasila sie to po uzyciu zwyklego szampony np syoss. Wlosy szybko sie przetluszczaja, musze je myc codziennie. Bylam u dermatologa, ale wymyslil ze mam 造sienie antrogenowe i przepisa loxon5%,zintac i silica, zrobilam kuracje ale zero poprawy. Aktualnie biore Vitapil od dwoch miesiecy i tez nic :-( robilam takze badania i wszystko jest ok. Czy ktoras z was miala problem ze swedzaca skora glowy i okropnym wypadaniem? Trwa ono bardzo dlugo i zaczynam miec traume przed kazdym myciem wlosow :-(
lilka0410 jest offline  
Stary 2015-07-22, 13:22   #3637
BoGnA1986
Przyczajenie

Cytat:
Bogna, na jak d逝go wystarczaj Ci takie w這sy? Czy aby je nosi trzeba mie czubek g這wy zgolony na zero? Tylko czubek? Nie ma obaw 瞠 one spadn przy np. niechc帷ym poci庵ni璚iu? Jak du穎 Twoje kosztowa造?

Gaya,
w這sy wystarczaj na okolo 2 lata. Ja swoje mocuje na tasmy do sk鏎y g這wy, a pod spodem mam swoje w這sy, kt鏎e sobie rosn. Ja mam uzupe軟ienie ca這軼iowe, czyli na ca陰 g這we. Ale s r闚nie uzupe軟ienia czesciowe, mocowane na spinki - tak jakw tym filmie zal帷zonym. S r闚nie cz窷ciowe mocowane na ta鄉y, wtedy wlosy tzreba zgolic i kleic na czupku. Mam kolezanki kt鏎e tak robia, bo maja 造sienie androgenowe. Jak przykleisz naoko這 to nie ma szans zeby to9 ci spad這, ja swoje kleje na przodzie, bo ja ide do pracy to fiko趾闚 nie robie ;-)... a jak ide na basen, z dzieckiem na plac zabaw kleje r闚nie z tylu i wszytsko sie strzyma. ja za swoje w這sy p豉cilam 3 tys u po鈔ednika... teraz zamawiala mi kolezanka i placilam 2 tysiace.
BoGnA1986 jest offline  
Stary 2015-07-22, 16:12   #3638
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez BoGnA1986 Poka wiadomo嗆
Gaya,
w這sy wystarczaj na okolo 2 lata. Ja swoje mocuje na tasmy do sk鏎y g這wy, a pod spodem mam swoje w這sy, kt鏎e sobie rosn. Ja mam uzupe軟ienie ca這軼iowe, czyli na ca陰 g這we. Ale s r闚nie uzupe軟ienia czesciowe, mocowane na spinki - tak jakw tym filmie zal帷zonym. S r闚nie cz窷ciowe mocowane na ta鄉y, wtedy wlosy tzreba zgolic i kleic na czupku. Mam kolezanki kt鏎e tak robia, bo maja 造sienie androgenowe. Jak przykleisz naoko這 to nie ma szans zeby to9 ci spad這, ja swoje kleje na przodzie, bo ja ide do pracy to fiko趾闚 nie robie ;-)... a jak ide na basen, z dzieckiem na plac zabaw kleje r闚nie z tylu i wszytsko sie strzyma. ja za swoje w這sy p豉cilam 3 tys u po鈔ednika... teraz zamawiala mi kolezanka i placilam 2 tysiace.
Dzi瘯uj za te wszystkie informacje Swoje w這sy masz 軼i皻e kr鏒ko, tak? Przy d逝窺zych pewnie mocowanie nie by這by mo磧iwe. Przymierza豉m kiedy uzupe軟ienie na spinki - nawet nawet... Tylko 瞠 te spinki podobno obci捫aj w這sy, do kt鏎ych s mocowane i one z czasem staj si s豉bsze, no ale co za co Gdzie zamawiasz te w這sy? Czy u Ciebie w pracy czy znajomi wiedz 瞠 korzystasz z takiego uzupe軟ienia? Daje si je odr騜ni od normalnych w這s闚? Szkoda mi my郵e, 瞠 odpadaj wtedy wyjazdy wszelkiego rodzaju, chyba 瞠 篡czy豉bym pok鎩 1-osobowy Teraz zreszt te mam z tym problem, bo bez posypki ani rusz, ale mo積a jako to rozwi您a od razu po myciu g這wy w 豉zience.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-07-22, 19:18   #3639
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Trzymam kciuki za efekt . Koniecznie zdaj relacj. Jak b璠 u mojego rodzinnego "zarzuc" temat i zobaczymy ...
Ci庵le nie mog si zdecydowa, z tego co si doczyta豉m to steryd? I strasznie si boj steryd闚 wewn皻rznie stosowa i nie wiem znowu jestem w kropce

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-22, 19:29   #3640
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Ci庵le nie mog si zdecydowa, z tego co si doczyta豉m to steryd? I strasznie si boj steryd闚 wewn皻rznie stosowa i nie wiem znowu jestem w kropce
Mam to samo Chocia nie mam oporu, aby stosowa sterydy zewn皻rznie - u mnie Alpicort E zawsze 豉dnie dzia豉.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-07-23, 08:07   #3641
BoGnA1986
Przyczajenie

Cytat:
Dzi瘯uj za te wszystkie informacje Swoje w這sy masz 軼i皻e kr鏒ko, tak? Przy d逝窺zych pewnie mocowanie nie by這by mo磧iwe. Przymierza豉m kiedy uzupe軟ienie na spinki - nawet nawet... Tylko 瞠 te spinki podobno obci捫aj w這sy, do kt鏎ych s mocowane i one z czasem staj si s豉bsze, no ale co za co Gdzie zamawiasz te w這sy? Czy u Ciebie w pracy czy znajomi wiedz 瞠 korzystasz z takiego uzupe軟ienia? Daje si je odr騜ni od normalnych w這s闚? Szkoda mi my郵e, 瞠 odpadaj wtedy wyjazdy wszelkiego rodzaju, chyba 瞠 篡czy豉bym pok鎩 1-osobowy Teraz zreszt te mam z tym problem, bo bez posypki ani rusz, ale mo積a jako to rozwi您a od razu po myciu g這wy w 豉zience.
Hej. swoje wlosy poltora roku temu zgolilam na zero. i zalozylam uzupelnienie. i tak przez poltora roku scinalam nozyczkami na bardzo bardzo kr鏒ko... ale teraz chce zapuscic... bo widze ze zaczynaja rosnac- wiecej i mocniejsze ( wlosy polecialy mi po ciazy i po tab. anty, od roku nie biore tabs闚). chce zapuscic i zalozyc to uzupelnienie na spinki, celem zagestnienia fryzury. Wlosy zamawia豉 mi kolezanka z chin bezposrednio. Jest na rynku wiele posrednik闚 kt鏎zy narzucaja swoja marze. W Polsce jest kilka " klinik" kt鏎e sie tym zajmuja ale ceny maja kosmiczne... dla celebryt闚 i gwizad co kase maja, a nie dla zwyk造ch ludzi... opr鏂z meza i rodzic闚 nikt nie weim ze cos takiego nosze... wyglada to bardzo naturalnie... zwykli ludzie nawet nie wiedza ze cos takiego istnieje... sama bylam w szoku ze cos takiego ludzie wymyslili...
Nie musisz sie martwic ze bedziesz musiala zrezygnowac z wyjazd闚... ja rok temu bylam nad morzem u rodziny i uzupelnienie nosilam cztery dni, zdjelam w lazience, umylam swoja g這we i przykleilam uzupe軟ienie... tez probowalam zageszczac swoje wlosy posypka... mam nawet tego fokusa gdzies... ale jakos wydawlo mi sie ze zle to wyglada
BoGnA1986 jest offline  
Stary 2015-07-23, 08:29   #3642
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Bogna, dzieki za te posty, to bardzo pozytywne wiesci dla osob z problemem utraty wlosow - przynajmniej wiadomo ze jest cos co realnie jest w stanie zastapic wlasne wlosy w sytuacji krytycznej.
Stary 2015-07-23, 10:11   #3643
Wiola71
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

No w豉郾ie Bogna, bardzo dzi瘯uj, dajesz mi nadziej, 瞠 moje 篡cie wr鏂i kiedys do normalno軼i. Po tonach sypanych posypek na g這w m闚i do嗆. Czekam na wyznaczenie daty konsultacji w Gda雟ku w jednej z tych klinik ( nie wiem czy mi wolno pisa nazw), kt鏎e oferuj te tzw. systemy uzupe軟ie. Na razie jestem zielona w temacie, czekam co mi na tej konsultacji zaproponuj. Og鏊nie najbardziej boj si z tym przyj嗆 do pracy. W domu zrozumiej, ale co mam kole瘸nkom m闚i? Udawa, 瞠 mi odros造 na urlopie i po 2 tygodniach wolnego przyj嗆 jakby nic. Nie wiem jak to wszystko zaplanowa((( No i ciekawe co to za pieni康ze b璠, mo瞠 zwyczajnie nie bedzie mnie sta...... W sumie chodzi o kr鏒kie w這ski i niezbyt bujne, 瞠by nie by這 kolosalnej r騜nicy do tego co teraz mam. Moja walka z androgenowym jest ju chyba przegrana. Wiele rad z tego forum zastosowa豉m, ale przegrywam. Nawet 6 zabieg闚 mezoterapii mnie w豉郾ie zawiod這. Jednym s這wem Bogna da豉 mi nadziej, dzieki wielkie))))
Wiola71 jest offline  
Stary 2015-07-23, 10:20   #3644
madeline25
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

ja na razie pobior skrzyp, pokrzyw, dro盥瞠 piwne i zobaczymy... pewnie jakis efekt (o ile w ogole ;/) po jaki 2 miechach sie pojawi
madeline25 jest offline  
Stary 2015-07-23, 17:43   #3645
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Sailor ja jad豉m MACA w proszku.... za pierwszym razem jak doda豉m dwie czubate 造瞠czki do jogurtu efekt by taki jak po trawce 鄉ia豉m si i rechota豉m z byle czego do 貫z przez jakie dwie goodziny -ale tak by這 tylko za pierwszym razem chyba m鎩 organizm dozna szoku na co zupe軟ie nowego i nie z naszej sfery klimatycznej. Dodatkowo po pierwszych kilku razach stosowania czu豉m wi瘯sze podniecenie seksualne Ale tak bylo na pocz徠ku p騧niej ju przesta dzia豉. Wp造wu na w這sy, paznokcie albo na co jeszcze nie zauwazy豉m a jad豉m to do嗆 d逝go 1,5 roku.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2015-07-24, 01:04   #3646
Twiggy22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

Xxx

Edytowane przez Twiggy22
Czas edycji: 2015-07-24 o 17:05
Twiggy22 jest offline  
Stary 2015-07-24, 12:04   #3647
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Wr鏂i豉m z drugiej wizyty u Rakowskiej. Jest du瘸 poprawa, co prawda w這sy jeszcze nie odrastaj, ale poznika造 niemal ca趾owicie 鄴速e czopy rogowe. Nie mam miniaturyzacji - tak wykaza豉 trychoskopia. S w這sy r騜nej grubo軼i, ale brak w這s闚 ca趾owicie zminiaturyzowanych, a to dobry objaw. Mam sporo pustych mieszk闚, ale one 酥i, wi瘯szo嗆 mieszk闚 酥i u mnie. Teraz b璠ziemy robi odrost.

Dosta豉m:

- Diprosalic x 1 w tyg.
- szampon clobex x 2 razy w tyg. mycie nim - pian trzyma 5 min.
- Loxon 5% i do po這wy butelki dola Lumigan. Tak mieszank stosowa codziennie ew. co drugi dzie
- sam Lumigan na brwi.

Pani doktor by豉 b. zadowolona ze zmian na mojej sk鏎ze g這wy, jest optymistycznie nastawiona, bo wygl康a這 to 幢e, a teraz jest du穎 lepiej. Nadal nic nie leci. Potwierdzi豉, 瞠 u mnie jest kilka przyczyn problem闚 z w這sami, nie tylko FAGA. Najpewniej r闚nie leki maj negatywny skutek na moj czupryn. Nast瘼na wizyta za p馧 roku.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-07-24, 14:59   #3648
Siempretalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146

Cze嗆
Maria221, mam do Ciebie pytanie. Wybieram si do dr Rakowskiej we wrze郾iu, a skoro Ty ju u niej by豉 to pewnie rozwiejesz moj w徠pliwo嗆. Ona na pierwszej wizycie robi trichoskopi i od razu jest wynik czy trzeba na to czeka? W og鏊e ile trwa u niej wizyta?
To prawda, 瞠 ona ka盥emu przepisuje sterydy na sk鏎 g這wy, bo z tego co widz, to Tobie te je przepisa豉, czy to zale篡 od 廝鏚豉 problemu?
I jeszcze co mnie zastanawia: skoro nie masz 造sienia androgenowego, to dlaczego zapisa豉 Ci loxon?
Siempretalia jest offline  
Stary 2015-07-24, 15:36   #3649
Twiggy22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Wr鏂i豉m z drugiej wizyty u Rakowskiej. Jest du瘸 poprawa, co prawda w這sy jeszcze nie odrastaj, ale poznika造 niemal ca趾owicie 鄴速e czopy rogowe. Nie mam miniaturyzacji - tak wykaza豉 trychoskopia. S w這sy r騜nej grubo軼i, ale brak w這s闚 ca趾owicie zminiaturyzowanych, a to dobry objaw. Mam sporo pustych mieszk闚, ale one 酥i, wi瘯szo嗆 mieszk闚 酥i u mnie. Teraz b璠ziemy robi odrost.

Dosta豉m:

- Diprosalic x 1 w tyg.
- szampon clobex x 2 razy w tyg. mycie nim - pian trzyma 5 min.
- Loxon 5% i do po這wy butelki dola Lumigan. Tak mieszank stosowa codziennie ew. co drugi dzie
- sam Lumigan na brwi.

Pani doktor by豉 b. zadowolona ze zmian na mojej sk鏎ze g這wy, jest optymistycznie nastawiona, bo wygl康a這 to 幢e, a teraz jest du穎 lepiej. Nadal nic nie leci. Potwierdzi豉, 瞠 u mnie jest kilka przyczyn problem闚 z w這sami, nie tylko FAGA. Najpewniej r闚nie leki maj negatywny skutek na moj czupryn. Nast瘼na wizyta za p馧 roku.

Brawo!!!
Twiggy22 jest offline  
Stary 2015-07-24, 16:10   #3650
enn_
Zakorzenienie

Maria, tak sadzilam, ze nie jest u Ciebie wcale tak zle

U mnie wlosy wciaz trzymaja sie glowy, leci moze z 30-40 dziennie i tyle, a tyle chyba zawsze wypadalo.
Biotyna? Sama nie wiem...
Stary 2015-07-24, 17:04   #3651
Twiggy22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Maria, tak sadzilam, ze nie jest u Ciebie wcale tak zle

U mnie wlosy wciaz trzymaja sie glowy, leci moze z 30-40 dziennie i tyle, a tyle chyba zawsze wypadalo.
Ja w豉snie rozpocz窸am suplementacj kompleksem vit B, biotyny jest tam malutko, ale zobaczymy, mo瞠 b璠 si lepiej trzyma g這wy. Bo jak na razie na odrastanie nie mog narzeka - nie odrasta tylko puszek, ale widz ca趾iem grube, ciemne baby hair
Twiggy22 jest offline  
Stary 2015-07-24, 17:58   #3652
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Poka wiadomo嗆
Cze嗆
Maria221, mam do Ciebie pytanie. Wybieram si do dr Rakowskiej we wrze郾iu, a skoro Ty ju u niej by豉 to pewnie rozwiejesz moj w徠pliwo嗆. Ona na pierwszej wizycie robi trichoskopi i od razu jest wynik czy trzeba na to czeka? W og鏊e ile trwa u niej wizyta?
To prawda, 瞠 ona ka盥emu przepisuje sterydy na sk鏎 g這wy, bo z tego co widz, to Tobie te je przepisa豉, czy to zale篡 od 廝鏚豉 problemu?
I jeszcze co mnie zastanawia: skoro nie masz 造sienia androgenowego, to dlaczego zapisa豉 Ci loxon?
Rakowska chyba ka盥emu na pierwszej wizycie robi trychoskopi. Bez tego trudno postawi diagnoz. Taka trychoskopia kosztuje 290z i 150 z za wizyt ju nie jest naliczane, zatem ca豉 wizyta to koszt 290z. To jest dok豉dna trychoskopia. Ona robi zdj璚ia wtedy i pomiary, stawia wst瘼n diagnoz, ale wyniki na papierze s po kilku tyg. Ja m鎩 dosta豉m na drugiej wizycie, ale podobno mailem wysy豉j - ja mailem nie otrzyma豉m wyniku. Wizyta trwa tyle, ile potrzeba. Ja zdo豉豉m stre軼i jej moj 10 letni histori w這sow + jej odpowiedzi na pytania, dyskusja o diagnozie. Nie wiem, czy ka盥emu daje sterydy, pewnie wi瘯szo嗆 je dostaje, ale nie b鎩 si ich na zapas. Ja si ba豉m, a nic strasznego si nie wydarzy這.

Ale ja mam 造sienie androgenowe pod postaci FAGA: Female Androgenic Alopecia. Poza tym, na mnie loxon b. dobrze dzia豉. Zawsze mam po nim szybki odrost, tyle 瞠 nie wystarczaj帷y, a wyrzut nowych nowych w這s闚 trwa oko這 miesi帷a, potem ju nic nie odrasta.

W og鏊e powiem Wam, 瞠 mimo wszystko dziwne to moje 造sienie androgenowe. Kryteriami, kt鏎e spe軟iam s/by造: 鄴速e czopy rogowe i r騜nice w 鈔ednicy w這s闚 na linii: skronie - potylica - okolica czo這wa, z mieszka wyrasta jeden w這s, czasami dwa, rzadko trzy.

U mnie leki powoduj problemy z odrostem. W這sy samodzielnie prawie nie rosn/odrastaj. Samodzielnie nie odrastaj tak瞠 brwi, do tego jest zwolniony wzrost rz瘰, chocia te samodzielnie odrastaj bez problemu.

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2015-07-24 o 18:00
Maria221 jest offline  
Stary 2015-07-24, 18:23   #3653
Siempretalia
Raczkowanie

Maria221 dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied Mam nadziej, 瞠 ja tak瞠 b璠 kiedy zadowolona z leczenia u niej tak jak Ty

Czyta豉m ju Twoj histori tu i na innym forum i co mi si kojarzy, 瞠 mia豉 w徠pliwo軼i czy masz czy nie AGA, st康 pewnie co mi si pomiesza這.

Najwa積iejsze, 瞠 pomimo trudno軼i zwi您anych z lekami nie masz miniaturyzacji i masz o co walczy

Widz, 瞠 jeste zaprzyja幡iona z Loxonem, to pozwol sobie zapyta: przepisa mi go dermatolog i stosowa豉m 3 tygodnie, ale ostatnio odstawi豉m, bo spowodowa straszne (powy瞠j 500 sztuk) wypadanie.a do tego b鏊 sk鏎y g這wy. Ju prawie 2 tygodnie go nie stosuj, a w這sy nadal lec w tak straszliwych ilo軼iach. Jak my郵isz, d逝go jeszcze mo瞠 potrwa to mega linienie? Wiem, 瞠 to normalne na pocz徠ku stosowania go, ale u mnie jestem pewna, 瞠 to zasz這 za daleko. Mam teraz przerzedzenia takie, jakich nigdy nie mia豉m i nie mam poj璚ia jak to teraz zastopowa.
Stary 2015-07-24, 18:25   #3654
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
30-40 w這s闚 dziennie? To i u mnie tyle leci,mo瞠 i nawet mniej,ale dla mnie to DALEJ DU烙,ZA DU烙
Stary 2015-07-24, 18:34   #3655
enn_
Zakorzenienie

Dzama, dziekuje za podkreslenie wielkimi literami ze dla Ciebie moje wypadanie wlosow i tak jest beznadziejne. Nie do konca rozumiem jednak co chcialas osiagnac? zepsuc mi humor? Zasugerowac ze jestem idiotka z niskimi wymaganiami bo co to za roznica czy wypada 30 czy 300?
Prosze Cie zastanow sie co piszesz, bo to naprawde nieprzyjemne jak po wielomiesiecznej walce z wypadaniem ktos pisze, ze czuje, ze sytuacja sie znacznie poprawia, a Ty piszesz ze to wlasciwie nic. Odrobiny szacunku i zrozumienia.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-07-24 o 18:37
enn_ jest offline  
Stary 2015-07-24, 18:49   #3656
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Poka wiadomo嗆
Maria221 dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied Mam nadziej, 瞠 ja tak瞠 b璠 kiedy zadowolona z leczenia u niej tak jak Ty

Widz, 瞠 jeste zaprzyja幡iona z Loxonem, to pozwol sobie zapyta: przepisa mi go dermatolog i stosowa豉m 3 tygodnie, ale ostatnio odstawi豉m, bo spowodowa straszne (powy瞠j 500 sztuk) wypadanie.a do tego b鏊 sk鏎y g這wy. Ju prawie 2 tygodnie go nie stosuj, a w這sy nadal lec w tak straszliwych ilo軼iach. Jak my郵isz, d逝go jeszcze mo瞠 potrwa to mega linienie? Wiem, 瞠 to normalne na pocz徠ku stosowania go, ale u mnie jestem pewna, 瞠 to zasz這 za daleko. Mam teraz przerzedzenia takie, jakich nigdy nie mia豉m i nie mam poj璚ia jak to teraz zastopowa.
Mam nadziej, 瞠 b璠ziesz zadowolona

Ja po loxonie te mam zawsze linienie. Wypada wtedy du穎, ale jednocze郾ie szukam zawsze drugiej wcierki, kt鏎a zastopuje linienie i ten myk cz瘰to si sprawdza. Za pierwszym razem do zatrzymania linienia przyczyni豉 si seria Dermena men szampon i lotion--> loxon wciera豉m wieczorem, a lotion po zaraz po myciu, gdy w這sy by造 jeszcze mokre. Ten zestaw w og鏊e nie dopu軼i do linienia, sprawdzi si te idealnie i szybko u mojej kole瘸nki, kt鏎a la豉 lotion chwile po wtarciu loxonu. W zatrzymaniu linienia pomagaj te wcierki za 5 z od dermatologa na recept. Rodzinny te mo瞠 je przepisa. Ja przepisy znalaz豉m gdzie w necie. Na wypadanie/linienie pomaga te szampon New formy Lush, ale w PL go nie ma, trzeba zamawia z UK. Wpisz sobie w google KWC szampon New i poczytaj opinie. Musisz poszuka sobie wcierki, kt鏎a zatrzyma linienie, u mnie samo nigdy nie ust瘼owa這, niestety.

Dziewczyny, spokojnie. Nie liczy si,czy wypada 5, czy 40, wa積e, czy odrasta. Dla jednego 40 to du穎 (np. dla mnie, bo mnie samodzielnie nic nie odrasta), a dla drugiego du穎.

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2015-07-24 o 20:52
Maria221 jest offline  
Stary 2015-07-24, 20:20   #3657
Siempretalia
Raczkowanie

Maria221 Dzi瘯i za rady Zacz窸am stosowa 疾l Biovax med ale to dopiero kilka dni, do陰cz w takim razie Dermen, je郵i chodzi o lotion to masz na my郵i ten:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p62964-Der..._wlosow_150_ml
czy mo瞠 ten:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p67922-Der...elka__dozownik
Stary 2015-07-24, 20:50   #3658
Maria221
Wtajemniczenie

Lotion Dermena men. O ten:

http://www.aptekagemini.pl/dermena-m...sow-150ml.html

Warto zam闚i w aptece Gemini, bo jest ta雟za, ni inne, a zestaw szampon + lotion jest b. op豉calny.
Maria221 jest offline  
Stary 2015-07-24, 22:10   #3659
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Dzama, dziekuje za podkreslenie wielkimi literami ze dla Ciebie moje wypadanie wlosow i tak jest beznadziejne. Nie do konca rozumiem jednak co chcialas osiagnac? zepsuc mi humor? Zasugerowac ze jestem idiotka z niskimi wymaganiami bo co to za roznica czy wypada 30 czy 300?
Prosze Cie zastanow sie co piszesz, bo to naprawde nieprzyjemne jak po wielomiesiecznej walce z wypadaniem ktos pisze, ze czuje, ze sytuacja sie znacznie poprawia, a Ty piszesz ze to wlasciwie nic. Odrobiny szacunku i zrozumienia.
Enn, Dzamie na pewno nie o to chodzi這.

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Sailor ja jad豉m MACA w proszku.... za pierwszym razem jak doda豉m dwie czubate 造瞠czki do jogurtu efekt by taki jak po trawce 鄉ia豉m si i rechota豉m z byle czego do 貫z przez jakie dwie goodziny -ale tak by這 tylko za pierwszym razem chyba m鎩 organizm dozna szoku na co zupe軟ie nowego i nie z naszej sfery klimatycznej. Dodatkowo po pierwszych kilku razach stosowania czu豉m wi瘯sze podniecenie seksualne Ale tak bylo na pocz徠ku p騧niej ju przesta dzia豉. Wp造wu na w這sy, paznokcie albo na co jeszcze nie zauwazy豉m a jad豉m to do嗆 d逝go 1,5 roku.

To ja to chce nie jestem nawet pewna kt鏎y skutek uboczny podoba mi si bardziej
Nawet jak nic nie wyro郾ie nowego, to si wzmocni troch przed zim. A co mi tam ...

Gaya, dzi瘯uj. Da豉 mi do my郵enia z paroma rzeczami. Generalnie, to te jestem zdania, 瞠 nic za wszelk cen i granica w豉snego zdrowia jest jednak wa積iejsza. Fina to co, po co bym nie si璕n窸a. Tak samo jak sterydy.

A co do odrostu, to na jakim forum na facebooku widzia豉m zdj璚ie dziewczyny, po miesi璚znej kuracji placent mil mil. Pi瘯nie jej cebulki ruszy造, masa bejbik闚. W豉郾ie sama robi zakupy dla siebie.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-07-25, 06:37   #3660
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
Wtf?!Bo瞠 enn 幢e mnie zrozumia豉.
Pisz o SOBIE,瞠 dla mnie MOJE wypadanie w takiej oko這 ilo軼i jest dalej za du瞠.Ale jak kiedy wspomnia Solgarek czy za du穎 od siebie nie wymagam- chcia豉bym,瞠by mi zero/0 w這s闚 wypada這 i dopiero wtedy by豉bym usatysfakcjonowana. Niewa積e,瞠 mi w sumie du穎 w這s闚 nie leci , co tama odrasta,ale jednak wypada wi璚ej ni mam zakodowane w g逝pim 豚ie.
Nie wiem czy zrozumia造軼ie co mam na my郵i

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.