Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-07-26, 08:19   #3661
Margo123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Dziewczyny,pomog造by軼ie mi z czym?
Potrzebuje nowego supla z sylimaryna,ale ju sama niewiem,czy dobrze rozumiem t zawarto嗆 ekstraktu,kt鏎a jest zawarta w tabletkach.
Do tej pory bra豉m z Now Foods ,o ten:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Silym...2&sr=null&ic=1
2 tabletki na dzie,czyli by這 w nim 300mg sylimaryny - a o to chyba chodzi,prawda?Nie liczy sie sam ekstrakt z ostropestu,tylko tez to na ile jest standaryzowany ekstrakt z sylimaryny.
Potrzebuje podobnego supla,tylko dostepnego w PL,musia豉m zrezygnowac z karty kredytowej i nie moge p鏦i co robi zakupow w iherbie.

Czy ten preparat,bedzie podobny:
http://allegro.pl/ostropest-plamisty...505835373.html
Jest napisane:
"Sk豉dniki: Ostropest Plamisty 1000mg (pozyskano z ekstraktu 4:1) (standaryzowany ekstrakt na zawarto嗆 sylimaryny 250mg)

olej sojowy, 瞠latyna, gliceryna, lecytyna sojowa, 鄴速y wosk pszczeli, karmel, dwutlenek tytanu"
Czyli chyba te calkiem ok?

Wog鏊e,to je郵i kt鏎a z was bierze sylimaryne,poleccie jaki preparat.
I jakis z witamina D3 wraz z k2,bo do tej pory szprycowa豉m si sama wit D,nie wiedz帷 瞠 nale篡 j bra z t drug.

Znalaz豉m jeszcze co takiego.Kt鏎a z Was pi豉 taki ostropest w kropelkach?
http://allegro.pl/ostropest-plamisty...422372963.html

Edytowane przez Margo123
Czas edycji: 2015-07-26 o 08:22
Margo123 jest teraz online  
Stary 2015-07-26, 21:16   #3662
Twiggy22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

Hej, jak chcesz to mog Ci co zam闚i z iHerbu, oni maj tam te fajna wit D3 z K2 30 ml - zam闚i豉m ja swojej siostrze w豉snie
http://eu.iherb.com/Thorne-Research-...&sr=null&ic=11
Twiggy22 jest offline  
Stary 2015-07-27, 10:17   #3663
Ekaterrina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

O, mo瞠 i ja tego spr鏏uj

Ja mam generalnie sporo w這s闚, ale z przodu mocno mi si przerzedzaj i nie wygl康a to 豉dnie. Musz kombinowa, 瞠by zakry te niedobory z przodu. Pewnie s wym璚zone przez stylizowanie i prostowanie i wieczne dotykanie palcami, kt鏎e w豉郾ie najcz窷ciej "odbywa si" przy twarzy

Kupi豉m sobie aminexile bo s造sza豉m, 瞠 w odr騜nieniu od innych tego typu specyfik闚 s skuteczne. Co ciekawe, wybieram te dla m篹czyzn bo s mocniejsze od tych "kobiecych" Troch s drogie ale ja znalaz豉m sobie promocj na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=5559716129

Stosuj teraz drugi tydzie i czekam na efekty
Widz 瞠 s troch mocniejsze wiec moja nadzieja ro郾ie hehe. B璠 si chwali jak mi idzie.

buziaki!!
Ekaterrina jest offline  
Stary 2015-07-27, 14:27   #3664
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,pomog造by軼ie mi z czym?
Potrzebuje nowego supla z sylimaryna,ale ju sama niewiem,czy dobrze rozumiem t zawarto嗆 ekstraktu,kt鏎a jest zawarta w tabletkach.
Do tej pory bra豉m z Now Foods ,o ten:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Silym...2&sr=null&ic=1
2 tabletki na dzie,czyli by這 w nim 300mg sylimaryny - a o to chyba chodzi,prawda?Nie liczy sie sam ekstrakt z ostropestu,tylko tez to na ile jest standaryzowany ekstrakt z sylimaryny.
Potrzebuje podobnego supla,tylko dostepnego w PL,musia豉m zrezygnowac z karty kredytowej i nie moge p鏦i co robi zakupow w iherbie.

Czy ten preparat,bedzie podobny:
http://allegro.pl/ostropest-plamisty...505835373.html
Jest napisane:
"Sk豉dniki: Ostropest Plamisty 1000mg (pozyskano z ekstraktu 4:1) (standaryzowany ekstrakt na zawarto嗆 sylimaryny 250mg)

olej sojowy, 瞠latyna, gliceryna, lecytyna sojowa, 鄴速y wosk pszczeli, karmel, dwutlenek tytanu"
Czyli chyba te calkiem ok?

I jakis z witamina D3 wraz z k2,bo do tej pory szprycowa豉m si sama wit D,nie wiedz帷 瞠 nale篡 j bra z t drug.

Znalaz豉m jeszcze co takiego.Kt鏎a z Was pi豉 taki ostropest w kropelkach?
http://allegro.pl/ostropest-plamisty...422372963.html
http://allegro.pl/now-foods-silymari...498690291.html

mo瞠 po prostu kup to, z czego jeste zadowolona?
ja bior D i K2 osobno, wi璚 nie pomog, bo nie wiem kt鏎y jest najlepszy, ale troch tego jest. Swanson albo now foods te chyba ma.

Pisa kto kiedy do admina, o zmian nazwy w徠ku na inny, kt鏎y b璠zie sugerowa, 瞠 rozmawiamy tu o powa積iejszych problemach z w這sami?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-07-27 o 14:31
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-07-27, 14:37   #3665
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Zauwazylam zaleznosc miedzy bolem "wlosow" a ich myciem - obecnie pojawia sie wylacznie jesli nie myje ich 2 lub 3 dni. To o tyle ciekawe, ze nie mialam nigdy wrazenia, ze wlosy sa jakos wyjatkowo tluste po tym czasie, ot, wygladaja srednio wyjsciowo, dlatego normalnie myje je codziennie.

Kupilam tran, ale mam poczucie, ze bedzie stal w szafce. Boje sie otworzyc.
Stary 2015-07-28, 11:16   #3666
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆

To ja to chce nie jestem nawet pewna kt鏎y skutek uboczny podoba mi si bardziej
Nawet jak nic nie wyro郾ie nowego, to si wzmocni troch przed zim. A co mi tam ...

Gaya, dzi瘯uj. Da豉 mi do my郵enia z paroma rzeczami. Generalnie, to te jestem zdania, 瞠 nic za wszelk cen i granica w豉snego zdrowia jest jednak wa積iejsza. Fina to co, po co bym nie si璕n窸a. Tak samo jak sterydy.

A co do odrostu, to na jakim forum na facebooku widzia豉m zdj璚ie dziewczyny, po miesi璚znej kuracji placent mil mil. Pi瘯nie jej cebulki ruszy造, masa bejbik闚. W豉郾ie sama robi zakupy dla siebie.

Sailor jeste bardziej ogarni皻a w temacie ni ja , my郵isz 瞠 suplementacja tranu i witaminy B12 to dobry pomys ? nie antagonizuj si nawzajem ? potrzebuje takiej sumplementacji bo praktycznie odrzuci豉m mi瘰o, zostawi豉m okazjonalnie tylko ryby z dobrego 廝鏚豉 ale jem je tak rzadko - raz na kilka miesi璚y a te zwarte w nich kwasy t逝szczowe s dla mnie bardzo polecane, dla mojej grupy krwi i dla PCOS wiadomo. i teraz my郵 nad sumplementacj tranu dobrej jako軼i i witaminy B12.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2015-07-28, 12:57   #3667
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Sailor jeste bardziej ogarni皻a w temacie ni ja , my郵isz 瞠 suplementacja tranu i witaminy B12 to dobry pomys ? nie antagonizuj si nawzajem ? potrzebuje takiej sumplementacji bo praktycznie odrzuci豉m mi瘰o, zostawi豉m okazjonalnie tylko ryby z dobrego 廝鏚豉 ale jem je tak rzadko - raz na kilka miesi璚y a te zwarte w nich kwasy t逝szczowe s dla mnie bardzo polecane, dla mojej grupy krwi i dla PCOS wiadomo. i teraz my郵 nad sumplementacj tranu dobrej jako軼i i witaminy B12.
W zasadzie, to je郵i dobrze zbilansujesz sobie diet i b璠ziesz jad豉 te ryby, to nie potrzebna Ci jest B12 w suplach. Jej jest du穎 w rybach, tu鎍zyku, 這sosiu, dorszu. Jaja i przetwory mleczne b璠ziesz jad豉?
Musisz co jaki czas sprawdza sobie poziom i na tej podstawie decydowa czy wprowadzi suplementacje dodatkow.
No i kwestia jeszcze jak, bo jest ich kilka, a na pewno trzy
metylokobalamina, 豉twiej przyswajalna, ale nietrwa豉 – dlatego powinno si suplementowa codziennie, cyjanokobalamina d逝瞠j zostaje w organizmie, ale nie ka盥y jest w stanie j przyswoi oraz adenosylcobalamin, wg 廝鏚e najbardziej naturalna forma b12, ale rzadko mo積a j spotka, chocia warto poszuka.

B12 z tranem nie maj na siebie wp造wu. Ale generalnie jedno rozpuszcza si w wodzie, a drugie w t逝szczach, wi璚 nie 陰cz ich ze sob, jedz o r騜nych porach dnia, a b璠zie gites. B12 potrzebuje innych witamin z grupy B - i odwrotnie, je郵i ich nie dostarczysz, narobi w tej puli brak闚. Wi璚 zadbaj wtedy aby w diecie ich nie brakowa這, co nie jest w sumie jako szczeg鏊nie trudne.

A dlaczego mi瘰a nie chcesz je嗆?
Stary 2015-07-28, 13:24   #3668
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka wiadomo嗆
Ja te
jakiej mam szukac dawki w mcg?

Cytat:

Pisa kto kiedy do admina, o zmian nazwy w徠ku na inny, kt鏎y b璠zie sugerowa, 瞠 rozmawiamy tu o powa積iejszych problemach z w這sami?
To fakt, powinny軼ie to zmieni tylko co m康rego, 瞠by wsakazywalo od razu ze pierd鏊 tu nie poczytasz,, ale same arkana wiedzy -
juz sie przekona豉m nie jeden raz...

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2015-07-28 o 13:26
konspiracja jest offline  
Stary 2015-07-28, 14:00   #3669
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
W zasadzie, to je郵i dobrze zbilansujesz sobie diet i b璠ziesz jad豉 te ryby, to nie potrzebna Ci jest B12 w suplach. Jej jest du穎 w rybach, tu鎍zyku, 這sosiu, dorszu. Jaja i przetwory mleczne b璠ziesz jad豉?
Musisz co jaki czas sprawdza sobie poziom i na tej podstawie decydowa czy wprowadzi suplementacje dodatkow.
No i kwestia jeszcze jak, bo jest ich kilka, a na pewno trzy
metylokobalamina, 豉twiej przyswajalna, ale nietrwa豉 – dlatego powinno si suplementowa codziennie, cyjanokobalamina d逝瞠j zostaje w organizmie, ale nie ka盥y jest w stanie j przyswoi oraz adenosylcobalamin, wg 廝鏚e najbardziej naturalna forma b12, ale rzadko mo積a j spotka, chocia warto poszuka.

B12 z tranem nie maj na siebie wp造wu. Ale generalnie jedno rozpuszcza si w wodzie, a drugie w t逝szczach, wi璚 nie 陰cz ich ze sob, jedz o r騜nych porach dnia, a b璠zie gites. B12 potrzebuje innych witamin z grupy B - i odwrotnie, je郵i ich nie dostarczysz, narobi w tej puli brak闚. Wi璚 zadbaj wtedy aby w diecie ich nie brakowa這, co nie jest w sumie jako szczeg鏊nie trudne.

A dlaczego mi瘰a nie chcesz je嗆?
Dzi瘯i za wyczerpuj帷 odpowied wiedzia豉m 瞠 mog na Ciebie liczy
Miesa nie chc je嗆 ze wzgl璠u na zwierz皻a, jest mi ich szkoda. Jestem te w trakcie przechodzenia na kosmetyki nie testowane na zwierz皻ach i w miare mo磧iwo軼i na "wega雟kie ubrania". Narazie jednak w pe軟i wegank nie b璠 , zostawiam w diecie ryby, jajka tez narazie zostawiam. W豉軼iwie zostawiam wszystko opr鏂z czerwonego mi瘰a i drobiu. Ale tak jak wspomnia豉m nawet ryby bardzo rzadko jem, nie mam do nich dost瘼u ,w mojej ma貫j mie軼inie praktycznie nie mo積a kupic ryb. Dlatego my郵e nad tranem 瞠by dostarczy sobie tych cennych sk豉dnik闚 z ryb, no i nad B12 w zast瘼stwie drobiu i czerwonego miesa.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2015-07-28, 17:38   #3670
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Ja te
jakiej mam szukac dawki w mcg?

To fakt, powinny軼ie to zmieni tylko co m康rego, 瞠by wsakazywalo od razu ze pierd鏊 tu nie poczytasz,, ale same arkana wiedzy -
juz sie przekona豉m nie jeden raz...
Od 100mcg - g鏎nej granicy nie ma, poniewa nie wykazuj toksyczno軼i, ale dobrze jest mie troch zdrowego rozs康ku. Wa積e 瞠by by豉 pozyskiwana z natto.

id szuka admina

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za wyczerpuj帷 odpowied wiedzia豉m 瞠 mog na Ciebie liczy
Miesa nie chc je嗆 ze wzgl璠u na zwierz皻a, jest mi ich szkoda. Jestem te w trakcie przechodzenia na kosmetyki nie testowane na zwierz皻ach i w miare mo磧iwo軼i na "wega雟kie ubrania". Narazie jednak w pe軟i wegank nie b璠 , zostawiam w diecie ryby, jajka tez narazie zostawiam. W豉軼iwie zostawiam wszystko opr鏂z czerwonego mi瘰a i drobiu. Ale tak jak wspomnia豉m nawet ryby bardzo rzadko jem, nie mam do nich dost瘼u ,w mojej ma貫j mie軼inie praktycznie nie mo積a kupic ryb. Dlatego my郵e nad tranem 瞠by dostarczy sobie tych cennych sk豉dnik闚 z ryb, no i nad B12 w zast瘼stwie drobiu i czerwonego miesa.

no to troch pracy Ci czeka, 瞠by to wszystko jako sensownie pouk豉da. Jaja zostaw, albo chocia same 鄴速ka. I badaj si, szczeg鏊nie na pocz徠ku.
Solgar ma wega雟kie otoczki kapsu貫k

Czas edycji: 2015-07-28 o 17:42
Stary 2015-07-28, 19:21   #3671
staska_stasia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 809

Hej dziewczyny, jestem 鈍ie瘸kiem w kwestii w這s闚, wi璚 nie bijcie za mocno jak zapytam o co, co mog這 by ju tu poruszane

Kr鏒kie wprowadzenie.
od lutego mam siln wol odchudzenia si. Mija p馧 roku, na liczniku zawrotne 3 kg mniej... a i w這s闚 uby這 i mam wra瞠nie, 瞠 warkocz sta si chudszy Zawsze mia豉m 豉dne, bujne, g瘰te w這sy- wprawdzie cienkie, ale by這 ich sporo.
Mam kilka teorii. My郵, 瞠 wypadanie w這s闚 mo瞠 by wynikiem diety, chocia jem sporo t逝szczu, warzyw i owoc闚- wi璚 w sumie powinny by i witaminy i niezb璠ne dla ich rozpuszczenia t逝szcze. Inna teoria- czego (jakiego pierwiastka) mo瞠 mi brakowa. Jeszcze inna- skoro mimo pilnowania diety i sporej dawki 獞icze nie chudn, wypadaj mi kud造, to mo瞠 co nie teges z tarczyc (oby nie!).
I teraz pytanie do was- chc zrobi jakie badanie w tym kierunku. Co prawda zacz窸am 造ka vitapil, pij herbat z bratka, ale je郵i to nie wynik niedobor闚, to wola豉bym wiedzie wcze郾iej, bo za 3 miesi帷e (kiedy niby powinno by widac efekty suplement闚) mo瞠 by ju za p騧no Tylko jakie badanie? Na razie wiem, 瞠 morfologia og鏊na i TSH. A co jeszcze? Chodzi mi o pocz徠kowe, bo niestety moja lekarka rodzinna jest nieskora do dawania skierowa i b璠 musia豉 z w豉snej kieszeni wybuli kas Czy 瞠lazo jest w morfologii og鏊nej? (bo s造sza豉m, 瞠 jego niedob鏎 r闚nie mo瞠 skutkowa wypadaniem w這s闚). Cukier?

Prosz o pomoc. W czwartek i pi徠ek mam urlop, wi璚 fajnie by by這, jakbym temat ogarn窸a.
staska_stasia jest teraz online  
Stary 2015-07-28, 20:08   #3672
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, jestem 鈍ie瘸kiem w kwestii w這s闚, wi璚 nie bijcie za mocno jak zapytam o co, co mog這 by ju tu poruszane

Kr鏒kie wprowadzenie.
od lutego mam siln wol odchudzenia si. Mija p馧 roku, na liczniku zawrotne 3 kg mniej... a i w這s闚 uby這 i mam wra瞠nie, 瞠 warkocz sta si chudszy Zawsze mia豉m 豉dne, bujne, g瘰te w這sy- wprawdzie cienkie, ale by這 ich sporo.
Mam kilka teorii. My郵, 瞠 wypadanie w這s闚 mo瞠 by wynikiem diety, chocia jem sporo t逝szczu, warzyw i owoc闚- wi璚 w sumie powinny by i witaminy i niezb璠ne dla ich rozpuszczenia t逝szcze. Inna teoria- czego (jakiego pierwiastka) mo瞠 mi brakowa. Jeszcze inna- skoro mimo pilnowania diety i sporej dawki 獞icze nie chudn, wypadaj mi kud造, to mo瞠 co nie teges z tarczyc (oby nie!).
I teraz pytanie do was- chc zrobi jakie badanie w tym kierunku. Co prawda zacz窸am 造ka vitapil, pij herbat z bratka, ale je郵i to nie wynik niedobor闚, to wola豉bym wiedzie wcze郾iej, bo za 3 miesi帷e (kiedy niby powinno by widac efekty suplement闚) mo瞠 by ju za p騧no Tylko jakie badanie? Na razie wiem, 瞠 morfologia og鏊na i TSH. A co jeszcze? Chodzi mi o pocz徠kowe, bo niestety moja lekarka rodzinna jest nieskora do dawania skierowa i b璠 musia豉 z w豉snej kieszeni wybuli kas Czy 瞠lazo jest w morfologii og鏊nej? (bo s造sza豉m, 瞠 jego niedob鏎 r闚nie mo瞠 skutkowa wypadaniem w這s闚). Cukier?

Prosz o pomoc. W czwartek i pi徠ek mam urlop, wi璚 fajnie by by這, jakbym temat ogarn窸a.
Jak powiesz lekarce, 瞠 to dlatego, 瞠 Ci w這sy lec, to oczywiste, 瞠 Ci z kwitkiem odprawi. Symuluj ... 瞠 zawroty g這wy, s豉bo, cz瘰to chorujesz i w og鏊e to si造 nie masz na nic, tyjesz z powietrza i spa豉by ca造mi dniami.
Do zbadania na pocz徠ek jest ca豉 tr鎩ca tarczycowa nie tylko samo tsh, razem z 瞠lazem ferrytyna, B12, ze wzgl璠u na tak wolny spadek wagi zrobi豉bym jeszcze glukoz i insulin - super je郵i da這by rad ca陰 krzyw z obci捫eniem, ale na 'dzie dobry' wystarcz na czczo, wyliczymy z tego wska幡ik homa.

Jakby si jednak ta lekarka ulitowa豉 nad Tob, to nam闚 j na OB, lipidogram, pr鏏y w徠robowe i jonogram. Generalnie to powinna sama to zaproponowa, ale cholera j wie.

W zasadzie ka盥a z Twoich teorii jest prawdopodobna. Pami皻asz co dzia這 si przed rozpocz璚iem diety?
Stary 2015-07-28, 20:35   #3673
staska_stasia
Zakorzenienie

Cytat:
Jak powiesz lekarce, 瞠 to dlatego, 瞠 Ci w這sy lec, to oczywiste, 瞠 Ci z kwitkiem odprawi. Symuluj ... 瞠 zawroty g這wy, s豉bo, cz瘰to chorujesz i w og鏊e to si造 nie masz na nic, tyjesz z powietrza i spa豉by ca造mi dniami.
Do zbadania na pocz徠ek jest ca豉 tr鎩ca tarczycowa nie tylko samo tsh, razem z 瞠lazem ferrytyna, B12, ze wzgl璠u na tak wolny spadek wagi zrobi豉bym jeszcze glukoz i insulin - super je郵i da這by rad ca陰 krzyw z obci捫eniem, ale na 'dzie dobry' wystarcz na czczo, wyliczymy z tego wska幡ik homa.

Jakby si jednak ta lekarka ulitowa豉 nad Tob, to nam闚 j na OB, lipidogram, pr鏏y w徠robowe i jonogram. Generalnie to powinna sama to zaproponowa, ale cholera j wie.

W zasadzie ka盥a z Twoich teorii jest prawdopodobna. Pami皻asz co dzia這 si przed rozpocz璚iem diety?
Dzi瘯i wielkie.
Skonsultowa豉m si z kole瘸nk i na razie plan mam taki- wynosz si od swojej rodzinnej i przenosz do innej. Jak do swojej posz豉m w marcu i powiedzia豉m jej, 瞠 od miesi帷a dusz si od kaszlu po nocach, boli mnie ucho i gard這 to... da豉 mi skierowanie do pulmonologa, ale pr鏂z tego NIC- ani mnie nie os逝cha豉 (chyba co nie tak jak tyle kaszl), ani nie zajrza豉 do gard豉, zwolnienia te nie chcia豉 wypisa, bo pewnie symuluj (tjaaa, a pojawiam si u niej posymulowa raz na 2-3 lata). Ale to taki off-top. Wi璚 nawet jakbym powiedzia豉, 瞠 zawroty g這wy, brak si itp.- to w najlepszym przypadku odes豉豉by mnie gdzie indziej, bez zlecenia podstawowych bada i dopiero po odczekaniu swojej kolejki u lekarza specjalisty to on by mi wypisa badania, nim bym je zrobi豉 i ponownie do niego posz豉 to min窸oby z p馧 roku minimum.

Wezm sobie rad do serca aczkolwiek nie chc wychodzi na m康rzejsz od lekarza.

Co mnie intryguje- w niedziel siad豉m i policzy豉m ile mniej wi璚ej wypada mi w這s闚. Niby by這 80, czyli bez tragedii (bo podobno norma to 200-300). Dzisiaj po przyj軼iu z pracy rozpu軼i豉m warkocz i przy czesaniu w這s闚 przed bieganiem wyczesa豉m ich ca造 grzebie Wczoraj te malutko mi wylecia這, a dzisiaj jaka tragedia.

Hmm, co si dzia這 przed rozpocz璚iem diety? W這sy wypada造, ale nie w takich ilo軼iach i generalnie nie narzeka豉m na ich kondycj. Tzn. troch mnie irytowa這, 瞠 pojawiaj si pierwsze siwe, mam ich kilka, ale tylko tyle.

Generalnie z w這sami moimi jest dziwna historia. Jak by豉m ma陰 dziewczynk (jeszcze jak sz豉m do Pierwszej Komunii) to mia豉m w這sy proste i za nic nie chcia造 si uk豉da (mama si sporo natrudzi豉, 瞠by je nakr璚i do Komunii, a i tak zaraz by造 proste jak druty). Potem w wieku dojrzewania zacz窸y mi si kr璚i- same z siebie. By造 dni, gdy mia豉m a spiralki. To si utrzyma這 mniej wi璚ej do 1/2 roku studi闚, kiedy posz豉m do fryzjerki i zestopniowa豉m, a one zacz窸y mi si stopniowo prostowa. Teraz mam takie, 瞠 zaraz po myciu s lekko pofalowane, ale w ci庵u dnia prostuj si same. Zastanawiam si jaki jest pow鏚 tego, 瞠 przesta造 mi si kr璚i. Jednocze郾ie z utrat tego kr璚enia zacz窸am dostrzega nasilenie si hirsutyzmu- wcze郾iej mia豉m delikatny w御ik pod nosem, z kt鏎ym radzi豉m sobie plastrami woskowymi, a teraz moja broda to jaka masakra

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2015-07-28 o 20:40
Stary 2015-07-28, 20:47   #3674
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯i wielkie.
Skonsultowa豉m si z kole瘸nk i na razie plan mam taki- wynosz si od swojej rodzinnej i przenosz do innej. Jak do swojej posz豉m w marcu i powiedzia豉m jej, 瞠 od miesi帷a dusz si od kaszlu po nocach, boli mnie ucho i gard這 to... da豉 mi skierowanie do pulmonologa, ale pr鏂z tego NIC- ani mnie nie os逝cha豉 (chyba co nie tak jak tyle kaszl), ani nie zajrza豉 do gard豉, zwolnienia te nie chcia豉 wypisa, bo pewnie symuluj (tjaaa, a pojawiam si u niej posymulowa raz na 2-3 lata). Ale to taki off-top. Wi璚 nawet jakbym powiedzia豉, 瞠 zawroty g這wy, brak si itp.- to w najlepszym przypadku odes豉豉by mnie gdzie indziej, bez zlecenia podstawowych bada i dopiero po odczekaniu swojej kolejki u lekarza specjalisty to on by mi wypisa badania, nim bym je zrobi豉 i ponownie do niego posz豉 to min窸oby z p馧 roku minimum.

Wezm sobie rad do serca aczkolwiek nie chc wychodzi na m康rzejsz od lekarza.

Co mnie intryguje- w niedziel siad豉m i policzy豉m ile mniej wi璚ej wypada mi w這s闚. Niby by這 80, czyli bez tragedii (bo podobno norma to 200-300). Dzisiaj po przyj軼iu z pracy rozpu軼i豉m warkocz i przy czesaniu w這s闚 przed bieganiem wyczesa豉m ich ca造 grzebie Wczoraj te malutko mi wylecia這, a dzisiaj jaka tragedia.
Dlatego ja si trzymam mojej starowinki. Kochana kobieta. M闚i, 瞠 chc badania a ta tylko pyta jakie. Jak raz poprosi豉m o bia趾o ca趾owite to zapyta豉 tylko, co to
A na inn ostatnio skarg napisa豉m, w豉郾ie za podobne zachowanie, kt鏎e opisujesz. Niekt鏎zy zapominaj, 瞠 鈍iadcz us逝gi jakby nie by這, za kt鏎e p豉c nie ma貫 pieni康ze co miesi帷, wi璚 nale篡 si pisemko

a jak z odrostem u Ciebie? rosn nowe?
trzeba by這 od razu pisa 瞠 hirsutyzm jest. Jak sprawy ginekologiczne?
w這sy kr璚 si i prostuj r闚nie za spraw hormon闚. Moja kole瘸nka w okresie dojrzewania otrzyma豉 pi瘯ne spiralki, a mnie z falowanych w這s闚 wysz造 proste druty, kt鏎ych lok闚ka nie rusza.

Czas edycji: 2015-07-28 o 20:51
Stary 2015-07-28, 20:54   #3675
staska_stasia
Zakorzenienie

A jak to sprawdzi czy rosn? Niby nad czo貫m jakie kr鏒kie 2-4 cm s. Dalej nie mam jak zobaczy, bo s ciemne i mi si zlewaj, nie widz. Jakie rady?

Jutro id te podci望 je. O jakie 15 cm. Bo jak w niedziel liczy豉m to by這 troch takich kr鏒kich 5-10 cm, ale bez cebulek, wi璚 s康z, 瞠 cz窷 si 豉mie, a cz窷 wypada. I mam mocno porozdwajane. No i fryzjer nie widzia ich przez 1,5 roku

Edit.
Poprosz jutro fryzjerk, 瞠by zobaczy豉 czy odrastaj.
Stary 2015-07-28, 21:35   #3676
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
A jak to sprawdzi czy rosn? Niby nad czo貫m jakie kr鏒kie 2-4 cm s. Dalej nie mam jak zobaczy, bo s ciemne i mi si zlewaj, nie widz. Jakie rady?

Jutro id te podci望 je. O jakie 15 cm. Bo jak w niedziel liczy豉m to by這 troch takich kr鏒kich 5-10 cm, ale bez cebulek, wi璚 s康z, 瞠 cz窷 si 豉mie, a cz窷 wypada. I mam mocno porozdwajane. No i fryzjer nie widzia ich przez 1,5 roku

Edit.
Poprosz jutro fryzjerk, 瞠by zobaczy豉 czy odrastaj.
Niech fryzjerka zrobi jutro ogl璠ziny.
Zr鏏 te badania i wr鵵 do nas. Generalnie hirsutyzm, problem z wag i wypadanie w這s闚 z regu造 鈍iadcz o problemach hormonalnych niestety.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Istnieje mo磧iwo嗆 zmiany nazwy w徠ku. Prosz o burze m霩g闚, 瞠by p騧niej na mnie nie by這
Jak chcecie?
Stary 2015-07-28, 22:07   #3677
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Od 100mcg - g鏎nej granicy nie ma, poniewa nie wykazuj toksyczno軼i, ale dobrze jest mie troch zdrowego rozs康ku. Wa積e 瞠by by豉 pozyskiwana z natto.
Co masz? Solgar? Drogo...
Jest tyle innych ale nie wiem... jakies dziwne...

a czy kto jada l-prolin? Warto?

Sailor, widze pr篹na jak zawsze

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2015-07-29, 07:57   #3678
saoriQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

Ja stosuj kozieradk ju 2 miesi帷 daj sobie z ni czas do ko鎍a sierpnia i zobacz czy co mi ruszy...
Ja to w og鏊e z ty逝 mam ju bardzo 豉dne w這sy, po bokach te, najgorzej jest z przodu mam tu prze鈍ity i nie mog zebra w這s闚 do g鏎y, bo to by豉by ju masakra.
Zauwa篡豉m z przodu kilka ma造ch w這sk闚 mo瞠 jest jaka nadzieja. A znacie mezoterapi biomimetyczn???:confused :
Jedna blogerka j stosowa豉, jak prawie wy造sia豉 po porodzie i bardzo sobie j chwali...
https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM
saoriQ jest offline  
Stary 2015-07-29, 08:39   #3679
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Co masz? Solgar? Drogo...
Jest tyle innych ale nie wiem... jakies dziwne...

a czy kto jada l-prolin? Warto?

Sailor, widze pr篹na jak zawsze
solgar jednak troch za drogo wychodzi, ponad 100z jako?
ja mam swansona, ale jeszcze jest now foods, a teraz znalaz豉m jeszcze co takiego: http://allegro.pl/witamina-k2-mk-7-1...250754525.html - ale nie wiem co to za firma, ale cenowo wychodzi fajnie za 120 kapsu貫k i jeszcze takie http://allegro.pl/witamina-k2-mk-7-1...414179311.html, ale niby naturalna, a s這wem nie pisz z czego.

Ostatnio 篡je w takim tempie, 瞠 dziwie si, 瞠 jeszcze but闚 nie pogubi豉m. Pi熯et rzeczy na raz i ko鎍zy si to tak, jak wczoraj. Szykowa豉m zapasy na ... zim i razem z jagodami i porzeczkami zamrozi豉m sw鎩 telefon
Stary 2015-07-29, 08:53   #3680
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Szykowa豉m zapasy na ... zim i razem z jagodami i porzeczkami zamrozi豉m sw鎩 telefon
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-07-29, 08:56   #3681
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:

Ostatnio 篡je w takim tempie, 瞠 dziwie si, 瞠 jeszcze but闚 nie pogubi豉m. Pi熯et rzeczy na raz i ko鎍zy si to tak, jak wczoraj. Szykowa豉m zapasy na ... zim i razem z jagodami i porzeczkami zamrozi豉m sw鎩 telefon
HAHA, pad豉m.
Mistrz!
Stary 2015-07-29, 09:15   #3682
staska_stasia
Zakorzenienie

Cytat:
Niech fryzjerka zrobi jutro ogl璠ziny.
Zr鏏 te badania i wr鵵 do nas. Generalnie hirsutyzm, problem z wag i wypadanie w這s闚 z regu造 鈍iadcz o problemach hormonalnych niestety.
Jasne, 瞠 wr鏂, a dzisiaj dam zna co mi fryzjerka powie

Hmm, a my郵icie, 瞠 jaki zwi您ek z tym wypadaniem mo瞠 mie niew豉軼iwa piel璕nacja po treningu? Za這篡豉m w豉sny w徠ek, ale w zasadzie niewiele tam si dowiedzia豉m, wi璚 ponawiam tutaj. Jak wychodz z si趾i to mam w這sy tak mokre od potu, jakbym je przed chwil wymy豉... Mo瞠 to s鏊, kt鏎a z potem na tych w這sach si osadza. Czym je my? Normalny szampon z drogerii czy jaki leczniczy?
Stary 2015-07-29, 09:32   #3683
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Tytu w徠ku: Walka z 造sieniem androgenowym/ uwarunkowanym hormonalnie

Ro郾ie mi troszk nowych w這s闚, g堯wnie z przodu + przedzia貫k na d逝go軼i z 5 cm. Zakola te maj nowe w這sy. Wszystkie wyros造 albo same, albo po Diprosalicu.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-07-29, 10:54   #3684
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Tylko ze w watku chodzi nie tylko o problemy hormonalne.

Postanowilam sobie kupic takie pudelko na leki jakie miala hohoho dawno temu moja babcia - na 7 dni, z podzialem na rano i wieczor. Zazywam tyle tabletek, ze sie gubie i o polowie zapominam i w ogole niepotrzebnie siedzi mi to w glowie.
Stary 2015-07-29, 11:03   #3685
etitka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Moje kochane dziewuszki. Chcia豉bym zacz望 od 篡cze na nowy rok. Du穎 zdrowia, rado軼i, zdrowych i szcz窷liwych dzieci o raz buszu na g這wie.

Dobra, a teraz konkrety przydatne w這som. Pami皻acie nowo嗆 Vichy neogenic z 5% cz御teczk stemoxidine za 319z lub wi璚ej? Ot騜, nasz kofany koncern L`oreal (ten sam w豉軼iciel, co Vichy) wypu軼i produkt Serioxyl z t sam 5% cz御teczk i innymi wynalazkami, co neogenic. Cena na allegro za 90 ml tego cuda to 129 z. Serioxylu jest chyba wi璚ej, ni w ampu趾ach Vichy. Mo瞠 warto wypr鏏owa jako dodatek do kuracji. Buziaki

Tutaj macie linka, jest ca豉 seria Serioxyl:

http://lorealprofessionnel.pl/node/8787

Ja zam闚i豉m serum pogrubiaj帷e serioxyl za 99z i musz powiedzie, 瞠 powoli zaczynam widzie efekty (wcze郾iej mia豉m cienkie, oklapni皻e pozbawione obj皻o軼i w這sy a teraz troch lepiej ju wygl康aj wizualnie ale to dopiero pocz徠ek), a o tym z vichy nic nie s造sza豉m wcze郾iej. Zdecydowa豉 si na kt鏎y?

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-09-04 o 16:15
etitka jest offline  
Stary 2015-07-29, 12:23   #3686
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez etitka Poka wiadomo嗆
Ja zam闚i豉m serum pogrubiaj帷e serioxyl za 99z na https://www.gobli.pl/loreal-serioxyl-c4118.html i musz powiedzie, 瞠 powoli zaczynam widzie efekty (wcze郾iej mia豉m cienkie, oklapni皻e pozbawione obj皻o軼i w這sy a teraz troch lepiej ju wygl康aj wizualnie ale to dopiero pocz徠ek), a o tym z vichy nic nie s造sza豉m wcze郾iej. Zdecydowa豉 si na kt鏎y?
Nie , za to zdecydowa豉m si na leczenie u dermatologa w W-wie.

Mam mini kolonie ma造ch w這sk闚 z przodu. To chyba akurat mo瞠 by efekt leczenia Diprosaliciem, ale nie jestem pewna. To nie jest busz, po prostu kilka k瘼ek maluszk闚.

Umy豉m dzisiaj clobexem pierwszy raz i niestety przesusza.

To nie wiem, jak z tym tytu貫m.
Maria221 jest offline  
Stary 2015-07-29, 12:34   #3687
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Nie , za to zdecydowa豉m si na leczenie u dermatologa w W-wie.

Mam mini kolonie ma造ch w這sk闚 z przodu. To chyba akurat mo瞠 by efekt leczenia Diprosaliciem, ale nie jestem pewna. To nie jest busz, po prostu kilka k瘼ek maluszk闚.

Umy豉m dzisiaj clobexem pierwszy raz i niestety przesusza.

To nie wiem, jak z tym tytu貫m.
Mo瞠 tytu bez tego uwarunkowania :-D tylko pierwsza cz窷

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-07-29, 12:38   #3688
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:

Istnieje mo磧iwo嗆 zmiany nazwy w徠ku. Prosz o burze m霩g闚, 瞠by p騧niej na mnie nie by這
Jak chcecie?
A mo瞠 "Walka z 造sieniem" albo "Sposoby na walk z 造sieniem" /"R騜ne sposoby na walk z 造sieniem". Nie ma wtedy rozr騜nienia, jakie to 造sienie. Czy hormonozale積e czy inne, nie jest okre郵one czy dotyczy 造sienia kobiet czy m篹czyzn. W ko鎍u spektrum naszych wpis闚 jest baaaaaardzo szerokie.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-07-29, 12:57   #3689
Maria221
Wtajemniczenie

R騜ne sposoby na walk z 造sieniem s ok, ale mo瞠 by tak, 瞠 ludzie b璠 si udziela z prostym do opanowania wypadaniem albo dawa nam"z這te rady" typu: 造knijcie 瞠lazo, ja pi豉m pokrzyw, Wy te spr鏏ujcie - na pewno Wam odrosn.
Maria221 jest offline  
Stary 2015-07-29, 13:32   #3690
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
R騜ne sposoby na walk z 造sieniem s ok, ale mo瞠 by tak, 瞠 ludzie b璠 si udziela z prostym do opanowania wypadaniem albo dawa nam"z這te rady" typu: 造knijcie 瞠lazo, ja pi豉m pokrzyw, Wy te spr鏏ujcie - na pewno Wam odrosn.
Mam nadziej, 瞠 u篡cie s這wa "造sienie" powstrzyma takie "rady". Teraz mamy w tytule "wypadanie w這s闚", wi璚 niekt鏎zy udzielaj nam rad z gatunku siemi, 鄴速ko i rycyna.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.