Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-08-03, 12:13   #3721
JULIANNA5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

To juz rok mojej walki o w這sy.Niestety przegrywam.400 w這s闚 przy myciu i 100-150 przy codziennym czesaniu to juz norma.Nic mi nie pomaga.Nie widz nadziei.Nie mam si造 篡c!jestem z豉manym cz這wiekiem.
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-08-03, 12:43   #3722
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Z tego co wyczyta豉m na opakowaniu to pierwsze efekty s zauwa瘸lne po 6 tygodniach stosowania, u mnie p鏦i co to zaledwie kilka dni. Szampon bardzo fajny, dobrze si pieni, dobrze myje i w這sy po nim s g豉dkie, b造szcz帷e i mi瘯kie. Co do wcierki to wcieram tylko raz dziennie, fajne jest to, 瞠 nie obci捫a w這s闚. Po wyschni璚iu nie s t逝ste ani nie ma na nich 瘸dnego nalotu, 豉dnie pachnie. Wi璚ej napisz za 5-6 tygodni

Susse
, czekam na relacj Wczoraj w SP ogl康a豉m, na ca陰 seri Pharmaceris H mia豉m 30% rabatu, wi璚 ta wcierka kosztowa豉 poni瞠j 40z. Ale by豉m twarda i powiedzia豉m sobie, 瞠 zaczekam na relacj z efekt闚 .
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-08-03, 13:05   #3723
Lulas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witajcie drogie Panie, pierwszy raz sie odzywam chociaz czytam to forum od 1,5 roku. Wiele cennych porad zaczerpn窸am. Moj problem z 造sieniem trwa od ok 5 lat, 4 lata temu zaczelam sie powazniej tym przejmowac bo przeswity na czubku glowy stawa造 sie coraz widoczniejsze a potem rowiez na calej glowie. Wtedy uda豉m sie do dr S這winskiej. Zrobila mi trichogram, wg pani dr okazalo sie, ze to androgenowe ale nie zdawalam sobie jeszcze sprawy ze to oznacza nier闚n walke do konca zycia. Przepisala mi loxon, alpikort e i spironol. Na pocz徠ku po loxonie tragedia zwi您ana z linieniem ale potem wlosy zaczely odrastac. Stosowalam loxon ze spironolem ok 3 lat i mialam wrazenie ze tyle wlosow odrasta co wypada. Wypadaly zawsze te dlugie ( mam wlosy do ramion) w efekcie moja fryzura wygl康a jak pocieniowana na ca貫j d逝gosci. Zauwazylam tez ze wypada ich wiecej latem - lipiec , sierpien. Ostatnio od ok roku nie uzywam zadnej chemi, stwierdzilam ze sprobuje odstawic te leki gdyz nie daj zbyt zadowalaj帷yh efektow. Po odstawieniu wlosy nie wypadaly bardziej niz zwykle czyli ok 100 dziennie i tak bylo przez ostatni rok. W tym czasie wcieralam w skalp kozieradke,bralam wit b kompleks, pije pokrzywe od po roku. Moje wlosy zrobily sie cienkie jak u niemowlaka, bez zycia. Teraz od czerwca znow nasililo sie wypadanie, ok 200-300 dziennie. Poszlam tym razem do innego dermatologa ktory zalecil mi osocze bogatop造tkowe. Stwierdzil ze przepisac mi moze jedynie lokson i cynk. Nie ma nic innego skutecznego na t zaraz. Widzialam na forum jakis czas temu , ze ktoras z Was byla na tym zabiegu. Prosze napiszcie jak efekty, czy warto 豉dowac w to kase, zabieg jest kosztowny i trzeba go powtarzac nie wiem ile razy
Lulas jest offline  
Stary 2015-08-03, 13:08   #3724
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lulas Poka wiadomo嗆
Witajcie drogie Panie, pierwszy raz sie odzywam chociaz czytam to forum od 1,5 roku. Wiele cennych porad zaczerpn窸am. Moj problem z 造sieniem trwa od ok 5 lat, 4 lata temu zaczelam sie powazniej tym przejmowac bo przeswity na czubku glowy stawa造 sie coraz widoczniejsze a potem rowiez na calej glowie. Wtedy uda豉m sie do dr S這winskiej. Zrobila mi trichogram, wg pani dr okazalo sie, ze to androgenowe ale nie zdawalam sobie jeszcze sprawy ze to oznacza nier闚n walke do konca zycia. Przepisala mi loxon, alpikort e i spironol. Na pocz徠ku po loxonie tragedia zwi您ana z linieniem ale potem wlosy zaczely odrastac. Stosowalam loxon ze spironolem ok 3 lat i mialam wrazenie ze tyle wlosow odrasta co wypada. Wypadaly zawsze te dlugie ( mam wlosy do ramion) w efekcie moja fryzura wygl康a jak pocieniowana na ca貫j d逝gosci. Zauwazylam tez ze wypada ich wiecej latem - lipiec , sierpien. Ostatnio od ok roku nie uzywam zadnej chemi, stwierdzilam ze sprobuje odstawic te leki gdyz nie daj zbyt zadowalaj帷yh efektow. Po odstawieniu wlosy nie wypadaly bardziej niz zwykle czyli ok 100 dziennie i tak bylo przez ostatni rok. W tym czasie wcieralam w skalp kozieradke,bralam wit b kompleks, pije pokrzywe od po roku. Moje wlosy zrobily sie cienkie jak u niemowlaka, bez zycia. Teraz od czerwca znow nasililo sie wypadanie, ok 200-300 dziennie. Poszlam tym razem do innego dermatologa ktory zalecil mi osocze bogatop造tkowe. Stwierdzil ze przepisac mi moze jedynie lokson i cynk. Nie ma nic innego skutecznego na t zaraz. Widzialam na forum jakis czas temu , ze ktoras z Was byla na tym zabiegu. Prosze napiszcie jak efekty, czy warto 豉dowac w to kase, zabieg jest kosztowny i trzeba go powtarzac nie wiem ile razy
Witaj
Gaya o tym pisa豉, poszukaj Jej post闚.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-08-03, 13:22   #3725
Lulas
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Witaj
Gaya o tym pisa豉, poszukaj Jej post闚.
Dzieki Anna07_07, zabieram sie wiec za poszukiwania
Lulas jest offline  
Stary 2015-08-03, 15:29   #3726
staska_stasia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 809

To ja si melduj.
Jak na razie zero post瘼u. Mia豉m i嗆 do fryzjerki w tamtym tygodniu, ale nie mia豉 wolnych termin闚 i id dopiero za tydzie :brzydal" normalnie kolejki jak na NFZ.

Zmieni豉m lekark rodzinn, ale ona chwilowo na urlopie, wi璚 skierowania na badania te nie mam. I tak oto sobie 篡j w zawieszeniu
staska_stasia jest teraz online  
Stary 2015-08-03, 18:23   #3727
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Lulas, mi ka盥y dermatolog m闚i 瞠 nie ma na to leku, tylko loxon mo瞠 spowolni proces 造sienia. Spowolni, ale nie zatrzyma. No i mezoterapia, najlepiej osoczem bogatop造tkowym. Na loxon si nie zdecyduj. Jestem ciemnow這sa, obawiam si pojawienia ow這sienia na twarzy - je郵i si pojawi to samoczynnie nie znika. Loxon zreszt to b喚dne ko這, dermatolog m闚i 瞠 jak zaczniesz to ju musisz do ko鎍a 篡cia i najlepiej zwi瘯szaj帷 dawki a do minoxidylu 15% dost瘼nego w Stanach. W這sy po pewnym czasie przestaj reagowa na loxon no i trzeba im wi瘯szego kopa. By mo瞠 s inni lekarze, kt鏎zy maj swoje teorie co do loxonu, mo瞠 s metody jego stosowania, kt鏎e w jaki spos鏏 pozwalaj omin望 to, o czym napisa豉m. Nie mam poj璚ia. Pisz tylko na podstawie informacji, jakie otrzyma豉m w gabinetach, kt鏎e odwiedza豉m.
Co za do osocza - mia豉m dwa zabiegi po 2 200z, efektu wi瘯szego nie zauwa篡豉m. By czas, 瞠 rzeczywi軼ie czubek g這wy si nieco zag窷ci, ale po kilku tygodniach wszystko wr鏂i這 do normy.
Obecnie stosuj r騜no軼i, aby tylko nie da si 造sieniu, aby jak najd逝瞠j zatrzyma obecny stan. Lekarze m闚i, 瞠 to i ta sensu nie ma ale mimo wszystko walcz. Spotka豉m si niedawno z kole瘸nk, w這sy blond. Jakie 6 lat temu zauwa篡豉m u niej w s這鎍u objawy takie same jak u mnie - pocz徠ek przerzedze. Rozmawia造鄉y o tym, m闚i豉 瞠 jest to dla niej problemem no ale jako nie spotyka造鄉y si na d逝瞠j przez ten czas. I teraz po 6 latach spotkawszy si z ni by豉m w szoku. Na czubku g這wy ma po這w tego co ja, po這w mniej w這s闚 - a przy blond mniej to wida. Gdyby by豉 ciemnow這sa by豉by tragedia ;/ Nie poruszy豉m tematu w這s闚. By這 mi niezr璚znie, poza tym rozmowa by豉 przelotna, w sklepie. My郵, 瞠 ona nie stosuje nic. 6 lat temu stan jej w這s闚 by du穎 lepszy ni moich. S康z r闚nie 瞠 nie ogl康a swojej g這wy w lusterku z g鏎y, w przeciwnym razie chyba si璕n窸aby po kamufla jaki. A 瞠 ja przewra磧iwiona na te g這wy i widz wi璚ej ni osoba bez problem闚 造sieniowych to efekt w豉郾ie taki
Tak czy inaczej walczy o w這sy warto.
Je郵i sta Ci na osocze - pr鏏uj. To, 瞠 mi nie pomog這 na d逝窺z met nie oznacza, 瞠 u Ciebie zadzia豉 tak samo. Szkoda mi by這 kasy, ale przynajmniej mam satysfakcj, 瞠 pr鏏owa豉m, 瞠 robi豉m co tylko mo積a byle zwalczy to 造sienie.
Jestem osob ostro積 i nie si璕n po co, co mo瞠 mi w jakikolwiek spos鏏 zaszkodzi. Mo瞠 to minus, no ale nie dam sk鏎ki za wyprawk
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-08-03, 21:05   #3728
Lulas
Przyczajenie

Gaya, wielkie dzi瘯i za odpowied. Dla mnie jest to spory wydatek tym bardziej, 瞠 mo瞠 nic z tego nie by. Jednak tak jak napisa豉 trzeba pr鏏owa wszystkiego by ratowa to co jeszcze zosta這. Zaryzykuj i opisz potem efekty. Ostatni dermatolog u kt鏎ego by豉m stwierdzi, 瞠 je郵i by豉m ju u takiej s豉wy jak dr S這wi雟ka i przepisa豉 mi to co przepisa豉 to on ju nic wi璚ej nie doda do leczenia i niczego innego nie wymy郵i. Jedynie osocze. Za rok mam 郵ub, nie chc by 造s pann m這d... jesli mi nie pomo瞠 to osocze to nie wiem ju co pr鏏owa. Te mam obsesj i patrz ludziom na czubki g堯w, ogl康am swoj glow w lusterku od g鏎y, m鎩 鈍iat kr璚i si wok馧 g逝pich w這s闚...
Lulas jest offline  
Stary 2015-08-04, 09:23   #3729
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Gaya, wielkie dzi瘯i za odpowied. Dla mnie jest to spory wydatek tym bardziej, 瞠 mo瞠 nic z tego nie by. Jednak tak jak napisa豉 trzeba pr鏏owa wszystkiego by ratowa to co jeszcze zosta這. Zaryzykuj i opisz potem efekty. Ostatni dermatolog u kt鏎ego by豉m stwierdzi, 瞠 je郵i by豉m ju u takiej s豉wy jak dr S這wi雟ka i przepisa豉 mi to co przepisa豉 to on ju nic wi璚ej nie doda do leczenia i niczego innego nie wymy郵i. Jedynie osocze. Za rok mam 郵ub, nie chc by 造s pann m這d... jesli mi nie pomo瞠 to osocze to nie wiem ju co pr鏏owa. Te mam obsesj i patrz ludziom na czubki g堯w, ogl康am swoj glow w lusterku od g鏎y, m鎩 鈍iat kr璚i si wok馧 g逝pich w這s闚...
Witam! Dawno nie pisa豉m , ale 郵edz w徠ek. Ja mia豉m 2 razy klasyczn mezoterapi, mnie to nic nie da這 opr鏂z drena簑 kieszeni. Spektakularnego odrostu nie by這. Obecnie stosuj Lioxon 5%, zacz窸am chwalon tu Planent, a prze鈍ity tuszuj Focusem , jako 篡j , ale co to za 篡cie. Ostatnio te z豉pa豉m si na tym, ze patrz kobiet na w這sy, zazdroszcz 豉dnych i g瘰tych , ale te du穎 os鏏 ma przerzedzone. Trzeba walczy i pr鏏owa nowo軼i.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-08-04, 10:49   #3730
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Poka wiadomo嗆
To ja si melduj.
Jak na razie zero post瘼u. Mia豉m i嗆 do fryzjerki w tamtym tygodniu, ale nie mia豉 wolnych termin闚 i id dopiero za tydzie :brzydal" normalnie kolejki jak na NFZ.

Zmieni豉m lekark rodzinn, ale ona chwilowo na urlopie, wi璚 skierowania na badania te nie mam. I tak oto sobie 篡j w zawieszeniu
staska_stasia, Ty ostatnio pyta豉 jakie badania tarczycowe mo瞠 da lekarz pierwszego kontaktu. Mo瞠 da: tsh, ft3, ft4. Chcia豉m jeszcze antyTPO, ale powiedzia豉 mi, 瞠 to mo瞠 mi zleci tylko endokrynolog (to jest stan na koniec kwietnia, chocia nie s康z, 瞠by co si zmieni這).
Je瞠li chcesz dosta skierowanie na badania musisz by stanowcza i tak jak pisa豉 Sailor, troch "po軼iemnia".
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-08-04, 11:30   #3731
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:

Mo瞠 poczytaj o mezoterapii biomimetycznej. Ja jeszcze jej nie pr鏏owa豉m, ale zamierzam zrobi sobie na jesie. Wkleja豉m ju link, ale mo瞠 nie widzia豉:

https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM
Stary 2015-08-04, 11:54   #3732
Lulas
Przyczajenie

Cytat:
Mo瞠 poczytaj o mezoterapii biomimetycznej. Ja jeszcze jej nie pr鏏owa豉m, ale zamierzam zrobi sobie na jesie. Wkleja豉m ju link, ale mo瞠 nie widzia豉:

https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM
Tak, widzia豉m ale musze zg貫bi temat. Nie wiem co moze dac lepsze efekty w moim przypadku.??
Lulas jest offline  
Stary 2015-08-04, 13:35   #3733
alutkamm
Raczkowanie

Ja w豉郾ie po raz drugi wzi窸am seri 3-4 mezoterapii biomimetycznej. Mnie to nie pomog這 , w這sy wypada造 mo瞠 troch mniej , ale odrostu nie by這. Koszty wysokie, wi璚 trzeba si dobrze zastanowi.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-08-04, 19:34   #3734
Ewela2505
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Hej dziewczyny
Gdzie mo積a zrobi w Warszawie mezoterapi biomimetyczn?
W chwili obecnej stosuj placent, zobaczymy czy b璠 efekty. Pozdrawiam
Ewela2505 jest offline  
Stary 2015-08-05, 08:21   #3735
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ewela2505 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
Gdzie mo積a zrobi w Warszawie mezoterapi biomimetyczn?
W chwili obecnej stosuj placent, zobaczymy czy b璠 efekty. Pozdrawiam
U mnie placeta nic nie pomog豉. Ale nie tra nadziei, bo ka盥e 造sienie jest inne.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-08-05, 12:05   #3736
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Pierwsze zdj璚ie to sk豉d szamponu, drugie sk豉d tego preparatu do wcierania. Od篡wki nie kupowa豉m.
Niestety szampon jak i wcierka zawieraj s鏊 i to w du篡m st篹eniu, dla mnie odpada

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez alutkamm Poka wiadomo嗆
Witam! Dawno nie pisa豉m , ale 郵edz w徠ek. Ja mia豉m 2 razy klasyczn mezoterapi, mnie to nic nie da這 opr鏂z drena簑 kieszeni. Spektakularnego odrostu nie by這. Obecnie stosuj Lioxon 5%, zacz窸am chwalon tu Planent, a prze鈍ity tuszuj Focusem , jako 篡j , ale co to za 篡cie. Ostatnio te z豉pa豉m si na tym, ze patrz kobiet na w這sy, zazdroszcz 豉dnych i g瘰tych , ale te du穎 os鏏 ma przerzedzone. Trzeba walczy i pr鏏owa nowo軼i.
I jak ten Lioxon 5%? te zastanawia豉m si nad jego kupnem ale na zakola dla m篹a
Stary 2015-08-05, 17:11   #3737
Anna07_07
Raczkowanie

Dziewczyny, ko鎍zy mi si "posypka". Wesz豉m na al i znalaz豉m co, nad zakupem czego si zastanawiam Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 takiego "maskuj帷ego pudru" zamiast "posyki"?
http://allegro.pl/ecobell-maskowanie...551704014.html
Pierwszy raz widz co takiego i my郵, co jest lepsze ?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-08-05, 19:22   #3738
alutkamm
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Niestety szampon jak i wcierka zawieraj s鏊 i to w du篡m st篹eniu, dla mnie odpada

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

I jak ten Lioxon 5%? te zastanawia豉m si nad jego kupnem ale na zakola dla m篹a
Loxon stosuj od kilku lat, praktycznie nie ma alternatywy dla mnie, z pocz徠ku by wi瘯szy efekt, teraz moja sk鏎a chyba si przyzwyczai豉, trudno mi oceni co by by這 gdybym na d逝窺zy czas odstawi豉, dostrzegam ma貫 rosn帷e w這ski, ale bez sza逝.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-08-05, 20:04   #3739
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Dziewczyny, ko鎍zy mi si "posypka". Wesz豉m na al i znalaz豉m co, nad zakupem czego si zastanawiam Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 takiego "maskuj帷ego pudru" zamiast "posyki"?
http://allegro.pl/ecobell-maskowanie...551704014.html
Pierwszy raz widz co takiego i my郵, co jest lepsze ?
Ja te pierwszy raz widz . U mnie posypka przesta豉 si sprawdza :-( kiedy super maskowa豉 a teraz wygl康a jakbym mia豉 brudn g這w jako przykleja si do sk鏎y i mam takie placki ciemne masakra. Przesta豉m u篡wa a jeszcze rok temu by豉m zadowolona a teraz chodz ze 鈍iec帷ym przedzia趾iem z ty逝 g這wy :'(

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-08-05, 20:36   #3740
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Ja te pierwszy raz widz . U mnie posypka przesta豉 si sprawdza :-( kiedy super maskowa豉 a teraz wygl康a jakbym mia豉 brudn g這w jako przykleja si do sk鏎y i mam takie placki ciemne masakra. Przesta豉m u篡wa a jeszcze rok temu by豉m zadowolona a teraz chodz ze 鈍iec帷ym przedzia趾iem z ty逝 g這wy :'(
MM, ja te mam takie ma貫 plamki . My郵a豉m, 瞠 to jest zwi您ane ze zmian posypki - mia豉m Hair-tek, ko鎍z obecnie HairSoReal.
Nie powiem, kusi mnie ten puder/zamazywacz
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-08-06, 06:23   #3741
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
MM, ja te mam takie ma貫 plamki . My郵a豉m, 瞠 to jest zwi您ane ze zmian posypki - mia豉m Hair-tek, ko鎍z obecnie HairSoReal.
Ja u篡wam toppik. Zawsze si sprawdza rewelacyjnie, a teraz do bani, a mo瞠 zawilgocia i dlatego tak si klei? A mo瞠 造sina wi瘯sza?
Skusi豉 mnie ten jest do smarowania wi璚 mo瞠 b璠zie lepiej maskowa, bo tak naprawd najgorsza jest 鈍iec帷a si sk鏎a - ja dodatkowo tak dla atrakcji mam tam przedzia貫k, nie do嗆, 瞠 brak w這s闚 to przedzia貫k, kt鏎ego nijak nie da si zlikwidowa, 瘸den lakier, uk豉danie, w這sy uparcie si rozdzielaj

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-08-06, 08:55   #3742
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 za du穎 jej sypiesz? U mnie by podobny efekt jak za du穎 sobie nasypa豉m i nie zatrzyma造 tego w這sy tylko przelecia這 na sk鏎 g這wy Te zaciekawi mnie ten puder, mo瞠 zam闚i z ciekawo軼i, cena nie jest wysoka. U篡wa豉m kiedy pudru do zwi瘯szenia obj皻o軼i w這s闚. By bia造 w kolorze, super je unosi i usztywnia, ale jego minusem by這 to, 瞠 bardzo matowi, pozbawia w這sy blasku.
Stary 2015-08-06, 09:41   #3743
Wieszczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 041

Jak jeste軼ie nastawione do peruk? Ja mam dwie kupione bardziej z ciekawo軼i ni z konieczno軼i. W這sy zacz窸y mi wypada 8 lat temu ale nadal mam ich tyle, 瞠 nikt opr鏂z najbli窺zych mi os鏏 tego nie zauwa篡. Kiedy stosowa豉m wszystko o czym przeczyta豉m w necie/us造sza豉m u lekarza czy od znajomych, ale nic pr鏂z leczenia hormonalnego (tr康zik androgenowy r闚nie mam) nie dzia豉這.
Wieszczka jest offline  
Stary 2015-08-06, 11:38   #3744
Lulas
Przyczajenie

Moja kolezanka od 3 lat nosi peruke z handsome man, nie zaklada jej non stop tylko jak wlosy ma w parszywej kondycji lub bardziej przezedzone. Jej wlosy wypadaj rzutami, potem troche sie zageszczaj dlatego nie zaklada jej non stop. Poza tym s w niej takie spinki mocuj帷e, ktore tez troche oslabiaj i wyrywaj wlasne wlosy. Latem tez narzeka ze jest jej gor帷o, tak jakby chodzic w czapce . Wygl康a ca趾iem niezle, osoby ktore nie wiedz nawet nie zauwazaj ze ma peruk. Jedynie jak ktos siedzi w temacie wlosowym moze zauwazyc. Problemem byl ca趾owity brak przedzialka, przez co wygl康ala troche nienaturalnie ale poradzila sobie z tym za pomoc maszynki do golenia wycie豉 przedzialek we w這sach peruki. Zostala przeswituj帷a tkanina pod spodem przez co widac jej sk鏎e.
Lulas jest offline  
Stary 2015-08-06, 20:40   #3745
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Ja u篡wam tylko nanogen lub focus. Sprawdzaj si dobrze, nie wyobra瘸m sobie wyj軼ia z domu bez posypki ;/
Dzi odebra豉m wyniki bada na hormony tarczycy. Ft3 i ft 4 w normie, TSH powy瞠j normy. Szuka豉m na necie, ale mo瞠 kt鏎a z Was jako do鈍iadczonych kobietek co tym wie albo ma podobnie? Kole瘸nka m闚i aby i嗆 do lekarza po skierowanie na przeciwcia豉 w kierunku hashimoto.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-08-06, 21:14   #3746
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Ja u篡wam tylko nanogen lub focus. Sprawdzaj si dobrze, nie wyobra瘸m sobie wyj軼ia z domu bez posypki ;/
Dzi odebra豉m wyniki bada na hormony tarczycy. Ft3 i ft 4 w normie, TSH powy瞠j normy. Szuka豉m na necie, ale mo瞠 kt鏎a z Was jako do鈍iadczonych kobietek co tym wie albo ma podobnie? Kole瘸nka m闚i aby i嗆 do lekarza po skierowanie na przeciwcia豉 w kierunku hashimoto.
Zrob jeszcze USG.
TSH powyzej normy wskazuje na niedoczynnosc (mimo pozostalych hormonow w normie).
Jakie masz FT4?
Stary 2015-08-06, 21:32   #3747
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Zrob jeszcze USG.
TSH powyzej normy wskazuje na niedoczynnosc (mimo pozostalych hormonow w normie).
Jakie masz FT4?
TSH 6,6, ft3 2,98, ft4 1,12
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-08-06, 21:38   #3748
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
TSH 6,6, ft3 2,98, ft4 1,12
Nie podalas normy, ale domyslam sie, ze jest blizej dolnej granicy?
Idz z tym do endokrynologa, chociaz najpierw faktycznie mozesz zrobic badania na przeciwciala i USG i isc juz z calym kompletem.
TSH masz wysokie, chyba kazdy endo zdiagnozuje Ci niedoczynnosc przy takim wyniku. Masz objawy (poza problemami z wlosami)?

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-08-06 o 21:40
enn_ jest offline  
Stary 2015-08-07, 07:29   #3749
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Nie podalas normy, ale domyslam sie, ze jest blizej dolnej granicy?
Idz z tym do endokrynologa, chociaz najpierw faktycznie mozesz zrobic badania na przeciwciala i USG i isc juz z calym kompletem.
TSH masz wysokie, chyba kazdy endo zdiagnozuje Ci niedoczynnosc przy takim wyniku. Masz objawy (poza problemami z wlosami)?
enn, dzi瘯uj za odpowied Ft3 mam 2,98 przy normie 2-4,40, natomiast ft4 mam 1,12 przy normie 0,93-1,70. Czyli rzeczywi軼ie raczej bli瞠j tej dolnej granicy. Id dzi do lekarza, mam nadziej 瞠 dostan skierowanie na USG, te przeciwcia豉 i do endokrynologa. Przy tym wszystkim mam poziom wit. B12 211 gdy norma wynosi 191-663. 3 lata temu mia豉m 256 poziom, lekarka przepisa豉 B12 w zastrzykach ale ola豉 dociekanie przyczyny dlaczego tak jest. Czyta豉m 瞠 z niedoczynno軼i cz瘰to wyst瘼uje niski poziom B12. A wyniki tarczycy mia豉m graniczne od kilku lat. Wielokrotnie sugerowa豉m lekarzom, powo逝j帷 si na objawy, ale bagatelizowali. Opr鏂z 造sienia mam silnie rozdwajaj帷e si paznokcie, bardzo such sk鏎, dos這wnie sypi帷 si je郵i nie zastosuj balsamu. Walcz na r騜ne sposoby z opuchlizn pod oczami. Cierpi na zaparcia. Ze sfer psychiczn te nie jest do ko鎍a ok, ale sk豉da豉m to na karb stresu, prze篡.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-08-07, 07:39   #3750
enn_
Zakorzenienie

Gaya, pedz do lekarza. Szkoda, ze bylas odsylana z niczym przez ostatnie kilka lat, ale bede bardzo zaskoczona jesli teraz, przy takim TSH to sie powtorzy. Mam nadzieje, ze uda Ci sie to jakos ogarnac i, ze wkrotce poczujesz sie lepiej.

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.