Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-10-12, 12:08   #4111
malwina2015
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

uwazasz, 瞠 warto kupic takie urz康zenie Hairmax i do tego stosowa np. loxion czy minoxidil 2% dla kobiet?
nie jest tani, ale jak pomy郵 ile ju kasy wyda豉m na r騜ne specyfiki to nie wiem czy ju nie uzbiera豉by si taka kwota.
Czyta豉m tez opinie, nawet sporo znalaz豉m pozytywnych...
Mo瞠 zdecyduje kupi do salonu t opask, mam nadziej, 瞠 pomo瞠 mi i moim klientkom i szybko si zwr鏂i koszt.
malwina2015 jest offline  
Stary 2015-10-12, 22:15   #4112
Gubernator
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
GG do Gubernator
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez malwina2015 Poka wiadomo嗆
uwazasz, 瞠 warto kupic takie urz康zenie Hairmax i do tego stosowa np. loxion czy minoxidil 2% dla kobiet?
nie jest tani, ale jak pomy郵 ile ju kasy wyda豉m na r騜ne specyfiki to nie wiem czy ju nie uzbiera豉by si taka kwota.
Czyta豉m tez opinie, nawet sporo znalaz豉m pozytywnych...
Mo瞠 zdecyduje kupi do salonu t opask, mam nadziej, 瞠 pomo瞠 mi i moim klientkom i szybko si zwr鏂i koszt.

To urz康zonko jest dobrym dodatkiem do kuracji i my郵, 瞠 warto. FDA nie rzuca s堯w na wiatr. :P Ale to jest dobre na pocz徠ku 造sienia i tylko jako dodatek.

Minoxidil 2% i Loxon to dok豉dnie to samo. Loxon to nazwa produktu, a minoxidil sk豉dnik. Wyst瘼uje w dw鏂h st篹eniach 2% i 5%. Na pocz徠ku polecam 2%, po jakim czasie dobrze jest w陰czy silniejszy poniewa zmniejsza ryzyko szybszego pocz徠kowego wypadania.

Te dwie metody to tylko kawa貫k uk豉danki. Bardzo wa積e jest zatrzymanie DHT, to ono jest g堯wnym winowajc. W farmakologii stosujemy finasteryd i tabletki antykoncepcyjne, ale to walka z hormonami i mo積a niez貫go bigosu se narobi. :P
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-13, 10:16   #4113
malwina2015
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Znalaz豉m jeszcze takie informacje:
"HairMax urz康zenie terapeutyczne, zapewnia dotarcie delikatnego i od篡wczego 鈍iat豉 lasera do mieszk闚 w這sowych, co stymuluje uwalnianie energii i tworzy zdrowsze warunki dla wzrostu w這s闚. Takie pobudzenie energi lasera stymuluje wzrost w這s闚 poprzez podwy窺zenie poziomu energii kom鏎kowej za pomoc zwi瘯szonej produkcji ATP, wzmaga przep造w krwi do mieszk闚, zwi瘯sza wprowadzan ilo嗆 tlenu i substancji od篡wczych, aktywizuje ochron za pomoc oksydant闚, a tak瞠 zmniejsza poziom DHT.Terapia 鈍iat貫m lasera HairMax wspiera przywr鏂enie naturalnego cyklu wzrostu w這s闚."
Czyli to o czym wspomina豉s, 瞠 usuwa czy przy酥iesza usuwanie niekorzystnych substancji jak DHT
Masz du瘸 wiedz dzi瘯uje za podpowied! chyba zakupie to urz康zenie i za 2 mce napisze o efektach
Pozdrawiam
malwina2015 jest offline  
Stary 2015-10-13, 11:13   #4114
agness81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Gubernatorze, a mo瞠sz co wiecej napisa o szamponie Nizoral? On blokuje dzia豉nie |DHT, tak?
agness81 jest offline  
Stary 2015-10-13, 12:08   #4115
m_adzikkk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam,
od pi璚iu lat mam zdiagnozowane PCOS (podwy窺zona prolaktyna i testosteron) + hiperinsulinemie. Przez ten okres w這sy mi si przerzedzi造 (jednak nie jest jeszcze tragicznie). Od p馧torej roku trzymam si diety z niskim IG i 造kam antykoncepcje (Atywie) dzi瘯i temu z wag, cer i w這sami mia豉m wzgl璠ny spok鎩.
Jednak okaza這 si, 瞠 ostatnie badania na krzepliwo嗆 krwi wysz造 幢e i b璠 zmuszona odstawi tabletki.
Z wahaniem wagi i tr康zikiem sobie jako poradz ale przera瘸 mnie, 瞠 w這sy mog si posypa.

Czy, kt鏎a z os鏏 chorych na PCOS mog豉by si podzieli informacj jak znios豉 odstawienie tabletek anty.
m_adzikkk jest offline  
Stary 2015-10-13, 12:22   #4116
Natalia041
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Ja za wiele nie pomog bo nie choruje na PCOS, przynajmniej na razie nie zdiagnozowali, prze篡豉m odstawienie pigu貫k i niestety ale nie wspominam tego dobrze Nie chce Cie straszy oczywi軼ie bo u ka盥ego mo瞠 by inaczej ale u mnie od tego czasu zacz窸y sie straszne problemy hormonalne, nie jestem w stanie tego uregulowa a powrot do tabletek nic nie da a tylko pogorszy spraw W這sy lecia造 w strasznych ilo軼iach, wcieranie ro積ych specyfik闚 nic nie da造. Podobno trzeba to przeczeka...
Natalia041 jest offline  
Stary 2015-10-13, 13:22   #4117
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez agness81 Poka wiadomo嗆
Gubernatorze, a mo瞠sz co wiecej napisa o szamponie Nizoral? On blokuje dzia豉nie |DHT, tak?
Ketokonazol w nim zawarty ma dzialanie antyandrogenowe.
Stary 2015-10-13, 17:47   #4118
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

witam
chcia豉m zapyta w kwestii dermarollera do stosowania na sk鏎 g這wy, czy kto ma jakie d逝窺ze do鈍iadczenie, efekty? jakie ig造? zalecaj podobno 0,5 mm. W sprawie Loxonu 5 % to stosuje od kilku lat, efekt taki sobie, ale u mnie nie powoduje zb璠nego ow這sienia na twarzy, czy w innych miejscach.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-10-13, 19:59   #4119
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Napisane przez malwina2015 Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m jeszcze takie informacje:
"HairMax urz康zenie terapeutyczne, zapewnia dotarcie delikatnego i od篡wczego 鈍iat豉 lasera do mieszk闚 w這sowych, co stymuluje uwalnianie energii i tworzy zdrowsze warunki dla wzrostu w這s闚. Takie pobudzenie energi lasera stymuluje wzrost w這s闚 poprzez podwy窺zenie poziomu energii kom鏎kowej za pomoc zwi瘯szonej produkcji ATP, wzmaga przep造w krwi do mieszk闚, zwi瘯sza wprowadzan ilo嗆 tlenu i substancji od篡wczych, aktywizuje ochron za pomoc oksydant闚, a tak瞠 zmniejsza poziom DHT.Terapia 鈍iat貫m lasera HairMax wspiera przywr鏂enie naturalnego cyklu wzrostu w這s闚."
Czyli to o czym wspomina豉s, 瞠 usuwa czy przy酥iesza usuwanie niekorzystnych substancji jak DHT
Masz du瘸 wiedz dzi瘯uje za podpowied! chyba zakupie to urz康zenie i za 2 mce napisze o efektach
Pozdrawiam

Ciekawi mnie blokada DHT?? ciekawe w jaki spos鏏. Tu chyba co nie gra. :P Ale nie mam pewno軼i nigdy nie widzia貫m bada aby laser zmniejsza DHT. Musz poszuka dodatkowych bada, Z reszt si zgadzam. Tylko pami皻aj to tylko dodatek do kuracji. Co do efekt闚 pisz jestem bardzo ciekawy. Osobi軼ie nie sta mnie na taki sprz皻 ale ciekawe mo瞠 warto spr鏏owa i uda si do jakiego salonu. ;P

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agness81 Poka wiadomo嗆

Tak, jak pisze Enn ma dzia豉nie androgenowe, nie jest ono jakie wielkie, ale wed逝g bada dobrze wspiera finasteryd. Najwa積iejsze w nim jest to 瞠 likwiduje 這jotok, zmniejsza sebum w kt鏎ym 瞠ruje DHT. :P Oczywi軼ie stosowany 2-4 razy w tygodniu.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez alutkamm Poka wiadomo嗆
witam
chcia豉m zapyta w kwestii dermarollera do stosowania na sk鏎 g這wy, czy kto ma jakie d逝窺ze do鈍iadczenie, efekty? jakie ig造? zalecaj podobno 0,5 mm. W sprawie Loxonu 5 % to stosuje od kilku lat, efekt taki sobie, ale u mnie nie powoduje zb璠nego ow這sienia na twarzy, czy w innych miejscach.

Je郵i chodzi o rolowanie jak pisa貫m wcze郾iej, odby這 si badanie w kt鏎ym uczestnicy byli rolowani 1x na tydzie rolka 1,5mm oraz stosowali minoxidil dodatkowo 2x dziennie z wyj徠kiem dnia rolowania i efekty by造 znacznie lepsze ni w grupie w kt鏎ej stosowano sam minoxidil. Teoretycznie najlepszy by derma roller z 192 ig豉mi hmmm ale z ciekawo軼i zam闚i貫m derma roller 540 igie貫k. ;P Efekty nast瘼uj po 3 miesi帷ach. Ale drogie kobitki zaznaczam, jest to zabieg bolesny. Dobrze jest zam闚i krem znieczulaj帷y. Stosowanie tak wielkich igie貫k wi捫e si z wi瘯szym ryzykiem zaka瞠nia. Jak ju stosujecie to pami皻ajcie. Dermaroller stosujecie tylko wy!!!, nikomu nie po篡czacie, musicie zdezynfekowa derma roller po zabiegu. Przed zabiegiem umyjcie g這wy aby nie by這 瘸dnych brud闚 itp. a b璠zie gra豉 gitara. Mycie g這wy dodatk闚 zmi瘯cza sk鏎 wiec b璠zie bardzo pomocne. Dodatkowo dobrze jest si wspiera peptydami miedzi kt鏎e s 鈍ietnie przebadane. Ju by造 badania nawet w drugiej wojnie 鈍iatowej na rannych 穎軟ierzach i wspomaga造 regeneracje.

Edytowane przez Gubernator
Czas edycji: 2015-10-13 o 20:01
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-13, 20:39   #4120
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez pale_kindness Poka wiadomo嗆
Witajcie U mnie troch nowo軼i...

zrobi豉m badanie na paso篡ty, okazuje si 瞠 mam przyjaci馧.

Lambli (niewielkie ilo軼i), kryptosporydioz i wysz豉 grzybnia Candidy (鈔ednie ilo軼i)

Mia豉 kt鏎a z was z tym do czynienia? Mo瞠 to by przyczyna dramatu w這sowego? Trwam od miesi帷a w niezmiennym pogorszeniu. Wr鏂i豉m do Clareluxa za propozycj mojej lekarz..

jakie to dok豉dnie badania? trzeba si jako przygotowa?

co do Twojego pytania to, tak. Zar闚no paso篡ty jak i grzyb mog spowodowa du穎 przykrych dolegliwo軼i, w tym utrat w這s闚.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-10-14, 09:38   #4121
agness81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

a czym mo瞠 by spowodowane sw璠zenie glowy, jesli nie ma si 逝pie簑 ani 這jotoku? Od czasu do czasu 逝szczy mi si tylko sk鏎a g這wy. W zasadzie to dziwny jest ten m鎩 skalp. Czasami wygl康a tak jakby by wysuszony, ale glow musz my codziennie, bo na drugi dzie nie jest za 鈍ie瘸.
Odk康 造siej to sw璠zi mnie 貫b, g堯wnie czubek g這wy.. Wcze郾iej nigdy mnie 貫b nie sw璠zia. Czy to mo磧iwe , 瞠 od r霩nych wcierek, kt鏎e stosowa豉m jaki czas temu? (najpierw alpikort E, potem jakie specyfiki z witaminami od trychologa, nast瘼nie novoxidyl, szampon clobex, diprosalic). Teraz ju niczego nie stosuj, a ci庵le mnie sw璠zi. Nie jest to jakie mocne sw璠zenie.

Edytowane przez agness81
Czas edycji: 2015-10-14 o 09:39
agness81 jest offline  
Stary 2015-10-14, 11:24   #4122
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Gubernator--> w kwestii stosowania rolki z tak d逝gimi ig豉mi i w og鏊e w kwestii ca貫go zabiegu. Tobie jest 豉twiej, bo pewnie masz kr鏒kie/kr鏒sze w這sy. Wi瘯szo嗆 z nas ma w這sy d逝gie lub p馧 d逝gie, taki zabieg to b璠zie wyzwanie.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-10-14, 13:42   #4123
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

m-adzikk no ja Cie tez nie pociesz. Te mam pcos i za ka盥ym razem kiedy odstawia豉m, to po ok. 2, 3 miesiacach sypa這 si. Niestety, nie wytrzymywa豉m tego i wraca軛 do tabs闚. My郵, 瞠 ka盥y po odstawieniu musi przez to przej軼, tylko, ze po jakich 3 miesi帷h powinno si ustabilizowa w miar. Ja nigdy nie dotrwa豉m do takiego czasu.

No ale ja mam w planach bez wzgl璠u na wszystko nie wracac ju do tabs闚 jak urodz (jestem teraz w ci捫y). Na pocz徠ku mo瞠 i pomaga造 na w這sy, ale po paru latach jak przyszed m鎩 sezon na wypadanie tzn. wiosna-lato-jesie, to i tak wypada造. Nie wiem jak by這by bez tabs闚, ale b璠 szukac czego innego.

Pok豉dam nadzieje w wierzbownicy, bo jednak 鄉iem twierdzic, 瞠 okresy polepszenia to czas, kiedy j stosowa豉m. Dla mnie jest ok, bo mam normalnie wysoki testosteron a niski estradiol, a ona estrogeny podwy窺za. Tylko trzeba j sotosowa regularnie a efekt jest po 1,5 - 2 miesi帷ach, wi璚 trzeba troch cierpliwo軼i.

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2015-10-14, 19:24   #4124
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Gubernator, codziennie pr鏏owa豉m stosowac alpecin ale sw璠zenie jest nie do wytrzymania, zacze這 si w豉郾ie od tego szamponu. Po nim tez zwi瘯szy這 sie wypadanie, choc od p馧 roku sytuacja by豉 opanowana.

Bior finasteryd, loxon 2x dziennie i antykoncepcje os這nowo.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-10-14, 21:16   #4125
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka wiadomo嗆
m-adzikk no ja Cie tez nie pociesz. Te mam pcos i za ka盥ym razem kiedy odstawia豉m, to po ok. 2, 3 miesiacach sypa這 si. Niestety, nie wytrzymywa豉m tego i wraca軛 do tabs闚. My郵, 瞠 ka盥y po odstawieniu musi przez to przej軼, tylko, ze po jakich 3 miesi帷h powinno si ustabilizowa w miar. Ja nigdy nie dotrwa豉m do takiego czasu.

No ale ja mam w planach bez wzgl璠u na wszystko nie wracac ju do tabs闚 jak urodz (jestem teraz w ci捫y). Na pocz徠ku mo瞠 i pomaga造 na w這sy, ale po paru latach jak przyszed m鎩 sezon na wypadanie tzn. wiosna-lato-jesie, to i tak wypada造. Nie wiem jak by這by bez tabs闚, ale b璠 szukac czego innego.

Pok豉dam nadzieje w wierzbownicy, bo jednak 鄉iem twierdzic, 瞠 okresy polepszenia to czas, kiedy j stosowa豉m. Dla mnie jest ok, bo mam normalnie wysoki testosteron a niski estradiol, a ona estrogeny podwy窺za. Tylko trzeba j sotosowa regularnie a efekt jest po 1,5 - 2 miesi帷ach, wi璚 trzeba troch cierpliwo軼i.
kolamara jak si czujecie?

ja po syndi nie mia豉m linienia, chyba dlatego, 瞠 w tym czasie palme bra豉m. Dopiero jak i to odstawi豉m, to troch sypn窸o.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-10-15, 06:20   #4126
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Sailor a no czuj si w og鏊e nie ci您owo obecnie. Energii mam du穎, ale na pocz徠ku to torch s豉ba by豉m. Teraz jestem w 13 tc, w pi徠ek mam wizyte, to zobaczymy jak dzidzia ro郾ie. P鏦i co nikt nie jest w stanie nic zauwa篡, cho w ubrania si nie dopinam te ciasniejsze.

Ju si troch z szkoku otrz御n窸am

Co do w這s闚, to w豉snie od 3 my zacz窸y mi mocno wychodzi, ale w poprzedniej ci您y mia豉m te na pocz徠ku spory wypad, ale ko這 5 miesiaca ju by豉 bajka, wi璚 si nie stresuj i czekam.

A jak Tw鎩 synu? Penie juz kawa m篹czyzny

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2015-10-15, 09:33   #4127
selas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Antuanetta,
Gubernator kiedy pisa, 瞠 Loxon nie lubi si z Alpecinem, mo瞠 dlatego Ci zacz窸y w這sy bardziej wypada, 瞠 stosujesz oba te 鈔odki....
selas jest offline  
Stary 2015-10-15, 19:16   #4128
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Gubernator--> w kwestii stosowania rolki z tak d逝gimi ig豉mi i w og鏊e w kwestii ca貫go zabiegu. Tobie jest 豉twiej, bo pewnie masz kr鏒kie/kr鏒sze w這sy. Wi瘯szo嗆 z nas ma w這sy d逝gie lub p馧 d逝gie, taki zabieg to b璠zie wyzwanie.

Zgadza si. Rolowanie w這s闚 bardzo kr鏒kich jest duuu穎 prostsze, u kobiet z d逝gimi w這sami niestety trzeba si bardziej nam璚zy. Pami皻aj jak zdecydujesz si na atak 1,5mm kup sobie od razu krem znieczulaj帷y bo bez niego to masz wyzwanie.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Gubernator, codziennie pr鏏owa豉m stosowac alpecin ale sw璠zenie jest nie do wytrzymania, zacze這 si w豉郾ie od tego szamponu. Po nim tez zwi瘯szy這 sie wypadanie, choc od p馧 roku sytuacja by豉 opanowana.

Bior finasteryd, loxon 2x dziennie i antykoncepcje os這nowo.

Przyczyn mo瞠 by wiele, jedn z nich jest 陰czenie minoxidil i kofeiny oby dwa dzia豉j w na r騜ne sposoby, ale nie zaleca si stosowania ich razem jedno obkurcza naczy鎥a a drugie (minoxidil) rozszerza. Jednym s這wem mo瞠 wywo豉 "wojn domow" na g這wie. Pami皻am jak stosowa貫m je jednocze郾ie to mog powiedzie prawie straci貫m wszystko. :P Je郵i chodzi o lekarzy to co lekarz to inna opinia. ;P Wiec wyb鏎 nale篡 do Ciebie. Osobi軼ie lepiej u篡wa peptyd闚 miedzi.

Z kuracji widz masz dobra podstaw, dodaj Nizoral 2% 2-4 razy na tydzie.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-16, 19:27   #4129
rutki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

Witam!
Nie przeczytalem wszystkich wypowiedzi,dlatego mam zapytanie,czy ktos stosowal dercos neogenic-jest drogi i nie wiem czy warto,go kupic.Stosowalem minoxidil-po pewnym czasie -stan zapalny,po kofeinie,finasteryd-mierny efekt.Mam lysienie androgene,typ KI
EPSKI.
rutki jest offline  
Stary 2015-10-16, 20:40   #4130
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Je瞠li chodzi o neogenic to czyta豉m w necie , ze efekty r騜ne, jedni zadowoleni inni nie, ja kiedy stosowa豉m Ducray Neoptide z tej samej p馧ki cenowej , efekt por闚nywalny z ta雟zym Loxonem, 瘸dna rewelacja.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-10-16, 21:02   #4131
rutki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

Cytat:
Napisane przez alutkamm Poka wiadomo嗆
Je瞠li chodzi o neogenic to czyta豉m w necie , ze efekty r騜ne, jedni zadowoleni inni nie, ja kiedy stosowa豉m z tej samej p馧ki cenowej , efekt por闚nywalny z ta雟zym Loxonem, 瘸dna rewelacja.
Musze sprobowac , bo tak mi sie przerzedzily,ze na czubku glowy-gole kolano mi sie robi.Od matury mi zaczely wypadac,ratowalem sie myciem ziolami,ale to dosyc pracochlonne ,no i brudza wszystko ,reasumujac,bede wcieral neogenic.Pozdrawiam!
rutki jest offline  
Stary 2015-10-16, 21:57   #4132
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Napisane przez rutki Poka wiadomo嗆
Witam!
Nie przeczytalem wszystkich wypowiedzi,dlatego mam zapytanie,czy ktos stosowal dercos neogenic-jest drogi i nie wiem czy warto,go kupic.Stosowalem minoxidil-po pewnym czasie -stan zapalny,po kofeinie,finasteryd-mierny efekt.Mam lysienie androgene,typ KI
EPSKI.

Vichy to scum nie przydatny w 造sieniu androgenowym. Reklama pi瘯na, a efekty zerowe. Szkoda czasu i pieni璠zy. Jak nie pom鏬 Ci minox + finasteryd to znaczy 瞠 masz bardziej agresywne 造sienie. Twoja ostani szans jest stosowanie nadal minoxidil 5% + finasteryd dodatkowo w陰cz Nizoral 2% wspomagany rolowaniem i peptydami miedzi. Jak to nie pomo瞠 zbieraj na przeszczep.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-17, 09:05   #4133
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Napisane przez EwaBer Poka wiadomo嗆
Z 造sieniem mo積a wygra, wszystko zale篡 od podej軼ia. Nale篡 wnikliwe podej嗆 do tematu, wykona odpowiednie badania hormonalne. Nie powinno si zapomnie o analizie sk鏎y g這wy i w這s闚 poprzez poddanie si analizie trychologicznej w jednej z klinik w這s闚, ja mog poleci [[]]w krakowie. Nast瘼nym krokiem, jest ustalenie planu dzia豉nia, jak zapobiega oraz jak niwelowa skutki.

Je郵i chodzi o 造sienie niestety w obecnych czasach nie da si wygra. Mo積a si leczy, ale nie wyleczy.

Terapie genowe i inne cuda kt鏎e wy陰cz ten problem b璠 mo瞠 za kilka lat. Obecnie zmniejszamy DHT i stymulujmy odrost. Prowadz one jedynie do spowolnienia lub cz窷ciowego odrostu w pocz徠kowej fazie 造sienia.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-10-17 o 09:32
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-17, 12:27   #4134
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez Gubernator Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o 造sienie niestety w obecnych czasach nie da si wygra. Mo積a si leczy, ale nie wyleczy.

Terapie genowe i inne cuda kt鏎e wy陰cz ten problem b璠 mo瞠 za kilka lat. Obecnie zmniejszamy DHT i stymulujmy odrost. Prowadz one jedynie do spowolnienia lub cz窷ciowego odrostu w pocz徠kowej fazie 造sienia.
Post, ktory cytujesz, to oczywiscie spam, niemniej jednak typow lysienia jest duzo, o roznym podlozu i z niektorymi jak najbardziej mozna wygrac. Rozumiem, ze odnosisz sie do lysienia androgenowego, bo ono najczesciej dotyka mezczyzn, ale to jednak nie wszystko.
Stary 2015-10-17, 14:51   #4135
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Post, ktory cytujesz, to oczywiscie spam, niemniej jednak typow lysienia jest duzo, o roznym podlozu i z niektorymi jak najbardziej mozna wygrac. Rozumiem, ze odnosisz sie do lysienia androgenowego, bo ono najczesciej dotyka mezczyzn, ale to jednak nie wszystko.

Oczywi軼ie, 瞠 chodzi mi o 造sienie androgenowe. Jest najcz瘰tsz przyczyn 造sienia bo zajmuje pierwsze miejsce w 95% przypadk闚. Je郵i chodzi o inne to mo積a wygrywa, ale ci篹k walk, ale nie zawsze je郵i si nie zareaguje w por to nawet w innych typach 造sienia mo瞠my si po瞠gna z bujn czupryn.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-17, 18:28   #4136
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Wpadam na od dawna nieodwiedzany w徠ek. Jak ju my郵a豉m, 瞠 jest dobrze to znowu jest 幢e. Tragicznie wr璚z.

Kiedy na w徠ku pojawi豉 si wzmianka o preparacie, kt鏎y zmniejsza/chroni przed wp造wem stresu na w這sy. Zewn皻rzne stosowanie o ile dobrze pami皻am. Jakbym androgen闚ki mia豉 ma這 to teraz musz prac zmienia przez to jak m鎩 organizm reaguje na du瞠 dawki stresu :/

W ka盥ym razie: czy jest kto kto kojarzy jaki to by preparat? Jedyne co kojarze to to, 瞠 drogi Za nic nie mog go odszuka na forum i w necie :/
Stary 2015-10-17, 19:12   #4137
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Gubernator, te peptydy miedzi z loxem nie b璠 w reakcj wchodzi?? Masz racj, 瞠 tez nikt nigdzie o tej reakcji loxon-kofeina nie napisa. W pewnym momencie ogarn窸o mnie przera瞠nie, dobrze, 瞠 nie ci庵n窸am tego d逝zej, bo w這sy by tego nie prze篡造.Co polecasz, szampony, od篡wki kolejn wcierk z peptydami?? co najlepsze??
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-10-17, 21:26   #4138
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆
Wpadam na od dawna nieodwiedzany w徠ek. Jak ju my郵a豉m, 瞠 jest dobrze to znowu jest 幢e. Tragicznie wr璚z.

Kiedy na w徠ku pojawi豉 si wzmianka o preparacie, kt鏎y zmniejsza/chroni przed wp造wem stresu na w這sy. Zewn皻rzne stosowanie o ile dobrze pami皻am. Jakbym androgen闚ki mia豉 ma這 to teraz musz prac zmienia przez to jak m鎩 organizm reaguje na du瞠 dawki stresu :/

W ka盥ym razie: czy jest kto kto kojarzy jaki to by preparat? Jedyne co kojarze to to, 瞠 drogi Za nic nie mog go odszuka na forum i w necie :/

Hmmm czy chodzi這 Ci o Spectral F7, kt鏎y zawiera peptyd Astressin-B, z tego co wiem odby造 si wst瘼ne badania i jest polecany na 造sienie zwi您ane ze stresem, tak瞠 jak masz androgen闚k to nie pomo瞠. W innym przypadku jest spora szansa. Osobi軼ie nie testowa貫m wiec nie chc Ci nakr璚a. :P

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Gubernator, te peptydy miedzi z loxem nie b璠 w reakcj wchodzi?? Masz racj, 瞠 tez nikt nigdzie o tej reakcji loxon-kofeina nie napisa. W pewnym momencie ogarn窸o mnie przera瞠nie, dobrze, 瞠 nie ci庵n窸am tego d逝zej, bo w這sy by tego nie prze篡造.Co polecasz, szampony, od篡wki kolejn wcierk z peptydami?? co najlepsze??

Nie b璠, w豉郾ie doskonale ze sob wsp馧pracuj. Minoxidil stymuluje wzrost w這s闚, peptydy regeneruj sk鏎 i hamuj 5 alfa reduktaz kt鏎a zamienia si w DHT. Minoxidil wed逝g bada produkuje malutkie w這ski, a peptydy miedzi zamieniaj je w normalne w這sy.

Z szampon闚 jak pisa貫m polecam Nizoral 2% jako bloker i stymulator. Od篡wki do niczego si nie nadadz, no chyba aby lepiej rozczesa w這sy.

Je郵i chodzi o mnie jak bym chcia na powa積ie odzyska w這sy i ola efekty uboczne kt鏎e w niekt鏎ych przypadkach s op豉kane zastosowa bym:

minoxidil 5%( mo瞠 15%) + nizoral 2% + peptydy miedzi (najlepsze to AHK-CU 2,5% + finasteryd\dutasteryd dodatkowo rolowa bym g這w rolk 1,5mm 1x na tydzie. Dodatkowo pi bym zielon herbat, unika cukr闚, alkoholu, jad jak najwi璚ej owoc闚 i warzyw. Zapewne jak bym nie mia co zrobi z pieni璠zmi doda豚ym grzebie laserowy.

My郵 瞠 w pocz徠kowym stadium 造sienia skopa bym dupk DHT.

Edytowane przez Gubernator
Czas edycji: 2015-10-17 o 21:35
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-18, 09:20   #4139
Agilla23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Madzik, ja nie do ko鎍a mam pco, raczej tylko policystyczne jajniki, bo czasami na usg s drobnop璚herzykowe, a innym czyste.
Bra豉m antyki przez p馧 roku i jak odstawi豉m..w豉郾ie 1,5 roku temu, to do dzi mam wypad w這s闚. To pierwszy raz bra豉m anty i nigdy do nich wr鏂. Przedtem w這sy mi nie lecia造. Bra豉m Yasmin i w豉snie po odstawieniu si zacz窸o i do dzi nie mo瞠 si zatrzyma. Jakby zapocz徠kowa造 w豉snie lawin...
Pij Inofolik, jednak nie pomaga on na wypad.
Ostatnio ginka da豉 mi Metformin o spowolnionym uwalnianiu, mimo 瞠 jestem bardzo szczup豉, pono pomaga przy takich jajnikach, do tego dieta o niski IG i troch ruchu.
W I ci捫e zasz豉m bez problem闚. Teraz si staram i nie jestem jeszcze w ci捫y.
Kolomara, fajnie z ci捫 wysz這, taka kinder suprise, bez spiny i stara
Teraz to szybko Ci zleci jak ju 13 tc i brzusio si nied逝go pojawi
Ja ju sw鎩 wpad...lej, co mi zosta這, nie stosuj wcierek, z szampon闚 to albo 逝piezowi Vichy albo Janatar.
W ci您y w這sy b璠a pi瘯ne i mocne, to nic, 瞠 potem czeka mnie wypad, ale na chwil b璠zie ok i tego si trzymam i id ku temu.
Stary 2015-10-18, 09:21   #4140
Agilla23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Madzik, ja nie do ko鎍a mam pco, raczej tylko policystyczne jajniki, bo czasami na usg s drobnop璚herzykowe, a innym czyste.
O dziwo, hormony m瘰kie mam w normie, nawet nie blisko g鏎nej normy.
Bra豉m antyki przez p馧 roku i jak odstawi豉m..w豉郾ie 1,5 roku temu, to do dzi mam wypad w這s闚. To pierwszy raz bra豉m anty i nigdy do nich wr鏂. Przedtem w這sy mi nie lecia造. Bra豉m Yasmin i w豉snie po odstawieniu si zacz窸o i do dzi nie mo瞠 si zatrzyma. Jakby zapocz徠kowa造 w豉snie lawin...
Pij Inofolik, jednak nie pomaga on na wypad.
Ostatnio ginka da豉 mi Metformin o spowolnionym uwalnianiu, mimo 瞠 jestem bardzo szczup豉, pono pomaga przy takich jajnikach, do tego dieta o niski IG i troch ruchu.
W I ci捫e zasz豉m bez problem闚. Teraz si staram i nie jestem jeszcze w ci捫y.
Kolomara, fajnie z ci捫 wysz這, taka kinder suprise, bez spiny i stara
Teraz to szybko Ci zleci jak ju 13 tc i brzusio si nied逝go pojawi
Ja ju sw鎩 wpad...lej, co mi zosta這, nie stosuj wcierek, z szampon闚 to albo 逝piezowi Vichy albo Janatar.
W ci您y w這sy b璠a pi瘯ne i mocne, to nic, 瞠 potem czeka mnie wypad, ale na chwil b璠zie ok i tego si trzymam i id ku temu.
Mam pytanie, czy kt鏎a z Was prz policystycznych jajnikach bra豉 Metformin, czy opanowa豉 troch wypad?
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.