Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-10-18, 11:15   #4141
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Gubernator --> a sk康 te peptydy wytrzasn望? Znam preparaty dr Pickarda (nie wiem, czy tak si pisze to nazwisko). Wiem te, 瞠 ch這paki z forum 造sienie kupuj peptydy miedzi gdzie w necie, dziel to potem... no w og鏊e jest ca豉 zabawa.

Raz jeszcze napisz, 瞠 jak si jest facetem, to 豉twiej dba o w這sy, przy d逝gich ju jest to problem.

A w og鏊e Gubernator, jak wygl康a Twoja czupryna?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-10-18, 12:08   #4142
Gubernator
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
GG do Gubernator
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Gubernator --> a sk康 te peptydy wytrzasn望? Znam preparaty dr Pickarda (nie wiem, czy tak si pisze to nazwisko). Wiem te, 瞠 ch這paki z forum 造sienie kupuj peptydy miedzi gdzie w necie, dziel to potem... no w og鏊e jest ca豉 zabawa.

Raz jeszcze napisz, 瞠 jak si jest facetem, to 豉twiej dba o w這sy, przy d逝gich ju jest to problem.

A w og鏊e Gubernator, jak wygl康a Twoja czupryna?

Maria powiem Ci tak. ;P Kupuj Folligen Terapy Spray Dr. Pickart's , s to dobre peptydy chod nijak si maj do peptyd闚 Tricomin kt鏎e bra造 udzia w cz御tkowych badaniach FDA. W badaniu najlepszy okaza si peptyd AHK-CU 2,5%. Badania nie dobieg造 do ko鎍a wiec wprowadzone jedynie je jako kosmetyk, niestety Tricomin ma ich w sobie co ko這 1% co jest 鄉ieszne.... plus barwniki co jest dla mnie parodi.

Folligen ma peptyd闚 znacznie wi璚ej, ale s to losowe peptydy, a nie te przebadane, ale daj rade. Ch這paki z form kupuj z zagranicznych stron i mog zrobi sobie z tego krem. Ale jak pisze maj z tym zabaw. :P

Osobi軼ie o szale雟twach kt鏎e na sobie testowa貫m by貫m ju prawie 造sy, dopiero po zastosowaniu peptyd闚, minoxidil, nizoralu i rolowaniu zatrzyma貫m dziadostwo i spowodowa貫m ma造 lecz odrost. Wiec ju jest lepiej ale wyniki kt鏎e chc osi庵n望 wymagaj czasu wiec pewnie ze 3 miesi帷e poczekam lub nawet p馧 roku.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-18, 12:32   #4143
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Gubernator gdzie kupujesz Folligen Terapy Spray Dr. Pickart's, bo w necie wyskakuj mi tylko zagraniczne strony?
alutkamm jest offline  
Stary 2015-10-18, 14:42   #4144
Maria221
Wtajemniczenie

Guberantor--> znam folligen, stosowa豉m go kiedy. Jest 鈍ietny przy problemach ze sk鏎a g這wy. U篡wa豉m wtedy szampon闚 fitomed, takie zdzieraki, 瞠 w這sy mi lecia造 po nich, nie by豉m tego 鈍iadoma, p鏦i ich nie sko鎍zy豉m , ale folligen b.pomaga. Chyba go sobie sprawi. A jak ich u篡wasz? Najpierw minoxidil, a p騧niej folligen? Czekasz godzin, czy dwie? A mo瞠 w og鏊e?
Maria221 jest offline  
Stary 2015-10-18, 16:12   #4145
rutki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

Cytat:
Napisane przez Gubernator Poka wiadomo嗆
Je郵i chodzi o 造sienie niestety w obecnych czasach nie da si wygra. Mo積a si leczy, ale nie wyleczy.

Terapie genowe i inne cuda kt鏎e wy陰cz ten problem b璠 mo瞠 za kilka lat. Obecnie zmniejszamy DHT i stymulujmy odrost. Prowadz one jedynie do spowolnienia lub cz窷ciowego odrostu w pocz徠kowej fazie 造sienia.
No,niestety, z tym DHT,GUBERNATOR ma racje,mozemy go tylko blokowac,w jakims stopniu.Co do neogenic,juz kupilem,no niestety, wlosy leca ale tak jest ,na poczatku kazdej wcierki.Porozmawiamy,o tym,za dwa miesiace.Troszeczke poczytalem i z wlasnego doswiadczenia wiem ,ze ciagle branie witamin i mineralow,w nadmiarze,moze spowodowac oplakane skutki np. wypadanie wlosow, bole kosci ,biegunki,wybroczyny skorne,chodzi o to,zeby robic przerwy i nie dubeltowac.Do wcierki dolozylem-pokrzywe,skrzyp-tabl.,biotebal,miedz tez,szampon ziolowy-Biokap-zobaczymy,ponoc pokrzywa hamuje DHT.FINASTERYD-odwalilem,minoxidil,nie moge stosowac.POZDRAWIAM!
rutki jest offline  
Stary 2015-10-18, 16:29   #4146
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Napisane przez alutkamm Poka wiadomo嗆
Gubernator gdzie kupujesz Folligen Terapy Spray Dr. Pickart's, bo w necie wyskakuj mi tylko zagraniczne strony?

Cofamy czas Folligen.

Chyba jest to jedyne miejsce w Polsce. Wcze郾iej by豉 jedna strona ale dostawa za kilka miesi璚y. hehehehe

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Guberantor--> znam folligen, stosowa豉m go kiedy. Jest 鈍ietny przy problemach ze sk鏎a g這wy. U篡wa豉m wtedy szampon闚 fitomed, takie zdzieraki, 瞠 w這sy mi lecia造 po nich, nie by豉m tego 鈍iadoma, p鏦i ich nie sko鎍zy豉m , ale folligen b.pomaga. Chyba go sobie sprawi. A jak ich u篡wasz? Najpierw minoxidil, a p騧niej folligen? Czekasz godzin, czy dwie? A mo瞠 w og鏊e?

Foligen jest bardzo ok. U篡wam go po minoxidil'u mniej wi璚ej 1,5h p騧niej. Oczywi軼ie wed逝g producenta to mo積a i 5min po minoxidil, ale wed逝g mnie na g這wie wychodzi taka papka. ;P heheheh Nie m闚i帷 瞠 wszystko 陰cznie z poduszk jest zielone. Dlatego wole stosowa po wyschni璚iu. Sytuacja wygl康a ciutke lepiej.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez rutki Poka wiadomo嗆
No,niestety, z tym DHT,GUBERNATOR ma racje,mozemy go tylko blokowac,w jakims stopniu.Co do neogenic,juz kupilem,no niestety, wlosy leca ale tak jest ,na poczatku kazdej wcierki.Porozmawiamy,o tym,za dwa miesiace.Troszeczke poczytalem i z wlasnego doswiadczenia wiem ,ze ciagle branie witamin i mineralow,w nadmiarze,moze spowodowac oplakane skutki np. wypadanie wlosow, bole kosci ,biegunki,wybroczyny skorne,chodzi o to,zeby robic przerwy i nie dubeltowac.Do wcierki dolozylem-pokrzywe,skrzyp-tabl.,biotebal,miedz tez,szampon ziolowy-Biokap-zobaczymy,ponoc pokrzywa hamuje DHT.FINASTERYD-odwalilem,minoxidil,nie moge stosowac.POZDRAWIAM!

Jak ju kupi貫 to najpierw u篡j derma roller'a, a po nim atakuj neogenic.

Z witaminami racja, lepiej dostarcza naturalnie w po篡wieniu. Syntetyczne mog zaszkodzi w nadmiarze. Z wcierek to tylko mied si przyda. ;P

Pokrzywa co tam blokuje, ale bardziej korzenie, 鈍ie穎 zerwane, przepuszczonej przez sokowir闚k, stosowane wewn皻rznie i zewn皻rznie. Szampon jest bardzo przetworzony i oparty na li軼iach. Nie podo豉 造sieniu.

Odstawi貫 jedyne dwa 鈔odki wspierane przez FDA (fin + minox). Bez nich b璠zie skrajnie trudno nawet spowolni proces.

Edytowane przez Gubernator
Czas edycji: 2015-10-18 o 18:23
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:32   #4147
rutki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

Cytat:
Cofamy czas Folligen.

Chyba jest to jedyne miejsce w Polsce. Wcze郾iej by豉 jedna strona ale dostawa za kilka miesi璚y. hehehehe

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Foligen jest bardzo ok. U篡wam go po minoxidil'u mniej wi璚ej 1,5h p騧niej. Oczywi軼ie wed逝g producenta to mo積a i 5min po minoxidil, ale wed逝g mnie na g這wie wychodzi taka papka. ;P heheheh Nie m闚i帷 瞠 wszystko 陰cznie z poduszk jest zielone. Dlatego wole stosowa po wyschni璚iu. Sytuacja wygl康a ciutke lepiej.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Jak ju kupi貫 to najpierw u篡j derma roller'a, a po nim atakuj neogenic.

Z witaminami racja, lepiej dostarcza naturalnie w po篡wieniu. Syntetyczne mog zaszkodzi w nadmiarze. Z wcierek to tylko mied si przyda. ;P

Pokrzywa co tam blokuje, ale bardziej korzenie, 鈍ie穎 zerwane, przepuszczonej przez sokowir闚k, stosowane wewn皻rznie i zewn皻rznie. Szampon jest bardzo przetworzony i oparty na li軼iach. Nie podo豉 造sieniu.

Odstawi貫 jedyne dwa 鈔odki wspierane przez FDA (fin + minox). Bez nich b璠zie skrajnie trudno nawet spowolni proces.
No, nie wiem,czy klucie skory glowy,to dobry pomysl.Gubernator,stosuje sz to!
rutki jest offline  
Stary 2015-10-19, 11:16   #4148
X_ana_X
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

Czy przy androgenowym wypadaj babyhair? U mnie wypadaj i boj si, 瞠 to 造sienie.
X_ana_X jest offline  
Stary 2015-10-19, 11:26   #4149
pale_kindness
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
jakie to dok豉dnie badania? trzeba si jako przygotowa?

co do Twojego pytania to, tak. Zar闚no paso篡ty jak i grzyb mog spowodowa du穎 przykrych dolegliwo軼i, w tym utrat w這s闚.
Ja robi豉m ca造 zestaw http://laboratoriumfelix.com/cennik-badan,s,16.html Trzeba znale潭 laboratorium kt鏎e wykonuje takie badania Ja robi豉m w laboratorium Felix w Warszawie. Trzeba szuka takiego laba kt鏎e prosi o 3 pr鏏ki. Zbiera si trzy pr鏏ki do specjalnych pojemniczk闚 w odst瘼ie 2 lub 3 dni i przechowuje w lod闚ce :P . W przeci庵u doby od zebrania ostatniej pr鏏ki zanosisz wszystkie do laboratorium i czekasz na wynik, ja dosta豉m bardzo szybko, po dw鏂h dniach.
Na czas badania trzeba odstawi preparaty 瞠lazowe

P鏦i co Clarelux troch przyhamowa wypadanie... z 80-100 dziennie na 40.

Edytowane przez pale_kindness
Czas edycji: 2015-10-19 o 11:31
pale_kindness jest offline  
Stary 2015-10-19, 15:34   #4150
joasiaczek79
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Gubernator widz 瞠 masz du膨 wiedz... powiedz mi prosz kiedy mo積a spodziewa si jakichkolwiek efekt闚 zwi您anych z za篡waniem finasteru Jestem kobiet Mam zdiagnozowane AGA miniaturyzacja itd... czy mo磧iwe jest lnienie po tym leku???
joasiaczek79 jest offline  
Stary 2015-10-19, 18:13   #4151
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Napisane przez rutki Poka wiadomo嗆
No, nie wiem,czy klucie skory glowy,to dobry pomysl.Gubernator,stosuje sz to!

To bardzo dobry pomys. :P Chodzi to o robienie mikro ranek, kt鏎e musza si regenerowa, w陰czaj帷 czynniki wzrostowe. Nie m闚i帷 o lepszym wch豉nianiu si subhastacji typu minoxidil. Jaki czas temu odby造 si badania, kt鏎e wykaza造, 瞠 stosowanie minoxidil 2x dziennie oraz derma roller'a 1,5mm 1x na tydzie by造 znacznie lepsze ni w grupie kt鏎ej stosowany by sam minoxidil. Tak瞠 nic tylko rolowa.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez joasiaczek79 Poka wiadomo嗆
Gubernator widz 瞠 masz du膨 wiedz... powiedz mi prosz kiedy mo積a spodziewa si jakichkolwiek efekt闚 zwi您anych z za篡waniem finasteru Jestem kobiet Mam zdiagnozowane AGA miniaturyzacja itd... czy mo磧iwe jest lnienie po tym leku???

Nie wiem jakie masz pozosta貫m elementy kuracji, ale je郵i sam finasteryd to tylko spowolnisz procesz no mo瞠 jak masz szcz窷cie i dobrze zareagujesz to zatrzymanie 造sienia powinno potrwa ze trzy miesi帷e, a po tym czasie powinien nast徙i odrost. Ale do tego koniecznie trzeba "polewa" si minoxidilem.

Je郵i chodzi o lnienie to zale篡 jak pisa貫m wcze郾iej co masz jeszcze w kuracji. Czasem jest tak, 瞠 s豉bsze w這ski kt鏎e i tak by wypad造 wypadaj szybciej bo nast瘼uje blokada DHT, wiec w這sy zaczynaj si budzi do wzrostu, zast瘼uj帷 s豉bsze w這sy mocniejszymi.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Poka wiadomo嗆

Tak, jak najbardziej. Nied逝go po nich b璠 w這ski takie jak na brzoskwini. Nie zobaczysz ich. To znak, 瞠 trzeba zacz望 walk.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-19, 21:52   #4152
malwina2015
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Chcia豉m si pochwali, 瞠 dzisiaj otrzyma豉m juz LaserBand Hairmax jestem podekscytowana
bede informowa o wynikach na bie膨co
ps. przy okazji odkry豉m jeszcze jakies nowe produkty do w這s闚
firmy CRLAB http://crlab.com/pl/o-crlab

Pozdrawiam!
malwina2015 jest offline  
Stary 2015-10-19, 22:27   #4153
Margo123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Co sadzicie o suplementach Solgar?Pamietam,ze ktoras tutaj mowila,ze to dobra marka i chcialam sobie wlasnie kupic ich sylimarol ,chociaz cena,106 zlotych troche odstrasza.Ale trafilam na temat o ich suplach,na forum farmaceutycznym,gdzie ludzie pisza,ze to sciema,ze kupujac ich produkty,przeplaca sie za cos,co mozna kupic za grosze.
Czy to prawda?

Podam linka:
https://forum-farmaceutyczne.org/top...-diety-solgar/
Margo123 jest offline  
Stary 2015-10-20, 08:01   #4154
X_ana_X
Raczkowanie

Cytat:
Tak, jak najbardziej. Nied逝go po nich b璠 w這ski takie jak na brzoskwini. Nie zobaczysz ich. To znak, 瞠 trzeba zacz望 walk.

O Bo瞠.... tak my郵a豉m...czytalam w徠ek, ale operujecie tak zaawansowanymi okre郵eniami, 瞠 niewiele z tego jestem w stanie wywnioskowa. Mog豉by podpowiedzie mi jak捷 "kuracj"? By豉bym bardzo wdzi璚zna.
X_ana_X jest offline  
Stary 2015-10-20, 09:55   #4155
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Gubernator to facet i przynajmniej kilka razy napisal w jaki sposob walczyc z lysieniem androgenowym. Przejrzyj poprzednie posty.
Stary 2015-10-20, 15:05   #4156
Natalia041
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

No ja w豉郾ie wr鏂i豉m od ginekologa i jestem troch zawiedziona bo lekarz kategorycznie kaza odstawi tabletki bo mam pomieszane w hormonach. Praktycznie nie da mi wyboru... My郵a豉m chocia ze zaproponuje zmian tabletek na inne ale nie. Teraz juz nie wiem co mam robi... Ryzykowa i odstawia tabletki, czeka na rozw鎩 sytuacji czy wybra sie do innego lekarza. Wlosy lec jak lecia造, dermatolog stwierdzi wypadnie w這s闚 na tle hormonalnym, tarczyca wykluczona wiec zostaj te nieszcz瘰ne tabletki. :/ Teraz to juz sama nie wiem...

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
U mnie te te malutkie baby hair wypadaj... Wcieram sumiennie loxon raz dziennie wieczorem.. Miejmy nadzieje ze co ruszy.
Natalia041 jest offline  
Stary 2015-10-20, 18:33   #4157
X_ana_X
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natalia041 Poka wiadomo嗆
No ja w豉郾ie wr鏂i豉m od ginekologa i jestem troch zawiedziona bo lekarz kategorycznie kaza odstawi tabletki bo mam pomieszane w hormonach. Praktycznie nie da mi wyboru... My郵a豉m chocia ze zaproponuje zmian tabletek na inne ale nie. Teraz juz nie wiem co mam robi... Ryzykowa i odstawia tabletki, czeka na rozw鎩 sytuacji czy wybra sie do innego lekarza. Wlosy lec jak lecia造, dermatolog stwierdzi wypadnie w這s闚 na tle hormonalnym, tarczyca wykluczona wiec zostaj te nieszcz瘰ne tabletki. :/ Teraz to juz sama nie wiem...

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

U mnie te te malutkie baby hair wypadaj... Wcieram sumiennie loxon raz dziennie wieczorem.. Miejmy nadzieje ze co ruszy.
ㄊsienie androgenowe masz stwierdzone czy tylko przypuszczasz, 瞠 je masz?
X_ana_X jest offline  
Stary 2015-10-20, 18:33   #4158
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Odstawi豉m szampon z coffein i wielka ulga, raz, 瞠 w這sy przesta造 z dnia na dzie wypada i sw璠zenie jak rek odj掖. Gubernator wielkie dzi瘯uj.

Z peptydami boj si teraz ryzykowa, piszecie, 瞠 to zielona papka?? Strasznie to drogie, mozna to jakos rozrabia z wod?? A szampon folligen nic nie zdzia豉???
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-10-20, 19:43   #4159
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
O Bo瞠.... tak my郵a豉m...czytalam w徠ek, ale operujecie tak zaawansowanymi okre郵eniami, 瞠 niewiele z tego jestem w stanie wywnioskowa. Mog豉by podpowiedzie mi jak捷 "kuracj"? By豉bym bardzo wdzi璚zna.

Najpierw id do lekarza, a potem dobierze si leczenie. Bez konkretnej przyczyny nie nale篡 si leczy.

Jak b璠ziesz pewna co jest powodem problem闚 wtedy leczenie ma sens bo wiesz wtedy w co uderza.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka wiadomo嗆
Co sadzicie o suplementach Solgar?Pamietam,ze ktoras tutaj mowila,ze to dobra marka i chcialam sobie wlasnie kupic ich sylimarol ,chociaz cena,106 zlotych troche odstrasza.Ale trafilam na temat o ich suplach,na forum farmaceutycznym,gdzie ludzie pisza,ze to sciema,ze kupujac ich produkty,przeplaca sie za cos,co mozna kupic za grosze.
Czy to prawda?

Podam linka:

To zwyk貫 suplementy diety i do tego strasznie drogie. Na rynku masz wiele ta雟zych zamiennik闚 nie ma sensu przep豉ca.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Odstawi豉m szampon z coffein i wielka ulga, raz, 瞠 w這sy przesta造 z dnia na dzie wypada i sw璠zenie jak rek odj掖. Gubernator wielkie dzi瘯uj.

Z peptydami boj si teraz ryzykowa, piszecie, 瞠 to zielona papka?? Strasznie to drogie, mozna to jakos rozrabia z wod?? A szampon folligen nic nie zdzia豉???

Peptydy s ok. W這ski s zielonkawe, ale z rana wystarczy umy g堯wk i po zielonym kolorze. Zreszt przy d逝窺zych w這sach prawie nie wida. Chyba 瞠 jeste blondynk to masz rebus. :P

Je郵i chodzi o rozrabianie z wod mo積a na pocz徠ku, ale osobi軼ie atakowa bym z grubej rury. Szampon jest drogi, a czas po kt鏎ym peptydy miedzi b璠 na g這wie jest niewystarczaj帷y. Szampon to tylko uzupe軟ienie kuracji Folligen Spray.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-20, 21:12   #4160
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez pale_kindness Poka wiadomo嗆
Ja robi豉m ca造 zestaw Trzeba znale潭 laboratorium kt鏎e wykonuje takie badania Ja robi豉m w laboratorium Felix w Warszawie. Trzeba szuka takiego laba kt鏎e prosi o 3 pr鏏ki. Zbiera si trzy pr鏏ki do specjalnych pojemniczk闚 w odst瘼ie 2 lub 3 dni i przechowuje w lod闚ce :P . W przeci庵u doby od zebrania ostatniej pr鏏ki zanosisz wszystkie do laboratorium i czekasz na wynik, ja dosta豉m bardzo szybko, po dw鏂h dniach.
Na czas badania trzeba odstawi preparaty 瞠lazowe

P鏦i co Clarelux troch przyhamowa wypadanie... z 80-100 dziennie na 40.

a my郵a豉m, 瞠 w lod闚ce mia豉m ju wszystko
a diagnostyk robi豉 sama, czy ze wszystkimi domownikami? jaki jest koszt badania? gdzie mi si obi這, 瞠 jak jedna osoba ma 'przyjaciela' to reszta rodziny te powinna si przebada i w tym samym czasie rozpocz望 leczenie.
Na sam my郵 robi mi si niedobrze, ale wysz這 mi co w rozmazie krwi i chcia豉bym mie pewno嗆, czy to jest alergia czy paso篡t.

a Clarelux to na 逝szczyc jest?

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka wiadomo嗆
Czy to prawda?

Podam linka:
zale篡 jakie i na co. Niekt鏎e s zupe軟ie bezsensu i lepiej kupi swansona taniej, albo jak w przypadku sylimarolu w og鏊e odpu軼i i kupi olej z ostropestu.
Fajna strona, u鄉ia豉m si na w徠ku o najg逝pszym suplemencie.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-10-20, 21:31   #4161
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Ja nie wiem, czy to glupota, desperacja czy jedno i drugie, ze ludzie to wszystko kupuja.

Cytat:
Oczywi軼ie, 瞠 chodzi mi o 造sienie androgenowe. Jest najcz瘰tsz przyczyn 造sienia bo zajmuje pierwsze miejsce w 95% przypadk闚. Je郵i chodzi o inne to mo積a wygrywa, ale ci篹k walk, ale nie zawsze je郵i si nie zareaguje w por to nawet w innych typach 造sienia mo瞠my si po瞠gna z bujn czupryn.
95% u mezczyzn, jesli sie nie myle, u kobiet chyba wyglada to jednak nieco inaczej, a to jednak, badz co badz, forum kobiece. Nie mam czasu teraz szukac na ten temat, wiec popraw mnie, jesli sie myle.
Poza tym, z tego, co czytalam, wypadanie wlosow jednak nie jest standardowym objawem AGA, raczej moze po prostu kolo AGA wystepowac niezaleznie, wiec to samo w sobie sugeruje, ze lysienie moze miec inne podloze.
Nie bylabym az tak negatywnie nastawiona, bo wiele problemow powodujacych lysienie telogenowe mozna stosunkowo latwo rozwiazac, mimo ze oczywiscie zaniedbanie tego moze byc oplakane w skutkach.
Stary 2015-10-20, 22:06   #4162
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Ja nie wiem, czy to glupota, desperacja czy jedno i drugie, ze ludzie to wszystko kupuja.

95% u mezczyzn, jesli sie nie myle, u kobiet chyba wyglada to jednak nieco inaczej, a to jednak, badz co badz, forum kobiece. Nie mam czasu teraz szukac na ten temat, wiec popraw mnie, jesli sie myle.
Poza tym, z tego, co czytalam, wypadanie wlosow jednak nie jest standardowym objawem AGA, raczej moze po prostu kolo AGA wystepowac niezaleznie, wiec to samo w sobie sugeruje, ze lysienie moze miec inne podloze.
Nie bylabym az tak negatywnie nastawiona, bo wiele problemow powodujacych lysienie telogenowe mozna stosunkowo latwo rozwiazac, mimo ze oczywiscie zaniedbanie tego moze byc oplakane w skutkach.
Dobre pytanie, ale chyba znamy odpowied. O ile robi to osoba doros豉 - 鄉ia這, ale farmacja coraz ch皻niej pochyla si te nad dzie熤i, co mnie wkurza strasznie.

Patrz帷 na dost瘼no嗆 produkt闚 do w這s闚, te nie da si nie oprze wra瞠niu, 瞠 to si sta這 niez造m biznesem i b璠zie trwa w najlepsze, a leku skutecznego i tak nie wypuszcz, bo si nie op豉ca.

Mnie odrastaj w這sy, w miejscach od 8-9 lat u酥ionych, wi璚 zawsze musi by nadzieja.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-10-20, 22:15   #4163
Natalia041
Raczkowanie

Cytat:
ㄊsienie androgenowe masz stwierdzone czy tylko przypuszczasz, 瞠 je masz?
Dermatolog stwierdzi 造sienie na tle hormonalnym, tak to nazwa. Mam przerzedzone w這sy, te kt鏎e odrastaj s coraz cie雟ze, s豉be. Wypadaj r闚nie baby hair, kt鏎e dopiero co uros造. Og鏊nie w這sy sta造 si bardzo s豉be, mam wra瞠nie, 瞠 nie trzymaj si g這wy. Do tego mam mieszank hormonaln w organizmie... Nie wiem czy zmiana tabletek co pomo瞠
Mo瞠 kt鏎a w dziewczyn mia豉 do鈍iadczenie z 造sieniem w trakcie brania tabletek? I co wtedy zrobi豉? Jako ci篹ko mi zaufa lekarzom... Mam wra瞠nie, 瞠 nic na ten temat nie wiedz
Natalia041 jest offline  
Stary 2015-10-21, 08:16   #4164
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:

Mnie odrastaj w這sy, w miejscach od 8-9 lat u酥ionych, wi璚 zawsze musi by nadzieja.
Sailor, jak dobrze jest co takiego przeczyta o poranku!

Jak tam Tw鎩 Ma造 M篹czyzna, chyba nied逝go roczek mu stuknie?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-10-21, 10:01   #4165
Maria221
Wtajemniczenie

U mnie Steryd (diprosalic) spowodowa odrost w這s闚 - no nie wszystkich oczywi軼ie, ale jakiej tam cz窷ci. W這ski s ciemne i grube. Za kilka miesi璚y powinny by d逝窺ze. Aaa, i wczoraj dostrzeg豉m 3 nowe w這ski S mikroskopijnej wielko軼i, ale s, i oczywi軼ie s mile przeze mnie widziane. Czekam na odrost po Loxonie 5% - stosuj od pocz徠ku wrze郾ia.

Peptydy miedzi s b. dobre na sk鏎 g這wy, odczu豉m na w豉snej g這wie po szamponie rypaczu. Tak sobie my郵, 瞠 przy sterydach mog by pomocne do regeneracji sk鏎y g這wy.
Maria221 jest offline  
Stary 2015-10-21, 10:45   #4166
X_ana_X
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natalia041 Poka wiadomo嗆
Dermatolog stwierdzi 造sienie na tle hormonalnym, tak to nazwa. Mam przerzedzone w這sy, te kt鏎e odrastaj s coraz cie雟ze, s豉be. Wypadaj r闚nie baby hair, kt鏎e dopiero co uros造. Og鏊nie w這sy sta造 si bardzo s豉be, mam wra瞠nie, 瞠 nie trzymaj si g這wy. Do tego mam mieszank hormonaln w organizmie... Nie wiem czy zmiana tabletek co pomo瞠
Mo瞠 kt鏎a w dziewczyn mia豉 do鈍iadczenie z 造sieniem w trakcie brania tabletek? I co wtedy zrobi豉? Jako ci篹ko mi zaufa lekarzom... Mam wra瞠nie, 瞠 nic na ten temat nie wiedz

A w jakim czasie Ci si znacz帷o w這sy przerzadzi造? Mi babyhair wypadaj ju z trzy lata, ale 瘸dnych prze鈍it闚 ani powi瘯szonego przedzia趾a nie mam
X_ana_X jest offline  
Stary 2015-10-21, 11:00   #4167
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

U mnie znowu pogorszenie, w這sy sypi si gar軼iami, brwi znowu zacz窸y wypadac,znowu s prze鈍ity. Plus tr康zik i problemy z okresami.
Stary 2015-10-21, 11:24   #4168
Margo123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Cytat:

zale篡 jakie i na co. Niekt鏎e s zupe軟ie bezsensu i lepiej kupi swansona taniej, albo jak w przypadku sylimarolu w og鏊e odpu軼i i kupi olej z ostropestu.
A dlaczego olej z ostropestu jest lepszy niz sylimaryna/ostropest w tabletkach?Myslalam,ze chodzi tutaj zawsze o standaryzowana ilosc sylimaryny w produkcie i ze to jest najwazniejsze,ale teraz juz sama niewiem.Chyba branie ostropestu ,nawet bez podanej ilosci standaryzowanej sylimaryny ,tez powinno przyniesc jakies korzysci?
Zgadzam sie,ze wiekszosc supli to sciema.Ja z reguly biore tylko wit d,a,cynk magnez no i sylimaryne.Rozanski twierdzi,ze jest dobra w przypadku tradziku,tylko ze trzeba pobrac dluzej,okolo pol roku.Ja zawsze po miesiacu ,dwoch sie zniechecam,wiec teraz chce pobrac dluzej i zobaczyc czy pomoze.A i na wlosy moze pomoc.Wiec,zobaczymy.
Margo123 jest offline  
Stary 2015-10-21, 13:16   #4169
love_wizaz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Cze嗆 wszystkim,

mog do陰czy ? nie mam ju si
love_wizaz jest offline  
Stary 2015-10-21, 18:04   #4170
Natalia041
Raczkowanie

Cytat:
A w jakim czasie Ci si znacz帷o w這sy przerzadzi造? Mi babyhair wypadaj ju z trzy lata, ale 瘸dnych prze鈍it闚 ani powi瘯szonego przedzia趾a nie mam
Wiesz co.. U mnie nast徙i這 to bardzo bardzo szybko.. Dlatego dermatolog nie stwierdzi AGA bo po odstawieniu tabletek wypad這 mi 3/4 w這s闚. Mia豉m widoczne przerzedzenia., ale po ustabilizowaniu sytuacji w這sy odros造, i by這 ich nawet wi璚ej ni przed wypadaniem. Teraz od miesi帷a lec znowu, tyle 瞠 przyczyna jest gdzie indziej choc najprawdopodobniej tez w tabletkach

Edytowane przez Natalia041
Czas edycji: 2015-10-22 o 10:29
Natalia041 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.