Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-10-26, 17:27   #4201
joasiaczek79
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆
O o w豉郾ie to Dzi瘯uj Za nic nie mog豉m sobie przypomnie. Mam androgenowe i bior na to spironol, finasteryd i zamiennik loxonu - to wystarcza przy rygorystycznej diecie i spokoju. Jak mia豉m pot篹ne stresy to w這sy teraz lec gar軼iami jak przed leczeniem
powiedz mi jak d逝go bierzesz finasteryd? i sk康 wiesz 瞠 dzia豉? ja bior ju prawie 2 miesi帷e i niestety nie odczuwam 瘸dnej poprawy? w jaki spos鏏 u Ciebie zadzia豉?
joasiaczek79 jest offline  
Stary 2015-10-26, 17:34   #4202
Gubernator
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
GG do Gubernator
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez joasiaczek79 Poka wiadomo嗆
powiedz mi jak d逝go bierzesz finasteryd? i sk康 wiesz 瞠 dzia豉? ja bior ju prawie 2 miesi帷e i niestety nie odczuwam 瘸dnej poprawy? w jaki spos鏏 u Ciebie zadzia豉?

Po dw鏂h miesi帷ach nie poczujesz r騜nicy, minimum z minimum to 4 miesi帷e, ale efekty bardziej widoczne s od 6 miesi帷a, nawet a do roku.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-26, 18:04   #4203
joasiaczek79
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Gubernator Poka wiadomo嗆
Po dw鏂h miesi帷ach nie poczujesz r騜nicy, minimum z minimum to 4 miesi帷e, ale efekty bardziej widoczne s od 6 miesi帷a, nawet a do roku.
a czy finasteryd jest w stanie zatrzyma to cholerne wypadanie w這s闚?? na mycie mam ponad 300 w這s闚... to jak dla mnie to za du穎.... :-(
Stary 2015-10-26, 20:15   #4204
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
a czy finasteryd jest w stanie zatrzyma to cholerne wypadanie w這s闚?? na mycie mam ponad 300 w這s闚... to jak dla mnie to za du穎.... :-(

Spowolni tak, zatrzyma raczej nie. Od takich rzeczy mamy dutasteryd, ale to ju hardcore.

Mam nadziej, 瞠 stosujesz jeszcze co poza samym finem bo w pojedynk to tylko spowolni proces.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-26, 21:40   #4205
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez mosia07 Poka wiadomo嗆
Podpisuj si pod tym, u mnie tez te problemy pojawi造 sie znik康. Nie bra豉m nigdy anyk闚, a zaburzenia hormon闚 mam. Mi na brodzie wyrastaj czarne ciemne w這ski, wyrywam je penset. W這sy wypadaj od ponad 3 lat, cera w miar si uspokoi豉. A obecnie mam 21lat.
mnie te mniej wi璚ej wtedy zacz窸y wypada.

alutkamm, Anna, MM, pom騜cie nakr璚i造軼ie mnie na henne, a teraz siedz i g逝piej (wasza wina ). Co ja mam kupi, 瞠by uzyska ciemny br您 o ch這dnym odcieniu? ile za pierwszym razem to trzyma i czy farbuje mocno sk鏎? mam zawsze problem z zafarbowaniem kr鏒kich w這sk闚 na skroniach, zawsze ca豉 si uma瞠 farb, ale j bez problem闚 zmywam. Jak jest z henn? czy farbowa najpierw odrost a p騧niej przeci庵n望 na kr鏂ej na ca貫 w這sy, czy na ca這嗆 od razu? to si nak豉da na wilgotne w這sy, suche ale wcze郾iej umyte, czy maj by 'wczorajsze' ? mieszacie to z jak捷 od篡wk, 瞠by si 豉twiej nak豉da這?

Cytat:
Napisane przez Gubernator Poka wiadomo嗆
Spowolni tak, zatrzyma raczej nie. Od takich rzeczy mamy dutasteryd, ale to ju hardcore.
rozumiem, 瞠 masz namy郵i AGA?

Cytat:
Napisane przez Agilla23 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, s造sza豉m wiele dobrego na temat szamponu Long 4 lushes, podobno 豉dnie ogranicza wypad podczas mycia.
wczoraj si nad tym zastanawia豉m ogl康aj帷 od篡wk do rz瘰. Znalaz豉 ju co w temacie?

z tego co zauwa篡豉m, te osoby kt鏎e bra造 anty mia造 spok鎩 jaki czas, a p騧niej nawr鏒. Sk康 i dlaczego?

Enn, co tam u Ciebie? troszk zamilk豉 ostatnio.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-10-26 o 21:42
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-10-27, 06:00   #4206
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

rozumiem, 瞠 masz namy郵i AGA?

Tak chodzi這 mi o AGA, dutasteryd i finasteryd nie przyda si na inne typy 造sienia.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-27, 07:42   #4207
zuzannapik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

Cytat:
Napisane przez mmka789 Poka wiadomo嗆
Kole瘸nka mieskzaj帷a w UK pisa豉 mi ostatnio o nowcyh kosmetych Senso Duo, kt鏎e pomagaj osobom z ka盥ym rodzajem wypadania w這s闚? Stopuje wypadanie i wywo逝je odrost nowych. Zna kto? Jakie opinie?
Bazuje na naturalnych sk豉dnikach, wi璚 nie powinny uczula i podra積ia sk鏎y g這wy. Uwa瘸m, 瞠 du篡m problemem kosmetyk闚 zag瘰zczaj帷ych w這sy podra積ia sk鏎, cz瘰to te wywo逝je 逝pie w tym przypadku ten problem sie nie pojawi.
zuzannapik jest offline  
Stary 2015-10-27, 08:57   #4208
Twiggy22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249

x

Edytowane przez Twiggy22
Czas edycji: 2015-10-27 o 17:59
Twiggy22 jest offline  
Stary 2015-10-27, 14:43   #4209
Ewikk96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Witam.
A ja w豉郾ie zakupi豉m Solgar dla c鏎ki, ostatnio nie stwierdzi造鄉y po nim poprawy, ale mo瞠 zadzia豉造 inne czynniki, oczywi軼ie ten formu豉 70. Wczoraj w aptece pani poleci豉 mi Priorin Extra, ale podzi瘯owa豉m, za to zapyta豉m o Quinoral Kloraine kt鏎y chwal moje klientki z wypadaniem androgenowym i pani zarezerwowana mi ostatnie promocyjne opakowanie w innym mie軼ie, c鏎ka ju odebra豉 i b璠 testowa, tylko nie wiem czy jej te to podawa, dorad嬈ie, mia to kto u篡wa? Boj si ju eksperyment闚, pami皻acie jak si sko鎍zy豉 3 miesi璚zna kuracja Dercosem, ogromnymi prze鈍itami, teraz ratujemy si zwyk造m Jantarem i widz 瞠 mamy ten sam gen闚 mi te kilkana軼ie lat temu zaszkodzi produkty z vichy a Jantar pobudzi porost.

Edytowane przez Ewikk96
Czas edycji: 2015-10-27 o 14:45
Ewikk96 jest offline  
Stary 2015-10-27, 15:50   #4210
joasiaczek79
Przyczajenie

A czym r騜ni si dutasteryd od fina??? jakie jest ich dzia豉nie tzn r騜nica w dzia豉niu?
Stary 2015-10-27, 17:31   #4211
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
mnie te mniej wi璚ej wtedy zacz窸y wypada.

alutkamm, Anna, MM, pom騜cie nakr璚i造軼ie mnie na henne, a teraz siedz i g逝piej (wasza wina ). Co ja mam kupi, 瞠by uzyska ciemny br您 o ch這dnym odcieniu? ile za pierwszym razem to trzyma i czy farbuje mocno sk鏎? mam zawsze problem z zafarbowaniem kr鏒kich w這sk闚 na skroniach, zawsze ca豉 si uma瞠 farb, ale j bez problem闚 zmywam. Jak jest z henn? czy farbowa najpierw odrost a p騧niej przeci庵n望 na kr鏂ej na ca貫 w這sy, czy na ca這嗆 od razu? to si nak豉da na wilgotne w這sy, suche ale wcze郾iej umyte, czy maj by 'wczorajsze' ? mieszacie to z jak捷 od篡wk, 瞠by si 豉twiej nak豉da這?
Najwi璚ej porad znajdziesz tu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43755218
Dziewczyny tam wiedz wszystko

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2015-10-27, 19:28   #4212
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Najwi璚ej porad znajdziesz tu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43755218
Dziewczyny tam wiedz wszystko
Odno郾ie farbowania henn : ja u篡wam henna Khadi odcie czarny, s te ciemne br您y, ka盥y na opakowaniu ma napisane jak d逝go si trzyma, nak豉dasz na umyte w這sy, na ca這嗆 , nie sp造wa z w這s闚 jest do嗆 g瘰te jak papka , nak豉dasz czepek, ja owijam w r璚znik , w moim przypadku 2-3 godziny.Wa積e nie wolno u篡wa od篡wki przed farbowaniem. Sk鏎a lekko mi zawsze zafarbuje , ale schodzi po pierwszym myciu. Og鏊nie troch z tym zachodu, ale polecam.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-10-27, 22:10   #4213
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:
Finasteryd mia豉m dorzucony w trakcie leczenia, wi璚 nie mam odniesienia do tego jak sam dzia豉. U mnie podstaw jest minoxidil. Za to przez pierwsze dwa miesi帷e to mia豉m tragedi, nie liczy豉m w這s闚, 瞠by si bardziej nie stresowa, ale dermatolog uprzedza豉 Potem by豉 du瘸 poprawa.

Teraz mi si uspokoi這 czasowo, a ja bior 'tylko' uspokajacze wewn皻rzne

Ale spectral te zam闚iony
Stary 2015-10-28, 06:57   #4214
effcia82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 926

Ja po khadi mia豉m wzmo穎ne wypadanie w這s闚 przez jaki czas.
effcia82 jest teraz online  
Stary 2015-10-28, 12:05   #4215
Ewikk96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Khadi bezbarwne u篡wamy jako od篡wki z innymi mielonymi od篡wkami zreszt za rad dziewczyn z tego forum. Natomiast ja farbuj w這sy tylko i wy陰cznie rosyjsk chenn, dodaj do niej sok z cytryny i dla zapachu np. mielone go寮ziki lub cynamon ( cho ostatnio c鏎ka za瘸rtowa豉 瞠by u篡 przyprawy do piernika, doda豉m szczypt i zabi這 to zapach siana) Kolor wychodzi fajny, z refleksami, za ka盥ym razem troch inny w zale積o軼i od ilo軼i soku z cytryny, ciep這ty le瘸kuj帷ej papki i d逝go軼i le瘸kowania. Kolor jest dobry zwa篡wszy 瞠 choroba zrobi豉 swoje i z moich pi瘯nych ciemnych w這s闚 zosta造 bezbarwne jakie bez koloru, mysiobe穎we.

Edytowane przez Ewikk96
Czas edycji: 2015-10-28 o 12:12
Ewikk96 jest offline  
Stary 2015-10-28, 12:35   #4216
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:

Sailor, co do koloru Ci nie pomog Ja u篡wam bezbarwnej. Mnie wystarcza, 豉pie siwulce i zamienia je na lekko z這te
Technika - przygotowan wcze郾iej mieszank nak豉dasz na umyte wcze郾iej w這sy (myjesz zdzierakiem). W這sy maj by wilgotne, nie mokre. Ja do mieszanki dodaj mask Biovax do wypadaj帷ych. Trzymam do trzech godzin. Po zmyciu henny nak豉dam od篡wk, 瞠by unikn望 "pohennowego przesuszu" (nie wszyscy tak robi).
U篡wa豉m ju - henny Khadi (w kartoniku), henny Khadi (w puszce), henny Lass, henny ira雟kiej (produkcji rosyjskiej). Teraz u篡wam tej z pola henny. Henna Lass moim zdaniem jest fatalna, dobra by豉 ta z Fitokosmetik. Teraz czyta豉m super recenzje henny Orientany, ale ona jest najdro窺za
Daj zna, jak wyniki farbowania.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-10-28, 12:53   #4217
lulagula
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Dziewczyny musz sie was poradzi. Od 7 dni bior tabletki anty Dionelle na w這sy oczywi軼ie. Gdy zacze豉m bra wypada這 mi do ok 100 w這s闚 a teraz od kilku dni ta ilo嗆 ro郾ie , dzisiaj wypad這 juz 150 i co poci庵n to lec. Nie wiem co mam zrobi czy to przez te tabletki. Pewnie powiecie 瞠 to za kr鏒ko, ale w tamtym roku bra豉m owulastan potem po 3 miesiacach lekarz przepisa mi Jeanine i po ok tygodnia r闚nie zacz掖 si wieki wysyp w這s闚, wytrw豉m do 14 tabletki i odstawi豉m bo nie wytrzyma豉m i p騧niej stopniowa w這sy przesta造 wypada. W tym roku z powodu w這s闚 pomy郵a豉m 瞠 spr鏏uj jeszcze raz z innymi tabletkami i lekarz przepisa Dionelle ale nie wiedzia軛 瞠 maja ten sam sk豉d co Jeanine. Nie wim co robi odstawi? Czy mo瞠 byc linienie na pocz徠ku brania? Czy i嗆 do lekarza po inne?
lulagula jest offline  
Stary 2015-10-28, 19:16   #4218
pale_kindness
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Cytat:
Napisane przez mosia07 Poka wiadomo嗆
Podpisuj si pod tym, u mnie tez te problemy pojawi造 sie znik康. Nie bra豉m nigdy anyk闚, a zaburzenia hormon闚 mam. Mi na brodzie wyrastaj czarne ciemne w這ski, wyrywam je penset. W這sy wypadaj od ponad 3 lat, cera w miar si uspokoi豉. A obecnie mam 21lat.
Oj, to masz tak samo jak ja... Tyle 瞠 ja za miesi帷 ko鎍z 24 lata, zacz窸o si u mnie w wieku 20.

Masz podwy窺zony testo, androstendion?
Ja mam podwy窺zony androstendion ju od 2 lat spokojnie i do tego teraz do陰czy si testosteron. A zacz窸o si od niedoczynno軼i...

Ja mam og鏊nie meszek na ca造m ciele (od zawsze) ale teraz w這sy zacz窸y si wyd逝瘸 (鈍ietnie...) i w豉郾ie na brodzie np. mam trwarde jasne w這sy, ale spokojnie, pewnie nied逝go zamieni si w ciemne ;/ I te wyrywam je r璚znie, ale to jest akurat najmniejszy problem. Tu wyrw i nie wida, a na g這wie ubywa i nic z tym nie mog zrobi.

Zastanawia豉 si nad tabletkami? U Ciebie przyczyn jest PCOS, WPN?
pale_kindness jest offline  
Stary 2015-10-29, 18:04   #4219
drazetkaa
Czerwcowa PM

Wiadomo軼i: 1 741

Walcz z Wami. Odstawi豉m tabletki (Oc35, potem Belara), za miesi帷 mam wizyt u lekarza i ponowne badania hormon闚 (przed tabletkami by造 podwy窺zone DHEAS, androstedion i prolaktyna po obci捫eniu). Kiedy wstawia豉m tu zdj璚ia moich dramatycznych w這s闚, teraz jest lepiej - tabsy, skrzyp, pokrzywa, olej z dyni, szampon seboradin, wcierka Radical i Spectral RS, ale w這sy wyci庵am ca造 czas.
drazetkaa jest teraz online  
Stary 2015-10-29, 21:38   #4220
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Cytat:
Napisane przez pale_kindness Poka wiadomo嗆
Oj, to masz tak samo jak ja... Tyle 瞠 ja za miesi帷 ko鎍z 24 lata, zacz窸o si u mnie w wieku 20.

Masz podwy窺zony testo, androstendion?
Ja mam podwy窺zony androstendion ju od 2 lat spokojnie i do tego teraz do陰czy si testosteron. A zacz窸o si od niedoczynno軼i...

Ja mam og鏊nie meszek na ca造m ciele (od zawsze) ale teraz w這sy zacz窸y si wyd逝瘸 (鈍ietnie...) i w豉郾ie na brodzie np. mam trwarde jasne w這sy, ale spokojnie, pewnie nied逝go zamieni si w ciemne ;/ I te wyrywam je r璚znie, ale to jest akurat najmniejszy problem. Tu wyrw i nie wida, a na g這wie ubywa i nic z tym nie mog zrobi.

Zastanawia豉 si nad tabletkami? U Ciebie przyczyn jest PCOS, WPN?
Wcze郾iej mia豉m podwyzszone, w豉郾ie w nast瘼nym tygodniu id odebra wyniki bada, zobaczymy co mi tam wysz這 ale pewnie standardowo podwyzszony androstendion, testosteron wolny, dheas A zeby by這 鄉ieszniej powiem Ci ze u mnie tez endokrynolog pocz徠kowo stwierdzi豉 niedoczynno嗆 i przepisywa豉 mi euthoxyrox ( czy jak to si pisze). R闚niez mam meszek na ca造m ciele, na twarzy jasny, szczeg鏊nie na brodzie to wida ale tak jak pisa豉m r闚niez kilka twardych czarnych w這sk闚 sie znajdzie...

USG jajnik闚 mia豉m robione raz w zyciu, p璚herzyk闚 nie by這 rzekomo wida, PCOS wykluczyli. Chociaz ja pewno軼i nie mam...
Co do przerostu nadnerczy tak samo, by這 podejrzenie ale na podejrzeniu si sko鎍zy這.
Og鏊nie wci您 s造sz ze regularne miesi帷zki przy podwyzszonym testosteronie wolnym nie s mozliwe, albo ze taka moja uroda i musz sie z tym pogodzi poniewaz " tak tragicznie nie wygl康am".
Tabletki rozwaza豉m ale boj si skutk闚 ubocznych. Jestem w kropce, nie wiem co robi i gdzie szuka pomocy...

Edytowane przez mosia07
Czas edycji: 2015-10-29 o 21:39
mosia07 jest offline  
Stary 2015-10-29, 23:29   #4221
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Sailor, co do koloru Ci nie pomog Ja u篡wam bezbarwnej. Mnie wystarcza, 豉pie siwulce i zamienia je na lekko z這te
Technika - przygotowan wcze郾iej mieszank nak豉dasz na umyte wcze郾iej w這sy (myjesz zdzierakiem). W這sy maj by wilgotne, nie mokre. Ja do mieszanki dodaj mask Biovax do wypadaj帷ych. Trzymam do trzech godzin. Po zmyciu henny nak豉dam od篡wk, 瞠by unikn望 "pohennowego przesuszu" (nie wszyscy tak robi).
U篡wa豉m ju - henny Khadi (w kartoniku), henny Khadi (w puszce), henny Lass, henny ira雟kiej (produkcji rosyjskiej). Teraz u篡wam tej z pola henny. Henna Lass moim zdaniem jest fatalna, dobra by豉 ta z Fitokosmetik. Teraz czyta豉m super recenzje henny Orientany, ale ona jest najdro窺za
Daj zna, jak wyniki farbowania.
Dzi瘯uje dziewczyny

Zam闚i豉m khadi t w kartonie, bo tylko na niej by這 napisane, 瞠 br您 ma zimny odcie akurat jak dojdzie, to powinnam mie ju odrost kwalifikuj帷y si do malowania. Znaj帷 moj umiej皻no嗆 oszcz璠no軼i produkt闚, pewnie za pierwszym razem p鎩dzie na to ca貫 opakowanie.

A jak trzymacie to wszystko tak d逝go pod czepkiem, to nie macie wra瞠nia, 瞠 g這wa si odparza? jak d逝瞠j r璚znik czasami przytrzymam, to mnie g這wa sw璠zie zaczyna.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-10-30, 08:07   #4222
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Dzi瘯uje dziewczyny

Zam闚i豉m khadi t w kartonie, bo tylko na niej by這 napisane, 瞠 br您 ma zimny odcie akurat jak dojdzie, to powinnam mie ju odrost kwalifikuj帷y si do malowania. Znaj帷 moj umiej皻no嗆 oszcz璠no軼i produkt闚, pewnie za pierwszym razem p鎩dzie na to ca貫 opakowanie.

A jak trzymacie to wszystko tak d逝go pod czepkiem, to nie macie wra瞠nia, 瞠 g這wa si odparza? jak d逝瞠j r璚znik czasami przytrzymam, to mnie g這wa sw璠zie zaczyna.
W czepku robi lekkie dziurki 瞠by sk鏎a oddycha豉, owijam dodatkowo w r璚znik, oczywi軼ie ciemny, wa積e, 瞠by henna mia豉 ciep這.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-10-30, 08:20   #4223
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Gubernator kupi豉m peptydy miedzi w kremie, tego w sprayu nie ma szale雟two ma豉 tubeczka 144 z ale jak szale to....

Wczoraj na這zy豉m pierwszy raz, jestem ciekawa jakie to wydajne przy codziennym u篡ciu. smaruje sie idealnie, pachnie 豉dnie, ten zielony kolorek taki delikatny, 瞠 problemu nie ma tym bardziej, 瞠 i tak myje w這sy codziennie. Teraz najwazniejsze, 瞠by nie podra積ia i wsp馧gra z loxonem. Czekam na burz w這s闚.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-10-30, 09:01   #4224
agness81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Antuanetta,
gdzie zamawia豉 peptydy? Ja r闚nie zam闚i豉m Folligen spray kilka dni temu i przys豉li mi maila, 瞠 produktu ju nie maj.
Swoja drog zastanawiam si czy same paptydy miedzi by co da造. Nie stosuj 瘸dnych innych wcierek.
agness81 jest offline  
Stary 2015-10-30, 09:10   #4225
agness81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Gubernatorze,
a s造sza貫 o czym takim co Nanoxidil np. w preparacie Spectral DNC-N?
Pisz, 瞠 to alternatywa dla minoksidylu, 瞠 mo瞠 nawet jest lepszy.
agness81 jest offline  
Stary 2015-10-30, 10:10   #4226
drazetkaa
Czerwcowa PM

Wiadomo軼i: 1 741

Cytat:
Napisane przez agness81 Poka wiadomo嗆
Gubernatorze,
To jest prawie to samo. Tzn nanoxidil to zmodyfikowany minoksidyl, w formie nanocz御teczek, kt鏎e daj lepsz wch豉nialno嗆, st康 jego lepsza skuteczno嗆.

Edytowane przez drazetkaa
Czas edycji: 2015-10-30 o 10:11
drazetkaa jest teraz online  
Stary 2015-10-30, 10:54   #4227
malamiiii19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Jak myslicie ,warto kupi Spectral R.s ? Chodzi o to czy widzialyscie jakies efekty po nim i czy ma jakies skutki uboczne tak jak np.Loxon(mialam po nim kolatania serca,rosly wloski na twarzy)?? Czy na poczatku jest okres linienia ??Zastanawiam sie jeszcze nad preparatem ell cranell ale nie wiem gdzie go kupic,moze ktoras uzywala...

I pytanie do GUBERNATORA ,jesli mam PCOS (zespol policystycznych jajnikow) tradzik ,owlosienie na plecach,twarzy i te wypadanie na czubku glowy,najprawdopodobniej hormony tez pomieszane przy mojej chorobie,to czy da sie wyleczyc takie lysienie?wlosy maja szanse odrosnac? w rodzinie nikt nie ma tego problemu,takze genetyczne nie jest.
Zstanawiam sie jeszcze moze ktos mial taki sam problem,pewnie lekarz zaproponuje mi tabletki antykoncepcyjne ,ciekawa jestem czy sa jakies leki ziolowe dzialajace na unormowanie hormonow.Mam zylaki i anty odpadaja.

Czy sa tu dziewczyny ktorym po unormowaniu hormonow wlosy odrosly??????

Edytowane przez malamiiii19
Czas edycji: 2015-10-30 o 11:03
malamiiii19 jest offline  
Stary 2015-10-30, 11:51   #4228
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

To, ze w rodzinie nikt nie lysieje nie oznacza wcale, ze chrooba nie ma podloza genetycznego.
Ja bym obstawiala, ze u Ciebie terapia hormonalna moze pomoc na wiele problemow, w tym lysienie.
Stary 2015-10-30, 21:46   #4229
Gubernator
Raczkowanie

GG do Gubernator

Cytat:
Gubernatorze,

Nie widzia貫m, bada na te temat, ani 瘸dnego wsparcia FDA. Jak dla mnie bez konkretnych bada to scum, na zachodnich forach preparat dawno wy鄉iany, jak nasze polskie szampony dx2. Lepeij kup zwyk造 Loxon 5%.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Gubernator kupi豉m peptydy miedzi w kremie, tego w sprayu nie ma szale雟two ma豉 tubeczka 144 z ale jak szale to....

Wczoraj na這zy豉m pierwszy raz, jestem ciekawa jakie to wydajne przy codziennym u篡ciu. smaruje sie idealnie, pachnie 豉dnie, ten zielony kolorek taki delikatny, 瞠 problemu nie ma tym bardziej, 瞠 i tak myje w這sy codziennie. Teraz najwazniejsze, 瞠by nie podra積ia i wsp馧gra z loxonem. Czekam na burz w這s闚.

Krem jest spoko ale szalenie drogi lepiej kupi spray. Kiedy kupowa貫m go na stronie:
http://szampony.sklep.pl/produkt/Fol...herapy_Spray_2

ale dostawa za par miesi璚y hahahha, lepiej kupi tu:
http://cofamyczas.com/pl/p/Folligen-...nie-wlosow/141

Co do kremu to jego niby plus 瞠 zawiera saw palmetto (niby bloker dht), chod badania m闚i 瞠 to pic na wod jak placebo. :P Minusem kremu s t逝ste w這sy. Ale zapaszek jak najbardziej ok. ;P Jak dla mnie za drogi. Dlatego stosuj spray. Uwa瘸j bo plami po軼iel krem jak i spray.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Antuanetta,
gdzie zamawia豉 peptydy? Ja r闚nie zam闚i豉m Folligen spray kilka dni temu i przys豉li mi maila, 瞠 produktu ju nie maj.
Swoja drog zastanawiam si czy same paptydy miedzi by co da造. Nie stosuj 瘸dnych innych wcierek.

Same peptydy to mo瞠 by za ma這. Wprawdzie w cz御tkowych badniach FDA luszie stosuj帷y peptydy miedzi mieli efekty podobne do minoxidil 2%. Osobi軼ie poleca豚ym jednak stosowa przynajmniej minoxidil.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Poka wiadomo嗆
Jak myslicie ,warto kupi Spectral R.s ? Chodzi o to czy widzialyscie jakies efekty po nim i czy ma jakies skutki uboczne tak jak np.Loxon(mialam po nim kolatania serca,rosly wloski na twarzy)?? Czy na poczatku jest okres linienia ??Zastanawiam sie jeszcze nad preparatem ell cranell ale nie wiem gdzie go kupic,moze ktoras uzywala...

I pytanie do GUBERNATORA ,jesli mam PCOS (zespol policystycznych jajnikow) tradzik ,owlosienie na plecach,twarzy i te wypadanie na czubku glowy,najprawdopodobniej hormony tez pomieszane przy mojej chorobie,to czy da sie wyleczyc takie lysienie?wlosy maja szanse odrosnac? w rodzinie nikt nie ma tego problemu,takze genetyczne nie jest.
Zstanawiam sie jeszcze moze ktos mial taki sam problem,pewnie lekarz zaproponuje mi tabletki antykoncepcyjne ,ciekawa jestem czy sa jakies leki ziolowe dzialajace na unormowanie hormonow.Mam zylaki i anty odpadaja.

Czy sa tu dziewczyny ktorym po unormowaniu hormonow wlosy odrosly??????

Spectral.RS to jak dla mnie pic na wod, nie znam ani jednej osoby kt鏎ym by pom鏬 aminexil, na dodatek nie zawiera minox'a. Nie mam bladego poj璚ia na co m鏬豚y si preparat przyda bo na androgenowe wypadanie to nie ma szans.

W twoim przypadku teoretycznie nie masz androgen闚ki, ale jak pisze Enn, to 瞠 w rodzinie nikt nie 造sieje genetycznie to nie oznacz, 瞠 ty ju na to zachorowa nie mo瞠sz. Le do lekarza, i m鏚l si aby by ogarni皻y. Jest niestety opcja 瞠 przepisze Ci tabletki antykoncepcyjne. Ale najlepiej jak by poda konkretn przyczyn, wtedy mo瞠sz kombinowa z kuracj.
Gubernator jest offline  
Stary 2015-10-31, 09:13   #4230
malamiiii19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Do GUBERNATORA - Czyli mozliwe ze u mnie da sie to wyleczyc ?? Wszystko wskazuje na hormony,na plecach mam masakre,tradzik i czarne plamy(przebarwienia),wsze dzie ciemne wloski. A slyszales moze o leku Pantostin? Jest on bezpieczny? Chialabym cos dobrego ale nie w stylu loxonu ktory moze wyrzadzic wieksza szkode,tylko cos co mogloby pomoc i w kazdej chwili bym mogla odstawic.
malamiiii19 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.