Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-11-13, 21:25   #4291
marteczka34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Witam,
od jakiego czasu pr鏏uj przebrn望 przez temat ale chyba przy 2-ce dzieciak闚 nie jest to mo磧iwe. Powiedzcie prosz o tabletkach Prostenal od kt鏎ych to zacz掖 si temat, czy warto je bra?. Pytanie kieruje do os鏏 kt鏎e maj tutaj bardzo du瞠 do鈍iadczenie w tym temacie.
marteczka34 jest offline  
Stary 2015-11-14, 10:54   #4292
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez marteczka34 Poka wiadomo嗆
Witam,
od jakiego czasu pr鏏uj przebrn望 przez temat ale chyba przy 2-ce dzieciak闚 nie jest to mo磧iwe. Powiedzcie prosz o tabletkach Prostenal od kt鏎ych to zacz掖 si temat, czy warto je bra?. Pytanie kieruje do os鏏 kt鏎e maj tutaj bardzo du瞠 do鈍iadczenie w tym temacie.
Ka盥y przypadek jest inny, faktem jednak jest 瞠 nikomu po prostenalu nie zrobi豉 si bujna czupryna, niestety Pr鏏owa mo積a, ale cud闚 nie oczekuj. Dziewczyny bior teraz znacznie mocniejsze specyfiki o podobnym dzia豉niu. I te z tym bywa bardzo r騜nie
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-11-14, 21:22   #4293
marteczka34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Gaya_oo dzi瘯uje za info cho powiem Ci, 瞠 nie jest ona dla mnie dobra. oooo przepraszam, zawdzi璚zam Ci jedno, moja dziura w portfelu b璠zie odrobin mniejsza bo na kosmetyki ratuj帷e moj resztk w這s闚 wyda豉m ju sporo kasy.
Najwi瘯sze nasilenie problemu zaczyna si z ko鎍em lata i trwa z du膨 intensywno軼i tak do ko鎍a roku. Kiedy zaczynaj mi lecie w這sy cz瘰to obserwuj grudk t逝szczow mocno przyklejon do cebulki. Mam za sob jakie kosmetyki z drogerii celowane na 郵epo, picie m這dego j璚zmienia w po陰czeniu z biotebalem i mask na w這sy z enzymem z pijawek, potem vitapil i z serii Green Pharmace olejek 這pianowy, i taki szampon, a teraz mieszanka z zi馧. A w這sy jak wyda造, tak wypadaj. W這sy teraz bardzo si przet逝szczaj, myj codziennie. Nie wiem co robi, ju mi brak pomys堯w.
marteczka34 jest offline  
Stary 2015-11-15, 09:09   #4294
agness81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Mam pytanie,
czy Wam wypadaja nowe w這sy, takie 3cm, ale nie cienkie tylko grube?
agness81 jest offline  
Stary 2015-11-16, 15:55   #4295
blondimar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Z 造sieniem mo積a wygra, wszystko zale篡 od Naszego podej軼ia do tego problemu.

Nale篡 wnikliwie podej嗆 do tematu, wykona odpowiednie badania hormonalne.

Nie powinno si zapomnie o analizie sk鏎y g這wy i w這s闚 poprzez poddanie si analizie trychologicznej w jednej z klinik w這s闚.
Ja mog osobi軼ie poleci Beauty For You w Krakowie.

Nast瘼nym krokiem, jest ustalenie planu dzia豉nia jak zapobiega oraz niwelowa skutki.
blondimar jest offline  
Stary 2015-11-16, 16:41   #4296
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez blondimar Poka wiadomo嗆
Z 造sieniem mo積a wygra, wszystko zale篡 od Naszego podej軼ia do tego problemu.

Nale篡 wnikliwie podej嗆 do tematu, wykona odpowiednie badania hormonalne.

Nie powinno si zapomnie o analizie sk鏎y g這wy i w這s闚 poprzez poddanie si analizie trychologicznej w jednej z klinik w這s闚.
Ja mog osobi軼ie poleci Beauty For You w Krakowie.

Nast瘼nym krokiem, jest ustalenie planu dzia豉nia jak zapobiega oraz niwelowa skutki.
Otrzyma豉m staranne wychowanie - nie b璠 si wyra瘸
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-11-17, 19:01   #4297
triss
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 781
Dot.: "Buntownicze Staraczki z dobrze zgranej paczki"

Bardzo potrzebuje waszej porady. Mo瞠 kto stosowa kt鏎y ze specyfik闚 i mo瞠 poradzi co lepiej kupi. Zastanawiam si nad wyborem wyci庵 z pestek winogron czy peptydy miedzi (chyba preparat folligen do psikania).

Przypomne 瞠 mam Hashimoto. Dzi chyba po raz pierwszy od dawna powaznie si za豉ma豉 stanem w這s闚. Odwa篡豉m si dok豉dnie obejrze w這sy z ka盥ej strony. P豉cz. Mam przezedzenia na ca貫j g這wie ale najbardziej wida je patrz帷 na g這w od g鏎y no bo nie ma tam czym zakry. Skora g這wy widoczna wsz璠zie gdzie tylko lekko podniose w這sy a patrz帷 od g鏎y wida go造m okie. hormony mam w normie. Nie bylam u dermatologa i nie wiem czy jest po co. Czytam watek na kefeterii i nie wiem czy dermatolodzy komukolwiek pomogli. Nie mam problemu ze sk鏎a g這wy aktualnie. Mam w這sy przetluszczajace si myje codziennie. Wcze郾ie miewa豉m swedzaca skor i t逝sty 逝pie ale teraz tego niezaobserwowalam. W這sy cienkie a przezroczyste niekt鏎e nie wypadaj nadmiernie albo ja tego nie widz bo takie s cienkie i kr鏒kie. Odrost mam na ca貫j g這wie prawie, ale nic nie zakrywa cho ma juz oko這 3cm i co tam dalej odrasta. Myslalam 瞠 jak te ma貫 wloski podrosna to zakryja prze鈍ity ale nie.

Edytowane przez triss
Czas edycji: 2015-11-17 o 19:08
triss jest offline  
Stary 2015-11-18, 05:57   #4298
ramona28
BAN sta造

Wiadomo軼i: 224

Nale輳 do os鏏 kt鏎e maj raczej zniszczone w這sy. Przyczyn jest kilka - najwa積iejsze to malowanie, korzystanie z prostownicy, suszarki itd.
Akurat mam takie w這sy kt鏎e s 豉two podatne na niszczenie.
Testowa豉m ju kilka preparat闚 i chyba najlepszy efekt przynosi ta maska do w這s闚 Soja: http://flax.com.pl/terapeutyczna-mas...osow-soja.html
W這sy s po niej wyra幡ie 篡wsze. Wygl康aj zdrowie.
Przeczytajcie sobie sk豉d.
ramona28 jest offline  
Stary 2015-11-18, 06:38   #4299
triss
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agness81 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie,
czy Wam wypadaja nowe w這sy, takie 3cm, ale nie cienkie tylko grube?
Mi wypadaj kr鏒kie Nowe w這sy ale cienkie, bo grubych to ja ju niestety na g這wie nie mam
Moje w這sy wygl康aj zdrowo, odk康 scielam na do嗆 kr鏒ko to si nie niszcz a od olejowania s mi璚iutkie i b造szcz帷e. Tylko mocno przezedzone ; (
Stary 2015-11-18, 10:42   #4300
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Triss --> mo瞠 daruj sobie zwyk造ch dermatolog闚 i jed do W-wy do jednego z polecanych dermatolog闚. Przynajmniej dostaniesz diagnoz. Tarczyca mo瞠 wygl康a, jak AGA, wielokrotnie o tym czyta豉m. Serio, dziewczyno, nie p豉cz przed komputerem, bo nic Ci to nie da, por鏏 badania i jed do kogo dobrego. My te Ci nie damy odpowiedzi. Na forum laboratorium urody czyta豉m opis jednej dziewczyny, kt鏎ej te masowo lecia造 w這sy, czego to ona nie robi豉. W ko鎍u posz豉 do jednej ze znanych tutaj dermatolo瞠k. Diagnoza: niedoczynno嗆 tarczycy + hashimoto. Dosta豉 wcierki (g堯wnie sterydowe) i nie do嗆, 瞠 przesta造 wypada, to odros造, ale fakt, zaj窸o to dwa lata.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-11-18, 13:51   #4301
triss
Rozeznanie

Maria do Warszawy niestety mi za daleko. Mo瞠 znade kogo sensownego blizej- okolice Katowic. A na razie zamowilam ten ekstrakt z pestek winogron, amle i eclipse. Zobaczymy. Dla mnie ju sama wiadomo嗆 瞠 w這sy przy leczonej tarczycy mog odrosina to ju du穎. Ja choruje prawdopodobnie od oko這 10 lat a diagnoza dopiero teraz wi璚 podejrzewam, 瞠 potrzeba czasu na efekty (cho moja mama chorujaca od lat zarosla po oko這 p馧 roku- ale u niej podczas diagnozy metabolizm chyba ju prawie stan掖, wi璚 jak hormony zacz窸y dzia豉 to i szybciej efet wida). Z drugiej strony planujemy ci捫, mo瞠 nawet ju si uda這 (oby) wiec nie wiem na ile jest sens zaczyna powa積e leczenie w這s闚 bo w ci捫y chyba wszystko powinna odstawic. Ale dzis mam ju lepsze nastawienie.
Stary 2015-11-18, 13:58   #4302
Maria221
Wtajemniczenie

Triss --> ja do W-wy je盥輳 z Tr鎩miasta, te mam daleko, ale robi co si da, aby w這sy uratowa.
Maria221 jest offline  
Stary 2015-11-18, 15:00   #4303
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez triss Poka wiadomo嗆
Maria do Warszawy niestety mi za daleko. Mo瞠 znade kogo sensownego blizej- okolice Katowic. A na razie zamowilam ten ekstrakt z pestek winogron, amle i eclipse. Zobaczymy. Dla mnie ju sama wiadomo嗆 瞠 w這sy przy leczonej tarczycy mog odrosina to ju du穎. Ja choruje prawdopodobnie od oko這 10 lat a diagnoza dopiero teraz wi璚 podejrzewam, 瞠 potrzeba czasu na efekty (cho moja mama chorujaca od lat zarosla po oko這 p馧 roku- ale u niej podczas diagnozy metabolizm chyba ju prawie stan掖, wi璚 jak hormony zacz窸y dzia豉 to i szybciej efet wida). Z drugiej strony planujemy ci捫, mo瞠 nawet ju si uda這 (oby) wiec nie wiem na ile jest sens zaczyna powa積e leczenie w這s闚 bo w ci捫y chyba wszystko powinna odstawic. Ale dzis mam ju lepsze nastawienie.
Ja mam problem z w這sami od jakich 6 lat a dopiero 3 miesi帷e temu zdiagnozowano niedoczynno嗆 i hashi. Wyr闚nuj hormony i niedobory (b12, ferrytyna, d3) i dodatkowo bior spironol. Nawet gdybym tego ostatniego nie bra豉 to na ewentualne efekty trzeba poczeka jakie 8 miesi璚y. Mo瞠 poczekaj na czas po ci捫y, w jej trakcie i tak burza hormon闚 i nie ma sensu powa積ie leczy wypadania, tak my郵. Ale na pewno warto te w這siny czym tam delikatnym pobudza Wiele jest specyfik闚, kt鏎e wprawdzie sza逝 nie robi ale zawsze co tam daj. Napisz wi璚ej o "zaro郾i璚iu" Twojej mamy, bardzo mnie to interesuje. Ja zdecydowa豉m si i zgodzi豉m na spironol, bo za ma這 wierzy豉m 瞠 moje 造sienie to tylko tarczyca i niedobory - 瞠 to mo瞠 pom鏂. A czeka rok aby zadzia豉 mocniej nie u鄉iecha這 mi si poniewa to wi捫e si z utrat kolejnej cz窷ci w這s闚
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-11-18, 15:02   #4304
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Mnie od paru miesiecy wlosy leca duzo mniej mimo braku wspomagania "z zewnatrz". Pomaga albo uzupelnienie zelaza (ktorego obecnie nie suplementuje) albo leki na tarczyce. widze tez coraz wiecej baby hair. Jestem dobrej mysli, mysle ze mimo dwoch diagnoz to wcale nie AGA.
Stary 2015-11-18, 15:43   #4305
_Tola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Jakie badania na te w這sy zrobi? W pierwszej kolejno軼i? I jakie s koszta przede wszystkim?
_Tola jest offline  
Stary 2015-11-18, 16:24   #4306
enn_
Zakorzenienie

Przeciez pisalysmy o tym tysiac razy.
Stary 2015-11-18, 17:16   #4307
triss
Rozeznanie

Enn rozumiem ze te masz niedoczynno嗆? Wybcz je郵i pisalas o tym nie raz ale nie wszystko pami皻am. Czytalam ten w徠ek ca造 a teraz od kilku tygodni wertuje w徠ek na kefeterii.
Ja my郵, 瞠 moje babyhary to zas逝g wszystkiego po trochu- formowanie hormon闚 taczxcy chyba najmniej bo mimo comiesi璚znych badan ciagle mi si mocno wahaj. I tu moja nadzieja, 瞠 jak je w ko鎍a unoruje b璠zie jeszcze lepiej. 疾lazo mia豉m 30 norm 50-140, wi璚 supelemtije ju dwrugi miesi帷. W tym zbadam ferrytyne. Bralam te cynk i selen przez miesi帷. Opr鏂z tego wit D i omega 3. Od tygodnia staram si unika s這dyczy i jes tylko drowe warto軼iowe produkty. Od pol roku by豉m na diecie bezglutenowej ale niestety coraz cz窷ciej si w tym 豉mie

Gaya dzis prygladalam si wlosom mamy. Dla mnie to te wielka radosc i z jej powodu i nadzieja dla mnie. Patrz帷 na nia z ty逝 z boku a nawet z przodu! Nie wida e mia豉 problem z lysieniem. A tak jak pisa豉 prze鈍ity by造 na ca貫j g這wie a g鏎a i prod 造se calkiem. Wida to bylo nawet przy spi皻ych i rozpuszczonych w這sach a potem jak scela na kr鏒ko to juz ca趾iem dramat. Teraz dalej ma kr鏒kie a skore g這wy mo瞠 mo積a by dojrzec patrzac z g鏎y ale chyba trzeba by troch " pogrzeba " w tych wlosach. W這sy rozja郾ia na blond bo zanim tak odrosly ten kolor powodowa 瞠 wygl康a這 to ciut lepiej i teraz szybko widac ciemniejszy odrost ju 3 tyg po farbowaniu jak dla mnie to s nowe w這sy porastaj帷e czaszk. Leczy si od kwietnia na tarczyce. Z w這sami nic nie robi豉. Diet bezglutenowa i wit D. Siemi lniane wiem 瞠 pije cz瘰to.

Edytowane przez triss
Czas edycji: 2015-11-18 o 17:20
triss jest offline  
Stary 2015-11-18, 19:04   #4308
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez triss Poka wiadomo嗆
Enn rozumiem ze te masz niedoczynno嗆? Wybcz je郵i pisalas o tym nie raz ale nie wszystko pami皻am. Czytalam ten w徠ek ca造 a teraz od kilku tygodni wertuje w徠ek na kefeterii.
Ja my郵, 瞠 moje babyhary to zas逝g wszystkiego po trochu- formowanie hormon闚 taczxcy chyba najmniej bo mimo comiesi璚znych badan ciagle mi si mocno wahaj. I tu moja nadzieja, 瞠 jak je w ko鎍a unoruje b璠zie jeszcze lepiej. 疾lazo mia豉m 30 norm 50-140, wi璚 supelemtije ju dwrugi miesi帷. W tym zbadam ferrytyne. Bralam te cynk i selen przez miesi帷. Opr鏂z tego wit D i omega 3. Od tygodnia staram si unika s這dyczy i jes tylko drowe warto軼iowe produkty. Od pol roku by豉m na diecie bezglutenowej ale niestety coraz cz窷ciej si w tym 豉mie

Gaya dzis prygladalam si wlosom mamy. Dla mnie to te wielka radosc i z jej powodu i nadzieja dla mnie. Patrz帷 na nia z ty逝 z boku a nawet z przodu! Nie wida e mia豉 problem z lysieniem. A tak jak pisa豉 prze鈍ity by造 na ca貫j g這wie a g鏎a i prod 造se calkiem. Wida to bylo nawet przy spi皻ych i rozpuszczonych w這sach a potem jak scela na kr鏒ko to juz ca趾iem dramat. Teraz dalej ma kr鏒kie a skore g這wy mo瞠 mo積a by dojrzec patrzac z g鏎y ale chyba trzeba by troch " pogrzeba " w tych wlosach. W這sy rozja郾ia na blond bo zanim tak odrosly ten kolor powodowa 瞠 wygl康a這 to ciut lepiej i teraz szybko widac ciemniejszy odrost ju 3 tyg po farbowaniu jak dla mnie to s nowe w這sy porastaj帷e czaszk. Leczy si od kwietnia na tarczyce. Z w這sami nic nie robi豉. Diet bezglutenowa i wit D. Siemi lniane wiem 瞠 pije cz瘰to.
W jakiej postaci to siemi pije? Dlaczego Twoja mama jest na diecie bezglutenowej? Czy ma alergi na gluten lub nietolerancj? Ja nie mam tego, robi豉m badania i gluten dobrze toleruj. Od篡wiam si zdrowo, ale jem 1-2 kromki dziennie chleba 篡tniego razowego, makaron i ry pe軟oziarnisty. Nie ma podstaw to odstawiania glutenu, wiem 瞠 pisz teraz bardzo du穎 o tym, ale nie ma poparcia w badaniach naukowych 瞠 gluten przy hashi trzeba odstawi. Czy Ty na diecie nie czu豉 si lepiej? Podobno wskazaniem do odstawienia jest obserwacja w豉snego organizmu - je郵i po dw鏂h tygodniach bez glutenu odczuwasz popraw to warto zachowa diet. Aha - uwa瘸j z selenem. Mi lekarz zleci, ale zrobi豉m badania zanim zacz窸am bra, mam g鏎n granic. Nadmiar selenu jest szkodliwy, lepiej w ciemno nie bra ;/
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-11-18, 19:30   #4309
triss
Rozeznanie

Gaya badan na nietolerancj glutenu nie robilysmy. Ci庵le czytalam, 瞠 jego odstawienie mo瞠 obni篡 poziom przeciwcia a j mia豉m natyTpo 9930 przy normie do 60. I mocno powi瘯szona tarczyce na USG widoczny stan zapalny. Przy odstawieniu glutenu bardzo dobrze si czxujemy- mama schudla ok. 10kg, przesta豉 puchnac, zupe軟ie zmieni si wygl康 twarzy. Ja tez stracilam troch brzuszka, czuje si lepiej nie mam problem闚 zaladkowych i migreny znacznie rzadziej ni kiedy. Ostatnio kilka razy zgrzeszylam ale wracam do diety. Co do siemienia mama pije zmielony zalany wod. Ale to z przerwami od kilku lat bo mia豉 wrzody 穎陰dka jakie kilka- kilkanasci lat temu i zawsze jej to pomaga這.

Edytowane przez triss
Czas edycji: 2015-11-18 o 19:31
triss jest offline  
Stary 2015-11-18, 20:23   #4310
enn_
Zakorzenienie

Tak, mam niedoczynnosc. Lecze sie jakos od polowy stycznia, ale 2 razy zmienialam jeszcze dawke i dopiero od paru miesiecy jestem chyba na docelowej. Badania bede robic dopiero w styczniu

Zelazo mialam bardzo niskie, 18 przy normie, chyba, 13-150. Pozniej skoczylo mi do 40 i nie wiem, co dalej bo nie badalam.

Tak czy inaczej wlosy sa w duzo lepszej formie.
Czekam na placente mil mil, bede ja miala za jakis miesiac, licze na to ze bede miec po niej spory odrost.
Stary 2015-11-20, 12:10   #4311
triss
Rozeznanie

W豉郾ie odebra豉 moje zam闚ienie z mazidel tylko teraz nie do ko鎍a mam pomys jak to stosowa. Mo瞠 kto doradzi? Chodzi mi g堯wnie o ekstrakt z pestek winogron-pok豉dam w nim du瞠 nadzieje na odrost. Myslalam, 瞠by k豉嗆 go bezpo鈔ednio na sk鏎 g這wy tylko po rozpuszczeniu w majej ilo軼i wody. Mo瞠 ewentualnie dodam troch oleju z pestek winogron- bo zauwazylam 瞠 te dobrze dzia豉 na moje w這sy a sk鏎a g這wy jest po nim czysta i chyba mniej t逝sta. Mam ochot da to dzi na ca陰 noc ale troch si boje.
Amle i eclipte chyba z waxem bede miesza.

Edytowane przez triss
Czas edycji: 2015-11-21 o 09:12 Pow鏚: literowka :)
triss jest offline  
Stary 2015-11-20, 21:25   #4312
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

U mnie masakra... o 4 g這w mylam ,ale.szampon jaki dziadoski u mi w這sy wysyluszyl wiec umylam o 18 znowu i w這sy wypad造 gar軼iami. .. My郵a豉m 廝 juz nie wypadn skoro tego samego dnia myl彩. Jakbym posz豉 do fryzjera i mylby mi kilka razy to ju bym wr鏂i豉. Do niego bez
Stary 2015-11-22, 13:52   #4313
Siempretalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Siepretalia --> A kiedy jeste u Rakowskiej? Spytaj koniecznie o sterydy, 鄴速e czopy rogowe i, czy te czopy przy AGA (koniecznie spytaj o czopy przy AGA, bo przy plackowatym te s czopy, ale chyba jakie takie inne) mog znikn望 pod wp造wem leczenia np. flutamidem lub sterydami.
By豉m u dr Rakowskiej i pyta豉m si o te 鄴速e czopy rogowe i sterydy. To tak - 鄴速e czopy rogowe to s u酥ione mieszki w這sowe, rzecz bardzo typowa dla AGA, mog sobie one tak spa miesi帷e albo i lata ca貫. Leki mog sprawi, 瞠 te mieszki si obudz, ale jak wiesz Rakowska 瘸dnych z逝dnych nadziei nie robi, po prostu prosi豉 o cierpliwe czekanie do nast瘼nej trichoskopii

Sterydy stosuje si jak wyst瘼uje stan zapalny w obr瑿ie mieszka - wtedy wyst瘼uj przebarwienia oko這mieszkowe w trichoskopii, u mnie tego nie ma, dlatego 瘸dnych steryd闚 nie musz wciera.

U mnie Rakowska m闚i豉 瞠by odstawi Flutamid i leczy si tylko Avodartem, bo nie ma sensu, by 陰czy te dwa leki.

Dowiedzia豉m si tak瞠, 瞠 w AGA bardzo cz瘰to w og鏊e nie ma w ok. czo這wej jednostek z 3 w這sami, u mnie jest 45% niby ma這, bo powinno by 90%, ale r闚nie dobrze mog這 by gorzej.

Dr powiedzia豉 mi, 瞠 jej najm這dsza pacjentka z AGA mia豉 12 lat, tak瞠 nawet dzieci mog ju mie to cholerstwo

Generalnie to walka na d逝gie lata, zanim te cienkie w這sy wypadn i odrosn nowe grubsze, o ile w og鏊e to si stanie, trzeba spokoju i cierpliwo軼i. I nie my郵e tyle o w這sach
Siempretalia jest offline  
Stary 2015-11-22, 14:33   #4314
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Poka wiadomo嗆
By豉m u dr Rakowskiej i pyta豉m si o te 鄴速e czopy rogowe i sterydy. To tak - 鄴速e czopy rogowe to s u酥ione mieszki w這sowe, rzecz bardzo typowa dla AGA, mog sobie one tak spa miesi帷e albo i lata ca貫. Leki mog sprawi, 瞠 te mieszki si obudz, ale jak wiesz Rakowska 瘸dnych z逝dnych nadziei nie robi, po prostu prosi豉 o cierpliwe czekanie do nast瘼nej trichoskopii

Sterydy stosuje si jak wyst瘼uje stan zapalny w obr瑿ie mieszka - wtedy wyst瘼uj przebarwienia oko這mieszkowe w trichoskopii, u mnie tego nie ma, dlatego 瘸dnych steryd闚 nie musz wciera.

U mnie Rakowska m闚i豉 瞠by odstawi Flutamid i leczy si tylko Avodartem, bo nie ma sensu, by 陰czy te dwa leki.

Dowiedzia豉m si tak瞠, 瞠 w AGA bardzo cz瘰to w og鏊e nie ma w ok. czo這wej jednostek z 3 w這sami, u mnie jest 45% niby ma這, bo powinno by 90%, ale r闚nie dobrze mog這 by gorzej.

Dr powiedzia豉 mi, 瞠 jej najm這dsza pacjentka z AGA mia豉 12 lat, tak瞠 nawet dzieci mog ju mie to cholerstwo

Generalnie to walka na d逝gie lata, zanim te cienkie w這sy wypadn i odrosn nowe grubsze, o ile w og鏊e to si stanie, trzeba spokoju i cierpliwo軼i. I nie my郵e tyle o w這sach
U mnie te 鄴速e czopy rogowe znikn窸y i mi powiedzia豉, 瞠 wszystko odzyskam. Na razie sporo straci豉m po androgenach doustnych - tutaj polecia豉 g鏎a, do tego prawdopodobnie loxon spowodowa wypad w這s闚 przy karku. Generalnie mam sporo w這s闚 mniej, ni np. w czerwcu, ALE mam du穎 nowych w這s闚: cz窷 malutkich od loxonu i Diprosalicu (po tym ostatnim b. du穎 wyros這), i spor ilo嗆 takich ju 3 cm, ale nie mam poj璚ia sk康 si wzi窸y. Mia豉m ostatnio TSH 2.2, zwi瘯szy豉m dawk leku, po篡jemy zobaczymy. Nadal troch lec i teraz nie wiem, czy to od loxonu, czy od tego TSH. Mam teori, 瞠 moje AGA mo瞠 by od tarczycy, bo zaanga穎wane s brwi - zewn皻rzna cz窷. Wiem, ze typowe AGA od tarczycy nie jest, ale tarczyca mo瞠 dawa obraz podobny do AGA.

A powiedzia豉, 瞠 masz szanse z tego wyj嗆?
Maria221 jest offline  
Stary 2015-11-22, 18:17   #4315
Siempretalia
Raczkowanie

Cytat:
U mnie te 鄴速e czopy rogowe znikn窸y i mi powiedzia豉, 瞠 wszystko odzyskam. Na razie sporo straci豉m po androgenach doustnych - tutaj polecia豉 g鏎a, do tego prawdopodobnie loxon spowodowa wypad w這s闚 przy karku. Generalnie mam sporo w這s闚 mniej, ni np. w czerwcu, ALE mam du穎 nowych w這s闚: cz窷 malutkich od loxonu i Diprosalicu (po tym ostatnim b. du穎 wyros這), i spor ilo嗆 takich ju 3 cm, ale nie mam poj璚ia sk康 si wzi窸y. Mia豉m ostatnio TSH 2.2, zwi瘯szy豉m dawk leku, po篡jemy zobaczymy. Nadal troch lec i teraz nie wiem, czy to od loxonu, czy od tego TSH. Mam teori, 瞠 moje AGA mo瞠 by od tarczycy, bo zaanga穎wane s brwi - zewn皻rzna cz窷. Wiem, ze typowe AGA od tarczycy nie jest, ale tarczyca mo瞠 dawa obraz podobny do AGA.

A powiedzia豉, 瞠 masz szanse z tego wyj嗆?
No to tylko si cieszy, 瞠 jest odrost No androgeny i loxon mog造 spowodowa niez造 wypad w這s闚, ale wa積e 瞠 nie 酥i i rosn
TSH jeszcze masz dobre, wi璚 nie powinno chyba tak rzutowa na w這sy. A w og鏊e to masz niedoczynno嗆 czy Hashimoto?

Hm, generalnie m闚i豉 mi 瞠by uzbroi si w cierpliwo嗆, ale nic nie obiecywa豉. Powiedzia豉, 瞠 szanse oczywi軼ie s na pe軟y odrost nawet, ale czy tak si stanie, to poka瞠 czas. Wiesz, u mnie to typowe FAGA jest i do tego mam PCOS, ci篹ko w takiej sytuacji dawa gwarancj na jakie spektakularne efekty. Mnie cieszy, 瞠 wypadanie si ustabilizowa這 (od sierpnia leci mi ~30w這s闚), bo przez ostatnie 5 lat wypada這 mi ze 100-200, czasem i wi璚ej w這s闚, po prostu nie mia豉m szansy, by je jako bardziej zapu軼i. Wiem, 瞠 w這sy mog nie wypada i si miniaturyzowa, ale i tak czuj ulg, 瞠 nie zbieram ich setkami.

Tak naprawd dzi瘯i temu, 瞠 wypada造 mi w nadmiarze mia豉m szans dowiedzie si, 瞠 造siej androgenowo, inaczej jeszcze d逝go bym nie wiedzia豉, 瞠 mi si w這sy miniaturyzuj. To podst瘼na choroba, na pocz徠ku ci篹ko cokolwiek zauwa篡, no chyba 瞠 jest nadmierne wypadanie jak u mnie.
Stary 2015-11-22, 18:55   #4316
Maria221
Wtajemniczenie

Siempretalia --> mam tylko niedoczynno嗆, ale moje w這sy s mocno popiepszone, serio, potrafi造 wypada przy TSH 3,5 i potrafi造 wypada w og鏊e nie lecie przy TSH 3,5. One mog lecie od byle czego i niczego. A masz przerzedznone boki? Bo ja niestety bardzo, u mnie najlepiej, paradoksalnie, w這sy odrastaj na przedzia趾u . No, ale u Antuanetty boki te ruszy造 na ko鎍u, najpierw zaros豉 jej g鏎a, no zobaczymy.
Maria221 jest offline  
Stary 2015-11-22, 20:06   #4317
Siempretalia
Raczkowanie

Cytat:
Siempretalia --> mam tylko niedoczynno嗆, ale moje w這sy s mocno popiepszone, serio, potrafi造 wypada przy TSH 3,5 i potrafi造 wypada w og鏊e nie lecie przy TSH 3,5. One mog lecie od byle czego i niczego. A masz przerzedznone boki? Bo ja niestety bardzo, u mnie najlepiej, paradoksalnie, w這sy odrastaj na przedzia趾u . No, ale u Antuanetty boki te ruszy造 na ko鎍u, najpierw zaros豉 jej g鏎a, no zobaczymy.
Tak ju jest, 瞠 jak w這sy chc lecie, to zawsze znajd jaki pow鏚 ;/ Nie wiadomo w sumie, czy akurat poziom TSH wp造wa w danym czasie na wypadanie u Ciebie, czy co innego. Generalnie przyczyn mo瞠 by tyle ile w這s闚 :P

Tak, w豉郾ie boki/zakola mam przerzedzone i w tych miejscach w這sy maj zmienion struktur - s rozdwojone, 豉mliwe, ja郾iejsze, porowate. Na lewym zakolu mam takie jedno pasmo, kt鏎e jest w miar d逝go軼i coraz rzadsze a po prostu znika. Przy czole widz du穎 baby hair, ale po bokach faktycznie jest gorzej. Ale obecnie jak robi sobie przedzia趾i to nie wygl康a to 幢e moim zdaniem, inne osoby te uwa瘸j, 瞠 jest ok. W lecie po loxonie to by豉 masakra, teraz odrost jest, ale na ile dobry, to nie wiem.
Stary 2015-11-22, 21:11   #4318
Maria221
Wtajemniczenie

Siempretalia --> u mnie prz鏚 i zakola zawsze by造 i s g瘰te, chocia im te si dosta這. Z odrostem jest tak, 瞠 to, co wygl康a mizernie, prawdziwy efekt daje, gdy ma 5cm, wtedy okazuje si, 瞠 jest go wi璚ej, ni wygl康a這. Tak przynajmniej jest u mnie.
Maria221 jest offline  
Stary 2015-11-23, 08:05   #4319
selas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Dziewczyny, jakie najlepsze, je郵i chodzi o przyswajanie 瞠lazo bra ? i w jakiej dawce?
mnie lekarka przepisa豉, oczywi軼ie na moja pro軸, bo nie widzia豉 powodu, skoro wszystko w normie, Feroplex 1 ampu趾 na dzie, tam jest 40 mg 瞠laza, nie wiem , czy to nie za ma這, mam ferrytyn przy dolnej granicy
selas jest offline  
Stary 2015-11-23, 17:50   #4320
triss
Rozeznanie

Ja bra豉m sorbifer durules tam jest 100mg 瞠laza. Mia豉m bra dwie dziennie ale bra豉m jedna a i tak mia豉m sensacj zoladkowe r騜ne po tym... 鈔ednio podzialalo na mnie. Teraz bra豉m miesi帷 szelazo sr, bez recepty. Mniej 瞠laza bo chyba tylko 28mg ale podobno dobrze si przyswaja. Zobaczymy, jutro mam odebra wyniki morfologii, 瞠laza i ferrytyny wi璚 dam zna. Tego kt鏎e Ci przepisano nie znam. Czyta豉 te ze dobry jest tardyferon. Ale to chyba trzeba przetestowa samemu. Dla mnie wa積e 瞠by nie by這 sensacji zoladkowo- toaletowych...

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.