Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-02-13, 10:52   #4441
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Aranel Poka wiadomo嗆
O ile dobrze pami皻am 100mg, 1 raz dziennie. Ju prawie rok bior. 3 razy robi豉m badania krwi na pocz徠ek, na potas czy wszystko w porz康ku, chyba po tygodniu, 2 tygodniach i miesi帷u brania.

Teraz rozwa瘸 zwi瘯szy o 50, z uwagi na w這sy.
Ja bior od wrze郾ia 100. Potas powinnam mie przy tym do嗆 wysoki tymczasem mam doln granic. Gdzie ucieka, nie wiadomo gdzie... ;/ Na w這sy co troch dzia豉 ale nie wiem czy to spironol czy hormony tarczycy. Sza逝 nie ma, jednak jaka tam poprawa jest.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-02-14, 21:48   #4442
kass_6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go lysienia.cz III

奸edz ten w徠ek ju d逝窺zy czas i postanowi豉m si odezwa. Mam ten sam problem, co wi瘯szo嗆 z was tutaj, mianowicie 造siej Wszystkie wyniki mam w normie, hormony super (idealna norma wg lekarzy), PCOS nie mam, tarczyca super, a jednak 造siej.
Mam do was takie pytanie w zwi您ku z tym, czy 造sienie androgenowe dotyczy tak瞠 potylicy? Czy przy takim 造sieniu mo積a straci wszystkie w這sy? Ostatnio jeden dermatolog zdiagnozowa u mnie 造sienie androgenowe, przy czym powiedzia, 瞠 takie 造sienie nigdy nie dotyczy potylicy(瞠 tam pozostaj w這sy g瘰te i nie wypadaj), a ja na potylicy te mam okropnie przerzedzone w這sy, wi璚 jak to w koncu jest? Powiedzia豉m mu, 瞠 potylic mam przerzedzon to tylko zrobi wielkie oczy i nic nie powiedzia. ζpi si ostatniej nadziei, 瞠 to mo瞠 jednak nie jest 造sienie androgenowe. Przedzia貫k co prawda przerzedzony, ale zakol nie mam w og鏊e, zaro郾i皻e s totalnie.
Heeelp
kass_6 jest offline  
Stary 2016-02-15, 09:27   #4443
Aranel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 339

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Ja bior od wrze郾ia 100. Potas powinnam mie przy tym do嗆 wysoki tymczasem mam doln granic. Gdzie ucieka, nie wiadomo gdzie... ;/ Na w這sy co troch dzia豉 ale nie wiem czy to spironol czy hormony tarczycy. Sza逝 nie ma, jednak jaka tam poprawa jest.
W sprawie potasu si nie wypowiem bo si nie znam og鏊nie mnie tylko ostrzega豉, 瞠 mo瞠 wzrosn望 ale nie musi wiec skoro Tobie nie wzrasta to nie jest z造 objaw. Z造 to jest gdy jest za wysoki przy Spironolu.

Jak dzia豉 Spironol na w這sy ciezko mi powiedzie...bo jak widzisz bior rok a i tak zacze造 wypada... ale moze wypada豚y wiecej gdyby nie spironol??? a moze 100 to juz za ma這 ??

Og鏊nie to nigdy nie wypada造 mi w這sy, po prostu jak przyklejone, moze po myciu i w czasie 陰cznie 10! ale jesieni zesz貫go roku mia豉m pierwszy wysyp...i nie wiem czy usta這 samoistnie czy zbiega這 sie z braniem Spironolu...
Teraz zn闚 jesie i od 2 miesiecy lec jak oszala貫... moja lekarka w sumie bez zadnych badan krwi etc...spojrzala tylko przez kamer i mowi - 造sienie androgenowe... da豉 mi standardowe alopexyl.
Sama we w豉snym zakresie id zrobic badania krwi bo jej diagnoza wyda豉 mi sie dosc beztroska i ciagle sie 逝dz ze to moze nie to....
Ale prawda jest ze i moja mama i babcia 造sienie androgenowe maja wiec raczej w diagnozie niestety dla mnie sie nie pomyli豉
Aranel jest offline  
Stary 2016-02-15, 14:44   #4444
drazetkaa
Czerwcowa PM

Wiadomo軼i: 1 741

Mam do Was pytanie dziewczyny - jak si czeszecie przy 造sieniu androgenowym? Bo ja ju nie mam pomys逝... 圭ina? Nie 軼ina? We wszystkim wygl康am 幢e, bo te par w這sk闚 w ka盥ej kombinacji daje dramat...
drazetkaa jest teraz online  
Stary 2016-02-15, 20:10   #4445
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Poka wiadomo嗆
Mam do Was pytanie dziewczyny - jak si czeszecie przy 造sieniu androgenowym? Bo ja ju nie mam pomys逝... 圭ina? Nie 軼ina? We wszystkim wygl康am 幢e, bo te par w這sk闚 w ka盥ej kombinacji daje dramat...
Ja robi przedzia貫k na boku g這wy, bo to 鈔odek mam najmocniej przerzedzony. Wi捫 te kucyka z w這sami zaczesanymi do ty逝 bez przedzia趾a. Jak mam jakie wa積iejsze wyj軼ie i zale篡 mi, 瞠by w這sy wygl康a造 lepiej to posypuj je HRS i lakieruj. Czasem lekko tapiruj, 瞠by optycznie by這 ich wi璚ej.
Stary 2016-02-15, 21:45   #4446
rurka_z_kremem
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Ja w ko鎍u zdecydowa豉m si na minoksydyl (Aloplexy 5%). 4 miesi帷 i nie widz sza逝, co najwy瞠j kilka ma造ch w這s闚 przy czole. ECH.
Do tego nowa diagnoza, witaj niedoczynno軼i tarczycy!
rurka_z_kremem jest offline  
Stary 2016-02-16, 07:35   #4447
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Ja robi przedzia貫k na boku g這wy, bo to 鈔odek mam najmocniej przerzedzony. Wi捫 te kucyka z w這sami zaczesanymi do ty逝 bez przedzia趾a. Jak mam jakie wa積iejsze wyj軼ie i zale篡 mi, 瞠by w這sy wygl康a造 lepiej to posypuj je HRS i lakieruj. Czasem lekko tapiruj, 瞠by optycznie by這 ich wi璚ej.
Susse, kupi豉 szampon Loxon? Jakie wra瞠nia
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2016-02-16, 08:34   #4448
drazetkaa
Czerwcowa PM

Cytat:
Ja w豉郾ie ostatnio na kucyka nie mog patrze, bez przedzia趾a nie mog si uczesa, bo prz鏚 mam mega przerzedzony.... ale boj si, 瞠 jak zetn to b璠zie jeszcze dramatyczniej to wygl康a :/
Stary 2016-02-16, 09:22   #4449
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Susse, kupi豉 szampon Loxon? Jakie wra瞠nia
Nie kupi豉m, kupi豉m ostatecznie Alpecin C1. Znalaz豉m sk豉d szamponu Loxon:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, (ocamidopropyl Betaine, PEG-12 Dimethicone, Propanediol, Panthenol, Decyl Glucoside, Betaine, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Arginine, Lactic Acid, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Scutellaria Bakalensis Root Extract, Biosaccharide Gum-1, Zinc PCA, Polyquaternium-44, Polyquaternium-7, Decyl Alcohol, Glucose, Citric Acid, Coco-Glucoside, Glycerin, Glycol Distearate, Pantolactone, Cocamidopropyl Betainamide MEA Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Cl 42090, Cl 60730.

Cytat:
Ja w豉郾ie ostatnio na kucyka nie mog patrze, bez przedzia趾a nie mog si uczesa, bo prz鏚 mam mega przerzedzony.... ale boj si, 瞠 jak zetn to b璠zie jeszcze dramatyczniej to wygl康a :/
Ja ostatnio cz瘰to nosz kucyka, bo od listopada nie farbuj w這s闚 i jak si tak uczesz to mniej wida odrosty
Stary 2016-02-16, 17:31   #4450
rurka_z_kremem
Raczkowanie

U mnie kr鏊uj lekkie fryzury spinane wsuwkami, zawijas z boku, co a la kucyk w donucie (ale na zwyk貫j gumce, bo donuta bym nie obj窸a w這sami) albo francuz z ko鎍闚k zawini皻 do 鈔odka, 瞠by nie by這 wida jaki ten warkoczyk malutki

Odradzam 軼inanie! Kr鏒kie w這sy = niemo積o嗆 spi璚ia i zakrycia prze鈍it闚 ewentualn d逝go軼i Wiatr wieje i pokazuje wszystkie ubytki, oprzesz si o fotel w autobusie i kimniesz na chwil i od razu masz gniazdo wyle瘸ne. Nie m闚i o czapce, kt鏎a o tej porze roku okazuje si jeszcze niezb璠na.
Stary 2016-02-16, 21:04   #4451
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rurka_z_kremem Poka wiadomo嗆
U mnie kr鏊uj lekkie fryzury spinane wsuwkami, zawijas z boku, co a la kucyk w donucie (ale na zwyk貫j gumce, bo donuta bym nie obj窸a w這sami) albo francuz z ko鎍闚k zawini皻 do 鈔odka, 瞠by nie by這 wida jaki ten warkoczyk malutki

Odradzam 軼inanie! Kr鏒kie w這sy = niemo積o嗆 spi璚ia i zakrycia prze鈍it闚 ewentualn d逝go軼i Wiatr wieje i pokazuje wszystkie ubytki, oprzesz si o fotel w autobusie i kimniesz na chwil i od razu masz gniazdo wyle瘸ne. Nie m闚i o czapce, kt鏎a o tej porze roku okazuje si jeszcze niezb璠na.
Te nie polecam obcinania w這s闚. Jak raz skr鏂i豉m to mia豉m wra瞠nie, 瞠 mam jeszcze mniej w這s闚. Z drugiej strony kr鏒sze w這sy s l瞠jsze...
Stary 2016-02-17, 19:25   #4452
drazetkaa
Czerwcowa PM

dzi瘯uj za wszelkie porady po odstawieniu hormon闚 mam w這sow masakr jeszcze wi瘯sz, w marcu um闚iona wizyta u endokrynologa...
Stary 2016-02-18, 01:07   #4453
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Czy wypadaly komus wlosy po placencie mil mil? Uzylam 3 ampulki i zrezygnowalam, bo zauwazylam, ze wlosy mi bardziej wypadaja. Sek w tym, ze nalozylo sie kilka potencjalnych czynnikow i sama nie wiem, co zrobic.

Jak rowniez, 2.5 tygodnia temu odstawilam Yasmin. Kiedy bede mogla odetchnac z ulga, jesli wlosy mi nie zaczna leciec? Poki co wszystko bez zmian.
Stary 2016-02-19, 18:16   #4454
drazetkaa
Czerwcowa PM

mi po tabletkach zacz窸y wypada po ok. 4 miesi帷ach po odstawieniu
Stary 2016-02-19, 18:51   #4455
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Je郵i jeszcze mnie kto tu pami皻a, dla pokrzepienia wklejam zdj璚ia po roku kuracji. W這sy przestaly by moim utrapieniem, cho wiadomo chcia這by sie wi璚ej i wi璚ej. Jest dobrze, myj szamponem jaki mi w r璚e wpadnie, nie u篡wam od篡wek, a rosn
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4550.jpg (110,7 KB, 141 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0400.jpg (127,7 KB, 152 za豉dowa)
Antuanetta jest offline  
Stary 2016-02-19, 18:54   #4456
Antuanetta
Rozeznanie

Co do d逝go軼i w這s闚 to mi bardzo pomog這 obci璚ie, pomog這 na psychik. Mniej w這s闚 na ubraniach, poduszkach, to dzia豉這 jak balsam dla duszy. Wszyscy stwierdzili, 瞠 w kr鏒kich wygladam jeszcze m這dziej i mniej z nimi roboty ale ja 軼i窸am tak zupe軟ie na ch這paka.
Antuanetta jest offline  
Stary 2016-02-19, 21:33   #4457
Siempretalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146

Gratuluj Jest kolosalna poprawa! Oby tak dalej.
Z tym obci璚iem to si zgadzam, cho ja nie 軼i窸am a tyle. Jednak teraz, gdy nie widz tych sm皻nych, przerzedzonych pasm jest 豉twiej, nie my郵 o nich
A powiedz, dalej Ci wyrastaj nowe w這sy, czy ju to si ustatkowa這 i po prostu te, kt鏎e s to rosn sobie dalej? Na jakim poziomie wypadanie?
Siempretalia jest offline  
Stary 2016-02-20, 09:46   #4458
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Je郵i jeszcze mnie kto tu pami皻a, dla pokrzepienia wklejam zdj璚ia po roku kuracji. W這sy przestaly by moim utrapieniem, cho wiadomo chcia這by sie wi璚ej i wi璚ej. Jest dobrze, myj szamponem jaki mi w r璚e wpadnie, nie u篡wam od篡wek, a rosn
Antuanetta, super! Gratulacje!! Dalej stosujesz opisan kuracj? W jakiej dawce? Po jakim czasie nast徙i豉 taka poprawa (zag瘰zczenie)?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2016-02-20, 09:59   #4459
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Antuanetta, super! Gratulacje!! Dalej stosujesz opisan kuracj? W jakiej dawce? Po jakim czasie nast徙i豉 taka poprawa (zag瘰zczenie)?
Do pyta podpinam si i ja Jest rewelacyjnie Jejku, jakie pi瘯ne masz w這sy, Antuanetta! Normalne w這sy! Marz o takich )))
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-02-20, 11:13   #4460
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
mi po tabletkach zacz窸y wypada po ok. 4 miesi帷ach po odstawieniu
Jestes pewna, ze to po tabletkach?
Stary 2016-02-20, 11:22   #4461
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Oczywi軼ie, 瞠 pami皻a Masz pi瘯ne w這sy Gratuluj i ciesz si, 瞠 znalaz豉 odpowiedni kuracj
Stary 2016-02-20, 13:06   #4462
kobiecaEve
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Antuanetta gratulacje pieknie;-)mozesz przypomniec jaka to kuracja ,co stosujesz?
kobiecaEve jest offline  
Stary 2016-02-21, 09:07   #4463
Antuanetta
Rozeznanie

Kuracja nadal ta sama loxon, finasteryd 5 mg i antykoncepcja os這nowo.
Antuanetta jest offline  
Stary 2016-02-21, 09:13   #4464
rurka_z_kremem
Raczkowanie

Antuanetta, wow, mega r騜nica! Gratulacje!
Ciekawe czy sam Loxon m鏬豚y przynie嗆 takie efekty.
Stary 2016-02-21, 17:08   #4465
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Antuanetta, wszyscy Ci pami皻amy. W這sy rewelacja. Ja si nie odwa篡豉m bra fina :-(

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2016-02-21, 19:40   #4466
lulagula
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Antuanetta jak d逝go zamierzasz bra fina ? Co ci powiedzia豉 derma? O ile pamietam mia豉 mie wizyte w lutym.
W這sy piekne marze o takich. Czy twoje w這sy wyrastaja jednakowej grubo軼i? czy wyrastaj cie雟ze niz mia豉?
lulagula jest offline  
Stary 2016-02-22, 09:58   #4467
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Antuanetta, wszyscy Ci pami皻amy. W這sy rewelacja. Ja si nie odwa篡豉m bra fina :-(
Mnie te lekarz proponowa, ale p鏦i co si nie zdecydowa豉m. W przysz造m miesi帷u id na mezoterapi i nie ukrywam, 瞠 pok豉dam w niej du膨 nadziej.

Antuanetta czy masz jakie efekty uboczne?
Stary 2016-02-22, 10:07   #4468
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Mnie te lekarz proponowa, ale p鏦i co si nie zdecydowa豉m. W przysz造m miesi帷u id na mezoterapi i nie ukrywam, 瞠 pok豉dam w niej du膨 nadziej.

Antuanetta czy masz jakie efekty uboczne?
Susse, napisz co wi璚ej. Jaki lekarz (specjalizacja), sam zaproponowa czy go naprowadzi豉 na temat?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2016-02-22, 10:21   #4469
Wieszczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 041

Ja was podczytuj od dawna. Od jakiego czasu jestem pogodzona z utrat w這s闚, bo kiedy walczy豉m jak wy (testowa豉m min loxon). Kiedy bra豉m tabletki anty to nie traci豉m w這s闚 wcale, ale 幢e na mnie dzia豉造 po pewnym czasie i zrozumia豉m, 瞠 nie o to tu chodzi.
Szczerze to gratuluj 陰dnych w這s闚 Antuannetcie, ale... ja nie mam odwagi. Zdrowie jest dla mnie wa積iejsze ni w這sy, tak瞠 wol peruk ni leki.
Wieszczka jest teraz online  
Stary 2016-02-22, 10:24   #4470
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Susse, napisz co wi璚ej. Jaki lekarz (specjalizacja), sam zaproponowa czy go naprowadzi豉 na temat?
M鎩 lekarz rodzinny, internista, do kt鏎ego chodz od lat. Powiedzia豉m mu jaki mam problem, pokaza豉m wyniki bada a on powiedzia mi o finasterydzie. To by這 ju dawno, oko這 4-5 lat temu. Nigdy wcze郾iej nie s造sza豉m o tym specyfiku. Najlepiej stosowa go z antykoncepcj hormonaln, poniewa finasteryd mo瞠 wywo豉 uszkodzenie p這du. Ja co prawda nie mam dzieci i mam raczej znikome szanse na zaj軼ie w ci捫, ale mam dopiero 28 lat i licz na to, 瞠 co si jeszcze zmieni. Czyta豉m te, 瞠 fin najlepsze efekty daje w po陰czeniu z minoksydylem. Jednak nie zdecydowa豉m si na tak kuracj, poniewa uwa瘸m, 瞠 bardzo ingeruje w organizm a stosowanie minoksydylu w niesko鎍zono嗆 mnie przera瘸

Edytowane przez susse
Czas edycji: 2016-02-22 o 10:26
susse jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.