Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-10-05, 18:59   #4771
dobrzanska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Walka z 造sieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go 造sienia.cz III

Witam wszystkich,nie b璠 si rozpisywa bo by豉by to ksi捫ka .Na g這wie mam typow choink jak zrobie przedzia貫k na 鈔odku ,przez wiele lat na moj 造sine wyda豉m krocie i 瘸dnych rezultat闚.Obecnie przed ka盥ym myciem smaruj skalp sokiem ze startego i odci郾i皻ego ziemniaka(trzymam ok.2h) a po myciu krople 穎陰dkowe T (10 kropli w kieliszku wody).Mam sporo odrost闚 jakich w 篡ciu nie mia豉m, poza tym na wiosne sama zbiera豉m p帷zki brzozy i macerowa豉m dwa tyg w alkoholu ale tej wcierki u篡wam sporadycznie.My郵e,瞠 priorytetem jest sok i krople .Znalaz豉m to przypadkowo w necie -pieni康ze 瘸dne a chyba mi pomaga
dobrzanska jest offline  
Stary 2016-10-06, 06:53   #4772
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez dobrzanska Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich,nie b璠 si rozpisywa bo by豉by to ksi捫ka .Na g這wie mam typow choink jak zrobie przedzia貫k na 鈔odku ,przez wiele lat na moj 造sine wyda豉m krocie i 瘸dnych rezultat闚.Obecnie przed ka盥ym myciem smaruj skalp sokiem ze startego i odci郾i皻ego ziemniaka(trzymam ok.2h) a po myciu krople 穎陰dkowe T (10 kropli w kieliszku wody).Mam sporo odrost闚 jakich w 篡ciu nie mia豉m, poza tym na wiosne sama zbiera豉m p帷zki brzozy i macerowa豉m dwa tyg w alkoholu ale tej wcierki u篡wam sporadycznie.My郵e,瞠 priorytetem jest sok i krople .Znalaz豉m to przypadkowo w necie -pieni康ze 瘸dne a chyba mi pomaga
Dlaczego ziemniak?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2016-10-06, 09:33   #4773
pale_kindness
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Cytat:
Napisane przez chimay Poka wiadomo嗆
Wst瘼n diagnoz NK WPN postawi豉 mi endokrynolog na podstawie bada hormon闚. PCOS wykluczy豉 ze wzgl璠u na kr鏒kie i regularne cykle oraz prawid這we wyniki USG jajnik闚. Z tego co czyta豉m jednak nie zawsze brak p璚herzyk闚 na jajnikach wyklucza PCOS, bo wystarczy hiperandrogenizm oraz brak owulacji (a tego bez monitoringu cyklu nie spos鏏 sprawdzi). Testu obci捫enia synaktenem ani TK nadnerczy jeszcze nie robi豉m, 瞠by ostatecznie wykluczy lub potwierdzi wst瘼n diagnoz.

Problem polega u mnie na tym, 瞠 czuj si senna tak瞠 przez warunki pogodowe, jestem niskoci郾ieniowcem. Ale by mo瞠 dostrzeg jaki zwi您ek z konkretnym jedzeniem.
Dieta IG i tak jest 豉twiejsza do stosowania ni niskow璕lowodanowa. Ja da豉m rad na tej drugiej tylko 2 tygodnie a i to te ledwo si mie軼i豉m z liczb w璕li w dozwolonych 130 gramach dziennie.
Ja te mam regularne cykle, tyle, 瞠 po 34 dni (d逝窺ze, teraz jak suplementuje Inofolic mam po 28). Rok temu leczy豉m si na torbiel jajnika. Strasznie mi wtedy wypada造 w這sy... Mam na nich p璚herzyki ale po 8,9 czyli nie kwalifikuj帷e si do magicznej liczby 10-12 瞠by stwierdzi PCOS Mog zapyta z ciekawo軼i jakie mia豉 wyniki DHEAS i 17OHP? S造sza豉m 瞠 rozstrzygaj帷ym badaniem jest profil steroidowy, a nie test z synaktenem. Co do TK to dziwne troch, jest sens si na鈍ietla i robi TK nadnerczy? Mi zlecili po prostu USG. TK to jak ju co tam by znale幢i chyba. Mi pocz徠kowo wykryli co ma貫go na prawym nadnerczu na USG (by豉m przera穎na) ale nie byli pewni czy w og鏊e to jest cokolwiek i przysz豉m na kolejne USG za trzy miesi帷e i si wycofali, 瞠 jednak nic tam nie ma i mam zdrowe nadnercza... tak wi璚 tego :V a ju te mia豉m i嗆 na TK

S造sza豉m 瞠 dieta niskow璕lowodanowa nie jest zdrowa dla w這s闚, ale pewnie dobrze wp造wa na gospodarke hormonalna.

Edytowane przez pale_kindness
Czas edycji: 2016-10-06 o 09:35
pale_kindness jest offline  
Stary 2016-10-06, 12:26   #4774
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 224

Cytat:
Napisane przez pale_kindness Poka wiadomo嗆
Ja te mam regularne cykle, tyle, 瞠 po 34 dni (d逝窺ze, teraz jak suplementuje Inofolic mam po 28). Rok temu leczy豉m si na torbiel jajnika. Strasznie mi wtedy wypada造 w這sy... Mam na nich p璚herzyki ale po 8,9 czyli nie kwalifikuj帷e si do magicznej liczby 10-12 瞠by stwierdzi PCOS Mog zapyta z ciekawo軼i jakie mia豉 wyniki DHEAS i 17OHP? S造sza豉m 瞠 rozstrzygaj帷ym badaniem jest profil steroidowy, a nie test z synaktenem. Co do TK to dziwne troch, jest sens si na鈍ietla i robi TK nadnerczy? Mi zlecili po prostu USG. TK to jak ju co tam by znale幢i chyba. Mi pocz徠kowo wykryli co ma貫go na prawym nadnerczu na USG (by豉m przera穎na) ale nie byli pewni czy w og鏊e to jest cokolwiek i przysz豉m na kolejne USG za trzy miesi帷e i si wycofali, 瞠 jednak nic tam nie ma i mam zdrowe nadnercza... tak wi璚 tego :V a ju te mia豉m i嗆 na TK

S造sza豉m 瞠 dieta niskow璕lowodanowa nie jest zdrowa dla w這s闚, ale pewnie dobrze wp造wa na gospodarke hormonalna.
Ja mam od ok 10 lat problemy z t逝st sk鏎 twarzy i g這wy, od oko這 3 jest to wr璚z 這jotok, do tego tr康zik w r騜nych postaciach. Poza tym jednak nic nie wskazywa這 na jakiekolwiek zaburzenia hormonalne, bo USG u gina zawsze by這 w normie i cykle te. A w wynikach bada krwi niez造 pierdzielnik.

DHEA mam w normie, 17-hydroksyprogesteron 2,43 przy normie do 1,3. Do tego androstendion 6,19 przy normie do 1,3. I hiperprolaktynemia.

My郵a豉m o TK, bo jest dok豉dniejsze od USG.

W這sy zacz窸y mi lecie kilka miesi璚y przed zrobieniem bada, wcze郾iej by tylko 這jotok.
Teraz jestem na lekach, wi璚 sytuacja jest chwilowo opanowana, ale zdaj sobie spraw, 瞠 mo瞠 jeszcze z 5 lat naciesz si d逝gimi w這sami, a potem b璠 skazana na jakiego rzadkiego pazia czy boba, bo przecie nie b璠 do ko鎍a 篡cia na sterydach, to s bardzo silne leki.

Planuj dermatologa po odstawieniu lek闚, pewnie dostan Loxon, bo co innego.

W 瘸dne wcierki drogeryjne ani tym bardziej domowe nie zamierzam si bawi. Ewentualnie tylko metody reguluj帷e 這jotok, bo on te sprzyja migracji w這s闚.

Pewnie sporo z Was czyta這 ostatni wpis na blogu Kosmostolog o 造sieniu androgenowym KLIK. 畝逝j, 瞠 takie co pojawia si dopiero teraz, a nie te 3 lata temu, kiedy maj帷 identycznie jak autorka pokarbowane i suche w這sy wyrastaj帷e z czubka g這wy, czyta豉m wsz璠zie porady o olejowaniu, chocia wypr鏏owa豉m ju jakie 20 olej闚, o jonizacji, o tym, 瞠 wi璚ej//mniej emolient闚/nawil瘸czy itd. A to by po prostu objaw 造sienia androgenowego, co dopiero niedawno po陰czy豉m w ca這嗆 z reszt moich objaw闚.

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-10-07 o 10:15
chimay jest offline  
Stary 2016-10-06, 14:00   #4775
pale_kindness
Raczkowanie

Cytat:
Ja mam od ok 10 lat problemy z t逝st sk鏎 twarzy i g這wy, od oko這 3 jest to wr璚z 這jotok, do tego tr康zik w r騜nych postaciach. Poza tym jednak nic nie wskazywa這 na jakiekolwiek zaburzenia hormonalne, bo USG u gina zawsze by這 w normie i cykle te. A w wynikach bada krwi niez造 pierdzielnik.

DHEA mam w normie, 17-hydroksyprogesteron 2,43 przy normie do 1,3. Do tego androstendion 6,19 przy normie do 1,3. I hiperprolaktynemia.
Androstendion te mia豉m tak wysoki. Ja mia豉m 17-OHP 1,8 i sens jakiegokolwiek podejrzewania NK-WPN jest je郵i jest powy瞠j 2. Dodatkowo mia豉m kortyzol w normie co dzia豉 na niekorzy嗆 tej diagnozy.
Ale i tak nie masz z貫go wyniku tego 17-ohp, wi璚 pewnie to PCOS.
Stary 2016-10-06, 21:26   #4776
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 224

Cytat:
Androstendion te mia豉m tak wysoki. Ja mia豉m 17-OHP 1,8 i sens jakiegokolwiek podejrzewania NK-WPN jest je郵i jest powy瞠j 2. Dodatkowo mia豉m kortyzol w normie co dzia豉 na niekorzy嗆 tej diagnozy.
Ale i tak nie masz z貫go wyniku tego 17-ohp, wi璚 pewnie to PCOS.
Do jakiej szufladki b璠 mnie musieli przydzieli, albo nadnercza albo jajniki. P鏦i co leki dzia豉j na objawy zewn皻rzne. Ale jak pisa豉m, steryd闚 ca貫 篡cie bra nie da rady, a i anty w moim przypadku s raczej nienajlepsz opcj. A przy leczeniu (a raczej maskowaniu) tych schorze niestety w豉軼iwie jedyn podstawow.

Co do diety niskow璕lowodanowej, na pewno nie jest ona dla ka盥ego (jak zreszt ka盥a inna wykluczaj帷a ca陰 grup produkt闚), ale w przypadku leczenia PCOS wa積e jest przynajmniej ograniczenie w璕lowodan闚, bo to schorzenie jest bardzo cz瘰to powi您ane z gospodark insulinow, a taka dieta j stabilizuje.
Nie s造sza豉m nic na temat z貫go wp造wu tej diety na w這sy.

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest offline  
Stary 2016-10-07, 17:49   #4777
szizii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170

Cytat:
Napisane przez saoriQ Poka wiadomo嗆
Szizii a mo瞠 co si teraz sta這 takiego, ze w這sy zacz窸y Ci lecie? Mo瞠 stres?Mo瞠 to te wina jesieni?Ja te widz, 瞠 jak przelec po w這sach to wi璚ej ich zostaje na r瘯u...
Te chc przebada teraz tarczyc ale zrobi pewnie ca造 profil 陰cznie z przeciwcia豉mi...
Zapisz
P鏦i co stres raczej nie, szybciej jesie albo nieprawid這wa dieta... U mnie wiadomo, 瞠 to Hashimoto ale niby wyniki si polepszy造, z tym 瞠 opr鏂z poprawy cery, z kt鏎 faktycznie mia豉m k這poty, po w這sach raczej r騜nicy nie widz - niby co odrasta ale teraz wypadanie si zwi瘯szy這 albo to ju popadanie w paranoj. Na pewno musz skontrolowa jajniki, bo podejrzewano u mnie PCOS, zacz窸am bra tabletki anty ale doprowadzi造 mnie do takiego stanu, 瞠 je odstawi豉m, tylko 瞠 znowu dalsze badania przez branie tych tabletek by造by niemiarodajne, wi璚 musia豉m czeka. Mam nadziej, 瞠 to chwilowe pogorszenie, rozwa瘸m suplementacj wit B6 i zmieniam diet na zalecan w Hashimoto (przynajmniej na okres kilku miesi璚y, 瞠by zobaczy czy jest jaka r騜nica) i chc skupi si na piel璕nacji w這s闚, oby co si polepszy這...
szizii jest offline  
Stary 2016-10-07, 21:42   #4778
201706051008
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 179

.

Edytowane przez 201706051008
Czas edycji: 2016-12-24 o 20:08
201706051008 jest offline  
Stary 2016-10-09, 10:23   #4779
kiniasekkk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cze嗆 Dziewczyny! jako 瞠 mam dziwny wysyp na twarzy mimo mojego wieku... uda豉m si do dermatologa 瞠by przy okazji skierowanie na badania mi da. Niestety jak瞠 uprzejma Pani powiedzia豉, 瞠 na podstawie mojej aktualnej morfologii nie widzi podstaw do robienia tak szerokich bada:/ Doda豉, 瞠 cz窷 z nich u kobiet i tak nic nie wska瞠:/ Potem po瘸li豉 si na trycholog闚, 瞠 to nie lekarze, 瞠 kto powinien z tym zrobi porz康ek (troszk si z tym zgadzam) i takie tam. Podsumowuj帷 da豉 mi recepte na alpicort E ( czy jak zwa tak zwa) i kaza豉 wr鏂i za miesi帷. A i zwali豉 wszytsko na stres, dochodze do wniosku 瞠 je郵i lekarz nie zna przyczyny to wszystko zwalana stres:/ Jedyne co to ju wiem, 瞠 przy problemach z przerzedzeniem niestety do ko鎍a 篡cia trzeba wciera, masowa, ostrzykiwa, suplementowa i ca陰 reszte:/ Inaczej jak przy od篡wkach na rz瘰y po zaprzestaniu czar pry郾ie...
Mimo wszytsko wydaje mi si 瞠 co mi si ruszy這 na g這wie, 3 mies temu wyprostowa豉m keratyn w這sy bo tak to jecha豉m na prostownicy, od tego czasu u篡wam du穎 olejk闚, maski itd. Nie prostuje, prawie nie tapiruje )) a kilka miesi璚y temu robi帷 regeneris na twarz ostrzykne豉m g這w i wydaje mi si 瞠 teraz s tego super efekty !
W zwyk陰 mezoterapie nie wierze, kom鏎ki mia豉m i nic, na karbo si nie op豉ca. My郵, 瞠 przed wiosn powt鏎ze Regeneris na twarz i przy okazji zn闚 ostrzykne g這w, a tak to masuje si tym alpicortem, pije ten olej lniany, witaminki, gelacet (ale pzerzuce sie na inna forme kolagenu) i si zobaczy)))
kiniasekkk jest offline  
Stary 2016-10-14, 20:47   #4780
Nieszka__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 987

S造sza kto co o tabsach Follixin?
Nieszka__ jest offline  
Stary 2016-10-20, 16:16   #4781
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

SaoriQ pisz ku pokrzepieniu Twojego serducha. Moje poci捫owe wypadanie sko鎍zy這 si dok豉dnie po 3 miesi帷ach. To by豉 makabra, na g這wie zdecydowanie mniej, ale nie na tyle, 瞠bym w這sy 軼ie豉 na kr鏒ko, cho od wielu lat takie w豉郾ie mia豉m ze wzgl璠u na wypadanie. Prz鏚 mam mocno przetrzebiony, ale i tak jest nie幢e, odrost si kluje nast瘼ny.

Ju mia豉m nawet rezygnowa z karmienia, ale nawet kontynuuj帷 je, wypad si sam zako鎍zy. U篡wam co prawda Vitapil mama i szampon Biotebal, ale raczej to mia這 niewielki wp造w na ten proces.

Tak, 瞠 je瞠li masz ochot zachodzi w ci捫, to o w這sach nie my郵, bo mo瞠 nie dostaniesz tych dodatkowych pukli na zawsze, ale wszystko wr鏂i do normy

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka

Edytowane przez kolamara
Czas edycji: 2016-10-20 o 16:19
kolamara jest offline  
Stary 2016-10-20, 18:07   #4782
agness81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Dziewczyny, co sadzici o takim wyniku ferrytyny... 57, przy normie 10-291? Wychodzi ok 17% normy. Myslicie , 瞠 warto suplementowac 瞠lazo?
agness81 jest offline  
Stary 2016-10-21, 12:42   #4783
megashanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Ja bym po prostu jad豉 wi璚ej jedzenia bogatego w zelazo

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
megashanka jest offline  
Stary 2016-10-23, 17:03   #4784
tequilav
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Czy kto jeszcze stosowa wcierke z ziemniaka? Ja o tym pierwszy raz s造sz i je郵i to pomaga to jestem za !
tequilav jest offline  
Stary 2016-10-23, 19:44   #4785
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Cytat:

My郵a豉m o TK, bo jest dok豉dniejsze od USG.

W這sy zacz窸y mi lecie kilka miesi璚y przed zrobieniem bada, wcze郾iej by tylko 這jotok.
Teraz jestem na lekach, wi璚 sytuacja jest chwilowo opanowana, ale zdaj sobie spraw, 瞠 mo瞠 jeszcze z 5 lat naciesz si d逝gimi w這sami, a potem b璠 skazana na jakiego rzadkiego pazia czy boba, bo przecie nie b璠 do ko鎍a 篡cia na sterydach, to s bardzo silne leki.

Planuj dermatologa po odstawieniu lek闚, pewnie dostan Loxon, bo co innego.

W 瘸dne wcierki drogeryjne ani tym bardziej domowe nie zamierzam si bawi. Ewentualnie tylko metody reguluj帷e 這jotok, bo on te sprzyja migracji w這s闚.

Pewnie sporo z Was czyta這 ostatni wpis na blogu Kosmostolog o 造sieniu androgenowym KLIK. 畝逝j, 瞠 takie co pojawia si dopiero teraz, a nie te 3 lata temu, kiedy maj帷 identycznie jak autorka pokarbowane i suche w這sy wyrastaj帷e z czubka g這wy, czyta豉m wsz璠zie porady o olejowaniu, chocia wypr鏏owa豉m ju jakie 20 olej闚, o jonizacji, o tym, 瞠 wi璚ej//mniej emolient闚/nawil瘸czy itd. A to by po prostu objaw 造sienia androgenowego, co dopiero niedawno po陰czy豉m w ca這嗆 z reszt moich objaw闚.
Dzi瘯i Ci za link do tego wpisu! Do陰czam si dziewczyny, pisa豉m tu ju kilka razy, jednak mia豉m przerwy w pisaniu i jako tak wysz這.
M鎩 problem 造sienia trwa ju od 4 lat. Obecnie mam 22lata. Kiedy moje w這sy by造 bardzo g瘰te. Wtedy sta豉m si w這somaniaczk, co ciekawe dzi瘯i piel璕nacji z prostych w這s闚 przekszta販i造 si one w pi瘯ne loki. By to wtedy du篡 szok dla mnie i bliskich mi os鏏, kt鏎e zastanawia造 si w jaki spos鏏 moje w這sy mog si tak kr璚i. Stosowa豉m du穎 olei, siemi lniane do ugniatania loczk闚, szampony dla dzieci, od篡wki bez sylikon闚 itd. W這sy by造 cudowne, wszystkie kole瘸nki w szkole zazdro軼i造 mi takich lok闚. Wszystko trwa這 jako do roku czasu. Zauwa篡豉m wtedy, 瞠 niekt鏎e z w這s闚 by造 twarde ,poskr璚ane i sztywne jak druty. Zastanawia這 mnie z czego to wynika ale nie przejmowa豉m si tym jako szczeg鏊nie. Rok przed matur moje w這sy zacz窸y wypada, nie jako dramatycznie, a 瞠 mia豉m ich bardzo du穎 to nie martwi豉m si zbytnio. Maj帷 19 lat zacz窸am chodzi po dermatologach. Us造sza豉m 瞠 mam puste mieszki w這sowe, dosta豉m Alpicort E, r騜ne robione wcierki od lekarzy ale nic nie pomaga這. Robi豉m wyniki hormonalne, wed逝g lekarza s one ok. Powtarza豉m je kilka razy, raz testosteron wolny wyszed mi dwukrotnie wy窺zy niz powinien. Endokrynolog stwierdzi豉 瞠 to pewnie pomy趾a w laboratorium no i 瞠 og鏊nie to taka moja uroda, a wypadaj帷e w這sy s trudne wr璚z niemo磧iwe do wyleczenia. Teraz mijaj 4 lata a ja na prawd jestem strasznie sfrustrowana. Czubek g這wy mam bardzo przerzedzony. Straci豉m dosownie po這w w這s闚. Czasami mam ochot p豉ka kiedy wyobra瘸m sobie 瞠 mog zosta 造sa. Je瞠li chodzi o lekarzy to troch si podda豉m, by豉m u wielu lekarzy w Szczecinie ( bo stamt康 pochodz) i 瘸den nie by mi w stanie pom鏂. Dodatkowo mam t逝st cer, delikatny tr康zik na czole, a na brodzie wyrasta mi kilka czarnych twardych w這sk闚 kt鏎e wci捫 musz wyrywa p瘰et. Ale lekarze i tak skwituj mnie s這wami 瞠 przecie taka moja uroda.

Do陰czam si dziewczyny, chcia豉m si podzieli swoja histori, mo瞠 jest ona podobna do kt鏎ej z waszych. Pomimo tego mam nadziej 瞠 jestem jeszcze w stanie uratowa swoje w這sy.

mosia07 jest offline  
Stary 2016-10-24, 15:12   #4786
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Dziewczyny, czy kt鏎a z Was stosowa豉 szampon z za陰cznika. Ja teraz mam ogrom stres闚 i to niestety odbija si na moich w這sach. W pi徠ek fryzjerka mi go poleci豉, podobno jej te軼iowej po 3 miesi帷ach stosowania tego szamponu i maski z tej serii zacz窸y odrasta w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 14798881_1127795033940388_325028202_n.jpg (30,0 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2016-10-24, 20:42   #4787
pale_kindness
Raczkowanie

A ja ju niczego nie rozumiem... naprawd nie wiem
O. Co. Chodzi.

Po 4 (prawie 5) latach walki z wypadaniem, moje w這sy z nadej軼iem ostatniej miesi帷zki po prostu... przesta造 wypada.

I trwa to ju miesi帷. Przy czesaniu po myciu nie wyczesuj wi璚ej ni 10 w這s闚. Co jest dla mnie ju ilo軼i kompletnie fizjologiczn

Nigdy nie mia豉m takiej poprawy, nawet przejawu poprawy, wi璚 jestem zszokowana, szczerze m闚i帷 nawet si nie ciesz bo nie wiem o co chodzi i nie mam poj璚ia jak to si w og鏊e sta這. Zmieni豉m troch plan dzia豉nia ale 瘸dna ze zmian nie wydaje mi si na tyle prze這mowa, 瞠by mog豉 wywo豉 taki efekt.

Jak widz te 5-10 w這s闚 w umywalce to mam wra瞠nie 瞠 co jest nie tak, tak ju si przyzwyczai豉m do widoku tych k喚b闚 瞠 jak widz tak ma陰 ilo嗆 to po prostu wprawia mnie to w jaki niepok鎩 i os逝pienie.

Edit, mog napisa, co zmieni豉m.
- odstawi豉m wi瘯szo嗆 suplement闚, zostawi豉m tylko tran solgara i inofolic
- wyrzuci豉m wszystkie od篡wki do sp逝kiwania na rzecz od篡wek w sprayu, po kt鏎ych moje w這sy s mi瘯kie, g豉dkie i o wiele 豉twiej je rozczesuj (zainwestowa豉m w Mythic Oil, Kerastase Elixir Ultime, Coconut Water Organix i serum Garniera z propolisem - najwidoczniej moje w這sy jednak potrzebuj silikon闚 瞠by funkcjonowa i ca造 internetowy hejt na silikony idzie si kocha)
- zacz窸am wciera w g這w ampu趾i Seboravit Czarna Rzepa
- zacz窸am sobie robi i je嗆 galaretk z mi瘰a ciel璚ego (mimo, 瞠 nie jadam mi瘰a opr鏂z ryb, to da豉m jej szans, bo podobno ma niesamowite w豉軼iwo軼i)
- odstawi豉m ju ca趾owicie steryd do sk鏎y g這wy
- uda這 mi si podleczy sk鏎 g這wy (ju nie sw璠zi - zas逝ga ampu貫k?)

Jak widzicie nie s to jakie drastyczne zmiany, ale co musia這 mie wp造w na t popraw, nawet je郵i jest tylko tymczasowa...

Edytowane przez pale_kindness
Czas edycji: 2016-10-24 o 20:58
Stary 2016-10-25, 08:08   #4788
megashanka
Przyczajenie

Ah ja w historii mojego wypadania tez mialam miesiace gdzie wypadalo 15 wlosow dziennie a potem znowu k喚by ;(
A orientuje sie ktos czy podczas brania blokerow DHT nieco zwiekszone wypadanie jest normalne? Widze jej wplyw na cere - o ile zawsze mialam podskorne wyczuwalne dotykiem grudki na rzuchwie to tak teraz jest gladziutka. Ale wlosy leca :/

megashanka jest offline  
Stary 2016-10-25, 09:59   #4789
Sawanl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Ja r闚niez zauwazylam u siebie wzmo穎ne wypadanie w這s闚 . Na poczatku my郵a豉m,ze jest to z powodu choroby, ale potem zrobi豉m sobie badania na tarczyc i wszystko by這 ok ( pierwsza my郵 to, 瞠 jest to tarczyca poniewa moja mama chorowa豉 na nadczynno嗆 tarczycy). Kosmetyk闚 stosowa豉m sporo. Z kiepskim skutkiem. Ogl康am sobie zabiegi z ostrzykiwaniem: https://www.youtube.com/watch?v=tOHlRwoFOVo W sensie osocze i karboskyterapia. My郵icie,瞠 co takiego naprawd pomaga? Czy jest to jedynie cierpienie na marne?
Sawanl jest offline  
Stary 2016-10-25, 13:09   #4790
pale_kindness
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megashanka Poka wiadomo嗆
Ah ja w historii mojego wypadania tez mialam miesiace gdzie wypadalo 15 wlosow dziennie a potem znowu k喚by ;(
Ja nie mia豉m nigdy takiej znacznej poprawy wi璚 dla mnie to jest nowo嗆.
Stary 2016-10-25, 13:52   #4791
megashanka
Przyczajenie

Cytat:
Ja nie mia豉m nigdy takiej znacznej poprawy wi璚 dla mnie to jest nowo嗆.
Trzymam kciuki, zeby sie tak utrzymalo

megashanka jest offline  
Stary 2016-10-25, 14:18   #4792
susse
Zakorzenienie

Dzisiaj kupi豉m szampon ze zdj璚ia w sklepie zielarskim i mask z tej serii do sk鏎y g這wy. Jest naklejka po polsku i produkty te maj w sk豉dzie szpik ko雟ki. Czy u篡wa豉 kt鏎a z Was ju produkt闚 ze szpikiem ko雟kim?
Stary 2016-10-25, 15:16   #4793
Ferrivia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

A szampon Biokap Anticaduta przeciw wypadaniu? Dzi mi go polecono i rozwa瘸m jego kupienie. Czy kt鏎a z Was mo瞠 z niego korzysta豉?
Ferrivia jest offline  
Stary 2016-10-25, 15:27   #4794
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ferrivia Poka wiadomo嗆
A szampon Biokap Anticaduta przeciw wypadaniu? Dzi mi go polecono i rozwa瘸m jego kupienie. Czy kt鏎a z Was mo瞠 z niego korzysta豉?
U篡wa豉m tego szamponu po koloryzacji farb Biokap, jego plusem by這 to, 瞠 nie zmywa farby . W這sy po nim by造 豉dne, poza tym szampon jak szampon.
Stary 2016-10-25, 16:21   #4795
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny z W徠ku stosowa造, ale sza逝 nie by這 Kilka os鏏 chwali這 Pharmacerisa (tego bia貫go). Ja osobi軼ie polecam Revitax, ale trzeba wzi望 pod uwag, 瞠 on jest raczej do w這s闚 t逝stych, z 逝pie瞠m. Such sk鏎 mo瞠 sponiewiera
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2016-10-25, 17:17   #4796
X_ana_X
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Cytat:
Mi nie pom鏬 wcale

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny z W徠ku stosowa造, ale sza逝 nie by這 Kilka os鏏 chwali這 Pharmacerisa (tego bia貫go). Ja osobi軼ie polecam Revitax, ale trzeba wzi望 pod uwag, 瞠 on jest raczej do w這s闚 t逝stych, z 逝pie瞠m. Such sk鏎 mo瞠 sponiewiera
Bia造 pharmaceris te mi nie pom鏬. My郵, 瞠 w tak ci篹kich przypadkach jak my 瘸den szampon niestety nie pomo瞠. Ani szampon, ani wcierka. Kupi豉m nawet kaminomoto za 150 z, bikopan anticaduta wcierka malutka za 60 z i te nic. Ginekolo磬a zbija mi androstendion i w這sy przesta造 lecie, mo瞠 tu by pies pogrzebany...
X_ana_X jest offline  
Stary 2016-10-25, 18:00   #4797
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Poka wiadomo嗆
Mi nie pom鏬 wcale

Bia造 pharmaceris te mi nie pom鏬. My郵, 瞠 w tak ci篹kich przypadkach jak my 瘸den szampon niestety nie pomo瞠. Ani szampon, ani wcierka. Kupi豉m nawet kaminomoto za 150 z, bikopan anticaduta wcierka malutka za 60 z i te nic. Ginekolo磬a zbija mi androstendion i w這sy przesta造 lecie, mo瞠 tu by pies pogrzebany...
Bia造 pharmaceris nie jest najgorszy, mnie ograniczy wypadanie. Czym ginekolog zbija Ci ten androstendion?
Stary 2016-10-25, 20:37   #4798
X_ana_X
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Bia造 pharmaceris nie jest najgorszy, mnie ograniczy wypadanie. Czym ginekolog zbija Ci ten androstendion?
Spinorol mi da豉. No i p鏦i co jest ok. Opr鏂z tego tabsy jeanine na pcos. Ale same jeanine nic nie da造 na w這sy, dopiero spinorol pom鏬
X_ana_X jest offline  
Stary 2016-10-26, 09:42   #4799
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Poka wiadomo嗆
Mi nie pom鏬 wcale

U mnie bia造 pharmaceris te bez sza逝. Dobrze, 瞠 napisa豉 o wcierce biokapu, bo si nad ni zastanawia豉m Ja teraz zacz窸am stosowa wcierk Vitapil, napisz p騧niej o wra瞠niach
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2016-10-27, 13:52   #4800
pale_kindness
Raczkowanie

Dziewczyny, mo瞠cie wspom鏂 si naturalnie, witamina B6 w wi瘯szych dawkach zbija/reguluje androstendion i prolaktyn. Przetestowa豉m na sobie (nie bra豉m 瘸dnych innych lek闚 na to) a mia豉m androstendion ponad 6 i prolaktyn zawsze ponad norm.
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.