Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-11-08, 22:16   #4831
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709
Dot.: Walka z 造sieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go 造sienia.cz III

Cytat:
Napisane przez meg888 Poka wiadomo嗆
Witaj Sailor kojarz Ci sprzed wielu, wielu stron tego w徠ku napisz jak u Ciebie aktualnie sytuacja z w這sami?

Je郵i chodzi o derma rollera, to ja w豉郾ie zam闚i豉m ten wynalazek i jutro powinien ju na mnie czeka w paczkomacie wybra豉m igie趾i 0,5mm, czyta豉m 瞠 przeciw wypadaniu najlepiej stosowa 0,2 lub 0,3 max 0,5mm. Przygotowanie i przebieg zabiegu jest opisany np na stronie http://meizi.pl/pl/content/21-wzmocn...egeneruj-wlosy.
Troch si boje tych igie, ale zaryzykuj
No to zasz豉 z lektur rzeczywi軼ie bardzo daleko, kiedy by這 tu bardzo weso這

co do rolki, te mam stracha nawet nie samego dyskomfortu/b鏊u, co boje si zaka瞠nia jakiego, ale d逝go dorasta豉m do tej decyzji. Czyli zaczynamy w tym samym czasie. A u mnie po staremu, 篡豉m w zawieszeniu od lutego. w這sy odrasta造, nic nie wypada這 - z wyj徠kiem pojedynczych w這s闚 i cz窷ci odrostu - i w豉郾ie to jest ten pow鏚, kt鏎y mnie dra積i.

W czerwcu mia豉m badan g這w kamer, co da這 mi troch do my郵enia. Sk鏎a g這wy zdecydowanie za mocno mi si przet逝szcza nadal (na twarzy doprowadzi豉m j do normy wi璚 to raczej nie hormony) cebulki by造 mocno oblepione ... wi璚 postanowi豉m ten wypadaj帷y odrost po陰czy z tym faktem. W ka盥ym razie nie mam nic do stracenia i innego pomys逝 na to, dlaczego tak du穎 go wypada, patrz帷 na nieliczne d逝gie w這sy. Ale zag窷ci造 si fajnie, wi璚 tak si do tego zabieram, a do teraz

W ka盥ym razie zamierzam na razie odstawi szampony przeciw逝pie穎we, zrobi znowu cebulowy i my na zmian z jakim normalizuj帷ym, albo po prostu na normalizuj帷ym zrobi cebul + peelingi enzymatyczne, rolka, wcierki czy jakie ampu趾i.

oraz to z ciekawo軼i https://nuvialab.com/pl/p/Profolan, na allegro jest ta雟zy

Nie u篡wajcie myde趾a Shikakai ...
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2016-11-09, 08:23   #4832
meg888
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251

Sailor,ciesze si, 瞠 u Ciebei jest lepiej. Mi這 czyta si, 瞠 realnie u kogo nast徙i豉 poprawa, oby tak dalej, prewencja i wsparcie dzia豉 i b璠ziesz mie busz
ciekawa jestem, co z innymi sta造mi bywalcami w徠ku z tamtych (nie?)weso造ch czas闚..

z rollowaniem b璠 meldowa, jakie efekty i wra瞠nia, cho mam te same obawy co Ty - jakies ranki, zaka瞠nia, podra積ienia itp. Ale wiem, 瞠 to raczej tylko niepotrzebne l瘯i, wi璚 te postanowi豉m spr鏏owa.

co do Profolanu - baaardzo podobny sk豉d ma 10razy ta雟zy Skrzypolen - te skrzyp, tauryna, cynk, biotyna, l-cysteina 12,99z na doz-ie za 72 tabl, jedynie trzeba by by這 podwoi dawk, 瞠by ilo軼iowo by造 to co w Profolanie + do陰czy jaki B-kompleks (co i tak moim zdaniem wysz這by kilkakrotnie raniej ni Profolan)
np. Skrzypolen 4 kapsu趾i to koszt 26z m-c + do陰czy do tego Solagr VM75 1 kapsu趾 (75z 60tabl) czyli 37z m-c i za 60z miesi璚znie masz kuracj z tymi samymi sk豉dnikami co Profolan (a nawet bogatszym sk豉dem), kt鏎y kosztuje 180z m-c
mo積a ewentualnie doda te jeszcze biotyn - najkorzystniej wychodzi Puritan's Pride 60tabl 20z czyli wtedy koszt kuracji full wypas 70z m-c zamiast 180z za Profolan

a co z tym myde趾iem Shikaki, co to za ustrojstwo, bo nigdy nie s造sza豉m?

Edytowane przez meg888
Czas edycji: 2016-11-09 o 08:26
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-09, 10:13   #4833
Ferrivia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Sailor,ciesze si, 瞠 u Ciebei jest lepiej. Mi這 czyta si, 瞠 realnie u kogo nast徙i豉 poprawa, oby tak dalej, prewencja i wsparcie dzia豉 i b璠ziesz mie busz
ciekawa jestem, co z innymi sta造mi bywalcami w徠ku z tamtych (nie?)weso造ch czas闚..

z rollowaniem b璠 meldowa, jakie efekty i wra瞠nia, cho mam te same obawy co Ty - jakies ranki, zaka瞠nia, podra積ienia itp. Ale wiem, 瞠 to raczej tylko niepotrzebne l瘯i, wi璚 te postanowi豉m spr鏏owa.

co do Profolanu - baaardzo podobny sk豉d ma 10razy ta雟zy Skrzypolen - te skrzyp, tauryna, cynk, biotyna, l-cysteina 12,99z na doz-ie za 72 tabl, jedynie trzeba by by這 podwoi dawk, 瞠by ilo軼iowo by造 to co w Profolanie + do陰czy jaki B-kompleks (co i tak moim zdaniem wysz這by kilkakrotnie raniej ni Profolan)
np. Skrzypolen 4 kapsu趾i to koszt 26z m-c + do陰czy do tego Solagr VM75 1 kapsu趾 (75z 60tabl) czyli 37z m-c i za 60z miesi璚znie masz kuracj z tymi samymi sk豉dnikami co Profolan (a nawet bogatszym sk豉dem), kt鏎y kosztuje 180z m-c
mo積a ewentualnie doda te jeszcze biotyn - najkorzystniej wychodzi Puritan's Pride 60tabl 20z czyli wtedy koszt kuracji full wypas 70z m-c zamiast 180z za Profolan

a co z tym myde趾iem Shikaki, co to za ustrojstwo, bo nigdy nie s造sza豉m?
Mnie troch nastraszy造 informacje, 瞠 podobno 0,5mm potrafi uszkadza cebulki w這s闚

Instagram
Ferrivia jest offline  
Stary 2016-11-09, 12:39   #4834
saoriQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

A ja dzisiaj jad do Kliniki medycyny estetycznej podpyta si na dr Cyj Hair Filler. Mezoterapia tym preparatem podobno bardzo pomaga. Jest to peptydowa terapia na w這sy.
S造sza造軼ie?
saoriQ jest offline  
Stary 2016-11-09, 19:33   #4835
X_ana_X
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

Dziewczyny, bada豉m B12 - 333 - niby norma, ale m闚i, 瞠 poni瞠j 400 to i tak ma這. Czyta豉m, 瞠 suplementacja jest ma這 skuteczna,poleci co kt鏎a z Was?

A no i TSH skoczy這 mi do 3,2...id do rodzinnego po skierowanie do endo, mo瞠 tarczyca jest jednym z powod闚, dla kt鏎ych trac w這sy. Kiedy mia豉m problemy z tarczyc, teraz tsh rosnie, wi璚 powinni zareagowa, ale nie zdziwi si je郵i tego nie zrobi..

Pono przy problemach z tarczyca wit b12 i ferrytyna s niskie, do tego pojawiaj si problemy z hormonami p販iowymi no i mamy "Recept" na dwa w這sy na krzy...

Zapewne wi瘯szo嗆 z nas ma problemy z wypadaniem na pod這簑 hormonalnym. Zastanawiam si czy po takich wieloletnich rpzej軼iach da si wr鏂i do w miar satysfakcjonuj帷ych w這s闚, czy mo瞠 na zawsze jeste鄉y skazane na byle co na g這wie. Ja na swoje w這sy nie mog patrze, nie umiem podoba si sobie, bo ci庵le skupiam si na w這sach i nawet je郵i reszta gra, to z powodu w這s闚 wiecznie czuj si 幢e...

Ps. do dziewczyn z za wysokimi androgenami-pono dwie szklanki dziennie mi皻y pieprzowej obni瘸j androgeny. Pij od przedwczoraj
X_ana_X jest offline  
Stary 2016-11-10, 11:59   #4836
pale_kindness
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Poka wiadomo嗆
Ps. do dziewczyn z za wysokimi androgenami-pono dwie szklanki dziennie mi皻y pieprzowej obni瘸j androgeny. Pij od przedwczoraj
To nie ten rodzaj mi皻y obni瘸 androgeny (Mentha piperita) - to jest najpopularniejsza mi皻a dost瘼na w herbatkach inaczej mi皻a pieprzowa.

Ta kt鏎 podejrzewa si o zdolno嗆 do obni瘸nia androgen闚 to Spearmint (Mentha spicata) inaczej mieta zielona.

Grzeba豉m kiedy w tym temacie na zagranicznych forach.
Tu macie badanie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19585478

Tu to mozna dostac: http://www.magicznyogrod.pl/kawa-i-h...mint-lisc.html

Edytowane przez pale_kindness
Czas edycji: 2016-11-10 o 12:02
pale_kindness jest offline  
Stary 2016-11-10, 20:23   #4837
X_ana_X
Raczkowanie

http://www.towsrodku.pl/home/mieta-p...rogeny-w-pcos/

tutaj m闚i o pieprzowej...

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Z TSH3,2 warto i嗆 do endo, czy mnie wy鄉ieje?
X_ana_X jest offline  
Stary 2016-11-11, 11:31   #4838
meg888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Poka wiadomo嗆
http://www.towsrodku.pl/home/mieta-p...rogeny-w-pcos/

tutaj m闚i o pieprzowej...

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Z TSH3,2 warto i嗆 do endo, czy mnie wy鄉ieje?
X_ana_X, u m這dych kobiet TSH powinno wynosi 1-1,5. Zdecydowanie powinna i嗆. Normy laboratoryjne wynosz do 4, ale je郵i nie masz 50-60lat to 3,2 to stanowczo za du穎.
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-11, 11:51   #4839
agneiw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

Czytam w徠ek od pocz徠ku, jestem w II cz窷ci

Moja historia jest dosy d逝gawa do opisania, ale w這sy wypadaj ca造mi pasmami. Dermatolog (rzekomo specjalizuj帷y si w chorobach w這s闚) stwierdzi 造sienie androgenowe. Ale najlepsze jest to, 瞠 ja u niej leczy豉m si na tr康zik izotekiem...! Przychodz na wizyt 4 miesi帷e po zako鎍zeniu kuracji, bo tr康zik powr鏂i, a ona sama z siebie tak mi na koniec wizyty m闚i: "ale ma Pani du瞠 przerzedzenia w這s闚..." Zrobi豉 mi trychoskopi i m闚i, 瞠 to androgenowe. S這wem si nie zaj彗n患szy, 瞠 to od izotretynoiny mo瞠 by! Przeszuka豉m oczywi軼ie internet i znalaz豉m setki relacji ludzi po izotretynoinie, kt鏎zy nie mog powstrzyma masowego wypadania w這s闚. W軼iek豉m si

Szukam teraz sposob闚 na powstrzymanie wypadania, bo normalnie wyj przy myciu wyci庵aj帷 setki w這s闚...
Najgorsze, 瞠 tak naprawd nie znam mechanizmu, nie udalo mi si nic znale潭 na temat wp造wu izotretynoiny na w這sy - jedynie sam fakt wp造wu na utrat w這s闚. Ale nie wiem, czy jest to tylko przewlek造 telogen, kt鏎y mo積a jako powstrzyma, czy mo瞠 jednak zosta這 aktywowane 造sienie androgenowe, czy jeszcze co innego.
Inne teorie sa takie, 瞠 to os豉biona i zatruta w徠roba i robi detoks w徠roby...
Jestem w trakcie bada - pr鏏y w徠robowe mam OK, czekam na wyniki badan hormonalnych (koszt 350z ), potem zrobi jeszcze pe貫n profil tarczycowy.

Ale w trakcie lektury II cz瘰ci w徠ku, przysz這 mi do g這wy co takiego. Sporo dziewczyn pisa這, 瞠 problemy z wlosami zaczely im sie po odstawieniu antyk闚.
Nie wiem, czy kto z Was zetkna si z takim suplementem jak DIM (np. EstroBlock). Neutralizuje szkodliwe metabolity estrogen闚 i xenoestrogeny. Obni瘸 te poziom DHT.
Poczytajcie histori tej dziewczyny:
http://www.carbundance.com/how-i-cur...v=9b7d173b068d - na filmiku wida jej mega problem z w這sami.
Mn鏀two os鏏 estroblock pom鏬 na tr康zik.
Jaki czas temu ten suplement by w og鏊e niedostepny w PL, nie wiem jak teraz lub czy s mo瞠 jakie zamienniki innych producent闚.
Nie do ko鎍a rozkmini豉m temat, ale wydaje mi sie warty rozkminy. Wklejam jeszcze kilka info:

"The confusion of the fact that some people use Estro Block while in on androgen therapy rises because people taking testosterone have taken EstroBlock to reduce the increase in the bad type of estrogen that occurs when testosterone converts in some people to excess estrogen. As estrogen dominance worsens then the DHT may increase and cause further hair loss. "
(http://nickdphd.com/infographics-3/)

Edytowane przez agneiw
Czas edycji: 2016-11-11 o 11:53
agneiw jest offline  
Stary 2016-11-12, 21:57   #4840
phenomena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 235

Hej! Mo瞠 kt鏎a z was mia豉 do czynienia z Rogaine? Je郵i tak, to mo瞠 mi podpowie, co jest 豉godniejsze dla sk鏎y g這wy - wersja tradycyjna czy pianka?
phenomena jest offline  
Stary 2016-11-13, 09:58   #4841
meg888
Raczkowanie

aneiw, witaj na w徠ku 瞠by dowiedzie si, czy to przewklek造 telogen, czy androgenowe, musia豉by wybra si do dobrego trychologa, aby zrobi Ci trichoskan - wtedy na obrazie sk鏎y g這wy zobaczysz, czy Twoje mieszki s zminiaturyzowane. Jesli tak, to wskazuje to na AGA, je郵i nie s zminiaturyzowane - to telogen.
Grunt, to wiedzie, jaka jest przyczyna i wtedy lepiej wiadomo, jak si leczy.

Bardzo ciekawe to co napisa豉 o EstroBlocku, postaram si poszpera za informacjami.

Dziewczyny, jestem po pierwszym rolowaniu derma-rollerem Nie uwa瘸m, 瞠 jest to przyjemne, ale nie mog te uznac tego za bolesne. Po rollowaniu wmasowa豉m w g這w serum Biokapu z palm saba這w i bomb aktywnych substancji. Faktycznie czu豉m co wi璚ej na g這wie, ni bez rollera. Zobaczymy jakie b璠 efekty, mam zamiar u篡wac rollera 1 raz na tydzie. Moim celem jest pobudzi mieszki w這sowe, bo niestety przez AGA nic mi nie odrasta
Uda這 mi si na szcz窷cie zahamowa wypadanie (my郵, 瞠 to g堯wnie sprawka bloker闚 DHT), wi璚 teraz dbam o to co zosta這 i pr鏏uj pobudzi co si da do odrostu.

Edytowane przez meg888
Czas edycji: 2016-11-13 o 10:00
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-13, 12:43   #4842
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
aneiw, witaj na w徠ku 瞠by dowiedzie si, czy to przewklek造 telogen, czy androgenowe, musia豉by wybra si do dobrego trychologa, aby zrobi Ci trichoskan - wtedy na obrazie sk鏎y g這wy zobaczysz, czy Twoje mieszki s zminiaturyzowane. Jesli tak, to wskazuje to na AGA, je郵i nie s zminiaturyzowane - to telogen.
Grunt, to wiedzie, jaka jest przyczyna i wtedy lepiej wiadomo, jak si leczy.

Bardzo ciekawe to co napisa豉 o EstroBlocku, postaram si poszpera za informacjami.

Dziewczyny, jestem po pierwszym rolowaniu derma-rollerem Nie uwa瘸m, 瞠 jest to przyjemne, ale nie mog te uznac tego za bolesne. Po rollowaniu wmasowa豉m w g這w serum Biokapu z palm saba這w i bomb aktywnych substancji. Faktycznie czu豉m co wi璚ej na g這wie, ni bez rollera. Zobaczymy jakie b璠 efekty, mam zamiar u篡wac rollera 1 raz na tydzie. Moim celem jest pobudzi mieszki w這sowe, bo niestety przez AGA nic mi nie odrasta
Uda這 mi si na szcz窷cie zahamowa wypadanie (my郵, 瞠 to g堯wnie sprawka bloker闚 DHT), wi璚 teraz dbam o to co zosta這 i pr鏏uj pobudzi co si da do odrostu.
Jakie dok豉dnie blokery bierzesz?
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-11-13, 14:21   #4843
meg888
Raczkowanie

Gaya, od wrze郾ia palm saba這w Puritnas Pride, pocz徠kowo 160mg/dzie, ale odk康 zwi瘯szy豉m dawk (koniec pa寮ziernika) do 320mg, widz efekt w postaci zmniejszenia wypadania o jakie 70%, przy braniu tabletek pij 造磬 oleju z pestek dyni, do tego od dw鏂h tygodni bior czerwon koniczyn 430mg i fitosterole Swanson 400mg (w tym betasitoterol 160-230mg i sitosterol 20mg).
W豉軼iciwe takie mocno widoczne zmniejszenie obserwuj od tygodnia (od jaki 2 tygdoni zmniejszenie o 50%), a myj w這sy prawie codziennie.
Mo磧iwe te, 瞠 pomagaj blokery stosowane zewn皻rznie na sk鏎 - od 3 miesi璚y Biokap z palm (ten w豉軼iwie od razu zmniejszy wypadanie o jakie 30%) i od listopada Biokap serum.

Edytowane przez meg888
Czas edycji: 2016-11-13 o 14:28
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-13, 20:38   #4844
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Gaya, od wrze郾ia palm saba這w Puritnas Pride, pocz徠kowo 160mg/dzie, ale odk康 zwi瘯szy豉m dawk (koniec pa寮ziernika) do 320mg, widz efekt w postaci zmniejszenia wypadania o jakie 70%, przy braniu tabletek pij 造磬 oleju z pestek dyni, do tego od dw鏂h tygodni bior czerwon koniczyn 430mg i fitosterole Swanson 400mg (w tym betasitoterol 160-230mg i sitosterol 20mg).
W豉軼iciwe takie mocno widoczne zmniejszenie obserwuj od tygodnia (od jaki 2 tygdoni zmniejszenie o 50%), a myj w這sy prawie codziennie.
Mo磧iwe te, 瞠 pomagaj blokery stosowane zewn皻rznie na sk鏎 - od 3 miesi璚y Biokap z palm (ten w豉軼iwie od razu zmniejszy wypadanie o jakie 30%) i od listopada Biokap serum.
A co z odrostem? Mnie najbardziej interesowa豚y w豉郾ie odrost. Wypadanie mam 鈔ednio 1-2 w roku i wtedy w ci庵u miesi帷a trac jak捷 1/3 lub 1/4 w這s闚. Potem cz窷 odrasta a cz窷 ju nie. Ten wypad ma miejsce albo w czerwcu albo (cz窷ciej) w pa寮zierniku. Nie ma m康rego na wyja郾ienie dlaczego akurat tak. Biokap stosuj z przerwami od kilku lat, palm te przesz豉m, podobnie jak koniczyn. Bra豉m przez d逝gi czas Oenobiol na wypadanie w這s闚(z dyni) oraz wiele innych mniej lub bardziej drogich specyfik闚, wszystko co najmniej kilka miesi璚y, by豉m cierpliwa czekaj帷 na efekty. Nic nie pomog這 ;/ Olej pij lniany. Mam hashimoto i niedoczynno嗆. Ostatni wypad w這s闚 zbieg si w czasie ze znacznym spadkiem ft3 na minus 17%, gdzie powinno by chocia oko這 60%.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-11-13, 21:24   #4845
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Phenomena--> ja mia豉m i Loxon 5% i Rogaine 5%, dla sk鏎y g這wy zdecydowanie lepsza pianka, bo nie ma glikolu.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2016-11-14, 07:17   #4846
saoriQ
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agneiw Poka wiadomo嗆
Czytam w徠ek od pocz徠ku, jestem w II cz窷ci

Moja historia jest dosy d逝gawa do opisania, ale w這sy wypadaj ca造mi pasmami. Dermatolog (rzekomo specjalizuj帷y si w chorobach w這s闚) stwierdzi 造sienie androgenowe. Ale najlepsze jest to, 瞠 ja u niej leczy豉m si na tr康zik izotekiem...! Przychodz na wizyt 4 miesi帷e po zako鎍zeniu kuracji, bo tr康zik powr鏂i, a ona sama z siebie tak mi na koniec wizyty m闚i: "ale ma Pani du瞠 przerzedzenia w這s闚..." Zrobi豉 mi trychoskopi i m闚i, 瞠 to androgenowe. S這wem si nie zaj彗n患szy, 瞠 to od izotretynoiny mo瞠 by! Przeszuka豉m oczywi軼ie internet i znalaz豉m setki relacji ludzi po izotretynoinie, kt鏎zy nie mog powstrzyma masowego wypadania w這s闚. W軼iek豉m si

Szukam teraz sposob闚 na powstrzymanie wypadania, bo normalnie wyj przy myciu wyci庵aj帷 setki w這s闚...
Najgorsze, 瞠 tak naprawd nie znam mechanizmu, nie udalo mi si nic znale潭 na temat wp造wu izotretynoiny na w這sy - jedynie sam fakt wp造wu na utrat w這s闚. Ale nie wiem, czy jest to tylko przewlek造 telogen, kt鏎y mo積a jako powstrzyma, czy mo瞠 jednak zosta這 aktywowane 造sienie androgenowe, czy jeszcze co innego.
Inne teorie sa takie, 瞠 to os豉biona i zatruta w徠roba i robi detoks w徠roby...
Jestem w trakcie bada - pr鏏y w徠robowe mam OK, czekam na wyniki badan hormonalnych (koszt 350z ), potem zrobi jeszcze pe貫n profil tarczycowy.

Ale w trakcie lektury II cz瘰ci w徠ku, przysz這 mi do g這wy co takiego. Sporo dziewczyn pisa這, 瞠 problemy z wlosami zaczely im sie po odstawieniu antyk闚.
Nie wiem, czy kto z Was zetkna si z takim suplementem jak DIM (np. EstroBlock). Neutralizuje szkodliwe metabolity estrogen闚 i xenoestrogeny. Obni瘸 te poziom DHT.
Poczytajcie histori tej dziewczyny:
http://www.carbundance.com/how-i-cur...v=9b7d173b068d - na filmiku wida jej mega problem z w這sami.
Mn鏀two os鏏 estroblock pom鏬 na tr康zik.
Jaki czas temu ten suplement by w og鏊e niedostepny w PL, nie wiem jak teraz lub czy s mo瞠 jakie zamienniki innych producent闚.
Nie do ko鎍a rozkmini豉m temat, ale wydaje mi sie warty rozkminy. Wklejam jeszcze kilka info:

"The confusion of the fact that some people use Estro Block while in on androgen therapy rises because people taking testosterone have taken EstroBlock to reduce the increase in the bad type of estrogen that occurs when testosterone converts in some people to excess estrogen. As estrogen dominance worsens then the DHT may increase and cause further hair loss. "
(http://nickdphd.com/infographics-3/)

Sama zastanawiam si na izo bo mam w豉郾ie tr康zik z kt鏎ym nie mog sobie poradzi...Jak d逝go bra豉 ten lek i jak dawk?Ja si wzbraniam izo w豉郾ie dlatego, ze boj si wypadania w這s闚...

Co do mi皻y to ja s造sza豉m, ze to zwyk豉 mi皻a pieprzowa dzia豉 na androgeny...

Zapisz

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:

Czyli ile tabletek bierzesz tej palmy saba這wej? Ja wiem, 瞠 mam nadmiar androgen闚, czy w takim wypadku palm saba這w mog waszym zdaniem stosowa???

Zapisz

Edytowane przez saoriQ
Czas edycji: 2016-11-14 o 07:23
saoriQ jest offline  
Stary 2016-11-14, 16:21   #4847
meg888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
A co z odrostem? Mnie najbardziej interesowa豚y w豉郾ie odrost. Wypadanie mam 鈔ednio 1-2 w roku i wtedy w ci庵u miesi帷a trac jak捷 1/3 lub 1/4 w這s闚. Potem cz窷 odrasta a cz窷 ju nie. Ten wypad ma miejsce albo w czerwcu albo (cz窷ciej) w pa寮zierniku. Nie ma m康rego na wyja郾ienie dlaczego akurat tak. Biokap stosuj z przerwami od kilku lat, palm te przesz豉m, podobnie jak koniczyn. Bra豉m przez d逝gi czas Oenobiol na wypadanie w這s闚(z dyni) oraz wiele innych mniej lub bardziej drogich specyfik闚, wszystko co najmniej kilka miesi璚y, by豉m cierpliwa czekaj帷 na efekty. Nic nie pomog這 ;/ Olej pij lniany. Mam hashimoto i niedoczynno嗆. Ostatni wypad w這s闚 zbieg si w czasie ze znacznym spadkiem ft3 na minus 17%, gdzie powinno by chocia oko這 60%.
Gaya, u mnie wypad najwi瘯szy nast徙i w czerwcu-lipcu, czyli co jest z tym wypadaniem w lecie w takich przypadkach jak nasze, kto ju wcze郾iej pisa o podobnych obserwacjach
Ja mam na g這wie w這sy przer騜nej d逝go軼i, troszk bejbik闚, troch takich 10-15cm. W grudniu wybieram si na trichoskan, aby trycholog sprawdzi, czy co odrasta, po ile w這s闚 z mieszka i czy mieszki s zminiaturyzowane.
My郵, 瞠 najistotniejsze jest jak wygl康aj mieszki w這sowe - mo瞠 by tak u Ciebie, 瞠 s one ok, a w這sy nie odrastaj w wyniku niedobor闚 w organi幟ie (jak u Ciebie z ferrytyn, D3, B12?) albo w zwi您ku z zaburzeniami tarczycy. Po ustabilizowaniu poziom闚 ferrytyny, witamin i hormon闚 powinno zacz望 co odrasta, o ile to nie do嗆 konkretna ju posta AGA i zwi您ana z tym miniaturyzacja mieszk闚. Robi豉 trichoskan (badanie kamerk) sk鏎y g這wy?

saoriQ, ja bior 2 tabletki po 160mg, ale od grudnia przerzucam si z palmy Puritana na palm w Sterko, bo wtedy wystarczy 1 kapsu趾a 320mg.

Je郵i chodzi o dzia豉nia, to powszechnie stwierdzone jest, 瞠 palma blokuje przemian testosteronu w DHT (kt鏎y uszkadza mieszki w這sowe). Opisuje si te, 瞠 palma ma dzia豉nie tak瞠 antyandrogenne, wi璚 wygl康a na to, 瞠 mo瞠 r闚nie obni瘸 poziom androgen闚.
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-14, 19:03   #4848
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Gaya, u mnie wypad najwi瘯szy nast徙i w czerwcu-lipcu, czyli co jest z tym wypadaniem w lecie w takich przypadkach jak nasze, kto ju wcze郾iej pisa o podobnych obserwacjach
Ja mam na g這wie w這sy przer騜nej d逝go軼i, troszk bejbik闚, troch takich 10-15cm. W grudniu wybieram si na trichoskan, aby trycholog sprawdzi, czy co odrasta, po ile w這s闚 z mieszka i czy mieszki s zminiaturyzowane.
My郵, 瞠 najistotniejsze jest jak wygl康aj mieszki w這sowe - mo瞠 by tak u Ciebie, 瞠 s one ok, a w這sy nie odrastaj w wyniku niedobor闚 w organi幟ie (jak u Ciebie z ferrytyn, D3, B12?) albo w zwi您ku z zaburzeniami tarczycy. Po ustabilizowaniu poziom闚 ferrytyny, witamin i hormon闚 powinno zacz望 co odrasta, o ile to nie do嗆 konkretna ju posta AGA i zwi您ana z tym miniaturyzacja mieszk闚. Robi豉 trichoskan (badanie kamerk) sk鏎y g這wy?

saoriQ, ja bior 2 tabletki po 160mg, ale od grudnia przerzucam si z palmy Puritana na palm w Sterko, bo wtedy wystarczy 1 kapsu趾a 320mg.

Je郵i chodzi o dzia豉nia, to powszechnie stwierdzone jest, 瞠 palma blokuje przemian testosteronu w DHT (kt鏎y uszkadza mieszki w這sowe). Opisuje si te, 瞠 palma ma dzia豉nie tak瞠 antyandrogenne, wi璚 wygl康a na to, 瞠 mo瞠 r闚nie obni瘸 poziom androgen闚.
meg, by豉m kiedy (z 5 lat temu) u takiej po瘸l si Bo瞠 trycholog, kamerk obejrza豉, nic konkretnego nie powiedzia豉 poza tym, 瞠 zamiast 2-3 w這s闚 z mieszka wyrasta 1 ale 瞠 nie jest 幢e. Gdzie Ty si wybierasz? Ch皻nie skorzysta豉bym z badania kamerk, ale nie u partacza tylko u kogo godnego zaufania i posiadaj帷ego jak捷 profesjonaln wiedz. Ferrytyna niziutko (hematolog zapisa 瞠lazo na moj pro軸, stwierdzi jednak 瞠 ferrytyna u mnie nie ma najmniejszego wp造wu na problem z w這sami i on si nie spotka z tak zale積o軼i), b12 by豉 bardzo nisko, ale bra豉m zastrzyki wg zalece lekarza i obecnie mam poziom niemierzalny ale na pewno ponad 6000 przy normie do 883 (podobno to nie szkodzi, ale i tak mam obawy, bo jest bardzo wysoko). D3 ca造 czas suplementuj od 18 miesi璚y. Jak wi璚 widzisz r璚e opadaj na tych specjalist闚 Hormony tarczycy ca造 czas normuj. Tutaj niestety te by豉m 幢e prowadzona. Zlecano mi novothyral bo dobry na w這sy a dawk opierano na TSH, mimo 瞠 przy novo w og鏊e na TSH si nie patrzy tylko na ft3 i ft4. Dlatego sama b陰dz jak we mgle i szukam....;/

Co za do palmy to blokuje ona aromataz a to nie jest wcale dobre - podobno. Wiesz co na ten temat?
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-11-14, 20:19   #4849
meg888
Raczkowanie

Cytat:
meg, by豉m kiedy (z 5 lat temu) u takiej po瘸l si Bo瞠 trycholog, kamerk obejrza豉, nic konkretnego nie powiedzia豉 poza tym, 瞠 zamiast 2-3 w這s闚 z mieszka wyrasta 1 ale 瞠 nie jest 幢e. Gdzie Ty si wybierasz? Ch皻nie skorzysta豉bym z badania kamerk, ale nie u partacza tylko u kogo godnego zaufania i posiadaj帷ego jak捷 profesjonaln wiedz. Ferrytyna niziutko (hematolog zapisa 瞠lazo na moj pro軸, stwierdzi jednak 瞠 ferrytyna u mnie nie ma najmniejszego wp造wu na problem z w這sami i on si nie spotka z tak zale積o軼i), b12 by豉 bardzo nisko, ale bra豉m zastrzyki wg zalece lekarza i obecnie mam poziom niemierzalny ale na pewno ponad 6000 przy normie do 883 (podobno to nie szkodzi, ale i tak mam obawy, bo jest bardzo wysoko). D3 ca造 czas suplementuj od 18 miesi璚y. Jak wi璚 widzisz r璚e opadaj na tych specjalist闚 Hormony tarczycy ca造 czas normuj. Tutaj niestety te by豉m 幢e prowadzona. Zlecano mi novothyral bo dobry na w這sy a dawk opierano na TSH, mimo 瞠 przy novo w og鏊e na TSH si nie patrzy tylko na ft3 i ft4. Dlatego sama b陰dz jak we mgle i szukam....;/

Co za do palmy to blokuje ona aromataz a to nie jest wcale dobre - podobno. Wiesz co na ten temat?
Pogrubione na czerwono - Gaya SERIO? co to za lekarz... Przy ferrytynie poni瞠j 40 norm jest wypadanie w這s闚, aby odrasta造 powinna ona wynosi co najmniej 50, a wiele 廝鏚e podaje, 瞠 minimum 70. Ka盥y dobry lekarz to potwierdzi.
Mo瞠 dlatego nie ma u Ciebie odrostu? Przy niskim poziomie ferrytyny nie ma opcji aby w這sy odrasta造.

Nie znalaz豉m nigdzie informacji na temat szkodliwo軼i zbyt wysokiego B12. Je郵i jest wysoko ponad norm, mo瞠 po prostu unikaj suplement闚 z B12?

Na badanie trychologiczne zapisa豉m si do Trycholog Ilony Junga. Pani Ilona pomaga豉 wielu dziewczynom na r騜nych forach (tu r闚nie) i to mi si spodoba這, bo wida by這 du瞠 zaanga穎wanie i ch耩 pomocy z jej strony. Zwraca te du膨 uwag na wyniki tarczycy, wszelkie badania hormonalne i krwi i wydaje mi si, 瞠 bardzo wnikliwie analizuje przypadki swoich pacjentek. Daleka jest tak瞠 od postawy wi瘯szo軼i dermatolog闚 na problemy w這sowe (czyli wypadanie? o, pewnie 造sienie androgenowe, to prosze loxon albo alipcort do ko鎍a 篡cia i do widzenia)

Co do blokowania aromatazy to poczytam na ten temat, bo je郵i faktycznie to trzeba uwa瘸 i bada estrogeny przy braniu palmy.

Wsp馧czuj Ci z sytuacj leczenia tarczycy, wiem jak trudno trafi na dobrego endo, sama aktualnie takiego szukam...

Edytowane przez meg888
Czas edycji: 2016-11-14 o 20:21
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-14, 20:49   #4850
agneiw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

Cytat:
Napisane przez saoriQ Poka wiadomo嗆
Sama zastanawiam si na izo bo mam w豉郾ie tr康zik z kt鏎ym nie mog sobie poradzi...Jak d逝go bra豉 ten lek i jak dawk?Ja si wzbraniam izo w豉郾ie dlatego, ze boj si wypadania w這s闚...
No ja nie polecam, bo tr康zik wr鏂i a w這sy na razie nie...
Bra豉m niskie dawki dzienne i ponad rok, bo to si liczy ca這軼iowo (czyli ile sumarycznie przyjmiesz izotretynoiny w sumie, t ilo嗆 wyznacza si wg masy cia豉). Nie mia豉m 瘸dnych skutk闚 ubocznych w trakcie trwania kuracji, sk鏎a goi豉 si pi瘯nie, pod koniec wygl康a豉m jak nowy cz這wiek i wychodzi豉m z domu bez makija簑 (co zdarzy這 mi si ostatnio jakie 18 lat temu...). No ale to ju czas przesz造, bo jak pisa豉m kilka miesi璚y po zako鎍zeniu kuracji wszystko powr鏂i這 Jestem zalamana i nie wiem, co teraz robi.
Izotretynoina to bardzo ci篹ki kaliber, niekt鏎zy maj jeszcze gorsze TRWAΒ skutki uboczne i zniszczone zdrowie - poczytaj w necie, to Ci si odechce

Chyba rzeczywi軼ie poszukam dobrego trychologa na pocz徠ek. Ale ta moja dermatolog w豉郾ie ogl康a豉 mi g這w przez kamerk i stwierdzi豉, 瞠 mam du穎 pustych mieszk闚, du穎 tez takich z kt鏎ych wyrasta tylko 1 w這s (a powinny by 2-3) i du穎 takich w徠造ch, mikrych w這s闚. To jej zdaniem wskazuje na androgenowe i pyta豉, czy mam w rodzinie przypadki androgenowego 造sienia (m鎩 ojciec ma troche 造sin na czubku g這wy), a skoro tak, no to na pewno mam genetyczne
Z drugiej strony, ja czyta豉m, 瞠 przy androgenowym nigdy nie ma tak masowego wypadania, tylko stopniowe, trwaj帷e nawet latami (dlatego tak p騧no diagnozowane zazwyczaj), a u mnie naprawd wypadaj setkami, je郵i nie tysi帷ami przy myciu.
Tylko przy myciu widz, bo mam mocno kr璚one w這sy i czesz tylko przed myciem raz na 2 dni, a nosz spi皻e, wi璚 nie lec tak non stop, bo nie maj jak.

Od 1,5 miesi帷a bior Vitapil, beta-sitosterole, chlorell (na 瞠lazo), sylimarol (na w徠rob) i u篡wam szamponu Biokap. Zero efektu na razie.
Robi豉m te wcierki Seboradin Forte - zu篡豉m wszystkie 14 ampu貫k i zero efektu.

Edytowane przez agneiw
Czas edycji: 2016-11-14 o 20:56
agneiw jest offline  
Stary 2016-11-14, 21:00   #4851
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Bra豉m niskie dawki dzienne i ponad rok, bo to si liczy ca這軼iowo (czyli ile sumarycznie przyjmiesz izotretynoiny w sumie, t ilo嗆 wyznacza si wg masy cia豉). Nie mia豉m 瘸dnych skutk闚 ubocznych w trakcie trwania kuracji, sk鏎a goi豉 si pi瘯nie, pod koniec wygl康a豉m jak nowy cz這wiek i wychodzi豉m z domu bez makija簑 (co zdarzy這 mi si ostatnio jakie 18 lat temu...). No ale to ju czas przesz造, bo jak pisa豉m kilka miesi璚y po zako鎍zeniu kuracji wszystko powr鏂i這 Jestem zalamana i nie wiem, co teraz robi.
Izotretynoina to bardzo ci篹ki kaliber, niekt鏎zy maj jeszcze gorsze TRWAΒ skutki uboczne i zniszczone zdrowie - poczytaj w necie, to Ci si odechce

Chyba rzeczywi軼ie poszukam dobrego trychologa na pocz徠ek. Ale ta moja dermatolog w豉郾ie ogl康a豉 mi g這w przez kamerk i stwierdzi豉, 瞠 mam du穎 pustych mieszk闚, du穎 tez takich z kt鏎ych wyrasta tylko 1 w這s (a powinny by 2-3) i du穎 takich w徠造ch, mikrych w這s闚. To jej zdaniem wskazuje na androgenowe i pyta豉, czy mam w rodzinie przypadki androgenowego 造sienia (m鎩 ojciec ma troche 造sin na czubku g這wy), a skoro tak, no to na pewno mam genetyczne
Z drugiej strony, ja czyta豉m, 瞠 przy androgenowym nigdy nie ma tak masowego wypadania, tylko stopniowe, trwaj帷e nawet latami (dlatego tak p騧no diagnozowane zazwyczaj), a u mnie naprawd wypadaj setkami, je郵i nie tysi帷ami przy myciu.
Tylko przy myciu widz, bo mam mocno kr璚one w這sy i czesz tylko przed myciem raz na 2 dni, a nosz spi皻e, wi璚 nie lec tak non stop, bo nie maj jak.

Od 1,5 miesi帷a bior Vitapil, beta-sitosterole, chlorell (na 瞠lazo), sylimarol (na w徠rob) i u篡wam szamponu Biokap. Zero efektu na razie.
Mnie r闚nie Vitapil i wcierka Seboradin Forte nie pomog造 Spr鏏uj ampu貫k lub lotionu Seboradin Men. Moim zdaniem jest skuteczniejszy
Stary 2016-11-15, 07:38   #4852
Isi14
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Na tr康zik polecam serum z Bielendy z kwasem migda這wym. Z tr康zikiem m璚zy豉m si od okresu dojrzewania i nic nie pomaga這, a gdzie przypadkiem przeczyta豉m o tym serum. Akurat by豉 promocja w rossmanie i kupi豉m za 23 z. Trzyma豉m na twarzy co drugi dzie na godzin lub dwie. Po tygodniu lub p馧tora nie mia豉m pryszczy a twarz by豉 g豉dziutka. Teraz czasami zapominam o tym serum albo cera si przyzwyczai豉 i szczeg鏊nie po miesi帷zce cos tam wyskoczy ale to ju nie jest to co by這 i da si to spokojnie zamaskowa. mam jeszcze po這w buteleczki a stosuj od wrze郾ia.
Niestety na w這sy nie znalaz豉m jeszcze cud 鈔odka...a w這sy wypadaj mi ju 7 lat. Najgorzej jest jesieni. Regularnie Was czytam, ale rzadko kiedy pisz i szukam cud 鈔odka na w這sy.
Zapomnia豉m doda 瞠 jedyna wada tego serum to taka 瞠 do嗆 rozja郾ia cer. Dla mnie to wada bo by豉m 豉dnie opalona po lecie a jestem ju blada.

Edytowane przez Isi14
Czas edycji: 2016-11-15 o 07:41
Isi14 jest offline  
Stary 2016-11-15, 08:46   #4853
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Dziewczyny niestety ze wzgl璠闚 zdrowotnych musz zrobi przerw w przyjmowaniu Yasminu. Czy z dnia na dzie po odstawieniu zaczn mi wypada w這sy?
Stary 2016-11-15, 11:45   #4854
saoriQ
Raczkowanie

Cytat:

ALe mnie zasmuci豉
A co Tw鎩 dermatolog na powr鏒 tr康ziku?Czy wr鏂i taki sam czy jednak troch mniejszy?
Co do w這s闚 to zr鏏 koniecznie wszystkie wyniki ca造 profil tarczycy, ferrytyn. Poziom hormon闚 p販iowych.
Zapisz

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Dziewczyny niestety ze wzgl璠闚 zdrowotnych musz zrobi przerw w przyjmowaniu Yasminu. Czy z dnia na dzie po odstawieniu zaczn mi wypada w這sy?
Z tym bywa r騜nie, mi za pierwszym razem mn鏀two wypad這 w這s闚 ale za drugim razem po odstawieniu nie by這 ju a tak to widoczne.
Troch pewnie bedzie to szok dla organizmu ale nie wiadomo jak zareagujesz...

Przebada豉m ferrytyn wynik 47,7. Co zrobi 瞠by go troch podnie嗆???

Zapisz

Edytowane przez saoriQ
Czas edycji: 2016-11-15 o 13:58
saoriQ jest offline  
Stary 2016-11-15, 15:10   #4855
Margo123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Cytat:
Napisane przez saoriQ Poka wiadomo嗆

Co do mi皻y to ja s造sza豉m, ze to zwyk豉 mi皻a pieprzowa dzia豉 na androgeny...

Zapisz
To chodzi o mi皻 zielon,a nie pieprzow.Badanie dotycz帷e wplywu mi皻y na androgeny dotyczy這 tej zielonej.
Te zamierzam j kupi na dniach i zacz望 pi

A wog鏊e pr鏏owa豉 kt鏎as z was finasterydu zewn皻rznego?Chodzi za mn od jakiegos czasu pomys zrobienia wcierki finasterydowej.Jak zg喚bi temat bardziej to chyba zaryzykuj.
I jeszcze jedno,czy probowa豉 kt鏎as z Was tego:
http://www.beautyever.pl/pl/p/KOMPLE...to-dziala-/332

Chcia豉bym m.in. z t placent zrobi sobie wcierk.Doda kilka ekstrakt闚,z pestek winogron,glukonian cynku,palm saba這w i koniczyn.Niewiem tylko czy jest sens dodawa placent.Tzn. ja wiem,瞠 placenta nie pomo瞠 w 瘸dnym razie na AGA,ale czy faktycznie tak og鏊nie mo瞠 wplyn帷 na kondycj w這s闚 czy to kolejna 軼iema?
Margo123 jest offline  
Stary 2016-11-15, 17:43   #4856
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Pogrubione na czerwono - Gaya SERIO? co to za lekarz... Przy ferrytynie poni瞠j 40 norm jest wypadanie w這s闚, aby odrasta造 powinna ona wynosi co najmniej 50, a wiele 廝鏚e podaje, 瞠 minimum 70. Ka盥y dobry lekarz to potwierdzi.
Mo瞠 dlatego nie ma u Ciebie odrostu? Przy niskim poziomie ferrytyny nie ma opcji aby w這sy odrasta造.

Nie znalaz豉m nigdzie informacji na temat szkodliwo軼i zbyt wysokiego B12. Je郵i jest wysoko ponad norm, mo瞠 po prostu unikaj suplement闚 z B12?

Na badanie trychologiczne zapisa豉m si do Trycholog Ilony Junga. Pani Ilona pomaga豉 wielu dziewczynom na r騜nych forach (tu r闚nie) i to mi si spodoba這, bo wida by這 du瞠 zaanga穎wanie i ch耩 pomocy z jej strony. Zwraca te du膨 uwag na wyniki tarczycy, wszelkie badania hormonalne i krwi i wydaje mi si, 瞠 bardzo wnikliwie analizuje przypadki swoich pacjentek. Daleka jest tak瞠 od postawy wi瘯szo軼i dermatolog闚 na problemy w這sowe (czyli wypadanie? o, pewnie 造sienie androgenowe, to prosze loxon albo alipcort do ko鎍a 篡cia i do widzenia)

Co do blokowania aromatazy to poczytam na ten temat, bo je郵i faktycznie to trzeba uwa瘸 i bada estrogeny przy braniu palmy.

Wsp馧czuj Ci z sytuacj leczenia tarczycy, wiem jak trudno trafi na dobrego endo, sama aktualnie takiego szukam...
Ten hematolog to doktor nauk medycznych.... Natomiast ostatni endo, kt鏎y wypada najlepiej z dotychczasowych potwierdzi, 瞠 aby w這sy nie wypada造 trzeba 40 ferrytyny a 瞠by ros造 minimum 70.
Z pani Ilon kontaktowa豉m si emailowo kilka lat temu. Niestety, bardzo pesymistycznie to wspominam... Zero nadziei.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-11-15, 17:49   #4857
meg888
Raczkowanie

Cytat:
Ten hematolog to doktor nauk medycznych.... Natomiast ostatni endo, kt鏎y wypada najlepiej z dotychczasowych potwierdzi, 瞠 aby w這sy nie wypada造 trzeba 40 ferrytyny a 瞠by ros造 minimum 70.
Z pani Ilon kontaktowa豉m si emailowo kilka lat temu. Niestety, bardzo pesymistycznie to wspominam... Zero nadziei.
dlaczego pesymistycznie?
Co do hematologa, to powiem szczerze, 瞠 zauwa篡豉m im wy窺zy tytu u lekarza, tym cz窷ciej olewackie podej軼ie do pacjenta...
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-15, 18:23   #4858
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
dlaczego pesymistycznie?
Co do hematologa, to powiem szczerze, 瞠 zauwa篡豉m im wy窺zy tytu u lekarza, tym cz窷ciej olewackie podej軼ie do pacjenta...
Dlatego pesymistycznie, bo z tego co do mnie napisa豉 wynika這, 瞠 nie ma szans na odzyskanie w這s闚 i 瞠 b璠zie ju tylko coraz gorzej. 疾 mog stosowa jakie wspomagacze (wymienione r騜ne o dzia豉niu blokuj帷ym dht oraz te kosmetyczne kt鏎e ona rozprowadza Gestil) ale nie ma sensu si 逝dzi.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-11-15, 19:13   #4859
X_ana_X
Raczkowanie

Ja ferrytyn podnios豉m sokiem z pokrzywy, wypi豉m dwa, wzrosta o ok. 20 jednostek. Bez sza逝, ale lepsze to ni nic. Teraz my郵 o dwumiesi璚znej kuracji chela ferr forte a potem dwa miesi帷e soku z pokrzywy.

Dziewczyny, stosuje tabletki hairvity. Ale dwa tygodnie bra豉m a efekt闚 nie by這, a my郵, 瞠 po dw鏂h tygodniach by zadzia豉造 jakby mia造 mi pom鏂...Zainspirowa豉m si postem jednej z Was, kupi豉m olej z og鏎ecznika. Pij olej, ale niewiele, tyle ile zalecaj (p馧 造瞠czki)+ dwa razy dziennie mi皻 pieprzow. Wypadanie spad這 w przeci庵u tygodnia ze 100-120 do 50-60. ZObacze jak dalej.
X_ana_X jest offline  
Stary 2016-11-15, 21:02   #4860
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Mnie Rakowska zaordynowa豉 rozpuszczenie Finasterydu w wodzie i wcieranie takiej mikstury w skalp. Nigdy tego nie zastosowa豉m, jako nie mam przekonania. Mnie i tak w這sy nie lec, sporo si zag窷ci造. Nie do ko鎍a wierz w AGA, chocia trichoskopia pokaza, 瞠 to w豉郾ie to. W objawach nie mam AGA.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.