Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2016-11-16, 06:56   #4861
meg888
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251
Dot.: Walka z 造sieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go 造sienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Mnie Rakowska zaordynowa豉 rozpuszczenie Finasterydu w wodzie i wcieranie takiej mikstury w skalp. Nigdy tego nie zastosowa豉m, jako nie mam przekonania. Mnie i tak w這sy nie lec, sporo si zag窷ci造. Nie do ko鎍a wierz w AGA, chocia trichoskopia pokaza, 瞠 to w豉郾ie to. W objawach nie mam AGA.
Maria,je郵i moge zapta: co dok豉dnie wysz這 Ci na trichoskopii, co by wskazywa這 na AGA? i co utwierdza Ci w przekonaniu, 瞠 go nie masz?
Super, 瞠 Ci si w這sy zag窷ci造, to du篡 skuces!

Gaya,jestem zaskoczona takim wynikiem konsultacji z pani Ilon, odnios豉m wra瞠nie na forach 瞠 ona raczej rzadko stwierdza to co najgorsze, cz瘰to wyklucza AGA i zwraca uwag na zalezno嗆 stanu w這s闚 od wynik闚 bada. Bardzo mi przykro, rzeczywi軼ie do逝j帷e mo瞠 by us造szenie takiej diagnozy bez perspektyw na popraw ale skoro tu jeste, to pewnie si nie poddajesz s逝chaj, czy u Ciebie to stwierdzone AGA (nie tylko przez pani Ilon?) - bo je郵i tak, to faktycznie, tego nie da si podobno wyleczy, ale nie zgodz si z diagnoz 瞠 b璠zie tylko gorzej, mo積a przecie zminimalizowa jego skutki. Osoby z AGA zawsze b璠 bardziej dotkliwie odczuwa utrat w這s闚 ni zdrowe osoby, ale mo積a minimalizuj帷 wypadanie zminimalizowa przerzedzanie si w這s闚.

Ja do pani Ilony id z zaufaniem, 瞠 trafnie zinterpretuje obraz mojej sk鏎y g這wy i wp造w moich wynik闚 na w這sy - b璠 powtarzac badania przed wizyt, z wrze郾iowych to mam TSH ok 3 (czekam na wizyt u nowego endo, bo poprzedni zla takie TSH i podwy窺ozne DHT), nisk ferrytyn 25, androgeny i testosteron w normie, podwy窺zone DHT co ko這 280.
Ju si pogodzi豉m, 瞠 je郵i rzeczywi軼ie mam AGA, to nigdy ju burzy w這s闚 mie nie b璠, ale walcz aby ju ich nie traci i wyci庵a maksimum mo磧iwo軼i z w這s闚, kt鏎e mi zosta造. Oczywi軼ie 篡j nadziej, 瞠 co zacznie jeszcze odrasta.

Wypadanie zmniejszy這 mi si prawie do zera - wczoraj przy myciu wypad這 5 w這s闚, przy czesaniu na mokro 2, wieczorem przy czesaniu na sucho ZERO - i to ju jest dla mnie po這wiczny sukces.
I tak jak napisa豉m, czekam teraz na cud staraj帷 si utrzyma ten stan, mo瞠 jak ju nie wypada to co zacznie odrasta
Bardzo 瘸逝j jedynie, 瞠 tak p騧no zacz窸am kuracj, bo przez ostatni rok w這sy przerzedzi造 mi si o po這w

Edytowane przez meg888
Czas edycji: 2016-11-16 o 07:03
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-16, 08:07   #4862
agness81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Dziewczyny, jak to jest z ta ferrytyn? Piszecie, 瞠 aby w這sy zacz窸y odrasta to najlepiej, aby ferrytyna by豉 na poziomie co najmniej 70.
Ten poziom 70 to niezale積ie od norm laboratoryjnych ? Przecie normy s r騜ne. Kiedy robi豉m badanie ferrytyny i norma by豉 do 150. Ostatnio zrobi豉m i norma do 291.
agness81 jest offline  
Stary 2016-11-16, 09:13   #4863
LovinLight
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 205

hej, wiem 瞠 pewnie bylo to tu milion razy wa趾owane, ale mam dostep do neta tylko w pracy wiec nie bardzo mam czas na przeszukiwanie watku , mianowicie:

wcierka z kozieradki taka domowa, zachwalan an blogach... kto pr鏏owa i komu pomoglo?

mi w這sy wypadaj poniewa mam niestety pcos i hashimoto, niby uregulowane lekami, ale androgeny wysokie w kosmos..
LovinLight jest offline  
Stary 2016-11-16, 12:14   #4864
meg888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agness81 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jak to jest z ta ferrytyn? Piszecie, 瞠 aby w這sy zacz窸y odrasta to najlepiej, aby ferrytyna by豉 na poziomie co najmniej 70.
Ten poziom 70 to niezale積ie od norm laboratoryjnych ? Przecie normy s r騜ne. Kiedy robi豉m badanie ferrytyny i norma by豉 do 150. Ostatnio zrobi豉m i norma do 291.
Agnes, s這wo klucz to "conajmniej" 70 ;-) oczywi軼ie, najlepiej 瞠by ferrytyna by豉 w tych g鏎nych przedzia豉ch normy. Chodzi這 o to, ze przy wyniku poni瞠j 70 w這sy nie maj szans odrasta, stad mowa o konieczno軼i podci庵ni璚ia wyniku do conajmniej 70 gdy kto ma mniej.
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-16, 13:12   #4865
rinco
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 949

Cze嗆 Dziewczyny, mo積a do陰czy?

Jestem na pocz徠ku drogi walki z wypadaniem i przerzedzeniem w這s闚. Zawsze mia豉m liche, ale pod koniec lata, jak popatrzy豉m do lusterka to si przerazi豉m, 瞠 s a takie rzadkie. Zacz窸am wi璚 dzia豉:
- codziennie rano myj g這w (mam kr鏒k fryzur), wi璚 po myciu wcierka Jantar + masa 3-5 min
- szampon zamieni豉m na Dermen
- suszy zacz窸am na chodnym nawiewie (bo zawsze lubi豉m sobie podgrza do嗆 mocno g這w)
- lakier zamieni豉m na Eco Cosmetics
- wieczorem przed spaniem wcieram kozieradk + masa 3-5 min
- suplement Maxi Krzem

Po ok. miesi帷u wydawa這 mi si, 瞠 w這sy przesta造 mi wypada, cho nadal fryzura by豉 mocno przerzedzona (zw豉szcza na czubku g這wy).

Postanowi豉m wi璚 wybra si do trychologa. Zrobi豉m badania (m.in. ferrytyn, tarczyc, antyTPO, androstendion) i oczywi軼ie powychodzi造 mi r騜ne jaja. Ferrytyna troch poni瞠j normy. AntyTPO podwy窺zone jakie 7x. Androstendion powy瞠j normy (ale mam pco niestety). Trycholo磬a (Centrum Zdrowego W這sa w Krakowie - polecam!) stwierdzi豉, 瞠 nie jest jeszcze tak 幢e, bo ro郾ie mi du穎 nowych w這s闚, wi璚 wida, 瞠 chc one rosn望, nie s pocienione ani nic. Obci捫enie 造sieniem androgenowym mam owszem, ale to jeszcze nie to (mam obserwowa). Zaleci豉 mi preparat z pal saba這w (Mineral Treatment Faktor Wzrostu, codziennie przez 3 miesi帷e, potem 1x na tydzie), wi璚 stosuj zamiast Jantara.

Niestety jak wr鏂i豉m od trycholo磬i to stwierdzi豉m, 瞠 jednak w這sy mi nada lec, 瞠 chyba je wcze郾iej 幢e przyobserwowa豉m (w gabinecie m闚i豉m, 瞠 ju mi praktycznie nie wypadaj). Po takiej wcierce na przyk豉d ja strzepn g這w do umywalki to jest ok. 20-30 w這s闚 (nie wiem czy to du穎 czy ma這?), nie licz帷 mycia, suszenia i drugiej wcierki.

Podejrzewam, 瞠 w這sy mi wypadaj g堯wnie przez nisk ferrytyn. By豉m dzi u lekarza rodzinnego po co mocnego na recept, ale podej軼ie do mojego problemu mia lekcewa膨ce, no bo przecie nic mi nie jest, a 瞠 ferrytyna niska to w sumie bez znaczenia. Niby przepisa jaki preparat Szelazo, ale nie wiem czy nie lepsze jest Actiferol Forte, kt鏎e sobie bior od paru dni (podobno bardzo dobrze si wch豉nia i dawka magnezu w nim jest 2x wy窺za ni w tym Szelazie). Diet mam kiepsk na 瞠lazo, bo mi瘰a jem bardzo ma這, a ju czerwonego to prawie wcale (nie lubi).

Za 2 tyg. mam wizyt u endo (w zwi您ku z tym AntyTPO), wi璚 mam nadziej, 瞠 ta lekarka b璠zie bardziej kompetentna.

Zdaj sobie spraw, 瞠 wielu rzeczy jeszcze nie wiem odno郾ie ratowania wypadaj帷ych w這s闚, jak ju pisa豉m jestem na pocz徠ku drogi i u鈍iadamiania siebie, wi璚 mam nadziej, 瞠 na tym w徠ku dowiem si czego ciekawego

Ciekawe czy kto dotrwa do ko鎍a tego wywodu

A odno郾ie kozieradki, bo kto tu pyta niedawno to w豉郾ie ja stosuj i poleci豉m kilku kobietkom w mojej rodzinie Z tym, 瞠 ja dopiero gdzie od 2-3 tyg. M這dych w這s闚 ro郾ie mi du穎, ale nie wiem czy to od niej czy od tych innych rzeczy, kt鏎e stosowa豉m r闚nocze郾ie. W ka盥ym razie na pewno nie zaszkodzi, wi璚 mog poleci

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2016-11-16 o 13:15
rinco jest offline  
Stary 2016-11-16, 17:17   #4866
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez meg888 Poka wiadomo嗆
Maria,je郵i moge zapta: co dok豉dnie wysz這 Ci na trichoskopii, co by wskazywa這 na AGA? i co utwierdza Ci w przekonaniu, 瞠 go nie masz?
Super, 瞠 Ci si w這sy zag窷ci造, to du篡 skuces!

Gaya,jestem zaskoczona takim wynikiem konsultacji z pani Ilon, odnios豉m wra瞠nie na forach 瞠 ona raczej rzadko stwierdza to co najgorsze, cz瘰to wyklucza AGA i zwraca uwag na zalezno嗆 stanu w這s闚 od wynik闚 bada. Bardzo mi przykro, rzeczywi軼ie do逝j帷e mo瞠 by us造szenie takiej diagnozy bez perspektyw na popraw ale skoro tu jeste, to pewnie si nie poddajesz s逝chaj, czy u Ciebie to stwierdzone AGA (nie tylko przez pani Ilon?) - bo je郵i tak, to faktycznie, tego nie da si podobno wyleczy, ale nie zgodz si z diagnoz 瞠 b璠zie tylko gorzej, mo積a przecie zminimalizowa jego skutki. Osoby z AGA zawsze b璠 bardziej dotkliwie odczuwa utrat w這s闚 ni zdrowe osoby, ale mo積a minimalizuj帷 wypadanie zminimalizowa przerzedzanie si w這s闚.

Ja do pani Ilony id z zaufaniem, 瞠 trafnie zinterpretuje obraz mojej sk鏎y g這wy i wp造w moich wynik闚 na w這sy - b璠 powtarzac badania przed wizyt, z wrze郾iowych to mam TSH ok 3 (czekam na wizyt u nowego endo, bo poprzedni zla takie TSH i podwy窺ozne DHT), nisk ferrytyn 25, androgeny i testosteron w normie, podwy窺zone DHT co ko這 280.
Ju si pogodzi豉m, 瞠 je郵i rzeczywi軼ie mam AGA, to nigdy ju burzy w這s闚 mie nie b璠, ale walcz aby ju ich nie traci i wyci庵a maksimum mo磧iwo軼i z w這s闚, kt鏎e mi zosta造. Oczywi軼ie 篡j nadziej, 瞠 co zacznie jeszcze odrasta.

Wypadanie zmniejszy這 mi si prawie do zera - wczoraj przy myciu wypad這 5 w這s闚, przy czesaniu na mokro 2, wieczorem przy czesaniu na sucho ZERO - i to ju jest dla mnie po這wiczny sukces.
I tak jak napisa豉m, czekam teraz na cud staraj帷 si utrzyma ten stan, mo瞠 jak ju nie wypada to co zacznie odrasta
Bardzo 瘸逝j jedynie, 瞠 tak p騧no zacz窸am kuracj, bo przez ostatni rok w這sy przerzedzi造 mi si o po這w
AGA stwierdzi這 kilka lat temu dw鏂h dermatolog闚 po "rzuceniu okiem" na moj g這w. Z tsh 3,5 i ft3, ft4 na dolnej granicy chodzi豉m jakie 5 lat bo kolejni lekarze twierdzili, 瞠 przecie jest norma... Ponad rok temu tsh skoczy這 do 6,5 i wtedy dopiero endo zerknawszy na wyniki z poprzednich lat zdziwi豉 si, 瞠 nikt mnie nie skierowa na 瘸dne dodatkowe badania i nie wdro穎no leczenia. Endo Ci zapewne zleci co dodatkowego opr鏂z tsh, mo瞠 taki Tw鎩 urok albo rzeczywi軼ie co z tarczyc.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-11-16, 21:42   #4867
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Od dw鏂h miesi璚y bardzo wypadaj mi w這sy, my郵, 瞠 jest to zwi您ane ze stresami, kt鏎e teraz mam no i jesieni. Powoli (odpuka) zmniejsza si ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚, ale nadal lec. My郵, 瞠 straci豉m oko這 1/4 w這s闚, kt鏎e mia豉m.
Od miesi帷a 造kam oenobiol, kiedy po trzech miesi帷ach brania mi pom鏬, myj te w這sy tym szamponem z ko雟kim szpikiem, ale mam mieszane uczucia, nie wiem czy nie wr鏂 do Pharmacerisa albo nie spr鏏uj Biotebalu.
Od tygodnia wcieram raz dziennie (na noc) Pharmaceris H-Stiumforten - preparat do intensywnej kuracji stymuluj帷ej wzrost w這s闚.
Od wczoraj 造kam biotyn w dawce 7500 mcg.

Co jeszcze by軼ie do陰czy造?
Stary 2016-11-17, 05:15   #4868
meg888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Od dw鏂h miesi璚y bardzo wypadaj mi w這sy, my郵, 瞠 jest to zwi您ane ze stresami, kt鏎e teraz mam no i jesieni. Powoli (odpuka) zmniejsza si ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚, ale nadal lec. My郵, 瞠 straci豉m oko這 1/4 w這s闚, kt鏎e mia豉m.
Od miesi帷a 造kam oenobiol, kiedy po trzech miesi帷ach brania mi pom鏬, myj te w這sy tym szamponem z ko雟kim szpikiem, ale mam mieszane uczucia, nie wiem czy nie wr鏂 do Pharmacerisa albo nie spr鏏uj Biotebalu.
Od tygodnia wcieram raz dziennie (na noc) Pharmaceris H-Stiumforten - preparat do intensywnej kuracji stymuluj帷ej wzrost w這s闚.

susse,je郵i Twoje wypadanie jest spowodowane g堯wnie jesiennym os豉bieniem i stresem, to ja bym mo瞠 doda豉 jeszcze kompleks witaminowy. Najlepszy jest Solagr VM75 i najpierw bym spr鏏owa豉 bra po 1 tabletce (producent zaleca 2 na dob, ale nawet w 1 tabletce jest solidna ogromna dawka witamin i minera堯w), taka kuracja kosztowa Ci wtedy b璠zie ok 70z na 2 miesi帷e a dobrze zrobi ca貫mu organizomowi. Ewentualnie, zamiast Solgaru polecam Mega Krzem - bogaty sk豉d, najlepszy z kompleks闚 Krzemowych na w這sy, a koszt 鄉iesznie niski bo ok 15 z za kuracj 2 miesi璚zn.
Ale je郵i masz ch耩, to ja bym zbada豉 sobie ferrytyn, B12 i D3, mo瞠 to brak kt鏎ej z tych witamin/瞠laza.

Gaya, co do mojej tarczycy to zobaczymy po badaniu antyTPO i antyTG, bo tego nie robi豉m. Bardzo bym chcia豉, 瞠by podwy窺zone TSH to tak jak napisa豉 to by豉by tylko "taka moja uroda" bo przy odwiecznych niedoborach 瞠laza i prawodpodobnie AGA kolejne zmartwienie mi nie potrzebne.
A co do Twojego AGA, ja bym podr捫y豉 temat, bo wiesz jak to z tymi dermatologami bywa - dobrego ze 鈍iec szuka, a wi瘯szo嗆 w豉郾ie tylko "rzuca okiem" i od razu diagnozuje androgenowe i wciska Loxon. Mo瞠 w wyniku niedobor闚 masz przerzedzenie i miniaturyzacj w這sa, a mieszki w這sowe s ok i mo積a je pobudzi do odrostu? Warto moim zdaniem sprawdzi, bo jak mieszki nie uleg造 miniaturyzacji to jest to zdecydowanie nadzieja na odzyskanie bujnej czupryny.
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-17, 09:51   #4869
saoriQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

Dziewczyny ja jednak stawiam na mezoterapi, zamierzam j robic tak 1 raz na 1,5 miesi帷a na cz窷ciej mnie nie sta na razie
Wszystko zale篡 jakim preparatem si robi...od maja zrobi豉m ich 6 i widz r騜nic, mam sporo nowych w這sk闚...chocia przyznam szczerze, 瞠 s康zi豉m, 瞠 b璠zie lepszy efekt.
Ale szczerze wam powiem, 瞠 straci豉m nadzieje, 瞠 kiedykolwiek b璠 mie swoje "stare" w這sy.
Cud闚 nie ma, ja walcz tylko o to, 瞠by gorzej nie by這.

A co s康zicie o grzebieniu elektrycznym - tzw. terapia LLLT? Mo積a taki produkt kupi co ko這 1300 z najta雟zy.Czy uwa瘸cie, 瞠 warto zainwestowa?Ja si zastanawiam, wzi窸abym sobie takie cudo na raty.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆

Oenobiol- jaki ma sk豉d???
saoriQ jest offline  
Stary 2016-11-17, 10:42   #4870
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez saoriQ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja jednak stawiam na mezoterapi, zamierzam j robic tak 1 raz na 1,5 miesi帷a na cz窷ciej mnie nie sta na razie
Wszystko zale篡 jakim preparatem si robi...od maja zrobi豉m ich 6 i widz r騜nic, mam sporo nowych w這sk闚...chocia przyznam szczerze, 瞠 s康zi豉m, 瞠 b璠zie lepszy efekt.
Ale szczerze wam powiem, 瞠 straci豉m nadzieje, 瞠 kiedykolwiek b璠 mie swoje "stare" w這sy.
Cud闚 nie ma, ja walcz tylko o to, 瞠by gorzej nie by這.

A co s康zicie o grzebieniu elektrycznym - tzw. terapia LLLT? Mo積a taki produkt kupi co ko這 1300 z najta雟zy.Czy uwa瘸cie, 瞠 warto zainwestowa?Ja si zastanawiam, wzi窸abym sobie takie cudo na raty.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Oenobiol- jaki ma sk豉d???
Nie mam przy sobie opakowania, w kt鏎ej z poprzednich cz窷ci wkleja豉m zdj璚ie polskiego opakowania. Na internecie znalaz豉m tylko co takiego: S alfa-reductol (sk豉dnik oleju z pestek dyni), skrobia modyfikowana, gliceryna, olej rzepakowy, karagenan jota, aerosil, witamina B3, dwutlenek tytanu, lecytyna rzepakowa, witamina B5, fosforan dwusodowy, witamina B6, witamina B2, witamina B1, 鄴販ie chinolinowa, witamina B8, 鄴販ie pomara鎍zowa S.
Stary 2016-11-17, 13:20   #4871
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Cytat:
Maria,je郵i mog zapyta: co dok豉dnie wysz這 Ci na trichoskopii, co by wskazywa這 na AGA? i co utwierdza Ci w przekonaniu, 瞠 go nie masz?
Super, 瞠 Ci si w這sy zag窷ci造, to du篡 sukces!
Wysz造 mi: 鄴速e czopy rogowe tylko w tej g鏎nej cz窷ci, cie雟ze w這sy i r騜nica w 鈔ednicy, przerzedzenie g鏎y, problemy z odrastaniem na ca貫j g這wie. ALE ja mam przetrzepane w這sy na ca這軼i, nic nie wypada, w這sy samodzielnie nie rosn, zaj皻e mam te brwi i rz瘰y. Brwi wypadaj co jaki czas, ale raczej nie jest to regularne wypadanie, tylko co jaki czas wypada jaka k瘼ka i zostaje dziura, do tego b.wolno rosn, tak, jak w這sy. Rz瘰y te maj upo郵edzony wzrost. Ostatnimi czasy problem dotkn掖 te paznokci: kiedy robi豉m manicure raz/tyg. teraz raz/msc. Rakowska poda豉 mi na w這sy Diprosalic, po kt鏎ym w 3 msc. znikn窸o ca貫 AGA: cofn窸a si miniaturyzacja, brak pustych mieszk闚, wyr闚na豉 si 鈔ednica w這sa. W pierwszej trichoskopii najcie雟ze w這sy mia豉m na potylicy, 鈔edni grubo嗆 na przedzia趾u, najgrubsze by造 przy uszach. Po sterydach wszystko si wyr闚na這 i w這sy zacz窸y rosn望 normalnej grubo軼i. To nie s objawy AGA. A Wam, jak si wydaje?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2016-11-17, 18:07   #4872
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez meg888 Poka wiadomo嗆
susse,je郵i Twoje wypadanie jest spowodowane g堯wnie jesiennym os豉bieniem i stresem, to ja bym mo瞠 doda豉 jeszcze kompleks witaminowy. Najlepszy jest Solagr VM75 i najpierw bym spr鏏owa豉 bra po 1 tabletce (producent zaleca 2 na dob, ale nawet w 1 tabletce jest solidna ogromna dawka witamin i minera堯w), taka kuracja kosztowa Ci wtedy b璠zie ok 70z na 2 miesi帷e a dobrze zrobi ca貫mu organizomowi. Ewentualnie, zamiast Solgaru polecam Mega Krzem - bogaty sk豉d, najlepszy z kompleks闚 Krzemowych na w這sy, a koszt 鄉iesznie niski bo ok 15 z za kuracj 2 miesi璚zn.
Ale je郵i masz ch耩, to ja bym zbada豉 sobie ferrytyn, B12 i D3, mo瞠 to brak kt鏎ej z tych witamin/瞠laza.

Gaya, co do mojej tarczycy to zobaczymy po badaniu antyTPO i antyTG, bo tego nie robi豉m. Bardzo bym chcia豉, 瞠by podwy窺zone TSH to tak jak napisa豉 to by豉by tylko "taka moja uroda" bo przy odwiecznych niedoborach 瞠laza i prawodpodobnie AGA kolejne zmartwienie mi nie potrzebne.
A co do Twojego AGA, ja bym podr捫y豉 temat, bo wiesz jak to z tymi dermatologami bywa - dobrego ze 鈍iec szuka, a wi瘯szo嗆 w豉郾ie tylko "rzuca okiem" i od razu diagnozuje androgenowe i wciska Loxon. Mo瞠 w wyniku niedobor闚 masz przerzedzenie i miniaturyzacj w這sa, a mieszki w這sowe s ok i mo積a je pobudzi do odrostu? Warto moim zdaniem sprawdzi, bo jak mieszki nie uleg造 miniaturyzacji to jest to zdecydowanie nadzieja na odzyskanie bujnej czupryny.
meg, a o miniaturyzacji to u trychologa tylko mog si dowiedzie?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Czy kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenia z tym:

http://aptekazawiszy.pl/advanced_sea...+kapsu%B3ek%22
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-11-17, 18:22   #4873
X_ana_X
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

ja biore te hairvity. ko鎍ze pierwsze opakowanie. Po dwoch tygodniach brania nie widzia豉m wp造wu na wypadanie. Wtedy do陰czy豉m picie dw鏂h kubk闚 mi皻y pieprzowej dziennie i olej z og鏎ecznika. Wypadanie zmniejszy這 si o 50% po tygodniu. Nie s康ze, 瞠by to by豉 zas逝ga hairvity...raczej mi皻a i og鏎ecznik, ale z drugiej strony kto wie...

Lepiej chba bra ten s豉wny solgar v75. Przynajmniej ma du穎 witamin i minera堯w, a hairvity typowo w這sowy-dla lasek z normalnymi w這sami pewnie pomo瞠, ale przy naszych poje**nych problemach, gdzie niewiadomo od czego lec i wszystkiego nam brakuje, to lepszy solgar
X_ana_X jest offline  
Stary 2016-11-17, 18:31   #4874
sideritis
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 557

Hej Dziewczyny, a gdzie kupujecie mi皻 pieprzow ?

sideritis jest offline  
Stary 2016-11-17, 18:35   #4875
Margo123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Mnie Rakowska zaordynowa豉 rozpuszczenie Finasterydu w wodzie i wcieranie takiej mikstury w skalp. Nigdy tego nie zastosowa豉m, jako nie mam przekonania.
No sam finasteryd z wod to pewnie kiepsko by si wch豉nia,ale ju rozpuszczenie tabletki z woda i alkoholem chyba lepiej.Planuj zg喚bi temat i zakr鏊ikowa Narazie wr鏂i豉m do Fluridilu,ale kombinuj co by tu na zmiane albo dodatkowo zaordynowa

Zg喚bi豉m te temat mi皻y pieprzowej i zielonej,wg tego co znalaz豉m,obie obni瘸j androgeny.Wiec kt鏎a z Was tam powy瞠j mia豉 racj,瞠 mi皻a pieprzowa te sie nada

Edytowane przez Margo123
Czas edycji: 2016-11-17 o 18:37
Margo123 jest offline  
Stary 2016-11-17, 18:40   #4876
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Poka wiadomo嗆
ja biore te hairvity. ko鎍ze pierwsze opakowanie. Po dwoch tygodniach brania nie widzia豉m wp造wu na wypadanie. Wtedy do陰czy豉m picie dw鏂h kubk闚 mi皻y pieprzowej dziennie i olej z og鏎ecznika. Wypadanie zmniejszy這 si o 50% po tygodniu. Nie s康ze, 瞠by to by豉 zas逝ga hairvity...raczej mi皻a i og鏎ecznik, ale z drugiej strony kto wie...

Lepiej chba bra ten s豉wny solgar v75. Przynajmniej ma du穎 witamin i minera堯w, a hairvity typowo w這sowy-dla lasek z normalnymi w這sami pewnie pomo瞠, ale przy naszych poje**nych problemach, gdzie niewiadomo od czego lec i wszystkiego nam brakuje, to lepszy solgar
Mi nic nie pomaga, zobaczymy jak hairvity czy co w og鏊e ruszy. Od czasu do czasu mam wysyp baby hair, ale kilka miesi璚y i znowu 1/3 w這s闚 leci. Odrasta i leci i tak w k馧ko i coraz mniej... Gdy jest odrost sama nie wiem czemu przypisywa czy biotebalowi czy skrzypowi z pokrzyw. Oenobiol bra豉m przez jakie 3 lata z ma造mi przerwami. W這sy nie odros造. Mo瞠 jednak je zatrzymywa? Nie mam poj璚ia. Na pewno nie szkodzi.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2016-11-17, 19:34   #4877
agneiw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

Cytat:
ALe mnie zasmuci豉
A co Tw鎩 dermatolog na powr鏒 tr康ziku?Czy wr鏂i taki sam czy jednak troch mniejszy?
Co do w這s闚 to zr鏏 koniecznie wszystkie wyniki ca造 profil tarczycy, ferrytyn. Poziom hormon闚 p販iowych.
Zapisz

Zapisz
No jestem w trakcie robienia bada, czekam na wyniki hormon闚, na razie na reszt nie mam kasy, ale w nastepnej kolejnosci zrobi badania tarczycy.
A m鎩 dermatolog nic na to - proponuje mi Spironol albo powt鏎k Aknenorminu, wi璚 mu podzi瘯owa豉m... Dosta豉m te Differin i Epiduo.
Tr康zik jest minimalnie mniejszy, nie wr鏂i na plecach. Ale nie zdecydowa豉bym si, gdyby wiedzia豉, jak to si sko鎍zy.

Edytowane przez agneiw
Czas edycji: 2016-11-17 o 19:35
agneiw jest offline  
Stary 2016-11-17, 20:05   #4878
meg888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
meg, a o miniaturyzacji to u trychologa tylko mog si dowiedzie?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Czy kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenia z tym:

http://aptekazawiszy.pl/advanced_sea...+kapsu%B3ek%22

Gaya, z tego co wiem, 瞠by zbada mieszki czy uleg造 miniaturyzacji, trzeba wykona trichoskopie (badanie sk鏎y g這wy kamerk w powi瘯szeniu) - zrobi mo瞠 to nie tylko trycholog, ale tak瞠 dermatolog dysponuj帷y sprz皻em do wideodermatoskopii

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Poka wiadomo嗆

ana, rozbroi豉 si mnie takim bezpo鈔ednim podsumowaniem dzia豉nia hairvity i naszych problem闚

Dziewczyny, je郵i chodzi o ten preparat hairvity, to znalaz豉m sk豉d na jednym blogu: http://takingcareofhair.blogspot.com...na-piekne.html
Je郵i chodzi o dawki witamin, skrzypu czy 瞠laza - to nie urywa, Solgar bije Hairvity na 貫b, ALE:
Hairvity zawiera mn鏀two aminokwas闚 - kt鏎e s jednym z podstawowych budulc闚 w這s闚 (te wszystkie pozycje z "L-" na pocz徠ku) i du膨 dawk kollagenu, w znanych mi preparatach takiego zestawienia nie znalza豉m.
EDIT: Solgar posiada kompleks AMINO VM75, z nawet wi瘯szymi dawkami aminokwas闚 niz Hairvity, ale koszmarnie drogi - 30 tabletek 75z.
Swanson ma te kompleks 9 aminokwas闚, 1 kapsu趾a dostarcza tak dawk jak ta z Solgara, tu cena jest lepsza: 60 tabletek (ja bym bra豉 1/dziennie, czyli kuracja na 2 mies) kosztuje ok 70z: http://sklep.swanson.com.pl/pl/p/Aji...ment-diety/110

Nie wygl康a g逝pio ten sk豉d Hairvity - ja bym pr鏏owa豉 (gdybym nie mia豉 ju dobranej suplementacji), moim zdaniem ca趾iem ciekawy produkt.

EDIT2: znalaz豉m baaardzo podobny sk豉d, nawet dawki te same (jedynie brakuje kollagenu i skrzypu, MSM i l-cysteiny, ale jest za to cynk, mied, mangan, selen i jod kt鏎ych w HairVity nie ma) w aminokompleksie Plussz AminoTABS, koszt 12,99z 30 tabletek.
Mo積a zrobi sobie kuracj:
Plusz AminoTABS 12,99z m-c
+ Skrzypolen Oleofarm (tam jest l-cysteina i skrzyp) 12,99z 2 m-ce czyli 6,5z/m-c
i mie za kuracj jak przy Hairvity za nieca貫 20z vs. ok 60z za Hairvity (jedynie nie b璠zie tego kolagenu i MSM, ale za to kuracj uzupe軟ion o 5 minera堯w i wi瘯sz dawk skrzypu i biotyny)

Edytowane przez meg888
Czas edycji: 2016-11-17 o 20:35
meg888 jest offline  
Stary 2016-11-21, 12:36   #4879
saoriQ
Raczkowanie

Dziewczyny co do podniesienia poziomu 瞠laza znalaz豉m taki produkt: FLORADIX p造n 瞠lazo i witaminy, my郵, 瞠 warto spr鏏owa.
Podaj sk豉d, moze to lepsze ni zwyk貫 tabletki.
Zacz窸am stosowa olej z pestek dyni, b璠 go pi豉 na czczo, w smaku bardzo mi pasuje.

FLORADIX:
Roztw鏎 wodny (54%) z: marchwi, pokrzywy, szpinaku, korzenia perzu, popru, alg oceanicznych, kwaiatu malwy afryka雟kiej
Kompozycja koncentrat闚 sok闚 owocowych (29,4%) z: gruszki, winogron, czarnej porzeczki. Wi郾i, jab貫k, pomara鎍zy, burak闚, cytryny, wyci庵u z owoc闚 cleba 鈍i皻oja雟kiego.
Wyci庵 z dro盥zy, mi鏚, wyci庵 wodny z dzikiej r騜y zwieraj帷y 4% witamin C, 瞠lazo, ekstrakt z kie趾闚 pszenicy, witamina C,tiamina, aromat naturalny, ryboflawina, witamina B6 i B12.

Nie wiem czy s造sza造軼ie o takim forum DHT Ambroziak? Ja zaczytuj si od kilku dni, sporo ciekawych informacji si dowiedzia豉m...
http://slawomirambroziak.pl/forum/in...topic=1743.825

Edytowane przez saoriQ
Czas edycji: 2016-11-21 o 12:46
saoriQ jest offline  
Stary 2016-11-23, 13:02   #4880
Eside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

hej dziewczyny. a ja chcialam napisa jak ja zminimalizowa豉m wypadanie w這s闚. No mo瞠 pisz to za szybko,ale jestem dobrej my郵i i 瞠 wszystko idzie ku lepszemu.
No oczywi軼i te chodzi豉m po lekarzach,bada豉m si, prze篡wa豉m,ze leci mi tyle w這s闚... przez d逝窺zy czas. .. bo wypadanie trwa這 ponad rok. a koszmar sie zacz掖 gdy zacz窸y r闚nie kr鏒kie wypada,wtedy posz豉m prywatnie do Pani dermatolog w Warszawie( na fundusz kiedy chodzilam i ta powiedziala,ze nie wie co mi ejst,bo badania ok, ale ze jak chce wiedziec wiecej to dala mi kontakt do tej kobiety, gdzie moge zrobi trichoskopie), tak wiec zrobi豉m. poszlam tam, wyzalilam sie, skierowala mnie jeszcze na inne badania, androstendion ciut podwyzszony mialam,poza tym ok, no i wit. D3 za malo... zrobilam od raazu trichoskopie. Diagnoza- 造sienie telogenowe. By豉m za豉mana,ale wiedzia豉m,ze to ze stresu, podejrzewa豉m, bo jak zacze豉m czyta tu forum to myslalam o najgorszym. no i przepisala mi alopexy pocz徠kowo. stosowa豉m przez 1.5 mies帷a- wzmo穎ne wypadanie wlosow,chyba tracilam dziennie 200-300... i wszystkie krotkie.... poszlam na nastepna, przepisa豉 mi kropke do oczu na jaske(nie pameitam nazwy),ale ich skutkiem uboczny jest wzrost wlosa, kaza豉 mi do alopexy wlac 2 buteleczki i stosowac 5 razy w tyg, a 2 razy w tyg Alrpicot E(chyba nazwe pomylilam), mija 3.5 miesi帷a od kuracji. Wypada mi znacznie mniej. m闚ie tu o liczbie czasami ok 10 zauwaze, czasami do 20... czasami kilka zauwaze. nie wypadaja mi przede wszystkim te kr鏒kie odrastajace... wiem tez,ze jesli sie nie uspokoje to zaczn wypada na nowo,pracuj nad tym, no i stres troche zredukowalam,ale nie do konca... jednakze cies輳 si,ze jest to za mn. moze m鎩 wpis komus pomoze,nie wiem... ale chcialam go doda. w zaleznosci od przyczyny wypadania trzeba postawic wlasciwe leczenie i chociaz prywatnie troche wydaje,bo sama trichoskopia w Warszawie kosztowala mnie 300z to nie zaluje,ze posz豉m i zaufa豉m dermatologi(a bylam nieufna) To nie jest 豉twe, gdy widzi sie coraz mniej wlosow,szczegolnie dla nas dziewczyn, przes興am przez to i czasami plakalam tylko przez to... ale trzeba poszukiwa. trzymam za was kciuki,aby nawet ciezsze przypadki udalo wam sie zlikwidowac, lub zminimalizowac do minimum!! duzo pozytywnych my郵i!
Eside jest offline  
Stary 2016-11-25, 10:15   #4881
Sunflower55
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 968

Witam od 3 lat walcz z 造sieniem. Mam mocno przerzedzone w這sy na czubku g這wy, reszta raczej w normie. Leczenie zacz窸am od wizyty u dermatologa, dosta豉m Loxon, Alpicort e i jeszcze jaki 鈔odek robiony na zam闚ienie w aptece. Po kilku dniach zauwa篡豉m wyrastaj帷e nowe w這sy, stan mojej czupryny troch si poprawi (wcze郾iej widzia豉m miejsca gdzie nie by這 wcale w這s闚) i tak ju zosta這 do dzisiaj. Zrobi豉m na pocz徠ku wyniki - testosteron i tsh, wszystko w normie. Po kilku wizytach dermatolog odes豉豉 mnie do ginekolog, zmiana tabletek antykoncepcyjnych, zero poprawy. Wizyta u trychologa, pani zaleci豉 mi zrobienie szczeg馧owych wynik闚 tarczycy. Wysz這, 瞠 mam nieznacznie podwy窺zone przeciwcia豉 wi璚 uda豉m si do endokrynologa. USG tarczycy w normie, 瘸dnych innych objaw闚 nie mia豉m ale dosta豉m tabletki na tarczyc. Po 2 latach postanowi豉m odwiedzi innego endokrynologa bo efekt闚 dalej brak a lek闚 niepotrzebnie bra nie chcia豉m. Nowa pani stwierdzi豉, 瞠 leki mam odstawi i ona nie widzi podstaw aby mnie leczy na tarczyc (TSH mia豉m 2,1 przed braniem lek闚). Nic innego nie by豉 mi w stanie poleci i tak utkn窸am. Kontrolnie zrobi豉m jeszcze TSH po 3 miesi帷ach, glukoz, 瞠lazo i ferrytyn. TSH mam teraz wy窺ze bo 2,6 ale ferrytyna jest poni瞠j 1 (ale dalej w normie) przy 鈔ednim poziomie 瞠laza.
Loxon bior ju sporadycznie. Zacz窸am pi dro盥瞠 (takie 鈍ie瞠 zalane wrz徠kiem), poprawi mi si stan sk鏎y i paznokci, w這s闚 nie przyby這.
Chc jako pom鏂 tym moim w這som odrosn望 no i zastanawiam si nad mezoterapia ig這wa lub karboksyterapi. Tak czy inaczej to jest tylko leczenie objawowe a ja nadal nie znam przyczyny 造sienia i nie wiem czy da si to jako leczy od 鈔odka. Powinnam jeszcze zrobi wyniki z krwi - prolaktyna (tutaj obawiam si, 瞠 wynik b璠zie niewiarygodny bo nie przepadam za pobieraniem krwi i nie obejdzie si tak zupe軟ie bez stresu), androstendion, DHEA, co jeszcze?
Sunflower55 jest offline  
Stary 2016-11-25, 10:59   #4882
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 224

Cytat:
Napisane przez Sunflower55 Poka wiadomo嗆
Powinnam jeszcze zrobi wyniki z krwi - prolaktyna (tutaj obawiam si, 瞠 wynik b璠zie niewiarygodny bo nie przepadam za pobieraniem krwi i nie obejdzie si tak zupe軟ie bez stresu), androstendion, DHEA, co jeszcze?
Ci庵le bierzesz tabletki anty?

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest teraz online  
Stary 2016-11-25, 23:34   #4883
Sunflower55
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 968

Cytat:
Napisane przez chimay Poka wiadomo嗆
Ci庵le bierzesz tabletki anty?
Od 4 miesi璚y ju nie bior.
Sunflower55 jest offline  
Stary 2016-12-05, 17:07   #4884
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Dziewczyny prosz porad嬈ie co mam robi W這sy wypadaj od 4 lat, (obecnie mam 22 sko鎍zone), tr康zik niewielki ale odk康 tylko pami皻am, 這jotokowa sk鏎a twarzy i g這wy( ju po po這wie dnia od umycia czuj zapach 這ju na g這wie) a do tego wyrastaj mi czarne twarde pojedyncze w這ski na brodzie. By豉m u wielu ginekolog闚, endokrynolog闚, dermatolog闚, ka盥y mnie zbywa. Wyniki mam raczej w normie zaczynaj帷 od tarczycy, a ko鎍z帷 na androgenach, mo瞠 ewentualnie testosteron i androstendion w g鏎nych granicach. Ostatnia ginekolog powiedzia豉, 瞠 najwidoczniej mam hirsutyzm, ale z wynik闚 nic nie wychodzi, wi璚 nic ona nie zrobi, nie ma podstaw 瞠by poda mi leki. Pomijaj帷 wszystko najbardziej nie mog prze篡 w這s闚, kt鏎e straci豉m i jak niewiele mi ich zosta這. Dermatolog m闚i mi, 瞠 albo poprosz gina o anty, albo zostaje Izotek. Chcia豉bym lek, kt鏎y odratowa豚y moje w這sy, na nich zale篡 mi bardziej ni na cerze. A w豉郾ie, mo瞠 Was to drogie Wi瘸zanki zainteresuje, bo moja dermatolog ostatnio m闚i豉 mi 瞠 je瞠li stosuje si anty to dermatolodzy maj dobry lek przeciw wypadaniu w這s闚. Nie pami皻am jak si nazywa, ale twierdzi ona 瞠 jest bardzo skuteczny. Czy faktycznie, ci瞛ko oceni, ja ju trac wiar w dzia豉nie jakiegokolwiek leku.
Obecnie pij 2 造zki oleju lnianego dziennie i stosuj szampon stieprox przeciw 這jotokowi.
Co mog zrobi 瞠by w jaki spos鏏 pobudzi mieszki w這sowe? Co zrobi z tymi lekarzami, bo jak s造sz ze taka moja uroda to chce mi si p豉ka, bo czuj si jakbym walczy豉 z wiatrakami, ja jedna przeciwko im wszystkim

Edytowane przez mosia07
Czas edycji: 2016-12-05 o 17:09
mosia07 jest offline  
Stary 2016-12-05, 20:08   #4885
X_ana_X
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

Dziewczyny, czy kt鏎a z Was pije mi皻? Od kiedy pij (pieprzowa), to wypadanie w這s闚 zmala這, czarne, pojedy鎍ze w這sy wok馧 p瘼ka zrobi造 si znacznie s豉bsze. Nie chce mi si wierzy, ze to mi皻a tak zadzia豉豉 na podwy窺zone androgeny...

Teraz kupi豉m mi皻 zielon, zobaczymy jak b璠zie dalej
X_ana_X jest offline  
Stary 2016-12-07, 10:14   #4886
saoriQ
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mosia07 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny prosz porad嬈ie co mam robi W這sy wypadaj od 4 lat, (obecnie mam 22 sko鎍zone), tr康zik niewielki ale odk康 tylko pami皻am, 這jotokowa sk鏎a twarzy i g這wy( ju po po這wie dnia od umycia czuj zapach 這ju na g這wie) a do tego wyrastaj mi czarne twarde pojedyncze w這ski na brodzie. By豉m u wielu ginekolog闚, endokrynolog闚, dermatolog闚, ka盥y mnie zbywa. Wyniki mam raczej w normie zaczynaj帷 od tarczycy, a ko鎍z帷 na androgenach, mo瞠 ewentualnie testosteron i androstendion w g鏎nych granicach. Ostatnia ginekolog powiedzia豉, 瞠 najwidoczniej mam hirsutyzm, ale z wynik闚 nic nie wychodzi, wi璚 nic ona nie zrobi, nie ma podstaw 瞠by poda mi leki. Pomijaj帷 wszystko najbardziej nie mog prze篡 w這s闚, kt鏎e straci豉m i jak niewiele mi ich zosta這. Dermatolog m闚i mi, 瞠 albo poprosz gina o anty, albo zostaje Izotek. Chcia豉bym lek, kt鏎y odratowa豚y moje w這sy, na nich zale篡 mi bardziej ni na cerze. A w豉郾ie, mo瞠 Was to drogie Wi瘸zanki zainteresuje, bo moja dermatolog ostatnio m闚i豉 mi 瞠 je瞠li stosuje si anty to dermatolodzy maj dobry lek przeciw wypadaniu w這s闚. Nie pami皻am jak si nazywa, ale twierdzi ona 瞠 jest bardzo skuteczny. Czy faktycznie, ci瞛ko oceni, ja ju trac wiar w dzia豉nie jakiegokolwiek leku.
Obecnie pij 2 造zki oleju lnianego dziennie i stosuj szampon stieprox przeciw 這jotokowi.
Co mog zrobi 瞠by w jaki spos鏏 pobudzi mieszki w這sowe? Co zrobi z tymi lekarzami, bo jak s造sz ze taka moja uroda to chce mi si p豉ka, bo czuj si jakbym walczy豉 z wiatrakami, ja jedna przeciwko im wszystkim
Tak naprawd nie ma jednego skutecznego lekarstwa...Gdyby tak by這, ten w徠ek nie by豚y tak rozbudowany
Musisz znale潭 przyczyn wypadania w這s闚. Jaka jest Twoja historia w這sowa?Czy nie za篡wa豉 jaki lek闚, np. hormon闚, nie jeste po ci捫y?Skoro tarczyca jest w normie tak jak piszesz to ile wynosi Tw鎩 wynik TSH?Androgeny masz w normie ale to o niczym nie 鈍iadczy, bo mo積a mie androgeny w normie i mie 造sienie androgenowe, jest to spowodowane nadwra磧iwo軼i mieszk闚 w這sowych na androgeny.
Ja od siebie polecam:mi皻 pieprzow, pij ju od roku, z przerwami. Mi皻a podobno obnia瘸 androgeny.
Je瞠li chodzi o wcierki, to mi pomog這 serum Dermaheal, stosuj od czerwca i widz sporo babik闚. Do tego mezoterapia sk鏎y g這wy, jest sporo preparat闚 na rynku, niestety jest to do嗆 droga "zabawa" ceny zaczynaj si od 200 z. Ja teraz stosuj dr Cyj, jest to seria 4 zabieg闚 co dwa tygodnie. Podobno przynosi rewelacyjne skutki. Na pewno sie nimi podziel ale to dopiero za 3 miesi帷e gdzie...
Z ta雟zych preparat闚 to dobry jest Lotion Dermena Men-stosowa豉m p馧 roku 2 razy dziennie + szampon.
Zr鏏 te badania krwi mo瞠 masz anemi, mo瞠 niski poziom ferrytyny. Wszystko mo瞠 mie wp造w. Jak wygl康a Twoja dieta? Stosujesz jakie tabletki na w這sy, witaminy?
Zapisz
saoriQ jest offline  
Stary 2016-12-08, 20:52   #4887
ninka 828
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

A mo瞠 ma kt鏎a z Was do鈍iadczenie z ampu趾ami Bioxine? Mi po zesz這rocznym zimowym zatrzymaniu zn闚 na wiosn masowo wypada造 w這sy i to te 鈍ie穎 wyhodowane. Od dermatolog dosta豉m ponownie alpicort e, z alopexy dla wzmocnienia efektu- tyle, 瞠 tym razem efekt by 瘸den. Wi璚 id帷 za radami z wiza簑 zbada豉m ferrytyn- dolna granica normy. Wprowadzi豉m 瞠lazo, najpierw bez receptowe, potem tardyferon, ale po 4 m-cach te nie doczeka豉m si cudu. Wi璚 przegrzeba豉m fora i opinie i w akcie desperacji zakupi豉m wspomniane ampu趾i, a do ich stosowania do這篡豉m dermoroller. I po miesi帷u stosowania wypada mi tak ok. 50-60 w這s闚 na dzie. Tyle, 瞠 mam dylemat, czego to efekt- bioxine, 瞠laza (ferrytyna skoczy豉 tylko do 35), czy dermorollera. W zesz造m roku, kiedy po zastosowaniu alpicortu e w這sy prawie zupe軟ie przesta造 wypada, te go u篡wa豉m, wi璚 co mo瞠 by na rzeczy. Co do bioxine pierwsze to co zwr鏂i這 moja uwag, to fakt, 瞠 przesta豉 mnie sw璠zie po nich sk鏎a g這wy. Jestem daleka od wpadania w eufori, bowiem zbli瘸 si u mnie czas tzw.zimowego cudu- zim zawsze jest lepiej w kwestii utraty w這s闚, ale 逝dz si, ze mo瞠 w ko鎍u jaki specyfik mi s逝篡. A Wy macie mo瞠 z nim jakies do鈍iadczenia?

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Je瞠li chodzi o wcierki, to mi pomog這 serum Dermaheal, stosuj od czerwca i widz sporo babik闚.
Zapisz
Na d逝go ci wystarcza 1 buteleczka serum z Dermaheal? Znalaz豉m tylko pojemno嗆 50 ml, wi璚 to raczej male雟two ( w odr騜nieniu od ceny).

Edytowane przez ninka 828
Czas edycji: 2016-12-08 o 20:23
ninka 828 jest offline  
Stary 2016-12-08, 21:57   #4888
Mia1612
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Cytat:
Napisane przez mosia07 Poka wiadomo嗆
Polecam przeczyta: http://www.juliacaban.pl/2015/01/jak...e-wlosow.html#
Mia1612 jest offline  
Stary 2016-12-09, 19:20   #4889
szizii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170

Witajcie
U mnie ani wybitnie dobrze, ani wybitnie 幢e - w這sy gdzie tam sobie powoli odrastaj, widz, 瞠 przy g這wie jest ich jakby wi璚ej, robi si bardziej mi瘯kie (o dziwo, na moich wysokoporowatych kr璚io豉ch genialnie sprawdza si olej kokosowy, 瘸逝j 瞠 nie zastosowa豉m go wcze郾iej na przek鏎 informacjom innych w這somaniaczek), wypada mi ich mniej, ale z drugiej strony mam wra瞠nie, 瞠 zacz窸y pojawia si zakola... Nie wiem, czy to fanaberia, czy fakt, jestem na takim etapie, 瞠 ka盥y wypadaj帷y w這s mo瞠 doprowadzi do sza逝.
Aktualnie stosuj wcierk z Agafii i szampon Radical przeciwko wypadaniu, dodatkowo olej rycynowy na zmian z peelingiem trychologicznym przed myciem, jako suplement niepokalanek, wit. D, Biotebal. Zastanawiam si, czy dalej stosowa Biotebal, czy przerzuci si na Merz lub Phyto.
Swoj drog zastanawiam si powa積ie, czy nie wybra si na wizyt do dr Rakowskiej, 瞠by jako specjalistka dok豉dnie przeanalizowa豉 problem moich w這s闚. Macie mo瞠 jakie informacje, ile czasu obecnie czeka si do niej na wizyt?

CAE in progress -> 2017/2018
獞icz!
dbam o siebie
szizii jest teraz online  
Stary 2016-12-13, 08:03   #4890
saoriQ
Raczkowanie

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Na d逝go ci wystarcza 1 buteleczka serum z Dermaheal? Znalaz豉m tylko pojemno嗆 50 ml, wi璚 to raczej male雟two ( w odr騜nieniu od ceny).[/QUOTE]

Nigdy nie stosowa豉m tego serum codziennie. Mi starcza na oko這 miesi帷...
saoriQ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.