Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2017-02-15, 18:42   #4981
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713
Dot.: Walka z 造sieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go 造sienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Poka wiadomo嗆
Mo瞠 to by! Kurcz, a po odstawieniu jest szansa 瞠 w這sy wr鏂 do dawnego g豉dkiego stanu?
Moje wr鏂i造, je郵i masz ciemne w這sy dobrze na koniec sp逝ka wod z octem jab趾owym, wyg豉dza, zamyka 逝ski i nadaje po造sk.

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2017-02-16, 00:48   #4982
khloee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

@ Remedios_Buendia

Wielkie dzi瘯i za odpowied! Mam nadziej, 瞠 mezoterapia oka瞠 si pomocna. Planuj si zapisa na zabieg na przysz造 tydzie i licz na to, 瞠 wypadanie w這s闚 po zabiegu nie b璠zie zbyt mocne, bo dla mnie ka盥y w這s na wag z這ta U mnie te lec i kr鏒kie i d逝gie w這sy, zastanawiam si czy taki objawy tylko jest w 造sieniu androgenowym?

Zainteresowa豉 mnie tym dermarollerem. A co planujesz wciera?

Rozerwanie koszulki z nerw闚 mi si jeszcze nie zdarzy這, ale polecia kiedy s這ik z og鏎kami w 軼ian… oczywi軼ie obiadu w ten dzie nie by這 Ja te w zesz造m roku przechodzi豉m przez mega stresuj帷y czas i zauwa篡豉m, 瞠 ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚 si wtedy nie zwi瘯szy豉, ale za to odrost nowych w這sk闚 w tym czasie mocno spowolni
khloee jest offline  
Stary 2017-02-16, 08:17   #4983
201706190936
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Moje wr鏂i造, je郵i masz ciemne w這sy dobrze na koniec sp逝ka wod z octem jab趾owym, wyg豉dza, zamyka 逝ski i nadaje po造sk.
Dzi瘯uj

Dziewczyny a farbujecie w這sy jakimi farbami? Bo moje w這sy dziwnie si rozja郾iaj, p這wiej, mam br您owe w這sy - moje naturalne - i kurcz rudziej mi w kolor dziwacznej jajecznicy. I chc je zafarbowa.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2017-02-16 o 08:19
201706190936 jest offline  
Stary 2017-02-16, 08:28   #4984
dews
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

@khloee kurcze jestem z豉 teraz bo tyle razy chcia豉m zrobi t ferrytyne ale zawsze by豉 mi odradzana bo robi豉m ogromny zakres bada kt鏎y by r闚nie bardzo kosztowny i panie w laboratorium m闚i造 瞠 瞠lazo wystarczy... najgorsze jest to 瞠 p鏦i co nie planowalam wyjazdu do Polski, poniewa nie wyrabiam ju finansowo

Kortyzol po obci捫eniu wyszed 6,70 ng/ml jednak na wyniku nie podano normy, z tego co spr w Google to jest w normie.

Dzi瘯uj za link!

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline  
Stary 2017-02-16, 08:51   #4985
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Dzi瘯uj

Dziewczyny a farbujecie w這sy jakimi farbami? Bo moje w這sy dziwnie si rozja郾iaj, p這wiej, mam br您owe w這sy - moje naturalne - i kurcz rudziej mi w kolor dziwacznej jajecznicy. I chc je zafarbowa.

Ja farbuje w這sy biokapem. Jestem zadowolona z koloru 4.0 br您, natomiast kolor 5.0 jasny br您 zmy mi si w 2 tygodnie Plusem farby jest to, ze podczas farbowania nie wypadaj mi w這sy, tak jak po farbie u fryzjera. No i wlosy s pi瘯ne i b造szcz帷e.

Stary 2017-02-16, 11:59   #4986
khloee
Przyczajenie

@dews

To skoro kortyzol w dodatkowym badaniu wyszed w porz康ku to my郵, 瞠 to by這 chwilowe zachwianie. Zwykle kortyzol wzrasta w stresie, zm璚zeniu i pewnie z powodu kilku innych czynnik闚 wi璚 skoro na usg nadnercza by造 ok i p騧niejsze badanie kortyzolu r闚nie by這 dobre to raczej bym wykluczy豉 to jako pow鏚 wypadania w這s闚

A zanim sprawdzisz ferrytyn to mo瞠sz spr鏏owa z innym suplementem, mo瞠 wi瘯sze dawki biotyny albo kwasy omega 3 i 6?
khloee jest offline  
Stary 2017-02-16, 13:00   #4987
dews
Raczkowanie

@khloee tak te podejrzewam, tym bardziej 瞠 badanie krwi by這 robione 2 dni po locie samolotem, kt鏎y nie bardzo stresuje mimo 瞠 latalam ju dziesi徠ki razy

Wiesz co bior witamin D3 i B12 przy czym B12 pomaga w ma造ch dawkach(tylko na cer), w du篡ch za robi armagedon z mojej twarzy, jest wr璚z ca豉 obola豉.

Spr鏏uj te kwasy i biotyne, akurat szukam nowego zestawu witamin, bo to co teraz bior nie pomaga zbytnio..

Og鏊nie czyta豉m gdzie tu na forum, 瞠 jedna z dziewczyn mia豉 chwilowy okres gdzie w這sy przesta造 wypadac ca趾owicie i ja te co takiego zaobserwowalam raz. Nagle przez dwa tygodnie w這sy nie wypadaly w og鏊e! Najgorzej u mnie jest nawet nie podczas mycia tylko zaraz po, gdy w這sy schn, boj si je wtedy dotyka

Narazie my郵 je嗆 kwasy + biotyne
, selen i wit D3, plus kontynuowa picie pokrzywy ktora spo篡wam nieustannie od ponad roku w ilo軼iach min 3 kubki dziennie (瞠lazo mi chyba od tego si tak 豉dnie utrzymuje)
Je郵i chodzi o kuracje zewn皻rzn to kupi pantostin do u篡wania na wiecz鏎 i b璠 kontynuowa z Radicalem. U篡wam te maski WAX po myciu bo w這sy s mi瘯kie ale nie hamuje ona wypadania.

Troch si boj tej mezoterapii domowej, poniewa czasami pojawiaj mi si reakcje sk鏎ne typu krostki u pieczenie skory je郵i np nie ujmuje w這s闚 lub u篡je z貫go szamponu, wi璚 narazie si wstrzymam i dam zadzia豉 pantostinowi.

Polecicie jaki szampon? Mam delikatna skore g這wy, teraz u篡wam Johnsons dla dzieci, ale mam ostatnio 逝pie, wi璚 my郵 mo瞠 co przeciw逝pie穎wego nie chce tylko 瞠by mnie co uczulilo za od篡wk te si nie obra輳

Acha i jeszcze jedno. Nigdy nie badalam ale ginekologicznie pod wzgl璠em wypadania w這s闚, tzn chodz co roku na badanie og鏊e plus usg jajnik闚, ale czy my郵icie 瞠 przy idealnych wynikach badania plus super regularnych cyklach ( dos這wnie co do dnia, plus nie mam jaki bardzo bolesnych lub obfitych miesi帷zek) mo磧iwe jest ze jednak co pod tym wzgl璠em nie hula jak powinno? Raz tylko delikatnie wysz豉 mi podwy窺zona prolaktyna, ale jak m闚i, nie robi豉m specjalnie hormon闚 p販iowych opr鏂z ten prolaktyny i testosteronu.

dews jest offline  
Stary 2017-02-16, 15:06   #4988
khloee
Przyczajenie

@dews

To daj zna jak sprawdza si Pantostin. Mam nadziej, 瞠 jednak pomo瞠

W豉郾ie witamina b12 w du篡ch ilo軼iach mo瞠 wywo造wa tr康zik, te o tym s造sza豉m. A mo瞠 zamiast niej kupisz sobie suplement, gdzie jest ca造 zestaw witamin z grupy b? Mo瞠sz kupi zwyk造 B Complex albo kiedy tutaj by wspominany suplement Solgar VM 75 A je郵i chodzi o biotyn to dobry jest Biotebal 5, ale pewnie w internecie mo積a tez znale潭 inny ta雟zy zamiennik. Wa積e, 瞠by dawka nie by豉 mniejsza ni 5mg

A mo瞠 ten szampon Johnson jest zbyt delikatny? Czasem 逝pie mo瞠 si pojawi jak sk鏎a g這wy nie jest wystarczaj帷o oczyszczona. Wtedy te mo瞠 zacz望 sw璠zie, bardziej si przet逝szcza, w這sy mog wypadaj z tak kuleczk 這ju na ko鎍u. Zauwa篡豉 co takiego? Pomocny mo瞠 by peeling sk鏎y g這wy albo szampon bardziej oczyszczaj帷y do mycia na zmian z delikatnym

Wiesz co.. klasyczne 造sienie androgenowe ma miejsce w豉郾ie wtedy, gdy wszystkie wyniki hormon闚 s prawid這we. Mimo wszystko ta wersja nie zdarza si a tak cz瘰to i na dodatek jest uwarunkowana genetycznie wi璚 je郵i rodzice, rodze雟two lub dziadkowie maj 造sienie androgenowe to mog豉 odziedziczy. A bierzesz mo瞠 jakie tabletki antykoncepcyjne albo mo瞠 odstawia豉 lub zmienia豉 w ostatnim czasie?
khloee jest offline  
Stary 2017-02-16, 16:46   #4989
dews
Raczkowanie

@khloee na pocz徠ek dzi瘯i wielkie za wszystkie porady, mi這 jest porozmawia z kim kto ci nie lekcewa篡 b康 boi si ze mn poruszy tego tematu 瞠 wzgl璠u na strach przed moim wybuchem p豉czu

Biotebal bra豉m na samym pocz徠ku wypadania chyba przez 3 miesi帷e p騧niej jad豉m Vitapil- ale bez 瘸dnej r騜nicy.
Spr鏏uj jeszcze raz, mo瞠 warto. Zamiennik闚 nie szukam bo jak wspomina豉m wcze郾iej nie mieszkam w Polsce i chocia w Anglii jest du穎 sklep闚 z polskimi lekami online, to jednak wielu rzeczy brakuje.

Co do szamponow, to kiedy uzywalam dw鏂h naprzemiennie i rzeczywi軼ie nie mia豉m wtedy 逝pie簑, chyba wr鏂 do tego systemu, cenna wskaz闚ka!

Nikt nie mia u mnie 造sienia, mamie w這sy mojej lec tak 瞠 豉zienka czarna co prawda a myje codziennie, ale rosn tak szybko 瞠 w這sy ma g瘰te. Siostra jedna ma busz na g這wie, a druga w這sy ma cieniutkie ca貫 篡cie, ale nie wypada jej nic ponad norm.

A co my郵isz o tym DTH? 2 razy wysz這 mi podwyzszone, spr鏏uj w domu znale潭 wyniki bada to wrzuc. Czy to mo瞠 wskazywa na androgenowe?

Jedyne co mnie zawsze trzyma w nadziei 瞠 to jednak nie androgenowe to to, 瞠 nie mam jakiego obszaru, na kt鏎ym przerzedzily si bardziej, wypadaj raczej r闚nomiernie.. Co prawda zakola mam jakby rzadsze ale zawsze mia豉m lekkie zakola wi璚 wydaje mi si 瞠 skoro wsz璠zie wypadaly to tam po prostu bardziej si rzucaj w oczy.

Nigdy nie bra豉m 瘸dnych hormon闚, kiedy chcia豉m przyjmowa taka antykoncepcje, ale niestety lekarz mi to odradzil 瞠 wzgl璠u na lekko zwi瘯szona g瘰to嗆 czy krzepliwosc (nie pami皻am dok豉dnie) krwi i powiedzia 瞠 mam wi瘯sze ryzyko wyst徙ienia zakrzepu.

dews jest offline  
Stary 2017-02-16, 17:16   #4990
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Dzi瘯uj

Ja farbuj henn orientana karmelowy br您. R闚nie nadaje pi瘯ny po造sk w這som jestem bardzo zadowolona.

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2017-02-16, 21:46   #4991
khloee
Przyczajenie

@dews

Nie ma za co! Ciesz si, 瞠 mog jako pom鏂. Ja te zmagam si z tym problemem, wi璚 doskonale Ci rozumiem. Je郵i chcesz wi璚ej pogada to mog Ci poda m鎩 adres mailowy

Vitapil mi te nie pom鏬, zreszt wszystkie te typowe z這穎ne suplementy "na w這sy" nie sprawdzi造 si u mnie. W豉郾ie biotyna, cynk, selen, kwasy omega, witaminy b complex chyba s najbardziej pomocne. Skoro pijesz regularnie pokrzyw to my郵, 瞠 瞠laza ju nie musisz dodatkowo bra, 瞠by nie przedobrzy. Pomocna mo瞠 by te zmiana diety, wi璚ej owoc闚 i warzyw, sok闚. Mo瞠sz te spr鏏owa pi olej lniany lub z pestek dyni albo parzy sobie mielone siemi lniane

Ja nigdy nie mia豉m badania DHT wi璚 niestety tutaj nie jestem pewna. Czyta豉m jednak, 瞠 ten poziom mo瞠 by podwy窺zony przy niskim poziomie cynku, brakach kwas闚 t逝szczowych i oczywi軼ie w stresie. W ka盥ym razie je郵i faktycznie DHT by豚y w Twoim przypadku winowajc to Pantostin powinien by pomocny, bo w豉郾ie ma za zadanie blokowa negatywne skutki DHT na sk鏎ze g這wy W wielu przypadkach 造sienie androgenowe mo瞠 by uaktywnione przez branie tabletek antykoncepcyjnych, wi璚 je郵i nigdy nie bra豉 to tym bardziej jeste w dobrej sytuacji.

Og鏊nie wydaje mi si, 瞠 w Twoim przypadku to raczej nie jest androgenowe. Nic mi za bardzo na to nie wskazuje A jak tam z odrastaniem w這sk闚? Czy pomimo wypadania szybko odrastaj? Czy nowe w這ski wydaj Ci si cie雟ze albo dziwnie wygl康aj帷e ( np. poskr璚ane) ?

Dwa szampony na zmian to dobry spos鏏, sama si tego trzymam. Jak myj g這w tylko delikatnym szamponem to po jakim czasie te pojawia mi si co na kszta速 逝pie簑, g這wa sw璠zi a w這sy wygl康aj na przet逝szczone. Z tego wzgl璠u co trzecie mycie stosuj bardziej oczyszczaj帷y szampon i sk鏎a g這wy zaraz lepsza
khloee jest offline  
Stary 2017-02-16, 22:23   #4992
dews
Raczkowanie

@khloee jasne, ch皻nie si przenios na maila

Co do 瞠laza to raz wyszed mi dwukrotnie ponad norm ale wtedy go suplementowa豉m, wi璚 odstawilam i przy kolejnym badaniu by ju w normie.
Co do tych wszystkich witamin to troch przera瘸 mnie branie tylu tabletek, boj si negatywnego wp造wu na w徠rob, ale zobaczymy, mo瞠 w ko鎍u metod pr鏏 i b喚d闚 dojd do tego co trzeba bra, a odstawi.

Diet mam bardzo w porz康ku powiem ci, owoce i warzywa codziennie, fast food od 鈍i皻a, jedynie s這dycze podjadam ale te w nie jaki du篡ch ilo軼iach. Do tego staram si pi du穎 wody no i ta pokrzywa plus melisa, bo wszyscy m闚i 瞠 to stres heh. Zawsze si broni豉m przed tym 瞠 to on jest winowajca, ale teraz stwierdzi豉m, 瞠 nie zaszkodzi mi spr鏏owa relaxu i zacz窸am 獞iczy jog nawet

Kurcze kwas闚 t逝szczowych nigdy nie przyjmowa豉m, wezm si za to.
Powiem ci, 瞠 samej wydaje mi si 瞠 to nie androgenowe, mia豉m z reszt badanie kamerka u trychologa i dermatologa i nikt nie stwierdzi wzmo穎nego wypadania w konkretnym obszarze, ale nigdy nie mo積a nic wykluczy p鏦i nie znajd prawdziwej przyczyny. Dlaczego tylko nic nie pomaga w taki razie?

Nie wiem co do tego dorastania.. Mam niby ma貫 w這ski ko這 czo豉 szczeg鏊nie na zako豉ch i s nawet grube, jednak nie zbyt wolno i ma這 si co pojawia by zagescily jjako czupryne. Kupi ta placente i zobaczymy czy co urosnie.

Daj adres to si do ciebie odezw i opowiesz mi jak to u ciebie wszystko wygl康a

dews jest offline  
Stary 2017-02-17, 10:27   #4993
nevershoutnever
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 243

Dziewczyny, mam do Was pytanie. W jakich miejscach przerzedzaj Wam si w這sy? U mnie s zakola - mocno cofni皻a linia w這s闚 w tych miejscach, wi璚 typowe androgenowe, ale z drugiej strony - na czubku g這wy mam ok w這sy. Przedzia貫k jest przerzedzony, ale tak naprawd najwi瘯szy problem mam z grzywk. Praktycznie ju jej nie mam. Najmocniej przerzedzony jest ten tr鎩k徠 nad czo貫m (w sensie podstawa tr鎩k徠a wzd逝 czo豉, i wierzcho貫k troch wy瞠j generalnie tam, gdzie ro郾ie grzywka. Gdy ogl康am rysunki, jak powinno wygl康a x, wygl康a to troch inaczej.
nevershoutnever jest offline  
Stary 2017-02-17, 11:07   #4994
khloee
Przyczajenie

@ dews

Ja zwykle bior suplementy 3 miesi帷e a potem odstawiam i robi miesi帷 przerwy. Dobrze jest od czasu do czasu sprawdza pr鏏y w徠robowe i b璠zie ok

Stres niestety potrafi nie幢e namiesza. Ja w zesz造m roku przechodzi豉m przez okropne kilka miesi璚y i jak p騧niej po tym wszystkim zrobi豉m badanie krwi to si przerazi豉m, wyniki mia豉m straszne mimo 瞠 fizycznie czu豉m si dobrze! A to by這 "tylko" kilka miesi璚y stresu

Wiesz, czasem na popraw trzeba troch poczeka. Trzeba znale潭 ten g堯wny czynnik wypadania w這s闚, a pow鏚 z pewno軼i si znajdzie. Czasem jest to troch zabawa na 'chybi-trafi' , ale wychodz z za這瞠nia, 瞠 lepiej dzia豉 i pr鏏owa ni czeka. Te kiedy powiedzia豉m, 瞠 mam ju do嗆 szukania i odstawiam wszystkie wcierki i suplementy.. przez tydzie by這 ok a potem szybko do nich wr鏂i豉m, bo w這sy bez wspomagaczy zacz窸y si sypa jak li軼ie z drzew

M鎩 adres to: kasia20.poczta@op.pl
khloee jest offline  
Stary 2017-02-18, 18:30   #4995
dews
Raczkowanie

Walka z 造sieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go 造sienia.cz III

@khloee dzi瘯i, ale nie powinno by kasia20@poczta.op.pl? ;>

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2017-02-18 o 18:31
dews jest offline  
Stary 2017-02-19, 10:12   #4996
khloee
Przyczajenie

@dews

Nie,nie. Adres to kasia20.poczta@op.pl Dosta豉m od Ciebie maila i przedwczoraj na niego odpisa豉m, nie dotar?
khloee jest offline  
Stary 2017-02-19, 18:02   #4997
Remedios_Buendia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 349

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mam do Was pytanie. W jakich miejscach przerzedzaj Wam si w這sy? U mnie s zakola - mocno cofni皻a linia w這s闚 w tych miejscach, wi璚 typowe androgenowe, ale z drugiej strony - na czubku g這wy mam ok w這sy. Przedzia貫k jest przerzedzony, ale tak naprawd najwi瘯szy problem mam z grzywk. Praktycznie ju jej nie mam. Najmocniej przerzedzony jest ten tr鎩k徠 nad czo貫m (w sensie podstawa tr鎩k徠a wzd逝 czo豉, i wierzcho貫k troch wy瞠j generalnie tam, gdzie ro郾ie grzywka. Gdy ogl康am rysunki, jak powinno wygl康a x, wygl康a to troch inaczej.
Ja podobnie. Nie mam przedzia趾a "choinki" ani "autostrady", przedzia貫k jest normalny.Problem tkwi w zakolach i zmniejszaj帷ej si obj皻o軼i w這s闚. Zakola s coraz wi瘯sze (kiedy w og鏊e nie mia豉m) i wchodz na grzywk, kt鏎a jeszcze niedawno wkurza豉 mnie, 瞠 jest za gruba, a teraz ledwie zakrywa czo這. Niestety, moja diagnoza to 造sienie androgenowe. Mo瞠 rozlane, mo瞠 nieswoiste, ale jednak miniaturyzacja post瘼uje i jest widoczna.
Remedios_Buendia jest offline  
Stary 2017-02-20, 15:46   #4998
dews
Raczkowanie

Mi wypadaj raczej r闚nomiernie z ca貫j g這wy :/

@khloee tylko si upewniam bo co mi chyba poczta nawala, dosta豉 mo瞠 mojego maila z wczoraj? Je郵i dalej b璠 z nim problemy to za這輳 nowe konto

dews jest offline  
Stary 2017-02-20, 16:36   #4999
201706190936
Konto usuni皻e

Dziewczyny, na filmiku youtube autorstwa Julii Caban us造sza豉m 瞠 bardzo wa積a jest suplementacja witaminy D. Czy kt鏎a z was tak robi豉? Pomog這 przyjmowanie witaminy D?
Stary 2017-02-20, 16:58   #5000
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Dziewczyny, na filmiku youtube autorstwa Julii Caban us造sza豉m 瞠 bardzo wa積a jest suplementacja witaminy D. Czy kt鏎a z was tak robi豉? Pomog這 przyjmowanie witaminy D?
Ja s造sza豉m, 瞠 w naszej strefie klimatycznej powinno si suplementowa witamin D3 od pa寮ziernika do ko鎍a kwietnia. Dotychczasowa suplementacja nic nie wnios豉
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2017-02-20, 17:34   #5001
dews
Raczkowanie

Ja przyjmuje od przesz這 roku, w wynikach bada wychodzi mi tam dobrze 瞠 lekarz mnie pyta jakie dawki przyjmuje bo rzadko si taki 豉dny wynik zdarza, a w這sy dalej lec. Ale niedob鏎 tej witaminy mo瞠 skutkowa wypadaniem w這s闚 wi璚 nie sugeruje si mn najlepiej zrobi badanie krwi i wszystko b璠zie czarno na bia造m

dews jest offline  
Stary 2017-02-20, 18:55   #5002
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Od dw鏂h lat robi badanie co p馧 roku i dostosowuj dawk do poziomu wit D3. Obecnie bior Vigantol. Przez 2 lata uzupe軟iam i stwierdzam 瞠 na moje w這sy akurat to nie dzia豉 w og鏊e.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2017-02-21, 10:24   #5003
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

To mo瞠 ja wypowiem si na temat wit. D3, kt鏎a faktycznie, wydaje si, 瞠 zadzia豉豉 na moj mam. Mojej mamie od lat wypada造 w這sy, najbardziej by這 to wida w okolicach przedzia趾a. Boki i ty mega g瘰te, g鏎a gorzej. Ten ubytek jednak r騜ni si od naszego ubytku, bo mimo du瞠j ilo軼i w這s闚 w sitku przy ka盥ym myciu (pewnie ok. 250-300, ale nie liczy豉m), to g鏎a 造sa nie jest. Jedynie przetrzepana, nie wygl康a 幢e, po prostu jest bardziej p豉sko na g鏎ze, ale jak si przyjrze, to faktycznie wida braki. Dawka 2tys. wit D3 nie zadzia豉豉, ale 4 tys. ju tak, tylko po 3 msc. Wypadanie w這s闚 zmniejszy這 si o 2/3. Mo瞠 gdyby dosta豉 6tys.D3, to ca趾owicie zniwelowa這 by to wypadanie, ale poziom wit.D3 mama ma w normie, wi璚 juz nie kombinuje. Te 4 tys. zarz康zi jej endokrynolog. Odrost jest, wczoraj widzia豉m, nie jest to jednak ogromna ilo嗆 baby hair, ale mo瞠 si jeszcze rozkr璚i. Dodam, 瞠 mam ma Hashimoto i niedoczynno嗆 tarczycy.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2017-02-21, 11:24   #5004
201706190936
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
To mo瞠 ja wypowiem si na temat wit. D3, kt鏎a faktycznie, wydaje si, 瞠 zadzia豉豉 na moj mam. Mojej mamie od lat wypada造 w這sy, najbardziej by這 to wida w okolicach przedzia趾a. Boki i ty mega g瘰te, g鏎a gorzej. Ten ubytek jednak r騜ni si od naszego ubytku, bo mimo du瞠j ilo軼i w這s闚 w sitku przy ka盥ym myciu (pewnie ok. 250-300, ale nie liczy豉m), to g鏎a 造sa nie jest. Jedynie przetrzepana, nie wygl康a 幢e, po prostu jest bardziej p豉sko na g鏎ze, ale jak si przyjrze, to faktycznie wida braki. Dawka 2tys. wit D3 nie zadzia豉豉, ale 4 tys. ju tak, tylko po 3 msc. Wypadanie w這s闚 zmniejszy這 si o 2/3. Mo瞠 gdyby dosta豉 6tys.D3, to ca趾owicie zniwelowa這 by to wypadanie, ale poziom wit.D3 mama ma w normie, wi璚 juz nie kombinuje. Te 4 tys. zarz康zi jej endokrynolog. Odrost jest, wczoraj widzia豉m, nie jest to jednak ogromna ilo嗆 baby hair, ale mo瞠 si jeszcze rozkr璚i. Dodam, 瞠 mam ma Hashimoto i niedoczynno嗆 tarczycy.
Jaki preparat mama bra豉 i ile kropli/tabletek?
Stary 2017-02-21, 12:00   #5005
Maria221
Wtajemniczenie

Nie wiem, co bierze. Chyba Vigantol, jest po 10z za krople. Endokrynolog jej powiedzia, 瞠 Vigantol jest najlepszy, bo rozpuszcza si ju na j瞛yku. Do tego 造ka K2 Kinon chyba.
Maria221 jest offline  
Stary 2017-02-21, 12:08   #5006
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Kto si zlituje i za這篡 kolejn cz窷 w徠ku? Ja "informatycznie", niestety, odpadam

Te mia豉m okres, 瞠 bra豉m 4 tys. jedn. wit. D3, teraz wr鏂i豉m do 2000. R騜nicy nie widzia豉m.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2017-02-21, 14:03   #5007
Maria221
Wtajemniczenie

Ju wiem, mama bierze Kinon 2 tabletki po 2tys. ka盥a. Rano jedn bierze jedn, a wieczorem drug. Po 2 tys. r騜nicy nie by這 wcale. Efekty po 4 tys.przysz造 po 3-4msc. Tylko zbadajcie sobie poziom D3, moja mama mia豉 pierwszy wynik 12, to oczywi軼ie wynik bez lek闚.
Maria221 jest offline  
Stary 2017-02-21, 22:18   #5008
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 513

Watek zamykam.
Zapraszam do kolejnej cz.
Walka z 造sieniem androgenowym i innymi typami przewlek貫go 造sienia.cz IV

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.