Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-29, 10:53   #31
MassieDran
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Ja zauwa篡豉m jedn bardzo niepokoj帷 rzecz u siebie i nie bardzo wiem, gdzie le篡 przyczyna: po 5 miesi帷ach odstawi豉m Yaz, w tym samym czasie odstawi豉m Loxon. Miesi帷 po zacz窸am pic wierzbownic. Pij j kubek dziennie z jednej 造瞠czki. Ju ponad miesi帷. W 貫b wcieram od nieca貫go miesi帷a ampu趾i seboradin. I nic wi璚ej. I rosn mi k豉ki pod nosem, du穎 wi瘯sze ni mi uros造 jak stosowa豉m Loxon. W豉軼iwie mog z pe軟ym przekonaniem powiedzie, ze nigdy takich k豉k闚 pod nosem nie mia豉m, i nie wiem, jako ci篹ko mi upatrywa tego w wierzbownicy? No chyba nie?

A mo瞠 jest to spowodowane odstawieniem tabletek anty? Wzr鏀 poziom testosteronu?

MassieDran jest offline  
Stary 2013-11-29, 11:10   #32
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka wiadomo嗆
A mo瞠 jest to spowodowane odstawieniem tabletek anty? Wzr鏀 poziom testosteronu?
Te si nad tym zastanawia豉m. Ja tylko nie rozumiem, dlaczego pojawi這 si u mnie co czego nigdy nie mia豉m i dlaczego a tak szybko By豉m pewna, 瞠 jak zaczn pi wierzbownic, to efekt odstawienia tabs闚 b璠zie zmniejszony, a teraz jest tak, 瞠 tabsy nie do嗆, 瞠 nie pomog造 to jeszcze wygl康a na to, 瞠 mi "zaszkodzi造". Szuka豉m czy wierzbownica mo瞠 mie "takie" skutki uboczne, chocia to by這by chyba raczej dziwne, ale nie znalaz豉m nic takiego. Innych podejrzanych opr鏂z nie mam
mastiff jest offline  
Stary 2013-11-29, 11:28   #33
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Te si nad tym zastanawia豉m. Ja tylko nie rozumiem, dlaczego pojawi這 si u mnie co czego nigdy nie mia豉m i dlaczego a tak szybko By豉m pewna, 瞠 jak zaczn pi wierzbownic, to efekt odstawienia tabs闚 b璠zie zmniejszony, a teraz jest tak, 瞠 tabsy nie do嗆, 瞠 nie pomog造 to jeszcze wygl康a na to, 瞠 mi "zaszkodzi造". Szuka豉m czy wierzbownica mo瞠 mie "takie" skutki uboczne, chocia to by這by chyba raczej dziwne, ale nie znalaz豉m nic takiego. Innych podejrzanych opr鏂z nie mam

Nie wiem za wiele na temat wierzbowicy, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, pierwsze co mi przysz這9 na my郵 to w豉郾ie wzrost testosteronu po odstawieniu antyk闚 mo瞠 mia豉 wcze郾iej problem z testosteronem tylko tabletki anty go "u酥i造" na czas brania?

MassieDran jest offline  
Stary 2013-11-29, 11:36   #34
mastiff
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem za wiele na temat wierzbowicy, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, pierwsze co mi przysz這9 na my郵 to w豉郾ie wzrost testosteronu po odstawieniu antyk闚 mo瞠 mia豉 wcze郾iej problem z testosteronem tylko tabletki anty go "u酥i造" na czas brania?
Z androstendionem, ale nie jako bardzo. No i tabs闚 nie bra豉m d逝go bo 5 miesi璚y, ale 瞠 w這sy nadal lecia造 i mia豉m ro積iaste skutki uboczne to odstawi豉m. Bez sensu to wszystko. Ale jakby komu wyros造 nagle w御y to niech daje zna Ty nie
mastiff jest offline  
Stary 2013-11-29, 11:38   #35
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Z androstendionem, ale nie jako bardzo. No i tabs闚 nie bra豉m d逝go bo 5 miesi璚y, ale 瞠 w這sy nadal lecia造 i mia豉m ro積iaste skutki uboczne to odstawi豉m. Bez sensu to wszystko. Ale jakby komu wyros造 nagle w御y to niech daje zna Ty nie

No dzi瘯i

MassieDran jest offline  
Stary 2013-11-29, 11:53   #36
mastiff
Zadomowienie

Cytat:
No dzi瘯i
heheheh to jest Neo
mastiff jest offline  
Stary 2013-11-29, 12:05   #37
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

No to jedziemy

Antuanetta --> u mnie nuzeniec zacz掖 si od rzut闚 buraka na twarzy, nigdy wcze郾iej nie mia豉m niczego takiego, niestety doprowadfzi, 瞠 mam cer b. delikatn i do tego naczynkow, na szcz窷cie nie jest 幢e. Twarz mo瞠 te sw璠ziec od nu瞠鎍ai mie wyprysk. Po prostu obserwuj.

Susse --> no ja wiem, 瞠 Ty jeste zaromianaczk, podczytuj czasami w徠ek. Nied逝go te si wybieram na zakupy, co mi si wydaje, 瞠 zn闚 got闚k zostawi w... zarze

Neo --> mi這, 瞠 jeste

Brakuje jeszcze tylko maszkowej, mam nadziej, 瞠 testuje nowe naw這sowe dopalacze i zjawi si z poka幡 porcj nowo軼i.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2013-11-29, 12:51   #38
paradise_city
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Ja pijam pokrzywk. Jakich spektakularnych efekt闚 nie widz, poza tym, 瞠 mam 豉dn twarz i w這ski jakby mocniejsze (nie wypada tyle przy czesaniu). Co jeszcze mog pi takiego??
paradise_city jest offline  
Stary 2013-11-29, 13:09   #39
milkamm
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Te mam niedoczynno嗆 tarczycy co prawda w這sy nie wypadaj mi w jakiej ogromnej ilo軼i (gorzej by這 przed przyjmowaniem Euthyroxu, wtedy w這sy faktycznie wypada造 z 2x bardziej ni teraz), no ale chcia豉bym 瞠by wypada這 ich mniej i przede wszystkim chcia豉bym odzyska te w這sy, kt鏎e wypad造 mi w tamtym roku

Je郵i mia豉bym Ci co poleci to tak:

+ REVALID - drogie ale skuteczne! Wyros這 mi po nich bardzo du穎 baby hair i w這sy ros造 szybciej najlepiej zam闚i na allegro

+ ampu趾i Radical - te troch drogie, ale na allegro wychodzi taniej i polecam stosowa si do zalece producenta (1 ampu趾a 1x dziennie), najlepiej stosowa tak kuracj przez miesi帷

+ lekkie, nieobci捫aj帷e w這sy od篡wki,

+ olejek rycynowy 2x na tydzie na skalp (przynajmniej na 2h, a najlepiej na ca豉 noc),

Teraz testuj te szampon Biovax Med. stymuluj帷y odrost w這s闚 i pok豉dam w nim spore nadzieje, bo recenzje na KWC s obiecuj帷e Chcia豉bym go stosowa przynajmniej p馧 roku, a potem przerzuc si na BIOXSINE - to te jest szampon przeciw wypadaniu

A hormony masz na pewno dobrze ustawione?
Dziekuje serdecznie za szczegolowe porady Przyjmuje eutyrox dopiero od 4 miesiecy, czyli od momentu kiedy okazalo sie, ze i na mnie przyszedl czas czy Ty zauwazylas efekty od razu? czy tez zajelo to kilka miesiecy zanim sytuacja z wlosami sie uspokoila?
Musze jutro koniecznie kupic Revalid o ktorym wspominasz, oraz szapomon, mam nadzieje, ze pomoga

Z Radical'em zaprzyjaznilam sie okolo roku temu(okolo 4 kuracji), uzywalam tez ampulek Sebordin, ale mam niestety duze watpliwosci co do ich realnej skutecznosci.. nowe wlosy rzeczywiscie wygladaja po nich lepiej, jako, ze zawarte w nich ekstrakt odzywiaja cebulki wlosow, ale co do ilosci wypadajacych wlosow niestety nie zauwazylam poprawy..
A powiedz mi prosze, jak sie sprawa ma z olejkiem rycynowym..do tej pory uzywam arganowego oleju oraz kokosowego, plus olejek Moroccan oil, i z Sebony, ktory rowniez zawiera olej arganowy..wiec roznorodnosc tu nie ma..:} Natomiast olejku rycynowego uzywalam kilka lat temu jedynie do odzywienia rzes i brwii; czy mam go stosowac na skalp jedynie czy tez klasc na dlugosc? zmywasz go odzywka lub maska czy tez samym szamponem i zostawiasz do wyschniecia?
Aha, jedna z forumowiczek w innym watku poradzila mi rowniez siemie lniane, podobno naprawde sie sprawdza, sprobuje tym bardziej, ze podobno dobrze wplywa na cere jezeli nie mialas okazji to moze tez bedziesz miala chec sprobowac
milkamm jest offline  
Stary 2013-11-29, 13:45   #40
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milkamm Poka wiadomo嗆
Dziekuje serdecznie za szczegolowe porady Przyjmuje eutyrox dopiero od 4 miesiecy, czyli od momentu kiedy okazalo sie, ze i na mnie przyszedl czas czy Ty zauwazylas efekty od razu? czy tez zajelo to kilka miesiecy zanim sytuacja z wlosami sie uspokoila?
Musze jutro koniecznie kupic Revalid o ktorym wspominasz, oraz szapomon, mam nadzieje, ze pomoga

Z Radical'em zaprzyjaznilam sie okolo roku temu(okolo 4 kuracji), uzywalam tez ampulek Sebordin, ale mam niestety duze watpliwosci co do ich realnej skutecznosci.. nowe wlosy rzeczywiscie wygladaja po nich lepiej, jako, ze zawarte w nich ekstrakt odzywiaja cebulki wlosow, ale co do ilosci wypadajacych wlosow niestety nie zauwazylam poprawy..
A powiedz mi prosze, jak sie sprawa ma z olejkiem rycynowym..do tej pory uzywam arganowego oleju oraz kokosowego, plus olejek Moroccan oil, i z Sebony, ktory rowniez zawiera olej arganowy..wiec roznorodnosc tu nie ma..:} Natomiast olejku rycynowego uzywalam kilka lat temu jedynie do odzywienia rzes i brwii; czy mam go stosowac na skalp jedynie czy tez klasc na dlugosc? zmywasz go odzywka lub maska czy tez samym szamponem i zostawiasz do wyschniecia?
Aha, jedna z forumowiczek w innym watku poradzila mi rowniez siemie lniane, podobno naprawde sie sprawdza, sprobuje tym bardziej, ze podobno dobrze wplywa na cere jezeli nie mialas okazji to moze tez bedziesz miala chec sprobowac

Ja bior Euthyrox od stycznia tego roku popraw zauwa篡豉m po jaki 2-3 miesi帷ach, ale w tym czasie (jako od lutego chyba) zacz窸am te bra w豉郾ie Revalid i tak teraz my郵, czy poprawa nie by豉 bardziej zas逝g Revalidu, bo teraz nie bior go ju pare miesi璚y i od wrze郾ia znwou nasili si lekko problem wypadaj帷ych w這s闚 A wyniki mam ca造 czas dobre, bo bada豉m ostatnio

A jaki mia豉 wynik TSH przed leczeniem?

Ampu貫k z seboradinu osobi軼ie nie polecam :/ Zu篡豉m 3 opakowania tych czerwonych i powiem Ci, 瞠 podczas tej "kuracji" wypada這 mi 2x wi璚ej w這s闚 ni po odstawieniu ampu貫k :/ Moje k豉ki ich nie toleruj...

Ja olejek rycynowy nak豉dam tylko na skalp, w這sy myj codziennie rano, wi璚 olejek nak豉dam na noc zmywam go normalnie szamponem - u mnie nie ma problemu z jego zmyciem, wystarczy 1x
Olejek nak豉daj max 2x w tygodniu. Na efekty trzeba d逝go czeka, ale wspomaga odrastanie baby hair. Na d逝go軼i mo瞠 przesusza w這sy i 軼i庵a farb, wi璚 nie polecam.

Siemi lniane pi豉m w tamtym roku przez 3 miesi帷e i efekty by造 fajne (zalewa豉m 3 造磬i ca造ch ziarenek zimn woda i pi豉m po 5-6 godzinach na noc). W這sy na pewno szybciej ros造, pojawi造 si baby hair (ale w sumie tylko po pierwszym miesi帷u), wyd逝篡造 mi si te rz瘰y i mimo, 瞠 nie bra豉m wtedy jeszcze euthyroxu to wyregulowa mi si okres i nawet po zako鎍zeniu picia lnu by regularny jeszcze przez 2-3 miesi帷e, potem si pochrzani znowu i sytuacja si unormowa豉 po przepisaniu hormon闚 :P Sk鏎a na ciele by豉 te znacznie bardziej nawil穎na, ale poprawy cery nie zauwa篡豉m (mam problem z zask鏎nikami g堯wnie ). 2 razy w tym roku pr鏏owa豉m wr鏂i do picia lnu, ale jako nie mog si zmobilizowa do takiej systematyczno軼i jak rok temu i zapomina豉m po paru dniach :/ Ale jak mi o tym przypomnia豉 to mo瞠 te zaczn

Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2013-11-29 o 13:47
MassieDran jest offline  
Stary 2013-11-29, 17:01   #41
milkamm
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Ja bior Euthyrox od stycznia tego roku popraw zauwa篡豉m po jaki 2-3 miesi帷ach, ale w tym czasie (jako od lutego chyba) zacz窸am te bra w豉郾ie Revalid i tak teraz my郵, czy poprawa nie by豉 bardziej zas逝g Revalidu, bo teraz nie bior go ju pare miesi璚y i od wrze郾ia znwou nasili si lekko problem wypadaj帷ych w這s闚 A wyniki mam ca造 czas dobre, bo bada豉m ostatnio

A jaki mia豉 wynik TSH przed leczeniem?

Ampu貫k z seboradinu osobi軼ie nie polecam :/ Zu篡豉m 3 opakowania tych czerwonych i powiem Ci, 瞠 podczas tej "kuracji" wypada這 mi 2x wi璚ej w這s闚 ni po odstawieniu ampu貫k :/ Moje k豉ki ich nie toleruj...

Ja olejek rycynowy nak豉dam tylko na skalp, w這sy myj codziennie rano, wi璚 olejek nak豉dam na noc zmywam go normalnie szamponem - u mnie nie ma problemu z jego zmyciem, wystarczy 1x
Olejek nak豉daj max 2x w tygodniu. Na efekty trzeba d逝go czeka, ale wspomaga odrastanie baby hair. Na d逝go軼i mo瞠 przesusza w這sy i 軼i庵a farb, wi璚 nie polecam.

Siemi lniane pi豉m w tamtym roku przez 3 miesi帷e i efekty by造 fajne (zalewa豉m 3 造磬i ca造ch ziarenek zimn woda i pi豉m po 5-6 godzinach na noc). W這sy na pewno szybciej ros造, pojawi造 si baby hair (ale w sumie tylko po pierwszym miesi帷u), wyd逝篡造 mi si te rz瘰y i mimo, 瞠 nie bra豉m wtedy jeszcze euthyroxu to wyregulowa mi si okres i nawet po zako鎍zeniu picia lnu by regularny jeszcze przez 2-3 miesi帷e, potem si pochrzani znowu i sytuacja si unormowa豉 po przepisaniu hormon闚 :P Sk鏎a na ciele by豉 te znacznie bardziej nawil穎na, ale poprawy cery nie zauwa篡豉m (mam problem z zask鏎nikami g堯wnie ). 2 razy w tym roku pr鏏owa豉m wr鏂i do picia lnu, ale jako nie mog si zmobilizowa do takiej systematyczno軼i jak rok temu i zapomina豉m po paru dniach :/ Ale jak mi o tym przypomnia豉 to mo瞠 te zaczn
Jutro kupuje Revalid, to juz przesadzone a przyjmowalas moze Priorin? znalazlam go u siebie w drogerii i mocno sie nad nim zastanawiam. Tym bardziej, ze czytalam sporo o nim w sieci i ma liczne, pozytywne opinie..moze warto sprobowac..? Ja stostuje do tej pory Merz spezial haar-activ oraz przyjmuje selen (jak to wiekszosc z nas przy niedoczynnosci) ale jakichs specjalnych efektow, jak wiadomo, nie zauwazylam

A propo Sebordin, nie wiem czy stosowalas ich odzywke, do wlosow farbowanych i zniszczonych..czesto polecana na blogach u wlosomaniaczek. Przyznam, ze ja kupilam i poza awaryjnymi sytuacjami, kiedy nie mam czasu, typu wychodze z basenu, nie uzywam jej wcale, bo to nic innego jak jedna wielka silikonowa bomba..:/ wiec nie rozumiem wcale zachwytu nad nia..ale moge sie mylic bo specjalista w temacie nie jestem

Ja mam autoimmunologiczna niedoczynnosc, z TSH przed rozpoczeciem przyjmowania euthyroxu 5.1(przy normie 0.55-4.78) i po pierwszych 3 miesiacach 3.0 (przy normie 0.27-4.2), wiec stale jest podwyzszone, ale na szczescie nieznacznie

Kupie tez siemie lniane oraz olej rycynowy i zastosuje sie do Twoich wskazowek ! Zobaczymy co z tego wyjdzie

Jezeli jestescie zainteresowane to od siebie moge dodatkowo polecic odzywki i maski phyto, ktore naprawde sa genialne, z masek najlepsza wydaje mi sie maska intensywnie nawilzajaca z olejem z jojoba, oraz produkty Moroccan Oil; z nimi zwiazana juz od ponad 3lat, przy czym na dobre zaczelam ich uzywac 1.5 roku temu, maja genialne maski warte swojej ceny. Przetestowalam chyba wszystkie ich produkty(nie ma ich za wiele) i musze przyznac, ze swietnie wplywaja na poprawe stanu wlosow, lecz nie przeciwdzialaja ich wypadaniu niestety, no ale wg zasady, jak do wszystkiego to jest do niczego

[B]MassieDran/B] dopiero zauwazylam, ze i Ty jestes i w drugim watku ;D w takim razie tym bardziej juz wiem, ze na pewno nic nowego Ci tu nie przekazalam odnosnie siemienia l. :P

Edytowane przez milkamm
Czas edycji: 2013-11-29 o 17:09
milkamm jest offline  
Stary 2013-12-01, 14:08   #42
amelka29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Sailor dlaczego idziesz na oddzia? jakie badania czy co? mam nadziej, 瞠 czujesz si ju lepiej i dasz rad tm si jutro zjawi.
Ja ju nie mog doczeka si jutra- nowy lekrz, nowe nadzieje oby by tym w豉軼iwym!
amelka29 jest offline  
Stary 2013-12-01, 18:53   #43
kociajapa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

OSTRZE浩NIE ;-)

Dla dziewczyn bior帷ych palm saba這w.

Jak wiecie palma reguluje poziom hormon闚. Poprawia si dzi瘯i temu cera i rosn w這sy.

Ja bra豉m 鈔ednie dawki i tak mi uregulowa豉 hormony, 瞠 jestem w ci捫y
Starli鄉y si jakie 5 lat temu, bez skutku, mimo badania i prawid這wych wynik闚, w tym r闚nie hormon闚. A tu nagle... 安i璚ie jestem przekonana, 瞠 to zas逝ga palmy i dowitaminizowania(VITABOL IC) i mnie i m篹a(bo jemu dawa豉m extra witaminki, bo jak ja 造kam to on te;-)

Wi璚 ostrzegam- jak palma to antykoncepcja, chyba ze chcecie dzidzi

Edytowane przez kociajapa
Czas edycji: 2013-12-01 o 19:06
kociajapa jest offline  
Stary 2013-12-01, 19:23   #44
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

nie strasz dziewczyno !

ja 4, 5 miesiaca temu urodzilam druga c鏎unie i jestem od jakiegos czasu na palmie wiec 3-ego brzdaca bym nie chciala

ps. Mam nadzieje ze wiesz ze musisz zrezygnowac z palmy skoro jestes w ciazy ??
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2013-12-01, 21:44   #45
_wieloryb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Dziewczyny,

Jako ciekawostka: od pewnego czasu bior pigu造 z ektraktem z czerwonej koniczyny i zdaje si,瞠 by mo瞠 nie幢e dzia豉 na w這sy..jednak w moich przypadku s efekty uboczne: j璠rniejsze cycki(wiadomo-to plus), wzmo穎ny apetyt(wr璚z nieustannie chce mi si je嗆) i dra磧iwo嗆 niestety..
Nie daje wi璚 ju czerwonej koniczynie szansy-odstawiam.

Opr鏂z tego po wynikach ze szpitala(wkleje niebawem) dosta豉m na uregulowanie jajnik闚 lek: Glucophage XR 500mg (notabene lek dla cukrzyk闚 O_o ), czy kt鏎a z Was mo瞠 to bra豉?

Niedlugo lec na ponowne badania do szpitala-ju na do嗆 konkretne badania bo pod k徠em 'sprawno軼i' przysadki (bo zdaje si,瞠 z ni jest co nie tak [o przysadkowo-gonadalna ] no i chyba r闚nie z jajnikami...).

Dziewczyny-kt鏎a z Was mia豉 zaburzenia od篡wiania?
Antuanetta czy to Ty??
Kolamara chyba te?

Wklejam link do ciekawego artyku逝 o problemach hormonalnych w nast瘼stwie ED: (u mnie si to zgadza w 100%)

http://wiadomoscilekarskie.pl/pl/art...wym_laknieniem
_wieloryb jest offline  
Stary 2013-12-01, 21:49   #46
neo999
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez kociajapa Poka wiadomo嗆
OSTRZE浩NIE ;-)

Dla dziewczyn bior帷ych palm saba這w.

Jak wiecie palma reguluje poziom hormon闚. Poprawia si dzi瘯i temu cera i rosn w這sy.

Ja bra豉m 鈔ednie dawki i tak mi uregulowa豉 hormony, 瞠 jestem w ci捫y
Starli鄉y si jakie 5 lat temu, bez skutku, mimo badania i prawid這wych wynik闚, w tym r闚nie hormon闚. A tu nagle... 安i璚ie jestem przekonana, 瞠 to zas逝ga palmy i dowitaminizowania(VITABOL IC) i mnie i m篹a(bo jemu dawa豉m extra witaminki, bo jak ja 造kam to on te;-)

Wi璚 ostrzegam- jak palma to antykoncepcja, chyba ze chcecie dzidzi
Palma cacy, anty be. Brawo dzidzia.
neo999 jest offline  
Stary 2013-12-02, 08:48   #47
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
J

A propo Sebordin, nie wiem czy stosowalas ich odzywke, do wlosow farbowanych i zniszczonych..czesto polecana na blogach u wlosomaniaczek. Przyznam, ze ja kupilam i poza awaryjnymi sytuacjami, kiedy nie mam czasu, typu wychodze z basenu, nie uzywam jej wcale, bo to nic innego jak jedna wielka silikonowa bomba..:/ wiec nie rozumiem wcale zachwytu nad nia..ale moge sie mylic bo specjalista w temacie nie jestem
Jesli mowisz o balsamie z 瞠-szeniem to ona nie ma silkon闚

hej, przywiatam si, podczytuj Was troszk.

Mam pytanie do dziewczyn stosujacych palm saba這w - czy zauwa篡造軼ie wzrost wagi????

Kociajapa - gratulacje, fajnie 瞠 si uda這!

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-12-02 o 08:49
konspiracja jest offline  
Stary 2013-12-02, 09:39   #48
motylleq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Cool Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Hej wszystkim
W這sy wypadaj mi od zawsze tak jak mojej mamie. Ona od lat my郵i o peruce, a dla mnie niestety zawsze by這 co wa積iejszego "na g這wie". Brat r闚nie w wieku 20-stu pary lat wy造sia jak kolano.
W ka盥ym razie od miesi帷a dzie i noc czytam wszystko o w這sach i zacz窸am "kuracj" . Do piel璕nacji u篡wam ca貫j serii waxa do wypadaj帷ych w這s闚, a jak zacz窸am kompletowa "witaminy" to pewnego dnia mia豉m ich dos這wnie gar嗆 do 造kni璚ia. Szczerze to przerazi這 mnie to, bo nigdy nie bra豉m takiej ilo軼i suplement闚. Zacz窸am wi璚 je ogranicza, a na to miejsce jak wiele z Was pij herbatki
z pokrzywy
z wierzbownicy
zielon (pij od lat, ale efekt闚 na w這sach nie widz - wypadaj gar軼iami, a nawet gorzej)
i wczoraj w necie natkn窸am si na co takiego jak
palma-sabalowa-saw-palmetto(sabal-serrulata)-rozdrobniona
w sklepie jiaogulan.pl
Przeszuka豉m forum w tym kierunku i nic nie znalaz豉m na temat. Kto u篡wa co takiego?
Ja w ka盥ym razie zam闚i豉m i zamierzam z tego pi herbatk oraz robi p逝kanki i mo瞠 wcierki. Czekam, a przyjdzie.
Bada nie robi豉m , czy mam 造sienie androgenne, ale patrz帷 na moj rodzin w zasadzie nie mam w徠pliwo軼i.
Licz, 瞠 to mi pomo瞠. Jak przyjdzie opisz lepiej co to jest i jak smakuje.
motylleq jest offline  
Stary 2013-12-02, 09:50   #49
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Wielorybku, ja nie mam zaburze od篡wiania. Fakt faktem, gdy odstawi豉m sterydy schud豉m 5 kg w miesi帷, spad mi bardzo apetyt, ju nie szukam s這dyczy w szafkach.

Je郵i kto ma problemy ze sk鏎 g這wy, jaki 逝pie, sw璠zenie, polecam emulsj Zoxi derm. Szkoda, 瞠 nie jest szamponem ale da si przyzwyczai, 豉godzi te podra積ienia.
Antuanetta jest offline  
Stary 2013-12-02, 11:02   #50
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale

ehh od 2 tygodni zn闚 lec mi w這sy, mimo, 瞠 bior androcur : ( nie wiem ju od czego, czy to przesilinie, tarczyca, hashimoto czy co innego.. mam dosy... codziennie 軼iagam po kilkadziesi徠 w這s闚 z moich ubra, jak je czesze to g這w w d馧 nad miejscem, gdzie nie wida, ile w這s闚 spadnie, a pod prysznicem, to musz si my z w這s闚, bo mam ich sporo na plecach... tzn. takich wypadni皻ych, kt鏎e tam sobie le膨 <lol>

nie wiem ju co robi... zawsze pomaga mi spectral, ale teraz 瘸l mi pieni璠zy na niego i chyba spr鏏uj jakiej prostej metody jak olej rycynowy, 瞠by je troch wzmocni : (

mam ju tego dosy, na prawd kolejny raz mocno si za豉muj... (wypadaj mi od 4 lat, mam 20) mo瞠 to od niepodcinania ko鎍闚ek? <lol> nieby豉m 1,5 roku u fryzjera, bo mam dosy fryzjerek, kt鏎e s przera穎ne jak mi w這sy wypadaj poza tym w這sy rosn mi z 2 mm na miesi帷 chyba... (farbuje henn)

i chyba sobie doczepie w這sy jak捷 super metod jak naoszcz璠zam i nie b璠 si przejmowa 瘸dnymi skutkami ubocznymi

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline  
Stary 2013-12-02, 11:17   #51
Blackbejbe
Rozeznanie

Doczepic ?? Ale co masz na mysli ?? Bo jesli peruka to ok , bo nie bedziesz miec swoich wlosow ale jesli masz zamiar zageszczac , przedluzac to wybij sobie to z glowy bo zrobisz sobie jeszcze gorsze kuku . Do tego trzeba miec zdrowe i przedewszystkim zdrowe wlosiska a Tobie jak leca garsciami to ta metoda nu nu
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2013-12-02, 11:57   #52
kociajapa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka wiadomo嗆
nie strasz dziewczyno !

ja 4, 5 miesiaca temu urodzilam druga c鏎unie i jestem od jakiegos czasu na palmie wiec 3-ego brzdaca bym nie chciala

ps. Mam nadzieje ze wiesz ze musisz zrezygnowac z palmy skoro jestes w ciazy ??
Wiem
Teraz zdrowe jedzonko, kwas foliowy i odpoczynek.
W這sy nadal od篡wiane, ale zewn皻rznie: kozieradka, oleje.
Stary 2013-12-02, 12:13   #53
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Jutro kupuje Revalid, to juz przesadzone a przyjmowalas moze Priorin? znalazlam go u siebie w drogerii i mocno sie nad nim zastanawiam. Tym bardziej, ze czytalam sporo o nim w sieci i ma liczne, pozytywne opinie..moze warto sprobowac..? Ja stostuje do tej pory Merz spezial haar-activ oraz przyjmuje selen (jak to wiekszosc z nas przy niedoczynnosci) ale jakichs specjalnych efektow, jak wiadomo, nie zauwazylam

Ja mam autoimmunologiczna niedoczynnosc, z TSH przed rozpoczeciem przyjmowania euthyroxu 5.1(przy normie 0.55-4.78) i po pierwszych 3 miesiacach 3.0 (przy normie 0.27-4.2), wiec stale jest podwyzszone, ale na szczescie nieznacznie

Kupie tez siemie lniane oraz olej rycynowy i zastosuje sie do Twoich wskazowek ! Zobaczymy co z tego wyjdzie

Jezeli jestescie zainteresowane to od siebie moge dodatkowo polecic odzywki i maski phyto, ktore naprawde sa genialne, z masek najlepsza wydaje mi sie maska intensywnie nawilzajaca z olejem z jojoba, oraz produkty Moroccan Oil; z nimi zwiazana juz od ponad 3lat, przy czym na dobre zaczelam ich uzywac 1.5 roku temu, maja genialne maski warte swojej ceny. Przetestowalam chyba wszystkie ich produkty(nie ma ich za wiele) i musze przyznac, ze swietnie wplywaja na poprawe stanu wlosow, lecz nie przeciwdzialaja ich wypadaniu niestety, no ale wg zasady, jak do wszystkiego to jest do niczego

[B]MassieDran/B] dopiero zauwazylam, ze i Ty jestes i w drugim watku ;D w takim razie tym bardziej juz wiem, ze na pewno nic nowego Ci tu nie przekazalam odnosnie siemienia l. :P

Priorin - hmmm nie s造sza豉m o tym jeszcze, ale na pewno poszperam info w necie na jego temat, mnie nie trzeba namawia Na razie wczoraj, pod wp造wem impulsu (chyba widz, 瞠 ten szampon z Biovaxa zaczyna dzia豉, a to mnie motywuje ) zam闚i豉m 5 opakowa Revalidu (op豉ca這 si ) i zamierzam go bra przez ca貫 5 miesi璚y 3x dziennie, jeeeaaaa

Te u mnie lekarz podejrzewa Hashi, mia豉m lekko podwy窺zone przeciwcia豉 (133) ale po roku brania selenu (2tabl.) spad造 do 20 (norma 0-40), no ale selen bior nadal, cho teraz lekarz kaza mi bra 1 tabl. - oby i u Ciebie selen zadzia豉!

Kupi豉m par m-cy temu ten os豉wiony Seboradin, ale dla mnie to totalna pora磬a. Nie do嗆, 瞠 鄉ierdzi, to jeszcze nie zauwa篡豉m jakiego superhipermega dzia豉nia. Ot zwyk豉 od篡wka, a 瞠 zapachu nie mog豉m znie嗆 (no sorry, wola豉bym nie capi ) to ja wyrzuci豉m i wi璚ej po ni nie si璕n. Ale powiem Ci, 瞠 na mnie wi瘯szo嗆 blogerowych hit闚 nie robi wra瞠nia

Dobrze, gdyby Twoje TSH by這 w granicach 1 - wtedy powinna zauwa篡 r騜nic Ja przy braniu lek闚 mam wyniki 0,7-0,8

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez illegale Poka wiadomo嗆
ehh od 2 tygodni zn闚 lec mi w這sy, mimo, 瞠 bior androcur : ( nie wiem ju od czego, czy to przesilinie, tarczyca, hashimoto czy co innego.. mam dosy... codziennie 軼iagam po kilkadziesi徠 w這s闚 z moich ubra, jak je czesze to g這w w d馧 nad miejscem, gdzie nie wida, ile w這s闚 spadnie, a pod prysznicem, to musz si my z w這s闚, bo mam ich sporo na plecach... tzn. takich wypadni皻ych, kt鏎e tam sobie le膨 <lol>

nie wiem ju co robi... zawsze pomaga mi spectral, ale teraz 瘸l mi pieni璠zy na niego i chyba spr鏏uj jakiej prostej metody jak olej rycynowy, 瞠by je troch wzmocni : (

mam ju tego dosy, na prawd kolejny raz mocno si za豉muj... (wypadaj mi od 4 lat, mam 20) mo瞠 to od niepodcinania ko鎍闚ek? <lol> nieby豉m 1,5 roku u fryzjera, bo mam dosy fryzjerek, kt鏎e s przera穎ne jak mi w這sy wypadaj poza tym w這sy rosn mi z 2 mm na miesi帷 chyba... (farbuje henn)

i chyba sobie doczepie w這sy jak捷 super metod jak naoszcz璠zam i nie b璠 si przejmowa 瘸dnymi skutkami ubocznymi

Skoro znowu zacz窸y wypada Ci w這sy, a wiesz, 瞠 masz problemy z tarczyc, to mo瞠 znak, 瞠 nale篡 bardziej o siebie zadba? Pon闚 badania, zbadaj dodatkowo prolaktyn i testosteron Tak jak ju pisa豉m, polecam te Revalid

MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-02, 12:36   #54
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale

ehh no w豉郾ie podwy窺zy豉m dawk eutyroxu : ) zamierza zmieni na naturalny armour, a na luty mam um闚iona wizyt z dobrym endo, i dopiero wtedy zamierzam zrobi badnia, czyli za jaki miesi帷 i to dosy spory komplet, na kt鏎y zbieram pieni康ze ;p

p鏦i co pokrzywa i rycyna... no i wit D3, selen, milk thistle w kapsu趾ach

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline  
Stary 2013-12-02, 17:56   #55
marchefkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

to ja te si do Was przy陰cz

mam d逝gie, cieniutkie blond w這sy, nigdy nie farbowa豉m, ale zauwa篡豉m, 瞠 po prawie dw鏂h latach olejowania zacz窸y si o wiele bardziej pl徠a i przez to je o wiele bardziej ci庵n przy rozczesywaniu - niedawno mia豉m 郵ub i rozczesuj帷 wieczorem natapirowane w這sy prawie p豉ka豉m, bo generalnie sporo ich wypada, a tego dnia by豉 po prostu masakra mam pe軟o takich "u豉manych" w這s闚, kt鏎e nie poprawiaj mi samopoczucia, bo po ka盥ym prysznicu i tak wypada mi ca趾iem sporo w這s闚 - nie wiem wi璚 do ko鎍a czy wi璚ej w這s闚 mi wypada czy wi璚ej sama mechanicznie uszkadzam...

kupi豉m drewniany grzebie z szeroko rozstawionymi z帳kami, mam Tangle Teezera a i tak lipa

chwilowo nie ma nie wiadomo jakiej tragedii, my郵, 瞠 zwracam uwag na te w這sy, bo nigdy tak d逝gich nie mia豉m, ale my郵, 瞠 nie zaszkodzi, je郵i si nimi jako dodatkowo zaopiekuj

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline  
Stary 2013-12-02, 18:06   #56
Blackbejbe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kociajapa Poka wiadomo嗆
Wiem
Teraz zdrowe jedzonko, kwas foliowy i odpoczynek.
W這sy nadal od篡wiane, ale zewn皻rznie: kozieradka, oleje.
a mozesz mi zdradzic co to dajesz na skalp ??
cantella asiatica

c騜 to jest ??
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2013-12-02, 19:32   #57
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka wiadomo嗆
Sailor dlaczego idziesz na oddzia? jakie badania czy co? mam nadziej, 瞠 czujesz si ju lepiej i dasz rad tm si jutro zjawi.
Ja ju nie mog doczeka si jutra- nowy lekrz, nowe nadzieje oby by tym w豉軼iwym!
Dzwoni豉m dzisiaj, jutro id na szcz窷cie wszystko si uda這 i nie b璠 d逝瞠j czeka.
Id dowiedzie si co powoduje u mnie androgenizacj, wpn czy inne 鈍i雟two. Piel璕niarka oddzia這wa m闚i豉 mi, 瞠 minimum 4 dni pole輳 sobie jak dobrze p鎩dzie.

No i jak tam z tym lekarzem? zdaj relacje koniecznie

kociajapa
gratuluje

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-02 o 19:34
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2013-12-03, 08:49   #58
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Poka wiadomo嗆
to ja te si do Was przy陰cz

mam d逝gie, cieniutkie blond w這sy, nigdy nie farbowa豉m, ale zauwa篡豉m, 瞠 po prawie dw鏂h latach olejowania zacz窸y si o wiele bardziej pl徠a i przez to je o wiele bardziej ci庵n przy rozczesywaniu - niedawno mia豉m 郵ub i rozczesuj帷 wieczorem natapirowane w這sy prawie p豉ka豉m, bo generalnie sporo ich wypada, a tego dnia by豉 po prostu masakra mam pe軟o takich "u豉manych" w這s闚, kt鏎e nie poprawiaj mi samopoczucia, bo po ka盥ym prysznicu i tak wypada mi ca趾iem sporo w這s闚 - nie wiem wi璚 do ko鎍a czy wi璚ej w這s闚 mi wypada czy wi璚ej sama mechanicznie uszkadzam...

kupi豉m drewniany grzebie z szeroko rozstawionymi z帳kami, mam Tangle Teezera a i tak lipa

chwilowo nie ma nie wiadomo jakiej tragedii, my郵, 瞠 zwracam uwag na te w這sy, bo nigdy tak d逝gich nie mia豉m, ale my郵, 瞠 nie zaszkodzi, je郵i si nimi jako dodatkowo zaopiekuj

Mog poleci Ci szapon z Biovax Med stymuluj帷y porost w這s闚, troch drogi, ale kurcze, u mnie chyba zaczyna dzia豉, bo z dnia na dzie w這s闚 mniej wypada!! Dodatkowym plusem jest fakt, 瞠 od篡wia w這sy (moje lekko obci捫a, ale da si prze篡 )

MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-03, 09:10   #59
motylleq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Mog poleci Ci szapon z Biovax Med stymuluj帷y porost w這s闚, troch drogi, ale kurcze, u mnie chyba zaczyna dzia豉, bo z dnia na dzie w這s闚 mniej wypada!! Dodatkowym plusem jest fakt, 瞠 od篡wia w這sy (moje lekko obci捫a, ale da si prze篡 )

A czy rosn Ci po nim szybciej w這sy?
motylleq jest offline  
Stary 2013-12-03, 09:24   #60
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez motylleq Poka wiadomo嗆
A czy rosn Ci po nim szybciej w這sy?

Na razie u篡wam go zdecydowanie za kr鏒ko (ponad tydzie), 瞠by m鏂 to stwierzi, ale dziewczyny na KWC pisa造, 瞠 wlosy po tym szamponie rosn szybciej i pojawiaj si baby hair Mnie na razie stopniowo ogranicza wypadanie - wypada mi teraz 1/2 w這s闚 przy myciu z tego co wypada這 mi przed jego u篡waniem

MassieDran jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.