Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-02-17, 09:38   #571
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Zazdroszcz, to wielki skarb

Super, bardzo sie ciesz

Dziewczyny zaniepokoi造軼ie mnie ostatnio tym wpisem o tsh, 瞠 moza mie w normie i mimo to...

Chce zrobi badania. Czy mo積a je zrobic b璠帷 na tabletkach anty? Czy to zaburza wynik,i trzeba to zrobi na "czystym" organizmie??
Mi掖am rok temu tylko tsh i f4 robione. Poniewaz wysz這 w normie zostawi豉m to.
Ale chyba chci彬bym powt鏎zy. Tylko to, czy warto cos jeszcze dolo篡c? Androstendion?

Blokert DHT, tak? Czyli palma, olej z dyni, wierzbownica? Co jeszcze jest blokerem?

Kiedy jest za p騧no 瞠by ratowac mieszki?

Dziewczyny poleca造 Asystora hair chyba

Dop鏦i masz jeszcze jakie w這sy na g這wie to nie jest za p騧no aby ratowa mieszki Oczywi軼ie im wcze郾iej tym lepiej. Do 5 lat wstecz mo積a je pobudzi. Jak Ci wypad造 20 lat temu to ju mieszki najprawdopodobniej nie od篡j.

Nieszka, cebulki Solagarem najlepiej. Takim na w這sy. Poczytaj.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-02-17, 10:36   #572
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:

Dziewczyny zaniepokoi造軼ie mnie ostatnio tym wpisem o tsh, 瞠 moza mie w normie i mimo to...

Chce zrobi badania. Czy mo積a je zrobic b璠帷 na tabletkach anty? Czy to zaburza wynik,i trzeba to zrobi na "czystym" organizmie??
Mi掖am rok temu tylko tsh i f4 robione. Poniewaz wysz這 w normie zostawi豉m to.
Ale chyba chci彬bym powt鏎zy. Tylko to, czy warto cos jeszcze dolo篡c? Androstendion?
Zazwyczaj zlecaj nie pytaj帷 nawet czy bierzesz anty .. chocia mnie tabletki podnios造 tsh, tak samo jak prolaktyn
Androstendion na tabsach jest sens bada tylko, 瞠by zobaczy czy spad

Cytat:

[I]Blokert DHT, tak? Czyli palma, olej z dyni, wierzbownica? Co jeszcze jest blokerem?
Niekt鏎e witaminy, np B2, korze pokrzywy (podobno li軼ie te), betasitosterole, nie wiem czy sylimaryn mo積a nazwa blokerem, ale przy 造sieniu androgenowym i tr康ziku jest pomocna, zielona herbata - to ostatnie chyba by這 najmniej skuteczne, wg. dziewczyn na forum.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-02-17, 12:04   #573
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Mozna robic badania na tabsach, jak najbardziej, tylko estradiol bedzie nieprawdziwy, ale androgeny i tsh bez problemu. Tabsy podnosza troche tsh, fakt. Mi podniosly i musialam troche zwiekszyc dawke levotyroxu, ale tylko raz na poczatku, a bylo to juz kilka lat temu i od tamtej pory jest spoko.

Jesli chodzi o czas po ktorym mieszki zamieraja, ja czytalam o kilku latach, zdaje sie,ze 3, ale to pewnie tez indywidualna kwestia i tylko jesli mamy pewnosc, ze to androgenowe z wrazliwosci na dht, bo telogenowe jest chyba odwracalne nawet po dlugim czasie.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-02-17, 17:04   #574
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Ja czyta豉m artyku, niby profesjonalny, tam naukowiec, dermatolog?, pisa, 瞠 u kobiet miniaturyzacja jest po dekadach/dekadzie. Tak d逝go tylko u kobiet. Nie wiem, jednak, czy to prawda.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-02-17, 17:46   #575
sayeeeda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Gosiakol dzi瘯i za zainteresowanie

No w豉郾ie wiem, Yasminelle strasznie s豉be s i my郵 瞠by je zmieni ale m鎩 gin jest taki, 瞠 musze mu sama powiedzie co ma mi da ;p Yasmin b璠zie co mocniejsze czy to po tych samych pieni康zach?

W豉郾ie pojutrze id ponownie porobi badania bo tak jak m闚i豉m androgeny podwy窺zone (przed rozpocz璚iem tabs闚 przynajmniej by造) ale testo raczej nie taki wysoki (jeszcze w normie) androstendion te JESZCZE w normie, jedynie DHEAS mocno przekroczone. No i wolny testosteron te wysoki dosy, ponad norm. Pomog tu blokery? Od paru dni pije wierzbownice ale sama nie wiem czy sobie nie pogorsze. Na palme te si czaj ale czekam na badania

Apropo bada to mam zamiar zrobi testosteron, wolny testosteron, DHEAS, adrostendion i estradiol ale to ostatnie sobie mo瞠 odpuszcze. Co jeszcze koniecznie musze zbada? Kortyzol mi kiedy badali, prolaktyke i inne dziadostwa te i diagnozowali PCO wi璚 nie wiem ju pod jakim k徠em mam si zbada. Moja endo mi kaza豉 po roku brania Yasminelle zbada tylko androstendion ale nawet je郵i si zmniejszy to nic to nie da這 bo nadal mam trzy w這sy na krzy

Pozdrawiam serdecznie

sayeeeda jest offline  
Stary 2014-02-17, 18:21   #576
Nieszka__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 987

Cytat:

]Dziewczyny poleca造 Asystora hair chyba
Ten suplement diety? A jakie wcierki/olejki/ampu趾i?
Nieszka__ jest offline  
Stary 2014-02-17, 22:51   #577
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Sayeda, olej zwykly testosteron, tylko wolny ma znaczenie a ten masz ponad norme , tak ? to masz winowajce. androstendionu nie badaj, na tabsach na pewno troche spadl, a skoro wczesniej miescil sie w normie to teraz tym bardziej w niej bedzie.
Jesli juz musisz Bayera to Yasmin albo Diane, ale jest cos jeszcze na rynku, nie pamietam nazwy, ale w skladzie to samo co w Belarze, ktorej w PL chyba nie znajdziesz. Z wierzbownica ostroznie, obserwuje sie, ale mozesz wyprobowac. Masz jeszcze olej z wiesiolka do wyboru. Mi akurat pomaga na maksa oenobiol z olejem z dyni.
Akurat wczoraj i dzis mam pogoprszenie..normalne, tylko sie pochwalilam i juz sie ryplo ale wierze, ze to chwilowe i moja wiara w dzialanie oenobiolu nie slabnie. Wiecie jak to jest..jak latwo sie odzwyczaic od zbierania wlosow z podlogi i z ubran i pochlonac cala soba normalnosc i potem nagle znowu znalezc gdzies 20 :/
I ta waga mnie denerwuje. Jesli ktoras z Was wie jakie moga byc przyczyny przybrania na wadze prawie kilogram z dnia na dzien , gdzie zjadlam praktycznie tyle samo i to samo co dzien wczesniej ( waga na pewno dziala dobrze ) . Wczesniej nie zdarzaly mi sie az takie akcje, nawet jak zjadlam dzien wczesniej cala pizze. :/

Jesli chodzi o tarczyce np to doczytalam jeszcze , ze owszem , mozna miec problemy z tarczyca pomimo prawidlowego TSH, choc to chyba bardzo rzadkie jednak, ale mozna nie miec zadnych problemow pomimo zlych wynikow, poniewaz tarczyca reaguje na inne schorzenia, wiec zle wyniki hormonow tarczycowych moga byc wskazaniem o szukania przyczyny zupelnie gdzie indziej. :///i leczenie tarczycy jest wtedy bez sensu i moze jeszcze zaszkodzic. Nie przypominam sobie zeby jakis lekarz sie o tym zajaknal. Przejrzalam wyniki z ostatnich 5 lat - ani razu nie badali mi ft3. Z ciekawostek zauwazylam, ze czesto mialam identyczne ft 4 bez wzgledu na wynik tsh
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-02-18, 08:57   #578
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Dop鏦i masz jeszcze jakie w這sy na g這wie to nie jest za p騧no aby ratowa mieszki Oczywi軼ie im wcze郾iej tym lepiej. Do 5 lat wstecz mo積a je pobudzi. Jak Ci wypad造 20 lat temu to ju mieszki najprawdopodobniej nie od篡j.
Ufff... dobre wie軼i
Dzieki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Mozna robic badania na tabsach, jak najbardziej, tylko estradiol bedzie nieprawdziwy, ale androgeny i tsh
Ok, A ten wolny testo? i ft4 chyba?

Cytat:
Jesli juz musisz Bayera to Yasmin albo Diane, ale jest cos jeszcze na rynku, nie pamietam nazwy, ale w skladzie to samo co w Belarze, ktorej w PL chyba nie znajdziesz.
Madinette?

Cytat:
I ta waga mnie denerwuje. Jesli ktoras z Was wie jakie moga byc przyczyny przybrania na wadze prawie kilogram z dnia na dzien , gdzie zjadlam praktycznie tyle samo i to samo co dzien wczesniej ( waga na pewno dziala dobrze ) . Wczesniej nie zdarzaly mi sie az takie akcje, nawet jak zjadlam dzien wczesniej cala pizze. :/
A jak przemiana materii?

Je郵i wzmocnienie cebulek solagarem - to czym mozna sprobowac pogrubi wlosa?

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-02-18, 13:22   #579
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Drogie kobitki, jako ,瞠 Wy bardziej obeznane ,dlatego postanowi豉m zapyta.
Czy palma powoduj jakie skutki uboczne? Mo積a j spokojnie bra?
Chc j kupi,ale troch si obawiam,瞠by przypadkiem nie zaszkodzi豉
By豉bym wdzi璚zna za odp
Stary 2014-02-18, 15:18   #580
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Drogie kobitki, jako ,瞠 Wy bardziej obeznane ,dlatego postanowi豉m zapyta.
Czy palma powoduj jakie skutki uboczne? Mo積a j spokojnie bra?
Chc j kupi,ale troch si obawiam,瞠by przypadkiem nie zaszkodzi豉
By豉bym wdzi璚zna za odp
Samej palmy nie bierz. Do陰cz betasitosterole i inne rzeczy polecane przez maszkow w II cz窷ci w徠ku. Ja palmy si ba豉m, przez d逝gi czas. Teraz zdecydowa豉m si na Foligain (z palm te tyle 瞠 wszystko mam w 1 tabletce). Skutki uboczne mo瞠 powodowa, pisa造 te o tym niekt鏎e dziewczyny. Wyczyta豉m, 瞠 "Przeciwwskazania:
Dzia豉nia niepo膨dane s zwykle 豉godne, u niekt鏎ych os鏏 mog wyst徙i zawroty i b鏊e g這wy, nudno軼i, wymioty, zaparcia lub biegunki. Mo瞠 spowodowa zmniejszenie krzepni璚ia krwi, zwi瘯szy sk這nno嗆 do powstawania siniak闚 i krwawie, dlatego nale篡 przerwa stosowanie wyci庵闚 z Serenoa co najmniej 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem. Nie stosowa preparat闚 w okresie ci捫y i karmienia piersi oraz podczas stosowania preparat闚 antykoncepcyjnych."
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-02-18, 15:44   #581
forgotten tower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Gosiakol - r闚nie gdzie czyta豉m co w podobnym stylu odno郾ie tarczycy; jakis lekarz twierdzi, 瞠 nawet je郵i tsh ponad granic, ale jednak ni窺ze, ni 10 (!!!) to i tak nale篡 si zastanowi nad tabletkami.

Ja po wizycie u dermatologa - nie dowiedzia豉m si w sumie niczego nowego. Pani obejrza豉 sk鏎 g這wy chyba pod kamer (taka g這wica niewielka jak np.do usg) i stwierdzi豉, 瞠 nie ma 瘸dnych zabliznowace, wi璚 nie jest tak 幢e. 疾 mieszki rzadko roz這穎ne i 瞠 wyrasta z nich jeden, max 2 w這ski, do tego jakby przezroczyste. I wg niej nie wygl康a o na 瘸den rodzaj 造sienia, bo w androgenowym powinnam mie zakola, a nie mam:/ pyta豉m czy mo磧iwe by takie efekt uzyska np.w nerwicy, ale nie specjalnie chcia豉 przytakn望.
Generalnie roz這篡豉 r璚e, da豉 recept na alpicort E, zaleci豉 stosowanie szamponu i toniku Novoxidyl (czy jako tak) ignoruj帷 moje s這wa, 瞠 dzia豉 na mnie dermena (skutecznie hamuje wypadanie) wi璚 wola豉bym nic nie zmienia. Doda豉 jeszcze, 瞠 dermena i loxon 2% s za s豉be. I Biotebal kaza豉 造kn望. No i na koniec doda豉, 瞠 powinnam dalej bada tarczyc i jednak hormony, bo to moje "造sienie" jakie nietypowe.
Gdybym wywali豉 kas na wizyt prywatn, by豉bym mocno zawiedziona.
A wizyta u endo dopiero za 2 m-ce, niestety.
Tak wi璚 zaliczam spadek formy. Gapi si na g這wy przechodni闚 i w 99% stwierdzam, 瞠 maj znacznie wi璚ej w這s闚 ode mnie:/

Edytowane przez forgotten tower
Czas edycji: 2014-02-18 o 15:46
forgotten tower jest offline  
Stary 2014-02-18, 17:14   #582
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Hej. Wcieram cleralux i czekam na burz w這s闚 Loxon niestety jeszcze musi poczeka, mam wra瞠nie, 瞠 ta moja dermatolog robi wszystko, 瞠by mi go nigdy nie zapisa a ja w nim upatruj bujnego odrostu. W這sy rosn mi mega szybko tylko tyle, bo odrostu nie widz, czubek nadal najmniej ow這siony cho r騜nica jest od czasu najgorszego 造sienia
Antuanetta jest offline  
Stary 2014-02-18, 17:32   #583
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka wiadomo嗆
Gosiakol - r闚nie gdzie czyta豉m co w podobnym stylu odno郾ie tarczycy; jakis lekarz twierdzi, 瞠 nawet je郵i tsh ponad granic, ale jednak ni窺ze, ni 10 (!!!) to i tak nale篡 si zastanowi nad tabletkami.

Ja po wizycie u dermatologa - nie dowiedzia豉m si w sumie niczego nowego. Pani obejrza豉 sk鏎 g這wy chyba pod kamer (taka g這wica niewielka jak np.do usg) i stwierdzi豉, 瞠 nie ma 瘸dnych zabliznowace, wi璚 nie jest tak 幢e. 疾 mieszki rzadko roz這穎ne i 瞠 wyrasta z nich jeden, max 2 w這ski, do tego jakby przezroczyste. I wg niej nie wygl康a o na 瘸den rodzaj 造sienia, bo w androgenowym powinnam mie zakola, a nie mam:/ pyta豉m czy mo磧iwe by takie efekt uzyska np.w nerwicy, ale nie specjalnie chcia豉 przytakn望.
Generalnie roz這篡豉 r璚e, da豉 recept na alpicort E, zaleci豉 stosowanie szamponu i toniku Novoxidyl (czy jako tak) ignoruj帷 moje s這wa, 瞠 dzia豉 na mnie dermena (skutecznie hamuje wypadanie) wi璚 wola豉bym nic nie zmienia. Doda豉 jeszcze, 瞠 dermena i loxon 2% s za s豉be. I Biotebal kaza豉 造kn望. No i na koniec doda豉, 瞠 powinnam dalej bada tarczyc i jednak hormony, bo to moje "造sienie" jakie nietypowe.
Gdybym wywali豉 kas na wizyt prywatn, by豉bym mocno zawiedziona.
A wizyta u endo dopiero za 2 m-ce, niestety.
Tak wi璚 zaliczam spadek formy. Gapi si na g這wy przechodni闚 i w 99% stwierdzam, 瞠 maj znacznie wi璚ej w這s闚 ode mnie:/
Chyba ma這kompetentna ta Twoja pani doktor. Przy AGA wcale nie musz by zakola. Ja np. ich nie mam a mam androgenowe.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-02-18, 17:47   #584
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Hej. Wcieram cleralux i czekam na burz w這s闚 Loxon niestety jeszcze musi poczeka, mam wra瞠nie, 瞠 ta moja dermatolog robi wszystko, 瞠by mi go nigdy nie zapisa a ja w nim upatruj bujnego odrostu. W這sy rosn mi mega szybko tylko tyle, bo odrostu nie widz, czubek nadal najmniej ow這siony cho r騜nica jest od czasu najgorszego 造sienia
Antuanetta, dalej stosujesz melatonin. Na jak d逝gi czas przepisana Ci zosta豉 ta kuracja przez dermatologa
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-02-18, 18:15   #585
forgotten tower
Raczkowanie

Cytat:
Chyba ma這kompetentna ta Twoja pani doktor. Przy AGA wcale nie musz by zakola. Ja np. ich nie mam a mam androgenowe.
no w豉郾ie... plus wizyty taki, 瞠 wykluczy豉 jakie grzybice sk鏎y g這wy czy inne dermologiczne niedoskona這軼i; czyli nadzieje pok豉dam w endo teraz; czy jest jaka "瞠lazna lista bada", kt鏎ych powinnam si domaga u tego lekarza? mocno si obawiam, 瞠 lek. ujrzy aktualny wynik tsh (mam skierowanie, a zak豉dam, 瞠 jak zwykle b璠zie w normie) i wykluczy tarczycowe sprawy. A 瞠 z "zaci捫aniem" problem闚 nie mia豉m, nie zechce da skierowania na badania niekt鏎ych hormon闚. Musz si przygotowa do tej wizyty - czasu mam a nadto
Stary 2014-02-18, 18:32   #586
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
no w豉郾ie... plus wizyty taki, 瞠 wykluczy豉 jakie grzybice sk鏎y g這wy czy inne dermologiczne niedoskona這軼i; czyli nadzieje pok豉dam w endo teraz; czy jest jaka "瞠lazna lista bada", kt鏎ych powinnam si domaga u tego lekarza? mocno si obawiam, 瞠 lek. ujrzy aktualny wynik tsh (mam skierowanie, a zak豉dam, 瞠 jak zwykle b璠zie w normie) i wykluczy tarczycowe sprawy. A 瞠 z "zaci捫aniem" problem闚 nie mia豉m, nie zechce da skierowania na badania niekt鏎ych hormon闚. Musz si przygotowa do tej wizyty - czasu mam a nadto
Tu masz badania kt鏎e powinna zrobi. Niestety lekarz nie da skierowania na wszystkie. Mnie kosztowa這 to kup kasy, ale roz這篡豉m w czasie. I co? I wszystkie idealne! A w這s闚 coraz mniej http://www.ilonajunga.pl/wordpress/?p=50
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-02-18, 18:48   #587
sayeeeda
Raczkowanie

Hmm, to w takim razie rano lec zbada wolny testo Androstendion pomin, nie wiem tylko czy DHEAS ma jakie znaczenie bo jest u mnie duuu穎 ponad norm.
W sumie odk康 pami皻am to wolny testo by podwy窺zony i nikt go jako nie powi您a z 造sieniem czy tr康zikiem. Potem diagnoza PCO, Yasminelle i moje leczenie si "zako鎍zy這" heh.

Oenobiol to ten lek niedost瘼ny w PL? Kt鏎ego "zamiennikiem" jest Dynia + cynk Naturkaps? Chocia po cynku ro郾ie testo to ju nie wiem, kt鏎y bloker b璠zie dla mnie. Narazie chyba pozostan przy wierzbownicy, biotebalu, loxonie 2% i szamponie dermena A Yasminelle zamieni na Yasmin i zobaczymy

Mam jeszcze pytanie jak blokery DHT maj si do facet闚 - mo瞠 si orientujecie. Jak si robi zakola to palma mo瞠 co pom鏂? Albo w豉郾ie dynia + cynk?

Z g鏎y dzi瘯i za informacje

PS. W豉郾ie popijam wierzbownice Czemu zio豉 nie mog smakowa jak np mirinda

sayeeeda jest offline  
Stary 2014-02-18, 21:05   #588
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sayeeeda Poka wiadomo嗆
Hmm, to w takim razie rano lec zbada wolny testo Androstendion pomin, nie wiem tylko czy DHEAS ma jakie znaczenie bo jest u mnie duuu穎 ponad norm.
W sumie odk康 pami皻am to wolny testo by podwy窺zony i nikt go jako nie powi您a z 造sieniem czy tr康zikiem. Potem diagnoza PCO, Yasminelle i moje leczenie si "zako鎍zy這" heh.

Oenobiol to ten lek niedost瘼ny w PL? Kt鏎ego "zamiennikiem" jest Dynia + cynk Naturkaps? Chocia po cynku ro郾ie testo to ju nie wiem, kt鏎y bloker b璠zie dla mnie. Narazie chyba pozostan przy wierzbownicy, biotebalu, loxonie 2% i szamponie dermena A Yasminelle zamieni na Yasmin i zobaczymy

Mam jeszcze pytanie jak blokery DHT maj si do facet闚 - mo瞠 si orientujecie. Jak si robi zakola to palma mo瞠 co pom鏂? Albo w豉郾ie dynia + cynk?

Z g鏎y dzi瘯i za informacje

PS. W豉郾ie popijam wierzbownice Czemu zio豉 nie mog smakowa jak np mirinda
Oenobiol bra豉m ponad rok. Nie widz skutecznych efekt闚. Przerzuci豉m si na Foligain. W oenobiolu tylko olej z dyni i witaminy z grupy B. Oenobiol kupowa豉m na allegro. W Polsce niedost瘼ny. Mo瞠sz pr鏏owa, a nu na Ciebie zadzia豉.
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/leki/p1471-Propecia to lek dla m篹czyzn, chyba najskuteczniejszy w 造sieniu. Oczywi軼ie dzia豉nia uboczne, jak najbardziej, posiada Gdybym jednak by豉 m篹czyzn przewra磧iwionym na punkcie 造sienia nie waha豉bym si ani chwili.
ㄊsina m篹czyznom cz瘰to dodaje uroku, nie rozumiem tych zakompleksionych co z ni walcz (np m鎩 m捫 ;p). Co innego kobiety... Eh...
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-02-18, 22:11   #589
iwa077
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Napisane przez Gaya_oo

Hej dziewczyny jestem bardzo "ciemna" z tych ciekawych rzeczy co tu piszecie. Mam oczywi軼ie problem z w這sami i wcieram loxon 3% oraz bior merzspecial. Piszecie o ratowaniu mieszk闚. W jaki spos鏏 mo積a jeszcze to zrobi?
By豉m ostatnio u fryzjerki i poleci豉 tabletki biotyne czy co na ten temat s造sza造軼ie?
iwa077 jest offline  
Stary 2014-02-19, 07:10   #590
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

sayeeeda badanie androgen闚 na tabsach, ma tylko warto嗆 informacyjn, czy Ci tabsy je zbijaj czy nie.

M鎩 gin-endo twierdzi, 瞠 mo積a na tabsach bada, ale na takie zasadzie, 瞠 ko鎍zysz opakowanie, czekasz na krwawienie i w 5 dniu krwawienia robisz badania, a tabsy dopiero po tym bierzesz znowu. Ja uwa瘸m, 瞠 瞠by badania by造 miarodajne, to z 3 miechy trzeba odczeka - przyk豉d: bada豉m testo ca趾owity zanim jeszcze antyki zacz窸am bra wynik 4,12 by normie 2,9 a po jednym miesi帷u brania anty zbada豉m sobie kontrolnie i ju by na poziomie 3,2.

Masz podwy窺zone DHEAS a czy 17 ohp bada豉 kiedykolwiek? To sa hormony nadnerczowe , wi璚 warto wykluczy problem z nadnerczami a pcos mo瞠 by albo "jajnikowe" albo "nadnerczowe". Masz pco czy pcos?

Ja tez mam pcos ale "jajnikowe". D逝uugi czas pomaga mi na w這sy harmonet, ale po ci您y tylko przez chwil by這 na nim ok a jak zrobi豉m przerwe i do niego wr鏂i豉m to ju nie pomaga. Teraz bior Bonade, kt鏎a ma dzia豉nie lekko antyandrogenne i my郵, 瞠 ona w po陰czeniu z wszystkim co bior i stosuje pomaga.

Pi豉m wierzbownic przez 4 miesi帷e i mnie pomog豉 na przet逝szczanie w這s闚. Na wypad mo瞠 troszeczk, ale ju nie pij jej z 2 miesi帷e i w這sy si i tak poprawi造.

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-02-19, 09:05   #591
piek這
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Witajcie kobietki
Nie pisa豉m,bo nie chcia豉m marudzi a u mnie kiepsko.W這sy lec i s strasznie suche. Na szcz窷cie odrastaj ,ale te d逝gie ,kt鏎e zosta造 s straszne.
W zwi您ku z tym,瞠 ju pisa豉m kiedy o zaburzeniach od篡wiania w m這do軼i przy braniu tylu suplement闚 dosta豉m zapalenia 穎陰dka.I wiecie co?Dobrze si sta這 B璠 mia豉 teraz szereg bada i w moim przypadku najprawdopodobniej winowajc s jelita. Nie wch豉niam 瞠laza i pewnie jeszcze innych witamin.Ale to 瞠lazo jest kluczowe je郵i chodzi o moje wypadanie. Na ten moment nie mog wr鏂i do lek闚 ,a do momentu zaleczenia 穎陰dka. Mam nadziej 瞠 wreszcie kto mi pomo瞠 i co ruszy. Nawet kiedy tutaj pisa豉m o tym,瞠 jak tylko odstawiam 瞠lazo to nasila mi si wypadanie.
Niepokoi mnie tylko uporczywe sw璠zenia sk鏎y g這wy i 逝pie kt鏎y si pojawi.Sk鏎a sucha ,ale ju nawet siemie lniane nie pomaga. Kupi豉m szampon z Biodermy Node K do suchej sk鏎y z 逝pie瞠m ,ale nic nie pomaga a w這sy po nim bardziej sianowate.
Stary 2014-02-19, 11:05   #592
forgotten tower
Raczkowanie

dzi瘯i, Gaya_oo - je郵i wyklucz tarczyc (nie mia豉m nigdy usg - a Ty b璠ziesz robi?), a dodatkowe badania zlecone przez endokrynologa bed ok, to odczepi si od szukania chor鏏 i skupi na nerwicy, kt鏎a posiadam na bank od ponad 10 lat... 瞠by to by這 ciut prostsze - doj軼ie do przyczyny 造sienia
Stary 2014-02-19, 13:36   #593
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iwa077 Poka wiadomo嗆
Napisane przez Gaya_oo

Hej dziewczyny jestem bardzo "ciemna" z tych ciekawych rzeczy co tu piszecie. Mam oczywi軼ie problem z w這sami i wcieram loxon 3% oraz bior merzspecial. Piszecie o ratowaniu mieszk闚. W jaki spos鏏 mo積a jeszcze to zrobi?
By豉m ostatnio u fryzjerki i poleci豉 tabletki biotyne czy co na ten temat s造sza造軼ie?
Przeczytaj wszystkie cz窷ci w徠ku (zw豉szcza II) i r鏏 notatki. Potrzeba na to czasu, ale nie da si w kilku zdaniach powiedzie tego wszystkiego.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
dzi瘯i, Gaya_oo - je郵i wyklucz tarczyc (nie mia豉m nigdy usg - a Ty b璠ziesz robi?), a dodatkowe badania zlecone przez endokrynologa bed ok, to odczepi si od szukania chor鏏 i skupi na nerwicy, kt鏎a posiadam na bank od ponad 10 lat... 瞠by to by這 ciut prostsze - doj軼ie do przyczyny 造sienia
Nie mia豉m USG tarczycy i planuj je zrobi.
Nerwic te mam, ale mo積a powiedzie, 瞠 od d逝窺zego czasu nie ma ju objaw闚. 砰j jednak w stresie. W moim przypadku przyczyn wypadania na pewno nie jest stres. Samo to, 瞠 w這sy nie wypadaj, ale nie odrastaj ;/ Pogodzi豉m si, 瞠 androgenowe i juz

Mimo to trzeba walczy o ka盥y w這s I 篡 spokojnie ciesz帷 si ka盥ym dniem Dobrze, 瞠 to tylko w這sy, przecie mog這 by by gorzej, prawda dziewczynki?

Edytowane przez Gaya_oo
Czas edycji: 2014-02-19 o 13:37
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-02-19, 16:13   #594
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Samej palmy nie bierz.
Dlaczego
Cytat:
:
Dzia豉nia niepo膨dane s zwykle 豉godne, u niekt鏎ych os鏏 mog wyst徙i zawroty i b鏊e g這wy, nudno軼i, wymioty, zaparcia lub biegunki. Mo瞠 spowodowa zmniejszenie krzepni璚ia krwi, zwi瘯szy sk這nno嗆 do powstawania siniak闚 i krwawie, dlatego nale篡 przerwa stosowanie wyci庵闚 z Serenoa co najmniej 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem. Nie stosowa preparat闚 w okresie ci捫y i karmienia piersi oraz podczas stosowania preparat闚 antykoncepcyjnych."
U mnie na opakowaniu jest naisane ze nie mo瞠 by u篡wana przez kobiety

Piek這, ja Ci polecam je郵i masz suche klaki po szamponie - zawsze nakladasz odzywk po myciu? A polecam przed myciem waln帷 na dlugo軼 wlosow tez odzywk (podziala ochronnie) a sam szampon tylko na skor g這wy . Na wlosy i tak piany troch zejdzie, ale miot造 nie b璠zie.

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-02-19, 17:33   #595
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Dlaczego

U mnie na opakowaniu jest naisane ze nie mo瞠 by u篡wana przez kobiety

Piek這, ja Ci polecam je郵i masz suche klaki po szamponie - zawsze nakladasz odzywk po myciu? A polecam przed myciem waln帷 na dlugo軼 wlosow tez odzywk (podziala ochronnie) a sam szampon tylko na skor g這wy . Na wlosy i tak piany troch zejdzie, ale miot造 nie b璠zie.
Palma dzia豉 najlepiej wtedy jak dorzuci si te dodatkowe suple. Nie b璠 dok豉dnie t逝maczy, wszystko jest napisane w II cz窷ci w徠ku. Zapraszam do czytania
Palma by豉 od dawna u篡wana przez kobiety np. na rozw鎩 piersi Nie zaleca si kobietom, ale z tego co dotychczas czyta豉m nie ma jakich uzasadnionych przeciwwskaza.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470275&page=146

na nast瘼nych stronach wyja郾ione jest co i dlaczego bra z palm

Gosia, od jak dawna Ty oenobiol bierzesz?
Ja po ponad roku odrzuci豉m dla Foligainu, bo w sumie nic ciekawego po nim nie obserwowa豉m. Prze鈍it wi瘯szy niestety mimo i przez pewien czas wydawa這 mi si, 瞠 jest lepiej
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-02-19, 18:12   #596
sayeeeda
Raczkowanie

kolamara, powiem Ci, 瞠 w豉郾ie dlatego si tutaj odezwa豉m bo zaciekawi這 mnie, 瞠 PCO mo瞠 by jajnikowe lub nadnerczowe. Niestety do tej pory nawet nie mia豉m o tym poj璚ia i my郵a豉m, 瞠 diagnoza jest oczywista: zesp馧 policystycznych jajnik闚 i nic wi璚ej nie ma w tym temacie - tabsy i po sprawie a tu jednak dupa. Nikt mi nie powiedzia czy to mam takie czy takie a sama w sumie nie wiem jak do tego doj嗆. Jak wspomina豉m DHEAS znacznie ponad norm, 17oh progesteron mia豉m w normie, ale jednak mu bli瞠j do g鏎nej granicy ni dolnej. Z tarczyc nie ma problem闚, kortyzol w normie ale bli瞠j mu do dolnej granicy. Jedynie to DHEAS mnie przerazi這 i dzi (do jaj ) ponownie je zbada豉m. W豉郾ie zbada豉m dzi androgeny, 瞠by sprawdzi czy Yasminelle cokolwiek pomog這 - bo niestety na w這sy niebardzo

Ale jakbym mia豉 problemy z nadnerczem to kto by mi to mo瞠 powiedzia? (chocia znaj帷 lekarzy....) A moja endo kaza豉 mi po roku brania tabs闚 zbada TYLKO androstendion, jakby mia這 jej to cokolwiek powiedzie.

Cholewka, w sierpniu bior 郵ub i zaczynam si martwi jak to b璠zie z moj fryzur

Gaya_oo niestety nie dzia豉 mi ten link, kt鏎y wklei豉 a przyznam, 瞠 mam ochot mojego T-ta nam闚i na jakiego blokera DHT bo te mu strasznie w這sy wypadaj - my郵a豉m o Dyni+Cynk z Naturkaps

A dla mnie to jeszcze b璠 szuka, mo瞠 spr鏏uj z ciekawo軼i tego oenobiola. Jakby mi wierzbownica pomog豉 na przet逝szczanie to bym si wcale nie obrazi豉 bo czasem trzeba my nawet dwa razy dziennie

Pozdrawiam

Edytowane przez sayeeeda
Czas edycji: 2014-02-19 o 18:14
sayeeeda jest offline  
Stary 2014-02-19, 18:28   #597
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
kolamara, powiem Ci, 瞠 w豉郾ie dlatego si tutaj odezwa豉m bo zaciekawi這 mnie, 瞠 PCO mo瞠 by jajnikowe lub nadnerczowe. Niestety do tej pory nawet nie mia豉m o tym poj璚ia i my郵a豉m, 瞠 diagnoza jest oczywista: zesp馧 policystycznych jajnik闚 i nic wi璚ej nie ma w tym temacie - tabsy i po sprawie a tu jednak dupa. Nikt mi nie powiedzia czy to mam takie czy takie a sama w sumie nie wiem jak do tego doj嗆. Jak wspomina豉m DHEAS znacznie ponad norm, 17oh progesteron mia豉m w normie, ale jednak mu bli瞠j do g鏎nej granicy ni dolnej. Z tarczyc nie ma problem闚, kortyzol w normie ale bli瞠j mu do dolnej granicy. Jedynie to DHEAS mnie przerazi這 i dzi (do jaj ) ponownie je zbada豉m. W豉郾ie zbada豉m dzi androgeny, 瞠by sprawdzi czy Yasminelle cokolwiek pomog這 - bo niestety na w這sy niebardzo

Ale jakbym mia豉 problemy z nadnerczem to kto by mi to mo瞠 powiedzia? (chocia znaj帷 lekarzy....) A moja endo kaza豉 mi po roku brania tabs闚 zbada TYLKO androstendion, jakby mia這 jej to cokolwiek powiedzie.

Gaya_oo niestety nie dzia豉 mi ten link, kt鏎y wklei豉 a przyznam, 瞠 mam ochot mojego T-ta nam闚i na jakiego blokera DHT bo te mu strasznie w這sy wypadaj - my郵a豉m o Dyni+Cynk z Naturkaps

A dla mnie to jeszcze b璠 szuka, mo瞠 spr鏏uj z ciekawo軼i tego oenobiola. Jakby mi wierzbownica pomog豉 na przet逝szczanie to bym si wcale nie obrazi豉 bo czasem trzeba my nawet dwa razy dziennie

Pozdrawiam
Nie mam poj璚ia dlaczego Ci nie dzia豉 ;/ U mnie normalnie si otwiera.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-02-19, 19:02   #598
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Nikt Ci nie powiedzia jakie masz, bo nie ma czego takiego jak 'nadnerczowe pcos', za to jest pcos z androgenizacj nadnerczow, kt鏎a i tak niczego nie przes康za i tak naprawd na tej podstawie nie mo積a jeszcze stwierdzi czy nadnercza pracuj 幢e same z siebie, bo te hormony podwy窺zone z regu造 s przez z陰 prace jajnik闚 i cz瘰to g瘰to obni瘸j si po wprowadzeniu tabletek anty. Sterydy wprowadzane s chyba tylko przy bardzo wysokim 17ohp (kt鏎y to bada si w pierwszych dniach cyklu, kiedy jego pochodzenie jest tylko nadnerczowe) lub po te軼ie pobudzania Synactenem.

Kortyzol blisko dolnej granicy badany rano, czy wieczorem?

Cytat:
Gratuluje
do sierpnia sporo mo積a jeszcze zmieni

Marlena, jak male雟two?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-02-19 o 19:14
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-02-20, 07:22   #599
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

sayeeda to fakt, na problemy z nadnerczami wynik 17-ohp w normie raczej nie wskazuje - musia豚y by sporo podwy窺zony jak pisze Sailor.

No ale zastanawiaj帷e jest to, 瞠 masz tak wysokie DHEAS no wi璚 nie wiem czy nie warto by這by jednak naciska na lekarza 瞠by pod捫y ten temat. Chodzisz do endo czy do ginekologa-endokrynologa? Najlepszy by豚y ten 2.

Ja sobie bada豉m androgeny na tabsach Harmonet w marcu zesz貫go roku i musz Ci rozczarowa - mia豉m testo i andro w 鈔odku normy a w這sy lecia造. Mo瞠 nie jako strasznie, ale jednak sporo (dzi po myciu 15 szt, wtedy - 70). No i nic mi to nie da這 tak naprawd, bo niby tabletki trzyma造 w ryzach hromony a na w這sy nie mia這 to prze這瞠nia. Dopiero zmiana na Bonade - bo wydaje mi sie, ze to podstawowy czynnik, dzi瘯i kt鏎emu mi si polepszy這 - w ko鎍u co ruszy豉. Wa積e jest dobre dobranie tabletek.

no i piszesz, 瞠 ci si tak przet逝szczaj w這sy - na to te zwr鵵 uwag, bo ja widz ogromne prze這瞠nie stanu sk鏎y g這wy na wypadanie - obecnie nic mnie nie sw璠zi, nie mam ju 逝pie簑, sk鏎a prawie ca趾iem czysta a mia豉m z tym du篡 problem jak mi lecia造.
Mi ostatecznie pom鏬 na t逝sty 逝pie i sw璠zenie Pirolam, Paraderm i Node DS zwie鎍zy dzie這.

Wierzbownic pi豉m 2 razy dziennie po 1 造盧e suszu.

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-02-20, 07:49   #600
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Anna melatonina si sko鎍zy豉 i nie kupi豉m kolejnej, bra豉m 4 miesi帷e z przerwami. Na ostatniej wizycie nic nie m闚i豉, 瞠by bra to nie bior.
Jakie mam przerzedzenia widz dopiero jak sobie piank na這輳 na w這sy, w闚czas ca豉 bezlitosna prawda si ujawnia, 瞠 jest co naprawia. Normalnie w niekt鏎ych miejscach brzozowy las.
Antuanetta jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.