Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-03-01, 18:09   #691
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Bo lyknelam na raz dawke na 1,5 m-ca To jest taka fiolka, wyglada jak ampulka z wcierka do wlosow. Jest w niej 100000 IU wit D, Ty dla porownania bierzesz jedna setna tego dziennie..Wedlug ulotki jedna wystarczy na 3 m-ce, choc tak naprawde nie wiadomo na ile , bo na pewno zalezy od wagi, a tego juz nie uwzgledniaja. Tzn, ze bierzesz na raz konska dawke, ktora ma sie inteligentnie stopniowo uwalniac w organizmie.Dobrze chociaz, ze wypilam tego tylko polowe..
o wow nie wiedzia豉m, 瞠 co takiego jest w og鏊e.

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, pisze do Was z taki spraw: mam problem hormonalny (prawdopodobnie PCOS) i problem "w這sowy" (prawdopodobnie 造sienie androgenowe). Wiem, 瞠 ka盥y jest inny i raczej nikt mi nie zdiagnozuje dok豉dnie co mi jest, ale mo瞠 zauwa篡造軼ie u siebie co podobnego.
Lecz 造sienie od ponad roku, Loxonem 5%. Generalnie by豉m zachwycona jego dzia豉niem, bo w這sy przesta造 wypada, zacz窸y odrasta bez 瘸dnych skutk闚 ubocznych, obw鏚 kucyka skoczy o par centymetr闚 i generalnie poza niedogodno軼i wcierania czego w sk鏎 2 razy dziennie - moje w這sy sta造 si bezproblemowe.
Par tygodni temu wpad豉m na pomys, by my w這sy rzadziej. Mam suche w這sy, kt鏎e si zauwa瘸lnie nie przet逝szczaj, ewentualnie robi si posklejane od Loxonu po 2 dniach. Stwierdzi豉m, 瞠 drugiego dnia u篡j sobie suchego szamponu, i tym sposobem przed逝輳 鈍ie穎嗆 w這s闚 o jeden dzie, i b璠 my co 3 dni. Pocz徠kowo wszystko by這 ok, w這sy sta造 si mniej sianowate, wypadanie w normie. Gdzie po 2 tygodniach takiego systemu jednak zacz窸a si apokalipsa - w這sy wypadaj jak jeszcze nigdy. Zacz窸am szpera w internecie i znalaz豉m informacj, 瞠 suchy szampon po wch這ni璚iu sebum mo瞠 zatyka mieszki w這sowe (podobnie jak oleje nak豉dane na sk鏎 g這wy, kt鏎e u mnie powoduj MASOWE wypadanie). Odstawi豉m wi璚 szybko suchy szampon i zacz窸am my co 2 dni jak dawniej, ale w這sy leca nadal, wyci庵am dos這wnie ca貫 gar軼ie. Zastanawiam si, czy to mo磧iwe, 瞠 w這sy nadal wypadaj z tych zatkanych mieszk闚, a z czasem to ust徙i?

Nie wiem, czy Ci to jako pomo瞠, ale ja przedwszystkim przez kilka dni my豉bym w這sy codziennie, jakim zio這wym zdzieraczem - one do嗆 dobrze oczyszczaj g這w. Za pierwszym razem nawet mo積a umy dwukrotnie. Jak si boisz o ko鎍闚ki to przed myciem nak豉daj na w這sy od篡wk. Mo瞠sz zrobi sobie dodatkowo peeling kawowy albo cukrowy, na這篡 jak捷 mask Hesh'a (amla albo co) one dobrze oczyszczaj sk鏎 g這wy. No i jeszcze p逝kanka z octu - opr鏂z zakwaszania, usuwa resztki niedomytych kosmetyk闚. Chyba nic mi wi璚ej do g這wy nie przychodzi. Ja generalnie w ten spos鏏 usuwa豉m zawsze nadmiar 這ju, aby nie zatyka mieszk闚, no i kuracja Maszkowej na 這jotok w podobny spos鏏 dzia豉 - ta pierwsza cz窷 przede wszystkim, ale aby o tym poczyta wi璚ej najlepiej w jej postach.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-03-02, 08:35   #692
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Tauryna hamuje namna瘸nie prostangladyn, jest te dobra na tr康zik. Tutaj macie w徠ek o taurynie + link do forum Acne.com. Mo瞠 to komu pomo瞠:

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...?p=50988#50988
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-03-02, 11:43   #693
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Daj jeszcze fotk z g鏎y na czubek tu wida prze鈍ity i te zawsze kamufluj topikiem, dzi jeszcze bez posypki

Jak por闚nuj zdj璚ia sprzed roku to widz popraw

W這sy maj wiele odcieni ale to efekt farbowania siwych henn
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1006.jpg (139,1 KB, 89 za豉dowa)

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 11:47
MM-1968 jest offline  
Stary 2014-03-02, 11:46   #694
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Tauryna hamuje namna瘸nie prostangladyn, jest te dobra na tr康zik. Tutaj macie w徠ek o taurynie + link do forum Acne.com. Mo瞠 to komu pomo瞠:

Dzi瘯i, poczytamy, czekamy na fotki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0992.jpg (97,1 KB, 86 za豉dowa)

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy

MM-1968 jest offline  
Stary 2014-03-02, 13:10   #695
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

MM, ja taki prze鈍it, a mo瞠 nawet wi瘯szy, mam na czubku g這wy ;/

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:

Mario, rodzaj闚 prostaglandyn mamy ok. 16. Wyczyta豉m 瞠 tauryna - jak napisa豉 - hamuje namna瘸nie prostaglandyn. Jednak nie jest nigdzie napisane kt鏎ych. St康 w徠pliwo嗆 - czy dobrze jest hamowa namna瘸nie wszystkich prostaglandyn je郵i nam zale篡 tylko na PGd2? Na pewno t blokuje kwercetyna, dlatego testy co do blokowania PGd2 przeprowadzane s obecnie na osobach z astm (tak na "ch這pski rozum" wnioskuj ). Co do tauryny kompletnie nie wiem co o tym my郵e.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 13:21   #696
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Daj jeszcze fotk z g鏎y na czubek tu wida prze鈍ity i te zawsze kamufluj topikiem, dzi jeszcze bez posypki

Jak por闚nuj zdj璚ia sprzed roku to widz popraw

W這sy maj wiele odcieni ale to efekt farbowania siwych henn
Ja te mam podobny szczyt g這wy

MM, przy Twoim stanie w這s闚 odpu嗆 sobie loxon i alpicort i stosuj to co stosowa豉 do tej pory .

Ja w豉郾ie sko鎍zy豉m opakowanie tauryny - 120 tabl., 500mg. Nie zdecydowa豉m si na wi瘯sz dawk, cho czyta豉m, 瞠 ludzie 'na w這sy' bior nawet 1500mg. Moje wra瞠nia, po prawie miesi帷ach ... No c騜 marzy造 mi si grubsze w這sy, bo mam cienizn - nic z tego. Ale na pewno w這sy bardziej trzymaj si g這wy. By etap, 瞠 odpu軼i豉m sobie ca趾owicie olejowanie i peeling g這wy, bo wtedy wi璚ej w這s闚 wypada. A u mnie ka盥y w這s na wag z這ta Teraz wr鏂i豉m do tych 'zabieg闚' i trac maksymalnie 5 w這s闚 , a w這sy co tu ukrywa po olejowaniu pi瘯ne. Nie mog豉m przyjmowa tauryny wieczorem, bo nie mog豉m zasn望 (mam z tym k這pot, wi璚 bra豉m rano.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-03-02, 14:34   #697
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Ja te mam podobny szczyt g這wy

MM, przy Twoim stanie w這s闚 odpu嗆 sobie loxon i alpicort i stosuj to co stosowa豉 do tej pory .

Ja w豉郾ie sko鎍zy豉m opakowanie tauryny - 120 tabl., 500mg. Nie zdecydowa豉m si na wi瘯sz dawk, cho czyta豉m, 瞠 ludzie 'na w這sy' bior nawet 1500mg. Moje wra瞠nia, po prawie miesi帷ach ... No c騜 marzy造 mi si grubsze w這sy, bo mam cienizn - nic z tego. Ale na pewno w這sy bardziej trzymaj si g這wy. By etap, 瞠 odpu軼i豉m sobie ca趾owicie olejowanie i peeling g這wy, bo wtedy wi璚ej w這s闚 wypada. A u mnie ka盥y w這s na wag z這ta Teraz wr鏂i豉m do tych 'zabieg闚' i trac maksymalnie 5 w這s闚 , a w這sy co tu ukrywa po olejowaniu pi瘯ne. Nie mog豉m przyjmowa tauryny wieczorem, bo nie mog豉m zasn望 (mam z tym k這pot, wi璚 bra豉m rano.
Anna jak d逝go bra豉 t tauryn? Napisa豉 tylko, 瞠 po miesi帷ach ale nie wiem ilu 120 tabletek - czy po 1 dziennie? Z tego, co piszesz wynika, 瞠 wypadanie mniejsze a co z odrostem? Mnie najbardziej interesuje ten odrost w豉郾ie.
Po moim Angelu ju 3 tygodnie. W這sy wypadaj bardziej, ale tak podobno ma by - lekarz m闚i. Szkoda, poniewa mia豉m ich ma這 a teraz jest jeszcze mniej... ;( Trudniej u這篡. No ale cierpliwo軼i trzeba. Zobaczymy jak b璠zie dalej, czy odrost si pojawi czy te r騜nicy 瘸dnej...
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 14:49   #698
Maria221
Wtajemniczenie

Gaya napisa豉:

Cytat:
Mario, rodzaj闚 prostaglandyn mamy ok. 16. Wyczyta豉m 瞠 tauryna - jak napisa豉 - hamuje namna瘸nie prostaglandyn. Jednak nie jest nigdzie napisane kt鏎ych. St康 w徠pliwo嗆 - czy dobrze jest hamowa namna瘸nie wszystkich prostaglandyn je郵i nam zale篡 tylko na PGd2? Na pewno t blokuje kwercetyna, dlatego testy co do blokowania PGd2 przeprowadzane s obecnie na osobach z astm (tak na "ch這pski rozum" wnioskuj ). Co do tauryny kompletnie nie wiem co o tym my郵e.
Gayeczko, ja to tak wrzuci豉m, bo wiedzia豉m, 瞠 si tym interesujesz. Mnie najbardziej interesuje odrost. Niestety, ale po loxonie ostatnio wyhamowa, mo瞠 ju za d逝go go wcieram i trzeba zrobi przerw. Ja po Loxonie 5% mam odrost, ale mo瞠 warto zrobi przerw, bo jak w marcu zarzyci豉m loxon i wr鏂i豉m do niego we wrze郾iu, to mia豉m wyrzut nowych w這s闚, tak, jak w marcu. Mam teraz 10 cm odrost z marca i 3-4 cm odrost z wrze郾ia.

Zakupi豉m tran oraz wiesio貫k oeparol femina, do tego mam ginko biloba i id solgar kupi. Nastawiam si na 造kanie tego DHEA, bo ca造 czas zm璚zona jestem.

A co my郵icie o Alpicrot E? NIGDY go nie stosowa豉m. Ba豉m si stosowa loxon, ale zadzia豉, to mo瞠 alpicort zadzia豉, jak my郵icie?

Anna07_07 --> a powiedz, mia豉 odrost po tej taurynie? Bo chyba jako z tego posta nie wynika.
Maria221 jest offline  
Stary 2014-03-02, 15:24   #699
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Anna jak d逝go bra豉 t tauryn? Napisa豉 tylko, 瞠 po miesi帷ach ale nie wiem ilu 120 tabletek - czy po 1 dziennie? Z tego, co piszesz wynika, 瞠 wypadanie mniejsze a co z odrostem? Mnie najbardziej interesuje ten odrost w豉郾ie.
Po moim Angelu ju 3 tygodnie. W這sy wypadaj bardziej, ale tak podobno ma by - lekarz m闚i. Szkoda, poniewa mia豉m ich ma這 a teraz jest jeszcze mniej... ;( Trudniej u這篡. No ale cierpliwo軼i trzeba. Zobaczymy jak b璠zie dalej, czy odrost si pojawi czy te r騜nicy 瘸dnej...
Tak, oczywi軼ie cztery miesi帷e
Mam odrost , ale nie jest tak spektakularny, jak niekt鏎e z Was opisuj. Ja mia豉m straszny stan wyj軼iowy. Mo瞠 si odwa輳 i wrzuc fotki z czerwca 2013 o i obecne. Ale musicie mnie zapewni, 瞠 macie mocne nerwy, bo to jest hardcore

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Gaya napisa豉:

Gayeczko, ja to tak wrzuci豉m, bo wiedzia豉m, 瞠 si tym interesujesz. Mnie najbardziej interesuje odrost. Niestety, ale po loxonie ostatnio wyhamowa, mo瞠 ju za d逝go go wcieram i trzeba zrobi przerw. Ja po Loxonie 5% mam odrost, ale mo瞠 warto zrobi przerw, bo jak w marcu zarzyci豉m loxon i wr鏂i豉m do niego we wrze郾iu, to mia豉m wyrzut nowych w這s闚, tak, jak w marcu. Mam teraz 10 cm odrost z marca i 3-4 cm odrost z wrze郾ia.

Zakupi豉m tran oraz wiesio貫k oeparol femina, do tego mam ginko biloba i id solgar kupi. Nastawiam si na 造kanie tego DHEA, bo ca造 czas zm璚zona jestem.

A co my郵icie o Alpicrot E? NIGDY go nie stosowa豉m. Ba豉m si stosowa loxon, ale zadzia豉, to mo瞠 alpicort zadzia豉, jak my郵icie?

Anna07_07 --> a powiedz, mia豉 odrost po tej taurynie? Bo chyba jako z tego posta nie wynika.
Maria, odrost mam
Ja stosowa豉m Alicort E. Ale stosowa豉m go podczas du瞠go wypadania w這s闚, 瞠by powstrzyma wypadanie. Loxon stosowa豉m na porost. Przy alpicorcie wa積e jest 豉godne/stopniowe odstawianie, bo mo積a sobie tylko zaszkodzi i spowodowa wi瘯szy wypad .
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-03-02, 16:03   #700
Maria221
Wtajemniczenie

Anna07_07 --> a powiedz, mia豉 linienie po alpicorcie? Mia豉 po nim nowe w這sy? Ja si troch boj tych steryd闚, 瞠 mi co tam na sk鏎ze g這wy zrobi, no ale loxonu te si ba豉m, a zadzia豉.

Szykuj si te na wcierk za przys這wiowe 5z, aby szybciej ros造 i ten odrost by d逝zszy.
Maria221 jest offline  
Stary 2014-03-02, 16:22   #701
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Anna07_07 --> a powiedz, mia豉 linienie po alpicorcie? Mia豉 po nim nowe w這sy? Ja si troch boj tych steryd闚, 瞠 mi co tam na sk鏎ze g這wy zrobi, no ale loxonu te si ba豉m, a zadzia豉.

Szykuj si te na wcierk za przys這wiowe 5z, aby szybciej ros造 i ten odrost by d逝zszy.
Nie, nie mia豉m linienia. Ja, Alpicort E wspominam bardzo pozytywnie . I jak pisa豉m, stosowa豉m go, aby powstrzyma mega wypadanie. Po opanowaniu wypadania 豉godnie odstawia豉m, nie z dnia na dzie.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:23   #702
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Gaya napisa豉:

Tak, interesuje mnie wszystko co dotyczy prostaglandyn, Marysiu, i bardzo Ci dziekuj Ka盥e info na wag z這ta Alpicort E zleci豉 mi dermatolog, ale po 2 miesi帷ach stwierdzi豉, 瞠 on w moim przypadku nie daje 瘸dnych efekt闚 i zmieni豉 na loxon, kt鏎ego nie stosowa豉m. Z tym oeparolem uwa瘸j, aby omega 3 za ma這 nie by這 ;p

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Mo瞠 si odwa輳 i wrzuc fotki z czerwca 2013 o i obecne. Ale musicie mnie zapewni, 瞠 macie mocne nerwy, bo to jest hardcore
Mamy mocne nerwy i o fotki prosimy
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:25   #703
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Z tym oeparolem uwa瘸j, aby omega 3 za ma這 nie by這 ;p
Dlatego tran kupi豉m, to s same omega 3!
Maria221 jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:49   #704
Gaya_oo
Rozeznanie

Stan z jesieni 2012 roku:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01040.jpg (118,6 KB, 73 za豉dowa)

Edytowane przez Gaya_oo
Czas edycji: 2014-03-02 o 18:51
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:53   #705
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Tak, oczywi軼ie cztery miesi帷e
Mam odrost , ale nie jest tak spektakularny, jak niekt鏎e z Was opisuj. Ja mia豉m straszny stan wyj軼iowy. Mo瞠 si odwa輳 i wrzuc fotki z czerwca 2013 o i obecne. Ale musicie mnie zapewni, 瞠 macie mocne nerwy, bo to jest hardcore
Wrzu koniecznie fotki, nerwy mamy mocne

PS. Chyba sobie t tauryn zakupi, faktycznie ma sporo opinii pozytywnych

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 18:56
MM-1968 jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:54   #706
Gaya_oo
Rozeznanie

DSC01030.jpg

DSC01027.jpg

cd jesien 2012
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:56   #707
Gaya_oo
Rozeznanie

Zima 2013:

P1140624.jpg
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:57   #708
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Stan z jesieni 2012 roku:
Masz mniejszy prze鈍it ode mnie, domy郵am si, 瞠 teraz jest jeszcze mniejszy, ju widz, 瞠 zaros這 豉dnie, i takie 豉dne loczki masz. A kolor podobny do mojego

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 18:59
MM-1968 jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:58   #709
Gaya_oo
Rozeznanie

A to po roku za篡wania suplement闚 i eksperymentowania z blokerami (jesie 2013):

DSC00989.jpg

DSC00990.jpg
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 19:03   #710
Gaya_oo
Rozeznanie

Teraz jest jeszcze inaczej, ale musz zrobi fotki ;/ Bez nanogenu.
Mo瞠 jutro.
W sumie to tak ogl康aj帷 te fotki widz, 瞠 jednak moje dzia豉nia mia造 sens. Wszystkie te negatywne opinie, 瞠 blokery nie dzia豉j itp, zniech璚enie... By這 zdecydowanie gorzej. Zreszt nie wiem do ko鎍a, jak zrobi obecne fotki b璠 wiedzie

Zauwa瘸m jednak, 瞠 o ile prze鈍ity na czubku nie powi瘯szy造 si to og鏊na g瘰to嗆 w這s闚 zmala豉. To tak jakby mi powypada造 z ca貫j g這wy... Ju nie ma tego buszu po bokach i z ty逝... S ca這軼iowo bardziej rzadkie.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Masz mniejszy prze鈍it ode mnie, domy郵am si, 瞠 teraz jest jeszcze mniejszy, ju widz, 瞠 zaros這 豉dnie, i takie 豉dne loczki masz. A kolor podobny do mojego
W豉郾ie tych loczk闚 ostatnio nie mam Fakt, 瞠 skraca豉m w這sy, bo mia豉m wra瞠nie 瞠 b璠 g窷ciejsze, ale ostatnio nie chc si kr璚i ani falowa...
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 19:05   #711
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Teraz jest jeszcze inaczej, ale musz zrobi fotki ;/ Bez nanogenu.
Mo瞠 jutro.
W sumie to tak ogl康aj帷 te fotki widz, 瞠 jednak moje dzia豉nia mia造 sens. Wszystkie te negatywne opinie, 瞠 blokery nie dzia豉j itp, zniech璚enie... By這 zdecydowanie gorzej. Zreszt nie wiem do ko鎍a, jak zrobi obecne fotki b璠 wiedzie

Zauwa瘸m jednak, 瞠 o ile prze鈍ity na czubku nie powi瘯szy造 si to og鏊na g瘰to嗆 w這s闚 zmala豉. To tak jakby mi powypada造 z ca貫j g這wy... Ju nie ma tego buszu po bokach i z ty逝... S ca這軼iowo bardziej rzadkie.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

W豉郾ie tych loczk闚 ostatnio nie mam Fakt, 瞠 skraca豉m w這sy, bo mia豉m wra瞠nie 瞠 b璠 g窷ciejsze, ale ostatnio nie chc si kr璚i ani falowa...
Wida ogromn popraw, ja u siebie te widz, wi璚 tak jak piszesz jest sens w tym co robimy i nadzieja, 瞠 mo瞠 b璠zie jeszcze lepiej

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 19:09
MM-1968 jest offline  
Stary 2014-03-02, 19:08   #712
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
A to po roku za篡wania suplement闚 i eksperymentowania z blokerami (jesie 2013):

Za陰cznik 5601405

Za陰cznik 5601406

Wow Jak zaros造
Czyli mo磧iwe jest odzyskanie k豉k闚.
Stary 2014-03-02, 19:11   #713
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Wow Jak zaros造
Dzamatasi, ja i tak mam olbrzymie prze鈍ity, ale jak widz to jednak by造 wi瘯sze. To troch pociesza...
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 19:14   #714
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Wow Jak zaros造
Tu dla por闚nania moja fotka dok豉dnie sprzed 2 lat: marzec 2012

Mo瞠 odzyskanie zupe軟e nie ale jednak dziej si dobre rzeczy

Walczymy dalej !!!!!!!

A ja jeszcze dodatkowo musz odzyska moj brew
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0098.jpg (136,3 KB, 65 za豉dowa)

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 19:18
MM-1968 jest offline  
Stary 2014-03-02, 19:23   #715
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzamatasi, ja i tak mam olbrzymie prze鈍ity, ale jak widz to jednak by造 wi瘯sze. To troch pociesza...
Dok豉danie. Najwa積iejsze ,瞠 jest lepiej,瞠 co zarasta!

Jak widz Wasze zdj w這s闚 to si bardziej za豉muje bo ja nie tylko czubek g這wy mam 造sy,przedzia貫k coraz wi瘯szy to jeszcze zakola b. du瞠, a jestem od Was m這dsza i to sporo.
Stary 2014-03-02, 19:25   #716
Gaya_oo
Rozeznanie

MM, zdecydowanie lepiej teraz Jak sko鎍z Foligain wracam do Oenobiolu. Jako tak bardziej jestem do niego przekonana. No i zrobi remanent w tych moich suplach. Do dzi od dawna nie ogl康a豉m zdj耩 i nie by豉m 鈍iadoma tego, co zauwa篡豉m - te wszystkie medykamenty wcale takie z貫 nie by造.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 19:29   #717
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Dok豉danie. Najwa積iejsze ,瞠 jest lepiej,瞠 co zarasta!

Jak widz Wasze zdj w這s闚 to si bardziej za豉muje bo ja nie tylko czubek g這wy mam 造sy,przedzia貫k coraz wi瘯szy to jeszcze zakola b. du瞠, a jestem od Was m這dsza i to sporo.
Jeste鄉y bardziej krytyczne do swoich w豉snych w這s闚 ni do cudzych, wi璚 mo瞠 u Ciebie nie jest a tak 幢e.

Ku pocieszeniu - zobacz jak wygl康a造 w這sy mojej nastoletniej c鏎ki przed rokiem. Ba豉m si, 瞠 tak pozostanie... Pewnie sk這nno嗆 po mnie b璠zie mia豉, ale wa積e 瞠 豉dnie odros造 i obecnie trzymaj si mocno sk鏎y.

P1140671.jpg
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 19:34   #718
dzamatasi
Wtajemniczenie

O matko.. to jest naprawd zdj g這wy C鏎ki?! A dlaczego,z jakiego powodu straci豉 a tyle w這s闚..?
Stary 2014-03-02, 19:47   #719
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
O matko.. to jest naprawd zdj g這wy C鏎ki?! A dlaczego,z jakiego powodu straci豉 a tyle w這s闚..?
Nie wiadomo. Po prostu nagle zacz窸y lecie. Zawsze mia豉 busz, a tu nagle tak strasznie lecia造, zw豉szcza przy myciu, ca造mi gar軼iami. By豉m przera穎na, ile si wzi窸o w r瘯 tyle wychodzi這. Trwa這 to 2-3 miesi帷e i stopniowo zacz窸o si zmniejsza. Bra豉 solgar (w這sy, sk鏎a, paznokcie), tran, stosowa豉 m鎩 balsam z pijawek, maski Babuszki Agafii, szampon z rzep. Jest du穎, du穎 lepiej. Jej w這sy wygl康aj teraz normalnie, przedzia貫k mo瞠 troch wida, ale nie wykracza poza normalno嗆.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-03-02, 20:24   #720
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Wrzu koniecznie fotki, nerwy mamy mocne

PS. Chyba sobie t tauryn zakupi, faktycznie ma sporo opinii pozytywnych
Uprzedza豉m
To s zdj璚ia z czerwca 2013r. Sama g鏎a, bez wspomagaczy. Podra積ienie -pierwsze o stosowaniu serii seboradin niger .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0089.jpg (90,2 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0083.jpg (89,0 KB, 34 za豉dowa)
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:

Edytowane przez Anna07_07
Czas edycji: 2015-11-17 o 17:24
Anna07_07 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.