Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-12-03, 09:59   #61
motylleq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka wiadomo嗆
Na razie u篡wam go zdecydowanie za kr鏒ko (ponad tydzie), 瞠by m鏂 to stwierzi, ale dziewczyny na KWC pisa造, 瞠 wlosy po tym szamponie rosn szybciej i pojawiaj si baby hair Mnie na razie stopniowo ogranicza wypadanie - wypada mi teraz 1/2 w這s闚 przy myciu z tego co wypada這 mi przed jego u篡waniem
Super. Ja mam biovax l biotica do w這s闚 s豉bych ze sk這nno軼i do wypadania. U篡wam 3 tygodnie i wp造n掖 tylko na kondycj, na wypadanie nic.
motylleq jest offline  
Stary 2013-12-04, 20:29   #62
smerfetka10
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie by這 w豉snie sko鎍zy豉m kuracje placent jak wszystko czego u篡wa豉m dzia豉 ale tylko przez pierwszy miesi帷 poros豉m pi瘯nie ca貫 zakola by造 zakryte w這sy zrobi造 si g瘰te ale 造sinka na linii czo豉 dalej swieci豉 no nic wciera豉m dalej a 2 tygodnie temu wszystko co odros這 zacz窸o wypada teraz jestem jeszcze bardziej 造sa ni przed kuracj nic tylko paln望 se w 貫b pami皻am 瞠 kt鏎as z was u篡wa豉 spectral dnc-n czy pom鏬 chocia troch i nie by這 po nim linienia ? bo to jest chyba moja ostatnia deska ratunku po tym co przetestowa豉m i nic na d逝瞠j nie pomog這 a wciera豉m ju prawie wszystko zdecydowa豉m si zam闚i spectral ale czy warto? Nie chce wydawa kasy na kolejny bubel bo i tak strasznie si sp逝ka豉m przez w這sy a efekt闚 brak nied逝go pewnie wyl康uje w psychiatryku nie mog ju na siebie patrze wstydz si wyjs z domu przera瘸 mnie to 瞠 g逝pie k豉ki niszcz mi 篡cie
smerfetka10 jest offline  
Stary 2013-12-05, 08:57   #63
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Dziewczyny prosz o opinie osoby u篡wajace palm saba這w - czy nie przyty造軼ie po niej?
Potrzebuje to info dla mamy, kt鏎a przyjmuje leki na nadci郾ienie i ostatnio bardzo jej w這sy lec
Wiem, wiem, tez wo豉bym mie w這sy, nawet za cene bycia pulchn, ale obieca豉m jej ze si czego dowiem.
Z g鏎y dzi瘯uj

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2013-12-05, 14:31   #64
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale

ja nie przyty豉m

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline  
Stary 2013-12-05, 17:10   #65
piek這
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Witajcie.Chcia豉bym si do was przy陰czy. Mog ?
Przeczyta豉m ca陰 pierwsz cz窷 i po這w drugiej. Oczywi軼ie pe貫n podziw dla MASZKOWEJ.Fajnie 瞠 dzielisz si swoj wiedz Wielki przytulas dla Ciebie Te walcz z wypadaj帷ymi masowo w gigantycznych ilo軼iach w這sami. Jestem na etapie diagnozowania. Mam torbiele na jajnikach i podejrzenie 造sienia androgenowego. W這sy s cie雟ze i jest ich mniej. Zaczesuj w這sy do ty逝 ,wtedy nie jest to takie widoczne. Za ok 2 tyg b璠 mia豉 ju wszystkie wyniki.
Wieloryb pyta豉 o zaburzenia od篡wiania ?Teraz jestem zdrowa ale przechodzi豉m pond 10 lat lemu przez anoreksj potem 6 lat bulimii.Domy郵am si 瞠 spowodowa這 to du瞠 spustoszenie w moim organi幟ie .
Nie mog si podzieli moimi sposobami na zahamowanie wypadania, poniewa jestem 鈍ie篡nk w tym temacie.Chce te najpierw mie 100% pewno軼i 瞠 to ten typ 造sienia a jak nie ten to co?! Na ten moment suplementuje 瞠lazo ,mam poziom ferrytyny poni瞠j normy. Bior te olej z kryla,pij pokrzyw ze skrzypem i stosuj wcierki z kozieradki oraz glut z siemienia.
Stary 2013-12-05, 17:35   #66
motylleq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Tak tylko chcia豉m si z Wami podzieli, 瞠 znalaz豉m sterko 60 kapsu貫k za 37,62 z
http://www.e-lek.pl/product-advsearc...rchMask=sterko

nie wiem, czy si zwyczajnie nie pomylili, ale ja nie omieszka豉m skorzysta z takiej promocji
motylleq jest offline  
Stary 2013-12-05, 17:49   #67
piek這
Raczkowanie

Smerfetka Maszkowa ju o tym pisa豉 i mia豉 racj - psychika ma tutaj ogromne znaczenie. Wiem jak trudno my郵e optymistycznie jak w這sy wychodz gar軼iami ,ale za豉mka i zamykanie w domu w tym nie pomo瞠. Mam to sprawdzone na sobie.Stany w kt鏎ych nie chcia豉m wychodzi z domu, bo my郵a豉m 瞠 kazdy na mnie patrzy. Tylko 瞠 to nie rozwiazuje problemu a tylko go pog喚bia.Nie mo積a chowa g這wy w piasek tylko spokojnie podchodzi do tematu.
Przytulam ci kochana
A psycholog to wcale nie taki g逝pi pomys skoro jeste ju w takim stanie. Mo瞠 potrzebujesz nabra do tego dystansu.
Stary 2013-12-05, 20:27   #68
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

co do palmy - ja poki co nic takiego niezauwazylam ale narazie ja krotko biore bo jakis miesiac wiec ciezko mi sie wypowiedziec .
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2013-12-05, 21:03   #69
_wieloryb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Wielorybku, ja nie mam zaburze od篡wiania. Fakt faktem, gdy odstawi豉m sterydy schud豉m 5 kg w miesi帷, spad mi bardzo apetyt, ju nie szukam s這dyczy w szafkach.
Antuanetta a to bardzo Ci przepraszam,co pomiesza豉m,zatem to nie by豉 Ty

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez piek這 Poka wiadomo嗆
Wieloryb pyta豉 o zaburzenia od篡wiania ?Teraz jestem zdrowa ale przechodzi豉m pond 10 lat lemu przez anoreksj potem 6 lat bulimii.Domy郵am si 瞠 spowodowa這 to du瞠 spustoszenie w moim organi幟ie .
Nie mog si podzieli moimi sposobami na zahamowanie wypadania, poniewa jestem 鈍ie篡nk w tym temacie.Chce te najpierw mie 100% pewno軼i 瞠 to ten typ 造sienia a jak nie ten to co?! Na ten moment suplementuje 瞠lazo ,mam poziom ferrytyny poni瞠j normy. Bior te olej z kryla,pij pokrzyw ze skrzypem i stosuj wcierki z kozieradki oraz glut z siemienia.
Piek這 bardzo Ci wsp馧czuj, wiem co to znaczy, znam ten b鏊. Ja te mia豉m ano i buli. Nie wiem czy kiedykolwiek mo積a ju"normalnie" reagowa na jedzenie ale trzeba si stara przynajmniej. B康 zdrowa i dbaj o Siebie

Ja nie od razu zauwa篡豉m problemy po ED, dopiero 'teraz' - od kilku lat to wychodzi.. podejrzewam, 瞠 造sienie/ wypadanie w這s闚 jest jednym z nast瘼stw choroby. Napisa豉:" W這sy s cie雟ze i jest ich mniej. Zaczesuj w這sy do ty逝 ,wtedy nie jest to takie widoczne. "-widzisz-mam identyczne - w這sy-cieniutkie i z du篡mi przerzedzeniami. Tylko,瞠 ja ich nie mog zwi您a w kucyk bo jego obj皻o嗆 jest dramatyczna-nikomu tego nie 篡cz.

Ju wkleja豉m ten link ale ponowie - je郵i mo瞠sz to zerknij prosz-ciekawy artyku o problemach endo w wyniku nast瘼stw choroby od篡wiania:

http://wiadomoscilekarskie.pl/pl/art...wym_laknieniem

Ja akurat mam problemy w osi przysadkowo-gonadalnej-zgadza si wszystko co do joty.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆
Dziewczyny prosz o opinie osoby u篡wajace palm saba這w - czy nie przyty造軼ie po niej?
Potrzebuje to info dla mamy, kt鏎a przyjmuje leki na nadci郾ienie i ostatnio bardzo jej w這sy lec
Wiem, wiem, tez wo豉bym mie w這sy, nawet za cene bycia pulchn, ale obieca豉m jej ze si czego dowiem.
Z g鏎y dzi瘯uj
Ja po palmie puch豉m..nawet bardzo-ale ja po kilku innych suplach puch豉m wi璚 nie wiem jak to jest. Na pewno za bardzo gromadzi豉 mi si woda w organizmie. 柝e reagowa豉m na palm.

A mo瞠 skoro to mama to pewnie niedaleko Jej do menopauzy? Lub jest po?Mo瞠 lepsze by造by estrogeny zamiast palmy?

Dziewczyny - na mnie super dzia豉 kozieradka,wcieram codziennie i s baby hair-szkoda tylko,瞠 takie cienkie.. Ale to ju raczej kwesita hormonalna..

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka10 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie by這 w豉snie sko鎍zy豉m kuracje placent jak wszystko czego u篡wa豉m dzia豉 ale tylko przez pierwszy miesi帷 poros豉m pi瘯nie ca貫 zakola by造 zakryte w這sy zrobi造 si g瘰te ale 造sinka na linii czo豉 dalej swieci豉 no nic wciera豉m dalej a 2 tygodnie temu wszystko co odros這 zacz窸o wypada teraz jestem jeszcze bardziej 造sa ni przed kuracj nic tylko paln望 se w 貫b pami皻am 瞠 kt鏎as z was u篡wa豉 spectral dnc-n czy pom鏬 chocia troch i nie by這 po nim linienia ? bo to jest chyba moja ostatnia deska ratunku po tym co przetestowa豉m i nic na d逝瞠j nie pomog這 a wciera豉m ju prawie wszystko zdecydowa豉m si zam闚i spectral ale czy warto? Nie chce wydawa kasy na kolejny bubel bo i tak strasznie si sp逝ka豉m przez w這sy a efekt闚 brak nied逝go pewnie wyl康uje w psychiatryku nie mog ju na siebie patrze wstydz si wyjs z domu przera瘸 mnie to 瞠 g逝pie k豉ki niszcz mi 篡cie
Nie za豉muj si! Sa gorsze i lepsze dni. Nie poddawaj si, na pewno wszystko si u這篡

Edytowane przez _wieloryb
Czas edycji: 2013-12-05 o 20:50
_wieloryb jest offline  
Stary 2013-12-06, 06:42   #70
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Witajcie

To ja mia豉m bulimi. Jestem zdrowa jakie 8 lat a chorowa豉m ze 4. Nie wiem czy to bulimia wywo豉豉 moje problemy z hormonami ale si ca趾iem jedno z drugim sk豉da w logiczn ca這嗆, bo zaburzenia miesi帷zki zacz窸am mie gdzie w okresie kiedy zacz窸am wymiotowa.

Ech, teraz ju czasu nie cofn niestety.

U mnie 鈔ednio - wypad ci庵le taki sam a odrostu prawie wcale nie mam. Ten inneov nowy to chyba o kant d...y mo積a rozbi. Prawie 2 miechy 造kam i na wypadanie nie wp造n nic a nic, nie m闚i ju o odro軼ie.

Za to przyty豉m ju kilo na nowych antykach i wezm jeszcze jedno opakowanie - jak nadal b璠 ty, to odstawi, bo nie zmieni豉m sposobu 篡wienia a 造sa i gruba nie zamierzam by

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2013-12-06, 07:50   #71
piek這
Raczkowanie

Wieloryb ,Kolamara
Wieloryb mi te zacz窸y si problemy kiedy by豉m ju zdrowa.Podobno cz瘰to tak bywa.Mam kilka kole瘸nek z zaburzeniami od篡wiania tzw zaleczonych i im te oko這 roku po, zacz窸o si wszystko sypa.
Nie ma szans,瞠by organizm nie buntowa si po czym takim .Gdybym tylko to wcze郾iej wiedzia豉
Poza tym ja z bulimii wysz豉m sama, nie korzysta豉m z terapii i by mo瞠 tutaj pope軟i豉m b陰d.A zaraz napisz dlaczego. Jaki czas temu skorzysta豉m z takiej pomocy (masa stresu,dziecko chore, jeszcze te cholerne w這sy) i dowiedzia豉m si 瞠 mam w sobie du穎 autoagresjii.Bulimia te by豉 form autoagresjii a skoro jej nie ma ja pod鈍iadomie wskoczy豉m w co innego - w這sy
Ale nie poddaje si, za du穎 w 篡ciu przesz豉m, 瞠by mnie w這sy dobi造. A jak was czytam to zawsze si u鄉iecham.
Ko鎍z 2 cz窷
Fajnie, 瞠 jeste軼ie
Stary 2013-12-06, 08:56   #72
konspiracja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez illegale Poka wiadomo嗆
ja nie przyty豉m

Cytat:
Napisane przez _wieloryb Poka wiadomo嗆

Ja po palmie puch豉m..nawet bardzo-ale ja po kilku innych suplach puch豉m wi璚 nie wiem jak to jest. Na pewno za bardzo gromadzi豉 mi si woda w organizmie. 柝e reagowa豉m na palm.

A mo瞠 skoro to mama to pewnie niedaleko Jej do menopauzy? Lub jest po?Mo瞠 lepsze by造by estrogeny zamiast palmy?
Pewnie tak... Tylko wys豉 te kobiet do lekarza to
Ja sama jej naopowiada豉m o palmie bo troch poczyta豉m to forum i posty Dobrejrady

Czyli przy spadaj帷ych estrogenach s objawy na w這sach? Mo瞠 macie jakie fachowe artyku造 na ten temat?
Przepraszam za zapewne prymitywne pytania, ale nie jestem zaznajomiona z tematem ( na szcz窷cie.. )

Ale wiem jak to trudna i nier闚na walka i bardzo za Was trzymam kciuki

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2013-12-06, 12:53   #73
kolamara
Raczkowanie

piek這 ja z bulimii tez wysz豉m sama przy du篡m wsparciu mamy i mojego obecnie ju m篹a.
Moim zdaniem podstawowy problem to taki, 瞠 bulimia rozwala te delikatn r闚nowag hormonaln i potem ju to wszystko dzia豉 nie tak jak powinno.
Wiem, 瞠 psycha ma du瞠 znaczenie ale jednak podstawowe na w這sy maj hormony czy jaka tam nier闚nowaga/niedobory w organizmie.

Nie potrafi zrozumie dlaczego nagle moje antyki na mnie przesta造 dzia豉, no po prostu nie potrafi znale潭 logicznej przyczyny.
A te nowe znosz fizycznie ok, ale na w這sach na razie brak efekt闚 no i przera瘸 mnie to tycie.

kolamara jest offline  
Stary 2013-12-06, 14:25   #74
_wieloryb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:
Wieloryb ,Kolamara
Wieloryb mi te zacz窸y si problemy kiedy by豉m ju zdrowa.Podobno cz瘰to tak bywa.Mam kilka kole瘸nek z zaburzeniami od篡wiania tzw zaleczonych i im te oko這 roku po, zacz窸o si wszystko sypa.
Nie ma szans,瞠by organizm nie buntowa si po czym takim .Gdybym tylko to wcze郾iej wiedzia豉
Poza tym ja z bulimii wysz豉m sama, nie korzysta豉m z terapii i by mo瞠 tutaj pope軟i豉m b陰d.A zaraz napisz dlaczego. Jaki czas temu skorzysta豉m z takiej pomocy (masa stresu,dziecko chore, jeszcze te cholerne w這sy) i dowiedzia豉m si 瞠 mam w sobie du穎 autoagresjii.Bulimia te by豉 form autoagresjii a skoro jej nie ma ja pod鈍iadomie wskoczy豉m w co innego - w這sy
Ale nie poddaje si, za du穎 w 篡ciu przesz豉m, 瞠by mnie w這sy dobi造. A jak was czytam to zawsze si u鄉iecham.
Ko鎍z 2 cz窷
Fajnie, 瞠 jeste軼ie
Niestety..ka盥e nasze czyny nios za sob konsekwencje-trzeba si z tym pogodzi. Od nas zale篡 nasze 篡cie.

Nikt-Ty, Kolamara, ja czy ktokolwiek inny nie przypuszcza,瞠 zaburzenia od篡wiania mog tak bardzo wp造n望 na nasze 篡cie. Tu nawet nie chodzi o choroby wew. ale o psychik-nigdy ju nie b璠ziemy takie same jak przed chorob.

Nasza choroba by豉 reakcj na problemy. Nie nale篡 si obwinia.

Nie za bardzo rozumiem Piek這 co masz na my郵i pisz帷 o pod鈍iadomej autoagresji dot. w這s闚? My郵 瞠 jest tak jak napisa豉 Kolamara-to kwestia hormonalna...-nast瘼stwo ED. A co do samej autoagresji..mo瞠 nale瘸這by znale潭 jej prawdziwy pow鏚? Bo przecie autoagresja wnikn窸a z czego-tak my郵 Nie by豉 pierwsza-by豉 tylko reakcj.

Powiedz Piek這..czy bada豉 si hormonalnie? Robi豉 wszystkie badania?

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka wiadomo嗆
piek這 ja z bulimii tez wysz豉m sama przy du篡m wsparciu mamy i mojego obecnie ju m篹a.
Moim zdaniem podstawowy problem to taki, 瞠 bulimia rozwala te delikatn r闚nowag hormonaln i potem ju to wszystko dzia豉 nie tak jak powinno.
Wiem, 瞠 psycha ma du瞠 znaczenie ale jednak podstawowe na w這sy maj hormony czy jaka tam nier闚nowaga/niedobory w organizmie.

Nie potrafi zrozumie dlaczego nagle moje antyki na mnie przesta造 dzia豉, no po prostu nie potrafi znale潭 logicznej przyczyny.
A te nowe znosz fizycznie ok, ale na w這sach na razie brak efekt闚 no i przera瘸 mnie to tycie.
Kolamara..a mo瞠 warto zmieni antyki skoro te obecne tak na Ciebie dzia豉j? To 瞠 po nich tyjesz oznacza mo瞠 瞠 nie s逝膨 Ci tak jak powinny? Mo瞠 to wina 'z貫go' sk豉du leku? Dawki, itd.?
Co teraz bierzesz?

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka wiadomo嗆

Pewnie tak... Tylko wys豉 te kobiet do lekarza to
Ja sama jej naopowiada豉m o palmie bo troch poczyta豉m to forum i posty Dobrejrady

Czyli przy spadaj帷ych estrogenach s objawy na w這sach? Mo瞠 macie jakie fachowe artyku造 na ten temat?
Przepraszam za zapewne prymitywne pytania, ale nie jestem zaznajomiona z tematem ( na szcz窷cie.. )

Ale wiem jak to trudna i nier闚na walka i bardzo za Was trzymam kciuki
Konspiracja nie jestem fachowcem. S tu Dziewczyny kt鏎e maj mega m霩gi i wiedz mecga du穎 na ten temat. Mo瞠 one pomog
Cho wed逝g mnie uwa瘸m,瞠 Twoja mama powinna zrobi jakie chocia瘺y podstawowe badania hormonalne 瞠by wiedzie co ewentualnie mog豉by zacz望 za篡wa.. Za篡wanie czego-za przeproszeniem- na pa貫-nie jest chyba dobre..
Przy menopauzie ust瘼uje synteza estrogenu i progesteronu, lekki art. na ten temat:
http://www.adamed.com.pl/pl/rx/dla-p...gia/menopauza/

Czy Twoja mama robi豉 jakie badania pod k徠em hormonalnym?
_wieloryb jest offline  
Stary 2013-12-06, 14:46   #75
konspiracja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _wieloryb Poka wiadomo嗆

Konspiracja nie jestem fachowcem. S tu Dziewczyny kt鏎e maj mega m霩gi i wiedz mecga du穎 na ten temat. Mo瞠 one pomog
Cho wed逝g mnie uwa瘸m,瞠 Twoja mama powinna zrobi jakie chocia瘺y podstawowe badania hormonalne 瞠by wiedzie co ewentualnie mog豉by zacz望 za篡wa.. Za篡wanie czego-za przeproszeniem- na pa貫-nie jest chyba dobre..
Przy menopauzie ust瘼uje synteza estrogenu i progesteronu, lekki art. na ten temat:
http://www.adamed.com.pl/pl/rx/dla-p...gia/menopauza/

Czy Twoja mama robi豉 jakie badania pod k徠em hormonalnym?
Nie do tej pory nie by這 takiej potrzeby.
Zgadzam si z Tob. Postaram sie j nam闚ic na wizyt, cho problem jest nieco bardziej z這穎ny....
jednak widz帷 teraz co u niej zacz窸o sie robic na czubku i majac na uwadze jakie sa terminy oczekiwania do endo...
na razie kt鏎 palme najlepiej kupi? Wystarczy sam wyci庵 czy lepszy jest np prostenal?

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2013-12-06, 15:32   #76
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez motylleq Poka wiadomo嗆
Tak tylko chcia豉m si z Wami podzieli, 瞠 znalaz豉m sterko 60 kapsu貫k za 37,62 z
http://www.e-lek.pl/product-advsearc...rchMask=sterko

nie wiem, czy si zwyczajnie nie pomylili, ale ja nie omieszka豉m skorzysta z takiej promocji
Ja mam prawie 50 kaps. sterko termin wa積o軼i 02.2014, gdyby kto chcia to oddam za darmo, tyle tylko co koszt wysy趾i poleconej

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2013-12-07, 11:05   #77
piek這
Raczkowanie

Wieloryb we wszystkim masz racj.Moje zaburzenia od篡wiania by造 reakcj na traum.Ewidentnie i 鈍iadomie chcia豉m si zag這dzi. To wszystko si ze sob wi捫e.Trauma - anoreksja-bulimia-rozwalone hormony i w konsekwencji w這sy. Poza tym ja widz zwi您ek mi璠zy stresem i do貫m a zwi瘯szonym wypadaniem.
Tak jak pisa豉m wcze郾iej mam 2 torbiele na jajnikach.Do tej pory nic z nimi nie robi豉m,poniewa by造 niewielkie i moja gin stwierdzi豉,瞠 b璠ziemy je obserwowa Badania mia豉m robione prawie wszystkie poza TESTOSTERONEM,KORTYZOLEM, DHEA.W豉郾ie w ten pn mam je zbada. Nie mam problem闚 z tarczyc,przeciwcia豉 ok, prolaktyna i inne te.Ferrytyna znaczniej poni瞠j normy.Tak na prawd skrajnie niska.
Suplementuj wi璚 瞠lazo,pij pokrzyw i skrzyp.
Kiedy pom鏬 mi revalid.Bra豉m 4 mies i tym razem niewiele zmieni
Tabletek anty nie zamierzam bra.Moja babcia i mama maj problemy zakrzepowe wi璚 jestem w grupie ryzyka. Poza tym te mam problemy z zatrzymywaniem wody a po antykach to podobno norma.
I teraz moje pytanie Co mog豉bym bra ju teraz? Olej z dyni? Antychol i lioven?
Aha i jeszcze jedno.Ma kt鏎a z was problemy z bardzo przesuszon sk鏎?Walcz kremami,ma軼iami,olej lniany,siemie ,olej z kryla .Mo瞠 jest ciut lepiej.I wysyp na plecach.Ostatnio na twarzy ale podejrzewam pokrzyw.
KONSPIRACJA ja po przeczytaniu forum nam闚i豉m mam na czerwon koniczyn .Z tego co m闚i豉 jak na razie jest zadowolona, cho jeszcze kr鏒ko j bierze. Podobno jest 鈍ietna dla kobiet w okresie menopauzy.
Stary 2013-12-07, 14:15   #78
kolamara
Raczkowanie

wieloryb bior nieca造 miesi帷 Bonade - to jeszcze troch kr鏒ko, 瞠by stwierdzi czy tyje po niej (prawie 2 tyg siedzia豉m w domu i sobie popu軼i豉m z jedzeniem nie幢e) no i czy na w這sy co pomo瞠. Poczekam jeszcze na 2 opkaowanie - jak nadal b璠e ty, to odstawi na pewno.

Bonadea ma ten drugi sk豉dnik lekko antyandrogenny i licz na to, 瞠 jednak co pomo瞠. Harmonet bra豉 bym do osr...ej 鄉ierci gdyby nadal dzia豉 na w這sy, bo to by造 dla mnie idealne tabletki, ale musz si przekona, czy zmiana tabletek nie pomo瞠 mi jednak na w這sy, bo mo瞠 za d逝go ju bra豉m ten Harmonet i organizm si przyzwyczai? Niby 豉dnie nadal zbija mi androgeny, bo bada豉m pocz徠kiem roku min. testo i andro i by造 w normach. No ale co z tego, jak w這sy lec mi ju z 2 kr鏒kimi przerwami od 1,5 roku.

kolamara jest offline  
Stary 2013-12-08, 13:26   #79
Blackbejbe
Rozeznanie

Do dziewczyn ktore sa / by造 na diecie antygrzybowej i ktore namietnie pija造 kawke

Jak sobie poradzilyscie z jej odstawieniem ?? zastepowalyscie ja czyms ?? Ja juz robie chyba milion podchod闚 i kiszka

Niepotrafie Nawet rzucenie fajek po 10 latach bylo dla mnie 豉twizna ale z tym nie daje rady

poradzcie cos plissssssssssss
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2013-12-08, 14:29   #80
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka wiadomo嗆
Do dziewczyn ktore sa / by造 na diecie antygrzybowej i ktore namietnie pija造 kawke

Jak sobie poradzilyscie z jej odstawieniem ?? zastepowalyscie ja czyms ?? Ja juz robie chyba milion podchod闚 i kiszka

Niepotrafie Nawet rzucenie fajek po 10 latach bylo dla mnie 豉twizna ale z tym nie daje rady

poradzcie cos plissssssssssss
Pocz徠kowo ograniczy豉m si do jednego americano dziennie. Wcze郾iej potrafi豉m wypi nawet trzy w ci庵u dnia. P騧niej zacz窸am pi kaw co drugi dzie. A w ko鎍u sama przesta豉 mi smakowa. Potrafi豉m zrobi sobie kaw i jej nie wypi, bo mi nie podchodzi豉. Zast徙i豉m j herbat z guaran. Aktualnie pijam tak:

http://www.smacznaherbata.pl/zurawin...ana-20tbx2,25g

Spr鏏uj stopniowo wyeliminowa kaw
susse jest offline  
Stary 2013-12-08, 17:34   #81
Blackbejbe
Rozeznanie

i tak jej nie pije duzo po 1 dziennie ale sieczke - czarna z dw鏂h kopiatych 造zeczek . Ogolnie chodzi mi o tego kopa co daje , nawet nie o jej smak

A czy mozna 造kac jakies tabletki z kofeina czy na diecie tez sa zakazane ??
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2013-12-09, 09:10   #82
konspiracja
Zakorzenienie

Cytat:

KONSPIRACJA ja po przeczytaniu forum nam闚i豉m mam na czerwon koniczyn .Z tego co m闚i豉 jak na razie jest zadowolona, cho jeszcze kr鏒ko j bierze. Podobno jest 鈍ietna dla kobiet w okresie menopauzy.
Dzi瘯uj, poczytam

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2013-12-09, 09:46   #83
piek這
Raczkowanie

Blackbejbe ja pij kaw ca造 czas.Nie umiem bez niej 篡. Ale skoro piszesz o tabletkach z kofein tzn 瞠 potrzebujesz czego co ci doenergetyzuje?W takim razie SUSSE ma racj .Zamie kaw na yerb.Kiedy pi豉m i jest rewelacyjna. Lepsza od kawy, bo poprawia koncentracje. Pi豉m mieszank yerba,zielona,guarana i co tam jeszcze by這 :P

My豉m g這we.Zawsze zabieram si za to z przera瞠niem i z nastawieniem 瞠 b璠 rycze.Ale...ostatnio jest nawet nie幢e.Tzn wypadaj,ale nie gar軼iami.My郵 瞠 max 20-30 w這s闚. Dla mnie to ogromna zmiana.
Wcieram t kozieradk,robi p逝kank z siemienia,pij zielone koktajle z 2 造磬ami siemienia i mam co nowego.Moja endo poleci豉 mi krzem w mgie販e do spryskiwania w這s闚 i sk鏎y g這wy.Nie wiem czy to to czy kozieradka (oba w陰czy豉m w tym samym czasie),ale co mi pomaga

Pozdrawiam z rozpadanego podbeskidzia
Stary 2013-12-09, 13:08   #84
MassieDran
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
Blackbejbe ja pij kaw ca造 czas.Nie umiem bez niej 篡. Ale skoro piszesz o tabletkach z kofein tzn 瞠 potrzebujesz czego co ci doenergetyzuje?W takim razie SUSSE ma racj .Zamie kaw na yerb.Kiedy pi豉m i jest rewelacyjna. Lepsza od kawy, bo poprawia koncentracje. Pi豉m mieszank yerba,zielona,guarana i co tam jeszcze by這 :P

My豉m g這we.Zawsze zabieram si za to z przera瞠niem i z nastawieniem 瞠 b璠 rycze.Ale...ostatnio jest nawet nie幢e.Tzn wypadaj,ale nie gar軼iami.My郵 瞠 max 20-30 w這s闚. Dla mnie to ogromna zmiana.
Wcieram t kozieradk,robi p逝kank z siemienia,pij zielone koktajle z 2 造磬ami siemienia i mam co nowego.Moja endo poleci豉 mi krzem w mgie販e do spryskiwania w這s闚 i sk鏎y g這wy.Nie wiem czy to to czy kozieradka (oba w陰czy豉m w tym samym czasie),ale co mi pomaga

Pozdrawiam z rozpadanego podbeskidzia

Krzem w mgie販e? Gdzie to mo積a kupi?

MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-09, 13:31   #85
piek這
Raczkowanie

MassieDran ta mgie趾a nazywa si ORSI KRZEM. Kupi豉m j w aptece. Jest ca豉 seria produkt闚 ORSI KRZEM. Jakie p造ny do picia ,瞠le (podobno niez貫 do wcierania) ale cena powala. A ta mgie趾a do spryskiwania by豉 najta雟za i naj豉twiejsza w aplikacji. Koszt ok 30-40z.
Moja endo powiedzia豉, 瞠 jej pacjentki bardzo sobie chwal ten produkt. Aaaa i kaza豉 bra wit D3
Stary 2013-12-09, 17:55   #86
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Wr鏂i豉m do 鈍iata 篡wych
wypu軼ili mnie dopiero po tygodniu, wyssali du穎 krwi, ale przynajmniej odpocz窸am. Gdyby nie brak dobrego 瘸rcia to mog豉bym si tam zadomowi na d逝瞠j

Amelka, zagl康asz tu jeszcze? pisa豉m Ci kiedy o witaminie PP, pozna豉m w klinice dziewczyn, kt鏎ej dermatolo磬a przepisa豉 mi璠zy innymi PP na tr康zik i jako pomoc przy wypadaj帷ych w這sach - 200mg dziennie, minimum 3 miesi帷e.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2013-12-09, 18:56   #87
amelka29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Wr鏂i豉m do 鈍iata 篡wych
wypu軼ili mnie dopiero po tygodniu, wyssali du穎 krwi, ale przynajmniej odpocz窸am. Gdyby nie brak dobrego 瘸rcia to mog豉bym si tam zadomowi na d逝瞠j

Amelka, zagl康asz tu jeszcze? pisa豉m Ci kiedy o witaminie PP, pozna豉m w klinice dziewczyn, kt鏎ej dermatolo磬a przepisa豉 mi璠zy innymi PP na tr康zik i jako pomoc przy wypadaj帷ych w這sach - 200mg dziennie, minimum 3 miesi帷e.
Zagl康am zagl康am ale czeka豉m, a wr鏂isz ze szpitala aby zda Tobie relacje...ten weekend pracowa豉m ponadto wi璚 dzi znalaz豉m czas. No i ja czekam za Twoimi relacjami z pobytu szpitala i co oni przez tydzie biedulo Tobie tam robili opr鏂z pozbawiania Ciebie krwi?? jak wyniki? wiesz ju co wi璚ej?
Co do wit PP to czyta豉m sobie o niej. Ale czy faktycznie ta dziewczyna zauwa篡豉 pozytywne rezultaty w przyjmowaniu PP? ta dawka mnie przera瘸 jednak jakby mia這 to co pom鏂 to zaopatrz si. P鏦i co bior ostropest plamisty kompleks wit b i dodatkowo bior sam wit b6 i b2. No i biotyn oraz od dzi palm i sterole. Mam problem- za choler nie mog prze趾n望 oleju lnianego kurde naprawd mam odruch wymiotny i wszystko z powrotem podchodzi mi do gard豉. Oczywi軼ie wcze郾iej znaj帷 moj reakcj na pocz徠ek rozcie鎍zy豉m z p馧 szkl wody- i nadal nic z tego- taka sama reakcja- no i posz造 te moje planowane dwie 造磬i oleju z ca陰 szklank wody - i p騧niej kolejn aby popi to wszystko Wiem, 瞠 radzi豉 mi, abym rozcie鎍zy豉- ale chyba przesadzam z tak mocnym rozcie鎍zeniem? m鎩 tata mi zacz掖 gada- 瞠 ten olej z tak du膨 ilo軼i wody traci swoje w豉軼iwo軼i..kupi sobie te syrop i podam syrop do wody by zapi smak- jednak czy faktycznie szklanka wody wymieszana z 2 造磬ami oleju + syrop nie pogorszy dzia豉nia oleju? jestem sama z豉 na siebie, 瞠 tak fatalnie reaguje - ale od zawsze mam z tym problem.
Co do mojej wizyty w na oddziale w szpitalu to pora磬a- tak si wkur* , 瞠 brak s堯w. Na wizycie u pana profesora by豉m ok 6 min - jak to moja towarzyszka stwierdzi豉. No i faktycznie tak jako by這 bo w sumie wesz豉m i wysz豉m. Na dzie dobry pan prof. zapyta mnie ile jeszcze ludzi czeka, powiedzia豉m mu, 瞠 jestem ostatnia- to on na to: "to dobrze, b璠 mia wi璚ej czasu na inne rzeczy". My郵a豉m, 瞠 sobie jaja robi, ale kiedy po 3 min wywiadzie wypisa mi tylko skierowanie na badania na oddziale i powiedzia "do widzenia" to pad豉bym prawie. Zero zainteresowania ca陰 list bada , kt鏎e mia豉m ze sob- nawet nie chcia ich ogl康a- a przecie du穎 wynik闚 jest aktualnych- by m鏬 co mi na ten temat powiedzie.. Zero te zainteresowania tym, jaki jest m鎩 problem, 瞠 w kr鏒kim czasie moje wyniki bardzo si pogorszy造 mimo leczenia. Gdzie wszystko mia tak瞠 obecnie zn闚 jestem na etapie "lekka za豉mka i bierno嗆". Nie wiem co dalej zrobi bo nie chc p鏦i co o tym my郵e, ale na pewno skorzystam z bezp豉tnych bada. Tak瞠 widzisz bez sza逝 u mnie..Mam nadziej, 瞠 u Ciebie bardziej optymistycznie?
amelka29 jest offline  
Stary 2013-12-09, 20:35   #88
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Eh co Amelka szcz窷cia nie masz do tych lekarz,to wizyta prywatna by豉, za kt鏎 zap豉ci豉? ale rozumiem, 瞠 skierowanie dosta豉 do szpitala na diagnostyk, tak?
Na pocieszenie powiem Ci, 瞠 masa dziewczyn ma problemy, ze znalezieniem lekarza, kt鏎y posiada odpowiedni wiedz, nie traktuje swoich pacjentek po macoszemu i przy okazji jest zr闚nowa穎ny psychicznie Nas逝cha豉m si troch przez ten tydzie ...

Generalnie, mimo ogromnego zamieszania kt鏎e panuje na oddziale i traktowaniu nas jak na ta鄉ie w fabryce, pobyt tam wspominam ca趾iem fajnie
Badania robi ka盥ej te same, standardowo oznaczaj hormony, poziom dobowy kortyzolu i prolaktyny, krzyw cukrow i insulin, biochemi, badanie ginekologiczne i usg, oraz testy czynno軼iowe - te kt鏎e mia造 skierowanie diagnostyki PCOS dostawa造 tabletk z deksa, a te z nadnerczami stymulacj z ACTH.

Na wypisie nie ma najwa積iejszych wynik闚, wi璚 nadal nie mam postawionej diagnozy, ale .... podczas usg okaza這 si, 瞠 jednak mam drobne p璚herzyki, powy瞠j 12 sztuk w ka盥ym jajniku. Podobno na Ligocie maj jedno z najlepszych urz康ze, wi璚 ca趾iem mo磧iwe, 瞠 na tym w gabinecie lekarskim by造 niewidoczne. Ca趾iem mo磧iwe wi璚, 瞠 to pcos przy okazji stymuluje mi androgeny nadnerczowe? Rezydent ma這 chcia m闚i, bez pozosta造ch wynik闚 bada, po mojej 4 w ci庵u paru godzin wizycie w jego gabinecie, stwierdzi jedynie, 瞠 podejrzewa, 瞠 mo瞠 tak by, bo ta moja nadwy磬a androgenowa jest za niska, jak na nadnercza.

Na wypisie mam tylko estradiol, shbg - moim zdaniem oba bez sza逝 i mog造by by wy窺ze, fsh i lh - wyliczy豉m sobie stosunek 1,025
i zastanawia mnie tylko testosteron ca趾owity, bo wyszed poni瞠j normy - nie wiem jak to mo磧iwe, ale nie ja jedna wysz豉m z takim wynikiem - wi璚 nie wiem czy interpretowa to jako b陰d laboratorium, czy serio mam taki niski, chocia we wrze郾iu by ok.
Poza tym po prawie 2 miesi璚znej diecie moja glukoza wr鏂i豉 na w豉軼iwe tory i jest idealna

Co do PP to takie dawki s na recept przepisywane, a dermatolog kt鏎a twierdzi, 瞠 to jedna z nielicznych witamin kt鏎e mog co u nas z dzia豉 jest z Katowic i mam na ni namiar, jakby kt鏎a z Was chcia豉.
Ponad to ta sama babka uwa瘸豉 r闚nie, 瞠 przy w這sach opr鏂z PP zadzia豉 r闚nie cynk i biotebal i tyle, a z wcierek tylko Alpicort E - kt鏎ego nie 陰czy si w 瘸dnym wypadku z Loxonem - ja nie chce tego wciera w og鏊e, ale tutaj chyba kto ich wymiennie stosowa, dlatego pisze

Co do oleju lnianego, to jak pisa豉m 瞠 troszk wody, to nie mia豉m na my郵i ca貫j szklanki :P
Je郵i bardzo trudno Ci to prze趾n望 mo瞠 spr鏏uj robi wg. przepisu Dr Budwig - w necie znajdziesz.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-10 o 06:53
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2013-12-10, 07:08   #89
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka wiadomo嗆
Zagl康am zagl康am ale czeka豉m, a wr鏂isz ze szpitala aby zda Tobie relacje...ten weekend pracowa豉m ponadto wi璚 dzi znalaz豉m czas. No i ja czekam za Twoimi relacjami z pobytu szpitala i co oni przez tydzie biedulo Tobie tam robili opr鏂z pozbawiania Ciebie krwi?? jak wyniki? wiesz ju co wi璚ej?
Co do wit PP to czyta豉m sobie o niej. Ale czy faktycznie ta dziewczyna zauwa篡豉 pozytywne rezultaty w przyjmowaniu PP? ta dawka mnie przera瘸 jednak jakby mia這 to co pom鏂 to zaopatrz si. P鏦i co bior ostropest plamisty kompleks wit b i dodatkowo bior sam wit b6 i b2. No i biotyn oraz od dzi palm i sterole. Mam problem- za choler nie mog prze趾n望 oleju lnianego kurde naprawd mam odruch wymiotny i wszystko z powrotem podchodzi mi do gard豉. Oczywi軼ie wcze郾iej znaj帷 moj reakcj na pocz徠ek rozcie鎍zy豉m z p馧 szkl wody- i nadal nic z tego- taka sama reakcja- no i posz造 te moje planowane dwie 造磬i oleju z ca陰 szklank wody - i p騧niej kolejn aby popi to wszystko Wiem, 瞠 radzi豉 mi, abym rozcie鎍zy豉- ale chyba przesadzam z tak mocnym rozcie鎍zeniem? m鎩 tata mi zacz掖 gada- 瞠 ten olej z tak du膨 ilo軼i wody traci swoje w豉軼iwo軼i..kupi sobie te syrop i podam syrop do wody by zapi smak- jednak czy faktycznie szklanka wody wymieszana z 2 造磬ami oleju + syrop nie pogorszy dzia豉nia oleju? jestem sama z豉 na siebie, 瞠 tak fatalnie reaguje - ale od zawsze mam z tym problem.
Co do mojej wizyty w na oddziale w szpitalu to pora磬a- tak si wkur* , 瞠 brak s堯w. Na wizycie u pana profesora by豉m ok 6 min - jak to moja towarzyszka stwierdzi豉. No i faktycznie tak jako by這 bo w sumie wesz豉m i wysz豉m. Na dzie dobry pan prof. zapyta mnie ile jeszcze ludzi czeka, powiedzia豉m mu, 瞠 jestem ostatnia- to on na to: "to dobrze, b璠 mia wi璚ej czasu na inne rzeczy". My郵a豉m, 瞠 sobie jaja robi, ale kiedy po 3 min wywiadzie wypisa mi tylko skierowanie na badania na oddziale i powiedzia "do widzenia" to pad豉bym prawie. Zero zainteresowania ca陰 list bada , kt鏎e mia豉m ze sob- nawet nie chcia ich ogl康a- a przecie du穎 wynik闚 jest aktualnych- by m鏬 co mi na ten temat powiedzie.. Zero te zainteresowania tym, jaki jest m鎩 problem, 瞠 w kr鏒kim czasie moje wyniki bardzo si pogorszy造 mimo leczenia. Gdzie wszystko mia tak瞠 obecnie zn闚 jestem na etapie "lekka za豉mka i bierno嗆". Nie wiem co dalej zrobi bo nie chc p鏦i co o tym my郵e, ale na pewno skorzystam z bezp豉tnych bada. Tak瞠 widzisz bez sza逝 u mnie..Mam nadziej, 瞠 u Ciebie bardziej optymistycznie?
amelka, mia豉m ten sam problem z piciem oleju. Wypr鏏owa豉m r騜ne metody i najskuteczniejsze okaza這 si dolewanie kilku kropli soku np. z malin, truskawek. Na 造磬 oleju, 瞠by by這 szybko, hap i ju Takiego domowego soku dolewa豉m i by這 do prze趾ni璚ia. Jednak z czasem i to sprawia這 mi trudno軼i dlatego w drodze ostateczno軼i przerzuci豉m si na kapsu趾i. Je郵i naprawd nie dajesz rady to nie ma sensu si katowa. Spr鏏uj z tym sokiem, a nu pomo瞠
Gaya_oo jest offline  
Stary 2013-12-10, 07:49   #90
MassieDran
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
MassieDran ta mgie趾a nazywa si ORSI KRZEM. Kupi豉m j w aptece. Jest ca豉 seria produkt闚 ORSI KRZEM. Jakie p造ny do picia ,瞠le (podobno niez貫 do wcierania) ale cena powala. A ta mgie趾a do spryskiwania by豉 najta雟za i naj豉twiejsza w aplikacji. Koszt ok 30-40z.
Moja endo powiedzia豉, 瞠 jej pacjentki bardzo sobie chwal ten produkt. Aaaa i kaza豉 bra wit D3

Czuj si skuszona! B璠 szuka tego sprayu w aptekach! Po wyp豉cie...

MassieDran jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.