Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-03-27, 20:13   #871
oliwiav
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Elizabeth314 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny.
Gratulacje sailor, 篡cz wszystkiego dobrego I trzymam kciuki

U mnie na razie leci wi璚ej ni lecia這, mo瞠 to te stress. Od jakiego tygodnia bior czerwon koniczyn 1 tab. 430 mg puritansa. Mo瞠 si kto orientuje ile tego powinno si bra. Na opakowaniu pisze 6-8 szt, na necie przeczyta豉m z innej firmy 1 szt.

Chcia豉m sobie zacz望 smarowa skalpa komplekesem do cery t逝stej, d逝go si przymierza豉m ale dosz豉m do wniosku 瞠 nadesz豉 jego pora. Moje pytanie brzmi. Czy jak na stronie naturalisa pisze st篹enie 10-30 % tzn, 瞠 tyle mog do tego doda wody, chc jeszcze da adeozyn I niacynamid, czy musz to po zmieszaniu trzyma w lod闚ce czy niekoniecznie. Na adeozynie pisze trzyma w temp. 4 stopni.(mam nadziej 瞠 doipero po otwarciu, bo le瘸這 przez d逝窺zy czas w szafie) I jak cz瘰to to wciera obecnie wcieram co drugi dzie pantostin.

Pozdrawiam serdecznie I licz na wasz pomoc.
Ja te stosuje ten kompleks z naturalissu, tylko 瞠 ja robie w豉sn wcierk. Jako baz stosuje tonik babuszki agaffi pzreciw wypadaniu w這s闚, w nim rozpuszcam adenozyne, niacydamid, kompleks do sk鏎y t逝stej, kilka kropel konserwantu i kwas hialurynowy. Ja wszytsko zpreliczam ze st篹en wiec jesli przygotowuje 50 ml wcierki, to w nieej zawartosc komplesu nie pzrekracza u mnie 30 % tak jak pisze na stronie producenta, wiec to bedzie maxymalnie 15 ml tego komplesu.
Na pewneo plus tej wcierki ze w這sy si tak nie pzrt逝szczaj moge je 鄉ia這 my co 3 dni. Wcierk trzymam w lod闚ce, i te 50 ml Wydastaram si zu篡c w pzreci庵u 2 tygodni.

Pantsostin te stosowa陰m chyba ze 3 butelki, ale u mnie sie nie sparwdza, mia豉m wrazenie ze w這sy nawetbardziej lecia造.
oliwiav jest offline  
Stary 2014-03-27, 20:35   #872
Elizabeth314
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Dzi瘯i Gosiu. Tak pami皻a豉m 瞠 la豉 go prosto na skalpa. Ale go jest tak malutko 50ml. Mo瞠 zaczn la na prz鏚. Dziewczyny wcze郾iej pisa造 I mam zanotowane przepisy, pyta掖am bo chcia豉m wykorzysta to co jeszcze mia豉m zakupione. Ale w takim razie spr鏏uje la sam. Napisz tylko prosz, jak cz瘰to stosowa豉 I kiedy zauwa篡豉 efekty.

Pr鏏uje odrobi zaleg這軼i na forum, I tak czytam zaleg貫 posty I notuje to I owo, mo瞠 si co przyda na czarn godzin.

przeczyta豉m w豉郾ie za陰czny przez Ciebie Gosiu link o od篡wianiu. Ja stosowa豉m d逝窺zy czas diet o niskich w璕lj, ale od jakiego czasu mia豉m do嗆. Ale po tych artzku豉ch sailor I twoich linkach chyba trzeba b璠zie jednak wr鏂i na 這no diety, przynajmnie trzyma si mocno w ryzach 3 miesi帷e I zobaczy efekty.
Co do koniczyny, nikt nie bierze w tym momencie 瞠by si podzieli dawkami I spostrze瞠niami?

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Dzi瘯i za info Oliwia. bardzo mi pomog豉. A ile dawa豉 tej adeozyny? mam taka miark 0,15, to na te 50 ml wcierki ile by by這 potrzebne?
I jak cz瘰to wciera豉, ten kompleks jest troche t逝stawy. Ja chcia豉m doda troche wody do tego kompleksu, nie wiem czy przegotowanej czy z kranu niacynamid I adeozyn. Patrzy豉m na przepisy ale u mnie s豉bo z tymi przelicznikami, co pokombinuje.

U mnie pantostin na pocz速ku super si sprawdzi, szczeg鏊nie jak la豉m go na scalp codziennie, tak jak na butli. po 2 tyg. wypadanie si zmniejszy這 z ponad setki do 15 w這s闚. Ale p騧niej derma powiedzia豉 瞠by smarowa profilaktycznie 2 x w ty I tak zrobi豉m I niestety troche wypadanie si wzmog這, teraz w陰czy豉m jeszcze t koniczyn bo dzia豉 esrogennie, zobaczymy. ( jak niekt鏎e z was pami皻aj mam podwy窺zone prawie wszystkie androgeny)Planuje jeszcze zrobi naturaln nalewk z nagietka na problem hormonalne I uregulowanie pracy jajnik闚. Jak to nie pomo瞠 to id w synt. tabsy. Rozwa瘸m jeszcze badanie j瞛yka czyli dieta chi雟ka. We wro jest babka kt鏎a pomog豉 wielu ludziom diet I doborem supli w zale積o軼i od schorze, Ale nie wszystko naraz, tym bardziej 瞠 trzeba zrobi badania na krzyw cuk-insul, tarczyc a to wszystko tyle kosztuje, 瞠 si za豉ma mo積a

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Wewn皻rznie: revalid, vit C 1100, zielona herbata, dro盥瞠 do picia, olej z dyni oraz kokosowy.
Elizabeth314 jest offline  
Stary 2014-03-28, 09:02   #873
Ewikk96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Witam
Czytam Was codziennie, ale tak jako nie mam z czym si odzywa, bo od 2 miesi璚y codziennie po myciu ok. 100 w這s闚, no i potem tez lec, co przy mojej obj皻o軼i to masakra (28 lat wypadania zrobi這 swoje ) nawet skuteczny do tej pory Jantar nic nie daje....fryzjerka w lutym stwierdzi豉 瞠 w這sy sie poprawi造 i zrobi豉 mi fryzurk z przodu do 簑chwy, a teraz wisi tu sm皻nie kilka k豉k闚 i id to 軼i望 na kr鏒ko.... niby pojawiaja si malutkie igie趾i, albo tak mi si zdaje, ale jak ja mam 篡 z takimi szczoteczkami kt鏎e i tak nie zag瘰zczaj 造siny, a jak ju podrosn i co tam daj to zaraz wypadn..... no ale ja nie o tym .....odwa篡豉m sie przem闚i bo

SAILORKU GRATUUUULACJE
Naprawd bardzo si ciesz
Ewikk96 jest offline  
Stary 2014-03-28, 09:15   #874
Elizabeth314
Raczkowanie

Tu zapodaj przepis Maszkowej na mask aspirynow, kt鏎 mi kiedy dziewczyny z forum zapoda造. Na szcz窷cie zapisuje sobie co ciekawsze rzeczy I mog si teraz podzieli z innymi. Mam nadziej Agliooli 瞠 si przyda.
Maseczka aspirynowa jak na twarz czyli 2,3, lub 4 tabletki musuj帷ej aspiryny bez dodatk闚 (sa wersje z cytryn i pseudoefedryn te wi璚 uwaga) zalewasz ciep造m mlekiem niewiele, i nak豉dasz na skalp, mo積a dodac szczypt cynamonu, lub kilka kropel olekju np. lawendowego albo nic, jak zaschnie to skalp olejem kokosowym delikatnie nacierasz i spa kokos na w這sy te mo瞠sz da. Rano myjesz delikatnym szamponem niewysuszaj帷ym 2 razy np. 瞠lem Babydream z rossmanna bez sls, a szamponem z sls raz na jaki czas.

ta maseczka ma dzia豉nie antyzapalne i antygrzybicze ale super doczyszcza skalp, wtedy wcierka ma lepsze wch豉nianie.

Wewn皻rznie: revalid, vit C 1100, zielona herbata, dro盥瞠 do picia, olej z dyni oraz kokosowy.
Stary 2014-03-28, 12:34   #875
janiaw
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 894

Sailorku gratulacje!!!!
janiaw jest offline  
Stary 2014-03-28, 13:10   #876
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez janiaw Poka wiadomo嗆
Sailorku gratulacje!!!!
Janiaw, jak dawno Ci nie by這!

Co s造cha na w這sowym (i nie tylko froncie)?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-03-28, 13:31   #877
janiaw
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 894

Anna 07-07, a jako tako leci tzn. tfu w這s sie trzyma. Mi Maszkowej kuracja apirynowa plus szampon cebulowy oraz dieta antygrzybowa (kilka tygodni) zniwelowa造 wypadanie, wypadaj teraz ale normalnie, nie pasmami jak kiedy i zakola lekko zaros造, czyli baby hairy nie wypad造 masowo.

Przet逝szczanie twarzy, plec闚 i w這s闚 nadal jest, nic teraz nie suplementuje, wierzbownica dobrze mi robi豉 na przet逝szczanie ale zn闚 fiksuj mi jajniki po niej, mam unika estrogen闚.
Ot po staremu, nic nowego, podczytuj Was czasami, trzymam kciuki nieustaj帷o.
janiaw jest offline  
Stary 2014-03-28, 22:01   #878
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Sailorku gratuluj Kochana!
susse jest offline  
Stary 2014-03-29, 07:33   #879
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez janiaw Poka wiadomo嗆
Sailorku gratulacje!!!!
Jania
Kobieto gdzie Ty si podziewa豉 !!
Pisz jak tam zdrowie, wszystko ju si ustabilizowa這? Ciesze si, 瞠 w這s si trzyma, 逝pie te odpu軼i?

Cytat:
Napisane przez AglioOlio Poka wiadomo嗆
Sailorku wiedzialam, ze gdzies mi dzwonilo o aspirynie ale nie kojarzylam gdzie. Moglabys przypomniec skladniki + co i jak z ta kuracja Maszkowej? Pytam poniewaz ona byla przeznaczona tylko dla wybranego grona Dziewczyn z problemami skornymi skalpu i Maszka zapodala Wam to na privie (chyba). Jak bys mogla ...pls.
Uparlam sie, ze poeksperymentuje z aspi przez 3 miesiace wew i zew.
Co ciekawe na temat prostagladyn to one dzialaja krotko (na bodziec) i lokalnie (w konkretnym miejscu). Stad moj pomysl ze stosowaniem na skalp. Nie chce sobie zrobic total suszu albo wypalic dziur w czaszcze wiec jesli mozesz to przypomnij sobie te kuracje prosze

Sailorku mocne usciski dla Bejbika
Agilo, tak jak pisze Elizabeth314 w przepisie, nasz by nieco usprawniony jednak. To czy b璠zie to tabletka musuj帷a czy zwyk豉 zale篡 od Ciebie, ja zawsze mia豉m zwyk陰 aspiryn bayera, To ile tabletek dasz te zale篡 od Ciebie i od wra磧iwo軼i Twojego skalpu. Ja zaczyna豉m od jaki 2 tabs闚, a dobi豉m do 4-5. Rozpuszcza造鄉y to w mleku krowim, takim prawdziwym nie uht, potrzeba by這 jakie 1/3 szklanki mleka. Do tego szczypta cynamonu - tutaj proponowa豉bym wcze郾iej jaki test zrobi, bo po pierwsze to silny alergen, a po drugie piekielnie mocno potrafi dzia豉.
Nak豉da造鄉y to codziennie, g帳k dociskaj帷 do sk鏎y g這wy. P騧niej czekanie, a si zeschnie i zrobi si skorupka i na to olej kokosowy. Na d逝go軼i te olej, a jak nie to chocia co do zabezpieczenia, bo mo瞠 podsuszy w這sy na d逝go軼i.

Cytat:
Napisane przez Ewikk96 Poka wiadomo嗆
Witam
Czytam Was codziennie, ale tak jako nie mam z czym si odzywa, bo od 2 miesi璚y codziennie po myciu ok. 100 w這s闚, no i potem tez lec, co przy mojej obj皻o軼i to masakra (28 lat wypadania zrobi這 swoje ) nawet skuteczny do tej pory Jantar nic nie daje....fryzjerka w lutym stwierdzi豉 瞠 w這sy sie poprawi造 i zrobi豉 mi fryzurk z przodu do 簑chwy, a teraz wisi tu sm皻nie kilka k豉k闚 i id to 軼i望 na kr鏒ko.... niby pojawiaja si malutkie igie趾i, albo tak mi si zdaje, ale jak ja mam 篡 z takimi szczoteczkami kt鏎e i tak nie zag瘰zczaj 造siny, a jak ju podrosn i co tam daj to zaraz wypadn..... no ale ja nie o tym .....odwa篡豉m sie przem闚i bo

SAILORKU GRATUUUULACJE
Naprawd bardzo si ciesz
Ewikk, nie poddawaj si, skoro jantar dzia豉 chocia przez jaki czas, to znaczy, 瞠 jest iskierka ... Gaya te walczy豉 bardzo d逝go, a jakie sukcesy osi庵n窸a. Mo瞠 popatrz co mog豉by z jej kuracji przetestowa. To u Ciebie zdiagnozowano chorob tarczycy? jak tam c鏎a?
Bardzo Ci dzi瘯uj ewikk

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Sailorku gratuluj Kochana!
Suu a co tam u Ciebie, tabletki si spisuj?

Cytat:
Cze嗆 dziewczyny.
Gratulacje sailor, 篡cz wszystkiego dobrego I trzymam kciuki

U mnie na razie leci wi璚ej ni lecia這, mo瞠 to te stress. Od jakiego tygodnia bior czerwon koniczyn 1 tab. 430 mg puritansa. Mo瞠 si kto orientuje ile tego powinno si bra. Na opakowaniu pisze 6-8 szt, na necie przeczyta豉m z innej firmy 1 szt.
Dzi瘯uj
mo瞠 wszystko zale篡 od tego, czy tabletka to ekstrakt czy susz, tak jak w przypadku palmy?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-03-29 o 07:36
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-03-29, 08:44   #880
Elizabeth314
Raczkowanie

SWANSON RED CLOVER CZERWONA KONICZYNA 430mg 90 kapsu貫k
Wspiera emocjonalne zadowolenie
Wspiera w trakcie i po przekwitaniu

Sk豉d 1 kapsu趾i:
Red clover (czerwona koniczyna) (Trifolium pratense) (kwiaty) 430mg

Sk豉d:
Red clover, mikrokrystaliczna celuloza (substacjan wype軟iaj帷a), 瞠latyna (otoczka kapsu趾i), stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylaj帷e).

Spos鏏 u篡cia:
Jedna kapsu趾a dziennie

Nie przekracza zalecanej porcji do spo篡cia w ci庵u dnia.

Tyle samo co u mnie w puritansie sk豉d ( tylko 瞠latyna) waga ta sama a na puritansie pisze po jednej kap. do 5 6 x dz. Na razie bior po jednej ale mo瞠 to za ma這. Co z tym fantem zrobi. Podpowiedzcie co dziewczyny.

Stary 2014-03-29, 16:37   #881
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆

Suu a co tam u Ciebie, tabletki si spisuj?
Pod wzgl璠em antykoncepcyjnym 100% skuteczno嗆 natomiast w這sowo bardzo r騜nie, ale ostatnio troch stres闚 te by這. W這sy jak wypada造 tak wypadaj, jaki odrost jest, ale m鏬豚y by mocniejszy. W這sy og鏊nie wygl康aj na zdrowe, s grube, ale wydaje mi si, 瞠 si zatrzyma造 tzn. nie jest ani lepiej ani gorzej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20140329-00509.jpg (53,8 KB, 78 za豉dowa)
susse jest offline  
Stary 2014-03-29, 17:54   #882
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
SWANSON RED CLOVER CZERWONA KONICZYNA 430mg 90 kapsu貫k
Wspiera emocjonalne zadowolenie
Wspiera w trakcie i po przekwitaniu

Sk豉d 1 kapsu趾i:
Red clover (czerwona koniczyna) (Trifolium pratense) (kwiaty) 430mg

Sk豉d:
Red clover, mikrokrystaliczna celuloza (substacjan wype軟iaj帷a), 瞠latyna (otoczka kapsu趾i), stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylaj帷e).

Spos鏏 u篡cia:
Jedna kapsu趾a dziennie

Nie przekracza zalecanej porcji do spo篡cia w ci庵u dnia.

Tyle samo co u mnie w puritansie sk豉d ( tylko 瞠latyna) waga ta sama a na puritansie pisze po jednej kap. do 5 6 x dz. Na razie bior po jednej ale mo瞠 to za ma這. Co z tym fantem zrobi. Podpowiedzcie co dziewczyny.
Ja bior jedn dziennie

Gratulacje dla przysz貫j mamy

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2014-03-30, 11:08   #883
Elizabeth314
Raczkowanie

Dzi瘯i MM.

Stary 2014-03-30, 19:08   #884
SaJaNa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58
Wpisy w blogu: 1

Ile pieni璠zy zjad豉m na produktach do w這s闚 i nic nie pomog這...... ola豉m wszystkie 鈔odki stosuj najta雟zy i pomaga. Ocet jab趾owy rozcie鎍zony z wod i po ka盥ym myciu spryskuj w這sy . Nic nie sp逝kuj. Teraz 鄉ia這 mog liczy w這ski na grzebieniu. Wypada tylko par sztuk bra豉m wcze郾iej skrzypowit i inne suplementy w tabletkach niestety musia豉m zaprzesta.

Edytowane przez SaJaNa
Czas edycji: 2014-03-30 o 19:16
SaJaNa jest offline  
Stary 2014-03-30, 20:46   #885
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Elizabeth fakt, ze kompleksu jest malo, ale mi starczalo go przynajmniej na miesiac, bo lalam tylko na przod glowy ( linie nad czolem i skronie ) , zeby sprawdzic czy dziala no i co tu duzo mowic..wlasnie tam mam pelno antenek takich okolo 4 cm teraz a pozniej znowu nic..trudno mi okreslic z perspektywy czasu kiedy je zauwazylam..po kilku miesiacach zdaje sie, kiedy zaczelam suszyc wlosy po myciu i widzialam jak te krotsze przebijaja przez reszte. Mysle jednak, ze spokojnie mozesz go rozcienczyc z woda. Mozliwe, ze wcale nie trzeba robic tak jak ja,zeby otrzymac ten sam efekt. Potwierdzi to dopiero eksperyment, ktory przeprowadze jak juz zakupie nowa buteleczke. Tym razem dam go na tyl glowy, bo tam jest strasznie plasko, bo pusto.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-03-31, 22:21   #886
Elizabeth314
Raczkowanie

Dzi瘯i Gosiu za info. Na razie leje go z butelki prosto na skalpa, te na przodzie, bo tam najgorzej. Na razie co drugi dzie na noc zamiennie z pantostinem. A jak cz瘰to Ty la豉, bo nie napisasa豉?

Stary 2014-04-01, 19:12   #887
AglioOlio
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

Dziewczyny dzieki za przepis na maske aspi. Nie wiem czy dobrze zrozumialam: mam nalozyc papke z aspi, poczekac az zaschnie i NA TO nalozyc olej kokosowy? Na ta zaskorupiala warstwe? Rozumiem, ze na dlugosc wlosow zeby nie przesuszyc ale po co na te skorupe?

W zwiazku z tym, ze mam zamiar stosowac aspi tylko w celu blokady prostaglandyn to moze wystarczy jak umyje wlosy delikatnym szampo, naloze maske, ponosze troche i splukam. Ale bede to stosowala co drugi dzien. Zaznaczam, ze nie mam problemow skornych ani lupiezu ani swedzenia ani czegokolwiek poza szybkim przetluszczem i ultraszybkim wypadaniem oczywiscie Co myslicie o takim sposobie? Jakies inne wskazowki?
wcierki z mixa: Jantar + woda brzozowa + sok z czarnej rz + seboradin
AglioOlio jest offline  
Stary 2014-04-02, 17:55   #888
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Odebraa豉m wyniki insuliny wysz這 mi du穎 poza norm wi璚 wiem ze tu mam peoblem. dodatkowo zrobi豉m morfologi i wysz這,瞠 mam MCHC obni穎ne kt鏎e mo瞠 wskazywac na niedob鏎 瞠laza, ale od 3 miesi璚y jego 造kam
Stary 2014-04-02, 22:35   #889
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Odebraa豉m wyniki insuliny wysz這 mi du穎 poza norm wi璚 wiem ze tu mam peoblem. dodatkowo zrobi豉m morfologi i wysz這,瞠 mam MCHC obni穎ne kt鏎e mo瞠 wskazywac na niedob鏎 瞠laza, ale od 3 miesi璚y jego 造kam
Jaki mia豉 dok豉dnie pomiar na czczo i po obci捫eniu?
Dziama, nie przejmuj si, wszystko da si wyregulowa, a Ty jeste o krok bli瞠j ...
tu masz info o tym, jak insulina mo瞠 podnosi poziom prolaktyny, jest te troch o stresie i androgenach http://czasopisma.viamedica.pl/eoizp...le/26047/20857

moim zdaniem, lekarz w tym momencie powinien kierowa Ci na szersz diagnostyk do szpitala.

Cytat:
Dziewczyny dzieki za przepis na maske aspi. Nie wiem czy dobrze zrozumialam: mam nalozyc papke z aspi, poczekac az zaschnie i NA TO nalozyc olej kokosowy? Na ta zaskorupiala warstwe? Rozumiem, ze na dlugosc wlosow zeby nie przesuszyc ale po co na te skorupe?

W zwiazku z tym, ze mam zamiar stosowac aspi tylko w celu blokady prostaglandyn to moze wystarczy jak umyje wlosy delikatnym szampo, naloze maske, ponosze troche i splukam. Ale bede to stosowala co drugi dzien. Zaznaczam, ze nie mam problemow skornych ani lupiezu ani swedzenia ani czegokolwiek poza szybkim przetluszczem i ultraszybkim wypadaniem oczywiscie Co myslicie o takim sposobie? Jakies inne wskazowki?
po pierwsze, w celach czysto u篡tkowych my w tym spa造鄉y, jakbym po這篡豉 si w tej zaschni皻ej papce spa, to chyba bym sobie m霩g pogniot豉
a tak serio, to kokos to olej g喚boko wnikaj帷y, pozwala przenosi g喚biej w sk鏎, sk豉dniki maski. Poza tym warto軼i od篡wcze tego oleju zar闚no dla w這s闚, jak i sk鏎y s nieocenione. No i chroni te przed nadmiernym wysuszeniem sk鏎y.
Ale my郵, 瞠 jak z tego etapu zrezygnujesz, to nie b璠zie tragedii. Niekt鏎ym przecie te oleje nie s逝膨, pod 瘸dn postaci i co zrobi ...
Ewentualnie, pr鏏uj na zmian i por闚nuj efekty.
W jakim roztworze b璠ziesz rozpuszcza tabsy?
Stary 2014-04-03, 05:52   #890
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
Jaki mia豉 dok豉dnie pomiar na czczo i po obci捫eniu?
Dziama, nie przejmuj si, wszystko da si wyregulowa, a Ty jeste o krok bli瞠j ...
tu masz info o tym, jak insulina mo瞠 podnosi poziom prolaktyny, jest te troch o stresie i androgenach http://czasopisma.viamedica.pl/eoizp...le/26047/20857

moim zdaniem, lekarz w tym momencie powinien kierowa Ci na szersz diagnostyk do szpitala.

na czco 17,1 po 2 h 50,7
Skontaktowa豉m si ju emailowo z endokrynologiem napisa jak mam si od篡wia przepisa leki i za 3 miesi帷e mam powt鏎zy badania ,ale ju po 郾iadaniu.
Rok temu jak by豉m u ginekologa on mi wspomnia o insuli,kaza mie diete i sport uprawia i powiedzia ,,瞠 hormony si unormujPoza tym jak by豉m na diecie przeciwgrzybicznej to w這sy praktycznie nie wypada造
Dzi瘯i za link, ju czytam
Stary 2014-04-03, 20:26   #891
AglioOlio
Raczkowanie

Dzamatasi,
tak jak powiedziala Sailor powinnas to zbadac dokladniej. Mam nadzieje, ze jestes na etapie, ktory mozna "odwrocic" dieta itp.
Pamietam, ze ktoras z naszych Dziewczyn przyjmowala morwe na skoki cukru - moze warto sprobowac? Oczywiscie po tym jak juz uzgodnicie z doktorkiem co i jak.

Sailorku,
jestem po pierwszym zabiegu aspi. Umylam wlosy lekkim szamponem i nalozylam na skalp papke z 3 tabletek. Rozpuscilam je w cieplej wodzie bo nie pije mleka wiec go nie mam. Konsystencja wyszla troche taka jak bardzo rzadki gruby piling. Wcieralo sie to w skalp dosyc tepo i nierownomiernie. Lepsza bylaby konsystencja kisielu, cos co nie sciekaloby z glowy i pozwolilo sie wcierac. Nie wiem jak to osiagnac ale popracuje nad tym. Moze w glucie siemieniowym? Trzeba te tabletki mocno rozetrzec na proszek bo inaczej (tylko po rozpuszczeniu) czasteczki sa za grube i bardziej pracuja jako piling skalpu (co tez jest dobre) a nie jako substancja wnikajaca w mieszki. Ale ok, lezalam sobie w wannie z aspi na glowie, przy okazji zrobilam sobie maseczke - pelny relaks. Potem pochodzilam z tym jeszcze troche i zmylam woda. No wlasnie czym to myc? Tylko woda czy raz szamponem?
Po wyschnieciu wlosy byly inne niz zazwyczaj ale na plus - miekkie i czyste ale jakby minimalnie sztywniejsze - bez przylizu.

Po jednym razie i pozniejszej obserwacji fryzury polecam jako jednorazowe oczyszczanie skalpu i wlosow, co jakis czas np miedzy kuracjami itp.
Walczymy dalej!!!
AglioOlio jest offline  
Stary 2014-04-03, 20:48   #892
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Dzamatasi,
tak jak powiedziala Sailor powinnas to zbadac dokladniej. Mam nadzieje, ze jestes na etapie, ktory mozna "odwrocic" dieta itp.
Pamietam, ze ktoras z naszych Dziewczyn przyjmowala morwe na skoki cukru - moze warto sprobowac? Oczywiscie po tym jak juz uzgodnicie z doktorkiem co i jak.

Sailorku,
jestem po pierwszym zabiegu aspi. Umylam wlosy lekkim szamponem i nalozylam na skalp papke z 3 tabletek. Rozpuscilam je w cieplej wodzie bo nie pije mleka wiec go nie mam. Konsystencja wyszla troche taka jak bardzo rzadki gruby piling. Wcieralo sie to w skalp dosyc tepo i nierownomiernie. Lepsza bylaby konsystencja kisielu, cos co nie sciekaloby z glowy i pozwolilo sie wcierac. Nie wiem jak to osiagnac ale popracuje nad tym. Moze w glucie siemieniowym? Trzeba te tabletki mocno rozetrzec na proszek bo inaczej (tylko po rozpuszczeniu) czasteczki sa za grube i bardziej pracuja jako piling skalpu (co tez jest dobre) a nie jako substancja wnikajaca w mieszki. Ale ok, lezalam sobie w wannie z aspi na glowie, przy okazji zrobilam sobie maseczke - pelny relaks. Potem pochodzilam z tym jeszcze troche i zmylam woda. No wlasnie czym to myc? Tylko woda czy raz szamponem?
Po wyschnieciu wlosy byly inne niz zazwyczaj ale na plus - miekkie i czyste ale jakby minimalnie sztywniejsze - bez przylizu.

Po jednym razie i pozniejszej obserwacji fryzury polecam jako jednorazowe oczyszczanie skalpu i wlosow, co jakis czas np miedzy kuracjami itp.
Walczymy dalej!!!

Wydaje mi si, 瞠 dla Dzamy metformina by si przyda豉, szczeg鏊nie w pocz徠kach leczenia. Aromataz mo瞠 mie skopan przez nadmiar insuliny, sama dieta to mo瞠 by za ma這, 瞠by wyhamowa. Morw si chyba Mastiff interesowa豉, ale w sumie nie wiem, czy w ko鎍u testowa豉. Masza jej te chyba o kozieradce co wspomina豉, w sezamie to by這 opisane z grubsza.

z glucikiem to dopiero mo瞠sz mie problem z r闚nomiernym roz這瞠niem tego. Ja w zasadzie tej cz窷ci nie rozpuszczonej nie nak豉da豉m na sk鏎 jako specjalnie. Najpierw bra豉m tabsy, zalewa豉m odrobin mleka i czeka豉m, a si rozpulchni. Dolewa豉m mleka, tak na 1/3 szklanki i sam ten roztw鏎 nanosi豉m na sk鏎, jak ju zostawa造 resztki, to troch na przedzia貫k, a reszt na paszcz

Mo瞠sz u篡wa wody demineralizowanej. Mo瞠 te s逝篡 do ostatniego p逝kania, wody bananowej itd. Jest 鄉iesznie tania i ca趾iem dobrze dost瘼na. Ja mleka te nie pije, kupowa豉m na targu od takiej babule鎥i, specjalnie do w這s闚, a reszt m鎩 luby spija.

Szamponem cebulowym my造鄉y to z rana. Ale u nas do zmycia by jeszcze olej, je郵i to tylko woda i aspiryna, to mo瞠 i drugie mycie nie by這by potrzebne?
Stary 2014-04-04, 01:57   #893
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Czy kto wie czy 造sienie spowodowane PCOS mo積a wyleczy ?

---------- Dopisano o 02:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Ja te robi豉m komplet tarczycowy, androstendion i dhea-s, do tego magnez, poziom ferrytyny i B12, zap豉ci豉m dok豉dnie 186 z a laboratorium podobno ceny ma bardzo korzystne.

Mo瞠 warto badania zrobi przed i p鎩嗆 z wynikami, bo tak za 1-wsz wizyt 180,- p騧niej z wynikami znowu... lekarze si ceni
I jak wysz造 Twoje hormony ?
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-04, 06:17   #894
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 02:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

I jak wysz造 Twoje hormony ?
Rewelacyjnie

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2014-04-04, 09:01   #895
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
A wiesz co spowodowa這, 瞠 Twoje jajniki zacz窸y szale?
Stary 2014-04-04, 09:06   #896
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
A wiesz co spowodowa這, 瞠 Twoje jajniki zacz窸y szale?
Nie, nie mam poj璚ia. W豉軼iwie to niewiadomo czy mam 100% PCOS jestem w trakcie diagnozowania. Ale mam wszystkie typowe objawy tego schorzenia. By mo瞠 nadwaga przyczynila sie do powstania PCOS w moim przypadku.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-04, 20:00   #897
AglioOlio
Raczkowanie

Talking Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Halo halo halo jest tam kto? Ziemia do Wlochatych!
Over
Dziewczyny watek siada.
Kochane, w ogole nie zdajecie relacji z zastosowanych kuracji. Nic nie slychac o neogenicu, biorezonansie, inowacyjnych wcierkach, dietach, poprawianiu poziomu cukru, oczyszczaniu, nowych tabsach i reszcie. Odezwijcie sie Kochane i natchnijcie Nas Nowa Nadzieja

U mnie dzisiaj wieczorem druga tura kuracji z aspi a teraz siedze sobie z sokiem z czarnej rzepy na glowie. Niedawno kupilam kilka sztuk rzepy (rzodkwi?) wycisnelam sok i zamrozilam w foremkach do lodu. Dzisiaj postanowilam zuzyc 1 kostke - odpowiednia ilosc na krotkie wlosy. Po zamrozeniu tez piecze w skalp wiec chyba z wlasciwosciami soku wszystko ok.

W zwiazku z kuracja aspiryna mam pytanie do chemiczek.
Czy przy polaczeniu: woda + aspiryna + miod nie wytworzy sie jakis szatanski zwiazek wypalajacy skalp? Pytam bo gdzies czytalam, ze miod w polaczeniu z czyms ma wlasciwosci rozjasniajace bo wytwarza sie cos podobnego do wody utlenionej. A jak jeszcze dolozyc do tego kwas... Prosze o odpowiedz bo byc moze miod stworzylby dobra (gesta) konsystencje do trzymania aspi na skalpie.

Wiosna! Nie macie ochoty na jakies oczyszczanko organizmu?
Moze czegos sobie odmowimy? Co jest najbardziej szkodliwe? Cukier?
Zero cukru od tego poniedzialku (7) do swiat?
Dziewczyny do dziela! Ja potrzebuje motywacji zbiorowej.
To nie musi byc przeciez zero absolutne wystarczy, ze umowimy sie, ze nie jemy tzw slodyczy i nie dosladzamy cukrem kawy itp. Mysle, ze to i tak bardzo duzo! Co o tym sadzicie? Inne propozycje?
Czekam na Ochotniczki
AglioOlio jest offline  
Stary 2014-04-04, 20:28   #898
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Nie, nie mam poj璚ia. W豉軼iwie to niewiadomo czy mam 100% PCOS jestem w trakcie diagnozowania. Ale mam wszystkie typowe objawy tego schorzenia. By mo瞠 nadwaga przyczynila sie do powstania PCOS w moim przypadku.
W sumie, to zastanawia豉m si dzisiaj nad tym Twoim pytaniem i dosz豉m do wniosku, 瞠 nie wiem czy da si wygra z androgen闚k. Mo積a zatrzyma wypadanie, mo積a zmusi cebulki aby wypu軼i造 nowe w這sy, ale na ile to jest wszystko skuteczne w perspektywie czasu? nie wiem czy da si odwr鏂i proces, tak aby powr鏂i do stanu z przed wypadania, ale na pewno mo積a zag窷ci w這sy na tyle, 瞠by nie budzi造 sensacji.

No i kwestia tego, dlaczego jajniki szwankuj. Debatowa豉m na ten temat wczoraj ze swoim lekarzem, aby potwierdzi to o czym tutaj rozmawia造鄉y niedawno. Pcos to wypadkowa pewnych nieprawid這wo軼i, najcz窷ciej pochodz帷ych od nadnerczy, wysokiej insuliny albo jaki nieprawid這wo軼i w przysadce, jak rozumiem to jest powi您ane ze z造m stosunkiem lh do fsh.
W ka盥ym razie, aby dobra skuteczny spos鏏 leczenia, musisz wiedzie co u Ciebie zawali這. Pomijaj帷 w這sy jest to bardzo istotne dla Twojego zdrowia. Przyk豉dowo je郵i to insulinooporno嗆, same tabletki anty (o ile chcia豉by je bra) mog po pierwsze nie koniecznie wystarczy, a po drugie nie b璠ziesz mia豉 鈍iadomo軼i, 瞠 w豉郾ie rozwija si u Ciebie cukrzyca.

Agilo, ja jestem jak najbardziej za !!!
w zasadzie to sama trzymam 軼is陰 dietk, wi璚 ch皻nie zmotywuj pozosta貫 Panie do dzia豉nia, r騜nymi sposobami jak b璠zie trzeba

Ostatnio zosta豉m zaopatrzona w glukometr, po ka盥ym posi趾u sumiennie mierz. Mam r闚nie w zanadrzu insulin, gdyby nagle poziom cukru zacz掖 przekracza norm. Ca造 czas mam jednak nadziej, 瞠 si nie przyda ...

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-04-04 o 20:35
Stary 2014-04-04, 21:42   #899
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
W sumie, to zastanawia豉m si dzisiaj nad tym Twoim pytaniem i dosz豉m do wniosku, 瞠 nie wiem czy da si wygra z androgen闚k. Mo積a zatrzyma wypadanie, mo積a zmusi cebulki aby wypu軼i造 nowe w這sy, ale na ile to jest wszystko skuteczne w perspektywie czasu? nie wiem czy da si odwr鏂i proces, tak aby powr鏂i do stanu z przed wypadania, ale na pewno mo積a zag窷ci w這sy na tyle, 瞠by nie budzi造 sensacji.

No i kwestia tego, dlaczego jajniki szwankuj. Debatowa豉m na ten temat wczoraj ze swoim lekarzem, aby potwierdzi to o czym tutaj rozmawia造鄉y niedawno. Pcos to wypadkowa pewnych nieprawid這wo軼i, najcz窷ciej pochodz帷ych od nadnerczy, wysokiej insuliny albo jaki nieprawid這wo軼i w przysadce, jak rozumiem to jest powi您ane ze z造m stosunkiem lh do fsh.
W ka盥ym razie, aby dobra skuteczny spos鏏 leczenia, musisz wiedzie co u Ciebie zawali這. Pomijaj帷 w這sy jest to bardzo istotne dla Twojego zdrowia. Przyk豉dowo je郵i to insulinooporno嗆, same tabletki anty (o ile chcia豉by je bra) mog po pierwsze nie koniecznie wystarczy, a po drugie nie b璠ziesz mia豉 鈍iadomo軼i, 瞠 w豉郾ie rozwija si u Ciebie cukrzyca.

Ja ju mam stan przedcukrzycowy. B璠 wiedziala co szwankuje za jakies 2 tygodnie bo ide na diagnostyke do szpitala. Ale jedna radiolog stwierdzila 瞠 mam miernie powiekszone jedno nadnercze. z kolei wczoraj mialam usg jamy brzusznej i 3 lekarzy doszukiwalo sie powiekszonego nadnercza i go nie znale幢i. i we tu b康 m康ra. lezalam przed chwila 4 dni w szpitalu gdzie bylam badana pod k徠em hiperkortyzolemii ale problemy z przyssadka zostaly wykluczone. teraz ide do szpitala miedzy 3-8 dniem cyklu zeby byc zbadana pod katem PCOS. tylko ja mialam badane jajniki i ginekolog mi wykluczyl PCOS stwierdzil ze jajniki sa czyste a w szpitalu endokrynolodzy twierdza ze to za malo zeby zdiagnozowac PCOS.

iskoro PCOS jest przyczyna androgenowego to skoro zwlaczy sie PCOS to czy wtedy androgenowe nie powinno ustac ?
w ogole da sie ca趾owicie wyleczyc PCOS ?

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-04-04 o 21:44
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-04, 23:19   #900
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Ja ju mam stan przedcukrzycowy. B璠 wiedziala co szwankuje za jakies 2 tygodnie bo ide na diagnostyke do szpitala. Ale jedna radiolog stwierdzila 瞠 mam miernie powiekszone jedno nadnercze. z kolei wczoraj mialam usg jamy brzusznej i 3 lekarzy doszukiwalo sie powiekszonego nadnercza i go nie znale幢i. i we tu b康 m康ra. lezalam przed chwila 4 dni w szpitalu gdzie bylam badana pod k徠em hiperkortyzolemii ale problemy z przyssadka zostaly wykluczone. teraz ide do szpitala miedzy 3-8 dniem cyklu zeby byc zbadana pod katem PCOS. tylko ja mialam badane jajniki i ginekolog mi wykluczyl PCOS stwierdzil ze jajniki sa czyste a w szpitalu endokrynolodzy twierdza ze to za malo zeby zdiagnozowac PCOS.

iskoro PCOS jest przyczyna androgenowego to skoro zwlaczy sie PCOS to czy wtedy androgenowe nie powinno ustac ?
w ogole da sie ca趾owicie wyleczyc PCOS ?
Mo積a mie pcos bez nieprawid這wego obrazu w usg, to tylko jedno z kryteri闚 w ocenie. Lekarze w szpitalu maj racj i bardzo dobrze, 瞠 dr捫 temat.
Co do powi瘯szonego nadnercza, nie wiem .. ale na swoim przyk豉dzie: 3 lekarzy robi這 usg - 瘸den nie widzia p璚herzyk闚. W szpitalu wysz這 wi璚ej ni 12 na ka盥ym. Nie wierze, 瞠 trafi豉m na takich debili, co nie potrafi takich nieprawid這wo軼i wy豉pa - raczej wina sprz皻u. W szpitalach maj po prostu lepsze.
Wysoki kortyzol chodzi w parze z wysokim poziomem cukru we krwi - poczytaj sobie o tym. Kolejna kwestia, insulina blokuje aromataz, przez co konwersja androgen闚 jest zmniejszona, st康 ich nadprodukcja i konsekwencja w postaci adrogenizacji i rozwalonych jajnik闚. Wi璚 pcos, to tylko skutek - nie przyczyna. Pisa豉 o oty這軼i, wi璚 pewnie i zesp馧 metaboliczny si mo瞠 przewin望, ale jego akurat 豉two opanowa.

Wszystko zale篡 od tego na jakie leczenie liczysz. W szpitalu, gdy potwierdz pcos, dostaniesz zapewne recept na metformin + jakie tabletki anty o dzia豉niu antyandrogennym. Metformina obni篡 cukier, anty wycisz jajniki, przez co p璚herze nie powstan. Do czasu, a oka瞠 si, 瞠 antyk闚 bra nie chcesz, lub z jakiego wzgl璠u nie mo瞠sz, albo za par lat zaczniesz stara si o dziecko.
Wtedy oka瞠 si, 瞠 anty maskowa造 problem z jajnikami, a wra磧iwo軼i na insulin nie odzyska豉.
Mam nadzieje, 瞠 dadz Ci mo磧iwo嗆 porozmawiania z diabetologiem i dietetykiem szpitalnym. W Katowickim szpitalu niestety nie ma takich praktyk.
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.